Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 Mists of PANDARIA
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

nick-name
Starting Member

31 Posts

Posted - 03/04/2012 :  07:42:53  Show Profile Send nick-name a Private Message  Reply with Quote
Nějak tu pořád tenhle topic nebyl, tak jsem se rozhodl, že ho založim... ...sice WoW už aktivně nehraju, ale možná si to zase na někej ten free trial 7 days zkusim... (; ...

Těšíte se na Pandy? :P ...

http://us.battle.net/wow/en/game/mists-of-pandaria/

http://games.tiscali.cz/tema/pandareni-a-warcraft-jak-to-vsechno-zacalo-58981

Edited by - spajdr on 27/09/2012 12:27:18

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 03/04/2012 :  09:51:59  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

nick-name
Starting Member

31 Posts

Posted - 03/04/2012 :  09:58:59  Show Profile Send nick-name a Private Message  Reply with Quote
Moc hezká fotka :P ..chudinky pandičky... ...to by jsme tedy neměli WoWko hrát...!
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 03/04/2012 :  10:06:44  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
slibuju, ze nebudu jako ostatne uz od konce leta 2009 kdy blizzard vydanim ToGC jasne udal jak bude delat dalsi "obsah" :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 03/04/2012 :  10:15:26  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote


Minuta ticha, za všechny ty pandy, co už se nikdy nevrátí domů...
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 03/04/2012 :  11:15:14  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Nevíte z koho bude padat dračí svitek?
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 03/04/2012 :  18:09:38  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

slibuju, ze nebudu jako ostatne uz od konce leta 2009 kdy blizzard vydanim ToGC jasne udal jak bude delat dalsi "obsah" :D


No me vzali chut do hry poslednim patchem. Me oblibene 5many byly pouzitelne od zacatku patche jedine tak pro vybaveni zcela nevybavenych charu, raidovaci obsah jsem (sice v nejnizsi obtiznosti, ale preci) "shledl a prozil" hned prvni den patche. Vyssi raidovaci obtiznosti se pro mne staly zcela nezajimavymi.
Zkusil jsem ted treba ten Aion, kdyz je zcela free, tam se mi moc libi treba ty lokace plny elit a poznavani noveho sveta, ale ty klasy jsou tam desny, ve srovnani s wowkem jsou desne ubohy, nudny, nelogicky, proste "voničem" to si holt jeden nevybere.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 04/04/2012 :  11:05:07  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Jsem zvědavý, kolik bud mít wowko předplatitelů na konci roku, až prostě vyšumí ta největší vlna annual passů.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 04/04/2012 :  12:14:58  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
kdysi jsem do aionu prechazel prave z wowka kdyz aion pro eu vysel a s classama jsem nemel problem i pvp bylo celkem dobry bohuzel casem to znicilo highend pvp kde se casem absolutne rozhodila vyvazenost stran , proste klasika v pvp dvou stran

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 04/04/2012 :  14:11:14  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Mě uchvátilo znova L2. Popíšu jednou větou:"Žádné frakce".
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 05/04/2012 :  11:07:55  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Vcera jsem zkusil zas nejakou betu, Bounty hounds ci tak nejak se to jmenuje..no v kazdy ty hre je neco zajimavyho a kazda je bohuzel velkej shiiit, wowko vychazi furt nejlip, ale bohuzel uz je taky tak velkej shit, ze to za vetsi hrani pro me nestoji. Takze bud se obesit nebo se venovat uzitecnym vecem :)
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 05/04/2012 :  11:36:05  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Blizzard zdarne pokracuje ve svy vy*ebavaci taktice se zakazniky.
Sice uz probehla ctvrta vlna invitu do bety (v ramci placeneho annual passu), nicmene jsou velke problemy s kopirovanim charu na PTR ...no je to preci beta ze ano :)))))
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 05/04/2012 :  13:03:23  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Dnes mi přišel invite do bety, ale jsem línej to vůbec instalovat a po pravdě mě to ani moc neláká.

Myslíte, že Blizny kontrolují IP? Kámoš je na to nadrženej tak bych mu to půjčil a nevím jestli pak z toho nebudu mít problém.
Go to Top of Page

nick-name
Starting Member

31 Posts

Posted - 05/04/2012 :  13:23:53  Show Profile Send nick-name a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Dnes mi přišel invite do bety, ale jsem línej to vůbec instalovat a po pravdě mě to ani moc neláká.

Myslíte, že Blizny kontrolují IP? Kámoš je na to nadrženej tak bych mu to půjčil a nevím jestli pak z toho nebudu mít problém.


Jestli kontrolujou IP? A proč ti to jako vadí. ..vždyť můžeš hrát třeba z domova nebo ze školy od rodičů a to budeš mít vždycky jinou IP pokud nehraješ přes jedno mobilní připojení...
..klidně mu to pujč... (a mě můžeš taky :P) ....
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 05/04/2012 :  14:15:24  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Jsem pure cocot tak jsem neodolal pokušení....mno takže jak jsem již psal charakter se mi nakopírovat nepodařilo, tak jsem aspoň zkusil vytvořit Pandu monka, dwarfpandky se mi nelíbí, možná to bude dobrž pro začátek za hordu do BGčék, protože podle pohybu(kolíbající se bublina) to každej podvědomě ohodnotí na female dwarf tedy alíka, nicméně to asi zas tak strašná výhoda nebude :))
Oproti šeřednejm pandkám pandové jsou dle mého názoru povedený, pěkný opravdu moc. Tak jsem si vytvořil pandumonka v domění, že zkusím úvodní lokaci, ale hra mi crashuje a vyhazuje errory...mnooo..však je to beta, tak co...:D

Edited by - vool on 05/04/2012 14:52:44
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 05/04/2012 :  14:51:41  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Tak se mi povedlo nalogovat do hry. Jeto opravdu pro velmi otrlé a hlavně ty tupé a těch tam je samozřejmě plno. Pro naprostou většinu je problém interaktovat s NPC, které je v hloučku jiných postav, takže hned na startu po nalognutí se vám ukáže úchvatná scenerie asi 200pand na hromádce, které se urputně snaží nabrat svůj první quest.
I když ho vezmete a uděláte a snažíte se jet dál, samozřejmě je to skoro nehratelné vzhledem k tomu počtu hráčů, kteří tam jsou. Asi je to baví i v tomto provedení...prostě hlavně že mohou na něco klikat ....:))) fakt dobrý...no nekup to :)))

Edited by - vool on 05/04/2012 17:59:52
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 05/04/2012 :  18:16:19  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Dal jsem tomu nyni asi hodku a bohuzel hlavni poznatek je te, ze se Blizzard na to opravdu opet totalne vyflakl. S betatestem to nema nic spolecneho, protoze pokud chci neco betatestovat, musi to byt hratelne, jinak nic neotestuji. Kdyz se lagy pocitaji i na desitky vterin, moc hratelne to imo neni. V podstate vubec nevis, co se deje kolem. Takze Blizzard opet jen vyinkasoval a nyni predhdil blbeckum uplne neco jineho, nez slibil. Imo Blizzard= lhari a podvodnici.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 06/04/2012 :  00:42:37  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
dalsich zabitych 5 minut a i o pul jedne rano je pandashit od zlodejskych Blizzardu nehratelny, postavy se stale nedaji zkopirovat
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 06/04/2012 :  01:53:18  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
Nechci nějak na něco poukazovat, ale možná na to nadáváš, ale přesto se projevuješ jak závislák. Ze všech příspěvků vyplývá "už mne tam puste, už mne tam puste".....

To chce klid :)

-
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 06/04/2012 :  08:19:35  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sleglik

Nechci nějak na něco poukazovat, ale možná na to nadáváš, ale přesto se projevuješ jak závislák. Ze všech příspěvků vyplývá "už mne tam puste, už mne tam puste".....
To chce klid :)

"Nechci na to nějak poukazovat, ale moc mě baví, jak často se lidé točící kolem online hraní na diskuzích věnují spíše hodnocení ostatních diskutujících než tématu samotnému...."
Závislák rozhodně jsem, bez wowka a her vůbec nemohu žít, ale prosím neříkej to nikomu!
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 06/04/2012 :  09:29:13  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Ehm to je vlastnost internetovych for. Mrkni na idnes:)

Kazdopadne se nedivim, ze te nekdo hodnoti po 4prispevkovem monologu o tom, jak je to na hovno a zkousis to dal.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 06/04/2012 :  12:40:58  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
smazano, zdvojeny post

Edited by - vool on 06/04/2012 12:42:38
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 06/04/2012 :  12:41:55  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

Ehm to je vlastnost internetovych for. Mrkni na idnes:)

Kazdopadne se nedivim, ze te nekdo hodnoti po 4prispevkovem monologu o tom, jak je to na hovno a zkousis to dal.


Tys to ale vubec nepochopil :) Ja preci informuji o tom, jak probiha beta, o tom ten topic je ne?
Prostě chci být platným členem komunity online hráčů a tak považuji za svou povinnost informovat komunitu o tom, jak společnost Blizzard opět vydrbává s lidmi. ;) Takže jasně, že zkouším a budu zkoušet dále, abych mohl komunitu informovat přeci.
Teď jsem to zkusil zas a žádná změna, stálé lagy jak brno a je to nehratelné v rámci normálu.

Edited by - vool on 06/04/2012 12:47:38
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 06/04/2012 :  13:47:49  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Takze ty hodnotis komunitu a ohodnotil si ji, ze ji zajima, jak po technicke strance funguje beta Pandarie, ze?:)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 06/04/2012 :  14:00:13  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

Takze ty hodnotis komunitu a ohodnotil si ji, ze ji zajima, jak po technicke strance funguje beta Pandarie, ze?:)


To jsem přeci nemusel hodnotit, to vyplývá z toho, že komunita založila tenhle topic na téma Pandarie. No neeee? :)
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 06/04/2012 :  14:32:08  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
Zadny zajem komunity o Pandarii neni, coz ti mohlo dojit hned po tvem 4 postu v rade :o)

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 06/04/2012 :  14:36:30  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Seth

Zadny zajem komunity o Pandarii neni, coz ti mohlo dojit hned po tvem 4 postu v rade :o)


Opravdu? Na základě čeho tedy takto soudíš? A na základě čeho mi to mělo dojít?
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 06/04/2012 :  14:54:00  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Ani dnes není situace na PTR beta testu Wow Mists of Pandaria o nic lepší, ba naopak, stále zcela nehratelno. Společnost Blizzard opět jasně ukazuje, že má své zákazníky u pr**le.
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 07/04/2012 :  12:20:44  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
Kdybys nebyl vool, tak ti to uz davno doslo.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 07/04/2012 :  13:18:31  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gurrshael

Kdybys nebyl vool, tak ti to uz davno doslo.


Nezapomnel jsi si dnes zamasturbovat?
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 07/04/2012 :  13:30:43  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Takze mam za sebou prvni 5man. Samozrejme nevim, jestli Blizzard mini s obtiznosti nejak hybat, ale tenhle dungeon byl spise o grafice a videoefektech nez o hrani. Sice je pravda, ze prvni grupu jsem leavnul ai po 5 wipech na poslednim bossovi, ale to byla opravdu smula na lidi, kteri se nebyli schopni stacknout na jednom fleku a rychle zabit addy. S dalsi grupou (tank i healer byl hure vybaven) jsme to zabili bez wipu a to tam ti lidi nejspise byli poprve. Takze tipuji, ze o obtiznost nema smysl ani diskutovat, bude to proste v duchu dnešní moderny tedy bezduse klikat a u toho sledovat videoefekty a nějaký děj.

Veskere questy, ktere jsem prosel jsou bez napadu, jen namackany vice do kupy, takze expit se bude nejspis rychle a v houfech.

Abych nezapomnel, pro lvl85 si muzete uzit dva questy, treti je bugly a zadne jine questy atm k mani nejsou, takze muzete dokolecka grindit leda tak par 85lvl mobu v jedne lokaci, pokud se pokusite dostat dal pripadne narazite na elitniho moba hlidajicicho dalsi lokaci, portne vas to zpet tam, kde se daji nabrat ty prvni tri questy.

Nakonec mozna budu Blizzardu za ten annual pas a pristup do bety vdecnej, mozna mi tim i usetri penize.

Takže takzvaný betatest zatím vypadá jako další podvod Blizzardu. Nemají zájem nic moc testovat, prostě lidi (samozřejmě píši o těch, kteří mají tzv betatest za annual pass nikoliv o regulernich betaestrech) pustili na začátek pandarie, dali jim k dispozici par questu a hlavne je omezovuji tak, at tam moc nelezeou a neoxidujou.
Takze zadna ucast v betatestu, proste jen uvolneni drobecku hry.

Zasel jsem 5timan podruhe a prvni boss padl bez problemu bez tanka.
Tak nevim, mozna ta insta bude už od 83lvl, ale to by pk zas mobici meli trochu moc HP. No třeba to zpraví :)))

Edited by - vool on 08/04/2012 09:14:10
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 10/04/2012 :  12:55:58  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool
Zasel jsem 5timan podruhe a prvni boss padl bez problemu bez tanka.
Tak nevim, mozna ta insta bude už od 83lvl, ale to by pk zas mobici meli trochu moc HP. No třeba to zpraví :)))



Ber v potaz, že pokud máš na sobě poenchantované 378 epiky tak ten levelující člověk bude mít zhruba poloviční staty než ty. Pokud máš na sobě 410 tak ten levelující bude mít třetinové. Což není jen o ofenzivních statech ale i o tom kolik budou mít lidi HP a podobně.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 10/04/2012 :  15:41:49  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rakhen

quote:
Originally posted by vool
Zasel jsem 5timan podruhe a prvni boss padl bez problemu bez tanka.
Tak nevim, mozna ta insta bude už od 83lvl, ale to by pk zas mobici meli trochu moc HP. No třeba to zpraví :)))



Ber v potaz, že pokud máš na sobě poenchantované 378 epiky tak ten levelující člověk bude mít zhruba poloviční staty než ty. Pokud máš na sobě 410 tak ten levelující bude mít třetinové. Což není jen o ofenzivních statech ale i o tom kolik budou mít lidi HP a podobně.



Jako vždy si dovolím trochu oponovat, ale možná se pletu zcela, budu rád, když budeš oponovat i ty.
Takže jistě máš pravdu z pohledu hráče, který prostě leveluje od nuly, případně od 80lvl či podobně.
Ale minimálně ze začátku po releasu pandadisku bude absolutní většina hráčů mít výbavu z CATACLYSM-endcontentu.
No a po nějaké době to mohli trochu nerfnout, právě pro tyhlety hráče, kteří půjdou aniž by hráli endcontent CATA.
Nehledě k tomu, že když si uděláš questy v první zóně, tak se vybavíš nejméně 372 zelenkama (ale mají už více staminy oproti CATA gearu na této úrovni) a za "group" (haha) a "elite" (taky haha) questy v první zóně už získáváš například i 405 ilvl rare itemy. A to questění půjde nejspíš opravdu hoodně rychle. Je to na sebe hodně nalepený a většinou plníš 2-4 questy na jednom fleku.
Oproti tomu já tam byl hlavně s pandama :)(myslím lidi z party), který jsou v podstatě vybavený 378ilvl + pokud už jim něco v tom dungu padlo tak maj 410 ilvl rare, kterej je ale víceméně srovnatelnej s tím 378 epicem enchantnutým a ogemovaným, ovšem spousta těch pand na těch epicích ty enchanty a gemy nemá, asi jsou pandy líné.
Navíc bylo to hned zpočátku a lidi fakt skoro nevěděli, co dělat.
Navíc lidi hrajou pandy, hodně monky bez addonů a vlastně nevidí(není zpětná vazba co se dps týká apod), co dělaj a myslím, že ani většina neví, co dělat(taktika).
No ale možná tu obtížnost fakt ještě zvednout, to není řečeno, že ne myslím.

Nicméně trochu nechápu Blizzardí strategii.
Nakopíroval jsem si několik postav, abyh kouknul na změny u jednotlivých klass. Musím říct, že mnohé klasy jsou hodně jiné/změněné a přišly mně i zajímavé, ale co z toho, když není(nejspš nebude) obsah v němž se s nimi vydovádět. To mi přijde jako dost kontrast.
Mého oblíbeného huntera bohužel domrvili. Mě se prostě líbilo, že pet fungoval jako cosi, co musí huntovi udržet moba od těla. Teď je to takový divný, postavíš huntu do moba a začneš střílet, no brr :)

Jinak pokud máte možnost a přístup, doporučuji vyzkoušet pandího monka 85, dokud ještě nemá nerflou tu abilitu díky který uletí odhadem někdy i 50+yardů, k tomu přidáte dvoje kotrmelce a jste "o půl mapy" vedle, docela zážitek.

Edited by - vool on 10/04/2012 17:35:12
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 10/04/2012 :  22:46:35  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Hm, tak hodně je znatelná snaha o zjednodušení hry. mnohé klasy jsou na questění takřka nesmrtelné, třeba elemental shaman má možnost mít dva healovací totemy s CD tuším 3min a ten slabší tuším na 15 sec každých 30 sekund, krom oho totem na stun a totem na root, dále thunderstorm na odhození, instantní vlk a navíc healing surge nějak šíleně many nežere..... no.... dost těžký umřít myslím :)
A to jsem ještě určitě na něco zapomněl.

a pro zajímavost ukázka toho, co Blizzard nazývá balancováním (jde o ukázku z nejnovějšího beta patche MoP)
quote:
Baseline
•Chain Heal healing has been increased by 42%. Now scales from 49.8% of Spell Power, up from 35%.
•Healing Rain healing has been increased by 42%. Now scales from 14.1% of Spell Power, up from 9.9%.
•Healing Surge healing has been increased by 42%. Now scales from 113.5% of Spell Power, up from 79.7%.


Talents
•Healing Tide Totem healing has been increased by 42%. Now scales from 48.4% of Spell Power, up from 34%.


Restoration
•Earthliving Weapon healing has been increased by 42%. Now scales from 8.3% of Spell Power, up from 5.8%.
•Greater Healing Wave healing has been increased by 42%. Now scales from 137.7% of Spell Power, up from 96.7%.
•Healing Wave healing has been increased by 42%. Now scales from 75.6% of Spell Power, up from 53.1%.
•Riptide healing has been increased by 42%. Direct healing now scales from 33.9% of Spell Power, up from 23.8%. HoT now scales from 16% of Spell Power, up from 11.3%.


Edited by - vool on 11/04/2012 07:48:19
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 12/04/2012 :  08:31:46  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Takže hajzlovské kousky Blizzardu pokračují dál. Ač invitují do toho, co nazývají betou dalších 250 000 lidí, nemají technicky ani zajištěny to množství lidi, kteří už ve hře jsou. Asi vsázejí na to, že lidem namluví, že tohle jsou prostě beta-problémy. Nevěřím tomu, než přidali obsah a další hráče, šlapalo jim to jak hodinky. Nyní jsou problémy s logováním, s vyhazováním ze hry a podobné problémy způsobené nedostatečnou kapacitou. Prostě oni invitují, ale zahraje si jen určitý počet lidí, těm méně trpělivým toznechutí. Výborná obchodní strategie.
Dokonce to mají udělané tak vychytrale, že například momentální stav celou dobu po patchi a po invitech ej takový, že se logneš akorát s postavami ve starém světě umístěnými. Tudíž nový hráč se logne a hraje chvílí bez problémů :)

Edited by - vool on 12/04/2012 08:38:51
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 12/04/2012 :  18:10:37  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Abychom byli objektivní a ukázali si realitu toho, jak Blizzard kašle na své platicí zákazníky, můžeme se podívat na debatu o tom, jak jsou evropští hráči spokojeni s faktem, že jim Blizzard prodal účast na betě a následně se vykašlal na zajištění provozu.
http://eu.battle.net/wow/en/forum/topic/3686218887?page=10#185

Tipuji, že thread na tomhle odkazu as dlouho nevydrží, tipuji to dle mých zkušností s tím, jak Blizzard nakládá s nepohodlnými topicy.
Takže buď diskuzi přesunou někam, kde ji nikdo nenajde nebo nasadí své lidi, které z toho topicu vydávajíce se za hráče udělají trollfest a poté topic Blizzard topic buď zamkne nebo rovnou smaže či třeba jen přesune.
Nebo nasadí opět své lidi, aby to tam zaplácali informacemi o tom, že je to vlastně fajn a že se nic neděje a že jinde to je horší atd atd atd ...
Oficiální herní stránky přicmrndávačů Blizzardů jako je třeba curse.com jsou plný radostných novinek o zom, jak Blizzard do hry pouští dalších 250000 lidí, ale o "problémech" ani zmínka.
Kdyby žil pan Goebels, mohl by se od opravdových mistrů propagandy z Blizzardu co učit noob jeden.

Edited by - vool on 12/04/2012 18:12:54
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 13/04/2012 :  15:43:23  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Nastastie to vypada tak, ze jediny koho nejaka Pandaria este zaujima si ty :)

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Sorrow
Junior Member

877 Posts

Posted - 13/04/2012 :  21:05:57  Show Profile  Send Sorrow an ICQ Message Send Sorrow a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DarkFace

Nastastie to vypada tak, ze jediny koho nejaka Pandaria este zaujima si ty :)



*thumb*

Darraque [MdK]
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 13/04/2012 :  21:39:40  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
http://www.mmo-champion.com/content/2733-Heart-of-Fear-Raid-Preview-Mobile-Alerts-Blue-Posts-MMO-Report

Blizzard představuje nový typ raidu...je to přesně v duchu jak tu kdosi píše "TOC stokrát jinak".

Jinak čím víc toho o pandariadisku vim, tim vice vdim, ze se na to vykaslali, novy system talentu a specu a spelu je znacne domrveny, zasmodrchany, slozity a nedotazeny aaaa hlavně odfláknutý...prostě někdo měldobrý nápa, vytvořil koncepci a pak to nejspíš dali svejm dětem, ať to domyslej do konce :/
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 13/04/2012 :  21:40:57  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DarkFace

Nastastie to vypada tak, ze jediny koho nejaka Pandaria este zaujima si ty :)


To se určitě pleteš, já si naopak myslím, že mé zpravodajství o tom, jak společnost Blizzard zase vydrbává s lidma sem chodí číst nejméně půlka republiky.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 13/04/2012 :  21:41:04  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
ja odedavna rikam ze kdyz vymejslej jakykoliv zmeny ve wowku prijde dezo s velkym pytlem huleni a zahlasi tak chlapi jdeme na to a do rana musi byt navrch patche a pytel vyhulenej

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 14/04/2012 :  09:52:01  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

ja odedavna rikam ze kdyz vymejslej jakykoliv zmeny ve wowku prijde dezo s velkym pytlem huleni a zahlasi tak chlapi jdeme na to a do rana musi byt navrch patche a pytel vyhulenej


Kdyz vidim,jak panda shaman meni formu na ascendanta, musim ti dat za pravdu :). Chybí už jen myslím clingonská forma druida.
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 14/04/2012 :  16:04:54  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Clingon? co to je?

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 14/04/2012 :  19:28:18  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DarkFace

Clingon? co to je?


Aha, já nevěděl, že se to píše s "K" tedy KLINGON
http://www.google.cz/search?q=klingon&hl=cs&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=iLOJT-muAoPHsgbL-sj-Cw&ved=0CGAQsAQ&biw=1327&bih=969
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 14/04/2012 :  22:54:51  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Hele a jak je to s grafickou narocnosti?

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 15/04/2012 :  02:30:22  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

Hele a jak je to s grafickou narocnosti?


No to je zajímavá otázka, ovšem pokud se tedy týká bety pandí, těžko posoudit.
Třeba už proto, že jsou zóny, kde udělat quest týkající se zabití cca pěti želv v jednom rybníce je otázkou skoro hodiny (tipuji, vzdal jsem to dříve). Hra tam totiž crashuje kontinuálně a v reportu to mimo jiné píše i něco o DX, ovšem moc se v tom nevyznám, takže neposoudím. Ale tak nějak logicky si dovolím usoudit, že to asi nebude chyba na straně uživatelů, dělá to tam spoustě hráčů a dělá to ne všude, čili to tipuji na problém ze strany Blizzardu .. nastrčený úmyslně, aby se zbavil co nejvíce těch blbců, co zaplatili za annual pass a teď jim žerou kapacitu.
Jinak obecně wow je spíše na grafiku nenáročné, ale předpokládám, že to člověk, který je do této oblasti fanda, asi ví a tedy se na to ani neptal. :p

Edited by - vool on 15/04/2012 02:32:33
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 15/04/2012 :  10:39:48  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool
nastrčený úmyslně, aby se zbavil co nejvíce těch blbců, co zaplatili za annual pass a teď jim žerou kapacitu.



http://www.flickr.com/photos/nodnod/6271594675/
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 15/04/2012 :  15:10:56  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gurrshael

Kdybys nebyl vool, tak ti to uz davno doslo.


LOL
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 15/04/2012 :  16:57:02  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by Gurrshael

Kdybys nebyl vool, tak ti to uz davno doslo.


LOL


Smaž si svůj trolpost nebo se rovnou zabanuj.
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 16/04/2012 :  11:06:31  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by Gurrshael

Kdybys nebyl vool, tak ti to uz davno doslo.


LOL


Smaž si svůj trolpost nebo se rovnou zabanuj.



Bavíš. Hodně. Prosím pokračuj s pravidelným zpravodajstvím z Pandarie, všechny nás to moc zajímá. A nezapomeň prosím okatě vyjadřovat své pohrdání Pandarií a Blizzardem obecně. Dává to celému Tvému snažení dobrou šťávu! Fakt!
Go to Top of Page

nick-name
Starting Member

31 Posts

Posted - 16/04/2012 :  12:13:43  Show Profile Send nick-name a Private Message  Reply with Quote
Buďte rádi, že Vám Vool píše aspoň něco... ...sice by to mohlo bejt psaný lepší formou než jen tím jeho kritickým pohledem, ale lepší než drátem do oka (; ....


Pro další příspěvek navrhuji změnu konceptu na kladné a záporné informace. :P
(určitě je na tom Pandadisku něco pozitivního >.< >.< >.< )
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,19 seconds. on eygor Snitz Forums 2000