Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 Jsou češi divný ?
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 02/01/2012 :  13:51:52  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote

Mám/měl jsem pár postav i v mezinárodních guildách (nejenom ve WOW) a musím říct, že mentalita a fungování v takové guildě je kolikrát mnohem pohodovější než když je to čistě česká guilda. Nic proti čechům, ale připadne mě, že jsme tak nějak zakomplexovanej národ. Máte někdo podobnou zkušenost ?

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 02/01/2012 :  14:21:12  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
nemám

mezinárodní guildy mají jednu velkou nevýhodu, pro Čecha je celkem drahý lítat po Evropě na guildovní akce :)

no a bez podobnejch setkání se buduje jakákoliv guilda hodně špatně

tady je výhoda, že když člověk bydlí v nějakym většim městě, tak může s lidma v pohodě zajít na pivko atp.

hraju online hry se stejnejma lidma už někdy od roku 2000 a žádnej problém, naopak
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 03/01/2012 :  01:38:40  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

nemám

mezinárodní guildy mají jednu velkou nevýhodu, pro Čecha je celkem drahý lítat po Evropě na guildovní akce :)

no a bez podobnejch setkání se buduje jakákoliv guilda hodně špatně

tady je výhoda, že když člověk bydlí v nějakym většim městě, tak může s lidma v pohodě zajít na pivko atp.

hraju online hry se stejnejma lidma už někdy od roku 2000 a žádnej problém, naopak


No jo, ale v roce 2000 to byly jine typy lidi nez dnes.
Vztahy mezi hraci vznikaly spontanne.
Dnes je to imo zcela o necem jinem.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 03/01/2012 :  01:44:04  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ehivar


Mám/měl jsem pár postav i v mezinárodních guildách (nejenom ve WOW) a musím říct, že mentalita a fungování v takové guildě je kolikrát mnohem pohodovější než když je to čistě česká guilda. Nic proti čechům, ale připadne mě, že jsme tak nějak zakomplexovanej národ. Máte někdo podobnou zkušenost ?


Tak pokud píšeš, že je tomu tak "kolikrát". tak samozřejmě souhlas, prostě mnohdy to tak je, mnohdy je to třeba naopak.
Nemyslím, že by češi byli výrazně jiní než ostatní národy.
A máš třeba zkušenost z nějaké vyloženě anglické nebo vyloženě holandské či polské či jiné jednonárodnostní guildy?
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 03/01/2012 :  07:23:43  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
neni to o cesich francouzich nemcich, je to o lidech, jaky lidi si do guildy pustis, pripadne za jakyma tam vlezes takovy to mas
mezinarodni guilda ma vyhody, jako vetsi portfolium hracu odkud muze ziskavat lidi
a nebo pro nekoho nevyhody, a to je absence socialnich vazeb v takove guilde

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 03/01/2012 :  07:58:18  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ehivar


Mám/měl jsem pár postav i v mezinárodních guildách (nejenom ve WOW) a musím říct, že mentalita a fungování v takové guildě je kolikrát mnohem pohodovější než když je to čistě česká guilda. Nic proti čechům, ale připadne mě, že jsme tak nějak zakomplexovanej národ. Máte někdo podobnou zkušenost ?



Mám stejnou zkušenost, ale vesměs kreténi se najdou všude.
Někdy je nejhorší zapadnout do guildy, kde spolu lidé hrají několik let a nějaké nováčky mezi sebe prostě nepustí, jsou vůči nim apatičtí.
No a pak se scházej s takovýma lidma ještě v reálu, na to bych se mohl věru vysrat.
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 03/01/2012 :  09:37:06  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

neni to o cesich francouzich nemcich, je to o lidech, jaky lidi si do guildy pustis, pripadne za jakyma tam vlezes takovy to mas
mezinarodni guilda ma vyhody, jako vetsi portfolium hracu odkud muze ziskavat lidi
a nebo pro nekoho nevyhody, a to je absence socialnich vazeb v takove guilde

naprosty souhlas

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

pan.filuta
New Member

panFiluta

145 Posts

Posted - 05/01/2012 :  10:42:41  Show Profile Send pan.filuta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac
mezinárodní guildy mají jednu velkou nevýhodu, pro Čecha je celkem drahý lítat po Evropě na guildovní akce :)


To je fakt - hrál jsem celkem dlouho wow ve víceméně britsko-norský guildě a jako jeden z mála jsem byl za socku, že nemůžu 3x ročně na srazy do Londýna;)
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 05/01/2012 :  15:25:14  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Do Londýna už se dá letět za babku - teda pokud jsi už zapojený do pracovního procesu. Pokud koupíš alespoň měsíc a kousek před odletem, tak můžeš letět za trojku. Druhá věc je ale potom už vlastní pobyt v Londýně. Za pár stovek jako u nás tam nezapaříš. :-)
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,07 seconds. on eygor Snitz Forums 2000