Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Rift: Planes of Telara
 RIFT - General
 Rift: Planes of Telara
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 03/02/2011 :  15:35:05  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
Klid Dancu, rozesilaj ted pozvanky do bety spouste lidem. jde jim tžo pomaleji nez by chteli. Chce to vydrzet...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Danculus
New Member

156 Posts

Posted - 03/02/2011 :  15:41:55  Show Profile Send Danculus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

Klid Dancu, rozesilaj ted pozvanky do bety spouste lidem. jde jim tžo pomaleji nez by chteli. Chce to vydrzet...



heh, sak ja uz si ho drzim od rana =] okolo 6 hodine rannej som si xcel zriadit ucet na trione, ale az okolo 14 hodiny sa to podarilo, tak som trosku nasrany... ale stale je to f pohode.....len sa volako neviem dockat, zaroven tu je obava ze to bude fiasko, teda aspon podla kuzmicovych reci " ze tomu dava max 3 mesiace " ...( to je info co kuzmiči cooo?)
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 03/02/2011 :  15:47:12  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Danculus

quote:
Originally posted by Dorlas

Klid Dancu, rozesilaj ted pozvanky do bety spouste lidem. jde jim tžo pomaleji nez by chteli. Chce to vydrzet...



heh, sak ja uz si ho drzim od rana =] okolo 6 hodine rannej som si xcel zriadit ucet na trione, ale az okolo 14 hodiny sa to podarilo, tak som trosku nasrany... ale stale je to f pohode.....len sa volako neviem dockat, zaroven tu je obava ze to bude fiasko, teda aspon podla kuzmicovych reci " ze tomu dava max 3 mesiace " ...( to je info co kuzmiči cooo?)


No Beta bezi stejne az zitra vecer, takze at se ti od drzeni neunavi ruce:)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 03/02/2011 :  15:53:15  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Danculus
teda aspon podla kuzmicovych reci " ze tomu dava max 3 mesiace " ...( to je info co kuzmiči cooo?)


Tak to mas spatne info... ja sem pri rozhodovani jestli poridit datac EQ2 nebo novou hru Rift prohlasil, ze po tom co jsem videl v bete, je hra spickova a kdyz uz nic, minimalne na 3 mesice zabavy do leta mi to zabere. Takze ne MAX ale MIN.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Danculus
New Member

156 Posts

Posted - 03/02/2011 :  16:34:20  Show Profile Send Danculus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

quote:
Originally posted by Danculus
teda aspon podla kuzmicovych reci " ze tomu dava max 3 mesiace " ...( to je info co kuzmiči cooo?)


Tak to mas spatne info... ja sem pri rozhodovani jestli poridit datac EQ2 nebo novou hru Rift prohlasil, ze po tom co jsem videl v bete, je hra spickova a kdyz uz nic, minimalne na 3 mesice zabavy do leta mi to zabere. Takze ne MAX ale MIN.



A sakra moje zdroje su nahovno =]
Go to Top of Page

Danculus
New Member

156 Posts

Posted - 03/02/2011 :  16:37:33  Show Profile Send Danculus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by Danculus

quote:
Originally posted by Dorlas

Klid Dancu, rozesilaj ted pozvanky do bety spouste lidem. jde jim tžo pomaleji nez by chteli. Chce to vydrzet...



heh, sak ja uz si ho drzim od rana =] okolo 6 hodine rannej som si xcel zriadit ucet na trione, ale az okolo 14 hodiny sa to podarilo, tak som trosku nasrany... ale stale je to f pohode.....len sa volako neviem dockat, zaroven tu je obava ze to bude fiasko, teda aspon podla kuzmicovych reci " ze tomu dava max 3 mesiace " ...( to je info co kuzmiči cooo?)


No Beta bezi stejne az zitra vecer, takze at se ti od drzeni neunavi ruce:)



A sakra =], no nic ine mi neostava len vydrzat a drzat nadalej !
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 03/02/2011 :  17:30:37  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
2: †… Havran …† ... ty posty jsem ti smazal odpoledne já a ten poslední opět já --- jak psal Kuzma jestli nezačneš slušně komunikovat a v tvém případě k tématu budu i já mazat tvé posty ihned bez přečtení.


Noe

Go to Top of Page

charis
Junior Member

sweety

550 Posts

Posted - 04/02/2011 :  10:35:23  Show Profile  Send charis an ICQ Message Send charis a Private Message  Reply with Quote
další várka Beta klíčů:
http://www.mmorpg.com/giveaways.cfm/offer/257/Rift-Beta-Key-Grab.html

pozor z 10 000 už zbývá jen něco málo přes 4 000 (v tuhle chvíli).

Mamma is playin'
Go to Top of Page

maxa25
Starting Member

88 Posts

Posted - 04/02/2011 :  12:02:26  Show Profile  Send maxa25 an ICQ Message Send maxa25 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by charis

další várka Beta klíčů:
http://www.mmorpg.com/giveaways.cfm/offer/257/Rift-Beta-Key-Grab.html

pozor z 10 000 už zbývá jen něco málo přes 4 000 (v tuhle chvíli).



Tak to dneska večer můžu jit asi v klidu popít, jelikož budou login servery při tom náporu hráču dole
Go to Top of Page

Terudit
Moderator

185 Posts

Posted - 04/02/2011 :  12:57:05  Show Profile  Send Terudit an ICQ Message Send Terudit a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

se mnou se potkas ve vsech guildach, na vsech serverech, ve vsech hrach na svete .. preju ti prijemnou zabavu :)



Vorel, tys mě normálně rozesmál.
Ale lžeš, já v EQ2 sama, opuštěná, barák sama pro sebe a ty nikde!
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 05/02/2011 :  22:04:56  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem si to zkusil a první dojem byl, že jsem lognul do Warhameru střihnutého s AION s postavami z WOW. Hra vypadá pravda krásně a možnosti jak rozvíjet postavu jsou super. Jestli bych za to ale chtěl platit to zatím nevím. Do PVP jsem se nedostal. - Stále více doufám ve Star Wars.

Omlouvám se, že kazím aktuální diskusi :)
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 06/02/2011 :  00:13:43  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
Možnost kombinovat 8 různých povolání v jedné větvi je sice moc hezká, jenže otázka je, co to udělá s "class ballance". Třeba takový Chronomancer v Mage větvi má "heal appeal" na to, aby a poslal všechny priesty na pracák :)
No a když pak hrdina vyleze z dungu, přepne se na Pyro/Storm a místo healu jde pro změnu PVP, trhat rekordy v damage

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.



Edited by - terawatt on 06/02/2011 00:36:19
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 06/02/2011 :  03:01:04  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
Člověk se po pár měsících zase podívá na staré dobré Impérium a hle, co tu nenajde, starý dobrý flame.

ME LIEK! *grabs some popcorn before the next chapter*

/edit

A aby teda nebyl můj další +1 příspěvek smazán, tak vyjádřím souhl\s s předřečníkem, bo class balance bude imo stát za vyliž sloní koule a fotm speců bude jen pár - ale co si budem povídat, i gimpové se dycky uživěj, pokud se podaří developerům uděllat to tak, aby ony fotm specy nebyly až příliš přeboostěné (viz současný frost mage ve WoW, popř. retri paladin na začátku minulého datadisku), stálo by to za zkoušku.

Druhá věc je, že množství abilit a kombinací taky může vést k situaci, kterou zná SOE z SWG - "jakože teda máme 250 abilit a asi půl milionu kombinací, ale těch abilit vlastně funguje jen 20, zbytek nic nedělá, tže ten systém vlastně nefunguje". Toho bych se imo bál víc.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus

Edited by - Jedi_Knight on 06/02/2011 03:07:11
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 06/02/2011 :  09:20:08  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

Možnost kombinovat 8 různých povolání v jedné větvi je sice moc hezká, jenže otázka je, co to udělá s "class ballance". Třeba takový Chronomancer v Mage větvi má "heal appeal" na to, aby a poslal všechny priesty na pracák :)
No a když pak hrdina vyleze z dungu, přepne se na Pyro/Storm a místo healu jde pro změnu PVP, trhat rekordy v damage



Ve skutečnosti to není tak hrozný - Chloromancer může "celkem slušně" healovat, ale Clerikovi s patřičným specem se nevyrovná (má cooldowny na healy, healuje tak nějak "neřízeně").

Na druhou stranu Cleric může s patřičným specem slušně healovat, slušně mlátit na melee nebo dávat slušnou damage - to je ten půvab nahraditelnosti.

Osobně musím říct že mne velmi příjemně překvapilo jak ty talentové stromy fungujou a jaká rozmanitost se dá dosáhnout (i když plný potenciál do top levelu úplně vidět není) - třeba ten cleric (který je, to uznávám, asi nejuniverzálnější) se dá hrát minimálně jako 6-8 úplně rozdílných charů. A v rámci toho se to dá dál ovlivňovat - spíš na damage s trochou healu, group healer, single target healer, spíš na CC, spíš na přežití... Ta rozmanitost a možnost výběru je fakt super. Nepříjemné je jen že to pořád dolaďujou, takže některé talenty / specky se dost měněj, ale to je zase v pořádku, je to beta.

Co na mne mohutně dělá dojem je, jak hra působí dodělaným a vypiplaným dojmem - je v Betě v mnohem, mnohem lepším stavu než cokoli co jsem v poslední době zažil (AOC, Warhammer) a v podstatě jsem nenarazil na zásadnější bug nebo nefunkčnost něčeho.
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 06/02/2011 :  10:49:16  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
i to PvE maj pekne udelany..dali jsme vsechny ty dungeony s plnou guildovni grupou (ja osobne nedal ten realm of fae,ale dal ho od nas Wawar a jeho parta) a nektery bossove jsou tuhy i s celou partou na TS,vyvazenejma PvE specama a temer nejlepsim modrym equipem z dungu...coz je na <30 lvl dungy vcelku uspech

tady jsem nahral temer vsechny PvE bossy pristupne v bete,posudte sami:
http://www.youtube.com/user/dynty2

www.boiians.cz
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 06/02/2011 :  19:01:57  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Hrál jsem včera pár hodin a půjdu do toho, jak tu píše Marigold, hra je pěkně vypiplaná a bugy nevidět, dokonce se to jakžtakž hýbe na min. detaily i na mém pracovním PC s Radeon 2400XT.
Uvidím jak dlouho mi to vydrží, ale od WOWko je to příjemné osvěžení, od WoW se to tolik neliší a to mi vyhovuje.
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 07/02/2011 :  12:55:59  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
Přestaňte tu řešit "Veterany" a jinou pakáž a zkuste se držet tématu a to je především vše o RIFTu.... nějaké info pro neznalé lidi, dojmy, pocity, bugy, problémy atp...

Jestli chcete řešit konkrétní problémy s guildama/lidma, udělejte si na to separátní topik a tam si nadávejte a dohadujte se kdo je větší blb a která guilda je plná super lidí a která má naopak největší koncentraci imbecilů... (hmmm... tam bych taky mohl přispět svou troškou do mlejna/lejna?)
Dík

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 08/02/2011 :  00:16:11  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
Dojmy? Asi takhle: vybodněte se na betu, pusťte už hru naostro!!! O vikendu jsem dal i King's Breach, nebo jak se ten 35kový dung jmenuje a mňam
Go to Top of Page

Drewinek
Advanced Member

Gnome

814 Posts

Posted - 08/02/2011 :  00:18:09  Show Profile  Send Drewinek an ICQ Message Send Drewinek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hokiag

Dojmy? Asi takhle: vybodněte se na betu, pusťte už hru naostro!!! O vikendu jsem dal i King's Breach, nebo jak se ten 35kový dung jmenuje a mňam



Co varili?

RL Fishing
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 08/02/2011 :  00:44:58  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hokiag

O vikendu jsem dal i King's Breach, nebo jak se ten 35kový dung jmenuje a mňam



Sakra co mas za char ze to solujes?

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 08/02/2011 :  09:13:41  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Meddy

Noe, Kuzmiči nektery to tady prosim poradne promazte, at ty egomaniakalni vypotky zmizni (vetne tohoto meho), diky!



dnes nám v práci nejde elektrika, rift nejede tak se doma nudím = což znamená mažu a mažu :))



EDIT: tak to beru od podlahy a vše co nemá aspon vzdálenou souvislost s Riftem letí do koše ... takže pár lidí asi přijde o hvězdičky a z 16ti stránkového topicu tipuji na konci tak 2-3 stránky :)

edit2: tak nakonec to promazání stálo jen 5 stránek ... zvláštní je že vždy se 2 stránky flamovalo totálně off topic a pak 4 stránky byla diskuze dokonce i o riftu :)


Noe


Edited by - Noe on 08/02/2011 09:41:57
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 08/02/2011 :  09:21:43  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

quote:
Originally posted by Hokiag

O vikendu jsem dal i King's Breach, nebo jak se ten 35kový dung jmenuje a mňam



Sakra co mas za char ze to solujes?


No ty vole... a my sme si rikali, jaky ze to jsme borci, kdyz sme to dali bez healera.... a von si to soluje a jeste se voblizuje.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 08/02/2011 :  11:58:50  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
http://eu.riftgame.com/en/news/listings/02072011_open_beta.php
Go to Top of Page

Nightmare
New Member

171 Posts

Posted - 16/02/2011 :  11:43:58  Show Profile  Send Nightmare an ICQ Message Send Nightmare a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem se včera podíval do open bety a od prvního okamžiku jsem se nemohl zbavit dojmu, že hraju WoW. Ta hra je tak strašně stejná, že mě to spíš odpuzuje :). Questy, UI, combat system (zkoušel jsem teda jen castera) ... dokonce i ty talent stromy jsou uplně stejné a to nemluvím o kouzlech - ano, našel jsem nejen "Blink", ale i "Evokaci" :).
Většinou jsem měl u jiných her pocit, že hraju něco trošku jiného - AoC, Vanguard, LoTRo. Ale tady se cítím, jako doma - bohužel se bojím, že to hře spíše uškodí.
Soul system je krásná věc, která ovšem hráče dlouhodobě těžko udrží (nehledě na obtížnost balancování).

Zkusím ještě pár levelů a uvidím, jestli se něco změní.
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 16/02/2011 :  12:10:28  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Dej aspoň lvl 15. Jinak nevíš, co v té hře je. A jak bylo řečeno milionkrát, nemění něco, co funguje a na co jsou lidi zvyklí. GUI apod...

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 16/02/2011 :  13:35:40  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
chvilku tomu este dej. Je to wowkoidni ale ma to i spoustu napadu "prevzatych" z jinych her. A hlavne se to hraje kvuli lidem, takze te zase radi uvidime

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 17/02/2011 :  02:53:10  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
Zrovna na GUI si někteří z nás zmlsaní WoWkem musí zase zvykat. Teď nemám na mysli schopnosti některých addonů, ale především možnosti vizuální proměny (viz třeba TukUI nebo Lui).

Na druhou stranu je skvělý, že je všecko přesouvací, tže byť nameplaty vypadaj otřesně a unit framy sou prostě "defaultní", aspoň to člověk může přeházet (což paradoxně v základním UI WoW nejde).

Tohle konkrétně je věc, na kterou sem si celou betu musel zvykat a eště chvilku mi to potrvá (default ve WoWku sem vyhodil z okna někdy na jaře 2006).

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus

Edited by - Jedi_Knight on 17/02/2011 02:55:15
Go to Top of Page

Thundeeer
New Member

421 Posts

Posted - 20/02/2011 :  08:36:59  Show Profile Send Thundeeer a Private Message  Reply with Quote
Pridam aj ja svoje dojmy z open bety.

Rift je nepochybne dalsim z radu WoW klonov, riadne zmixovany s Warhammerom Online, no tentokrat spraveny dobre.

Aj ked vacsinu veci sme uz videli v inych hrach, Rift posobi solidnym dojmom a je pripraveny na release.

Grafika, hudba a combat system su jedny z najlepsich. Otazne je ako to bude s end game.

Jedinu vycitku mam voci sekaniu grafiky. Na mojej zostave Athlon 4800 + 4 GB RAM + 8800GT 512MB bezi na Custom detailoch a vsetkych nastaveniach na maxime v rozliseni 1680*1050 pocas solo hrania questov uplne super, no akonahle sa dostanem k vacsim bojom (rifty) hra seka aj na minimalnych detailoch co je pre mna absolutne nepochopitelne.


WoW Twinstar - Horde - Mathrim Horde [tauren - hunter] 1x tyzdenne

Ultima Online - Kelevar - Elessar (retired)
Dark Age of Camelot US - Gareth - Alderienne [eldritch] (retired)
World of Warcraft EU- Drak'thul/Horde - Jaskynka [blood elf hunter] (retired)

bezvyznamne anonymne avatary :)
Rift, DAoC Uthgard, Asheron's Call 2 (frozen), LOTRO (retired), AoC (retired), Warhammer Online (rip),
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 20/02/2011 :  12:36:40  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Thundeeer
Jedinu vycitku mam voci sekaniu grafiky. Na mojej zostave Athlon 4800 + 4 GB RAM + 8800GT 512MB bezi na Custom detailoch a vsetkych nastaveniach na maxime v rozliseni 1680*1050 pocas solo hrania questov uplne super, no akonahle sa dostanem k vacsim bojom (rifty) hra seka aj na minimalnych detailoch co je pre mna absolutne nepochopitelne.



Promiň ale vyčítat uplně nové hře, že se seká při hromadným eventu na 4-5 roků staré grafice, která má dnes cenu asi 500Kč není uplně fér ... ale pro tvé info - já hrál na 8800 GTX 700+MB a nesekalo se mi to ani při riftech na nastavení ULTRA detaIlů při rozlišení 1920x1200.


Noe

Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 20/02/2011 :  14:38:26  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Thundeeer

Pridam aj ja svoje dojmy z open bety.

Rift je nepochybne dalsim z radu WoW klonov, riadne zmixovany s Warhammerom Online, no tentokrat spraveny dobre.

Aj ked vacsinu veci sme uz videli v inych hrach, Rift posobi solidnym dojmom a je pripraveny na release.

Grafika, hudba a combat system su jedny z najlepsich. Otazne je ako to bude s end game.

Jedinu vycitku mam voci sekaniu grafiky. Na mojej zostave Athlon 4800 + 4 GB RAM + 8800GT 512MB bezi na Custom detailoch a vsetkych nastaveniach na maxime v rozliseni 1680*1050 pocas solo hrania questov uplne super, no akonahle sa dostanem k vacsim bojom (rifty) hra seka aj na minimalnych detailoch co je pre mna absolutne nepochopitelne.


Hraju na skoro stejném HW jako ty, 8800GT je šrot, ale na RIFT úplně stačí, dech jí dojde až při větších eventech 20+ Efekt je podobný lagu, bez disconnectu, jenže engine určitě ještě vyladí, lag ne

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 21/02/2011 :  08:25:20  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Thundeeer
Jedinu vycitku mam voci sekaniu grafiky. Na mojej zostave Athlon 4800 + 4 GB RAM + 8800GT 512MB bezi na Custom detailoch a vsetkych nastaveniach na maxime v rozliseni 1680*1050 pocas solo hrania questov uplne super, no akonahle sa dostanem k vacsim bojom (rifty) hra seka aj na minimalnych detailoch co je pre mna absolutne nepochopitelne.



Promiň ale vyčítat uplně nové hře, že se seká při hromadným eventu na 4-5 roků staré grafice, která má dnes cenu asi 500Kč není uplně fér ... ale pro tvé info - já hrál na 8800 GTX 700+MB a nesekalo se mi to ani při riftech na nastavení ULTRA detaIlů při rozlišení 1920x1200.



tak 8800gtx je starsi nez 8800gt a rozdil ve vykonu rozhodne neni takovej, aby to jednomu trhalo a druhymu to slo ve full hd v pohode
to vypada ze spis ty 8800gt dochazi pamet , protoze ty v drtivy vetsine meli 512mb , jestli je teda problem v grafice (o cemz silne pochybuju kdzy to na 8800gtx chodi plynule)
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 21/02/2011 :  08:43:03  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Thundeeer
Jedinu vycitku mam voci sekaniu grafiky. Na mojej zostave Athlon 4800 + 4 GB RAM + 8800GT 512MB bezi na Custom detailoch a vsetkych nastaveniach na maxime v rozliseni 1680*1050 pocas solo hrania questov uplne super, no akonahle sa dostanem k vacsim bojom (rifty) hra seka aj na minimalnych detailoch co je pre mna absolutne nepochopitelne.



Já to pouštím na 9800 GTX na nastavení vyšší než Ultra (ano, ultra v Riftu není vše na max.) a když jsem měl na obrazovce několik raidů (cca. 3) a několik invazí a rift beželo to bez škubnutí. Takhle dobrý engine jsem ještě v MMO neviděl.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 21/02/2011 :  08:49:07  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shelaida

quote:
Originally posted by Thundeeer
Jedinu vycitku mam voci sekaniu grafiky. Na mojej zostave Athlon 4800 + 4 GB RAM + 8800GT 512MB bezi na Custom detailoch a vsetkych nastaveniach na maxime v rozliseni 1680*1050 pocas solo hrania questov uplne super, no akonahle sa dostanem k vacsim bojom (rifty) hra seka aj na minimalnych detailoch co je pre mna absolutne nepochopitelne.



Já to pouštím na 9800 GTX na nastavení vyšší než Ultra (ano, ultra v Riftu není vše na max.) a když jsem měl na obrazovce několik raidů (cca. 3) a několik invazí a rift beželo to bez škubnutí. Takhle dobrý engine jsem ještě v MMO neviděl.


jojo tohle jsem uz slysel od znamych taky, me nezbyva nez doufat, ze to podobne odladi i pro 480 GTX , protoze ja na ni mam teda zaskuby a nekolikavterinovy lagy pri velkych riftech , musim snizovat particles a spell a light details na minimum

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 21/02/2011 :  08:59:44  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha
jojo tohle jsem uz slysel od znamych taky, me nezbyva nez doufat, ze to podobne odladi i pro 480 GTX , protoze ja na ni mam teda zaskuby a nekolikavterinovy lagy pri velkych riftech , musim snizovat particles a spell a light details na minimum


co máš za procák a ramku? Já upragoval komp v průběhu bety a s GTX460 jedu vše na uplný max s vyjímkou filtrování kde jedu na střed a žádný záškub jsem nepozoroval a fps i při master riftu jsou kolem 40. Pokud se nepletu GTX460 i GTX480 používají stejný ovladače.

Mám Core i7 2600 + 16gb ram.


Noe

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 21/02/2011 :  09:13:32  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Pertha
jojo tohle jsem uz slysel od znamych taky, me nezbyva nez doufat, ze to podobne odladi i pro 480 GTX , protoze ja na ni mam teda zaskuby a nekolikavterinovy lagy pri velkych riftech , musim snizovat particles a spell a light details na minimum


co máš za procák a ramku? Já upragoval komp v průběhu bety a s GTX460 jedu vše na uplný max s vyjímkou filtrování kde jedu na střed a žádný záškub jsem nepozoroval a fps i při master riftu jsou kolem 40. Pokud se nepletu GTX460 i GTX480 používají stejný ovladače.

Mám Core i7 2600 + 16gb ram.



i5 655K vytazenej na 4.1GHz , pameti 4GB na 1600MHz ( nic z toho se proste nevytizi, jen grafika vylitne na maximum) a disk teda, ostrou verzi si uz nainstaluju na SSD disk, betu jsem mel na obycejnym datovym

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 21/02/2011 09:15:43
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 21/02/2011 :  09:20:37  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha
i5 655K vytazenej na 4.1GHz



všici lidi co znám a mají (měli) s riftem nějaký hardwarový problémy měli přetaktovanej procák tipuji na toto .. jinak by to to mělo šlapat ... uvidíš s tím ssd ale tím to asi nebude, jinak já jsem s ssd max. spokojen


Noe

Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 21/02/2011 :  09:45:22  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe
... uvidíš s tím ssd ale tím to asi nebude, jinak já jsem s ssd max. spokojen


No zrovna hru bych si na SSD nedal

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 21/02/2011 :  09:48:27  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

quote:
Originally posted by Noe
... uvidíš s tím ssd ale tím to asi nebude, jinak já jsem s ssd max. spokojen


No zrovna hru bych si na SSD nedal



ja ji tam mam vzdycky tu co aktualne hraju :) docela to zrychli ruzny loading casy

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 21/02/2011 :  09:54:34  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Kuzmik

quote:
Originally posted by Noe
... uvidíš s tím ssd ale tím to asi nebude, jinak já jsem s ssd max. spokojen


No zrovna hru bych si na SSD nedal



ja ji tam mam vzdycky tu co aktualne hraju :) docela to zrychli ruzny loading casy



Asi tak, jak WoW tak hlavně Rift se krásně rychle načte na SSDčku.
Jinak jak tu někdo píše že má na max detaily s 9800GTX kartou hratelné i při velkých riftech, tak to je dobrý hlod
Na to je třeba bez keců mít SLI nebo Crossfire konfiguraci, nějakých silnějších karet.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 21/02/2011 :  10:04:03  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Předpokládám, že Kuzma směřuje bu(d
1) Opotřebení SSDčka
2) Defragmentace SSDčka - záleží, na typu SSD, tuším že bych měl mít SSDčko s takovou tou fičurou co umí udělat defragmentaci, už nevím jak se to jmenuje

Řekl bych že u novějších SSD už by to neměl být problém.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 21/02/2011 :  10:06:08  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr
Jinak jak tu někdo píše že má na max detaily s 9800GTX kartou hratelné i při velkých riftech, tak to je dobrý hlod
Na to je třeba bez keců mít SLI nebo Crossfire konfiguraci, nějakých silnějších karet.



To není hlod, prostě to tak je :)
A jestli tomu věříš, nebo ne je mi upřímě jedno.
Go to Top of Page

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 21/02/2011 :  11:00:21  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

Předpokládám, že Kuzma směřuje bu(d
1) Opotřebení SSDčka
2) Defragmentace SSDčka - záleží, na typu SSD, tuším že bych měl mít SSDčko s takovou tou fičurou co umí udělat defragmentaci, už nevím jak se to jmenuje

Řekl bych že u novějších SSD už by to neměl být problém.

Defragmentace a SSD
Zákaz defragmentace je jeden z mála tweaků, který na SSD má skutečně svůj smysl. Přínos defragmentace je díky konstrukci SSD teoreticky skoro nulový, prakticky dokonce škodlivý. Rozmístění dat je totiž řízeno řadičem, který se stará o optimální rozložení dat po celém SSD, přičemž na rozdíl od plotnového harddisku zde neexistují "rychlejší a pomalejší místa" - všechny paměťové buňky jsou si rovnocenné, takže přerovnáním dat ničeho pozitivního nedostáhnete, právě naopak - rychlost přístupu k datům nezměníte, pouze donutíte SSD k provedení dalších zápisů/přepisů, čímž jej vysloveně nepotěšíte.

Defragmentaci tedy určitě vypnout - nejlépe zakázáním naplánované defragmentace pro vaše SSD (v Nabídce Start > Příslušenství > Systémové nástroje). Přirozeně, je vhodné jednou za čas defgramentovat plotnový harddisk, takže není nutné se tuto službu snažit nějak úplně zlikvidovat.

- prekopirovane z odborneho webu :)

Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 21/02/2011 :  11:14:27  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shelaida

quote:
Originally posted by spajdr
Jinak jak tu někdo píše že má na max detaily s 9800GTX kartou hratelné i při velkých riftech, tak to je dobrý hlod
Na to je třeba bez keců mít SLI nebo Crossfire konfiguraci, nějakých silnějších karet.



To není hlod, prostě to tak je :)
A jestli tomu věříš, nebo ne je mi upřímě jedno.



Co jsem sledoval hodně diskuzí o stíhání, nestíhání, tak ti taky moc nevěřím. Mít vše na max, včetně světel, AAčka, FAčka, stínů - tak to už při menším Riftu prakticky NIKOMU nejede na jednu kartu na high tech sestavě extra plynule. Dostanou se na cca 30 snímků. Nevěřím, že na 9800 ti to jede plynule. Ale možná ti stačí plynulost 15 fps...

A pokud myslíš Ultra, kde si pak šoupneš pár šupátek doprava, nezapneš stíny, nezapneš AA ani AF, tak ano, tam ti to fakt může jet

Boiians leader
http://www.boiians.cz

Edited by - Stirius on 21/02/2011 11:16:02
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 21/02/2011 :  11:26:05  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stirius
A pokud myslíš Ultra, kde si pak šoupneš pár šupátek doprava, nezapneš stíny, nezapneš AA ani AF, tak ano, tam ti to fakt může jet



Nikde jsem nepsal nic o tom, že je to na max.
Psal jsem že je to vyšší nastavení než ULTRA.
Go to Top of Page

MikoLee
Starting Member

54

59 Posts

Posted - 21/02/2011 :  11:27:30  Show Profile  Visit MikoLee's Homepage Send MikoLee a Private Message  Reply with Quote
Tvrzení, že to jede někomu plynule na max detaily i s takovou historickou kartou jako je 9800GTX je opravdu úsměvné. Když při 1980x1020 s customs detail (dohled na polovinu, a většina detailu taky na pulce, jen něco na max.) na GTX 260, 8GB RAM a Core 2 Duo 8400 to nekdy spadne i na 19fps (ale většinou se to drzi kolem 28)
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 21/02/2011 :  11:35:34  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
tak moje tolerance pro slovo plynule jtaky hodne nizko :) staci me kdyz se to proste hejbe bez zaseku, ale ted ? vcera jsem napr blbnul u defiantu v zone, postupne jsme se pridali k major guardian invazi nasledne pomohli major earth invazi , atd, ale kdyz jsem pote z ress spotu dojel k tomu titan bossovi tak nez se me nacetly okolni chary byl jsem uz zpet na ress spotu

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 21/02/2011 :  11:37:43  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deimnia
Defragmentace a SSD



Tam de o to, ze ssd disk umí číst jen velké bloky, ale zapsat je schopný bloky daleko menší, takže v ideálním případě například na přečtení 512 kB potřebuje jedno čtení, ve špatném případě 128.

ALe to už je kus od kusu, záleží co má kdo doma a podle toho se chovat.

Edit: A tou fičurou co jsem u sebe myslel je TRIM.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje


Edited by - tojejedno on 21/02/2011 11:40:59
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 21/02/2011 :  11:46:15  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
Takže ještě jednou.
Ne na max. nastavení. O tom jsem tu nic nepsal. Psal jsem o vyšším než ultra čímž je myšleno že na ultra + přidané další volby (z hlavy nevím které a o kolik). A taky používám rozlišení 1400x1050 což jak asi chápu chápete jako malé rozlišení. A opravdu se to i při masivních akcích ani neškubne a není problém s vykreslováním.

Ale že já se vůbec obtěžuju sem něco psát. Tady je to samý ředitel zeměkoule co spolknul moudrost světa a tak jediný správný názor je ten váš :)
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 21/02/2011 :  11:47:46  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
To všichni vidíte při riftech a raidech spelly a efekty?? já teda v closed betě když sem dojel do raidu u riftu tak engine automatický vypnul všechno co šlo a můžu mít nastavený Ultra jaký chci.
Ta hra si nějak sama reguluje počet detailu nevím jak v open bete.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

MikoLee
Starting Member

54

59 Posts

Posted - 21/02/2011 :  11:50:28  Show Profile  Visit MikoLee's Homepage Send MikoLee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shelaida

Takže ještě jednou.
Ne na max. nastavení. O tom jsem tu nic nepsal. Psal jsem o vyšším než ultra čímž je myšleno že na ultra + přidané další volby (z hlavy nevím které a o kolik). A taky používám rozlišení 1400x1050 což jak asi chápu chápete jako malé rozlišení. A opravdu se to i při masivních akcích ani neškubne a není problém s vykreslováním.

Ale že já se vůbec obtěžuju sem něco psát. Tady je to samý ředitel zeměkoule co spolknul moudrost světa a tak jediný správný názor je ten váš :)



"ani neškubne" tomu říkám terminus technicus, co kdyby si napsal kolik fps mas?
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,33 seconds. on eygor Snitz Forums 2000