Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Rift: Planes of Telara
 RIFT - General
 Rift: Planes of Telara
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 25/01/2011 :  21:12:03  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lim-Dul

rekl bych ze nejlepsi solo pve mag je necro do toho se hodi podpora warlocka


Sorry, myslel jsem samozrejmě Necrofila. Ted ho zkouším a fak je to rychlost. Ten pet je nějak moc silný. Dá si moba na stejném levelu sám, zatím co já sundavám dalšího. A po zabití moba se vyhealuje do plnejch.
Jinak koukám klasický stres-test. Furt to pada a pada.
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 26/01/2011 :  00:52:44  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
Možná by to chtělo Noe i hodit server(jestli už je vybranej). Sice v Bete žádnou guildu nehledám, ale po releasu bych si rad v guildě zahrál.
Jinak pro dnešek stačí. Mám z vitality mám jen 10% všude enemáci z riftu o 10 lvl větší....Jdu spát. Ale je to fakt hodně dobrý. Od dob US bety wowka jsem se takhle v bete nebavil.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 26/01/2011 :  11:42:47  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shelaida
....nebylo by od věci, aby se ty český party domluvily na jednom PvE a jednom PvP serveru :)



Tohle usporadani by rozhodne bylo vhodne - uz jen proto abych vedel na ktery server za tyhle stranu rozhodne NEJIT :)
Primarnim dusledkem je totiz server s CZ general chatem, ktery nejde cist bez toho aby se clovek necervenal studem a nestydel se mit pod jmenem nazev CZ guildy... a sekundarnim dusledkem je rozhadana "cz komunita" kde se hned na zacatku vytvori 5 guild ktere na sebe nasledne zacnou kydat spinu a do mesice je z toho 10 guild odpadliku co se navzajem nenavidi az za hrob.
A nasledne je (pokud se LojzuCZ seslo ve hre dostatek) oslabena cela frakce v RvR takze je vyhodne jit na stejny server za jinou rasu - clovek am jistotu, ze se nesetka s organizovanym odporem (bo kdyz to organizuje PepicekCZ tak SuperondraCZ a jeho kamaradiCZ to bojkotuji) :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Hayabusa
Starting Member

31 Posts

Posted - 26/01/2011 :  12:15:09  Show Profile Send Hayabusa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

...

A jak viš že neskončiš na serveru se švédským nebo ruským general chatem? Kde máš jistotu že krom CZ masel nebude dělat bordel kdokoliv jiný? Tohle je takové - všichni češi kromě mě a par znamych jsou blbci, zbytek EU mluví vždy anglicky a jsou slušní lidé - hodně nativní utopie.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 26/01/2011 :  13:20:08  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hayabusa
A jak viš že neskončiš na serveru se švédským nebo ruským general chatem? Kde máš jistotu že krom CZ masel nebude dělat bordel kdokoliv jiný? Tohle je takové - všichni češi kromě mě a par znamych jsou blbci, zbytek EU mluví vždy anglicky a jsou slušní lidé - hodně nativní utopie.



To samozrejmne nevim.
Ten rozdil je, ze kdyz pujdu jinam tak mam sanci.... kdyz tam kam "CZkomunita" tak jistotu :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 26/01/2011 :  13:44:53  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by Hayabusa
A jak viš že neskončiš na serveru se švédským nebo ruským general chatem? Kde máš jistotu že krom CZ masel nebude dělat bordel kdokoliv jiný? Tohle je takové - všichni češi kromě mě a par znamych jsou blbci, zbytek EU mluví vždy anglicky a jsou slušní lidé - hodně nativní utopie.



To samozrejmne nevim.
Ten rozdil je, ze kdyz pujdu jinam tak mam sanci.... kdyz tam kam "CZkomunita" tak jistotu :)



Na jednu stranu to chápu. Pokud by CZ hráči byli to, co se dá nalézt na Imperiu, tak mám taky problém hrát s čechama. Naštěstí nevěřím tomu že se potkám v jedné guildě s TDK, Brutusem, Eaglem, Kuzmou, Tojejedno atd.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 26/01/2011 :  14:42:08  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shelaida

quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by Hayabusa
A jak viš že neskončiš na serveru se švédským nebo ruským general chatem? Kde máš jistotu že krom CZ masel nebude dělat bordel kdokoliv jiný? Tohle je takové - všichni češi kromě mě a par znamych jsou blbci, zbytek EU mluví vždy anglicky a jsou slušní lidé - hodně nativní utopie.



To samozrejmne nevim.
Ten rozdil je, ze kdyz pujdu jinam tak mam sanci.... kdyz tam kam "CZkomunita" tak jistotu :)



Na jednu stranu to chápu. Pokud by CZ hráči byli to, co se dá nalézt na Imperiu, tak mám taky problém hrát s čechama. Naštěstí nevěřím tomu že se potkám v jedné guildě s TDK, Brutusem, Eaglem, Kuzmou, Tojejedno atd.

se mnou se potkas ve vsech guildach, na vsech serverech, ve vsech hrach na svete .. preju ti prijemnou zabavu :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL

Edited by - Eagle on 26/01/2011 14:42:56
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 26/01/2011 :  14:43:06  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shelaida
Na jednu stranu to chápu. Pokud by CZ hráči byli to, co se dá nalézt na Imperiu, tak mám taky problém hrát s čechama. Naštěstí nevěřím tomu že se potkám v jedné guildě s TDK, Brutusem, Eaglem, Kuzmou, Tojejedno atd.


No ty veris, ze se nepotkas s tolika lidma, ja nastesti vim, ze se urcite nepotkam s tebou v jedne guilde a to mi ke spokojenosti vazne staci

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 26/01/2011 :  14:49:59  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Stirius

1. rozhodně není nikde psané, že jdeme na pve, klidně to ještě může být pvp


imho v tomto nemá cenu si asi nic nalhávat ... přečti si Vaše forum nezaujatě a je ti na 1000% jasné, že prostě budete na PvE serveru.

quote:

3. stránka je dlouhodobý průser, to vím. Ale sešlo se tam plno problémů a nejnovější info je, že beta verze bude snad! na přelomu ledna, února


není to náhodou tím že majitelé a zakladatelé Boiians domény/webu na to prostě už prděj, nereagují a defakto vy jste v rámci záchrany gildy museli udělat forum mimo vlastní web?
Podle mého současný leader guildy tedy ty nemá žádná přístupová práva na správu gildovního webu. Nemám pravdu?




Zakladatel jsem já, Dynty, Syčák, Cadaver. Jediný Cadaver není aktivní, zbytek stále funguje. Web se dosral providerem, kdy přestal být přístup do adminovské sekce čehokoliv. A opravovat na starém providerovi nemělo nic význam, protože jeho poskytování přístup nonstop se slovem nonstop nemělo moc společného, tak nám u něho teď visí jen již vytvořené dílo. Takže se dělá vše na zelené louce, dělá to externí člověk a přejde se i na jiný hosting. Průser je, že to každého štve, ale pro lidi, co to mají dělat, to není žádná extra priorita. I když to není zadarmo. Ale jak říkám, všechno bude. Někdy. Snad. Doufám. Chtěl bych to do spuštění Riftu.

Boiians leader
http://www.boiians.cz

Edited by - Stirius on 26/01/2011 14:50:49
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 26/01/2011 :  14:58:37  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Stirius

1. rozhodně není nikde psané, že jdeme na pve, klidně to ještě může být pvp


imho v tomto nemá cenu si asi nic nalhávat ... přečti si Vaše forum nezaujatě a je ti na 1000% jasné, že prostě budete na PvE serveru.

quote:

3. stránka je dlouhodobý průser, to vím. Ale sešlo se tam plno problémů a nejnovější info je, že beta verze bude snad! na přelomu ledna, února


není to náhodou tím že majitelé a zakladatelé Boiians domény/webu na to prostě už prděj, nereagují a defakto vy jste v rámci záchrany gildy museli udělat forum mimo vlastní web?
Podle mého současný leader guildy tedy ty nemá žádná přístupová práva na správu gildovního webu. Nemám pravdu?



ja jsem majitelem te stare a neni to tak,a jinak nejak vubec nechapu co to s tim ma spolecneho :)

Zaplatili jsem hodne penez dopredu za hosting,jehoz poskytovatel zacal PORAD neco menit a my museli dokola ty stranky/forum opravovovat..k tomu problemy s konektivitou a uz to presahlo unosnou mez
Ted mame nahradni,do budoucna nejak poresime..to bylo vysvetleni,ne zadost o radu/nabidku reseni.

kdo kde psal ze jsem PvE guilda ??:) Vy..

na tyhle stranky se driv psalo o hrach,psaly sem guildy ze do nich dou atd..to ze v posledni dobe jsme skoro jedini kdo to sem napise,a tak se stavame tercem vseho flamu je smutny,ale neni to nase chyba.

kazda guilda ma nejaka pravidla,my mame pravidlo nepsat na foru inzeraty na jine guildy.

nebudu vam vyhledavat kolik jinych guild,nejen cz/sk ma stejne pravidlo,ale myslim ze krome tech,kteri odmitaji x prihlasek denne (blackdivision ve wowku),skoro vsechny. Tak nechapu proc je z toho takovy drama.

Nase forum je nase forum,neni to neutralni puda pro vsechny guildy.
jestli ani Imperium neni neutralni puda pro vsechny guildy,at to nejaky admin napsie a my sem prestaneme psat posty o prijimani hracu.

Ani nevim co vic vam napsat,krom toho ze ste drama queeny a lolci :)

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 26/01/2011 :  15:37:35  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stirius

Zakladatel jsem já, Dynty, Syčák, Cadaver. Jediný Cadaver není aktivní, zbytek stále funguje. Web se dosral providerem, kdy přestal být přístup do adminovské sekce čehokoliv. A opravovat na starém providerovi nemělo nic význam, protože jeho poskytování přístup nonstop se slovem nonstop nemělo moc společného, tak nám u něho teď visí jen již vytvořené dílo. Takže se dělá vše na zelené louce, dělá to externí člověk a přejde se i na jiný hosting. Průser je, že to každého štve, ale pro lidi, co to mají dělat, to není žádná extra priorita. I když to není zadarmo. Ale jak říkám, všechno bude. Někdy. Snad. Doufám. Chtěl bych to do spuštění Riftu.



že se s tím providerem tedy tak prdíte, vždyt webhosting je dnes doslova za hubičku prostě bych to změnil, přesunul, odstoupil od smlouvy s dočasným providerem a hotovo.
Nicméně chápu situaci, zaplatit něco do předu a pak nemít kvalitní protihodnotu je nasrá**.


Noe

Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 26/01/2011 :  16:50:47  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shelaida

quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by Hayabusa
A jak viš že neskončiš na serveru se švédským nebo ruským general chatem? Kde máš jistotu že krom CZ masel nebude dělat bordel kdokoliv jiný? Tohle je takové - všichni češi kromě mě a par znamych jsou blbci, zbytek EU mluví vždy anglicky a jsou slušní lidé - hodně nativní utopie.



To samozrejmne nevim.
Ten rozdil je, ze kdyz pujdu jinam tak mam sanci.... kdyz tam kam "CZkomunita" tak jistotu :)



Na jednu stranu to chápu. Pokud by CZ hráči byli to, co se dá nalézt na Imperiu, tak mám taky problém hrát s čechama. Naštěstí nevěřím tomu že se potkám v jedné guildě s TDK, Brutusem, Eaglem, Kuzmou, Tojejedno atd.



Ale potkáš kamaráde, svět je malej. S tebou kupříkladu hrála moje žena EQ2 a s většinou lidí odsud jsem hrál taky, akorát pod jiným jménem a znám je s VT či TS. To, že se zde prezentuji jako pig, je pro mě duševní relax, nic víc. Většina lidí se ve hře chová úplně normálně a tady to snad nikdo kromě Kuzmiče nebere vážně.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 26/01/2011 16:51:52
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 26/01/2011 :  17:29:01  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Nafukovaci panny umej hrat MMO?

MMOs failed.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 26/01/2011 :  20:13:50  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Nafukovaci panny umej hrat MMO?



To bys koukal, mají ty nejlepší výsledky,někdy tu svojí k tomu posaď a uvidíš


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 26/01/2011 :  21:46:32  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK
To bys koukal, mají ty nejlepší výsledky,někdy tu svojí k tomu posaď a uvidíš



Pochybuju ze delaj klavesnice pro nafukovaci kopytka :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 27/01/2011 :  00:46:30  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Chlapci, vy jste vtipny, az me z vas zaclo bolet v krku. Bezte radsi delat neco uzitecnyho jako treba uci svy naskillovany kamaradyCZ, jak hrat pyvypy.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 27/01/2011 :  08:02:09  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
zase som sa toho kopec dozvedel o Rifte, na poslednych dvoch stranach tohto threadu

MMO traveller
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 27/01/2011 :  08:14:58  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

zase som sa toho kopec dozvedel o Rifte, na poslednych dvoch stranach tohto threadu
No to nesmis chodit na imperko. Tady najdes pouzitelny akorad nejaky link na seriozni diskuzi. Zbytek je facebookova onanie po cesku, presne podle hesla - cim vetsi hovadinu postnu a cim casteji to udelam, tim jsem vetsi king.

Takze neztracej viru a pohledej jinde

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 30/01/2011 :  23:08:23  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

zase som sa toho kopec dozvedel o Rifte, na poslednych dvoch stranach tohto threadu



Mě by jenom fakt zajímalo, jaké informace kdo hledá? Hra je tak jednoduchá, že to snad chápe na první pokus i HonzaCZ a pokud někdo hrál WoW a to je hádam tak 99% lidí, tak jsou ve hře jako doma. Všechno ostatní je na ofiku, dneska snad už každý troll, umí aspoň kousek AJ ne.
A na co číst dojmy, lepší je to si to vyzkoušet ne. Pro ostatní jsou tu stránky guild, kde už se rozjelo celkem pěkné slovní PVP:-)


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

maxa25
Starting Member

88 Posts

Posted - 31/01/2011 :  10:36:49  Show Profile  Send maxa25 an ICQ Message Send maxa25 a Private Message  Reply with Quote
Kdyby někdo ještě plánoval preorder RIFTu, tak na http://www.direct2drive.co.uk/ mají akci 20% sleva na vše, po té slevě vychází celkem rozumně cena za collector edici.
Go to Top of Page

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 31/01/2011 :  10:43:28  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maxa25

Kdyby někdo ještě plánoval preorder RIFTu, tak na http://www.direct2drive.co.uk/ mají akci 20% sleva na vše, po té slevě vychází celkem rozumně cena za collector edici.

A k tomu jsi dospel jak, ze maji 20% slevu na vsechno?

Ja tam teda vidim porad stejne ceny. :)

Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 31/01/2011 :  10:57:46  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deimnia

quote:
Originally posted by maxa25

Kdyby někdo ještě plánoval preorder RIFTu, tak na http://www.direct2drive.co.uk/ mají akci 20% sleva na vše, po té slevě vychází celkem rozumně cena za collector edici.

A k tomu jsi dospel jak, ze maji 20% slevu na vsechno?

Ja tam teda vidim porad stejne ceny. :)



to byla víkendová akce na všechny MMO na D2D asi před dvěma týdny.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

maxa25
Starting Member

88 Posts

Posted - 31/01/2011 :  11:09:35  Show Profile  Send maxa25 an ICQ Message Send maxa25 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deimnia

quote:
Originally posted by maxa25

Kdyby někdo ještě plánoval preorder RIFTu, tak na http://www.direct2drive.co.uk/ mají akci 20% sleva na vše, po té slevě vychází celkem rozumně cena za collector edici.

A k tomu jsi dospel jak, ze maji 20% slevu na vsechno?

Ja tam teda vidim porad stejne ceny. :)



Ceny jsou stejné, ale pak v nákupním košíku v checkout zadáš PROMOCODE : PAYDAY a dostaneš slevu 20%...
Je tam banner jak kráva PAY DAY SALE , stačí si ho pozorně přečíst.

Edited by - maxa25 on 31/01/2011 11:12:13
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 31/01/2011 :  11:25:03  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
Dostali ste niekto pozvanku do alphy ? Treba potahat separatneho klienta a podla patch notes to zbezne vyzera, ze sa tam testuju rozne features, ktore nie su v bete ... a zjavne ten server je online 24/7

MMO traveller

Edited by - Greydawn on 31/01/2011 11:25:40
Go to Top of Page

Reco
Starting Member

5 Posts

Posted - 31/01/2011 :  11:47:14  Show Profile  Send Reco an ICQ Message Send Reco a Private Message  Reply with Quote
jo ja mam alphu + jeste 2 cz/sk hraci co vim ..

jinak je potreba stahnou klienta a hru znova
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 31/01/2011 :  12:30:14  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maxa25

quote:
Originally posted by Deimnia

quote:
Originally posted by maxa25

Kdyby někdo ještě plánoval preorder RIFTu, tak na http://www.direct2drive.co.uk/ mají akci 20% sleva na vše, po té slevě vychází celkem rozumně cena za collector edici.

A k tomu jsi dospel jak, ze maji 20% slevu na vsechno?

Ja tam teda vidim porad stejne ceny. :)



Ceny jsou stejné, ale pak v nákupním košíku v checkout zadáš PROMOCODE : PAYDAY a dostaneš slevu 20%...
Je tam banner jak kráva PAY DAY SALE , stačí si ho pozorně přečíst.




Mno tak jsem nakoupil taky no vzal jsem rovnou CE přepočet se slevou za 927.47 CZK

Když jsem vzal CE takovou srajdu jako je Star trek online tak RIFT MUSÍ bejt lepší.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 31/01/2011 :  15:12:08  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Reco
jinak je potreba stahnou klienta a hru znova


No neni potreba tahat celych tech 8GB+ tahat... staci nainstalovat alfa launcher... pred zacatkem patchovani si do te "alfa" slozky prekopirovat resources z bety a dotahne to nejakych 1,2-1,5GB... vcera jsem to mel za 20 minut pripraveny.
(asi teda navod pro pomalejsi sosaky, kdo stahne tech 8 GB za 15 minut mu to muze bejt jedno)

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 31/01/2011 :  16:08:31  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
ja po tomhle triku musel dat jesre recovery. To stahlo jeste giga. Ale bez toho to padalo

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Reco
Starting Member

5 Posts

Posted - 31/01/2011 :  17:15:56  Show Profile  Send Reco an ICQ Message Send Reco a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

quote:
Originally posted by Reco
jinak je potreba stahnou klienta a hru znova


No neni potreba tahat celych tech 8GB+ tahat... staci nainstalovat alfa launcher... pred zacatkem patchovani si do te "alfa" slozky prekopirovat resources z bety a dotahne to nejakych 1,2-1,5GB... vcera jsem to mel za 20 minut pripraveny.
(asi teda navod pro pomalejsi sosaky, kdo stahne tech 8 GB za 15 minut mu to muze bejt jedno)



to sem zkousel a nefungovalo me to . ale mozna sem to udelal blbe
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 01/02/2011 :  19:10:09  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
Jde mi o co nejlevnější koupi standard edice.
Tohle se mi zatím jeví jako nejlepší cena
http://www.g2play.net/store/Rift-Digital-Download-Pre-Order2.html

Na D2D prý mají 20% slevu. Ale při placení to píše, že ten slevový kod nelze uplatnit na tento produkt. Zkoušeno 1.2.2011.

Takže to asi o5 vyhraje levný dovoz z ruska
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 01/02/2011 :  19:49:46  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

Jde mi o co nejlevnější koupi standard edice.
Tohle se mi zatím jeví jako nejlepší cena
http://www.g2play.net/store/Rift-Digital-Download-Pre-Order2.html

Na D2D prý mají 20% slevu. Ale při placení to píše, že ten slevový kod nelze uplatnit na tento produkt. Zkoušeno 1.2.2011.

Takže to asi o5 vyhraje levný dovoz z ruska



protoze to byla vcerejsi akce :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 01/02/2011 :  22:46:39  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

Takže to asi o5 vyhraje levný dovoz z ruska

Odvážnej kluk. Tam bych čislo své zlate rozhodně nenatukal
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 02/02/2011 :  00:36:08  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Já myslel, že G2Play sou Indové.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 02/02/2011 :  10:06:25  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Ještě by to pořád mělo jít na D2D přes: http://direct2drive.tellapal.com/a/clk/kwwC5

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 02/02/2011 :  12:37:20  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
Awesome topic :)
Aspon vim, kdo s kym chce/nechce hrat, s kym bude/nebude hrat, kdo kde smi/nesmi postovat a kdo ma doma nafukovaci pannu.

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 02/02/2011 :  14:19:09  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stirius

Ještě by to pořád mělo jít na D2D přes: http://direct2drive.tellapal.com/a/clk/kwwC5


Mělo, ale nejde.
Nevadí. Koupil jsem přes G2play. Bohužel ted vyhrožují, že key dostanu až v release day. Asi s online titulama nemají moc velký zkušenosti. Tak snad ten early start stihnu. Jinak cena 750kč za standart edici.
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 02/02/2011 :  15:19:16  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Jak nejde, teď to zkouším. Zadám kód u preorderu CE a mám tam pak toto:

Your Products Quantity Price
RIFT Digital Collector's Edition 1 $59.95 Remove
Your friend saved you 20% - congrats! - Remove

-$11.99

Promotion code:
Apply
Your friend saved you 20% - congrats! was added.

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 02/02/2011 :  16:12:15  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
Včera jsem si kupoval ještě jeden acc a už to mají opravené. Najdříve opět klasicky za CE 59 doláčů,ale když jsem to zadal, tak už vše v eurech. Mě je to jedno, neřešil jsem to. Jen jeden acc mám zaplacený v doláčích s měsíčním předplatným v dolarech a další v eurech Tak už nás kluci ušatý šoupli do EU


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 02/02/2011 16:12:36
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 02/02/2011 :  18:12:59  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stirius

Jak nejde, teď to zkouším. Zadám kód u preorderu CE a mám tam pak toto:

Your Products Quantity Price
RIFT Digital Collector's Edition 1 $59.95 Remove
Your friend saved you 20% - congrats! - Remove

-$11.99

Promotion code:
Apply
Your friend saved you 20% - congrats! was added.



Divný. Já dávám ten dlouhej kod do promotion code řádku a stále mi to píše tohle "Your coupon or discount is not valid for the product in your cart." A ten kod nefunguje ani na nic jineho.
Tak snad je to tím, že nejsem přihlášenej. Ještě jsem tam nic nekupoval......Nevadí, mám už tu SE od G2Play.
Go to Top of Page

Lim-Dul
New Member

Ress1

212 Posts

Posted - 02/02/2011 :  19:14:52  Show Profile  Send Lim-Dul an ICQ Message Send Lim-Dul a Private Message  Reply with Quote
von stirius totiz nenapsal ze se musis vpravo nahore prepnout do US kde ten kod funguje ale link haze dle IP adresy do UK kde je kod nefunkcni, ale osobne si myslim ze to v US prihodi k cene VAT takze to vyjde na stejne penize jako kdyz to koupite bez slevy za ojra

Sheathe your sword, warrior, lest ye fall on it when stricken. - Lim-Dul, the Necromancer
Pilsner Urquell Guardians

Edited by - Lim-Dul on 02/02/2011 19:28:27
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 02/02/2011 :  20:19:13  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lim-Dul

von stirius totiz nenapsal ze se musis vpravo nahore prepnout do US kde ten kod funguje ale link haze dle IP adresy do UK kde je kod nefunkcni, ale osobne si myslim ze to v US prihodi k cene VAT takze to vyjde na stejne penize jako kdyz to koupite bez slevy za ojra


Jo přesně tak.


Noe

Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 03/02/2011 :  07:58:36  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Mno jo, ale IP se dá obejít. Ale tak to je fuk, já to mám taky od Trionu za doláče a pro jistotu 6 měsíců předplatné v doláčích. Tam to pak je 200 za měsíc

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

Danculus
New Member

156 Posts

Posted - 03/02/2011 :  09:18:46  Show Profile Send Danculus a Private Message  Reply with Quote
caf


Mali ste niekto problem s registraciou na trion worlds.
Pride mi verifikacny mail, kliknem na odkaz a na ich strane stale error atd....
The verification token you provided is invalid or your email has already been verified. If you still cannot login, please try re-sending the email verification again.

toto furt dookola...
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 03/02/2011 :  09:27:14  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Danculus

caf


Mali ste niekto problem s registraciou na trion worlds.
Pride mi verifikacny mail, kliknem na odkaz a na ich strane stale error atd....
The verification token you provided is invalid or your email has already been verified. If you still cannot login, please try re-sending the email verification again.

toto furt dookola...


Smarja Danku co ty tady.

ZKus se tam prihlasit jako by si byl verifikovanej, pac uz mozna si.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Danculus
New Member

156 Posts

Posted - 03/02/2011 :  09:34:31  Show Profile Send Danculus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by Danculus

caf


Mali ste niekto problem s registraciou na trion worlds.
Pride mi verifikacny mail, kliknem na odkaz a na ich strane stale error atd....
The verification token you provided is invalid or your email has already been verified. If you still cannot login, please try re-sending the email verification again.

toto furt dookola...




Smarja Danku co ty tady.

ZKus se tam prihlasit jako by si byl verifikovanej, pac uz mozna si.




praveze to skusam furt a furt cisty flood pomaly a nist nist....kua
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 03/02/2011 :  10:23:09  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
A co ti to napise kdyz se zkusi regulerne lognout? Neplatnej uzivatel/heslo?

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Danculus
New Member

156 Posts

Posted - 03/02/2011 :  10:35:12  Show Profile Send Danculus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

A co ti to napise kdyz se zkusi regulerne lognout? Neplatnej uzivatel/heslo?



jojo
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 03/02/2011 :  12:26:07  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
moderatore prestan mne mazat posty, kdyz ja nekomu reknu.... je to spatny kdyz on mne je to ok. neser mne

takze jeste jednou: to stirius: proc mne teda komentujes ty...... za pravdu se kazdej zlobi

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7

Edited by - Kuzmik on 03/02/2011 14:29:14
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 03/02/2011 :  14:31:17  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

moderatore prestan mne mazat posty......neser mne


Jedinej kdo tady v tomhle foru muze o nekom rikat ze je kokot sem ja. S tim se smir. A jestli tu nekdo nekoho sere, jsi to permanentne ty.
Takze se bud zacni chovat slusne ty hnupe, nebo sem vubec nepis... neni na tebe nikdo zvedavej.

Me usetris praci, protoze pokud budes pokracovat, jakmile uvidim ten tvuj imbecilni nick zacinajici †… smaznu ho, aniz bych ho cetl.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"

Edited by - Kuzmik on 03/02/2011 14:32:36
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 03/02/2011 :  14:37:10  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
"A jak slibil... take udelal".
Welcome to my ignore list †…†…†

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,33 seconds. on eygor Snitz Forums 2000