Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 CATACLYSM
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 30/11/2011 :  19:44:47  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Tak teď nevím jestli si mam jít rozmrazit account, zrovna jsem doinstaloval WoWko, rozdílovej patch mezi 4.0 a 4.3 má 10 giga.
Snad to raději vydržím do TORu.
Jdu si dát sprchu a zahraju si SC2, za ty skoro 4 ušetřený kila se nepůjdu vožrat ale pozvu kámošku na oběd :)

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 30/11/2011 20:10:59
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 30/11/2011 :  20:07:32  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
to bude tak na smazak a limonadu :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 01/12/2011 :  02:10:02  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

to bude tak na smazak a limonadu :D

kdyz pozve ji a sam bude koukat tak to bude i na vic :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 01/12/2011 :  08:02:42  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Originally Posted by Blizzard (Blue Tracker / Official Forums)
We would just like to let everyone know that the Fall of Deathwing is not open just yet for the Raid Finder or Heroic difficulties. We plan to open this encounter up in approximately one week. We felt it was important to let more people get through the fights in normal difficulty, make videos, strat guides, update their mods, etc. before we let everyone take a crack at Deathwing. We’ll keep you informed when this part of the raid opens up for Raid Finder. Keep in mind that it’s required to complete the first half to be able to queue for the second, so don’t hold back!


Příště buou třeba tvrdit, že ty nějaké bugy neodstraňují proto, že bychom wow moc hráli. To je už fakt neskutčná sprosťárna, co si ty blizzardí hovada dovolí.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 01/12/2011 :  10:25:40  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Mě to baví, včera jsem dingnul DK. Za 10 minut na aukci koupil pvp modřenky některé i 377, jednu trinketu fialovou a měl jsem víc jak 353 ilvl. Překvapili mě ty dungy. Čekal jsem nějakou náročnost, ale i s prstem v nose. Jednou jsme wipnuli s randomem na tom bosíkovi jak se tankuje v lávě na těch ostrůvkách. Padlo mi pár 378 věcí, dokonce i luxusní zbraň a jsem jako wow lempl naprosto spokojen. Dnes to párkrát projdu a večer hurá random raid. :o)
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 01/12/2011 :  11:12:25  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
jj otazkou je co delat ten dalsi tyden

lastfm
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 01/12/2011 :  12:54:47  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

jj otazkou je co delat ten dalsi tyden



Sedet na superhostomegaepix mountovi pred bankou ve Stormwindu WOW mit alttabnuty a koukat na posledni dil oblibeneho serialu prece....

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 01/12/2011 :  15:36:08  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

jj otazkou je co delat ten dalsi tyden


uz jsem to mel napsany a pak jsem si vsimnul, ze to pises ty :)
Neni to ani tak co pristi tejden jako spis co zejtra.
A to je rok datace pred nami ... kdo neraiduje HC, coz bude imo zas jen desna pakarna a pro zacatek hodne drsne nastavena obtiznost minimalne u posledniho bosse, aby to nahodou nekdo nedal, muze tydne nafarmit tisic valoru a koupit si nejaky shiny epic 397 (otazka na co mu bude) nebo pockat na darkmoon fair a pomoci stopro netradicnich daily si farmit na novy mounty a pety ... na co nekomu jsou moc nechapu, kdyz ta hra jde tam, kam jde :/
Jeste zbejva wow-pvp tak tam chapu, ze pokud nekoho bavi arenky a wow-pvp, tak ten se muze zabavit hodne a dlouho, to jo.

Do tech novych dungu muzes s average 353 gearem a padaj tam 378 veci .... pro srovnani do zandalari kde padaly 353 jsi potreboval 346 a do LFR, kde padaj 384 potrebuje 372.
Kdyz vysly v minulym dataci ICC dungy melo to aspon slusnou obtiznost, padaly tam 213 a 232(hc) item levely a pokud si dobre pamatuji, tak tam meli mnohdy problem i pugy, u kterych se item level pohyboval kolem 250. Ta hra se meni.. a ne, neni to tim, ze se mi to zda, protoze uz to hraji dele a relativne vice umim, proste ta obtiznost absolutni vetsiny obsahu se snizuje.

Edited by - vool on 01/12/2011 15:38:26
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 01/12/2011 :  15:40:48  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by Rashaverak

jj otazkou je co delat ten dalsi tyden


uz jsem to mel napsany a pak jsem si vsimnul, ze to pises ty :)
Neni to ani tak co pristi tejden jako spis co zejtra.
A to je rok datace pred nami ... kdo neraiduje HC, coz bude imo zas jen desna pakarna a pro zacatek hodne drsne nastavena obtiznost minimalne u posledniho bosse, aby to nahodou nekdo nedal muze byt tydne nafarmit tisic valoru a koupit si nejaky shiny epic (otazka na co mu bude) nebo pockat na darkmoon fair a pomoci stopro netradicnich daily si farmit na novy mounty a pety ... na co nekomu jsou moc nechapu, kdyz ta hra jde tam, kam jde :/
Jeste zbejva wow-pvp tak tam chapu, ze pokud nekoho bavi arenky a wow-pvp, tak ten se muze zabavit hodne a dlouho, to jo.

Do tech novych dungu muzes s average 353 gearem a padaj tam 378 veci .... pro srovnani do zandalari kde padaly 353 jsi potreboval 346 a do LFR, kde padaj 384 potrebuje 372.
Kdyz vysly v minulym dataci ICC dungy melo to aspon slusnou obtiznost, padaly tam 213 a 232(hc) item levely a pokud si dobre pamatuji, tak tam meli mnohdy problem i pugy, u kterych s item level pohyboval kolem 250. Ta hra se meni.. a ne neni to tim, ze se mi to zda, protoze uz to hraji dele a relativne vice umim, proste ta obtiznost absolutni vetsiny obsahu se snizuje.




Právě že Pandy přijdou tak brzo až to všechny překvapí 2 letý cyklus dataču je pryč. Aspoň Acti nebo Blizz říká.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 01/12/2011 :  15:41:13  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Mě to baví, včera jsem dingnul DK. Za 10 minut na aukci koupil pvp modřenky některé i 377, jednu trinketu fialovou a měl jsem víc jak 353 ilvl. Překvapili mě ty dungy. Čekal jsem nějakou náročnost, ale i s prstem v nose. Jednou jsme wipnuli s randomem na tom bosíkovi jak se tankuje v lávě na těch ostrůvkách. Padlo mi pár 378 věcí, dokonce i luxusní zbraň a jsem jako wow lempl naprosto spokojen. Dnes to párkrát projdu a večer hurá random raid. :o)


JJ hurá, ale ten LFR je ještě mnohem nudnější než ty 5many. Taktická složka fightu logicky takřka odpadá, prostě dlouhej otravnej kill ...
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 01/12/2011 :  15:43:06  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
pro Jaffa:
Aha, tak jedině tak, já vycházel z konstatování Blizzu, že to vyjde zhruba ve stejném časovém cyklu jako ty dřívější.

Ovsem to mi trochu nesedi s annual pasem, ktery jsme povazoval za pojistku na rok, kterou se Blizz snazi vytvorit prave kvuli terminu dalsiho datadisku.

Edited by - vool on 01/12/2011 15:44:52
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 01/12/2011 :  22:04:21  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem vydrzel 4 bosse. Pak jsem byl tak znudeny ze pockam na normal. Ten lfr je spis trenovaci panak.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 02/12/2011 :  13:10:43  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Tak jsem vydrzel 4 bosse. Pak jsem byl tak znudeny ze pockam na normal. Ten lfr je spis trenovaci panak.



Hmm.. dva dny po patchi a vycisteno .....
http://www.wowprogress.com/pve/eu/drak-thul
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 02/12/2011 :  13:40:11  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Ale normal. Víš jak to bude s HCčkem. Ještě ted plno guild nedali HC raidy.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 02/12/2011 :  16:31:07  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Tak prvni "save" musej normal. HC asi bude tezsi, taky je to ale hc ne? :)
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 02/12/2011 :  16:51:35  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Tak prvni "save" musej normal. HC asi bude tezsi, taky je to ale hc ne? :)



Já to myslel tak, že ještě plno guild nedalo starej content HC. My tenhle týden nešli HC 25 a dodělali ještě HC10 obě skupiny na Ragnarose, aby se neřeklo.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 02/12/2011 :  17:04:21  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by vool

Tak prvni "save" musej normal. HC asi bude tezsi, taky je to ale hc ne? :)



Já to myslel tak, že ještě plno guild nedalo starej content HC. My tenhle týden nešli HC 25 a dodělali ještě HC10 obě skupiny na Ragnarose, aby se neřeklo.



Jasne, to ono spousta a rekl bych vetsina guild ani neni schopna dat LK25HC i kdyz jsme o datadisk dal.
Ale imo to svedci o tom a vicemene to pises i ty, ze obtiznej je ve hre akorat ten HC raid content jinak je to hodne slaby. Ale tak nejspis je prave o todle mezi lidmi zajem, aby to bylo tak slaby jinak by to blizz nedelal.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 02/12/2011 :  17:34:15  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
no ono je zasadni problem totiz v te koncepci
vetsine lidi chybi motivace ten hc chodit, protoze proc by tam chodili, kdyz neuvidi nic novyho ?
v BC kdyz jsi nedosel ssc atd. vubec jsi se nemohl k Illidanovi podivat a tak se lidi snazili aby to aspon videli, ted co projdou to s prstem v nose na normal uvidej to, a ze maj na equipu o cislo min ? vzdyt za mesic s dalsim patchem se to cislo stejne zase zmeni

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 02/12/2011 :  18:20:47  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

no ono je zasadni problem totiz v te koncepci
vetsine lidi chybi motivace ten hc chodit, protoze proc by tam chodili, kdyz neuvidi nic novyho ?
v BC kdyz jsi nedosel ssc atd. vubec jsi se nemohl k Illidanovi podivat a tak se lidi snazili aby to aspon videli, ted co projdou to s prstem v nose na normal uvidej to, a ze maj na equipu o cislo min ? vzdyt za mesic s dalsim patchem se to cislo stejne zase zmeni


Tos napsal moc hezky. Jen dokonce si to muzes prohlidnout v LFR pulku ted a druhou za tejden. Chybi motivace, spousta lidi to myslim hraje ze setrvacnosti jako treba ja :). Pritom je to skoda, protoze me se ve svete wow libi mnohem vice nez v jinejch svetech i vice nez v tom swtoru i kdyz ten mi nametem sedi mnohem vic, ale ta gafika, to prostredi, ty mechanismy proste to vsechno dokupy a celkove se mi ve wow strasne libi .... uprimne doufam, ze se co nejdriv zacnu venovat necemu smysluplnymu (ne hrani) a na hrani bude podstatne mene casu a pak by mi ta koncepce asi ani nevadila, kdybych na to mel v prumeu hodinu denne, tak bych byl spokojenej nejspis zcela s tou celkovou obtiznosti.

Edited by - vool on 02/12/2011 18:21:51
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 03/12/2011 :  19:37:31  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool
[....kdybych na to mel v prumeu hodinu denne, tak bych byl spokojenej nejspis zcela s tou celkovou obtiznosti.



Hodina denně na tyto hry není nic, nic neuděláš a po čase zjistíš, že musís víc, nebo se na to úplně vykašlat.

Edited by - Khaot on 03/12/2011 19:37:48
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 03/12/2011 :  19:44:26  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khaot

quote:
Originally posted by vool
[....kdybych na to mel v prumeu hodinu denne, tak bych byl spokojenej nejspis zcela s tou celkovou obtiznosti.



Hodina denně na tyto hry není nic, nic neuděláš a po čase zjistíš, že musís víc, nebo se na to úplně vykašlat.


No já právě psal, že si myslím, že třeba na jednu wow casual postavičku je to tak akorát při tom, jak to wow dnes vypadá.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 04/12/2011 :  00:10:19  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
jen tak pro informaci tech, co to nehraji neco o hodnot novych epicu ...
takze nektere nove BoE epicy 378 ilvl (v LFR padaji 384ilvl) se napriklad na Drakthulu dostaly jiz na cenu 100G na AH ...shard se prodava zhruba za pajdu ... takze vec bez hodnoty tri dny po patchi
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 05/12/2011 :  12:56:35  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

jen tak pro informaci tech, co to nehraji neco o hodnot novych epicu ...
takze nektere nove BoE epicy 378 ilvl (v LFR padaji 384ilvl) se napriklad na Drakthulu dostaly jiz na cenu 100G na AH ...shard se prodava zhruba za pajdu ... takze vec bez hodnoty tri dny po patchi


Koupíš cedník - teče, dáš ho spravit - necedí.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 05/12/2011 :  14:22:05  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rakhen

quote:
Originally posted by vool

jen tak pro informaci tech, co to nehraji neco o hodnot novych epicu ...
takze nektere nove BoE epicy 378 ilvl (v LFR padaji 384ilvl) se napriklad na Drakthulu dostaly jiz na cenu 100G na AH ...shard se prodava zhruba za pajdu ... takze vec bez hodnoty tri dny po patchi


Koupíš cedník - teče, dáš ho spravit - necedí.


No zde je třeba si uvědomit, že cedník má téct.
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 06/12/2011 :  10:00:28  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Njn equipu se ted vsude povaluji tuny a ziskat 378 v novejch dungach je za hubicku. Dropy + questy a clovek se tam oblekne celej za chvilku. Clovek kolik mesicu farmi FL na 378 a ted je to mozne nafarmit za tyden v novejch dungach. Des, bes.

Vcera sem byl s resto shamanem LFR. Uplne by tam stacilo, kdybych mel pred sebou dve obrovske klavesy do kterych bych se trefil hlavou. Na jedne namapovan Healing Rain a na druhe Chain heal. Tohle je fakt obludnost. Ridil to tam jeden clovek co mel namapovano na klavesach cca. 5 hlasek. 1. spread, 2. stack on green, 3. nuke this, 4. nuke that, 5. nuke boss. Nicim nefalsovana akcni FPS.

Taky sem zjistil, ze na 25ky by to chtelo asi dve grafarny. Masinu mam dobrou a musel sem sundat detaily na pulku, aby se to hejbalo. V 10kach jedu na full a v pohode.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 06/12/2011 :  10:57:54  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
driv tu furt nekdo nadaval ze je hra jen o equipu kterej nekdo ma a nekdo nedokaze sehnat ... ted kdyz je vsechno zadarmo tak je o cem?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 06/12/2011 :  11:08:09  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
No kdyz se farmil equip, tak to bylo alespon o necem. Takhle uz to neni ani o tom. System jak ted vsude pada equip nenavozuje zadnej pocit, ze dostavam reward na zaklade dobreho vykonu. Je to divny.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 06/12/2011 :  11:21:30  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Největší sranda jsou roguny :oD Ale nepřesvědčilo mě to dolevelovat svou 84 rogunu full rested. Docela se divím jak jsem ji mohl na takový level dotáhnout :oD
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 06/12/2011 :  12:16:45  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
pamatuju si, ze jsme kdysi v guilde zertovali, ze blizzard bude posilat epix 1x za tyden ingame mailem....

no mmo
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 06/12/2011 :  12:29:25  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

pamatuju si, ze jsme kdysi v guilde zertovali, ze blizzard bude posilat epix 1x za tyden ingame mailem....


No a Blizzardi si to dohledali ve vasem gildchatu a rozhodli se, ze tenhle napad nekolikanasobne trumfnou.

Edited by - vool on 06/12/2011 12:41:52
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 06/12/2011 :  12:41:23  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

driv tu furt nekdo nadaval ze je hra jen o equipu kterej nekdo ma a nekdo nedokaze sehnat ... ted kdyz je vsechno zadarmo tak je o cem?


No a nebude to tim, ze predtim nadavali jini lide (jine typy lidi) nez nyni? :)

---

No a nemohu neporeferovat o svem novem zazitku z wowka.
Jde o achievment
ECLIPSE
Kill 10 Twilight Sparks and then defeat Archbishop Benedictus in Hour of Twilight on Heroic Difficulty.
Doporucuji vyzkouset, je to opravdu zabavne, narocne a tezke. Obzvlaste pak, pokud jsou vice nez 4 clenove z grupy slepi.

Edited by - vool on 06/12/2011 13:32:25
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 06/12/2011 :  13:29:34  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Jako co se divíte :) Vemte si že já pokaždé když jsem rušil předplatné, tak jsem uvedl, že hra je moc těžká a má málo solo contentu. Pokud tohle udělalo 500k lidí během těch let, a oni tohle opravdu vyhodnocují, tak se vůbec nedivím že ta hra je v takové stavu v jakém je. Nakonec proti nám použijou tyhle ankety a řeknou "Se podívejte, sami jste to chtěli"

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 06/12/2011 :  13:37:44  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Tak já myslím, že je jasný, že to dělaj proto, aby co nejvíc vydělali tudíž se snaží platičům vyjít co nejvíce vstříc. Podobnej trend je vidět všude jinde takřka. Něco podobnýho se stalo s mou oblíbenou strategií SupremeCommander, bylo to super, ale zdaleka ne pro všechny ... tak se vydala dvojka, ta už je spíše pro všechny,ale té původní hráčské komunitě, co měli tu hru rádi to jaksi nic neříká z většiny .... hrají bu´d tu vanillu s datáčem nebo kvůli nedostatku nových hráčů nehrají vůbec.
Z mého pohledu je to ale škoda, že se tomu takto děje, wow i SupCom byly mé velké lásky :)

Edited by - vool on 06/12/2011 13:38:36
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 07/12/2011 :  10:17:23  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Nepřemýšlel už někdo o tom jak obejít to placení na rok? Je to jen necelých 3 tisíce, ale přece jim to nenecháme :o) Co se stane, když si nechám blokovat ty platby? Zmrazí mi celý battle.net account (sw, diablo 2 atd..) nebo jen přijdu o WoW a to Diablo?
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 07/12/2011 :  11:08:32  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote

Datatadisk WoW - 2012


Datatadisk WoW - 2013


Datatadisk WoW - 2014


Datatadisk WoW - 2015

Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 07/12/2011 :  11:42:47  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
LOL to je dobrý
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 07/12/2011 :  15:08:01  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
datadisk 2013 kupuju .. pak uz na to ale kaslu

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 07/12/2011 :  23:41:43  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Nepřemýšlel už někdo o tom jak obejít to placení na rok? Je to jen necelých 3 tisíce, ale přece jim to nenecháme :o) Co se stane, když si nechám blokovat ty platby? Zmrazí mi celý battle.net account (sw, diablo 2 atd..) nebo jen přijdu o WoW a to Diablo?


Hele pokud je na tebe nynější obsah wow moc náročnej, nestyď se a požádej nás o radu, my ti rádi poradíme, jak to hrát. :p

Jinak podle mě když jim nezaplatíš dle dohody, tak tě nenechají hrát. A asi bude záležet na tom, kolik lidí se jim na to vyprdne, jak budou postupovat dále.

Tak já to beru tak, že pořídit si nový battlenet ucet problem neni, tak co .... jenze stale jeste nemam tu nahradu za wow .... ponevadz ten swtor je taky pěkně vopelichanej ....
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 07/12/2011 :  23:43:37  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

datadisk 2013 kupuju .. pak uz na to ale kaslu


ten bude zcala zadara pokud si preplatis vsech patnact datadisku , co vyjdou v nasledujicim roce.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 08/12/2011 :  08:13:53  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool


ten bude zcala zadara pokud si preplatis vsech patnact datadisku , co vyjdou v nasledujicim roce.



muzes dat prosim link kde jsi to cetl ? podobne vykriky do tmy totiz dost silne zavani spekulacemi

lastfm
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 08/12/2011 :  08:15:18  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
panove, resite hovna a sracky (cti wow)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 08/12/2011 :  08:49:10  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:
Originally posted by vool


ten bude zcala zadara pokud si preplatis vsech patnact datadisku , co vyjdou v nasledujicim roce.



muzes dat prosim link kde jsi to cetl ? podobne vykriky do tmy totiz dost silne zavani spekulacemi


Je to zatím tajné, říkal mi to včera Bob, když mi radil, jakou hru vlastně hrát.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 08/12/2011 :  09:54:06  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool
jenze stale jeste nemam tu nahradu za wow .... ponevadz ten swtor je taky pěkně vopelichanej ....



Swtor mě moc nenadchl. Přemýšlím o tom jako o nouzovce, protože je to alespon neco neokoukané a mohlo by to chvilku zabavit než vyjde D3.
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 08/12/2011 :  11:49:28  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by vool
jenze stale jeste nemam tu nahradu za wow .... ponevadz ten swtor je taky pěkně vopelichanej ....



Swtor mě moc nenadchl. Přemýšlím o tom jako o nouzovce, protože je to alespon neco neokoukané a mohlo by to chvilku zabavit než vyjde D3.



Word. "Zabava" na 10 dni dovolenky, ktoru musim minut, aby mi neprepadla :)

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 08/12/2011 :  13:02:48  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by vool
jenze stale jeste nemam tu nahradu za wow .... ponevadz ten swtor je taky pěkně vopelichanej ....



Swtor mě moc nenadchl. Přemýšlím o tom jako o nouzovce, protože je to alespon neco neokoukané a mohlo by to chvilku zabavit než vyjde D3.


Presne takhle jsem uvazoval, jenze je tam moc veci, ktere mi hodne pripominaji wowko..navic mnohdy jsou tam chyby, ktere se z wowka uz aspon podarilo odstranit .... kuprikladu jakoze treba vrcholny talent nejakyho specu je mega instant heal s cooldownem minutu :D.
Nebo kdyz jsem si prolitl talenty toho SITH inquisitora tak ten jeden spec pouziva uplne stejny mechaniky jak elemental shaman .... pro me je tohle az odpudivy ....

Nicmene we wowku je to stale vetsi bida...tedy aspon pro me. Vcera jsem v LFR defítnul Deathwinga a nějak nenalézám motivaci pokoušet se o těžší obtížnosti ....
Navíc jsme zjistil, že RSP (retard suporting policy) se ve wowku uplatňuje stále více a hlouběji a teď jsme ji odhalil zrovna i v dungeon achievech, které byly dříve vždy aspoň trochu těžké a zajímavé. Zkusil jsem nyní dva a je to fakt o ničem. V Hour of twilight behem zabijeni Arcibiskupa musis sesrelit deset shadow orbu a na final bossovi ve Well od eternity proste misto¨dpskovani generala ho jen tankujes a delas dps do bosse tak dlouho, az ho to jako prinuti se healnout obetovanim generala .... zadna narocnost tam nebyla, trvalo to i zhuba stejne dlouho ... proste nic...kde nic tu nic ....

Edited by - vool on 08/12/2011 13:05:01
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 08/12/2011 :  13:19:21  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
A zkoušel jsi zabít 2 addy najednou u toho bose jak tě k tobě přitáhne?
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 08/12/2011 :  14:04:25  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

A zkoušel jsi zabít 2 addy najednou u toho bose jak tě k tobě přitáhne?


Myslis ghouly u Sylvanas? To ne, ale zhruba pulku toho bosse jsme davali jen ja coby healer a tank, tank byl equipnutej dobre, ja spatne, ale zabil toho ghoula vlastne sam.

Je to tezky nebo co? :))

Co mi prijde tezky, tak mozna ta Tyrande, aby healer nedostal zadnou dmg behem toho gaunletu, tedy samozrejme pokud to nechces sidit :) to pak asi tezky nebude naopak.

Nicmene by me stejne zajimalo, jak bude hra vyhodnocova ten achiev...koho bude identifikovat jako healera v grupe :)

Edited by - vool on 08/12/2011 14:08:32
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 08/12/2011 :  14:27:41  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

...koho bude identifikovat jako healera v grupe :)
Jistě to bude ten s největší DPS!
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 08/12/2011 :  14:57:56  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Prej dřív než normální guilda zabije Deathwinga na normál obtížnost, tak na LFR už ho noobové z PUGu mají dole. To je dobrej paradox.
Den po patchi....

Ještě teď definovat normální guildu :-)

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 08/12/2011 15:00:31
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 08/12/2011 :  15:54:04  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Jenže LFR má obtížnost opravdu velice nízkou. Mít to obtížnost normal raidu tak se mnohdá nedostaneš ani přes první vlnu trashe.
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,34 seconds. on eygor Snitz Forums 2000