Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Odliv hracu
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 22

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 14/11/2008 :  16:12:51  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
Tak já jsem na té akci kdy spadl server také byl. Dokonce jsem její část za destrukci vedl takže jsem měl celkem přehled o počtu účastníků a vím i počty ze strany Orderu protože tam mám známé, kteří se útoku na pevnost také osobně účastnili. Buhužel ani můj odhad není a ani nemůže být přesný - to budou vědět maximálně provozovatelé serveru, když si projedou vlastní diagnostiky.
Ale těsně před pádem Eltharionu odhaduji síly Orderu tak na 4 warbandy, což znamená 4*24, + nějaký random, takže cca 100. Problém však byl v tom, že server nespadl kvůli Orderu, ale kvůli posilám Destrukce, kteří se (konečně) vynořili z hlavního města The Inevitable City. DO té doby jsme se to (neúspěšně) snažili bránit 2mi full warbandami, tj. cca 50 Destro, ale pak se vylidnilo hlavní město - a spadlo to.
Takže můj odhad je, že v tu chvíli tam bylo Destra více než Orderu.
Ono ve skutečnosti přišlo i mnoho low lvl okolo ranku 15 - 30, kteří by byli v boji nepoužitelní, ale to je jaksi serveru jedno.
Každopádně populace Eltharionu rapidně roste každým dnem, protože se už rozneslo že je to jeden z nejvíce populačně vybalancovaných a hlavně RvR velmi aktivních serverů v Evropě. Takže skutečně nestojíme o lidi které WAR nebaví a naopak tu uvítáme ty aktivní.
Akorád se obávám, že zase začnou fronty i když o dost navýšili kapacity serverů, už je to zase high/high ...

Ninjagon
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 14/11/2008 :  16:36:09  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
To je dobre, protoze scenare jsou nuda. To ze se dalsi server rozbehl a RvR pojede na te urovni, na ktere Mythic hlavne chtel, je jenom pozitivni. :-)

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

kosac
Starting Member

30 Posts

Posted - 15/11/2008 :  13:35:37  Show Profile  Visit kosac's Homepage  Send kosac an ICQ Message Send kosac a Private Message  Reply with Quote
Odliv hracu z Karak-Azgal?? Jakej???

Je pravda, ze jine guildy nez nase meli nejake problemy s aktivitou(treba utek wowkaru papa). Takze hodne lidi preslo k nam CZDL. Tak si myslim, ze muzu klidne rici, ze ceska komunita u DESTRO strany na Karak-Azgalu jen komplet v jedny guilde a je to spis ku prospechu.

Nechapu proc nekdo kuli tomu, ze jejich guilda ma problemy maze charaktery na lvl35 a jde k hrat za BW :)

KO - Kosac[DarkLegion], Poxnora - AlchKosac, GuildWars - Alchemord[CZDL], Kosac[CZDL], SWG Eclipse - Alchemord Kosac[CzA], EVE - Alchemord[Rytir], WAR - Alch[Czech Dark Legion], Aion[Dark Legion], WoW - Kosac[DarkLegion]
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 15/11/2008 :  19:28:22  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
v jedne guildě? A co Unimpressed?
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 15/11/2008 :  19:32:50  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

v jedne guildě? A co Unimpressed?


unimpressed jsou Order... oni jsou destro

no mmo
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 15/11/2008 :  23:08:52  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

quote:
Originally posted by Azkaban

v jedne guildě? A co Unimpressed?


unimpressed jsou Order... oni jsou destro



jejda.. sorry :(
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 18/11/2008 :  13:37:39  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
tak tento predlzeny vikend bol perfektny, tolko zabavy uz davno nebolo. Aj ked som tak pred dvoma tyzdnami lamal palicu nad hrou, tento vikend ma presvedcil o zruseni subscription na WoW. Tolko ludi online som nevidel ani nepamatam, naposledy okolo startu. Masivna a ultra-zabavna bitka o Reikland, ktora trvala celu sobotu, kde sa priblizne (odhad, v case, ked som sa zucastnil, okolo vecere) 100 orderakov snazilo dobit Reikland, co sa im nakoniec aj podarilo, ako som pocul a gilda Bad Karma az do nedele rana :) uspesne branila keep. Pekna aliance akcicka v Bastione, PQs plne ludi (vratane nahodneho PQ chapter 12 o greenskinov, kde sme isli ako gidla farmit 1000 skavenov na beastiary token :) ). Drzim palce, aby sa po patchi situacia este zlepsila.

MMO traveller
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 18/11/2008 :  13:41:34  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

tak tento predlzeny vikend bol perfektny, tolko zabavy uz davno nebolo. Aj ked som tak pred dvoma tyzdnami lamal palicu nad hrou, tento vikend ma presvedcil o zruseni subscription na WoW. Tolko ludi online som nevidel ani nepamatam, naposledy okolo startu. Masivna a ultra-zabavna bitka o Reikland, ktora trvala celu sobotu, kde sa priblizne (odhad, v case, ked som sa zucastnil, okolo vecere) 100 orderakov snazilo dobit Reikland, co sa im nakoniec aj podarilo, ako som pocul a gilda Bad Karma az do nedele rana :) uspesne branila keep. Pekna aliance akcicka v Bastione, PQs plne ludi (vratane nahodneho PQ chapter 12 o greenskinov, kde sme isli ako gidla farmit 1000 skavenov na beastiary token :) ). Drzim palce, aby sa po patchi situacia este zlepsila.



Nespletl jsi si to. Zruseni WoW ? neni to zruseni WAR ? Pokud je to dobre tak to te lituji, to si tu prectes flejmu

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"

Edited by - Marketa on 18/11/2008 13:42:07
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 18/11/2008 :  14:05:03  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marketa

quote:
Originally posted by Greydawn

tak tento predlzeny vikend bol perfektny, tolko zabavy uz davno nebolo. Aj ked som tak pred dvoma tyzdnami lamal palicu nad hrou, tento vikend ma presvedcil o zruseni subscription na WoW. Tolko ludi online som nevidel ani nepamatam, naposledy okolo startu. Masivna a ultra-zabavna bitka o Reikland, ktora trvala celu sobotu, kde sa priblizne (odhad, v case, ked som sa zucastnil, okolo vecere) 100 orderakov snazilo dobit Reikland, co sa im nakoniec aj podarilo, ako som pocul a gilda Bad Karma az do nedele rana :) uspesne branila keep. Pekna aliance akcicka v Bastione, PQs plne ludi (vratane nahodneho PQ chapter 12 o greenskinov, kde sme isli ako gidla farmit 1000 skavenov na beastiary token :) ). Drzim palce, aby sa po patchi situacia este zlepsila.



Nespletl jsi si to. Zruseni WoW ? neni to zruseni WAR ? Pokud je to dobre tak to te lituji, to si tu prectes flejmu

Hmm, pocul som mladsia generacia cechov ma in general problemy so slovenskym jazykom a vidim, ze je to pravda. Inac si neviem vysvetlit tvoju reakciu, myslim, ze som to napisal jasne.


MMO traveller
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 18/11/2008 :  14:05:39  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

tak tento predlzeny vikend bol perfektny, tolko zabavy uz davno nebolo. Aj ked som tak pred dvoma tyzdnami lamal palicu nad hrou, tento vikend ma presvedcil...



tak, tak. Tento vikend sa celkom vydaril aj na KA. Tak rychlo mi RR uz davno nesiel hore, ako tento vikend. A tych fialovych veciciek, co mi napadalo...

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 18/11/2008 :  14:08:07  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

quote:
Originally posted by Greydawn

tak tento predlzeny vikend bol perfektny, tolko zabavy uz davno nebolo. Aj ked som tak pred dvoma tyzdnami lamal palicu nad hrou, tento vikend ma presvedcil...



tak, tak. Tento vikend sa celkom vydaril aj na KA. Tak rychlo mi RR uz davno nesiel hore, ako tento vikend. A tych fialovych veciciek, co mi napadalo...



no nevim...ucastnil jsem se jenom toho jednoho vecerniho najezdu 2 warband kdy se objelo vsecko co slo...
moc me to nebavilo... ty 2 destraci co byli omylem v lord room se vyzergovali za 5 sekund, dalsich 20sec trvalo sejmuti lorda...
jedine pozitivum co bych z toho teoreticky mel by bylo kdybych neco ziskal, coz jsem neziskal(jako spravny loot whore) a expy taky moc ne... a zabavy vlastne taky ne ...

ale o to vic jsem si uzil questu a PQcek ;-) ty jsou taky fajn... :-)

no mmo
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 18/11/2008 :  14:14:28  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
mali sme tam vcera akciu WB vs. WB pri obrane nejakeho Keepu a zopar GRP vs WB obrannych akcii. To je podstatnejsie zabavnejsie, ako nahanat prazdne Keepy, to mas pravdu.

Na XP su scenarka, na loot treba mat stactie... z troch keepov mi padli dva zlate a jeden strieborny bag... asi som prekliaty. V Gundbade som zase bral vsetky prve ceny, tiez celkom sranda. NEjaka grupka z jednej guildy ma pozvali healovat, asi neboli nadseni, ked hlavny loot bral cudzi

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 18/11/2008 14:16:40
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 18/11/2008 :  14:31:24  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

quote:
Originally posted by Wuuduu

quote:
Originally posted by Greydawn

tak tento predlzeny vikend bol perfektny, tolko zabavy uz davno nebolo. Aj ked som tak pred dvoma tyzdnami lamal palicu nad hrou, tento vikend ma presvedcil...



tak, tak. Tento vikend sa celkom vydaril aj na KA. Tak rychlo mi RR uz davno nesiel hore, ako tento vikend. A tych fialovych veciciek, co mi napadalo...



no nevim...ucastnil jsem se jenom toho jednoho vecerniho najezdu 2 warband kdy se objelo vsecko co slo...
moc me to nebavilo... ty 2 destraci co byli omylem v lord room se vyzergovali za 5 sekund, dalsich 20sec trvalo sejmuti lorda...
jedine pozitivum co bych z toho teoreticky mel by bylo kdybych neco ziskal, coz jsem neziskal(jako spravny loot whore) a expy taky moc ne... a zabavy vlastne taky ne ...

ale o to vic jsem si uzil questu a PQcek ;-) ty jsou taky fajn... :-)

No a ja presne o tom nehovorim, o zergnuti vsetkych modrych keepov :) Mal som na mysli sustavnu melu v Reiklande, kde sa polku dna nahanali 3 vs 3 WB, kde u nas boli traja leadri a celkom slusne to koordinovali a obe strany predviedli zopar velmi peknych strategickych manevrov, aby sa nakoniec stretli na urcitom mieste vsetci naraz v masivnej bitke :) My sme ako subgrupa warbandy 4x sorc, chosen a zealot robili diverzne akcie :) Prave preto, ze to bolo cele koordinovane, mi to prislo ohromne zabavne ...

MMO traveller

Edited by - Greydawn on 18/11/2008 14:32:25
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 18/11/2008 :  15:04:54  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn
No a ja presne o tom nehovorim, o zergnuti vsetkych modrych keepov :) Mal som na mysli sustavnu melu v Reiklande...



Sak ta chapem, ale ja som este mala ryba (lvl 26), v T3 take akcie ocakavat nemozes. Takze ja som skromnejsi

P.S.: vsetkym odporucam toho transvestitu TOTALNE ignorovat, akoby tu ani nepisal. Ja to tak robim a som v pohode.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 18/11/2008 15:06:25
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 18/11/2008 :  15:17:40  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

no nevim...ucastnil jsem se jenom toho jednoho vecerniho najezdu 2 warband kdy se objelo vsecko co slo...
moc me to nebavilo... ty 2 destraci co byli omylem v lord room se vyzergovali za 5 sekund, dalsich 20sec trvalo sejmuti lorda...
jedine pozitivum co bych z toho teoreticky mel by bylo kdybych neco ziskal, coz jsem neziskal(jako spravny loot whore) a expy taky moc ne... a zabavy vlastne taky ne ...

ale o to vic jsem si uzil questu a PQcek ;-) ty jsou taky fajn... :-)


Cece proc ty vlastne hrajes ty hry?Furt se ti neco nepozdava a vsechno je spatneNejakej patek te znam a snad jsem nikdy o dtebe neslysel nic nez jak je to naprd:]

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 18/11/2008 :  15:18:40  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Speh


Cece proc ty vlastne hrajes ty hry?Furt se ti neco nepozdava a vsechno je spatneNejakej patek te znam a snad jsem nikdy o dtebe neslysel nic nez jak je to naprd:]



kdyz zascrollujes o par stranek nazpet tak najdes i chvalu... nesmis si vybirat jen moje negativni prispevky ;-)

no mmo
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 19/11/2008 :  07:40:43  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
Vcera jsem se bavila na TS s lidma , kteri stopli WAR a hraji WoW. Nekteri uz vazne uvazuji ze po vanocich zase zaplati WAR.Jak jsem predpovidala. Cekacky jsou i hodinu a na moby se stoji fronta

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 19/11/2008 :  08:51:21  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marketa

Vcera jsem se bavila na TS s lidma , kteri stopli WAR a hraji WoW. Nekteri uz vazne uvazuji ze po vanocich zase zaplati WAR.Jak jsem predpovidala. Cekacky jsou i hodinu a na moby se stoji fronta



Pretoze WAR queues nemal, vsak?

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 19/11/2008 :  09:02:21  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
Darkface: nejdyl sem cekal 15 min a na moby nula : -)
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 19/11/2008 :  09:03:13  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
To by mobové museli mít respawn měsíc, aby jsi na ně musel čekat :)
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 19/11/2008 :  09:11:21  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

Darkface: nejdyl sem cekal 15 min a na moby nula : -)



Queues su, to sa nehadam. Dlhsie ako 20 minut som vsak este necakal. 5 minutova cakacka na "Named moba" na quest je OK, nic tragicke.

Nechcem tu obhajovat ani jednu hru, kazda z nich ma svoje vyhody a nevyhody, ale Marketin "fanfemalizmus" (ak je vobec female) mi uz trosku lezie na nervy.

Navyse nedavno boli este queues aj vo WAR :)

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "

Edited by - DarkFace on 19/11/2008 09:13:06
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 19/11/2008 :  09:19:16  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DarkFace

quote:
Originally posted by Arach

Darkface: nejdyl sem cekal 15 min a na moby nula : -)



Queues su, to sa nehadam. Dlhsie ako 20 minut som vsak este necakal. 5 minutova cakacka na "Named moba" na quest je OK, nic tragicke.

Nechcem tu obhajovat ani jednu hru, kazda z nich ma svoje vyhody a nevyhody, ale Marketin "fanfemalizmus" (ak je vobec female) mi uz trosku lezie na nervy.

Navyse nedavno boli este queues aj vo WAR :)



Ja nerikam ze WoW je spatna hra.Jen poznatky s TS realm DT.Osobne jsem tam nebyla takze nevim, zda je to tak jak chlapci rikaji.

Jinak WAR je hra, ktera teprve zacina a nelze ji srovnavat s WoW ,ale to uz jsme si tu rekli predtim.

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 19/11/2008 :  09:28:19  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marketa

Vcera jsem se bavila na TS s lidma , kteri stopli WAR a hraji WoW. Nekteri uz vazne uvazuji ze po vanocich zase zaplati WAR.Jak jsem predpovidala. Cekacky jsou i hodinu a na moby se stoji fronta



Já se zase bavil s plno lidma co WAR stopli a nepřemýšlí o tom, že by se kdo do WAR vratili ;) Nečekají ani minutu a tlačenice na moby nejsou ;)

Tento můj topic je zcela pravdivý, ale stejně jako pana Marketa má stejnou nulovou vypovídající hodnotu.

Jen bych dodal, že na DT jsou opravdu fronty, ale více jak 20 min jsem nezažil. Čekačky na quest moby jsou normální asi jako v jiné hře. Navíc je free transfer z DT na jiný server ;)
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 19/11/2008 :  09:31:00  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Na DT nehram.

WOTLK je nova hra. WAR je nova hra.


"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 19/11/2008 :  09:31:50  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by Marketa

Vcera jsem se bavila na TS s lidma , kteri stopli WAR a hraji WoW. Nekteri uz vazne uvazuji ze po vanocich zase zaplati WAR.Jak jsem predpovidala. Cekacky jsou i hodinu a na moby se stoji fronta



Já se zase bavil s plno lidma co WAR stopli a nepřemýšlí o tom, že by se kdo do WAR vratili ;) Nečekají ani minutu a tlačenice na moby nejsou ;)

Tento můj topic je zcela pravdivý, ale stejně jako pana Marketa má stejnou nulovou vypovídající hodnotu.

Jen bych dodal, že na DT jsou opravdu fronty, ale více jak 20 min jsem nezažil. Čekačky na quest moby jsou normální asi jako v jiné hře. Navíc je free transfer z DT na jiný server ;)



Hezky jsi to napsal predsedo mas +1

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 19/11/2008 :  14:08:46  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Uz sem to dyl nemohl vydrzet, lognul jsem do WHO a musim se s Vami podelit o zazitky. Uplne jsem zmenil nazor na hru, konecne jsem prozrel. WHO je presne to co hledam. Lognul jsem - zadna fronta! Super. Pridal se do guildovni party ktera delala scenarka a joinuli sme all queues. Za 5 min nam skocil serpents pass. Naprosta parada, meli jsme napul guildovni premade tak to slo pekne a navic byla zabava, navic tuhle mapu perfektne znam protoze sem ji hral uz asi 500x, takze vyhoda domaciho prostredi. Diky bohu ze nevyskocila jina mapa, ty moc neznam.

Potom sem sel delat questy. Zjistil jsem jak je WHO uzasne a vcem je jeho nejvetsi sila. Kam jsem prisel vsude plno mobu, nikdo mi je nezabijel a nikdo me u toho negankoval. Proste parada, celou hodinku jsem zabijel porad dokola jednoho moba a udelal si skoro celou influence u PQ CH20. Ne jak v ostatnich stupidnich hrach kde se me nekdo porad snazil gankovat nebo se me snazili invnout do party. Tu jsem si mohl uzivat naprosteho klidku a plne se venovat me oblibene farme. Skoro jsem mel pocit jako bych hral offline. Nadhera, sen kazdeho cinana, mohl sem si zabijet mobu kolik chtel a nikdo mi newhinoval jak mu kradu moby.

Na zaver jsem si vsimnul ze na mape probiha bitva o keep. Prijel jsem tam a zjistil ze 2 WB destructionu utoci na keep. Uz prolomili venkovni hradbu. Sesedl jsem z kone healnul jednoho WH co tam kohosi kosil a pustil se do Magnuse. V tom se z hradu vyritilo dalsich 15 Destruction a sejmmuli me i toho WH. Byli jsme bohuzel jedini kdo hrad prisli branit. Z warcampu jsem ale potom sledoval dalsi skupinku par lidi se kterymi jsme destruction u keep lorda vywipovali. Bohuzel na zpetny utok nas bylo tuze malo aby jsme byli schopni keep ubranit. Takze vsichni pockali ve warcampu nez hrad destruction zabral. Za par minut ho jel order dobyt z5. Uzasne! Behem par vterin jsem meli keeplorda dole a rolovali o bagly. Uzil jsem si plno zabavy, do dveri jsem nasazel moje nejsilnejsi kombicka a potom u keep lorda pouzil svoji R3 morale abilitu! Mobove padali tak rychle ze jsem nemusel poradne ani moc healit a mohl jsem si dat i par ran svym kladivem. Doufam ze priste zase budu mit to stesti a zucastnim se siege s podobne hladkym prubehem.

Omlouvam se za svuj fanboism, ale konecne si uvedomuju co na te hre vlastne miluju a proc ji chci tak moc hrat.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 19/11/2008 14:11:58
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 19/11/2008 :  14:43:33  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen
Posted - 12/11/2008 : 18:46:50
Pro me uz WHO skoncil, vubec me nezajma jak bude mythic dal postupovat a tohle bude taky muj posledni post do tehle sekce. Goldy sem uz porozdaval, WHO odinstaloval a krabice uz ani nevim kde vlastne je.


A ja si myslel, ze od te doby od nej bude uz klid.
Tak zase WAR odinstaluj, krabici ted uz pro jistotu vyhod, vrat se zpatky do wowka, vydali ti prece datadisk a nech si sve radobyvtipne kecy pro kamose ve skole na prestavku.

Pokud se ti WAR nelibi, nehraj ho. Pokud to nekoho jineho bavi, tim lepe pro nej, o tom to taky je, zabavit se.

Koukam, ze ty bys pomlouval i piskvorky ...

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 19/11/2008 :  14:54:54  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
co z toho, co napisal, nie je pravda?

Ja mam hry ako Counter Strike a Battlefield2 velmi rad (obe hravam roky), takze mne WAR vyhovuje. Je to uplne to iste, okrem zameriavanie nepriatela, ktore tu je zjednodusene na nejaky klik, nie na crosshair, este clovek moze pouzivat third person view a moze pri tom vsetkom zabijat tupych mobov.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 19/11/2008 15:01:19
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 19/11/2008 :  15:03:23  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Little

quote:
Originally posted by Mandorallen
Posted - 12/11/2008 : 18:46:50
Pro me uz WHO skoncil, vubec me nezajma jak bude mythic dal postupovat a tohle bude taky muj posledni post do tehle sekce. Goldy sem uz porozdaval, WHO odinstaloval a krabice uz ani nevim kde vlastne je.


A ja si myslel, ze od te doby od nej bude uz klid.
Tak zase WAR odinstaluj, krabici ted uz pro jistotu vyhod, vrat se zpatky do wowka, vydali ti prece datadisk a nech si sve radobyvtipne kecy pro kamose ve skole na prestavku.

Pokud se ti WAR nelibi, nehraj ho. Pokud to nekoho jineho bavi, tim lepe pro nej, o tom to taky je, zabavit se.

Koukam, ze ty bys pomlouval i piskvorky ...

Co to meles omg? WoW? Sorry ale tu sracku uz delsi dobu nehraju a nejakej dalsi datadisk k te hre me nikdy nezajmal, nazajma a zajmat nebude.

Bohuzel sem se musel vratit, WHO je fakt super, viz. moje poznatky a zazitky ze hry vyse. Tohle vsechno jsem zazil za dve hodiny ve WHO, vic casu jsem bohuzel nemel. Chtel sem si taky zahrat i nejaky pvp, tak sem sel hrat dotu.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Pramen
New Member

297 Posts

Posted - 19/11/2008 :  16:49:54  Show Profile Send Pramen a Private Message  Reply with Quote
Tak Mandorallene, priste nedelej az tak ukvapene zavery, kdyz jsi to podle sveho love postu k WARu nemyslel asi moc vazne :)

GL&HF.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 19/11/2008 :  17:01:29  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
ukecali ste me ja si to wow koupim :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 19/11/2008 :  17:56:17  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

ukecali ste me ja si to wow koupim :)

Slovo boží !

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 19/11/2008 :  18:59:26  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
hmm, ale v podpise mas, ze si WOW uz dohral... asi ti ta hra bude dost povedoma, ked ju budes hrat.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 19/11/2008 :  19:40:52  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Mandolarene drz sve slovo a do teto sekce uz nepostuj. Je to porad ten samy trash. Akorat ze sebe delas jeste vetsiho pitomce.

Nejde o to, jestli mas pravdu ci ne, ale neco v podobnem duchu muzu aplikovat i na WoWko. Takze budu rad, kdyz opravdu budes drzet slovo.

Slysel jsi slovo moderatora - diktatora, ktery nema smysl pro tvoje posty.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 20/11/2008 :  00:21:12  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Mandorallen: vrele ti doporucuji novy knizni titul 101 slibu od Paula Barnetta. Vychazi v zanru science fiction, edice Failhammer.
Vysvetluje prakticky vse od klonovani lidi az po war is everywhere.

Je to svezi cteni, po kterem uz o Warhammeru nenapises nikdy nic.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 20/11/2008 :  14:59:37  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Mandolarene drz sve slovo a do teto sekce uz nepostuj. Je to porad ten samy trash. Akorat ze sebe delas jeste vetsiho pitomce.

Nejde o to, jestli mas pravdu ci ne, ale neco v podobnem duchu muzu aplikovat i na WoWko. Takze budu rad, kdyz opravdu budes drzet slovo.

Slysel jsi slovo moderatora - diktatora, ktery nema smysl pro tvoje posty.


Amen
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 20/11/2008 :  15:09:03  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Mandolarene drz sve slovo a do teto sekce uz nepostuj. Je to porad ten samy trash. Akorat ze sebe delas jeste vetsiho pitomce.

Nejde o to, jestli mas pravdu ci ne, ale neco v podobnem duchu muzu aplikovat i na WoWko. Takze budu rad, kdyz opravdu budes drzet slovo.

Slysel jsi slovo moderatora - diktatora, ktery nema smysl pro tvoje posty.

no ale on je jedinej po kom se to da i cist :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 20/11/2008 :  15:52:02  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Mandolarene drz sve slovo a do teto sekce uz nepostuj. Je to porad ten samy trash. Akorat ze sebe delas jeste vetsiho pitomce.

Nejde o to, jestli mas pravdu ci ne, ale neco v podobnem duchu muzu aplikovat i na WoWko. Takze budu rad, kdyz opravdu budes drzet slovo.

Slysel jsi slovo moderatora - diktatora, ktery nema smysl pro tvoje posty.



napsal slusny post kde byl jeho subjektivni nazor na hru, jakkoliv ho nemusim a s jeho nazory nesouhlasim tak tvoje prohlaseni tady je ubohe.

Me je uplne jedno jestli si tu hrajes na boha nebo ses vzhlednul v drsnem image arrayi a chces si hrat na diktatora, az doted bylo tve moderatorstvi prehnane ale zrejme lepsi nez zadne a bylo v mezich slusnosti, ale tohle je nezlob se na me docela ustrel

lastfm
Go to Top of Page

Pramen
New Member

297 Posts

Posted - 20/11/2008 :  16:23:34  Show Profile Send Pramen a Private Message  Reply with Quote
A co napsal mr. Mandorallen predtim ti uteklo Rashi? Ty jsi taky takovej, co jednou neco rekne, jeste se tim pochlubi na foru, aby o tom kazdy vedel?
A pak nahle zmeni nazor a napise slusny love post a všechno predtim se hodi za hlavu?

Tedy nic proti, ale az tak bych se nezastaval cloveka, ktery si nestoji asi za nicim, ikdyz se jedna o blbou hru, ktera zere cas, penize a u nekterych pomaha mit par kilo navic.

P.S.: Zacina to tu byt ale nuda, porad se toci nazor ohledne "bye bye WAR" od lidi, ktere asi spocitam na prstech jedne ruky.

Edited by - Pramen on 20/11/2008 16:24:16
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 20/11/2008 :  16:30:22  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pramen

A co napsal mr. Mandorallen predtim ti uteklo Rashi? Ty jsi taky takovej, co jednou neco rekne, jeste se tim pochlubi na foru, aby o tom kazdy vedel?
A pak nahle zmeni nazor a napise slusny love post a všechno predtim se hodi za hlavu?

Tedy nic proti, ale az tak bych se nezastaval cloveka, ktery si nestoji asi za nicim, ikdyz se jedna o blbou hru, ktera zere cas, penize a u nekterych pomaha mit par kilo navic.

P.S.: Zacina to tu byt ale nuda, porad se toci nazor ohledne "bye bye WAR" od lidi, ktere asi spocitam na prstech jedne ruky.

to jako kdyz sem napsisu ze zu sem nenapisu a pak sem napisu tak ze sebe moderator bude delat nadsamce? to si delas prdel zejo :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL

Edited by - Eagle on 20/11/2008 16:30:46
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 20/11/2008 :  19:02:25  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Nahodou mel Mandolinuv post vtipnou pointu A v nicem nekecal.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 20/11/2008 :  19:09:55  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
Ty flames tady stojí už fakt za hovno

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 20/11/2008 :  22:04:21  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pramen

A co napsal mr. Mandorallen predtim ti uteklo Rashi? Ty jsi taky takovej, co jednou neco rekne, jeste se tim pochlubi na foru, aby o tom kazdy vedel?
A pak nahle zmeni nazor a napise slusny love post a všechno predtim se hodi za hlavu?

Tedy nic proti, ale az tak bych se nezastaval cloveka, ktery si nestoji asi za nicim, ikdyz se jedna o blbou hru, ktera zere cas, penize a u nekterych pomaha mit par kilo navic.

P.S.: Zacina to tu byt ale nuda, porad se toci nazor ohledne "bye bye WAR" od lidi, ktere asi spocitam na prstech jedne ruky.


Beres drogy nebo mas jen problemy s chapanim?

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 20/11/2008 :  22:52:42  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Mandolarene drz sve slovo a do teto sekce uz nepostuj. Je to porad ten samy trash. Akorat ze sebe delas jeste vetsiho pitomce.

Nejde o to, jestli mas pravdu ci ne, ale neco v podobnem duchu muzu aplikovat i na WoWko. Takze budu rad, kdyz opravdu budes drzet slovo.

Slysel jsi slovo moderatora - diktatora, ktery nema smysl pro tvoje posty.



Promin, ale co se Mandolarena týče, tak¨z jiných for vim že je to kvalitní hráč mmo,rozumí tomu a ví jak to hrát.. Myslim že děláte ukvapené zavěry k lidem za to co píší na tohle forum aniž by ste je neak poznaly ingame.. Takže pokud se vrátil jedině dobře!

to Kořka : jojo za hovno za hovno =)
to gorf : u doty končim skoro furt, nevíš neaký vt/ts kam chodí Hever? Abych mu tam mohl jít vynadat že se to eště nenaučil =) a jednu dvě dotičky si snim zase zahrát =)

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 21/11/2008 :  07:42:51  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
sho: ja teda nevim, ale podle myho nazoru z toho jeho postu cisi na 100 honu ironie a sarkasmus...
a co se vlastniho obsahu tyce...neni tam nic co by na predeslych 28 strankach nerekl uz aspon 150x...

docela chapu reakci shemiho... je to unavne...
chapu, ze sam nazev tohohle topicu navozuje atmosferu flameu... ale zaseklou gramofonovou desku taky casem vypnes...

no mmo
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 21/11/2008 :  10:23:50  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
100% to myslel ironicky, divne, ze to niektori (podla ich reakcii) nepochopili.
Ironia, ale nic si tam nevymysla.

P.S. obohrata gramofonova doska whinera, rovnako zaseknuta, ako zaseknute gramofonove dosky addictov.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 21/11/2008 :  10:32:11  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
btw abych napsal taky neco novyho...
pochopil jste nekdo zamer tvurcu s novym live eventem? polovina tech ukolu se tyka scenaria...
mel jsem pocit, ze maji zajem spis o zvyseni zajmu o open rvr a ne promotovani scenarii jako te prave zabavy?!

jsem tim pomerne dost rozcarovan... unika mi trochu pointa toho co nekteri ve war tymu rikaji a jini pak skutecne delaji...

no mmo
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 21/11/2008 :  10:58:48  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
je to tak, ale ked sa rozpravam s ludmi v guilde, vacsina je tym prave nadsena, ze maju bohatsie scenaria - proste, vacsinu ludi bavia scenaria, kedze davaju najlepsie XP, RR + PvP... takze ked je scenarko sucastou "questu" ludia su spokojni.

Im teraz ide len o jedno - uspokojit ludi, nejde o to, nieco balancovat, alebo vymyslat. Pretoze: spokojni ludia neodchadzaju.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 21/11/2008 :  11:35:26  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

je to tak, ale ked sa rozpravam s ludmi v guilde, vacsina je tym prave nadsena, ze maju bohatsie scenaria - proste, vacsinu ludi bavia scenaria, kedze davaju najlepsie XP, RR + PvP... takze ked je scenarko sucastou "questu" ludia su spokojni.

Im teraz ide len o jedno - uspokojit ludi, nejde o to, nieco balancovat, alebo vymyslat. Pretoze: spokojni ludia neodchadzaju.



Ty jsi jeste tady? To se ti ten mesic zdarma natahuje jak zvejkacka ne? Kde se da koupit ta tvoje kristalova koule co pouzivas?
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 21/11/2008 :  11:36:49  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

btw abych napsal taky neco novyho...
pochopil jste nekdo zamer tvurcu s novym live eventem? polovina tech ukolu se tyka scenaria...
mel jsem pocit, ze maji zajem spis o zvyseni zajmu o open rvr a ne promotovani scenarii jako te prave zabavy?!

jsem tim pomerne dost rozcarovan... unika mi trochu pointa toho co nekteri ve war tymu rikaji a jini pak skutecne delaji...



podle jednoho eventu bych nesoudil ; -)
Go to Top of Page
Page: of 22 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,42 seconds. on eygor Snitz Forums 2000