Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Odliv hracu
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 22

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 12/11/2008 :  20:47:41  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
niektori ludia su tu ako debilni... takze my, whineri, sa stale opakujeme.
Mam taky dojem, ze my sme nas nazor napisali a vy ste napisali protinazor, pripadne ste nas vyfakovali, nech uz konecne ideme "doprdele" alebo "do diskusie o WOW".
Kad sme sa ohradili, zacali ste nas fakovat znova a znova, t.j. nech uz konecne ideme "doprdele" alebo "do diskusie o WOW".

Tak sa staci nad tym zamysliet a uvedomit si, ze nielem my sa opakujeme.
Kazda vasa debilna odpoved je o tom istom, kazda jedna a ani jedna jedina rozumna uz aspon 20 stran.

Sak si urobne vlastny Masturbacny thread o tom, aky je WAR brutalne dobry. Tam ja (a nie som sam) prispievat nebudem, lebo niet co.

"Tento je o tom, preco som z WAR odisiel, takze vy, Masturbacni addicti sem nelezte a vypadnite do svojho vlastneho oslavneho..." - toto bola odpoved, ake davate vy, t.j. debilna.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 12/11/2008 :  20:57:34  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
Wuuudu: jestli sis nevsim tak na imperium 90% lidi chodit masturbovat a ty patris mezi top 5 masturbantu
Go to Top of Page

jerryNBK
New Member

199 Posts

Posted - 13/11/2008 :  00:21:36  Show Profile  Send jerryNBK an ICQ Message Send jerryNBK a Private Message  Reply with Quote
spoluzak z gymplu me do WAR dlouho premlouval, nejdriv se mi fakt nechtelo do nove hry hned po jejim vydani, tak jsem reaktivoval Lotro - vydrzel jsem mesic, koupil Wowko nevydrzel ani mesic, reaktivoval TR vydrzel asi 3 dny, az jsem si nakonec WAR koupil a musim rict ze me zatim mile prekvapilo. Expy za scenaria je podle me moc dobra volba, kdyt je jedno jestli tam clovek farmi honory nebo honory plus expy, pokud jde clovek do hry kvuli PvP, odpadne mu pak spousta trapeni se s questama, ktere jsou v drtive vetsine her uplne stejne. Hraju za SW a myslim ze PvP je o neco zabavnejsi nez ve Wowku. Hra ma urcite spoustu nedostatku, ale ktera nema, ze jo?! Jinak souhlasim ze PQ se delat momentalne nedaji, protoze je ani nikdo delat nechce, coz je skoda, u par jsem asistoval a moc me to bavilo. Pokud to Mythic nejak zasadne nepo.... myslim ze ve WAR zustane dost hracu, sice to Wowko nesesadi, ale na hru cislo 2 to dosahne, coz uz asi i udelalo.
Hlavne mi vas Flame zde prijde zbytecny a spoustu lidi to odradi od cteni, protoze uz docela dost stranek resite to same. Jedna strana nadava za flame te druhe, ale pokud nekdo z vas neprestane psat, tak vase zasluha na flamu zde bude zcela vyrovnana:)

AO - Chroustacka 213, Ironfiist , Krassus , Jerryenf - inactive
Tabula Rasa - Wacky Woman 32 - inactive
Lotro - Jerryy - Lore master 50 - active
WOW - Drak'thul horde - Jerryy warlock - inactive
WAR(WHO) - Jerryna - SW - inactive

Edited by - jerryNBK on 13/11/2008 00:23:17
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 13/11/2008 :  05:14:01  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

quote:
Originally posted by Araya

to jsme radi mandorallene ze odchazis


Aby si nakoniec nebol smutny, ze si ostal na serveri ty a Marketka a vsetci kamsi odisli.... wake up!




Tak ja nevim jak ty, ale ja o svych kamaradech mam prehled, takze asi na serveru sam nezustanu aniz by mi rekli ze odchazeji. A mandorallen nebyl muj kamos takze je mi to jedno a kdyz odejde par ceskych magoru tak se server nevyprazdni
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 13/11/2008 :  07:45:25  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
Mandolina skoncil ? No konecne tak rozmazleneho unudeneho fracka jsem dlouho necetla. Wuduu je magor, krery uz to davno nehraje a jen prudi a Jace je jeho alt.

WAR ma velkou budoucnost nebot RvR lidi bavi a WoW je v tomhle preci jen hodne pozadu.Vcera jsem byla na akci, kdy Order dobival jiz pevnost pred hlavnim mestem a pak spadla zona.Bylo tam tolik lidi ze to uz nestihal server.

To ze odejde ze hry par magoru co konci stejne v kazde hre po 3 mesicich nic neznamena i kdyz oni si zrejme mysli, ze na nich ta hra stoji.

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"

Edited by - Marketa on 13/11/2008 08:15:16
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 13/11/2008 :  07:50:30  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
jestli jsem to spravne pochopil marketo tak tech lidi tam az tolik nebylo... coz ucinkujici nemile prekvapilo...

ja si vcera uzil u avelornu na K-A peknou akcicku...obsazeni keepu spustilo pekelnej bengal u destra :-)
z nasi strany nakonec 2 warbandy u destra bych si taky tipl na 2...
skoda, ze jsem musel v 10 pryc...tak ani nevim jak to "dopadlo"...

mel bych fakt jedinou faktickou...MELI BY ZRUSIT DR na kilech v open rvr...to je fakt asi jediny co vadi...

expa za obranu slusna, expa za zabrani BO/keepu taky slusna... ale jestli neco opravdu brani hodne v open rvr tak je to imo tohle... kdyz clovek vidi, ze po 2 hodinach mi popoleze expa o 2 bublinky a vim, ze i z questu bych mel pulku-3/4 levelu...

navic nevim jestli jste si to vsimli ale uz to prestalo davat v open rvr zonach ten 100% exp buff...

no mmo
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 13/11/2008 :  07:54:08  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

jestli jsem to spravne pochopil marketo tak tech lidi tam az tolik nebylo... coz ucinkujici nemile prekvapilo...

ja si vcera uzil u avelornu na K-A peknou akcicku...obsazeni keepu spustilo pekelnej bengal u destra :-)
z nasi strany nakonec 2 warbandy u destra bych si taky tipl na 2...
skoda, ze jsem musel v 10 pryc...tak ani nevim jak to "dopadlo"...

mel bych fakt jedinou faktickou...MELI BY ZRUSIT DR na kilech v open rvr...to je fakt asi jediny co vadi...

expa za obranu slusna, expa za zabrani BO/keepu taky slusna... ale jestli neco opravdu brani hodne v open rvr tak je to imo tohle... kdyz clovek vidi, ze po 2 hodinach mi popoleze expa o 2 bublinky a vim, ze i z questu bych mel pulku-3/4 levelu...

navic nevim jestli jste si to vsimli ale uz to prestalo davat v open rvr zonach ten 100% exp buff...



no zkejsnul sem u toho nakonec do pul jedny do noci , ubranili sme to a jeste obsadili 4 BO ;- ) fakt super zabava , co me prekvapilo co tam bylo cechu z jinejch guild a jak suprove healili, takze ja si to vcera fakt uzil
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 13/11/2008 :  07:57:43  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach



no zkejsnul sem u toho nakonec do pul jedny do noci , ubranili sme to a jeste obsadili 4 BO ;- ) fakt super zabava , co me prekvapilo co tam bylo cechu z jinejch guild a jak suprove healili, takze ja si to vcera fakt uzil



uz jsem to rikal brachovi...lidi v open rvr proste hraji jinak... nemuzou tam 15 minut cekat na reset hry a mezitim to tam odflinkat...
ja vlastne ani nevim jestli bych si pral aby mythic podobny leechery a afkery pritahl do open rvr...

no mmo
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 13/11/2008 :  08:14:49  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

jestli jsem to spravne pochopil marketo tak tech lidi tam az tolik nebylo... coz ucinkujici nemile prekvapilo...

ja si vcera uzil u avelornu na K-A peknou akcicku...obsazeni keepu spustilo pekelnej bengal u destra :-)
z nasi strany nakonec 2 warbandy u destra bych si taky tipl na 2...
skoda, ze jsem musel v 10 pryc...tak ani nevim jak to "dopadlo"...

mel bych fakt jedinou faktickou...MELI BY ZRUSIT DR na kilech v open rvr...to je fakt asi jediny co vadi...

expa za obranu slusna, expa za zabrani BO/keepu taky slusna... ale jestli neco opravdu brani hodne v open rvr tak je to imo tohle... kdyz clovek vidi, ze po 2 hodinach mi popoleze expa o 2 bublinky a vim, ze i z questu bych mel pulku-3/4 levelu...

navic nevim jestli jste si to vsimli ale uz to prestalo davat v open rvr zonach ten 100% exp buff...



Bylo tam tolik lidi ze zona spadla a pak se vsichni rezali pred pevnosti a warcampem. Zona padla kdyz ORDER dobil jednu z bran v pevnosti pred hlavnim mestem a pomalu se probijel do vnitrni pevnosti. Bylo tam tolik lidi ze neslo asi nasednou na raptora natoz neco delat.Akce to byla ale paradni, jednu chvilku to vypadlo ze opravdu budou pak utocit uz na hlavni mesto nez to admin hrajici za Destro vypnul

Odhadem 200+ destro a tak 300+ order pred hradem a uvnitr.

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"

Edited by - Marketa on 13/11/2008 08:16:09
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 13/11/2008 :  08:27:29  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
podle techto informaci
http://vnboards.ign.com/Message.aspx?topic=109418445&brd=22997&start=109418557
100 orderu a 50-80 destra...

no mmo
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 13/11/2008 :  10:08:44  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

podle techto informaci
http://vnboards.ign.com/Message.aspx?topic=109418445&brd=22997&start=109418557
100 orderu a 50-80 destra...



Pockej az sem dojde nekdo kdo tam taky byl a rekne ti kolik tam bylo lidi. Jen Destra min.3 warbandy + dalsi pug.

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 13/11/2008 :  10:12:19  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

podle techto informaci
http://vnboards.ign.com/Message.aspx?topic=109418445&brd=22997&start=109418557
100 orderu a 50-80 destra...



Pekna diskusia, akurat si nemyslim, ze Marketka (200vs300) ma dostatok rozumu, aby pochopila tolko anglictiny. Prelozte jej to niekto.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 13/11/2008 :  10:20:38  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marketa



Pockej az sem dojde nekdo kdo tam taky byl a rekne ti kolik tam bylo lidi. Jen Destra min.3 warbandy + dalsi pug.



naivne jsem predpokladal, ze ten kdo ten topic zalozil tam byl... oops asi jsem se spletl...asi to napsal nejakej clovek co tam na tom serveru vubec nehraje a vubec v tu dobu ani nebyl loglej...

nekdy je ten tvuj fanboismus dechberouci...

edit: a tohle padlo na hofylandu

FOEBANE 22:07:19 12.11.2008 [ REPLY | MAIL | LINK | MEMO | FILTR ]
dneska jsem se opet presvedcil ze WHO neni pripravene na RvR ...ikdyz to je hra zalozena na RvR
od rana order lockuje zony aby se vecer dostal na fotress(maw),kde se setka vetsi mnozstvi orderu se stejnym poctem destruction(asi 70vs70) tady prisly lagy a zavrsil to pad serveru po kterem se resetnuly vsechny zony do neutralniho stavu
takze na dobyvani fotress nebo zajimani krale nemuzem ani pomyslet...

no mmo

Edited by - celdric on 13/11/2008 10:21:51
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 13/11/2008 :  10:53:12  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Tohle je dost velka tragedie, uz sem pred nejakou dobou cetl o stejne situaci, ale nevim jestli to byl GoA server nebo v US. Kazdopadne meli dost casu to nejak vyresit. Ani bych se nedivil, ze to ma na triku ta banda zabozroutu a jejich hardware. Nechapu co jim brani po resetu uvest kampan do stavu pred crashem :-S

A tech lidi tam vazne bylo vic, skoda ze nemam screen open parties, i kdyz tam se stejne plny Warbandy neukazou.

Btw vzhledem k situaci v orvr na Eltharionu dostavaji vaznou trhlinu teorie o tom jak bude Order v roli tzv. underdogs, stalo by za to zjistit jak je to na ostatnich serverech.

Edited by - Lobos on 13/11/2008 11:24:14
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 13/11/2008 :  10:53:46  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
http://img148.imageshack.us/my.php?image=contributionwl5.jpg


"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 13/11/2008 :  11:09:33  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

quote:
Originally posted by Marketa



Pockej az sem dojde nekdo kdo tam taky byl a rekne ti kolik tam bylo lidi. Jen Destra min.3 warbandy + dalsi pug.



naivne jsem predpokladal, ze ten kdo ten topic zalozil tam byl... oops asi jsem se spletl...asi to napsal nejakej clovek co tam na tom serveru vubec nehraje a vubec v tu dobu ani nebyl loglej...

nekdy je ten tvuj fanboismus dechberouci...




Ja jsem napsala odhadem. Mozna nekteri dlazdici ze Wuudu a dalsi netusi co to slovo zamena.

Odhad je statistická metoda, pomocí které se přibližně určují neznámé parametry statistických souborů.

Máme-li náhodný výběr X1,X2,...,Xn z určitého rozdělení, které závisí na neznámém parametru #952;, pak parametr #952; může nabývat pouze určitých hodnot z tzv. parametrického prostoru #937;. Prostřednictvím teorie odhadu se snažíme vytvořit statistiku T(X1,X2,...,Xn), jejíž rozdělení pravděpodobnosti se nejvíce blíží danému parametru .


Odhady, v nichž jde o nalezení určitého parametru, označujeme jako parametrické. Existují také neparametrické odhady, při nichž není požadována parametrická specifikace typu pravděpodobnostního rozdělení.
Sledujeme-li u některých statistik, které jsou nestranným odhadem parametru #952;, jak se jejich hodnoty soustřeďují v blízkosti hodnoty #952;, pak za lepší považujeme takovou statistiku, která má menší rozptyl D(T).
Přesnost odhadu
Bodové odhady se od skutečných hodnot #956;,#963; základního souboru odchylují. Přesnost bodového odhadu můžeme vyjádřit tak, že výsledek bodového odhadu doplníme uvedením určité velikosti této odchylky. Běžně používanou mírou je směrodatná chyba . Jinou možností je použití intervalového odhadu.
P(T1 < #952; < T2) = 1 #8722; #945;
Číslo 1 #8722; #945; pro 0 < #945; < 1 je tzv. koeficient spolehlivosti (konfidenční koeficient). Koeficient spolehlivosti 1 #8722; #945; obvykle volíme s hodnotami 0.95 nebo 0.99, což zajišťuje vysokou pravděpodobnost, že interval (T1,T2) obsahuje hodnotu #952;.
Určení intervalu spolehlivosti
K určení intervalu spolehlivosti můžeme vyjít ze statistiky T, která je vhodným bodovým odhadem parametru #952;. Najdeme funkci V této statistiky, která je monotónní a závislá na #952;, a jejíž rozdělení na #952; nezávisí a je snadné určit kvantily tohoto rozdělení. Poté určíme hodnoty t1 a t2 takové, že z rovnice P(t1 < V < t2) = 1 #8722; #945; přejdeme úpravami na tvar P(t1 < #952; < t2) = 1 #8722; #945;.


To znamena ze muj odahd je muj odhad. Tvuj zase vychazi z jinych udaju a pod. Nevim jestli pisatel na AJ foru je GM, aby to pocital ci jen tak odhadoval.Nevime kdy odhad provedl a pod.

Jen me bavi jak nekteri flameri se hned chytaji kazde veticky pro to aby se mohli zase ukazat.Odhat neni skutecnost a mohla jsem se samozrejme zmylit.Proc ne.

Takze ODHADem ....

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"

Edited by - Marketa on 13/11/2008 11:12:19
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 13/11/2008 :  11:14:14  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
ale odhadnout neco tahle ... mimo muzes asi jen ty :) kdyz lidem vadi ze to padlo pri tak malem poctu tak to asi pocitaly :) a rozdil mezi 70 a 300 snad pozna i nekdo kdo neni GM ... je fakt ze ty ne :) 7cm vidis jako 30 vid :)

kdysi sem byl svedkem mass pvp ve wow a taky tam lidi psali jak to bylo 1000 vs 800 a ve skutecnosti to bylo nakejch 150 vs 100 .. a stejne to spadlo :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL

Edited by - Eagle on 13/11/2008 11:18:10
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 13/11/2008 :  11:29:52  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
Jinak k tem poctum.Zde je vynatek z clanku Karlose leadera Order aliance, kde komentuje jeden siege :

"Akce to byla vydařená a je opěvovaná zdá se na obou frontách. Pokud jde o order a naší alianci, při akci jsme přijali dočasně kvůli komunikaci PoQ, kteří už u nás zůstali. Takže naše aliance se teď skládá z 6ti ýhradně česko-slovenských hráčů a má zhruba podle odhadů 500 charakterů. Skutečnej počet lidí se těžko odhaduje, my máme 140 charů a podle mých odhadů to je tak 70-90 lidí. U ostatních to tak asi taky bude, PoQ je stejně velký, Ex Adamas taky, další 3 guildy už jsou trochu menší. Každopádně je to sakra velká hromada čechů, kteří zatim fungujou víc než sehraně a dobře. Takže podobných akcí ze strany naší aliance můžete čekat hromadu a ještě o nás uslyšíte, trochu vám to hraní znepříjemníme"

Tihle vsichni tam vcera utocili + dalsi warbandy.

S pozdravem Marketa

EDIT: Marketo, chápu že ti dělá sadistickou radost neustále se do někoho navážet. Poprosil bych tě, abys k tomu i nadále využívala výhradně ten tvůj flame topic. NoX


WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"

Edited by - NoX on 13/11/2008 12:28:15
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 13/11/2008 :  11:37:22  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Cut the crap please.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 13/11/2008 :  12:29:30  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Proboha lidi, to se tu opravdu nedokážete bavit k tématu, a aniž by jste si při tom museli neustále nadávat?

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 13/11/2008 :  13:09:46  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoX

Proboha lidi, to se tu opravdu nedokážete bavit k tématu, a aniž by jste si při tom museli neustále nadávat?

To je jako by ses zeptal, jestli Eskymak zazil nekdy za severnim polarnim kruhem +50°C ve stinu.

Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 13/11/2008 :  13:32:53  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoX

Proboha lidi, to se tu opravdu nedokážete bavit k tématu, a aniž by jste si při tom museli neustále nadávat?



Ale uznej sam ze to byl pecka post, malem jsem umrela smichy, on to snad dela schvalne Je to Bavič

PS: jasne necham toho, mam svuj topic a tam mam ty svoje flame ovecky

Vsichni jste zvani

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"

Edited by - Marketa on 13/11/2008 13:41:21
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 13/11/2008 :  13:53:46  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
SERVER na kterem hraji:

Pro ty co tu psali o low populaci a pod.

Server Name: Eltharion Id: 65000
Total Population: 16,287
Order: 7,719 (47%)
Destruction: 8,568 (53%)





Group Destruction Ratio Order

Total: 8,568 -- 1.11:1 7,719 --
Rank 40: 389 4.5% 1.28:1 303 3.9%
Rank 20+: 3,819 44.6% 1.16:1 3,303 42.8%
Tier 4: 1,019 11.9% 1.24 822 10.6%
Tier 3: 2,100 24.5% 1.15 1,831 24.5%
Tier 2: 3,311 38.6% 1.04 3,170 38.6%
Tier 1: 2,138 25.0% 1.13 1,896 25.0%


Order Archetypes Total Rank 40 Rank 20+ Tier 4 Tier 3 Tier 2 Tier 1
Total 7,719 303 -- 3,303 -- 822 -- 1,831 -- 3,170 -- 1,896 --
Healer 2,223 88 29% 980 29% 253 30% 530 28% 905 28% 535 28%
Tank 1,438 72 23% 669 20% 172 20% 366 19% 560 17% 340 17%
Ranged DPS 2,600 92 30% 1,092 33% 280 34% 599 32% 1,069 33% 652 34%
Melee DPS 1,458 51 16% 562 17% 117 14% 336 18% 636 20% 369 19%

Destruction Archetypes Total Rank 40 Rank 20+ Tier 4 Tier 3 Tier 2 Tier 1
Total 8,568 389 -- 3,819 -- 1,019 -- 2,100 -- 3,311 -- 2,138 --
Healer 2,574 104 26% 1,144 29% 279 27% 654 31% 1,000 30% 641 29%
Tank 1,882 90 23% 833 21% 212 20% 467 22% 729 22% 474 22%
Ranged DPS 2,267 99 25% 961 25% 286 28% 507 24% 824 24% 650 30%
Melee DPS 1,845 96 24% 881 23% 242 23% 472 22% 758 22% 373 17%



Order Class Total Rank 40 Rank 20+ Tier 4 Tier 3 Tier 2 Tier 1
Total 7,719 303 -- 3,303 -- 822 -- 1,831 -- 3,170 -- 1,896 --
Ironbreaker 826 46 15% 397 12% 105 12% 216 11% 310 9% 195 10%
Runepriest 664 34 11% 285 8% 84 10% 145 7% 258 8% 177 9%
Engineer 554 12 3% 222 6% 47 5% 124 6% 229 7% 154 8%
Witch Hunter 1,001 31 10% 388 11% 73 8% 233 12% 450 14% 245 12%
Bright Wizard 1,224 60 19% 560 16% 155 18% 306 16% 495 15% 268 14%
Warrior Priest 917 33 10% 413 12% 99 12% 219 11% 388 12% 211 11%
Swordmaster 612 26 8% 272 8% 67 8% 150 8% 250 7% 145 7%
Shadow Warrior 822 20 6% 310 9% 78 9% 169 9% 345 10% 230 12%
White Lion 457 20 6% 174 5% 44 5% 103 5% 186 5% 124 6%
Archmage 642 21 6% 282 8% 70 8% 166 9% 259 8% 147 7%

Destruction Class Total Rank 40 Rank 20+ Tier 4 Tier 3 Tier 2 Tier 1
Total 8,568 389 -- 3,819 -- 1,019 -- 2,100 -- 3,311 -- 2,138 --
Black Orc 937 51 13% 418 10% 108 10% 227 10% 351 10% 251 11%
Shaman 924 31 7% 414 10% 101 9% 231 11% 384 11% 208 9%
Squig Herder 678 16 4% 260 6% 66 6% 145 6% 262 7% 205 9%
Maurader 951 55 14% 457 11% 135 13% 239 11% 383 11% 194 9%
Chosen 945 39 10% 415 10% 104 10% 240 11% 378 11% 223 10%
Zealot 833 42 10% 359 9% 88 8% 216 10% 295 8% 234 10%
Magus 439 19 4% 170 4% 50 4% 92 4% 146 4% 151 7%
Witch Elf 894 41 10% 424 11% 107 10% 233 11% 375 11% 179 8%
Disciple of Khaine 817 31 7% 371 9% 90 8% 207 9% 321 9% 199 9%
Sorcerer 1,150 64 16% 531 13% 170 16% 270 12% 416 12% 294 13%

Je Vam to malo?

Zdroj: http://www.waralytics.com/warservers/view/65000


WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"

Edited by - Marketa on 13/11/2008 13:54:56
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 13/11/2008 :  14:09:39  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
Ked povies A, povedz aj B

B1: Total population sa rataju charaktery, takze clovek co ma 5 altov je ratany za 6, ale v skutocnosti je len jeden.
B2: do tej statistiky su zahrnuti aj hraci (s mnozstvom dalsich altov) ktori uz nehraju, ale ich charaktery su pravdaze na serveroch stale pritomne.

Podla toho co si myslis, ze to ukazuje, by si v kazdej zone (T1, T2, T3 a T4) mala po 4000 ludi, t.j v kazdej mape nejakych 1000?

...nie je to take zle cislo... mesiac po launchu hry, ktora technicky nezvlada asi svoju primarnu cast, t.j. massive RvR. Inak, tie cisla sa budu neustale zvysovat, lebo nemyslim, ze neaktivne charaktery zacnu tak skoro mazat.

P.S. jedneho orderaka si z tej statistiky odrataj, je moj...

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 13/11/2008 :  14:34:29  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

Ked povies A, povedz aj B

B1: Total population sa rataju charaktery, takze clovek co ma 5 altov je ratany za 6, ale v skutocnosti je len jeden.
B2: do tej statistiky su zahrnuti aj hraci (s mnozstvom dalsich altov) ktori uz nehraju, ale ich charaktery su pravdaze na serveroch stale pritomne.

Podla toho co si myslis, ze to ukazuje, by si v kazdej zone (T1, T2, T3 a T4) mala po 4000 ludi, t.j v kazdej mape nejakych 1000?

...nie je to take zle cislo... mesiac po launchu hry, ktora technicky nezvlada asi svoju primarnu cast, t.j. massive RvR. Inak, tie cisla sa budu neustale zvysovat, lebo nemyslim, ze neaktivne charaktery zacnu tak skoro mazat.

P.S. jedneho orderaka si z tej statistiky odrataj, je moj...



Wuudu ja si nic nemyslim to jsou hola cisla ze statistiky, to nijak neokecas ani pohadkou o 6 altech.Ja vim ze se ti to moc nehodi ,ale co nadelas.S tebou uz dlouho nikdo nepocital ,takze te odpocitavat nemusim.

WAR : Total 935,557 Destro:530,075 Order: 405,482

Za chvilku budeme slavit první MILION

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"

Edited by - Marketa on 13/11/2008 14:41:12
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 13/11/2008 :  14:41:19  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Wuuduu má ale pravdu. Jak se tam píše ve FAQ, tohle počítá všechny guilded chary na serveru. Nijak to nevypovídá o tom, jaké procento z nich je skutečně aktivních.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 13/11/2008 :  14:41:49  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Byt zamestnancem mythicu, tak si preju co nejvic market.

MMOs failed.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 13/11/2008 :  14:42:36  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
no na to jsem cekal kdy nekdo zacne poskytovat tyhle naprosto zavadejici a smesne statistiky z pochybnych stranek tretich stran a zacne z toho delat zavery...

no mmo
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 13/11/2008 :  14:43:25  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

no na to jsem cekal kdy nekdo zacne poskytovat tyhle naprosto zavadejici a smesne statistiky z pochybnych stranek tretich stran a zacne z toho delat zavery...



Tak jsi se dockal

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 13/11/2008 :  14:43:33  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoX

Wuuduu má ale pravdu. Jak se tam píše ve FAQ, tohle počítá všechny guilded chary na serveru. Nijak to nevypovídá o tom, jaké procento z nich je skutečně aktivních.



a dulezite je tam i to slovo "guilded"...

da se to povazovat za jakesi minimum poctu vytvorenych postav na serveru...to je asi tak vsechno...
absolutne to nic nerika o tom jak vypada dany server ve hre

no mmo
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 13/11/2008 :  14:44:47  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marketa


Tak jsi se dockal


vis ja v zasade jsem fanousek waru a celkem obcas tu odporuju lidem jako jace a wuuduu, ale nikdy se nebudu uchylovat k nesmyslnym argumentum jako ty...

to co jsi tu prinesla za statistiky mi silne pripomina statistiky nasich politiku...

no mmo
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 13/11/2008 :  14:45:23  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

quote:
Originally posted by NoX

Wuuduu má ale pravdu. Jak se tam píše ve FAQ, tohle počítá všechny guilded chary na serveru. Nijak to nevypovídá o tom, jaké procento z nich je skutečně aktivních.



a dulezite je tam i to slovo "guilded"...

da se to povazovat za jakesi minimum poctu vytvorenych postav na serveru...to je asi tak vsechno...
absolutne to nic nerika o tom jak vypada dany server ve hre



Urcity obrazek to udela a nerikej ze ne.WAR proste zije a hraje ho spoustu lidi a hrat bude, takze.......

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 13/11/2008 :  14:46:35  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marketa


Urcity obrazek to udela a nerikej ze ne.WAR proste zije a hraje ho spoustu lidi a hrat bude, takze.......



praveze to nerika vubec nic...
jen to rika, ze kdysi nekdo vytvoril tolik postav a vlozil je do guild... to je jediny udaj ktery to prineslo...

osobne bych uvital jak kdysi byvalo na camelot heraldu pocet hracu online prave v tu chvili, TO byl aspon zajimavej udaj...

no mmo
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 13/11/2008 :  14:49:44  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

quote:
Originally posted by Marketa


Urcity obrazek to udela a nerikej ze ne.WAR proste zije a hraje ho spoustu lidi a hrat bude, takze.......



praveze to nerika vubec nic...
jen to rika, ze kdysi nekdo vytvoril tolik postav a vlozil je do guild... to je jediny udaj ktery to prineslo...

osobne bych uvital jak kdysi byvalo na camelot heraldu pocet hracu online prave v tu chvili, TO byl aspon zajimavej udaj...



WAR ma jeste vsechno teprve pres sebou.Vsechno krasne nas teprve ceka.Nebojte bude to super ja tomu pevne verim a nejen ja.

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 13/11/2008 :  14:50:47  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marketa


WAR ma jeste vsechno teprve pres sebou.Vsechno krasne nas teprve ceka.Nebojte bude to super ja tomu pevne verim a nejen ja.



to uz jsme si prosim vsichni stacili davno vsimnout...

no mmo
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 13/11/2008 :  14:52:08  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
tak a este dopoviem C, ked uz sa tam Marketka drzi tej statistiky.

mate 16.000 charakterov, ratajme 4 na jeden ucet (1 main + 3 alty)
ostava nam 4000 unikatnych postav.

Z nich odisla z hry minimalne 1/4, t.j. 4000 - 1000
ostava nam 3000 hracov.

Ti su rozdeleni medzi destro a order, t.j. 1500 vs 1500 (kedze tie percenta su takmer rovnake)

Spocitaj si, kolko z nich su asi low lvl charaktery a kolki nehraju PvP, ani RvR a kolko percent z nich su obchodnici a crafteri.

Ak dosadis aspon priblizne hodnoty, tvoj odhad poctu hracov vo vcerajsom trapase s padom serveru po celodennej snahe orderu ti nevychadza.

Ono, tvojich zarucenych informacii je asi vacsina na tom podobne.

quote:
Originally posted by Marketa
WAR ma jeste vsechno teprve pres sebou.Vsechno krasne nas teprve ceka.Nebojte bude to super ja tomu pevne verim a nejen ja.


Veris, urazas a napadas kazdeho, kto tomu uz prestal verit...
Btw. nebol na tom AoC po prvom mesiaci podobne? Tiez vsetci pisali, ze je fajn a bude mat super buducnost?
Aj ja by som bol velmi rad, keby to vyslo a bola prvada, velmi rad vytiahnem kreditku a zaplatim si dalsie 3 mesiace. Ale v sucasnosti na to nemam dovod, platit za betatesting? No thanx...

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 13/11/2008 15:09:58
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 13/11/2008 :  15:11:41  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

tak a este dopoviem C, ked uz sa tam Marketka drzi tej statistiky.

mate 16.000 charakterov, ratajme 4 na jeden ucet (1 main + 3 alty)
ostava nam 4000 unikatnych postav.

Z nich odisla z hry minimalne 1/4, t.j. 4000 - 1000
ostava nam 3000 hracov.

Ti su rozdeleni medzi destro a order, t.j. 1500 vs 1500 (kedze tie percenta su takmer rovnake)

Spocitaj si, kolko z nich su asi low lvl charaktery a kolki nehraju PvP, ani RvR a kolko percent z nich su obchodnici a crafteri.

Ak dosadis aspon priblizne hodnoty, tvoj odhad poctu hracov vo vcerajsom trapase s padom serveru po celodennej snahe orderu ti nevychadza.

Ono, tvojich zarucenych informacii je asi vacsina na tom podobne.

quote:
Originally posted by Marketa
WAR ma jeste vsechno teprve pres sebou.Vsechno krasne nas teprve ceka.Nebojte bude to super ja tomu pevne verim a nejen ja.


Veris, urazas a napadas kazdeho, kto tomu uz prestal verit...
Btw. nebol na tom AoC po prvom mesiaci podobne? Tiez vsetci pisali, ze je fajn a bude mat super buducnost?





To co jsi tu vypotil je jen tvoje zbozne prani. NIC vic. Jen snuska blbosti.Statistika hovori jasne. Ja to prelozim a postnu na AJ forum aby se taky podavili. Wuudu ty jedes.


WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 13/11/2008 :  15:16:56  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Ja uz z nej nemuzu. Markete, ty fakt davas.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 13/11/2008 :  15:34:12  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
hele proc war nehrat uz vime ... muze mi nekdo rict proc WAR hrat? krome toho ze market nad nim masturbuje?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 13/11/2008 :  15:37:51  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

hele proc war nehrat uz vime ... muze mi nekdo rict proc WAR hrat? krome toho ze market nad nim masturbuje?



protoze prese vsechno co se tu doctes je to zabavna hra...
a slovy meho bratra "nedovedu si predstavit, ze bych ve wowku hral dal pvp"... to, ze si koupil wotlk kvuli pve je druha strana mince ;-)

no mmo
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 13/11/2008 :  15:44:22  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
ja koukal ted jan na videa z war ale kdyz to porovnam s tim co znam z wow tak mi to pvp ve war prijde takovy staticky pomaly a utahany :) navic to dobyvat kazdy tyden znova a znova .. ja nevim prave .. chtel bych aby mi nekdo rek je to dobry proto a proto a to se mi na tom libi .. a ne je to dobry protoze je to dobry :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 13/11/2008 :  15:52:57  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Eagle, kazdy post o tom v com je WAR dobry bude nasledovat sarkastickym postom od niektoreho z doomsayerov takze zas budes mat z toho prd :).. Proste sa zmier s tym ze maximum co ti mozme povedat je ze to PvP vo WAR je pre mnohych z nas lepsie ako vo WoW.. ma svoje muchy a vsetko.. Ale aj napriek tomu je to velmi zabavna hra.

Musis to len vyskusat a posudit sam.

Edited by - ManiaCCC on 13/11/2008 15:53:55
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 13/11/2008 :  16:01:53  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

Eagle, kazdy post o tom v com je WAR dobry bude nasledovat sarkastickym postom od niektoreho z doomsayerov takze zas budes mat z toho prd :).. Proste sa zmier s tym ze maximum co ti mozme povedat je ze to PvP vo WAR je pre mnohych z nas lepsie ako vo WoW.. ma svoje muchy a vsetko.. Ale aj napriek tomu je to velmi zabavna hra.

Musis to len vyskusat a posudit sam.

kazdy post vcem je war dobry nebude nasledovat nic :) pokud to nebude nesmysl nebo nebude reagovat pan marketa ..

v cem je to pvp lepsi ... lidi co rika ze je pvp lepsi ve wow je daleko vic ale nikdo nerika proc :) chapu ze kolizni system ma neco do sebe ale musi tam bejt neco vic neco co z videi neni videt ..

nejaky mouchy ma vsechno .. wow porad vydava patche ktery opravujou chyby a porad tam chyby zustavaj ... a to uz ma za sebou par let ... takze u war je pochopitelny ze nemuze byt bez chyby

ja muzu srovnat jen podle tech videi .. a ty sou bud blbe natoceny nebo je to divne namalovany ... k war se dostanu takz a 2 mesice ale chtel bych vedet na co se tesit :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 13/11/2008 :  16:18:17  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Neni na co, opravdu.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 13/11/2008 :  16:32:04  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
ale je na co sa tesit, ale je mozne, ze ti ta zabava a radost moc dlho nevydrzia - zalezi na tebe, takze do WAR kludne chod.
Ovsem za dva mesiace, to je dost daleko este.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 13/11/2008 :  16:55:14  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lobos

Neni na co, opravdu.



Je na co, opravdu.

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 13/11/2008 :  20:02:55  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
eagle: nemyslim si, ze kdyz se mluvi o war pvp > wow pvp ze by se mluvilo o gameplayi...
pri vsi ucte k mythicu tak war gameplay je pro me naprosto identicka s wowkem (nevim z jakyho tieru jsi videl videjka, ale ja na svem WL ted kydlim potvory zhruba tak stejne rychle jak kdybych jeste hral treba feral druida), jsou tam urcite odlisujici nuance, ale to jsou spis nuance...

osobne se domnivam, ze se vzdy mysli veci, ktere nejsou az tak zalozene na gameplayi...
jeden z hlavnich atributu bude, ze ve war pvp se expi...je to plnohodnotny zpusob jak dosahnout max. levelu (ve scenariich dokonce v soucasnosti nejvyhodnejsi zpusob)
a druhy bude mnozstvi world pvp (ve waru nazyvane open rvr)... vsechny zony jsou designovany s lokacemi urcenymi pro pvp s pvp objekty... + finalni cil pokoreni souperova mesta...

spatnou zpravou je, ze hraci nejsou hloupi a kdyz scenaria davaj nejvic za cas tak hrajou nejvic scenaria, coz celou hru degraduje na uroven jak kdybys ve wowku hral battlegroundy od lvl 1-70 a jednou za 20 levelu by se zmenil battleground ktery hrajes...

cely to pro me smeruje k tomu, ze pokud mythic dodrzi sliby a opravdu velmi zatraktivni open RvR (world pvp) tak se pvperi budou rozhodovat mezi warem a wowkem podle toho komu vyhovuje vic hrani v arenach a nebo world pvp...
nevidim ve wowku ani po prichodu datadisku co by v oblasti world pvp nabizelo dostatecnou hloubku jako war...

takze rozhodni se sam... mas rad wow areny a rated teamy, gear gapy atd. a nebo bys radsi world pvp?
pro me je to jasna volba... mam radsi nevyzpytatelnost otevreneho sveta...

no mmo
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 13/11/2008 :  21:30:50  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sho

quote:
Originally posted by Lobos

Neni na co, opravdu.



Je na co, opravdu.



To byla ironie
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 14/11/2008 :  14:18:44  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
rozhodol som sa, ze toho transvestitu naseriem, a zaplatil som si dalej WAR.

A dokonca vcera som scenarka robil menej, kedze sme dali dokopy full WB a vyplienili vsetky T3 keepy. Takze som sa aj bavil... prekvapivo.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 14/11/2008 :  14:31:22  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

rozhodol som sa, ze toho transvestitu naseriem, a zaplatil som si dalej WAR.

A dokonca vcera som scenarka robil menej, kedze sme dali dokopy full WB a vyplienili vsetky T3 keepy. Takze som sa aj bavil... prekvapivo.



mno vidis...ja si rikal, ze je divny ze te vidim online kazdej vecer...
a kdybych nebyl linej tak bych te i pozval na PQcko na lorda, kteryho jsme vcera nakonec udolali :-)

no mmo
Go to Top of Page
Page: of 22 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,3 seconds. on eygor Snitz Forums 2000