Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Odliv hracu
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 22

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 21/11/2008 :  11:43:48  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lobos

quote:
Originally posted by Wuuduu

je to tak, ale ked sa rozpravam s ludmi v guilde, vacsina je tym prave nadsena, ze maju bohatsie scenaria - proste, vacsinu ludi bavia scenaria, kedze davaju najlepsie XP, RR + PvP... takze ked je scenarko sucastou "questu" ludia su spokojni.

Im teraz ide len o jedno - uspokojit ludi, nejde o to, nieco balancovat, alebo vymyslat. Pretoze: spokojni ludia neodchadzaju.



Ty jsi jeste tady? To se ti ten mesic zdarma natahuje jak zvejkacka ne? Kde se da koupit ta tvoje kristalova koule co pouzivas?



Nepotrebujem krystalovu gulu, staci sa rozpravat s ludmi a robit si vlastne NEZAUJATE nazory. Vacsina ludi ma scenarka naozaj rada, take mam skusenosti ja.

Ako som uz pisal, zaplatil som si to a sudit budem, az ked otestujem nejaky cas na lvl 40. Co ovsem este potrva, kedze som len 27 (viac prace, ako volneho casu). Nebudem hru odpisovat, pokial som ju nevidel "celu".

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 21/11/2008 :  11:58:31  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
jj wuuduu.. tedkon si napsal pravdu

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

Punky
Starting Member

48 Posts

Posted - 21/11/2008 :  13:16:58  Show Profile Send Punky a Private Message  Reply with Quote
no ja ti neviem wuuduu, ale zo vsetkych tvojich predoslych postov som mal taky malicky dojem ze si tu hru uz skoro odpisal... inak s tym max lvlom neviem no, pokial ma hra nechyti od zaciatku, za prvy mesiac mam odohratych cca 18 hodin a musi ma niekto otravovat na icq (ze jo arachu) aby som tu hru siel hrat, tak jednoducho tu hru zabalim uz na lvl 22 alebo kolko... jediny pruser je, ze na trhu nie je ziadna ina zabavna mmo, a tak sa moze stat, ze sa k who tak nejak chtiac nechtiac za par mesiacov vratim... pokial by nejak poriesili hw veci, zrusili niektore servre a nahnali ludi do inych nech sa zvysi populacia, spravili orvr podstatne zabavnejsie a pve a s tym vacsinou spojene pq aspon trochu zabavnejsie, nemuselo by to byt az tak marnenou spojene pq aspon trochu zabavnejsie, nemuselo by to byt az tak marne
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 21/11/2008 :  13:40:32  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Nechapu cim jsem si zaslouzil tolik nenavisti. To uz nema nikdo pravo zmenit svoje rozhodnuti? WHO je naprosto uzasne. Sice jsem ted zase celej tyden nelognul, protoze jsem si chtel zahrat pvp, navic jsem dohraval F3 a pak jsem si stahnul LuxorIII, ale o vikendu, az do sebe kopnu 1,5 litru cervenyho tak k tomu urcite zase zasednu.

Tentokrat bych se chtel venovat outdoor pvp. Kdesi sem cetl ze na Eltharion migrovalo opravdu dost lidi, tak verim ze t4 outdoor lokace bude praskat ve svech. Panecku to se bude frapsovat. Urcite pak uploadnu video co natocim. Tak zase v pondeli budu zpet, plny zazitku a snad i s kvalitnim pvp movie.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 21/11/2008 :  13:42:54  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Nechapu cim jsem si zaslouzil tolik nenavisti. To uz nema nikdo pravo zmenit svoje rozhodnuti? WHO je naprosto uzasne. Sice jsem ted zase celej tyden nelognul, protoze jsem si chtel zahrat pvp, navic jsem dohraval F3 a pak jsem si stahnul LuxorIII, ale o vikendu, az do sebe kopnu 1,5 litru cervenyho tak k tomu urcite zase zasednu.

Tentokrat bych se chtel venovat outdoor pvp. Kdesi sem cetl ze na Eltharion migrovalo opravdu dost lidi, tak verim ze t4 outdoor lokace bude praskat ve svech. Panecku to se bude frapsovat. Urcite pak uploadnu video co natocim. Tak zase v pondeli budu zpet, plny zazitku a snad i s kvalitnim pvp movie.



tohle je fakt zbytecny uz
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 21/11/2008 :  13:44:03  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
ziiiv nuda...

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Lianna
Starting Member

48 Posts

Posted - 21/11/2008 :  14:00:03  Show Profile  Visit Lianna's Homepage Send Lianna a Private Message  Reply with Quote
Na Burloku (EU EN Core RP) je situace stabilni. Po free mesici utekla vetsina nespokojenych a po prichodu WOTLK odesli ti vahajici, kteri to potrebovali.
Jako ciste CZ/SK gilda ziskavame priblizne jednoho noveho hrace tydne. Po vecerech mame tucet lidi online a celkovy pocet hrajicich je pres 20, coz vzhledem k nasim pocatkum o peti lidech povazuji za uspech. Pokud mate radi klidnejsi chovani v chatech a aktivni RvR v T3-T4, doporucuji Burlok.

A jak pravil klasik: v mysli - vlast, v pazi - sila!
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 21/11/2008 :  14:26:24  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Punky

no ja ti neviem wuuduu, ale zo vsetkych tvojich predoslych postov som mal taky malicky dojem ze si tu hru uz skoro odpisal...

Ved som ju aj odpisal, ale potom som si pozrel svoji krasnu Collectors Ediciu, knizky, figurku... a dal som jej este jednu sancu. Zatial som spokojny. Scenarka prekladam questami a PQ...

quote:
Originally posted by Punky... jediny pruser je, ze na trhu nie je ziadna ina zabavna mmo, a tak sa moze stat, ze sa k who tak nejak chtiac nechtiac za par mesiacov vratim...

Na trhu je jedna urcite, a je to EVE Online. To je MMO, kde PvP je naouaj PvP a clovek ma strach, len tak zomriet.
Skoda EQ2...

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 21/11/2008 :  14:32:39  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
wuuduu: ja uz tedka nejakou dobu jen questim a PQerim (lvl 19-27)...zatim mi prijde, ze upravy v rewardech exp za questy co udelali pred nekolika tydny tomu dost pomohli a mam vic expy nez kdybych prohraval scenaria jedno za druhym jak tomu bylo dobrym zvykem v t2... (nemam scenario premade -> sux pugs)

a kdyz to jde tak se primotam k nejakymu tomu open pvp...

z tohohle uhlu pohledu a vzhledem k reakcim nekterych hracu si myslim, ze by mythic mel (a hlavne teda goa! :-D) zvazit existenci no-scenario serveru (drive jsem to odmital protoze expeni bez scenarii vypadalo prilis pomale)...
zacinam si myslet, ze populaci na serverech se scenarii se uz nepodari predelat... a zalozenim specifickeho serveru bez scenarii, ktery by mohl prilakat dostatecnou zakladnu hracu (staci 1 pro zacatek) by nektere problemy rozhodne poresil...
a hlavne...takovy server by prilakal hlavne hrace, kteri nechteji hrat scenaria a zajima je jen open RvR...takze by tam clovek dostal motivovane spoluhrace

no mmo
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 21/11/2008 :  14:44:40  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Celdric.. su naozaj lepsie moznosti ako "prinutit" hracov do ORvR bez toho aby sa kompletne odobrali scenaria. Ja nevravim ze som proti Serveru bez scenarii.. sice ja by som tam hrat najskor ani nesiel..ale ked ho daju tak nech si ho uzjiu ti ktory to chcu. Ale pride mi to len ako taka zaplata... odstrania dosledok problemu (to ze ludia robia progress charu hlavne v scenariach - > odstranenie scenarii)..ale pricina tam zostane.. Fungovalo by to na tych serveroch? Minimalne nejaku dobu ano ale pricina preco tak vela ludi robi scenaria tam proste zostane co pre hru urcite neni dobre.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 21/11/2008 :  15:18:26  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
inak myslim, kazdy si vyleveluje na scenariach nejakeho maina a prip. jedneho, dvoch altov... a postupne sa to dostane do normalu.

Scenaria sa uvolnia a pribudnu ludia v PQ a normalnych questoch, lebo kto dnes nie je 40, je srackovy noob.... ze a preto su scenaria plne.

Ja robim questy a popri tom cakam na scenarko... takze furt mam co robit.

Preto myslim, ze ako som kedysi pisal... WAR potrebuje dva mesiace, aby sa dostal na uroven, aku bude mat. Ci hraci pribudnu, alebo zmiznu, to sa uvidi. Zatial je to nova hra, laka novych hracov - cisla su skreslene a ludia su divni – napr. to, co vcera hralo za order na Azgale, to bolo daco neuveritelne... otras, vypol som to a isiel pracovat.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 21/11/2008 :  15:27:55  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
no vidis a my jsme zkouseli guildovni run na gunbad, kterej moc teda nedopad :-)

ja se fakt divim, ze se furt chodite do tech scenarii trapit, kdyz predem musite tusit jak to dopadne ;-)
arach to samy... :-)

no mmo
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 21/11/2008 :  15:36:49  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

no vidis a my jsme zkouseli guildovni run na gunbad, kterej moc teda nedopad :-)

ja se fakt divim, ze se furt chodite do tech scenarii trapit, kdyz predem musite tusit jak to dopadne ;-)
arach to samy... :-)



uz mam pve po krk, chce to se poradne nasrat u toho zase
Go to Top of Page

Punky
Starting Member

48 Posts

Posted - 21/11/2008 :  16:25:29  Show Profile Send Punky a Private Message  Reply with Quote
... odinstalovat a zacat hrat zsae mrtve gw
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 21/11/2008 :  18:43:42  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Punky

... odinstalovat a zacat hrat zsae mrtve gw



mno musim rict, ze pote co jste o tom tak basnili :-) mozna bych si moh pucit od brachy account ;-)

no mmo
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 21/11/2008 :  20:03:31  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Punky

... odinstalovat a zacat hrat zsae mrtve gw



jj, stoupnul jsem si zase do areny, title on, a shodil to na listu :)
No nevim, ze bych dal druhou sanci EVE? Alespon do doby, nez vyjde muj skryty favorit http://www.tcos.com/en/content,9,combat_system.html (odkaz na combat system neni nezamerne)

MMOs failed.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 21/11/2008 :  20:11:34  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
TCoS ma nieco do seba :)..ten combat vyzera dost zaujimavo ale zaroved dost "nichovite" :).. skor mi to pride ako takticka hra s kartami nez realny boj :)..kazdopadne to nevyzera vobec zle..

Ja sa skor bojim toho vizualneho spracovania :) Neviem ci to nahodou od vtedy nemenili ale posledne videa co som videl tak tam boli charactery totalne disproporcne... chudulinke a vysoke alebo zas nenormalne masivne (este prehnanejsie nez team fortress 2).. nemam nic proti prehnanemu stylu :) len mi to do MMORPG hier moc nesedi.. no uvidime.. kazdopadne to zatial vyzera zaujimavo.

Ja osobne Evu druhu sancu davat nemusim.. ten si vzdy sem tam zaplatim a dobre sa bavim.. Neviem preco ale nedokazem to hrat napriklad pol roka v kuse..ale sem tam mesiac-dva, potom zas pauza..a zas mesiac-dva.. tak mi EvE pride ako skvela alternativa.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 21/11/2008 :  20:21:40  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Ten combat system klade duraz na vytvoreni buildu (GW hrace potesi), zapamatovani si jednotlivych rotaci z celkovych 6 a reakci na soupere (prekvapive). Dobra vec je, ze se to bude tocit kolem malych bitek a nemely by tam byt klasicke archetypy (coz sice slibovalo i to nase WoW 2.0, ale tenhle system tomu nahrava podstatne vic).

Target system ala fps zni na MMO dost odvazne a ja jsem jen rad, ze se nasel konecne nekdo, kdo ma ballz vypustit neco originalniho, jakkoli fail to nakonec muze byt.

Ted uz bezi open beta a v lednu to vyjde. Tak kdyz budou pozitivni ohlasy, urcite do toho pujdu.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 21/11/2008 :  20:25:10  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
vyjde to 27. listopadu, posledni novinka me taky zmatla ale vypada to ze v lednu to vyjde jen v rozvojovych zemi, akfrika a serverni amerika + britanie, ale v zemich civilizovanych to vyjde 27. listopadu

lastfm

Edited by - Rashaverak on 21/11/2008 20:30:52
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 21/11/2008 :  20:27:03  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Acclaim Games officially updated the release schedule for The Chronicles of Spellborn MMORPG (Massively Multiplayer Online Role Playing Game). With additional testing and ongoing game improvements, Acclaim’s release schedule has been updated with Closed Beta testing to begin on November 27 and a new release date scheduled for January 2009. Acclaim’s licensed territories for Spellborn will include North America, United Kingdom, Australia, New Zealand, and South America.

Myslim ze ne, Time...

MMOs failed.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 21/11/2008 :  20:32:30  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
novinka ze vcera

The Open Beta test will start on Saturday the 22nd of November at 12pm CET and end on Monday the 24th of November at 10pm CET. After the Open Beta, all characters will be wiped to prepare the game servers for the official launch of The Chronicles of Spellborn.

to co uvadis se netyka evropy krom britanie, evropa by jak to ja chapu mela jet 27. ale je pravda ze bordel v tom maj pekelnej

thready jako tento na jejich forech tomu taky nasvedcuji

http://tcos.com/sbforum/viewtopic.php?t=15214

lastfm

Edited by - Rashaverak on 21/11/2008 20:35:42
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 21/11/2008 :  20:34:08  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
To je sice hezky, ale nevidim tam to datum. A nemyslim si, ze by to odpalili hned takhle naraz... No ale nezlobil bych se :)

MMOs failed.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 21/11/2008 :  20:36:13  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

To je sice hezky, ale nevidim tam to datum. A nemyslim si, ze by to odpalili hned takhle naraz... No ale nezlobil bych se :)



uz nekolik mesicu bylo datum stanoveno na 27. listopadu az nedavno se najednou na mmorpg.com objevilo 1Q 2009



Yes, it was supposed to be a World Wide release on Nov. 27th, but that has changed.

The game will be release (for sale) for everybody except the countries that Acclaim is publishing for: North America, UK, Australia, South Africa. Acclaim is entering closed beta on the 27th. So if you live within the Acclaim area please go to spellborn.acclaim.com and sign up there for the beta.

takze myslim ze to je pomerne jasne

lastfm

Edited by - Rashaverak on 21/11/2008 20:39:30
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 21/11/2008 :  23:22:43  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Nepatri tohle nahodou do uplne jiny sekce ?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 22/11/2008 01:23:36
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 22/11/2008 :  03:22:16  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lianna

Na Burloku (EU EN Core RP) je situace stabilni. Po free mesici utekla vetsina nespokojenych a po prichodu WOTLK odesli ti vahajici, kteri to potrebovali.
Jako ciste CZ/SK gilda ziskavame priblizne jednoho noveho hrace tydne. Po vecerech mame tucet lidi online a celkovy pocet hrajicich je pres 20, coz vzhledem k nasim pocatkum o peti lidech povazuji za uspech. Pokud mate radi klidnejsi chovani v chatech a aktivni RvR v T3-T4, doporucuji Burlok.

A jak pravil klasik: v mysli - vlast, v pazi - sila!



A ta guilda je na straně order/destro?

....


Ja jsem war taky nezapl uz minimalně 14 dní. Přátelé z rl hra nebavila tak prestaly a ostatní přatelé zase šli do WotlK a to same udelalo i plno lidi z guildy/serveru.. Tak jsem v té hře zustal tak nějak nakonec sam... Navic order neni asi vubec pro mě-tahlo mě to vždycky spiše k těm "zlým" ...A navíc jsem měl tedkon dost starostí v RL ... Ale jelikož mě war bavil a jelikož vidím že tato hra ma ambice se zlepšovat a ona se opravdu časem lepšit bude, tak to chci rozjet od začatku (jako bych si war dnes koupil:)) dotahnout to na max lvl kde to bude (aspon myslim) fakt stát za to... Škoda ve waru toho PvE - bavímě mě ,je tak zajímavě těžké ,dungy mají hezký design, ale je ho malo - ale i to se muže za času změnit - ale (číslo 5) RvR bude určo taková paradni zaležitost, že si na nějaký pívíeí nikdo ani nevzpomene =) No a já si už budu konečně moct zahealovat (= ...all right, let's go ,aaannnddd I wish I could be sure (=

to Mandorallen : Promin, ale když víš jak na tvoje posty někteří reagují tak proč je eště víc provokuješ? =)

edit.: mam zaplaceno do 26 prosince + jednu nerozbalenou prepaid kartu pod stolem =) ...Oh Soleil

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way

Edited by - Sho on 22/11/2008 04:30:13
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 22/11/2008 :  10:04:51  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lianna

... Po vecerech mame tucet lidi online a celkovy pocet hrajicich je pres 20, coz vzhledem k nasim pocatkum o peti lidech povazuji za uspech. Pokud mate radi klidnejsi chovani v chatech a aktivni RvR v T3-T4...

A kedze hrate RvR hru, urcite aj proti vam dvadsiatim vzdy stoji rovnako vyrovnana, rovnako pocetna a rovnako aktivna skupina z protilahlej strany? Kazdy den... v akomkolvek case.

Alebo je to rovnako ako vcera u nas na Azgale, ked som dal nejakym zazrakom dokopy paradny WB v zostave 4 full-grp, krasne balancovany pocet tankov, healerov a dps... a proti nam sa postavili za tri hodiny maximalne STYRIA destro trapkovia? A ked bol niekde utok na Keep a nabehli sme tam na obranu - ze si dame pekne PvP, tak cely WB od destra zdrhol do campu? Tomu teda nehovorim RvR...

quote:
Originally posted by Shoedit.: mam zaplaceno do 26 prosince + jednu nerozbalenou prepaid kartu pod stolem =)

Myslel som si, ze prepaid kartami uz nikto na svete neplati...

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 22/11/2008 10:08:04
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 22/11/2008 :  11:30:14  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Wuuduu, to asi hraješ na jinym Azgalu než my ostatní. Když si vemu dobývání Black Cragu za poslední dva večery, kdy jeden náš WB bránil jejich kemp, druhej získával body ve scénárku, takhle se to střídalo, dobývali jsme keepy, bránili je, po úspěšný obraně museli jet hned zachránit naše BO, to se nám úplně nepovedlo, takže zas jeden WB bránil kemp asi jen proti jedný grupě tak 5 minut, pak se přes nás převalila tlupa asi 50 destroušů...

Člověk nevěděl, co dřív dělat.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Leendrix
Starting Member

33 Posts

Posted - 22/11/2008 :  15:47:30  Show Profile Send Leendrix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sho

quote:
Originally posted by Lianna

Na Burloku (EU EN Core RP) je situace stabilni. Po free mesici utekla vetsina nespokojenych a po prichodu WOTLK odesli ti vahajici, kteri to potrebovali.
Jako ciste CZ/SK gilda ziskavame priblizne jednoho noveho hrace tydne. Po vecerech mame tucet lidi online a celkovy pocet hrajicich je pres 20, coz vzhledem k nasim pocatkum o peti lidech povazuji za uspech. Pokud mate radi klidnejsi chovani v chatech a aktivni RvR v T3-T4, doporucuji Burlok.

A jak pravil klasik: v mysli - vlast, v pazi - sila!



A ta guilda je na straně order/destro?




je order

EU eng. server Karak Eight Peaks (EN Core) - Dwarf Engineer Leendrix, Empire Warrior Priest Weodo
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 22/11/2008 :  18:09:57  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

Wuuduu, to asi hraješ na jinym Azgalu než my ostatní.

Vies moj, ja som v T3... v tejto hre proste levely vobec nemali byt. To by bolo, keby boli hraci CSka podla levelov, alebo BF2... tato hra proste levely absolutne nepotrebuje, nikto sa totiz nizsie ako T3 nesnazi byt ale odtial rychlo, rychlo expuje do T4.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 22/11/2008 :  18:27:48  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Levelovani existuje horizontalni nebo vertikalni.
Vertikalni znamena endless grind, aby kazdy byl na vrcholu. Horizontalni tohle nema, je tedy lepsi pro pvp titul (viz GW, kde max lvl je 20 a dostat se tam da za 1 den anebo si muzete rovnou udelat lvl 20 charakter).

To, ze nikdo dalsi nemel ballz udelat pvp hru s horizontalnim levelovanim, neznamena, ze nic takovyho neexistuje. Proste 90% developeru se musi odvratit od WoW a jeho uspechu, ktery z nich dela kopirovaci stroje, a zkusit "bud anebo".

Dokud se nikdo takovy nenajde, tak porad budou vychazet conan, warhammer a dalsi podobny hry, ktery spadnou na 100k subscription a za rok po nich nestekne pes.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 22/11/2008 18:31:08
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 22/11/2008 :  18:39:20  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Levelovani existuje horizontalni nebo vertikalni.
Vertikalni znamena endless grind, aby kazdy byl na vrcholu. Horizontalni tohle nema, je tedy lepsi pro pvp titul (viz GW, kde max lvl je 20 a dostat se tam da za 1 den anebo si muzete rovnou udelat lvl 20 charakter).

To, ze nikdo dalsi nemel ballz udelat pvp hru s horizontalnim levelovanim, neznamena, ze nic takovyho neexistuje. Proste 90% developeru se musi odvratit od WoW a jeho uspechu, ktery z nich dela kopirovaci stroje, a zkusit "bud anebo".

Dokud se nikdo takovy nenajde, tak porad budou vychazet conan, warhammer a dalsi podobny hry, ktery spadnou na 100k subscription a za rok po nich nestekne pes.



tak o nakym vyvoji postavicky rpg je, jak jinak to udelat ; -)

gw apod sou spis o vyvoji umeni tu postavicku hrat nez o vyvoji postavicky samotny, mozna gw2, ale to je za dlouho :-(
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 22/11/2008 :  18:44:34  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
No vsak horizontalni vyvoj umoznuje vyvoj postavy, akorat nejde o to, ze tvuj holy fireball of vengeance bude davat o 50 dmg vice...

GW horizontalni vyvoj vyresilo unlockem skillu. Kazdej skill je teoreticky stejne silny jako ostatni (coz v praxi trochu selhalo, ale jde o tu myslenku :)).

Dalsi reseni by bylo treba ala Fable, kde se postava posunuje smerem k dobru nebo zlu a tim se meni jeji ability, jejichz sila se ale odviji od statu postavy. No a jelikoz by mela kazda postava stejne bodu do statu, tak je to vyreseny.

V zaklade je myslenka mit vsechny skilly stejne silny, co se cisel tyce, ale menit jejich funkcnost. Coz vyzaduje sofistikovany system a ne jen red & green numbers, ale jde to.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 22/11/2008 :  18:46:10  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
o akom vyvoji je WAR postavicka oproti GW postavicke?
Hlavne ak sa vsetko da respecnut, nie je to o ziadnom vyvoji - podla mna, vyvoj by bol, keby vsetko co si vyberiem, bolo nezvratne.

Na tuto konkretnu hru su levely blbost, maju za nasledok prazdne T1 a T2, poloprazdne T3 - plne XP-erov v scenarkach a plniace sa T4, kde sa kazdy (aspon 99% hracov) snazi rychlo dostat, aby uz konecne mohol hrat to RvR, kedze nic take v T1, T2 a T3 neexistuje - tam je to len a len o XP grindovani.

Aspon v GW sa to dalo dat za den, dva... a tak to v tej hre bolo akurat. Tiez je to PvP hra, questy tam nie su hlavnym cielom, detto sa tam predsa tvari WAR - RvR hra, kde questy by vela ludi kludne vynechalo, nie?

KEby neexistovali T1, T2 a ani T3 zony, ale vsetko by boli T4, myslim, ze hre a jej masivnym RvR bojom, by to len prospelo. Viac ludi, viac miest, viac zabavy.

Alebo sa mylim?

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 22/11/2008 18:47:24
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 22/11/2008 :  18:48:27  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Konkretne GW je blbej priklad, protoze tam je unlock skillu... coz se asi neda oznacit jako vyvoj. Fable by byl lepsi priklad (neco z toho).

A konkretne WAR by to, co rikas, neprospelo... alespon dokud nefixnou ty lagy a stabilitu, kdyz se sejde 100 a vic hracu.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 22/11/2008 18:49:42
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 22/11/2008 :  18:54:05  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

quote:
Originally posted by Punky

... odinstalovat a zacat hrat zsae mrtve gw



jj, stoupnul jsem si zase do areny, title on, a shodil to na listu :)
No nevim, ze bych dal druhou sanci EVE? Alespon do doby, nez vyjde muj skryty favorit http://www.tcos.com/en/content,9,combat_system.html (odkaz na combat system neni nezamerne)



tak je to spravny :) eve ftw

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 22/11/2008 :  19:48:22  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Wuuduu, to by tam rovno mohli dat first person pohlad, prerobit to na 40k, RPG prepisat na FPS a bolo by to free zalozene na nejakych mikrotransakciach aby si si mohol obliect inac vyzerajucu armor suite alebo kupit novy tlmic... inymi slovami.. bola by to ina hra..

Wuuduu, podla tvojich postov si myslim ze tebe o ten progress charu a progress pribehom vobec nejde.. to je ok.. Ale WAR sa snazi nebyt len o end-game..a hlavne to je RPG v neposlednom rade... ako moc sa mu to dari necham na posudeni kazdeho zvlast.. kazdopadne pre takych ako ty su podla mna hry ako GW ako stvorene.. okej..mozno tam neni nejake "large scale battles" ..ale je to to co hladas.. instatne a hlavne bez nejakych sebemensich problemov a zdrzani dostat do toho end-game kolobehu..
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 22/11/2008 :  20:03:57  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Vis... vetsina nas, whineru, chce vyvoj postavy, ale ne takovy, ktery je definovan potrebou grindovat. Protoze svete div se, ale MMORPG se bez grindu dost dobre obejde. To, ze nedokazete myslet outside the box, neznamena, ze to nejde.

Jak rikam, horizontalni levelovani a pro hardcore hrace (jejich narek je slyset stale vic) taky neco. Lootovani jejich equipu cizimi hraci, nejaky traity z utrzenych zraneni atd.

MMOs failed.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 22/11/2008 :  20:25:50  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Jace, chcem pocut nejake levelovanie alebo vyvoj characteru bez grindu. Ja ti poviem jedno.. EvE..ale to je ina rozpravka.. a dalej?

Len prosim ta netrepni GW.

Treba si uvedomi ze niekoho ten "grind" bavi... dokonca to vyzera tak ze velka cast MMORPG hracov maju grind ako taky radi.. Jasne, nie je grind ako grind..ale grind tu bude vzdy v nejakej podobe.

BTW, nemam nic proti tvojmu horizontalnemu progresu ..len skoda ze taka vec sa proste neda definovat.. alebo ak to dokazes, som same ucho.

Alebo napada ma jedno.. EvE... namaxujes napriklad nejaku vetvu urcenu na boj.. ked ju budes mat na max (co je levelovanie vertikalne) potom ides na mining.. co by sa dalo definovat ako rozsirovanie moznosti (teda levelovanie horizontalne).. Dobre to chapem?

Edited by - ManiaCCC on 22/11/2008 20:26:33
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 22/11/2008 :  21:01:05  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Uz jsem snad rikal, ze GW neni dobrej priklad, ne?

Tak grind podle definice muze byt i piti piva nebo koureni cigaret, protoze to se taky deje pravidelne. Ja mam na mysli grind v MMORPG dneska. Proste sekat do mobu a delat questy a za to dostavat XP, ktery te posunujou nahoru. A na kazdym levelu oteviraji silnejsi ability. To je podle me neco, co hraci pomalu zacinaji nesnaset.

Takovej clovek, co chodi do prace a krome hrani ma i dalsi zaliby, s timhle systemem proste nebude spokojenej. On se chce lognout do hry a mit moznost bejt uzitecnej a zahrat si stejne kvalitne jako lidi, co tu hru hrali roky pred nim. A takovych lidi je stale vic, byt si to nekteri noliferi nechteji pripustit.

Proto je v tomhle GW dobry. Ale neni idealni. GW zkratilo ten vertikalni vyvoj dost rapidne, a tak se vlastne dost trefilo. Ale GW neni "tak ted si udelam svyho typka a bude to my novy alterego", i kdyz i tak se da pve tam hrat (ktery je podle me priserny). V GW je taky grind, ale titulu. Potrebujes mit dobrej titul, aby te parta vzala a aby te uznavali. To je obrovsky problem, na ktery si hodne lidi stezuje, a proto je GW v zasade fail v dnesni dobe. Nikdo si s tebou nezahraje, protoze nemas titul, na kterej musis mesice grindovat (ale jak ten titul ziskat, kdyz na nej potrebujes prave ty spoluhrace?). Ale je to vec, co nezasahuje do herniho systemu, ale do socialniho systemu, coz se jako by GW primo netyka.

Postava se muze vyvijet i bez toho, aby byla silnejsi nez ostatni postavy (tj. bez XP). Muze se vyvijet jak psychologicky, tak fyziologicky tak, aby rovnovaha, kterou vertikalni system rozbiji, zustala zachovana. Jasne, aby se ten vyvoj stal, opet musi dojit k opakovane cinnosti, ale dulezity je to, ze cas nebude hrat roli. Bude jedno, jestli jsi hral rok anebo den celkem. To je priklad GW, ale GW ma stale vertikalni zpusob levelovani.

Pak uz zalezi na tom, jaky ten grind bude. Pokud to bude pve titul, tak se bude rezat zase do mobu, a pokud pvp, tak do hracu. Ale kazdy bude dulezity bez ohledu na to, kolik casu ve hre stravil.

Budes mit proste spektrum stejne silnych (ciselne, kombinacne) abilit, po kterym se budes pohybovat v zavislosti, jak svou postavu chces vyvijet.

Wall of text crits u for 30k dmg. Doufam, ze je to aspon trochu pochopitelny.

Edit: Kdyby byla pravda, ze lidi maji radi vyvoj postav tak strasne mocinky moc, tak proc WoWkari nesmazou postavu, jakmile hitnou max level, a neudelaji si novou, aby mohli zase vyvijet? Protoze to neni vyvoj, ale odemykani. A odemykani lidi nebavi...

Treba ja osobne bych dal cokoli za nejakou silene hardcore hru, kde kdyz te seknou do nohy, tak ziskas na urcitou dobu trait, ze jakmile se ocitnes v bojovy situaci, movement speed klesa o 30% nebo tak neco. To by byl skutecne hardcore vyvoj (sazmorejme by musely byt limity, aby to prilis neublizilo hratelnosti) a ne to, co vidime ted.

GW hraju, protoze ma nejlepsi combat system v MMORPG, ale je to epic fail kdekoli jinde. A jelikoz jsou vsechny MMORPG hry, co zatim vysly, jedno a to samy pres kopirak, GW je to nejmensi zlo, co si muzu zvolit. Ale jednou se takovej originalni kousek, co jsem prave popsal, vyskytne, protoze lidi uz nebavi honit carrot on the stick.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 22/11/2008 21:26:45
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 22/11/2008 :  21:30:12  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
To je sice vsetko pekne..ale skus predsa hodit nejaky konkretny priklad.. Pretoze podla toho co si pisal by som to tipoval na cistokrvne Fury.. tam je presne to o com ty pises.. Ziadne levely, ziadny grind.. len mnoho mnoho abilit ktore ale nijak neskaluju..len sa k nim nejako musis dostat a snazis sa dostat k tym ktore ty konkretne chces do svojho specu (btw RIP Fury - nebola to tak zla hra aby si zasluzila shut down IMO)

Ale to sa dostavame k tomu podstatnemu.. takyto vyvoj charakteru (proste ziadjne statistiky, ziadne zlepsovanie okrem toho ze ziskavas nove veci ktorym si doplnujes "repertuar") je pro RPG hracov nedostacujuci (podla mna)... teraz mozes argumentovat tym ze MMORPG hry maju od RPG hier daleko.. s cim z casti suhlasim ..ale ten zdhlavi vyvoj charakteru..ziskavanie lepsich veci, zosilnovanie abilit atd.. je to co mnoho hracov proste od tychto hier caka...

Teraz neviem ci niekto z Blizzardu alebo z Mythicu napisal celkom mudru vec k tomu grindu. Ked napriklad hras golf, grind v golfe je to zdlhave vozenie sa k lopticke a potom ich zbieranie.. vlastne raz odpalis a potom slapes alebo sa vezes k lopticke..a tak stale dookola..ale ludi co golf bavi toto povazuju za sucast golfu ktoru si uzivaju. Je to grind? Rozhodne je... ale tychto konkretnych ludi ten grind neodradza..prave naopak.. a ktoho tento "grind" nebavi tak proste taky pravy golf hrat nebude. Rovnake je to z hrami..

Tym len chcem povedat ze je zbytocne nadavat na hru a vraviet ze keby ta hra bola ako tenis a nie golf bolo by to lepsie.. lenze ta hra sa snazi byt golf a nie tenis... Dufam ze sa rozumieme..

Mimochodom..skus mi odpovedat este jednu vec.. je podla teba hra ako UO alebo EvE grindovacka? a ak nie...je to taky typ hry co hladas?

EDIT: k tvojmu editu..lenze to je presne to co drviva vacsina ludi vo WoW robi - teda podla statstik vyse 75% hracov, co je vyznamne cislo, aktivne alti.. .. ja mozem hovorit za seba.. ja mam vo WoW asi 8 altov (z toho 3x je tam shaman) a vo WAR nemam ani jednu 40-ku ale asi 4 charaktery v tier 3 a dalsie 3 v tier 2... pre mna osobne je to "levelovanie" zabavne.

Edited by - ManiaCCC on 22/11/2008 21:36:13
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 22/11/2008 :  21:43:38  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Ale porad se to toci kolem jedne veci, kterou mam pocit, ze jsem vysvetlil dostatecne.

Jde jen o to, jak vyvijet postavu, aby se dostatecne lisila od ostatnich (tj. aby uspokojila sveho hrace, ktery si dal praci s tim ji vyvinout), ale aby silove nevycnivala nad ostatnima (tj. aby nezpusobovala, ze zacinajici hraci by byli k nicemu, protoze by byli slabsi).

Ted jak to udelat, aby se zachovalo rozlozeni sil, ale zaroven aby se hardcore hraci, co venuji hre svuj cas, citili tak nejak odmeneni. Tady si opet vypomuzu s GW, ktera to proste dela vyborne. Ovladnout GW combat system efektivne + naucit se vsechny skilly, jejich animace a team setupy je neco, co trva hodne dlouho, takze tim by se to vyresilo. Stacilo by navrhnout dostatecne sofistikovany combat system, ktery by sve hrace odmenoval za to, jak hluboko do nej proniknou (presny opak WAR).

EvE jsem hral jen trial, ale podle me to neni to, o cem mluvim. Porad tam musis farmit na nove lode a cekat tydny na trenovani skillu. Takze porad to znevyhodnuje zacinajici hrace.

Rad bych dal priklad, ale takova hra proste jeste neexistuje (v podobe kodu aspon). Jinak uz bych ji hral a nebavil se o ni tady :)

V podstate je to system GURPS (coz je pen n paper RPG a castecne Fallout, ktery z nej trochu vychazi... viz system perku, kazdy neco pridava, ale zaroven i ubira).

A k tem altum: ve WAR jich mam taky hodne, ale nemam jeden a ten samy class dvakrat. To same podle me plati i pro WoW. Lidi chteji vedet, jak se hraje za jinou postavu, a ne vyvijet tu samou od zacatku. To je podstatny rozdil, takze z te 75 si odecti tak 70.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 22/11/2008 21:50:01
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 23/11/2008 :  03:48:29  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu
Vies moj, ja som v T3... v tejto hre proste levely vobec nemali byt. To by bolo, keby boli hraci CSka podla levelov, alebo BF2... tato hra proste levely absolutne nepotrebuje, nikto sa totiz nizsie ako T3 nesnazi byt ale odtial rychlo, rychlo expuje do T4..A potom bagr


Not to put too fine a point on it - Now you've done it again!1!11!!O´Rly?O.o
Ted si dělaš legraci a nebo si hral pořadně jen to CSko..



quote:
Originally posted by Wuuduu
Myslel som si, ze prepaid kartami uz nikto na svete neplati...



Inu jeden se našel. ME! Sho!

edit.: ach jo...

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way

Edited by - Sho on 23/11/2008 03:59:45
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 23/11/2008 :  08:44:57  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Prý že nikdo neplatí s prepaid kartou, hlavně že když se člověk trochu posnaží, tak to výjde daleko levněji než to platit klasickým předplatným
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 23/11/2008 :  08:50:21  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Prý že nikdo neplatí s prepaid kartou, hlavně že když se člověk trochu posnaží, tak to výjde daleko levněji než to platit klasickým předplatným



no tak ja prepaid kartou zaplatit musel protoze to je prvni hra kde mi platba kartou nefunguje !

lastfm
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 23/11/2008 :  08:58:18  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Tak treba prepaid karta je dobra kdyz nekdo nekomu kontroluje ucet a nechce aby videl ze si plati za hru.. (To neni ale muj pripad! )

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 23/11/2008 :  11:35:52  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sho
Ted si dělaš legraci a nebo si hral pořadně jen to CSko.

1. za oslovenie "Vies moj..." mozes doplnit aj slovo "kamarat".
2. pre tych, co nesedia za WARom denne 12 hodin, pre tych, co maju pracu, pre tych, co maju frajerky, pre tych, co maju deti a manzelky, pre tych, co maju RL priatelov, nie len virtulanych na VT a TS, pre tych, co ziju spolocenskym zivotom, pre tych, co su normalni a nesedia furt doma - pre nich vsetkych su levely v tejto konkretnej hre nahovno, kedze vsetko sa deje v T4. A pre nich vsetkych sa hra stava nudnou tym, ze T1 - T3 su prazdne (scenarka neratam, to je nudna grindovacia blbost).

Alebo som niekde prehliadol nejake paradne RvR boje, akcie v T1, T2 alebo T3? Rad sa pridam... ale 24vs3 je pre mna blbost, nie RvR. A to je vsetko, co som doteraz v T3 za ten mesiac zazil (scenarka neratam, to je nudna grindovacia blbost).

quote:
Originally posted by spajdr

Prý že nikdo neplatí s prepaid kartou, hlavně že když se člověk trochu posnaží, tak to výjde daleko levněji než to platit klasickým předplatným


Klasicka, zoskrabavacia 60 dnova karticka je lacnejsia ako platba platobnou kartou?

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 23/11/2008 11:38:27
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 23/11/2008 :  11:53:09  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Ano je, ale já myslím porovnání dvou měsíců.
WOWko je kolik dva měsíce ... 26 euro? x25,60?
Já zaplatil za 2 měsíční kartu 540Kč.

Edited by - spajdr on 23/11/2008 11:53:51
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 23/11/2008 :  12:02:39  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Wuuduu, mam skolu, frajerku, RL priatelov, pracu a neviem co vsetko a cez to vsetko s tebou nesuhlasim.... to len tak aby si nehovoril za vsetkych.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 23/11/2008 :  14:47:43  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Ano je, ale já myslím porovnání dvou měsíců.
WOWko je kolik dva měsíce ... 26 euro? x25,60?
Já zaplatil za 2 měsíční kartu 540Kč.


Ale mna zaujima WAR a jeho porovnanie ceny karty a online. Aby som zbytocne nepreplacal, ked nemusim.

quote:
Originally posted by ManiaCCC

Wuuduu, mam skolu, frajerku, RL priatelov, pracu a neviem co vsetko a cez to vsetko s tebou nesuhlasim.... to len tak aby si nehovoril za vsetkych.


Ved to je v poriadku, nemusis... kolko mas T4 charakterov a ako dlho a ako casto si sa za posledne dva mesiace venoval frajerke, rodine, rpaci, RL priatelom po veceroch, ked prides z prace, zo skoly?

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 23/11/2008 14:48:45
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 23/11/2008 :  14:55:25  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
myslel jsem kartu k WAR, s tou cenou, ale nedá se tak lehce sehnat jako k WOW.

Edited by - spajdr on 23/11/2008 15:40:15
Go to Top of Page
Page: of 22 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,31 seconds. on eygor Snitz Forums 2000