Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Druha strana mince WHO
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 17/09/2008 :  12:27:59  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Jeste bych rad zminil, ze spoustu postujich byla v bete jak CB tak OB. To znamena, ze si zkusili i high end content. Tzn. neni to nazor cloveka co ma za sebou 10 levelu.



Nazory postujicich uznavam.Az budou postujici mit za sebou 40 lvl a dobyti mesta a nebude do jen dojem z Alfy a Bety tak proc ne.
Je to jako kdybych chodila s klukem, ktery se mi zas az tak nelibi a po dvou dnech bych ho zacala pomlouvat nekde na forech.Predtim bych ho znala se skoly.

Bez urazky takto to na me pusobi.Bugy tam jsou to je jasne, ale na to je tu bug repot.Psat tady o kontentu, ktery tam schazi na lvl 0-10 ?
Kdyz je ta hra tak spatna, tak na co ji hrajete.

To udelate 6 level a uz se sem bezite pochlubit, jak tam neni to ci ono ?

Hra jeste neni oficialne spustena, tak ji dejme sanci a nekydejte na ni hnuj.

Mozna nemam hlavu, jak tu nekdo psal ,ale take si nedovolim hodnotit neco co jeste ani nebylo oficialne spustene a sem herne v T1 zone .Az takovy odbornik jako jsou tu nekteri nejsem.

Hlavne nezapomente srovnavat se vsemi MMORPG co znate.

Muj nazor je mozna hodne militantni ,ale docela me stve jak tu nekteri odbornici zasvecene pisi o obsahu a pod.Tak to nehrajte jdete ven na slunicko, tam zadne bugy a maly PVE kontent neni.

Ja WAR hraji a bavim se po dlouhe dobe skvele.Tak papa ve hre a misto pomlouvani na foru radeji hrajte.

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"

Edited by - Marketa on 18/09/2008 10:06:48
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 17/09/2008 :  13:53:53  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
Nevim jestli je koser nekoho sjizdet za pravopis. Osobne si ho nijak zvlast nehlidam pokud nemusim, protoze jsem nikdy zadny velky Einstain prez CJ nebyl a celkem se mi casto stava, ze nekde vystrihnu mega hrubku.
Lidi kteri nejsou ochotni akceptovat to, ze nekterym lidem zkratka pravopis nejde, nebo ho neresi a rovnou je povazuji za blbce. Jsou sami blbci.
Kazdopadne obcas nekoho servat za pravopis dobre poslouzi, zvlaste pokud dojdou argumenty, i kdyz toto zodna neni onen priklad.

Jinak k tematu
1. Grafika nicmoc. Je fajn, ze se to hejbe, ale pro tech par lidi co maj lepsi stroje, by se bodlo neco lepsiho.
2. Trosku spatne se mi orientuje v barech, obvzlaste me vytacelo mizeni healt baru, nez jsem prisel nato, ze se to da i nastavit. Casto se mi stava, ze pri nalogovani v grp do BG, postradam grp bar uplne a musim si ho vyklikat v raid oknech.
3.Elfove za destruction se pohybujou strasne divne.
4.Sehnal jsem jakesi houbicky na svoje shoudery a nejak se mi tam neobjevil.
5.Hra mi stale shazuje nastaveni hlasitosti. Tusim ze wave zarizeni, at mam nastaveni zkuvu ve hre jakekoliv.

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 17/09/2008 :  13:57:22  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"

Edited by - Marketa on 18/09/2008 10:07:20
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 17/09/2008 :  14:43:34  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
To Marketa: Dam ti jednu radu (opravdu mysleno v dobrem). Pokud si nechces zkazit hru, necti forum imperium. Tvuj nazor je taky nazor, ale jestli zabrednes do mistni "diskuze", tak si tim akorat zkazis hru samotnou. Mam to z vlastni zkusenosti.

Jde o to, ze kdyz vsude ctes jak neco sux a ty s tim nesouhlasis, protoze si hru uzivas, tak drive nebo pozdeji po cteni techto postu budes premyslet co na hre sux a jestli nahodou nemaji pravdu. Je to jako s reklamou. Porad omilaji jedno a to same a ve vysledku jdes do obchodu a preci jenom se na tu vec podivas. Nemusis ji ani koupit, ale ta chvilka venovana necemu, co nemas rada, je jasna znamka toho, ze zacinas propadat vlivu.

Byt tebou hraju a vubec to tady nectu. Zavital bych sem tak akorat, kdyz budes potrebovat poradit, ci neco podobneho.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 17/09/2008 15:01:54
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 17/09/2008 :  14:53:19  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Rashi LOL.

Zase je to tady samy burdel.

To Marketa: Dam ti jednu radu (opravdu mysleno v dobrem). Pokud si nechces zkazit hru, necti forum imperium. Tvuj nazor je taky nazor, ale jestli zabrednes do mistni "diskuze", tak si tim akorat zkazis hru samotnou. Mam to z vlastni zkusenosti.

Jde o to, ze kdyz vsude ctes jak neco sux a ty s tim nesouhlasis, protoze si hru uzivas, tak drive nebo pozdeji po cteni techto postu budes premyslet co na hre sux a jestli nahodou nemaji pravdu. Je to jako s reklamou. Porad omilaji jedno a to same a ve vysledku jdes do obchodu a preci jenom se na tu vec podivas. Nemusis ji ani koupit, ale ta chvilka venovana necemu, co nemas rada, je jasna znamka toho, ze zacinas propadat vlivu.

Byt tebou hraju a vubec to tady nectu. Zavital bych sem tak akorat, kdyz budes potrebovat poradit, ci neco podobneho.



Bohuzel mam stejny nazor.Myslela jsem, ze je to jen domena AOC,ale neni.Je to skoda, spatne nalady, nevrazivosti,pomlouvani a ukazovani vlastni dokonalosti je vsude hodne, tak jsem myslela ze tady jsou aspon nekteri lide, kterym nejde o urazeni,ale akceptuji i nazor odlisny to jest nazor druheho cloveka.
Ze zacatku tu bylo aspon nejake informacni prostredi, ale zrejme lidem nestaci ze maji novou a dle meho nazoru peknou hru.Musi porad jen na neco nadavat atd.Bohuzel takove posty delaji spatny dojem to mas pravdu a kazi to hru ostatnim. Je asi lepsi opravdu nic nepsat a dat prostor flamerum a panum, kteri nedelaji hrubky,jsou dokonali ve vsem a odbornici na vsechno.Preci jsem jen hloupa zenska ne.Tak pekne pokracujte ja si kazit hru nedam.

PS: ja jsem si jako nadsazku zalozila tema o Petici na zruseni WHO, takze kdo ma zajem o flame muzete tam bez omezeni psat, aspon tady nebude tolik prace s mazanim postu.Staci si to najit.

Jak jsem koukala, tak tady to byl jen cajicek oproti tomu co se delo v hlavnim topicu WAR.No nezavidim to moderatorum, ale pracují a mají me uznani.

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"

Edited by - Marketa on 17/09/2008 15:10:59
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 17/09/2008 :  15:16:02  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Me vytaci ten cap na rr, to je rana pod pas :( Ohledne cernani obrazovky, ja to mam jen v IC, tezko rict proc zrovna tam.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 17/09/2008 :  16:01:35  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lobos

Me vytaci ten cap na rr, to je rana pod pas :( Ohledne cernani obrazovky, ja to mam jen v IC, tezko rict proc zrovna tam.




Rovnako u mna.. vsade mozem alt tabovat jak divy.. len v IC sa neda :S
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 17/09/2008 :  17:38:07  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
Jeste me tak napada, to pullovani mobu je "working as intended" nebo nejakej bug? Mluvim o tom, ze kdyz to napalim do skupinky mobu, vzdycky vyrazi jenom jeden.

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 17/09/2008 :  17:40:54  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
tak jediny co me vadi, je oblbovani hracu. mam x abilit (marauder) ktere maji "instant cast" a "no cooldown" ale presto po jejich pouziti mam 1.5sec cd budiky na VSECH abilitach.

To je fakt jak pro debily. Tak tam bud ten cd napisu a nedelam z lidi debily, nebo ho tam nedam a potom at to jde pouzivat fakt porad.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 17/09/2008 :  17:46:43  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

tak jediny co me vadi, je oblbovani hracu. mam x abilit (marauder) ktere maji "instant cast" a "no cooldown" ale presto po jejich pouziti mam 1.5sec cd budiky na VSECH abilitach.

To je fakt jak pro debily. Tak tam bud ten cd napisu a nedelam z lidi debily, nebo ho tam nedam a potom at to jde pouzivat fakt porad.

Tomu se rika global cooldown a napriklad ve WoWku je take. Zabranuje tomu, aby nekdo pomoci makra (rucne) nevysypal vsechny instanty naraz. Svete div se, ale i caster, ktery ma casting time 3sec ma jeste GCD. Nestacim se divit.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 17/09/2008 :  17:53:13  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

quote:
Originally posted by Rodier

tak jediny co me vadi, je oblbovani hracu. mam x abilit (marauder) ktere maji "instant cast" a "no cooldown" ale presto po jejich pouziti mam 1.5sec cd budiky na VSECH abilitach.

To je fakt jak pro debily. Tak tam bud ten cd napisu a nedelam z lidi debily, nebo ho tam nedam a potom at to jde pouzivat fakt porad.

Tomu se rika global cooldown a napriklad ve WoWku je take. Zabranuje tomu, aby nekdo pomoci makra (rucne) nevysypal vsechny instanty naraz. Svete div se, ale i caster, ktery ma casting time 3sec ma jeste GCD. Nestacim se divit.



wow rodier se v nejaky hre dostal tak daleko ze narazil na global cooldown :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 17/09/2008 :  19:16:21  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Jeste me tak napada, to pullovani mobu je "working as intended" nebo nejakej bug? Mluvim o tom, ze kdyz to napalim do skupinky mobu, vzdycky vyrazi jenom jeden.


Mozno ta to prekvapi ale v skutocnosti je to feature :).. vola sa to BaF (Bring a Friend).. vzasade to funguje tak ze cim viac ludi je v grupe alebo ti pomaha s mobmi, tym ten pull napulluje viac mobov.. a vacsinou ked hras solo, tak pulujes jedneho..

Ale su tam lokacie, kde je kazdy hrac napriklad hodny troch hracov..takze aj ked hras sam, tak pullujes ako keby tam boli este dvaja dalsi..
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 17/09/2008 :  20:04:36  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

quote:
Originally posted by Rodier

tak jediny co me vadi, je oblbovani hracu. mam x abilit (marauder) ktere maji "instant cast" a "no cooldown" ale presto po jejich pouziti mam 1.5sec cd budiky na VSECH abilitach.

To je fakt jak pro debily. Tak tam bud ten cd napisu a nedelam z lidi debily, nebo ho tam nedam a potom at to jde pouzivat fakt porad.

Tomu se rika global cooldown a napriklad ve WoWku je take. Zabranuje tomu, aby nekdo pomoci makra (rucne) nevysypal vsechny instanty naraz. Svete div se, ale i caster, ktery ma casting time 3sec ma jeste GCD. Nestacim se divit.



GCD mne ale taky vadi. Proc by to nemohl vysipat vsecko najednou? U melee abilit by to vypadalo debilne, ale to je tim jak je pouziti melee udelano (bohuzel po vzoru WoW). V DAoCu zadny GCD nebyl a jak to vsechno krasne fungovalo.
Btw, jsou ve hre pozicni melee ability? (ted mam na mysli neco vic nez jen backstab)

A co me prijde divne je, ze tady jeste nikdo nenadava na collision system. Kolikrat me pekne prekvapilo, ze jsem nemohl probehnout spoluhracem, ktery blokoval vychod z mostu :) Ja tuhle featuru vitam, ale nikde jsem tady o tom nezaznamenal diskuzi...

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 17/09/2008 :  20:15:49  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Myslim, ze lidem vadi to cislo jak se zobrazi. Mozna by stacilo jenom dat bezici cifernik bez casu a hned by to nebylo tak hrozny. Alespon mi to tak prijde. GCD povazuju ale za nutny zlo.

Ohledne kolizniho systemu. Bohuzel to neni jenom tento problem. Mam pocit, ze zasekavani mobu a jejich nasledna nesmrtelnost (protoze se prave resetnul) je zpusobena zasekavanim o spatne kolize, se kterymi si pathfinding neporadi. Nasledne vyhodnoti, ze neni cesta a NPC se resetuje. Muze to byt klidne i breaknutymi animacemi.

Nejhorsi je, ze se nam tohle stavalo prakticky porad v kazdem PQ a to v dusledku prebirani aggro ruznych lidi. NPC se tim padem muselo hodne pohybovat pres ruzne prekazky. Tohle bylo frustrujici, zvlast kdyz jsme pracne zabijeli hera a tesne pred smrti se "seknul".

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 17/09/2008 20:16:37
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 17/09/2008 :  23:12:00  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
kdyby nebylo gcd tak by zas ty ability meli nizkou dmg... diky gcd se da normalizovat dmg v case... a minimalizuje se burst... staci si vzpomenout na slavnou eru 3 mins. fire magu ve wowku...

imo one-shot fest nema ve slusne pvp - rpg co delat... nejsme ve strileckach...

takze ja gcd nepovazuju za nutne zlo...ale za zakladni herni mechanismus balancujici silu povolani :-)

edit: a collision detection se mi libi teda tez :-) i kdyz me obcas rozcili... ale je to posun k lepsimu... kdyz nekdo over-extendne (jako ja az prilis casto) tak ho souperi muzou obklopit a nazdar bazar (a presne to se mi taky stalo :-D)

no mmo

Edited by - celdric on 17/09/2008 23:13:42
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 18/09/2008 :  00:40:24  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Tak si taky postnu, totalne me s*rou Witch Hunteri. Majgad, co to je? Spamovat na range SNARE EFFECT BEZ CD ? WTF?! (crying a river). Prijde Witch Hunter treba o 3 ranky vyssi, spamuje porad dokola 1 button a neni sance mu utect ani pres 2 running ability.

Jeste me takhle budou chvili lovit a asi navstivim Witch Huntery kolem levelu 7 a zamezim jejich rozmnozovani

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 18/09/2008 :  06:49:09  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Nevim zda to bude v life, ale udajne snad planuji, aby tento root byl 100% mov speed, nevim jak to chteji kompenzovat. To jsou nejake rumours z beta fora.

Edit: Tak urcite to neproslo do launche. Nicmene presto planuji nejake MAJOR zmeny v abilitach. Jako support root class je gut, ale opravdu moc nevydrzi, problem je, ze se strasne rychle "vydynda" z AP.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 18/09/2008 06:54:12
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 18/09/2008 :  09:04:51  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Dalsi vec co mi vadi, jsou autoattacky, mozna mi ani nevadej ony, ale ten jejich scrolling combat text. Je to takovy dost zmateny, snad bude addon.


A zatim mi prijde, ze casteri davaj mnohem vetsi dmg nez melee dps. S marauderem se expi jakztakz, ale v PvP je to zatim slabota

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 18/09/2008 :  09:19:37  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Dalsi vec co mi vadi, jsou autoattacky, mozna mi ani nevadej ony, ale ten jejich scrolling combat text. Je to takovy dost zmateny, snad bude addon.


A zatim mi prijde, ze casteri davaj mnohem vetsi dmg nez melee dps. S marauderem se expi jakztakz, ale v PvP je to zatim slabota



Jo nejak tak mi to take pripada. Ja hraji SM rank 8 a vcera v rvr jsem naskocil na sorcku rank 7, ale jak ten dmg byl opravdu bida... jasny dostanem ten buff na HP ze, z 1050 Hp mu brat po 50 je opravdu na dlouho
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 18/09/2008 :  09:58:59  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Sm sice má malý dmg, ale když naskočí na sorcku, tak si tam chudinka může leda vybrat místo, kde bude ležet. s Witch elfkou taky nemám rpoblémy, zabila mě na férovku jen jednou, ale to už ležela na zemi a mě dodělaly dotky. Zato když potkám dispinčla, tak zdrhám, o boj s warhammeráckym tosem zájem nemám

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 18/09/2008 :  11:53:03  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Nemuzete srovnavat tanky a mdps jako treba marauder :) Marauder je jedno z nejvetsich prasat, naopak tanci maji mensi dmg ale obrovskou vydrz. Tank ma predevsim prudit enemy a delat healerum mamu, to neni zadnej MS warrior nebo neco podobnyho.
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 18/09/2008 :  11:59:43  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lobos

Nemuzete srovnavat tanky a mdps jako treba marauder :) Marauder je jedno z nejvetsich prasat, naopak tanci maji mensi dmg ale obrovskou vydrz. Tank ma predevsim prudit enemy a delat healerum mamu, to neni zadnej MS warrior nebo neco podobnyho.



Takze ze me nebude reznik ?
hele a teda 1v1 jako tank ho tak maximalne zprudim a muzu teda jit o dum dál :D:D
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 18/09/2008 :  12:19:59  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Fuujin

quote:
Originally posted by Lobos

Nemuzete srovnavat tanky a mdps jako treba marauder :) Marauder je jedno z nejvetsich prasat, naopak tanci maji mensi dmg ale obrovskou vydrz. Tank ma predevsim prudit enemy a delat healerum mamu, to neni zadnej MS warrior nebo neco podobnyho.



Takze ze me nebude reznik ?
hele a teda 1v1 jako tank ho tak maximalne zprudim a muzu teda jit o dum dál :D:D

v 1v1 jako tank muzes zabit jineho tanka nebo maraudera;]
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 18/09/2008 :  12:56:32  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Jako tank nemůžeš zabít healera, jinak bys měl mít šanci proti komukoliv.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 18/09/2008 :  13:27:56  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

Sm sice má malý dmg, ale když naskočí na sorcku, tak si tam chudinka může leda vybrat místo, kde bude ležet. s Witch elfkou taky nemám rpoblémy, zabila mě na férovku jen jednou, ale to už ležela na zemi a mě dodělaly dotky. Zato když potkám dispinčla, tak zdrhám, o boj s warhammeráckym tosem zájem nemám



Pro BW platí to samé, nevím jak na lvl 40, ale low lvl PvP je ve WHO nevybalancované, což je případ většiny MMORPG a nebýt Scenarií, nebyl by ani dostatečný důvod.

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 18/09/2008 :  13:47:37  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

Jako tank nemůžeš zabít healera, jinak bys měl mít šanci proti komukoliv.

healer ale muze kazdyho zabit bez problemu :) to je balance :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 18/09/2008 :  14:16:32  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by Filda LNL

Jako tank nemůžeš zabít healera, jinak bys měl mít šanci proti komukoliv.

healer ale muze kazdyho zabit bez problemu :) to je balance :)



tohle taky neni pravda... myslim ze kdyz taka witch elfka nabehne na treba AM, tak Am je v riti at chce nebo ne
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 18/09/2008 :  14:18:54  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Healery su celkom velmi silny v 1v1 situaciach tak do tretieho tieru... potom zacnu stracat ako nahle ostatne classy zacnu dostavat heal debuffy, a podobne hovadiny.. je ich tam viac nez moc..takze si viem predstavit ze v konecnom dosledku budu healry dost whinovat.. vo WOW je jeden mortal strike a mozte vidiet aky to je pre healerov neprekusnutelny oriesok.
Go to Top of Page

maxa25
Starting Member

88 Posts

Posted - 18/09/2008 :  14:38:55  Show Profile  Send maxa25 an ICQ Message Send maxa25 a Private Message  Reply with Quote
Kdyz jste nakousli to balancovani, jak je na tom BW v pozdejsi fazi hry? Jsem zatim jen 10.rank. Pripada mi, ze jsem jak neskodna muska co obcas nekoho popali, melee maj hpcek hafo a healeri to prehealujou a kdyz si me nekdo vsimne tak je se mnou amen, lezim do 2s jak kamen (coz beru, jsem wizard v robe).No asi to chce i trochu skillu a neulehcovat to souperi popaleninama z combustion .
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 18/09/2008 :  14:48:14  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maxa25

Kdyz jste nakousli to balancovani, jak je na tom BW v pozdejsi fazi hry? Jsem zatim jen 10.rank. Pripada mi, ze jsem jak neskodna muska co obcas nekoho popali, melee maj hpcek hafo a healeri to prehealujou a kdyz si me nekdo vsimne tak je se mnou amen, lezim do 2s jak kamen (coz beru, jsem wizard v robe).No asi to chce i trochu skillu a neulehcovat to souperi popaleninama z combustion .



No máš pravdu, na tomhle lvl je BW horzná socka, ovšem na lvl 40 má za pouhých 5 bodů v Immolation Playing with Fire (-50% heal na 10sec), Stop, Drop, and Roll (3 sec knockdown = stun) za 13 bodů v Immolation a Core abilitu Choking Smoke (5s silence), všechno instany, takže později si myslím healeři už tak vyskakovat nebudou :)

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 18/09/2008 :  15:00:54  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
No jeste ze hraju WP, kterej ma docela slusnej heal i z utoku na ktery se tyhle debuffy nevztahujou. Nicmene podle toho co ctu na warhammeraliance tak vsichni co hrali CB potvrdili ze healeri uz nejsou tak OP jako byli v T1-T2. Od lvlu 30-40 pry zacinaji ostatni non-heal classy silit a healeri uz na sile tak moc nerostou.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 18/09/2008 :  15:59:12  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
Me tahle hra, cim ji hraju dele, prijde cim dal vic debilni, vicemene je jedno kdo za co hraje, nebo jak si rozdeli body, ve vysledku je to vzdycky o horde tanku chaosu s healem za zady, kterou nikdo nezastavi diky obrovskemu nepomeru tanku u chaosu a orderu, kdyby nekdo pochyboval o duvodech, postnu sem obrazek toho jak vypada na 15 lvl Ironbreaker a jak vypada na stejnym levelu Ork nebo Choosen, mozna jsou ty dovody i jine, ale je to tak.

PQ/arena/PQ/arena/PQ/arena.. delat normalni questy je temer zbytecny, akorat tak potom musi dohanet PvP level, takze se pak slozeni vasi cinnosti meni na arena/arena/PQ/arena/arena/PQ

Hraju ostrou ctvrty den a musim rict ze uz to delam vicemene ze zvedavosti, abych videlat jak to bude vypadat na high levelu a hre nekrivdil az pak o ni nekde v hospode prohlasim ze u me propadla.

Ono expeni v PvP mozna zas tak skvelej napad neni, v AoC clovek musel expit klasicky na questech po svete a nahral spoustu world PvP diky free for all a na postavach se nesetrilo silnejma abilitama, takze to bylo hodne oskillu a ne o davu plechovek.
Jasne.. kdyz se clovek proparil az do Kheshaty tak sranda skoncila, ale jinak jsem se v AoC bavil podstatne lepe.




Edited by - M.C warior on 18/09/2008 16:09:57
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 18/09/2008 :  16:11:15  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
:)

No ja s tebou vnecem souhlasim. Me ale nastesti pvp bavi. Ty minihry sou vcelku sux, kdyz je opakujes porad dokola. Mass rvr me zatim taky moc nebere a t2 minihra mi prijde naprosto stupidni. Mozna kvuli tem choosenum a black orkum, kteri sou vsude. Prakticky nepotkavam nic jinyho nez chosen, black orc, shaman a zealot a nebo khain. Kdyz je proti nam magnus nebo cokoli jinyho tak je to spis jen rarita a kazdej si na nem smlsne. Takze detruction to ma 40% healeri a zbytek sou tanci. Tanci ti nadelaj dost dmg navic s tema healerama za prdeli sou nesmrtelni. Kdyz jdes do healeru tak nez probehnes prez tanky si vetsinou mrtvej protoze te focusnou. No proste mythic asi nepocital s tim ze kazdy maly decko bude chtit hrat za velkyho blbyho chosena nebo black orka. Je fakt ze kdyz je ve scenariu 1-2 ironbreaker nebo swordmaster tak to je posviceni.

Jinak me ta hra vcelku i bavi. Libi se mi tu skilly, tactiky, morale ability, u boje tu musis dost premejslet. Uz to neni ze jen mackas klavesy a ono to dela dmg. Aspon u warrior priesta dam temer kazdym dmg utokem nejakej buf ci heal tomu koho mam v defensive targetu, takze se to da dost kombinovat. Myslim ze tankove maji neco takovyho taky, takze kdyz jsem s tankem tak si muzeme navzajem davat buffy pprez defenzive target a pritom normalne utocit. Tohle otvia uplne novej rozmer v pvp.

PvE a questy me nikdy moc nebrali a vetsinu her jsem spis odgrindil nez odlital po mape a oklikal questiky. Jen doufam ze tu bude i nejaky pve ktery bude poradnej challange.


Jinak k tomu co si editnul. Pvp v AoC mi o skillu vubec neprislo. Muj BS dal co dve minuty temer vsemu instakill. Stacilo umet vyklikat jedno kombo a pred zmacknutim posledni klavesy zmacknout 3 buffy, kterym si vysledny effekt posilil. U meho rangera jsem instakilloval vsechno od lvlu 17 kdy sem ownil ve whitesands az nekam do 55ky a potom na 80ce znova. Vsechno v light armoru a clothu, 1 Combo a dead. Assasin, HoX, ToS, PoM, Necro, Demo a obcas i barbar nebo BS se zaplym untamed regenem. Mass pvp bylo v aoc uplne stupidni a skill tam nebyl potreba vubec zadnej. Vsechno bylo o instantech a zmatku, heal nemel prakticky zadnej smysl. Jen to trosku prodlouzilo fight, ale pouze v pripade ze te neinstakillnuli. AoC pvp naprosta dmnce.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 18/09/2008 16:18:01
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 18/09/2008 :  16:24:15  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

:)
Jinak k tomu co si editnul. Pvp v AoC mi o skillu vubec neprislo. Muj BS dal co dve minuty temer vsemu instakill.



Mno jo ja jsem taky psal o world PvP behem expeni, to me bavilo moc.. v tom zaveru ta hra hodne ztracela tj fakt.

Otazka je co je lepsi, jestli hra, ktera me nebavi uz ted a mozna bude mit fajn hi-end content ( moc tomu neverim ) nebo hra, kterou jsem si uzil az do high levelu a tam me prestala bavit, protoze byli vsichni nacpani v jedinej zone pro high level coz byla fakt ultimatni demence.

Jo a mimochodem me se bojovej system v AoC libil hodne, byl takovej zivej, clovek se s tou postavou szil .. to se me v WHO nejak nedari, ale to je o vkusu.

Edited by - M.C warior on 18/09/2008 16:29:00
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 18/09/2008 :  16:28:42  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
Bacha na CHICKEN DEBUFF, je to buglé až hrůza, po té co jsem přišel o ten 1 HP:), jsem respawnul v Order warcampu Ravenraid, pokaždé kdy ho opustím mě to zase debuffne do kuřete!!

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 18/09/2008 :  16:40:54  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
M.C.
No ja ale mluvim o stavu pred lvlem 80. S hunterem sem od lvlu 15-55 daval vsechno aniz by se to probralo z mezz shotu. Proste jen mezz shot, salvo a byl dead. S BS jsem si to uzil na low lvlech vic, ale instakilly sem daval taky dost casto, navic jsem mel jeste heal a nekonecno many. Ja praveze hral AoC spis jen zdonuceni a tesil se na lvl 80 kdy to konecne zacne. Jo zacalo to ale taky dost rychle skoncilo. Za 2-3 tydny si vsechno prolezl nekolikrat a mel vseho plny zuby. Navic hru dojebali nerfama a buhvi cim jeste.

WHO mi prijde dobry v tom ze kdyz si lama tak te ani gear nespasi a svou klasu tu muzes zahrat tak ze je uplne khovnu. Verim ze polovicka Warrior priestu ani nevi jak poradne a efektivne pouzivat defensive target a ma ho vetsinou bud jen na sobe, nebo na tom koho zrovna heali. To samy bude urcite u plno dalsich class.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 18/09/2008 :  16:43:48  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
M.C warior, mal by si sa zamyslet ci nestracas cas :) teba ta hra vyslovene nebere... hras to ako keby si potreboval mat vsetko.... hras to ucelovo co je chyba... mam pocit ze ty potrebujes nieco take jednoduche ako WoW alebo AoC kde nemusis premyslat aky mas Renown rank, a kde a ako najlepsie ziskat veci, XP.. mam pocit ze WAR je na teba trosku moc... aspon mam taky pocit z tych tvojich postov :)
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 18/09/2008 :  16:47:38  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior

quote:
Originally posted by Mandorallen

:)
Jinak k tomu co si editnul. Pvp v AoC mi o skillu vubec neprislo. Muj BS dal co dve minuty temer vsemu instakill.




Otazka je co je lepsi, jestli hra, ktera me nebavi uz ted a mozna bude mit fajn hi-end content ( moc tomu neverim )
pokud te nebavi uz ted, ver tomu ze ztracis cas, high end content to u tebe nemuze nijak zmenit.

Edited by - qsubt on 18/09/2008 16:47:55
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 18/09/2008 :  17:04:41  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by qsubt

quote:
Originally posted by M.C warior

quote:
Originally posted by Mandorallen

:)
Jinak k tomu co si editnul. Pvp v AoC mi o skillu vubec neprislo. Muj BS dal co dve minuty temer vsemu instakill.




Otazka je co je lepsi, jestli hra, ktera me nebavi uz ted a mozna bude mit fajn hi-end content ( moc tomu neverim )
pokud te nebavi uz ted, ver tomu ze ztracis cas, high end content to u tebe nemuze nijak zmenit.



Naopak, pokud by tam bylo par peknych dungu, rozjelo by se nejake world PvP a boje o mesta, mohlo by se pro me zmenit ledacos, nechci tu hru zapichnout na LvL 15, chci si ji projit a pak udelat nejaky zaverecny soud. Nicmene ta flustrace z neustale se opakujiciho scenare, ktery jsem popisoval o par postu nahore tu ted proste je.
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 18/09/2008 :  17:17:22  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Tak proc delas porad to same dokola kdyz te to nebavi, to nechapu :O Scenaria hrat nemusis, nebo muzes jit do jinyho kde se hraje jinak, PQ uz vubec delat nemusis, nebo se proste seber a jdi kydlit lidi po svete, nebo vem par kamosu a jdete zkusit keepu, moznosti je spousta, staci si nestezovat a vyuzit je :)
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 18/09/2008 :  17:32:22  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Ako napisal Lobos.. Moznosti je viac nez dost..ja mam skor ten problem ze sa nalgoujem a neviem co skor :)..proste hram to co ma momentalne bavi..nerobim ucelovo scenaria furt dokola aby som mal renown rank, PQ aby som mal veci a xp.. proste robim to naco prave narazim, naco mam prave chut a renown, itemy, xp a tak vsetko ide samo..

Inac co sa dungeonong tyka, vies o tom ze uz priblizne od 13-teho ranku mozes chodit prve dungeony? :)..len je mozne ze si ich este nenasiel..
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 18/09/2008 :  19:20:59  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

Ako napisal Lobos.. Moznosti je viac nez dost..ja mam skor ten problem ze sa nalgoujem a neviem co skor :)..proste hram to co ma momentalne bavi..nerobim ucelovo scenaria furt dokola aby som mal renown rank, PQ aby som mal veci a xp.. proste robim to naco prave narazim, naco mam prave chut a renown, itemy, xp a tak vsetko ide samo..

Inac co sa dungeonong tyka, vies o tom ze uz priblizne od 13-teho ranku mozes chodit prve dungeony? :)..len je mozne ze si ich este nenasiel..



mno vcera jsme v altdorfu hledali...a nejpriznivejsi vstup byl s lvl 13 championama...ja jako "tank" lvl 9 jsem sel asi na 4 rany tak jsme to zapichli :-)

no mmo
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 18/09/2008 :  19:39:47  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
V bete som to tankoval ako 11-ka black orc .. nastastie sme v gupe mali shamana, zealota aj disciple tak ma nejako uhealovaly..ale tiez sme to nakoniec zabalili ..ale kvoli bugom.. ale dnes vecer tam chcem nabehnut a uvidime ci to je lepsie..
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 18/09/2008 :  23:08:18  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Asi neni mozne vypnout ziskavani expy? Zadny prikaz /expoff apod?

Leveluje se prilis rychle ... 100x zpomaleni by hre vubec neuskodilo.
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 18/09/2008 :  23:20:23  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
ako ja viem ze sa to zda ako kokotina ale z proste ma to nasralo....
np, kedze som uz videl WAR intro predtym na oficialnej stranke doteraz som ho v hre preskakoval....ale dnes som si ho pustil kym som volaco jedol aby som necumel len na prazdnu obrazovku a co nevidim....oni tam DRBLI tu povodnu skratenu 4 minutovu verziu kde vynali kazdu co i len trochu nasilnu scenku....ako nechapem toto co im drbe ....to potom mozem cakat co dalsie odjebali v samotnej hre

Edited by - Methodius on 18/09/2008 23:21:01
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 18/09/2008 :  23:29:27  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Methodius, ..podakuj sa Nemcom :P

US kleint ma plnu verziu toho intra kym EU verzia musi mat tu "light" verziu lebo v nemecku nepresla ta "viac brutalna".. a kedze je neekonimicke robit dalsieho klienta zvlast pre nemcov tak sa cela europa prisposobila..
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 19/09/2008 :  00:35:29  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
A proto třeba není ve hře ani kapka krve, jen barevné efekty po zásahu hnus velebnosti.
Nemusí to být zrovna Conan ale estli se nepletu tak i ve WoWku stříka krve dost u nějakých war specek.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 19/09/2008 :  00:39:43  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
chcete tym povedat ze v americkej verzii sktrieka KRV ?!?

PS: hej aj wowko malo krv dokonca pri kazdom zasahu nejaka bola len sa to vzdy prekrylo tym zableskom ak sa dobre pamatam , a musim povedat ze mi absencia krvi vo WAR naozaj dost chyba, a nemcov mozem jebat do riti za toto
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 19/09/2008 :  01:44:49  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
raději kdyby opravili teleportující moby, dokonale to kazí dojem ze hry a pro RDPS je to zkáza :(

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 19/09/2008 :  08:02:29  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
Celkem casto mi tuhne hra, pokud letim do hlavniho mesta. Je to celkem neprijemne, zvlaste ted. Kdyz jsou na serveru pul hodinove fronty.
Rekl bych ze ve hre je celkem dost co delat a pokud nechces za kazdou cenu levelovat a tlacit lvl nahoru, ale chces se pobavit hrou, je tu moznosti plno. Uz jen to ze za pvp clovek dostava expy v podstate kdekoliv je dostatecnou devizou k tomu, aby si clovek delal co chtel a beztak casem doexpi.
Trosku mi vadi system naagrovani mobu. Kdy pokud jsem sam, muzu v podstate zakastit na moba stojiciho vedle druheho, ale ten druhy se ani nehne. Bez problemu se daji delat questy s monstrama o 3-5 lvl vetsima nez jsem sam.
Rust lvl bych trochu zpomalil, je preci jenom divne kdyz za dva dny hrani ma clovek lvl 14, coz je pres tretinu celkoveho lvl. Otazka je, jak to pude pozdeji. Se spomalenim pocitam, ale nemyslim si ze bude tak markantni.
Celkove se mi hra libi a je prijemne po dlouhe dobe si zahrat neco co vypada aspon trosku rozumne. Po uz naprosto nudnem wowku. Aoc me neoslovilo, chybela mi tam atmosfera, hra mi nic nerikala a pvp mi pripadlo stejne jako ve wow. Nemusel jsem moc premyslet, protoze beztak jedinou moji moznosti bylo vypustit kombo a dej se vule bozi.

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,41 seconds. on eygor Snitz Forums 2000