Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Druha strana mince WHO
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 16/09/2008 :  14:29:15  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
Predpokladam ze po prvnich vice, ci mene nadsene proparenych hodinach WHO, opadne nadseni z nove hry a zacne byt hodnocena realnym pohledem, takze obdobne jako u AoC zakladam tenhle topik, ktery vam na WHO vadi, nebo co se tak uplne nepovedlo.

Za sebe musim rict ze jsem na WHO nijak zvlast nateseny nebyl, ale presto jsem si ho objednal, aby me neusla nejaka MMO zkusenost, hral jsem chvili betu a ted hraju druhy den ostrou.. moje dojmy se postupne meni, celkem jsem vysledoval 3. faze..

1) po prvnim nalogovani jsem moc nadseny nebyl, grafika mi prisla nekde 5 let vzadu, respektive jsem mel pred ocima druhy WoW. Celkem me neoslovila tvorba charakteru, ale nepovazuji ji za nijak zvlast dulezitou, naopak se me libil vyber postav.. prijemna zmena.

2) po prvnim rozcarovani z grafiky jsem udelal par levelu a ejhle, ono je to docela chytlave, na tu grafiku si oko zhyckane AoC-ckem a next-gen hrami za chvili zvyklo a je fakt ze svet je pekne barevny, lokace jsou hezky rozvrzene a z WHO cisi bojova atmosfera.. questy svizne strida PvP, potesi dvojite expeni PvE+PvP celkove se dojem ze hry velmi zlepsil.

3) treti faze hry je ta soucasna.. v tuhle chvili po par dnech PvE a PvP zesilil kladny dojem z PvE a ze sveta jako takoveho, protoze jsem vic rozjel plneni public questu, nasel jsem helipady, takze se me celkovy dosazitelny sve dost zvetsil a uz doslo i na nejake teamove akce hraje se to fakt dobre. Naopak PvP pro me upadlo do sedeho prumeru... co se PvP aren tyce uz mam toho vecneho zabirani nejakych vlajecek pokrk, vecne stejny pohled na hordu valicich se orku a jinych obrnencu naledovanych zelenejma shamanama uz me nebavi, duely maji do sviznosti AoC daleko a maji dost jednoznacne vysledky .. je to pohled z levelu 11, ale i tak mam pocit, ze az si zas budu chtit jednou zahrat dobre PvP, budu muset ozivit Conana.



Takovy je muj( predcasny ) dojem ze hry, ktera pro me nedopadla spatne, i kdyz srdcovka to asi nebude, ale kazdy to vidime jinak, takze az se proparite do faze, kdy se budete schopni odtrhnout od hry a napsat nejake dojmy, tak prosim :)



Edited by - M.C warior on 16/09/2008 14:30:45

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 16/09/2008 :  15:00:40  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Mno..kedze ja som bol skoro 8 mesiacov v bete.. u mna sa tych faz vystriedalo viac... Islo to od "Hura, konecne hram" -> bugy, ok je to len beta, snad to bude lepsie -> frustracia z wipov -> je novy patch, teraz je to super -> sakra, zas tie buggy -> znudenie dookola hrania toho isteho -> hura konecne nam otvorili dalsi content -> sakra..buggy opet -> frustracia z wipov -> kua tam..toto neni na release priprave -> wow, tak tieto posledne patche vazne pomohli -> zas wipe, zas hrat odzaciatku..uz nato prdim -> a tereaz head start.. hura konecne do toho...a ze sa to dobre hra.. :)

U mna to prvotne nadsenie uz davno opadlo..uz som si zvykol aj na dobre spraveny svet, na prijemne questy, tie vsetky vychytavky ako PQs, ToK uz beriem ako samozrejmost a navyse presne viem co ma caka neskor.. takze mna tazko moze nieco prekvapit..ci uz milo alebo nemilo.. ja som v pozicii ze viem do coho idem.. a rozhodol som sa ze do toho chcem ist.. Bavi ma hlavne PvP tak pre mna osobne nema dovod chodit naspet do WoW-ka alebo Conana.

Ale kedze sa tento topic vola druha strana mince WHO (malo by to byt WAR - pretoze sa to nevola Warhammer Online).. ako tazko povedat.. ja mam celkovo s WAR dojem vyborny..jasne.. hra trpi porodnymi bolestami ako bugy, cakacie doby na servre, trosku krivajuci balanc ale celkovo tam neni nic "gamebreaking" pre mna..
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 16/09/2008 :  15:13:07  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
Ja jsem uz jen cekala az se to tady objevi.Hra jeste nebyla oficialne spustena a uz je tu druha strana po 2 dnech hrani.Lidi co blaznite ?
Psat tady nejake hodnoceni cekam od cloveka co udelal 40 lvl , byl na RVR, dobil s guildou mesto, proste objektivni hodnoceni hry a samozrejme i hodnoceni toho negativniho.

Psat v tieru 1 o tom jak je nudne pvp a pod.? To myslite vazne ?

Koho to uz od T1 nebavi at to nehraje, to neni povinnost hrat nehajou hru. Jdete ven tam zadne bugy nejsou.Tahle hra jeste nezacala a tady se uz hodnoti.

Tohle snad nemyslite vazne !!!


WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"

Edited by - Marketa on 16/09/2008 15:13:44
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 16/09/2008 :  15:16:09  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marketa

Ja jsem uz jen cekala az se to tady objevi.Hra jeste nebyla oficialne spustena a uz je tu druha strana po 2 dnech hrani.



Pockej, ty jsi nekde cetla ze tenhle topic je tady jen pro dnesni den ?

Nemluve tedy o tom ze po tech par letech MMO uz si clovek umi udelat pomerne jasny obrazek o hre i po par dnech jejiho hrani..

Edited by - M.C warior on 16/09/2008 15:17:36
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 16/09/2008 :  15:21:22  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Já jsem od WHO nečekal nic, dokonce jsem ani nevěřil, že to vůbec kdy vyjde.

Imo hra orientovaná zejména na PvP nemá budoucnost, bude nutné udělat hodně silný PvE kontent. Jak silný je teď nemám tušení jsem někde kolem levelu 10.

Itemizace - mám obavu, že na konci budeme všichni vypadat úplně stejně a chodit v tom stejném - rozdíl bude jen v barvě a talismanech.
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 16/09/2008 :  15:27:49  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
A jaký je to rozdíl od stávajících MMORPG? :) Tady se alespoň můžeš barvit.

Edited by - Aramir on 16/09/2008 15:28:04
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 16/09/2008 :  15:29:17  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Co sa intemizacie tyka, nemaj obav.. v tier 4 ma byt 17 alebo 19 setov pre kazdu classu kazda so svojim vlastnym lookom rozdelenych do troch skupin (PvE, RvR, Bounty).. farby a trofeje .. je tam viac nez tusis..

Co sa PvE tyka, hra ma jednoznacne viac PvE contentu nez malo WoWko pri release.. Uz len otazka znie ci je rovnako prepracovany..

Edited by - ManiaCCC on 16/09/2008 15:33:15
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 16/09/2008 :  15:29:25  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

A jaký je to rozdíl od stávajících MMORPG? :) Tady se alespoň můžeš barvit.



No právě, žádný. Ale to není nic co by mě mělo utěšit ne ?
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 16/09/2008 :  15:36:12  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Mě dneska překvapilo že už u třetí kapitoly za high elfy padlo po zabití to dark elf bosse někomu zlatý bágl, pak tři modré a zbytku zelené :) já myslel že zlatý bágl padá až později
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 16/09/2008 :  15:39:33  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
zlaty bagel = set item ..nie Mythic idem :).. a kedze sety su roztrusene po vsetkych tieroch tak to dava zmysel nie? :) ale uz ideme do offtopicu.

Edited by - ManiaCCC on 16/09/2008 15:39:51
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 16/09/2008 :  16:53:48  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Mě dneska překvapilo že už u třetí kapitoly za high elfy padlo po zabití to dark elf bosse někomu zlatý bágl, pak tři modré a zbytku zelené :) já myslel že zlatý bágl padá až později

neni to trochu off topic?
---------------------


"druha strana mince":

1) pri zmacknutem pravem mysitku to lockne vsechny ostatni mysitka - myslim kolecko stisk a bocni mysitko... dela to snad jenom mne? - toto povazuju za docela traparnu
2) nejdou nabindovat posuny koleckem nahoru dolu, je tam pevne dany zoom... a zoom v bindech nevidim aby to slo jako jinde treba prehodit napr na pgUP/pgDWN a uvolnit to tim pro uzitecnejsi funkce.

--> pokud bod 1 a 2 maji reseni, tim lip, sem s tim.

Edited by - qsubt on 16/09/2008 16:54:34
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 16/09/2008 :  16:54:48  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Jediné co mi občas vadí je malý počet lidí na PQ a jejich neochota se do nich zapojovat. A proč by PvP hra neměla mít budoucnost? PvP je tu super, a mlátit hráče mi přijde zábavnější než mlátit tupý moby.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Lim-Dul
New Member

Ress1

212 Posts

Posted - 16/09/2008 :  17:37:18  Show Profile  Send Lim-Dul an ICQ Message Send Lim-Dul a Private Message  Reply with Quote
nelibi se mi zpusob pridelovani renown bodu jako napr masim si moby a uplne na opacnem konci zony nekdo zabere vez a ja dostanu milion bodu aniz bych proto musel cokoli udelat

Sheathe your sword, warrior, lest ye fall on it when stricken. - Lim-Dul, the Necromancer
Pilsner Urquell Guardians
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 16/09/2008 :  17:41:16  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Tak abych zmínil nějaké mínusy

Pet od White Liona nějak nereaguje na to mě následovat, pokud na něco zaútočí, tak dokud se ta svině nezabije. Někdy prostě běží opačným směrem, pak se ztratí úplně, dám ho znovu vyvolat a vyhodí to zase že budu moc až za 15 sekund znova.
Při použití teleportu se ztratí pet bar a musím restartovat hru.
Příšery sem tam stále warpujou, že jsou prý moc daleko a pak se najednou posunou o pár metrů vedle.

Tohle všechno měl řešit patch, ale není to pořád ono.
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 16/09/2008 :  18:13:38  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Ja od WHO necekal nic a ani me nezklama, ani nenadchnul. Je takovej jakyho jsem ho cekal a zkusil uz v closed bete.

Mini pvp hry jsou zatim to jedine co me poradne bavi. Questit me nikdy nebavilo, pve me taky moc nebralo, ale pokud bude dobry tak budu jen rad. Itemizaci apod. zatim hodnotit nemuzu. Grafika se trosku zlepsila a uz mi vubec nevadi a nevidim v ni problem.

Mam ale strach ze WHO nabizi hlavne RvR, ktereho se vubec neucastnim a ani me to zatim nejak nelaka. Staci mi dojit na bitevni pole videt dve skupinky, jedna order cca 30 lidi, druha dest cca 60-100. O presilu ani tak nejde, jde o to ze tam neni vubec zadna sranda. Skill se v techhle bitkach nevyzaduje, prijde mi ze je to jen o tom ktera strana ma vic magu, kteri sesmazi kazdyho meelera driv nez k nim vubec dobehnou. Doufam ze RvR na vyssich lvlech a guildovni rvr akce tomu dodaji stavu. Ted jak to je hraju a levelim prevazne v pvp minihrach, ale to me nejspis moc dlouho bavit nebude.

M.C. jaky mas jmeno? Doufam ze hrajes za ten order na tom serveru co si mi psal na icq. Nejak te nemuzu zastihnout on na icq, tak mi dej vedet at se muzem ve hre kontaktovat. Precejen ve dvou to mozna bude vsechno zabavnejsi.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 16/09/2008 :  18:14:22  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
Nu ja celkem narazim na problem vyvazenosti Chaosu a Orderu, podle me je Chaos silnejsi, hlavne diky kombinaci shamanu a supertanku, ktere Order postrada, teda .. mozna ze je nepostrada Order jako takovej, ale spis za ne nekdo nechce hrat, podle me kazdej kdo chtel hrat tanka sel hrat Orka, nebo toho toho lidskyho rytire, nevim jak se jmenujou, ale jsou jeste vetsi nez orci .. myslim ze malokoho s temahle sklonama uspokoji elfik, nebo trpajzlik

.. mno a kdyz uz ma Chaos vecne vepredu bandu techdle tanciku, staci mu pak k hladkemu prubehu boje nejaky ten shaman, ktery muze healovat asi permanentne co jsem tak pozoroval + ma sam o sobe solidni dmg nejakym zelenym paprskem, tankove maj zase solidni zpomalovani, je celkem tezky proti nim neco vymejslet s With Hunterem, premejslim ze udelam jeste dodatecne Mechanika a budu to rezat na dalku.

Mimochodem o tom vyvazeni mluvi i rozlozeni sil na serverech, treba na Eltharionu je Order low a Chaos full.
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 16/09/2008 :  18:16:37  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen
M.C. jaky mas jmeno? Doufam ze hrajes za ten order na tom serveru co si mi psal na icq. Nejak te nemuzu zastihnout on na icq, tak mi dej vedet at se muzem ve hre kontaktovat. Precejen ve dvou to mozna bude vsechno zabavnejsi.



Eltharion, With Hunter - Malevil ( LvL 11 ) jinak na skype Geckon1 call me hony !
Go to Top of Page

Lim-Dul
New Member

Ress1

212 Posts

Posted - 16/09/2008 :  18:22:03  Show Profile  Send Lim-Dul an ICQ Message Send Lim-Dul a Private Message  Reply with Quote
offtopic: za to ze to neumis s witch hunterem hra nemuze ani za to co lidi hrajou

Sheathe your sword, warrior, lest ye fall on it when stricken. - Lim-Dul, the Necromancer
Pilsner Urquell Guardians
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 16/09/2008 :  18:23:41  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Black Orc má celkem hnusný exploit že je schopen se prakticky nonstop healovat, snad to co nejdřív opraví.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 16/09/2008 :  18:33:10  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote

Aha, to by vysvětlovalo toho drsňáka, na kterýho sme potřebovali 6 lidí. To teda bylo v OB.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 16/09/2008 :  18:54:43  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
mno ja zatim nenarazil na zadny zasadni problem proc by me who nemelo bavit, ale snad par veci, kdyz tu tak plivem spinu :-)

a) vadi mi, ze se hodne lidi zblaznilo do scenarii a jsou zalezli jak krtci v obdobach BGcek z wowka... a je to "preferred" forma pvp...

b) bugy... napr. po nejake dobe se mi zaseknou 1-3 pozice action baru a nejdou tam menit veci, vcera graficky bug s jeskyni, + jeste par veci, nic gamebreaking, ale dost me ty drobnosti rozcilili...

c) a samozrejme fronta na serveru...:-) nevim ktereho genia napadlo napocitat si presne pocet serveru na pocet prodanych krabic v 1. a pak 2. vlne preorderu, kdyz bylo uplne jasny ze budou narvany k prasknuti a lidi co dochazi pozdejs pujdou samozrejme tam, kde uz maj kamose...

no mmo
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 16/09/2008 :  19:05:33  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Celdric.. tie servere..to je trosku zlozitejsie.. oni maju momentalne nizky server cap aby predisli tomu ze servre zacnu padat a lagovat kvoli preplnenym zonam. Keby tam nahadzali mrte serverou, tieto queues by sa najskor nekonali ale ako sa budu zdvihat capy, mohlo by sa stat ze servre by skoncili pre prve tyzdne, mozno mesiac poloprazdne.. co by tiez nebolo ono.. takze je tu kompromis...

Mandorallen, ono je fakt ze ak ta nebavi RvR tak to budes mat vo WAR tazke..ale nesuhlasim ze tie boje nepotrebuju skill a uz vobec nesuhlasim s tym ze ide o pocet magov :)..ale nazor nech si robi kazdy sam.
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 16/09/2008 :  19:24:30  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C wariorOrder jako takovej, ale spis za ne nekdo nechce hrat, podle me kazdej kdo chtel hrat tanka sel hrat Orka, nebo toho toho lidskyho rytire, nevim jak se jmenujou, ale jsou jeste vetsi nez orci .. myslim ze malokoho s temahle sklonama uspokoji elfik, nebo trpajzlik
to mas pravdu, orc i chosen sou atraktivnejsi nez ordersti tanci, a jenom skoda ze Orderum smazli ty empirske tanky:(

Kdyby byly sily vyrovnane mel sem v planu Chosena, ty aury sou sexy, no ale zacal sem ironbreakera a myslim ze to bude dobry rizek a ma k dispozici hafo dobrych abilit a to ze je maly nevadi, aspon na monitoru nezabere moc mista
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 16/09/2008 :  20:27:53  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
IB mi prijde lepsi tank. V Bete v T4 jich alici vzdycky par meli a zabit se teda nedali ani omylem. IMO ma order lepsi heal a def, ale zase horsi DPS. Knight of Blazing Sun byl jediny class, o kterym jsem si myslel, ze je tam zbytecny. IB ho plne zastane. Bohuzel nejsem schopen rict, jaky by byl ve specce na dmg, kde ho za destruction suppluje BO a to vyrazne. IB s 2handerem je k smichu. Ma prilis malou dmg. Kdyz uz IB, tak stit.

Na WARu mi vadi jedna hlavni vec a to classy obecne. Neexistuje moznost vyhrani si se souperem, protoze na to nejsou ability. Masteries jsou nemastne a neslane. Nic moc extra nenabizeji krome par nekdy az diskutabilnich abilit a celkem nic moc zlepsovani core abilit. Mam radeji tree ala WoW, AoC apod, kde se clovek dokaze opravdu hezky specializovat.

Kdyz pouziju terminologii wowka a AOC, tak nelze pouzit run kiting, stun komba, sapy, freezy, vodeni playera, AOE slow, chainovani comb, locky playera, cone knockbacky, vanish.. apod. Tyhle ability tam vicemene jsou, ale jejich pouziti je velice sporadicke, bud je efekt nedostatecny -40% slow nebo je to morale ability apod. Coz proste combat flowu nepomaha. Myslim, ze vsichni zkusenejsi hraci vedi co to znamena povodit si playera...tohle ve WARu rozhodne neni.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 16/09/2008 20:28:54
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 16/09/2008 :  20:44:54  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Shemi, jediny rozdiel je ten ze tu nemoze jeden hrac nachainovat stuny a podobne hovadiny co je podla mna len dobre a naopak to combat flowu dava konecne smrnc.. Ale je to moj nazor..

Kazdopadne... mala particka tak o troch ludoch si dokaze vo WAR podavat..alebo ako si ty povedal.. povdoit hracov i vecsie grupy..ale je fakt ze to neni take lahke ako vo WoW-ku.

Ale aj jeden hrac dokaze vela ak si uvedomi ze CC su vo WAR ine ako vo WoW.. len si to treba uvedomit a adaptovat... ja viem naco narazas.. ze ide len o damage a heal..ako som uz viackrat niekde cital..ale je to blbost... s takym magusom si uz na rank 14 povodim hracov velmi efektne :)..kitovanie, snare, root, disrupt, ci uz natlacenie sa na bright wizarda a prinutit ho utekat alebo kluckovat medzi dvoma inzinierom a witch hunterom, witch huntera dat, iznierovi utiect a za 30 sekund nanho nabehnut z inej strany a dat aj toho :).. a to je len low level..

WAR ponuka ovela viac ako sa naprvy pohlad zda..a jednu dobu som mal rovnaky nazor ako ty... potom som zacal behavat so zopar skusenejsimi hracmi a co to som odkukal..
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 16/09/2008 :  21:42:46  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Hral jsem tedka RP, presto jsem nemel podobny pocit jak tady pises a to jsem se neustale pohyboval, healoval celou grupu, daval hotky, daval dotky, direct dmg, direct heals, stit na spoluhrace, "odpaloval" jsem runu (buff) a zase znovu nahazoval buff, neustale switchoval targety apod. Nerikam, ze to neslo, prakticky jsem nikdy neumrel, spoluhrace jsem stihal suportit, to je vsechno ok, presto to nebylo ono. Pisu samozrejme pouze za sebe. Jeste stale vyckavam, zda hrat ci nehral release.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 16/09/2008 21:43:30
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 16/09/2008 :  22:06:35  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Taky souhlasím s tím, že CC ve WOW bylo (i přes insignii, dispely a podobně) úplně tragicky přehnané. Když může být hráč půl minuty z každé minuty držen zcela mimo kontrolu své postavy, je to fakt hodně špatně. Prakticky nic není tak frustrující, snad s výjimkou one-hitů. CC by mělo mít strategickou roli, dlouhý cooldown a snadnou přerušitelnost.

Ale k topicu - co mi na WARu vadí:

- grafika - po Conanovi je to návrat o několik let zpátky, téměř do éry WOW. Efekty kouzel jsou povětšině naprosto tragické. Tvorba postavy předpotopní, výběr minimální - opět srovnej s AOC.

- Animace postav - v některých případech velmi slabá, nebo snad nedodělaná. Viz běhání u dark elfky, padání do hloubky...

- Pohyb a warpování mobů po naagrování. Vypadá to hloupě.

- Zvláštní prodleva v reakční době na kouzla a specky, v některých případech pohyb health baru tam a zpátky.

Jinak se asi těžko dá soudit před l40.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 16/09/2008 :  22:22:13  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Hral jsem tedka RP, presto jsem nemel podobny pocit jak tady pises a to jsem se neustale pohyboval, healoval celou grupu, daval hotky, daval dotky, direct dmg, direct heals, stit na spoluhrace, "odpaloval" jsem runu (buff) a zase znovu nahazoval buff, neustale switchoval targety apod. Nerikam, ze to neslo, prakticky jsem nikdy neumrel, spoluhrace jsem stihal suportit, to je vsechno ok, presto to nebylo ono. Pisu samozrejme pouze za sebe. Jeste stale vyckavam, zda hrat ci nehral release.



Ono to velmi zalezi od classu. .v pripade zealota je to tak jak pises..ale je to pre ludi co takyto styl hry bavi..

teraz budem hovorit zo skusenosti z bety takze sa mohlo co to zmenit..ale tak.. bolo to o behani, stunoch, disarmoch, spravnom casovani, snare, root a prcoch z taktik atd..ale takto som nevedel tocit hracov ani vo WoW-ku.. s Black Orcom je zase uplne o niecom inom..tam tazko "povodis" supera...ale zas unho skor ide o ten micromanazment tvojich buffov a debuffov.. ak si zvolil dobru taktiu v boji, superi sa mohli aj rozplakat :) A teraz z magusom je to zas ine.. pripomina mi to trochu hru za maga vo WoW-ku.. aspon teda zatial.. takze uvidime..
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 17/09/2008 :  01:22:03  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
3.) nejdou nabindovat postavy samostatne, tj chybi neco jako zakrtavatko bind this character only
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 17/09/2008 :  01:33:04  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
Mno taky napisu svuj nazor po prvnim dnu hrani, snad jeste takhle pred spanim neco srozumitelnyho splodim.

1*Grafika- jak uz bylo receno, spis nic nez moc. Po prvnim lognuti sem myslel ze koukam na trosku vylepsenej wow. Navic se mi obcas stalo, ze pri prepnuti do win a zpet sem videl akorat cernou obrazovovku... od te doby hraju v okne a dobry :)

2*Svet - oproti Conanovi z toho mam dobrej pocit. Zase to vypada jako rozsahlej svet a ne na par cesticek v jungli. Co se mi ale nelibi, je rozdeleni mapy jakoby na polovinu. v Jedne order, v druhe destr (alespon takhle to bylo v te startovni zone elfu, nevim jak je to dal) a potkaji se "uprostred". Docela me mrzi, ze se pri questovani nepotkavam s druhou stranou tak, jako tomu bylo ve wow.

3*zase nekdy jindy :)

Od hry samotne sem vubec nic necekal, prakticky sem si ji ani nechtel koupit a nakonec sem uz dneska hral. Ale stejne, jako sem od ni nic necekal, tak si myslim, ze kdybych zitra (uz dneska) nelognul tak se nic nestane. Nicmene to chci zkuset dal a treba me to i vic chytne.

p.s: Doufam ze sem co nejdrive napise svuj nazor odbornik na slovo vzaty (tzn Rodier) abych vedel jestli ta hra ma budoucnost.

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 17/09/2008 :  09:01:10  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoX

Ne ne, já mazal jen ten první čistě flame post. V tom druhém mazání prsty nemám.



Aha :) tak já to po sobě ty dva posty smáznu at to tu nestrasi
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 17/09/2008 :  09:10:06  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
1) Grafika, nejhorsi mi teda shodou okolnosti prijde u high elfu, ktery jsem si vybral :), A to od prostredi po animace postav a spellu, jo fajn ze na nejvyssi detaily to jede plynule i pri velky rezbe, ale myslim nejaka moznost pro lidi co nemaj pc z doby kamenne by se v hre ktera vysla roku 2008 hodila
2) Moznosti nastaveni chybi mi spousta veci vubec nejde poradne nabindovat a tim hrozne trpi moznosti v pvp
3) Nemoznost joinnout scenario jako warband
4) Questy jsou hrozna nuda zadnej napad neco novyho nic, prines zabij najdi
5) Bugy od warpujicich mobu po moby mrtvoly co neustale behaji po placu i po smrti, disconnectovani nekterych lidi ze hry , Exploity v nastaveni charu, ktery jsou nektery pak nezabitelny atd.

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 17/09/2008 :  09:42:56  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
Tak panove bud je tu DISKUZE a nebo tu bude jen to co se libi panum MODERATORUM a ostatni jen trosku jine mazano !!!

Postnu sem znova druhy post aby kazdy videl co bylo smazano a asi se to PANU MODERATOROVI nehodi do jeho nazoru na svet.


Byla to reakce na tvrzeni pana MODERATORA GABRIELA na PVE kontent :

REAGUJI jen na napsany text zadne flame.

Dovolim si reagovat.Tvrdis ze hra kde je jen PVP nema snaci. OPAK je pravdou.Hrala jsem 3 roky EQ2, predtim L2 atd(WoW a pod.).V EQ2 je silny ten nejsilnejsi PVE kontent jaky jinde nenajdes.Nejsou tam dnes lidi. Proc tam nejsou lidi ? Proc tam pridali PVP kde jsou jeste jaks taks lidi a rusi PVE servery v ciste PVE hre ? Protoze lidi chteji PVP.A to jeden priklad za vsechny.

On totiz neni rok 2004 kdy nas ohromovala grafika,pekny pribeh v questu atd.Dneska lidi questy ani nectou jen odkliknou kolik maji zabit mobu a podivaji se na mapu kam jit a tim to konci.

Nejvetsi zabava je vyzva boj proti lidem a ne mobum.Mob je predem naprogramovan na urcite rekce a nic vic neumi.Dava presne dany damage,befuff a pod. Take stoji vetsinou na porad stejnem miste s radiusem par metru.

Naopak clovek je vyzva. Vzdy udela neco jineho, nikdy nevis jak boj dopadne,jak bude reagovat.To uz pochopili jak v EQ2 tak i v jinych hrach.Lidi chteji zabijet jine lidi.

PVE kontent je pekny tak mozna s jednim charem ,ale kdyz to jedes podruhe a po pate je to nuda.Jako porad davat Karazan.
Jiste bude dost hracu co mi tu napisi jak je PVE skvele a bez toho to nejde.Jde a je to dokonce lepsi !

Je tu jedna dulezita vec.PVP je vzdy stres.Nevis vysledek a i kdyz si to neuvedomujes mozek situaci ve hre hodnoti jako boj. Telo reaguje stresove.Jsi hodne nastvany s prohry a naopak vyhra uspokojuje.Kdyz te zabije mob v PVE nic se celkem nedeje, situace se da zopakovat coz pri PVP neni dost docela mozne.

Hodne lidi na PVP proste nema.Chteli by hrat PVP, ale jen obcas jen kdyz maji naladu pri delani PVE.Nemaji radi ten stres z boje a nechteji si priznat ze to proste neni pro ne.Vetsinou nadavaji na forech na PVP, na gangovani,na spatny balance charu a pod.

Jestli hledas PVE kontent hrajes spatnou hru jdi do EQ2.Tady je PVP hra ktera neni o PVE ale PVP.Ja pevne doufam ze tu NIKDY zadny PVE content nebude.Nekonecnych nudnych raidu mam plne zuby a tohle je konecne hra kde je PVE okrajova zalezitost a proto to hraji.

Jak jsem psala PVP neni pro kazdeho a jestli hledas PVE jsi tu spatne.


Jen vzkazji panum moderatorum ze CENZURA neni moderovani ! A pokud ma nekdo jiny nazor nez pan MODERATOR neni to flame !

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"

Edited by - Marketa on 17/09/2008 09:49:16
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 17/09/2008 :  09:54:51  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Slečno uražená, povídky typu "WHO nemá domeček z člověče nezlob se, pojďme udělat petici na jeho zrušení", není žádná diskuze. To je značně ubohý flame.
Ten druhý post, dle mého názoru myšlenku měl(má), původně jsem ho tam nechal a jsem rád, že jsi ho postnula znovu.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 17/09/2008 :  09:59:08  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoX

Slečno uražená, povídky typu "WHO nemá domeček z člověče nezlob se, pojďme udělat petici na jeho zrušení", není žádná diskuze. To je značně ubohý flame.
Ten druhý post, dle mého názoru myšlenku měl(má), původně jsem ho tam nechal a jsem rád, že jsi ho postnula znovu.



To byla jen parodie pro zasmani, ale zrejme to nekdo spatne pochopil. Zamerem bylo osvezit tema.Presunula sem to jinam kde to nevadi a spise jen pro legraci lidem co si neustale na neco stezuji.
Jak jsem psala beru hodnoceni od cloveka na 40 lvl ktery uz ma neco zasebou ale na 7-10 lvl ?

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 17/09/2008 :  09:59:09  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marketa



Jestli hledas PVE kontent hrajes spatnou hru jdi do EQ2.Tady je PVP hra ktera neni o PVE ale PVP.Ja pevne doufam ze tu NIKDY zadny PVE content nebude.Nekonecnych nudnych raidu mam plne zuby a tohle je konecne hra kde je PVE okrajova zalezitost a proto to hraji.

Jak jsem psala PVP neni pro kazdeho a jestli hledas PVE jsi tu spatne.[/i]

[b]




Hele " doufam ze tu PVE nebude nikdy " ...
To bys to treba nehrala kdyby tu pve bylo ? nudne raidy atd?
je to snad tvoje volba jeslti budes hrat " i " pve ne ? ....
ja osobne bych sem tam raid dal , beru to jako vice moznosti .
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 17/09/2008 :  10:00:48  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Fuujin

quote:
Originally posted by Marketa



Jestli hledas PVE kontent hrajes spatnou hru jdi do EQ2.Tady je PVP hra ktera neni o PVE ale PVP.Ja pevne doufam ze tu NIKDY zadny PVE content nebude.Nekonecnych nudnych raidu mam plne zuby a tohle je konecne hra kde je PVE okrajova zalezitost a proto to hraji.

Jak jsem psala PVP neni pro kazdeho a jestli hledas PVE jsi tu spatne.[/i]

[b]




Hele " doufam ze tu PVE nebude nikdy " ...
To bys to treba nehrala kdyby tu pve bylo ? nudne raidy atd?
je to snad tvoje volba jeslti budes hrat " i " pve ne ? ....
ja osobne bych sem tam raid dal , beru to jako vice moznosti .



Ja to chapu ,ale kdyz hrajete hru urcenou na RvR tak nevim proc nekdo porad hleda nejake raidy atd. Mate dalsi hry kde je toho dost a naopak tam neni RvR.

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 17/09/2008 :  10:02:45  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Tak ja neviem.. ja som rad ze to mam tak vsetk pohromade v jednej hre.. ja chcem aj RvR aj PvE a chcem to mat v jednej hre..
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 17/09/2008 :  10:06:05  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoX

Slečno uražená, povídky typu "WHO nemá domeček z člověče nezlob se, pojďme udělat petici na jeho zrušení", není žádná diskuze. To je značně ubohý flame.
Ten druhý post, dle mého názoru myšlenku měl(má), původně jsem ho tam nechal a jsem rád, že jsi ho postnula znovu.



svym zpusobem by mel byt mazan automaticky kazdy jeji prispevek na zaklade jejiho podpisu ktery by me mohl i urazet a byt chapan jako pokus o flame, ovsem pokud je nejaka divka mnou natolik posedla ze me zminuje v kazdem svem prispevku, jakkoliv je zjevne mentalne zaostala, pak mi to prece jen mirne lichoti ( i kdyz si porad myslim ze je to jen dalsi account maxika).

Dovolil bych si ovsem jednu faktickou poznamku, je mi 27 nikoliv 12, ten zbytek je v poradku. Chapu ze ve tvych snech a predstavach je mi 12 a tudiz jsem pro tebe vekove dosazitelnejsi, ovsem musim te zklamat, nic mezi nami nemuze byt, nechci do vezeni.

lastfm

Edited by - Rashaverak on 17/09/2008 10:09:25
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 17/09/2008 :  10:06:29  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

Tak ja neviem.. ja som rad ze to mam tak vsetk pohromade v jednej hre.. ja chcem aj RvR aj PvE a chcem to mat v jednej hre..



Asi tak, jako hrat jendu hru kuli pve a druhou kuli RvR je blbost..
WAR je rvr primarne, ale kdyz tu bude i PVE kontent pro gildy tak sem jedine rad..
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 17/09/2008 :  10:11:18  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Fuujin

quote:
Originally posted by ManiaCCC

Tak ja neviem.. ja som rad ze to mam tak vsetk pohromade v jednej hre.. ja chcem aj RvR aj PvE a chcem to mat v jednej hre..



Asi tak, jako hrat jendu hru kuli pve a druhou kuli RvR je blbost..
WAR je rvr primarne, ale kdyz tu bude i PVE kontent pro gildy tak sem jedine rad..



Ja chapu jak to myslis.Hodne lidem se raidovani liby.Pro nejaky ten dung take jsem ,ale v teto hre ma byt PVE okrajova zalezitost a doufam ze to tak zustane.Her kde dominuje PVE je hodne ,ale her s RvR malo tak sem zadne velke PVE netahejme.Ono to mozna na 40 lvl bude jine nevim, mozna RvR je daleko lepsi nez PVE a proto pisi hodnotme to az na 40 lvl (krome bugu ty jsou a budou).


WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 17/09/2008 :  10:13:50  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:
Originally posted by NoX

Slečno uražená, povídky typu "WHO nemá domeček z člověče nezlob se, pojďme udělat petici na jeho zrušení", není žádná diskuze. To je značně ubohý flame.
Ten druhý post, dle mého názoru myšlenku měl(má), původně jsem ho tam nechal a jsem rád, že jsi ho postnula znovu.





Dovolil bych si ovsem jednu faktickou poznamku, je mi 27 nikoliv 12, ten zbytek je v poradku. Chapu ze ve tvych snech a predstavach je mi 12 a tudiz jsem pro tebe vekove dosazitelnejsi, ovsem musim te zklamat, nic mezi nami nemuze byt, nechci do vezeni.






Basics
User Name: Rashaverak
Age: 12
Gender: Male
Total Posts: 2767
[0,97 posts per day]
Find all non-archived posts by Rashaverak
Links
Homepage: No homepage specified...
Cool Links: http://www.shitcity.com

Tak nevim napsal by si 27 lety tohle ? Tvoje posty jsou jasne urcujici na 12 let ,takze se dobre uc at mas pekne vysvetdceni a nezanedbavej skolu kvuli MMORPG na to mas jeste casu dost.


PS: Moje kamaradka s EQ2 mi dala tip na toto forum , ze zde najdu hodne infa o AOC (uz nehraji), ale tvoje detske reakce me prekvapili.Ted uz pouze ignore.

Ja doufam ze zde mohu napsat otevrene svuj nazor a nikoho jsem neurazila.Ty smazane posty me mrzi, priste napsi ze je to legrace.

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"

Edited by - Marketa on 17/09/2008 10:17:22
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 17/09/2008 :  10:13:58  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
me osobne vcera asi nejvic vytocil ten bug s cernou obrazovkou po alt-tabu... windowed mode je sice hezka vec, ale evidentne mi to zere fps coz pri me prece jen trosku slabsi sestave je dost problematicka vec...
takze vecer prepnu na full screen a budu alt tabovat jen kdyz to bude bezpecne...


edit: marketo trochu brzdi... zbytecne tu flamujes a zasiras topicy, navic fanboismus nikdy zadne hre neprospel...

no mmo

Edited by - celdric on 17/09/2008 10:15:00
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 17/09/2008 :  10:16:37  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Marketa, toto je len mytus ktory vyplynul z prvych podcastov.. niekolko krat pocas bety a roznych interview nam bolo povedane ze RvR neznamena PvP.. a ze to ze je hra orientovana na RvR neznamena ze PvE je okrajova zalezitost.. Narpiklad taky Mark povedal ze hra ma mat vyrovnanu jak PvE zlozku tak PvP zlozku a ze to je ich ciel..

Neni ti divne ze absolutny end-game odomknuty sice riadnou davkou PvP je viacmenej PvE zalezitost? Nehovoriac o tom ze je tu viac end-gamovych PvE dungeonov + epic public questov nez malo WoW-ko pri release?
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 17/09/2008 :  10:17:27  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:

Tak nevim napsal by si 27 lety tohle ? Tvoje posty jsou jasne urcujici na 12 let ,takze se dobre uc at mas pekne vysvetdceni a nezanedbavej skolu kvuli MMORPG na to mas jeste casu dost.



koukam ono to s tim ignorovanim nebude tak horke :(

diky za upozorneni na shitcity.com driv to byla porno stranka kde se lide ukajeli hovnama, ted uz je to nuda, budu muset zjistit kam ji prestehovali a updatnout link

lastfm

Edited by - Rashaverak on 17/09/2008 10:22:21
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 17/09/2008 :  10:20:55  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

me osobne vcera asi nejvic vytocil ten bug s cernou obrazovkou po alt-tabu... windowed mode je sice hezka vec, ale evidentne mi to zere fps coz pri me prece jen trosku slabsi sestave je dost problematicka vec...
takze vecer prepnu na full screen a budu alt tabovat jen kdyz to bude bezpecne...

Tenhle bug je tam bohužel už od ranných fází CB. Už kdysi psali, jak na jeho odstranění usilovně pracují, ale bohužel je tu stále s námi.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 17/09/2008 :  10:20:58  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

Marketa, toto je len mytus ktory vyplynul z prvych podcastov.. niekolko krat pocas bety a roznych interview nam bolo povedane ze RvR neznamena PvP.. a ze to ze je hra orientovana na RvR neznamena ze PvE je okrajova zalezitost.. Narpiklad taky Mark povedal ze hra ma mat vyrovnanu jak PvE zlozku tak PvP zlozku a ze to je ich ciel..

Neni ti divne ze absolutny end-game odomknuty sice riadnou davkou PvP je viacmenej PvE zalezitost? Nehovoriac o tom ze je tu viac end-gamovych PvE dungeonov + epic public questov nez malo WoW-ko pri release?



Ja se neodvazuji po jednom vetsim RvR v T1 hru nejak hodnotit.Pockam si na 40 lvl a pak budu vedet co vsechno mi herni obsah dava.Zatim jen konzumuji a tesim se na dalsi lvl.

Uz tu mam moc postu a ja nelovim pocty takze uz to omezim, svuj nazor jsem napsala a respektuji i tvuj.Zatim Ahojky

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 17/09/2008 :  10:23:06  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoX

quote:
Originally posted by celdric

me osobne vcera asi nejvic vytocil ten bug s cernou obrazovkou po alt-tabu... windowed mode je sice hezka vec, ale evidentne mi to zere fps coz pri me prece jen trosku slabsi sestave je dost problematicka vec...
takze vecer prepnu na full screen a budu alt tabovat jen kdyz to bude bezpecne...

Tenhle bug je tam bohužel už od ranných fází CB. Už kdysi psali, jak na jeho odstranění usilovně pracují, ale bohužel je tu stále s námi.


Mno ja som zistil ze mi to robi len v niektorych zonach.. v CB mi to robilo stale, dnes mi to robi na par miestach..
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 17/09/2008 :  10:25:19  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
K topicu :

1 - grafika se mi libi, nemusim mit hru na urovni AoC.. rozhodne ne na RvR hru .. proste vyhrady k ni nemam .. mohla byt lepsi, ale i horsi ..

2 - combat , jako fajn, jen mi prijde ze meele chary maj moc velky range... tak vseobecne.. dam si sprint a co ? je to k prdu kazdej me umlati na " dalku " ... Tim je i znacna nevyhoda range class, ja ted hraji AM a i na moba hodim dotku a nez udelam dalsi vec moob je u me.. .. jasny warpovani, ale i u hracu to je pak opruz ...

Jinak ja jsem zatim spokojeny, jen nejvetsi dilema je to co mam hrat :D
Go to Top of Page

tjtm
New Member

113 Posts

Posted - 17/09/2008 :  10:32:05  Show Profile Send tjtm a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marketa
Jak jsem psala beru hodnoceni od cloveka na 40 lvl ktery uz ma neco zasebou ale na 7-10 lvl ?


Jediný správný názor v téhle diskuzi je očividně jen ten tvůj.

Mě třeba zajímají názory všech tj. i těch co jsou na nižším lvlu. Zatím jsem na 5 lvlu (z nedostatku času na hraní) a pár nedostatků ve hře mě taky sere (warping mobů, nastavení UI atd). Ale i přesto mě ta hra baví. Až mě přestane bavit, tak s ní jednoduše seknu. A nevím, proč bych pak tady nemohl napsat svůj názor....Argument typu vždyť jsi ani nebyl na lvlu 40 je jako kdyby jsi trvdila, že když máš chřipku a nemáš u ní teplotu 40, tak to vlastně není chřipka a ten člověk je simulant....

Většina přispěvatelů tu píše názory, které mají hlavu a patu. Ty očividně máš patu, ale ta hlava ti bohužel schází....

We are the ones we’ve been waiting for.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 17/09/2008 :  10:41:18  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Jeste bych rad zminil, ze spoustu postujich byla v bete jak CB tak OB. To znamena, ze si zkusili i high end content. Tzn. neni to nazor cloveka co ma za sebou 10 levelu.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 17/09/2008 10:41:57
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,38 seconds. on eygor Snitz Forums 2000