Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Druha strana mince WHO
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 19/09/2008 :  09:57:33  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VT

Asi neni mozne vypnout ziskavani expy? Zadny prikaz /expoff apod?

Leveluje se prilis rychle ... 100x zpomaleni by hre vubec neuskodilo.



Přebytečnou expu posílej na Marigold, díky...


Jinak jak to hraju, tak můj dojem je následující:

U AOC se vývojáři soustředili na grafiku a efekty, a nestihli dodělat content a classy. Výsledkem je hra, která krásně vypadá, ale zatím se nedá moc hrát.

U WAR se vývojáři soustředili na hratelnost, classy a content, ale nestihli dodělat grafiku, animace atd. Výsledkem je hra, která se docela dobře hraje, ale vypadá nic moc a občas vyložene blbě. Warpující mobi, mob v rootu který "běží" za tebou a po skončení rootu warpne zpátky na místo kde "stál" atd. Špatně animované postavy, darkelfí raptor běhá jak kdyby to byla plechová hračka na klíček...

Lepší je samozřejmě druhý přístup, ale tak nějak bych byl radši, kdyby bylo doděalný všechno, ach jo.
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 19/09/2008 :  10:11:22  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marigold
..Warpující mobi, mob v rootu který "běží" za tebou a po skončení rootu warpne zpátky na místo kde "stál"..



IMO dostatečný důvod pro reroll na melee

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 19/09/2008 :  10:28:41  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Mě naopak ta grafika přijde příjemná a má to atmosféru, kterou jsem naposledy zažil u WoW. Líbí se mi jak sou dělané oblečky. Ten model mobu a hráčů je parádní. I na 6 lvl se na sebe můžeš podívat narozdíl od jiných her. Ta možnost navíc si oblek přibarvit je super a nebude z nás dělat čínskou školu.

Já hodnotím grafiku za hodně povedenou. Nejvíc jsem měl radost, když se nás v RvR postavilo na každé straně 60 lidi (cca) a ono se to hejbalo. Co víc si po PvP hře přát.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 19/09/2008 :  10:31:18  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Když musíte pořád whinovat nad grafikou, radši nehrajte. Já jsem rád, že je tak ennáročná, protože včerejší mass pvp jsem občas prožíval v bullet timu, než jsem snížil kvalitu. Hra je celkem bug free, a nabízí už od 1. levelu spoustu možností, narozdíl od jincýh, kde jsou levely 1 - cap nutným levelovacím zlem.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 19/09/2008 :  12:05:22  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

raději kdyby opravili teleportující moby, dokonale to kazí dojem ze hry a pro RDPS je to zkáza :(




Zatím nejhorší chyba co sem na WAR našel je právě tahla práce s moby.
Jako SW je je pro mě hraní v PvE silně nepříjemný vubec nevím kde mob je furt se portuje a ten root je hruzna no.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 19/09/2008 :  13:36:02  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
Me se hra jako takova hodne libi a myslim ze spousta lidi dela zavery predcasne, ale nema to tu cenu psat ...

kazdopadne jako minus pro me vidim:

- nemoznost jit pvp jako warband
- queue's
- questy: dost casto se stava ze proste na miste kde ma byt nejaky quest proste neni, hledal jsem x krat neco co proste nechtelo byt nalezeno :)
- mirrory classu. to co umi rune priest umi v podstate i zealot ... malo rozdilu.
- ability obecne, pride mi ze healeri maji v podstate vsechni stejny healy moralky atd. malo rozdilu.

Uvidime jeste :)

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 19/09/2008 :  13:50:33  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

quote:
Originally posted by terawatt

raději kdyby opravili teleportující moby, dokonale to kazí dojem ze hry a pro RDPS je to zkáza :(




Zatím nejhorší chyba co sem na WAR našel je právě tahla práce s moby.
Jako SW je je pro mě hraní v PvE silně nepříjemný vubec nevím kde mob je furt se portuje a ten root je hruzna no.



Po dnešním patchi když hodím sekyrou (která od dnešního patche není vidět heh..) tak ještě včera mob jako kdyby chvíli nereagoval pak najednou byl skoro u mě, nevím jestli myslíš přesně tohle, no tak po dnešním patchi už běží normálně z dálky, uvidíme jak to bude vypadat až se server zaplní.
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 19/09/2008 :  17:21:09  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by Jaffa

quote:
Originally posted by terawatt

raději kdyby opravili teleportující moby, dokonale to kazí dojem ze hry a pro RDPS je to zkáza :(




Zatím nejhorší chyba co sem na WAR našel je právě tahla práce s moby.
Jako SW je je pro mě hraní v PvE silně nepříjemný vubec nevím kde mob je furt se portuje a ten root je hruzna no.



Po dnešním patchi když hodím sekyrou (která od dnešního patche není vidět heh..) tak ještě včera mob jako kdyby chvíli nereagoval pak najednou byl skoro u mě, nevím jestli myslíš přesně tohle, no tak po dnešním patchi už běží normálně z dálky, uvidíme jak to bude vypadat až se server zaplní.



Warpujici moby jsem mel i dnes. Proste kdyz nekoho rootnes, tak to sice funguje, ale vypada to jakoby bezel porad za tebou....


Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 19/09/2008 17:22:34
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 19/09/2008 :  19:57:59  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Podle me nebyl dobrej napad zakladat tenhle topic, ale kdyz uz tak tedy:

- Uplne nejvice mi vadi vyresenej system "hrani v okne, nemoznost minimalizovat nebo pohybovat oknem je pro me dost neprijemny. Zlatej WoW, snad to casem opravej.

- Nevim, ale porad mam nejak problem s grafikou. Hrozne vyblity vsechny textury, malo detailni, zadnej AA apod. Nicmene, atmosferu to ma paradni i pres tohle vse. Taktez doufam ze to nejak poladej.

- Hraci a NPC v dalce delaj strasne trhany pohyby.



No to je asi vse co mi tak nejak vadi na zacatek, jinak jsem spokojenej. (Fronty vadej asi vsem)

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 20/09/2008 :  00:45:28  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Mne vadi omezeni vzdalenosti cilovani tabulatorem na priblizne 70 yardu. Je to vcelku neprijemny kdyz kouzla doletej na 100.

Ale prijde mi, ze vsichni tu resime nepodstatny detaily a ta hra nas velmi bavi. Doufam ze tenhle topic nikoho neodradi...

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 20/09/2008 :  02:46:25  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
1)
Vadi mi teoreticka nesmertelnost hracu. Action pointy se regeneruji prilis rychle. Takze hrozi petihodinove souboje jako v guildwars ...
Uz jsem zazil duel pres pet minut, ktery proste nemel viteze (nikdo nedokazal overdamagnout healy druhe strany). Proste jsem si rikal, ze vyzkousim kdo vydrzi dele tlacit na klavesy, ale nastesti duel rozhodnul add dalsich hracu.

Dost nuda.


2) cc je ve hre nahovno, to mi nikdo nevymluvi. Tech par snaru a rootu, sem tam nejaky kratky silent, ci knock si uz mohl Mythic rovnou odpustit ... V hlavni roli je pouze damage a heal ...

Opet nuda.


3) abych nezapomnel - vadi mi nudny globalni cooldown ...



Jinak mne to celkem bavi :) Nakoupil jsem dva accounty a uvidim zda vydrzim dele nez mesic.


edit: a jeste jsem na neco zapomnel - ve hre je strasne ticho, nikdo se v chatu nebavi; Mythic se nepoucil z DAOCu a opet nevytvoril globalni channely (general, trade a co ja vim jeste). Vsiml jsem si, ze si na to stezuje dost lidi ruzne po forech.

Edited by - VT on 20/09/2008 02:53:32
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 20/09/2008 :  02:58:30  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
general chat je prvni vec kterou v kazde mmo vypinam

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 20/09/2008 :  10:39:02  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Nahodou, najlepsia vec na WoW aka mohla byt bola Barens general chat
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 20/09/2008 :  10:52:30  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
mne zasa dost vadi ze aj poo opakovanich spusteniach sa musim preklikavat cez vsetky tie ich loga a intra + skoro stale musim potvrdzovat moj suhlas s pravidlami
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 20/09/2008 :  11:13:00  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
Vsechny loga a intra? pokud vim jen na chvili tam zablikne EA a nic vic.

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 20/09/2008 :  12:19:12  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Nechybej ve hre stuny ?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 20/09/2008 :  12:40:16  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Nechybej ve hre stuny ?

chybi neni spravny vyraz, chybi neco co tam byt melo a neni. Ze nebudou "stuny" bylo zname dlouho. Knockdown je v podstate stun. ne? nebo jestli nejaky klasicky stun je ani nevim, vsechny classy sem dopodrobna nestudoval
--
btw scenario empire-chaos t2, sranda sezhora knockbackovat shamany dolu, to vzdy vykouzli usmev na me tvari, anebo nabuseneho chosena:)

Edited by - qsubt on 20/09/2008 12:41:27
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 20/09/2008 :  15:04:57  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Stunov je tam par..zato tam je viac snarov, rootov, a nepriamich CC (barbs napriklad)

CC v hre neni nahovno ale je mi jasne ze ti co idu z WoW to budu tvrdit.. skor naopak.. este stale je tam prilis vela CC.. na nizsich leveloch ani tak nie.. ale od lvlu 30 je toho stale az prezprilis (je ich tam rozhodne viac ako vo WoW-ku..ale nastastie s kratkymi duraciami- i ked neni nic vynimocne ak budete 30 sekund totalne odstaveny od boja).. dufam ze tam hodia cim skor immunity wardy.

Inac..nepochopil som co znamena nudny GCD :)
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 20/09/2008 :  16:17:39  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
neviem asi by chceli aby kazda postava udierala 5 x za sekundu ako v nejakom anime

Edited by - Methodius on 20/09/2008 17:29:30
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 20/09/2008 :  18:40:48  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Pred WoW/EQ2 prakticky zadny GCD neexistoval.

Btw DAOC je nekorunovanym kralem pvp i z toho duvodu, ze tam zadny GCD neni.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 20/09/2008 :  18:48:43  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
No, u nekterejch abilit bych GCD zrusil. Treba u Maraudera u rendu nebo corruption.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 20/09/2008 :  19:01:59  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Podle me nebyl dobrej napad zakladat tenhle topic, ale kdyz uz tak tedy:

- Uplne nejvice mi vadi vyresenej system "hrani v okne, nemoznost minimalizovat nebo pohybovat oknem je pro me dost neprijemny. Zlatej WoW, snad to casem opravej.
da se rict ze to hraju windowed porad, minimalizovat i pohybovat oknem normalne jde. jestli si myslel menit velikost okna pres "rozek" to nejde no, ale to je detail, a pokud tito vadi uplne nejvice... ehm;]
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 20/09/2008 :  20:10:14  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by qsubt

quote:
Originally posted by Shatteren

Podle me nebyl dobrej napad zakladat tenhle topic, ale kdyz uz tak tedy:

- Uplne nejvice mi vadi vyresenej system "hrani v okne, nemoznost minimalizovat nebo pohybovat oknem je pro me dost neprijemny. Zlatej WoW, snad to casem opravej.
da se rict ze to hraju windowed porad, minimalizovat i pohybovat oknem normalne jde. jestli si myslel menit velikost okna pres "rozek" to nejde no, ale to je detail, a pokud tito vadi uplne nejvice... ehm;]

no nejde mi s nim pohnout a ani minimalizovat. Mam Visty, ty ?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 20/09/2008 :  21:22:49  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren
no nejde mi s nim pohnout a ani minimalizovat. Mam Visty, ty ?

zatim XP, az budu met novy ADSL modem, tak Visty a ze to nejde pod Vistama to mne ani nerikejte.

Edited by - qsubt on 20/09/2008 21:23:10
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 21/09/2008 :  00:23:47  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
No jde to dost blbe, nemoznost cokoliv udelat s oknem a vzdy musis VT spoustet jako spravce, jinak nepocitej ze ti ve hrach pujde.

O tom ze je pod Vistama nizsi vykon nez pod XP bez debat.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 21/09/2008 :  02:12:19  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Otazne je preco potom ludia pouzivaju Vistu :)
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 21/09/2008 :  10:21:18  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

No jde to dost blbe, nemoznost cokoliv udelat s oknem a vzdy musis VT spoustet jako spravce, jinak nepocitej ze ti ve hrach pujde.

O tom ze je pod Vistama nizsi vykon nez pod XP bez debat.

aha ja sem zil v domneni je je vyssi vykon. No tak to nemam duvod pro Visty, to co ve woknech delam oblsouzi XP dostatecne:) a 3D plochu nepotrebuju
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 21/09/2008 :  10:31:09  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Pokud si ve Vistách vypneš spousty služeb, co tam běžet nemusejí, tak to jede rychleji jak Xpčka, navíc do budoucna 4GB RAM, pokud máš, využijí akorát 64bit Visty, Xpčka 64bit sice taky, ale tam je problém často s ovladači nebo že nějaká hra nejde. Dneska si cpát XPčka nemá smysl.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 21/09/2008 :  10:34:54  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
ManiaCCC: do novyho PC jsem nechtel cpat "starej" OS tak jsme tam hodili Visty.

Jinak k vykonu: Mam 64bit Vista Home Basic, 4gb ram taktez. Aby mi behaly hry lip nez pod XP, tak by to musely byt 64bit aplikace, ne ?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 21/09/2008 :  10:45:50  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

ManiaCCC: do novyho PC jsem nechtel cpat "starej" OS tak jsme tam hodili Visty.

Jinak k vykonu: Mam 64bit Vista Home Basic, 4gb ram taktez. Aby mi behaly hry lip nez pod XP, tak by to musely byt 64bit aplikace, ne ?



Ne, např. ATI ovladače dnes už mají o 20 procent menší propad při zapnutém AA pod Vistama (jak 32bit tak i 64bit, než pod XP.
Go to Top of Page

Subotai
Starting Member

3 Posts

Posted - 21/09/2008 :  11:47:35  Show Profile Send Subotai a Private Message  Reply with Quote
quote:
- Nevim, ale porad mam nejak problem s grafikou. Hrozne vyblity vsechny textury, malo detailni, zadnej AA apod. Nicmene, atmosferu to ma paradni i pres tohle vse. Taktez doufam ze to nejak poladej.


Viz :

Zdarrr,

jenom male upozorneni pro ty co pujdou do WARu ...
doporucuji po instalaci nastavit primo v ovladacich graf.karty (napr.Nvidia Control panel) primo pro proces WAR.exe nasledujici:
- Anisotropic filtering 16x
- Antialiasing 4x
- Antialiasing transparency - supersampling
- Force mipmaps - Trilinear
- Texture filtering - high quality
- Tribble buffering on
(me nastaveni pro 8800GT)

duvod> nektere graf.featury zatim nejsou v ingame options zahrnuty

- Durr ...
Go to Top of Page

SAS1939
New Member

222 Posts

Posted - 21/09/2008 :  12:48:40  Show Profile Send SAS1939 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Subotai

quote:
- Nevim, ale porad mam nejak problem s grafikou. Hrozne vyblity vsechny textury, malo detailni, zadnej AA apod. Nicmene, atmosferu to ma paradni i pres tohle vse. Taktez doufam ze to nejak poladej.


Viz :

Zdarrr,

jenom male upozorneni pro ty co pujdou do WARu ...
doporucuji po instalaci nastavit primo v ovladacich graf.karty (napr.Nvidia Control panel) primo pro proces WAR.exe nasledujici:
- Anisotropic filtering 16x
- Antialiasing 4x
- Antialiasing transparency - supersampling
- Force mipmaps - Trilinear
- Texture filtering - high quality
- Tribble buffering on
(me nastaveni pro 8800GT)

duvod> nektere graf.featury zatim nejsou v ingame options zahrnuty

- Durr ...

Na kterem serveru hrajes Durrbare?

https://www.youtube.com/watch?v=AVghLoe-_q8
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 21/09/2008 :  15:00:44  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Ak sa nemylim tak na Karak-Azgal
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 21/09/2008 :  22:08:12  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
To je fakt mazec tahle gameska, na serveru jsou 25-minutovy fronty na pripojeni, kamosovi 3x spadnul klient behem toho cekani ve fronte, takze se nebyl schopnej hodinu pripojit a pak se na to vybod ..

Ja jsem to vydrzel, pripojil jsem se, pak me spadnul klient behem loadingu, kdyz jsem chtel preletet do trpajzlova a zase me tam naskocila fronta..

Nevim jak planovali ty servery ty idioti a nevim proc tem nenastavi nejakou priorizaci, klientu,kteri se snazi pripojit kratce po predchozim odpojeni, tzn ze jim to ocividne padlo ..

Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 21/09/2008 :  22:18:50  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Priorizacia nikdy nebola a nikdy v takejto hre nebude pretoze sa neda zistit ze hra padla alebo bola vypnuta inym sposobom...Moznost exploitovania je prilis vysoka.

To ze hra pada je smutne pre tych "postihnutych" ale vyzera ze je to len mensina (ktora sa samozrejme nemoze prehliadat)... pretoze co poznam ludi tak ti povacsinou problemy nemaju ziadne ako ja.. Lognenm sa, hram kludne 3-4 hodinky bez jedineho problemu..
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 21/09/2008 :  22:44:09  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior

To je fakt mazec tahle gameska, na serveru jsou 25-minutovy fronty na pripojeni, kamosovi 3x spadnul klient behem toho cekani ve fronte, takze se nebyl schopnej hodinu pripojit a pak se na to vybod ..

Ja jsem to vydrzel, pripojil jsem se, pak me spadnul klient behem loadingu, kdyz jsem chtel preletet do trpajzlova a zase me tam naskocila fronta..


Ano je to des. klient mi ani jednou nespadnul a frontu sem cekal nejdyl 10 minut. Hruza.

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 21/09/2008 :  22:53:39  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by Filda LNL

Jako tank nemůžeš zabít healera, jinak bys měl mít šanci proti komukoliv.

healer ale muze kazdyho zabit bez problemu :) to je balance :)



jak kterej healer, jako zealot moc toho teda nedam ... takze ;)

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 22/09/2008 :  01:47:18  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior

To je fakt mazec tahle gameska, na serveru jsou 25-minutovy fronty na pripojeni, kamosovi 3x spadnul klient behem toho cekani ve fronte, takze se nebyl schopnej hodinu pripojit a pak se na to vybod


- nikdy mi nespadnul client
- nikdy jsem nebyl ve fronte

Ja jsem spokojen. Tedy az na to, ze hra je fakt fakt jednoducha. Takhle primitvivni hru jsem nehral od tto.

CC je fakt problem. V dohledne dobe proste neuvidime souboje 6 verus 60, kdy tech sest vyhraje. Pac hra nema vubec zadny strategicky prvky.

Taky jsem si dnes vsiml, ze keepy jsou cista kopie toho co bylo v daocu. Pravdou je na co vymejslet neco novyho kdyz to stary fungovalo a generace mmo zelenacu z wow/eq2 to nezna :).

Edited by - VT on 22/09/2008 01:50:07
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 22/09/2008 :  02:35:18  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Problém je ten příšernej heal jak psal VT aspoň co předvadí destro side zabít něco to je opruz a chce to focus šílenej.

Jako SW mam střelecký specky v Souct tree co maj aktivaci 2 sekundy a dlaší 2 sekundy trvá než to doletí a uděla dmg, takže 4 sekundy přibližně 300 dmg + pár dotek o kterých škoda mluvit.

Nezabiješ

Je to jak z bible ja vím ale zabít něco přes ten hruznej heal to je frustrace.

Teď nemluvím o taktice kterou už se lame Order naučil velice rychle a to mlatit do Orka kdy 2 shamani + jeden zealot vynegujou všechnu dmg.

Mluvím o zabíjení healera kdy ho druhej healer jistí popřípadně tam je ještě třetí potom už je škoda se o něco snažit.

Po celém dni scénářů nějaký maník napsal... Nečekal jsem že zažiju BG které mě budou ještě víc frustrovat než ty ve WoW.

Ale jinak hra pěkná jen jsem se zaměřil na unlocky v Tome než na rr ranky.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Yurrk
New Member

156 Posts

Posted - 22/09/2008 :  06:44:52  Show Profile  Send Yurrk an ICQ Message Send Yurrk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VT

quote:
Originally posted by M.C warior

To je fakt mazec tahle gameska, na serveru jsou 25-minutovy fronty na pripojeni, kamosovi 3x spadnul klient behem toho cekani ve fronte, takze se nebyl schopnej hodinu pripojit a pak se na to vybod


- nikdy mi nespadnul client
- nikdy jsem nebyl ve fronte

Ja jsem spokojen. Tedy az na to, ze hra je fakt fakt jednoducha. Takhle primitvivni hru jsem nehral od tto.


Suhlas...

Podobne my to nikdy nepadlo, ale niekolko krat som uz mal cakacku tak 5 min.. (Order)

Ja som trochu sklamany nie z hry ale spracovania... skutocne je to velmy vsetko jednoduche a celkom detske.. Mythic chcel byt snad este viac kids friendly ako Blizz. Keepy su uplne nasmiech proti Daoc.. ale ako pises wowakom staci a su z toho vyhuleni. Volakedy som to tak bral ze Daoc2 ale toto je asi beta DAOC co volakedy robili a teraz ju trosku vylepsili a spravili z nej warhammer :D

CC je fakt problem. V dohledne dobe proste neuvidime souboje 6 verus 60, kdy tech sest vyhraje. Pac hra nema vubec zadny strategicky prvky.

Taky jsem si dnes vsiml, ze keepy jsou cista kopie toho co bylo v daocu. Pravdou je na co vymejslet neco novyho kdyz to stary fungovalo a generace mmo zelenacu z wow/eq2 to nezna :).


UO, DAOC, WO, WOW, AION, AOC, GW, ALLODS, RIFT, SWTOR,
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 22/09/2008 :  08:06:30  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Co mi vadí na WAR

- návykovost
- to, že lidé zatím neumí spolupracovat a buší jak pitomí do tanka místo aby kilovali healera
- moc rychlé expení
- to že ještě empíci nemají tanka
- ale hlavně to že se ráno budím nevyspalej
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 22/09/2008 :  09:09:13  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior

To je fakt mazec tahle gameska, na serveru jsou 25-minutovy fronty na pripojeni, kamosovi 3x spadnul klient behem toho cekani ve fronte, takze se nebyl schopnej hodinu pripojit a pak se na to vybod
ty to zabal:) u tebe je to jasne jak to dopadne, neverim tomu ze te to oslovi:), jo a hraj za aliky a fronty met nebudes:)
quote:
Originally posted by VT
CC je fakt problem. V dohledne dobe proste neuvidime souboje 6 verus 60, kdy tech sest vyhraje. Pac hra nema vubec zadny strategicky prvky.

muj pocit z toho, ze 6 neda 60 je spravne, ale 6 muze zabit 10, staci sehranost a vzajemne met sladene talenty - co nejvic teamove... proste skupinove bufy, a az do hry prijdou heal debuffy..., a pak taky morale ability budou asi rozhodovat, ale 6vs60 to nevyhraji nikdy:) toto je hra kde sam clovek nic nezmuze, ale bude sakra poznat jestli do sc nebo do rvr se prida 5 sehranych eqviplych lidi nebo 5 randomu. a mozna se pletu a jenom chci byt optimista.

Edited by - qsubt on 22/09/2008 09:27:09
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 22/09/2008 :  09:19:57  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Problém je ten příšernej heal jak psal VT aspoň co předvadí destro side zabít něco to je opruz a chce to focus šílenej.

Jako SW mam střelecký specky v Souct tree co maj aktivaci 2 sekundy a dlaší 2 sekundy trvá než to doletí a uděla dmg, takže 4 sekundy přibližně 300 dmg + pár dotek o kterých škoda mluvit.

Nezabiješ

Mluvím o zabíjení healera kdy ho druhej healer jistí popřípadně tam je ještě třetí potom už je škoda se o něco snažit.

njn, scout tree - PVE spec?:), treba zrovna SW ma ve skirmish na 5tem policku neco jako shadow sting - minus 50% heal... ktery by pomohl vsem okolo neco zabit, instantni mortal strike nemel ani wow imba hunter:), ale kitovani s SW je dost tezke, ptz hitbox co je ve waru je neskutecne velky.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 22/09/2008 :  09:40:43  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by qsubt
...



Zatím děláme premade v 6 lidech a i když náš průměrný lvl byl okolo 14 tak v T2 jsme docela váleli. Je to zatím dost poznat, když hraje někdo kdo komunikuje na TSku. Nedochází k chybám, že někdo bezhlavě útočí na tanka, neutíká bezlavě po mapě. Můžete se domluvit na jeden target a tak dál. Nedostatku taktiky se vůbec nebojím. Naopak tu větu nechápu. Například v FPSkách máš jedno kouzlo (střelba ze zbraně) a jak se tam dá takticky vyřádit:o)
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 22/09/2008 :  09:45:23  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
ja nevim :) je fakt , ze kdyz jsem sel na lvl 11 jako healer do scenarka a snazili se me tam zabit ~lvl 4 lidi co este nemeli ability tak moc uspesni nebyli, ale ted na lvl 15 naopak kdyz vlezu do scenarka a povesi se na me dpsko i myho levelu tak mam dve moznosti, bud ho budu zkouset zabit a pak umru a prohraju protoze nebudu moct pouzivat detaunty :)
a nebo se budu healovat a pak to jedno dpsko ustojim pokud mu to moc nepocrituje
takze zadnej stav nesmrtelnosti s archmagem nepocituju :)
a ze kdyz jde clovek s pickupem vubec ty lidi vi, ze se tam ma zabirat naka vlajka bych povazoval za uspech

- 2hy nejvetsi minus povazuju porad nemoznost pripojit warband do scenaria

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 22/09/2008 :  11:11:58  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
největší mínus považuju to že pořád nevyšel žádný patch, to se s tím Mythic vždycky tak sere a vydá patch jednou za 14 dní nebo ani to ne?
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 22/09/2008 :  11:38:41  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

největší mínus považuju to že pořád nevyšel žádný patch, to se s tím Mythic vždycky tak sere a vydá patch jednou za 14 dní nebo ani to ne?



rekl bych,ze nejaky veci upravujou aniz by to nejak extra roztrubovali...napr. mi nerfli ten rr8 stit :-( na polovinu rating... ne ze bych to teda necekal :-D

no mmo
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 22/09/2008 :  11:48:15  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

quote:
Originally posted by spajdr

největší mínus považuju to že pořád nevyšel žádný patch, to se s tím Mythic vždycky tak sere a vydá patch jednou za 14 dní nebo ani to ne?



rekl bych,ze nejaky veci upravujou aniz by to nejak extra roztrubovali...napr. mi nerfli ten rr8 stit :-( na polovinu rating... ne ze bych to teda necekal :-D



Kde se ty věci kupují? My včera dobili jednu pevnost v T2 a vendor neprodával pro rr14 nic převratného :) Cekal jsem modrasek minimálně.
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 22/09/2008 :  14:50:34  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
to opravdu nejdou linkovat veci do chatu?


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 22/09/2008 :  14:52:15  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Spajdr, ono to vyzera ze aplikuju patche tak jak v bete.. Proste ich tam daju a povacsinou ani nedaju dolu servre.. Kolko krat som si vsimol ze nieco nejako funguje a za hodinu je to pozmene (vacsinou fixnute)..toto robili v bete celu dobu. a potom raz za cas vydaju vacsi patch kde spomenu aj zmeny ktore uz spravili.. Ako, nemam im to za zle..

Co sa tyka healerov..healey su jednoznacne dost silny v prvych tieroch ale ku koncu zacnu stracat. Prilis vela heal debuffov tam je :)..takze som zvedavy ako to dopadne.
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,35 seconds. on eygor Snitz Forums 2000