Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Druha strana mince WHO
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 08/10/2008 :  14:21:46  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
Ta hra je NUDNA!!!
/discuss

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Gurat
Starting Member

72 Posts

Posted - 08/10/2008 :  14:36:47  Show Profile Send Gurat a Private Message  Reply with Quote
Jedine co mi v tuhle chvili opravdu vadi, je to, ze clovek musi hrat na full servru aby si ji vychutnal se vsim vsudy..hlavni postavu mam na servru kde je med/high a cekat na scenario pul hodiny/hodinu v dobe kdy hraje nejvic lidi, je podle me silenost (kdyz se podivate do vypisu servru, tak jich je docela dost).
Zpusobuje to priliv hracu na uz tak "preplnene" servry aby si zahrali..

Btw. JerzeeG mel pravdu =)

WOW Moula & Sandio <MYTH> DT
WHO Mooshtubba Squig Herder
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 08/10/2008 :  14:45:25  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Souhlasim ze WHO je nuda, ale hrat ho budu abych nafeedil zdejsiho trolla, kteremu praskaji zilky v mozku pokazde kdyz si precte kritiku na WHO.
A jeste si prirdam.
WHO je navic lacina kopie wowka!

To:> Marketka
Precti si prosim nazev topiku. Ty si tu uplne spatne. Nejspis ani nechapes principy fora. Chces byt s hrou spokojena? Fora teda radeji necti. Hledas tu pomoc? Navstiv topic k tomu urceny. Chces se podelit o super zazitky z WHO? Jdi a nebo si zaloz tomu odpovidajici topik. Tu ale respektuj diskuzi o druhe strane mince.

Me WHO bavi, ale je tu tisic dalsich duvodu proc me zaroven pekne sere. Kazda kritika dobra. Neboj stejne tak pisu co mi vadi i na warhammer alliance fora a doufam ze se z toho vyvojari pouci. Kdyby sme byli kazdej jako ty a psali vsude jak je to v pohode a hra je slusna takova jaka je tak si mythic sedne na prdel a spocita love a jdou to oslavit. Takhle je ale aspon lidi nuti veci zlepsovat. Asi ani ty sama by si hru dlouho nehrala ve stavu v jakem ted je.

Sorry for feeding the troll.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 08/10/2008 14:47:59
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 08/10/2008 :  14:51:43  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Když jsem hrál aktivně každý den WOW a pak vyšla nová MMORPG, tak jsem jí zkusil, pár dní nebo týdnů, vyjímečně měsíců a pak zpátky šup do WOW, kde i když jsem věděl že mě nemá co překvapit, tak jsem to stejně hrál, prostě stálice. Ale teď když hraju Warhammer Online, tak vím že když pak vyjde něco nového, tak to zkusím, kdyby mě to nevadilo, tak se nebudu vracet k WOWku ale k Warhammeru, moje nová stálice
Mě teď už akorát sere ty combat lagy, kdy musím vícekrát kliknout na některé ability aby to něco udělalo, warping už je jakž takž vyřešen, další chyby se vychytají (na to ale že dělali DAOC tak jsem od Mythic čekal více, například u toho síťového kódu).
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 08/10/2008 :  14:58:40  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
Rahman: no ja nevim jediny co me na AOC prislo originalni byl totalni klik fest u melee ;-)
ffa uz tady bylo, mass zerky tady byly nevim v cem myslis ze aoc mimo toho klikfestu bylo origos ? :-)
ja nevim jakej ten grafickej engine je, uprimne ta hra vubec nechodi spatne na prumernejch sestavach, mezi kterou
pocitam i tu svoji x2 2,6ghz, 4gb ram a hd4850, dyk takovejhle komp se da poridit za nakejch 15 litru, verim tomu ze kdybych
poridil za 3,5k do cf druhou tak me to bude chodit jak vino
mam novej 24 palc monas, takkze sem z 1280x1024 presel na 1920x1200 a da se to hrat naprosto v poho, nic me nebrani kdyz
pudu od mass bitky to rozliseni snizit
mam zkusenost protoze sem delal ve firme co prodavala a stavela kompy, ze 90% fnukalu ze jim neco nejde nebo jim to chodi
pomalu ma totalne zajebanej system, stary ovladace a plno dalsich veci
neni to prece tak davno byly hry jako doom3, i treba EV2 a high end komp na kterym to stejne nechodilo plynule stal ne 15k ale 45k

Wuudu: tohle je naprosto zavadejici odkazovat na descenta
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 08/10/2008 :  15:04:50  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Docela se divim, ze mi nikdo nevycita, ze do tohohle topiku pisu pomerne hodne kladnych hodnoceni. Mozna to bude tim, ze co clovek videt nechce, oci nevidi.

Mimochodem ja hodnotim kladne WHO, WoW i AoC. Vsechno jsou to dobre hry a vsechny i pres to maji sve mouchy. Svete div se, ne vsechno je jen cerne, nebo bile.

Sranda je, ze v AoC foru me spousta prispivajicich kamenovala za zalozeni topiku, ktery mel prozmenu za cil zhodnotit pozitivni dojmy z AoC (jako ze jich alespon z pocatku bylo rozhodne vic, nez negativnich).


Holt asi nezbyde nez se smirit s tim, ze smysluplne prispivat k diskusi se ve skole neuci a vetsina lidi to uz potom nezvlada dohnat.
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 08/10/2008 :  15:07:15  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:

To:> Marketka
Precti si prosim nazev topiku. Ty si tu uplne spatne. Nejspis ani nechapes principy fora. Chces byt s hrou spokojena? Fora teda radeji necti. Hledas tu pomoc? Navstiv topic k tomu urceny. Chces se podelit o super zazitky z WHO? Jdi a nebo si zaloz tomu odpovidajici topik. Tu ale respektuj diskuzi o druhe strane mince.




Ja se musim opravdu smat nebot neni zadna druha strana mince.Jen par odborniku z imperia.Ale kdyz chces, aby se takto tenhle koutek jmenoval proc ne.

RE: Rahman vy jste tam dva ? Me to tak prijde.Ted tu psal ten s kladnym H.

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"

Edited by - Marketa on 08/10/2008 15:10:01
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 08/10/2008 :  15:14:21  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

Rahman: no ja nevim jediny co me na AOC prislo originalni byl totalni klik fest u melee ;-)
ffa uz tady bylo, mass zerky tady byly nevim v cem myslis ze aoc mimo toho klikfestu bylo origos ? :-)



Jen tak namatkou: Koncept healovani, kdy zadny healer nema heal casteny do targetu. To znamena, ze prakticky odpada healovani stylu koukam a klikam na 40 ctverecku. Zaroven s tim vlastni healovani zabere jen malou cast casu, takze hrani heal classy je hodne o sledovani hry, o pozitioningu, o cc, ale take o damagi.

Netargetovane melee utoky. Melee nebylo jen o odklikavani komb, ale take o positioningu (v pripade tanka docela zasadne). Krom toho prakticky vsechny melee utoky zasahovaly urcitou oblast.

Nerikam jestli je to jednoznacne lepsi nebo horsi, kazdopadne je to jine a zajimave.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 08/10/2008 :  16:52:26  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marketa

quote:

To:> Marketka
Precti si prosim nazev topiku. Ty si tu uplne spatne. Nejspis ani nechapes principy fora. Chces byt s hrou spokojena? Fora teda radeji necti. Hledas tu pomoc? Navstiv topic k tomu urceny. Chces se podelit o super zazitky z WHO? Jdi a nebo si zaloz tomu odpovidajici topik. Tu ale respektuj diskuzi o druhe strane mince.




Ja se musim opravdu smat nebot neni zadna druha strana mince.Jen par odborniku z imperia.Ale kdyz chces, aby se takto tenhle koutek jmenoval proc ne.

RE: Rahman vy jste tam dva ? Me to tak prijde.Ted tu psal ten s kladnym H.



To nic nemění na tom jak psal Mandorallen že opravdu nechápeš podstatu fora.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 08/10/2008 :  16:53:26  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu
V sucasnosti ide AJ O GRAFIKU, davno su prec doby, ked sa pre slaby HW na grafiku az tak nepozeralo a dolezita bola LEN hratelnost. Dnes je to hratelnost, zvuk, grafika a vsetko okolo toho.



Podobna souveti jsem videl poprve v casopise FIFO - to kdyz prisel na trh Sam Coupe. Pak si vzpominam na podobne hlasky v Excaliburu s prichodem nove Amigy; vybavuju si prichod 3dfx a presne ty same reci o dulezitosti grafiky versus hratelnost ...

Historie se stale opakuje.

Edited by - VT on 08/10/2008 16:54:49
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 08/10/2008 :  17:38:13  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VT

quote:
Originally posted by Wuuduu
V sucasnosti ide AJ O GRAFIKU, davno su prec doby, ked sa pre slaby HW na grafiku az tak nepozeralo a dolezita bola LEN hratelnost. Dnes je to hratelnost, zvuk, grafika a vsetko okolo toho.



Podobna souveti jsem videl poprve v casopise FIFO - to kdyz prisel na trh Sam Coupe. Pak si vzpominam na podobne hlasky v Excaliburu s prichodem nove Amigy; vybavuju si prichod 3dfx a presne ty same reci o dulezitosti grafiky versus hratelnost ...

Historie se stale opakuje.



Fakt je ten, ze grafika prodava. A to je dneska bohuzel ze vseho nejdulezitejsi.
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 08/10/2008 :  17:46:52  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Mno to je hezky ze grafika neco proda,ale u mmo te zaplatit si dalsi mesic opravdu neprinuti.viz AoC.Nadherna grafika ,ale pro me to byla zalezitost na par tydnu.Po 15letech hrani uz davam grafice pri posuzovani hry dulezitost tak 10-20%....

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Punky
Starting Member

48 Posts

Posted - 08/10/2008 :  18:54:59  Show Profile Send Punky a Private Message  Reply with Quote
tak napr aj mna ta grafika stve, ale nie preto ze by to bolo pre mna az tak dolezite alebo preto ze by ta grafika bola az tak total slaba, aj ked nejak extra tiez nie je...mna stve to, ako sa to hybe v porovnani s tym ako to vyzera, to je vsetko
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 08/10/2008 :  19:21:14  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beldor5

Mno to je hezky ze grafika neco proda,ale u mmo te zaplatit si dalsi mesic opravdu neprinuti.viz AoC.Nadherna grafika ,ale pro me to byla zalezitost na par tydnu.Po 15letech hrani uz davam grafice pri posuzovani hry dulezitost tak 10-20%....



imo je potreba najit rozumny balance... napr. wowu se to povedlo velmi dobre...
kdyz si vzpomenu na jeho start tak jsem cetl taky stohy prispevku na tema jak je to zastarala a nepouzitelna grafika a svete div se je z toho nejuspesnejsi MMO...

imo dost lidi pri vyvoji grafiky pro hry podcenuje statistiku zastoupeni HW v populaci ve smyslu vykonu, malokdo chce kupovat novou masinu kvuli hram a taky si to malokdo muze dovolit...
dalsi vec je, ze nejvetsi chybu co muze SW firma udelat je dat programatorum rychly stroje ;-)
trosku jsem to zazil v praci, kdyz jsem mel vyrazne vykonnejsi stroj na kterym delam soft nez to co se nasazovalo zakaznikovi... nedela to dobrotu ;-)

no mmo
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 08/10/2008 :  20:35:02  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VT

quote:
Originally posted by Wuuduu
V sucasnosti ide AJ O GRAFIKU, davno su prec doby, ked sa pre slaby HW na grafiku az tak nepozeralo a dolezita bola LEN hratelnost. Dnes je to hratelnost, zvuk, grafika a vsetko okolo toho.



Podobna souveti jsem videl poprve v casopise FIFO - to kdyz prisel na trh Sam Coupe. Pak si vzpominam na podobne hlasky v Excaliburu s prichodem nove Amigy; vybavuju si prichod 3dfx a presne ty same reci o dulezitosti grafiky versus hratelnost ...

Historie se stale opakuje.



Predstav si, ze aj ja sam som tu historiu aj zazil, viem co pisem, neboj.
Nejake FIFO mam dokonca este stale doma, vratane farebnych cisel :-)

Ale moj nazor, ze dnes je doba, ked na grafike zalezi sa nemeni.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 09/10/2008 :  09:23:55  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
No jiste .Ja take jsem rad za hezci graficky kabatek. Ale at se to hejbe a ta hra musi mit proste system , musi to byt dobra hra.. .
Ja AoC nezatracuju.. ale to prirovnani mi sem spadne .. .Ale t furt neznamena. ze AoC je pro me blba hra.
Go to Top of Page

Eldrim
Starting Member

13 Posts

Posted - 09/10/2008 :  10:26:04  Show Profile  Send Eldrim an ICQ Message Send Eldrim a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Punky

tak napr aj mna ta grafika stve, ale nie preto ze by to bolo pre mna az tak dolezite alebo preto ze by ta grafika bola az tak total slaba, aj ked nejak extra tiez nie je...mna stve to, ako sa to hybe v porovnani s tym ako to vyzera, to je vsetko


Presne moje rec, radsi bych bral kdyby ta grafika byla horsi, ale jelo to svizne a bez problemu, tak tak.
Go to Top of Page

Dengalden
Starting Member

81 Posts

Posted - 09/10/2008 :  10:46:54  Show Profile Send Dengalden a Private Message  Reply with Quote
kdybych řešil hratelnost podle grafiky tak nehraju pět let Ultimu. Spíš nechápu jak tu lidi brečí, že to mmorpg a tamto nemá grafiku jak v crysis a proto to BUDE SUX. sekat ruce :(
Go to Top of Page

microset
Starting Member

1 Posts

Posted - 09/10/2008 :  11:01:46  Show Profile Send microset a Private Message  Reply with Quote
Warhammer je ešte večší prúser ako AoC :P
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 09/10/2008 :  11:18:25  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Cas od casu se bavim s lidmi, ktery muzu zaradit mezi casual gamery. Tzn. ani poradne nevi jak joinout counterstrike na netu, pripadne jiny multiplayer, potrebuji postupy jak se tam dostat apod. Nejsou to zadni hlupaci a neumetelove, ale neznaji to. Prvni vec, kterou reknou u nove hry, je grafika. Ne hratelnost, ne nazvuceni, ne animace...ale grafika.

Vizualni stranka je prvni vec, se kterou clovek prijde do styku a verte nebo neverte, je to celkem rozhodujici faktor pro to to zkusit.

Kolik lidi opravdu cte vsechny fora a studuje mechaniky apod? Vetsina mrkne na shoty, video, kdyz je to zaujme, podivaji se dal, kdyz uvidi povolani, ktere je zajima, posunou se dal..atd.

Napoprve hru vidite a ne hrajete. Vizualni stranka hry je prvni vec co rozhoduje o koupi (musi se to libit, ci mit atmosferu), ostatni veci jsou az potom (viz vyse).

Edit: A ano, klidne si reknou, ma to hnusnou grafiku, to bude sux.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 09/10/2008 11:19:37
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 09/10/2008 :  11:25:34  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by microset

Warhammer je ešte večší prúser ako AoC :P

Hloubka myšlenky tvého postu je naprosto fascinující. Jen víc takových.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 09/10/2008 :  11:26:50  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Ja jsem co se grafiky tyce nenarocnej.
Ve svy dobe se mne libilo jak WOW tak EQ2 (v dobe kdy nekteri nejmenovani zde na forech predvadeli mnohastrankove flamy na tema "omalovanky" pripadne "vykradenej mail interface" .... a pote potichu kovertovali ke konkurenci... :) mne se vazne libi(lo) oboje.

Co mne ale dokaze 100% odpudit je ten asijskej system - tj engine pro kterej kopecek o stoupani 5% znamena neprostupnou prekazku a pohyb klikanim mysi - z toho se mne chce blejt a ani (subjektivne) krasna anime grafika to nezachrani.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 09/10/2008 :  11:27:34  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by microset

Warhammer je ešte večší prúser ako AoC :P



matrix uz zase dostal banana a ma novej fejk?

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 09/10/2008 :  11:30:50  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Grafika ma najvacsi vlyv na predaj v prvych mesiacoch.. potom sa cela predajnost hier vezie uz len na hratelnosti respektive natom, ako je prijata "sirokym" publikom. Su hry, ktore zarabaju natom prvom osiale (tie graficky vychytane ale stale o tom istom hry)..a su hry ktore sa spoliehaju na dlhodoby predaj.. dobry pdiklad su blizzardovky. Warcraft 3, Diablo 2, Starcraft a WoW sa do dnesneho dna predavaju viac nez dobre... a kvoli grafike to nebude..

Ti takzvani casual hraci si najskor nekupia hru okamzite ktora ich nezaujme grafikou..ale ak ma hra dobru "povest" co sa hratelnosti tyka, tyto isti casual hraci su potom najlahsie ovplyvnitelni a velmi rychlo sa dokazu uspokojit aj s horsou grafikou ak hra si dokaze spravit dobre meno.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 09/10/2008 :  11:35:01  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
To Maniac: Ano to je pravda, o tom se vubec nepru. Ta hratelnost je doprovodna a je to presne jako rikas, kdyz to ma hratelnost, lide pokracuji ve hrani a ti, kterym se to nelibilo se treba i nechaji zlomit. To mas jak s jidlem, muze to skvele vypadat, ale chutna to pod psa. Ovsem kdyz to skvele vypada (a vzhled prodava) a jeste to navic chutna, tak si to koupis znovu a znovu a znovu. ;-)

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 09/10/2008 :  11:52:57  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoX

quote:
Originally posted by microset

Warhammer je ešte večší prúser ako AoC :P

Hloubka myšlenky tvého postu je naprosto fascinující. Jen víc takových.



Bohuzel jsem jiz postarsi clovek tvor, takze tak hluboko, abych na tuhle myslenku dosahnul, uz se proste nesehnu. Moje skoda :)
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 09/10/2008 :  11:58:30  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by microset

Warhammer je ešte večší prúser ako AoC :P


Vysvetli sve tvrzeni. Jak jsi k tomu dosel?

Edited by - Araya on 09/10/2008 11:59:32
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 09/10/2008 :  12:05:02  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by microset

Warhammer je ešte večší prúser ako AoC :P



tatinek s maminkou ti nechtej zaplatit dalsi mesic co
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/10/2008 :  12:16:08  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

To Maniac: Ano to je pravda, o tom se vubec nepru. Ta hratelnost je doprovodna a je to presne jako rikas, kdyz to ma hratelnost, lide pokracuji ve hrani a ti, kterym se to nelibilo se treba i nechaji zlomit. To mas jak s jidlem, muze to skvele vypadat, ale chutna to pod psa. Ovsem kdyz to skvele vypada (a vzhled prodava) a jeste to navic chutna, tak si to koupis znovu a znovu a znovu. ;-)



A když máš skvělou hru a k tomu skvělé jídlo, tak skončíš jak tlusté prase u PC , a ano, mluvím za sebe
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 09/10/2008 :  12:17:38  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
grafika je pro me nemene dulezita jako ostatni veci, ano samozrejme spousta dalsich veci ma taky vahu, ale kdyz se mi neco absolutne nebude libit a nemusi to byt tim, ze to ma malo polygonu tak to hrat ani nezkusim
chci mit moznost bud hrat solo nebo v male grupe a tu grafiku si pekne osolit a nebo jit do mass pvp a stahnout si klidne detaily, ale aby to porad bylo koukatelny a ne ctvrecek honi obdelnicek a haze po nem kolecko

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/10/2008 :  12:24:22  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
další mínus, GOA začíná mít skluz v updatování, už včera vyšly dva hotfixy a na EU serverech budou až příští úterý.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 09/10/2008 :  12:34:16  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by Shemiramoth

To Maniac: Ano to je pravda, o tom se vubec nepru. Ta hratelnost je doprovodna a je to presne jako rikas, kdyz to ma hratelnost, lide pokracuji ve hrani a ti, kterym se to nelibilo se treba i nechaji zlomit. To mas jak s jidlem, muze to skvele vypadat, ale chutna to pod psa. Ovsem kdyz to skvele vypada (a vzhled prodava) a jeste to navic chutna, tak si to koupis znovu a znovu a znovu. ;-)



A když máš skvělou hru a k tomu skvělé jídlo, tak skončíš jak tlusté prase u PC , a ano, mluvím za sebe



V posledním Reflexu je článek o studiích 3 Univerzit v USA o tom, že v průměrně hráči EverquestuII jsou vě větší kondici a mají větší sociální život než průměrný americký teenager.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/10/2008 :  12:52:14  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Aha, no tak já mezi mě rozhodně nepatřím

A s tím patchováním GOA to tak horké nebude, patch 1.0.2 vyjde zítra na EU serverech.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 09/10/2008 :  13:32:07  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

To Maniac: Ano to je pravda, o tom se vubec nepru. Ta hratelnost je doprovodna a je to presne jako rikas, kdyz to ma hratelnost, lide pokracuji ve hrani a ti, kterym se to nelibilo se treba i nechaji zlomit. To mas jak s jidlem, muze to skvele vypadat, ale chutna to pod psa. Ovsem kdyz to skvele vypada (a vzhled prodava) a jeste to navic chutna, tak si to koupis znovu a znovu a znovu. ;-)



aoc a wow jsou krasnym prikladem toho ze na grafice nezalezi pokud jde o dlouhodoby prodej, zalezi na ni jen pri startu jak AoC krasne predvedlo. Tudiz to co pises je dejme tomu pravda pro offline hry kde se pocita s jednim dilem. U mmorpg her kde jsou udajne vetsi naklady na vyvoj to asi neni cilem, vydat a pak zavrit.

abych doplnil tu analogii kde jsi schvalne vynechal jednu z tri vetvi

Ovsem kdyz to hnusne vypada ale chutna to dobre, tak sice s koupi budes vahat ale kdyz ti v prubehu tydne 10 znamych rekne ze to chutna bajecne tak to s nima pri dalsim obede taky zkusis nebo si vemes kousek od nich z talire nejdrive

takze grafika je co ?

< hratelnost v pripade kdy cilem je dlouhodoby prodej
> hratelnost vsude jinde


lastfm

Edited by - Rashaverak on 09/10/2008 13:33:49
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 09/10/2008 :  14:21:01  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
A pak jsou lidi jako treba ja, co kdyz se jim graficky neco nelibi, tak to nehrajou i kdyby to byla dokonalost sama. Osobne povazuji WoW za zdarilou MMO (bohuzel ji kazi ty masy nactiletych floutku), ale hrat sem ho nevydrzel vic jak tri mesice, bo si na to oci me nezvykli.

Kazdopadne AoC treba bylo graficky pro me prijatelnejsi, bohuzel zbytek byl neprijatelny a po koupi krabice jsem neodehral ani pulku z toho mesice zdarma.

Ja osobne mam z WHO strach prave z te grafiky. Mno co, casem se na to mozna podivam... a mozna taky ne, pac vsichni uz budou mit plny zuby Counter Striku ve fantasy kabate s nutnosti levelovat

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"

Edited by - Kuzmik on 09/10/2008 14:21:37
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 09/10/2008 :  14:28:19  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
No Rashi to podle uhlu pohledu. Ja myslim, ze WoW grafika je skvela. Presne pasuje do sveta. Pro me neni grafika = technologie. Kdyz to sedi, tak to muze mit klidne 10 polygonu. Ja povazuju grafiku WoW za skvelou a AoC jakbysmet. Dalsi argument ohledne doporuceni toho co mi nechutna neberu. Ja se obvykle drzim me zkusenosti. ;-)

AoC muselo opakuji muselo vyjit drive, nez melo. Nicmene tak spatne na tom neni ani nahodou.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

juf
Moderator

1304 Posts

Posted - 09/10/2008 :  14:31:53  Show Profile  Send juf an ICQ Message Send juf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

A pak jsou lidi jako treba ja, co kdyz se jim graficky neco nelibi, tak to nehrajou i kdyby to byla dokonalost sama. Osobne povazuji WoW za zdarilou MMO (bohuzel ji kazi ty masy nactiletych floutku), ale hrat sem ho nevydrzel vic jak tri mesice, bo si na to oci me nezvykli.

Kazdopadne AoC treba bylo graficky pro me prijatelnejsi, bohuzel zbytek byl neprijatelny a po koupi krabice jsem neodehral ani pulku z toho mesice zdarma.

Ja osobne mam z WHO strach prave z te grafiky. Mno co, casem se na to mozna podivam... a mozna taky ne, pac vsichni uz budou mit plny zuby Counter Striku ve fantasy kabate s nutnosti levelovat



Musis to hrat se 2.5 promile v zilach .. pak ti bude grafika u prdele .. to se pak uz vsechno mlzi stejne .. ja sem tak hral wow prez dva roky. Ja spis hraju az podle lidi .. s urcitejam typkama budu hrat klidne lemmings . Hlavne kdyz se na monitoru neco hejbe a ze sluchatek na me nekdo řve, co tam zase vyvadim a proc nehealuju nebo nedisekurzuju

DarkFall - Mr Juf
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 09/10/2008 :  14:37:25  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Dalsi argument ohledne doporuceni toho co mi nechutna neberu. Ja se obvykle drzim me zkusenosti. ;-)



ja jsem ale nanapsal co ti nechutna, ja jsem napsal co nevypada libive ale neochutnal jsi, tam je imo vetsina lidi nachylna podlehnout tlaku a ochutnat a teprve kdyz nechutna tak na to kasle a i pak kdyz je tlak dostatecne velky hodne lidi zkusi znovu, zalezi na mire prvniho nechutnani.

lastfm
Go to Top of Page

Eldrim
Starting Member

13 Posts

Posted - 09/10/2008 :  14:41:51  Show Profile  Send Eldrim an ICQ Message Send Eldrim a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by Shemiramoth

To Maniac: Ano to je pravda, o tom se vubec nepru. Ta hratelnost je doprovodna a je to presne jako rikas, kdyz to ma hratelnost, lide pokracuji ve hrani a ti, kterym se to nelibilo se treba i nechaji zlomit. To mas jak s jidlem, muze to skvele vypadat, ale chutna to pod psa. Ovsem kdyz to skvele vypada (a vzhled prodava) a jeste to navic chutna, tak si to koupis znovu a znovu a znovu. ;-)



A když máš skvělou hru a k tomu skvělé jídlo, tak skončíš jak tlusté prase u PC , a ano, mluvím za sebe


Hehe to mi pripomina, videl jsi dil South parku, kterej byl na motivy Wowka? :) to nemelo chybu :P
Go to Top of Page

Punky
Starting Member

48 Posts

Posted - 09/10/2008 :  15:28:49  Show Profile Send Punky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutuspohyb klikanim mysi - z toho se mne chce blejt


tak toto ma napr neskutocne serie, ze sa neda pohybovat pomocou kliknutim mysi na vzdialenejsi bod... strasne to obmedzuje napr konverzaciu ked sa premiestnujes cez celu mapu alebo pproste niekde daleko, to vzdy aby si zastal ked chces nieco napisat...to uz sa lepsie pise pri combate, skilly hadzes mysou a pri tom vypisujes do chatu
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 09/10/2008 :  15:31:00  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Od toho je autorun
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 09/10/2008 :  15:49:43  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
osobne klavesnici pouzivam jen v boji

na normalni presun a otaceni si clovek s mysi vystaci, nevim kdo to vymyslel ale je to genialni, obe tlacitka pohyb dopredu + mouse4 autorun a mouse5 skakani, drzeni leveho + pohyb = otaceni, stisknuti praveho pri autorunu natoceni na spravny smer + vycentrovani kamery, sazmorejme vypnuta ta blbost s automatickou inteligentni kamerou ktera vyrovnava, lidi to sice pouzivaji ale pro me je to nepochopitelne, vyrovnam si look rovne dopredu pres prave tlacitko a pri autorunu se muzu divat kolem sebe dle libosti, nevraci me to porad do defaultu kdyz nechci.

lastfm

Edited by - Rashaverak on 09/10/2008 15:50:56
Go to Top of Page

Gurat
Starting Member

72 Posts

Posted - 09/10/2008 :  16:09:24  Show Profile Send Gurat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

osobne klavesnici pouzivam jen v boji

na normalni presun a otaceni si clovek s mysi vystaci, nevim kdo to vymyslel ale je to genialni, obe tlacitka pohyb dopredu + mouse4 autorun...



Ze by Blizz? Jestli me pamet neklame tak min. run pres dve tlacitka mysi urcite..4 a 5 nepouzivam =)

Punky, Punky..autorun je zaklad =)

WOW Moula & Sandio <MYTH> DT
WHO Mooshtubba Squig Herder
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 09/10/2008 :  16:26:01  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by juf

quote:
Originally posted by Kuzmik

A pak jsou lidi jako treba ja, co kdyz se jim graficky neco nelibi, tak to nehrajou i kdyby to byla dokonalost sama. Osobne povazuji WoW za zdarilou MMO (bohuzel ji kazi ty masy nactiletych floutku), ale hrat sem ho nevydrzel vic jak tri mesice, bo si na to oci me nezvykli.

Kazdopadne AoC treba bylo graficky pro me prijatelnejsi, bohuzel zbytek byl neprijatelny a po koupi krabice jsem neodehral ani pulku z toho mesice zdarma.

Ja osobne mam z WHO strach prave z te grafiky. Mno co, casem se na to mozna podivam... a mozna taky ne, pac vsichni uz budou mit plny zuby Counter Striku ve fantasy kabate s nutnosti levelovat



Musis to hrat se 2.5 promile v zilach .. pak ti bude grafika u prdele .. to se pak uz vsechno mlzi stejne .. ja sem tak hral wow prez dva roky. Ja spis hraju az podle lidi .. s urcitejam typkama budu hrat klidne lemmings . Hlavne kdyz se na monitoru neco hejbe a ze sluchatek na me nekdo řve, co tam zase vyvadim a proc nehealuju nebo nedisekurzuju


hmm to mi zni povedome

2Kuzma : Skifi zase kecas co ?

Edited by - Araya on 09/10/2008 16:27:06
Go to Top of Page

Punky
Starting Member

48 Posts

Posted - 09/10/2008 :  16:30:08  Show Profile Send Punky a Private Message  Reply with Quote
jasne, ale autorun je autorun, toto je predsa len trosku nieco ine...zvykol som si na taky pohyb uz v L2 a potom v gw kde to bolo pre mna riesene k dokonalosti, ze ste mohli kliknut hocikde a hra vas tam sama proste dopravila najkratsou mozno cestou...autorun vsa predsa len nuti neico s tym robit a ked napr robim nejake questy a mam ist jednu a tu istu trasu behom 10 minut xxx krat tak ma to uz nejak extra nebavi a nieco take ako len odklik mysou na miesto kam sa chcete dostat a venovat sa niecomu inemu (chat, sledovanie mapy kto kde drzi keep, citanie si v tome alebo co ja viem co este) by bol pre mna proste luxus na ktory som si proste uz navykol... btw, existuje v who nieco ako follow friendly alebo take nieco? dalej ked uz som pri tych veciach z gw (ziadny zaciatok flamu, ziadne hadanie sa o tom ktora hra je lepsia atd, to len pre istotu ze by s tym chcel niekto zacat a posielat ma hrat gw alebo co), strasne sa mi tam pacil chat, ktory je v who uplne nahovno...napr z pmiek je pre mna hotove utrpenie, hlavne ked pise viac ludi naraz... v gw to bolo riesene systemom ze stacilo kliknut mysou na nick ktory bol niekde v chate a mohli ste rovno pisat pm... tu ked mi pise niekto s nickom janeviemuzakymaleprostestrasnedlhablbost a medzi tym este niekto iny, tak dookola pisat /tell janeviemuzakymaleprostestrasnedlhablbost je hrozna otrava...takisto filtre su strasne divne, pripada mi to ze ked vo filtroch vypnete Say, strati sa mi tam presne to co tam nechcem mat (nejake keci npc, kto kolko hodil, kto co lootol atd) ale zaroven s tym sa straca aj to co niekto vravi cez normal /say cize to pre mna straca vyznam to vypinat...potom sa zase stava to (chat mam default velkost), ze ked niekto nieco pise do party chatu a hned tam nabehne to info o tom kto dal pass, kto need atd, tak ta sprava jednoducho uz zmizne a kolko krat ani nezaregistrujem poriadne ze niekto nieco pisal... mozno je chyba u mna, mozno ten chat neviem len dobre customiznut, takze pokial ma niekto nejake typy ako si upravit chat aby bol co najprehladnejsi, najjednoduchsi a aby sa dobre komunikovalo, sem s nimi
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 09/10/2008 :  16:31:05  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gurat

quote:
Originally posted by Rashaverak

osobne klavesnici pouzivam jen v boji

na normalni presun a otaceni si clovek s mysi vystaci, nevim kdo to vymyslel ale je to genialni, obe tlacitka pohyb dopredu + mouse4 autorun...



Ze by Blizz? Jestli me pamet neklame tak min. run pres dve tlacitka mysi urcite..4 a 5 nepouzivam =)

Punky, Punky..autorun je zaklad =)

Blizz to rozhodne nebyl, lol. Uz v Knight online to tak bylo mozny a pochybuju ze s tim prisli prvni oni a ne nekdo pred nima. Jink je to naprosto dokonalej zpusob a taky nechapu silence co maji nastaveno to automaticke vraceni kamery.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Gurat
Starting Member

72 Posts

Posted - 09/10/2008 :  16:38:39  Show Profile Send Gurat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen
..KO...



No vidis, to jsem nejaky ten patek take hral (MYKO,USKO), takze me pamet klame jen trochu =)

Viz. Punky chat..dockej casu, nejde vsechno hned..doufam, ze ted pracuji na dulezitejsich vecech..

WOW Moula & Sandio <MYTH> DT
WHO Mooshtubba Squig Herder
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 09/10/2008 :  16:41:40  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Punky

/tell janeviemuzakymaleprostestrasnedlhablbost je hrozna otrava...



pri tvem stylopisu by ti jakykoliv chat nemel delat problem a cim mene prehledny tim vice bych ocekaval ze se budes citit jako ryba ve vode.

zkus ctrl+r a pak tab

filtry se budou menit v pristim patchi pridavaji tam nejake filtry pro npcsay tusim

lastfm

Edited by - Rashaverak on 09/10/2008 16:43:19
Go to Top of Page

Punky
Starting Member

48 Posts

Posted - 09/10/2008 :  17:06:48  Show Profile Send Punky a Private Message  Reply with Quote
no pozri...ten nick jaky som tam drbol presne vyjadroval moje znechutenie ked mam nieco podobne pisat... ak sa ti inak moje posty zdaju neprehladne tak budiz, ale neviem co ma spolocne prehladonst postov na fore s prehladnostou chatu v hre... to ze sa netrapim nejak s upravou postov tu (odstavce, zvyraznovanie a podobne vychytavky) neznamena ze v hre nechcem mat kvalitny a prehladny chat... takze take nejake kvazi narazky ake si dal v prvej vete su trapne, plytke, ubohe :)

ps: za ostatne dik, hento skusim a s tym druhym si ma potesil, to ma neskutocne iritovalo, ked to upravia budem len rad ( a mas to dokonca aj v odstavci:P)
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 09/10/2008 :  19:16:46  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Punky
btw, existuje v who nieco ako follow friendly alebo take nieco?



/follow
/follow [target]
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,41 seconds. on eygor Snitz Forums 2000