Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars: The Old Republic
 Star Wars: The Old Republic - General
 General
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 37

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 28/12/2011 :  09:51:36  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ceh430

GG slicing nerf o 65%~75%

mazu to... nejvic useless skill pod sluncem, jde videt ze ti hosi vi uplne hovno o balancu a poslouchaj akorat ty ubreceny decka na jejich forku, co tomu hovno rozumi, to je proste tak, oni si ten skill nevzali tak jdou hned brecet ze wtf co to je ten skill dava "free" penize.. /facepalm



Taky mě docela zarazil, tenhle podle mne docela amatérský přístup :(
Když se po 20ti minutách dostanu na -300cr, tak nějak nevím, proč ten skill existuje.
A pokud do toho hrabou "kudy vítr, tudy listí", tak mají šanci zprasit podstatně víc věcí...
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 28/12/2011 :  10:17:51  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
nekde jsem cetl, ze pry v pvp zavedli univerzalni 30% healing debuff...

ja teda pvp nehraju a je mi to sumak, ale sel jsem uz par pve scenarek a teda nevim jak kdo ale abych healnul manika na full tak potrebuju tak cca 7.5 vteriny abych ho dostal z 0 na 100... tak v pvp tak 10+?

by me zajimalo jak se healerum hraje pvp

no mmo
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 28/12/2011 :  10:28:59  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ceh430

GG slicing nerf o 65%~75%

mazu to... nejvic useless skill pod sluncem, jde videt ze ti hosi vi uplne hovno o balancu a poslouchaj akorat ty ubreceny decka na jejich forku, co tomu hovno rozumi, to je proste tak, oni si ten skill nevzali tak jdou hned brecet ze wtf co to je ten skill dava "free" penize.. /facepalm



To je dost těžký říct, ale neznám osobu která s tím to skilem nevydělala minimálně půl milionu creditů. Za to crafter je stále bez peněz :).

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 31/12/2011 :  12:17:54  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
tak musim rict, ze heroic 4 pres level 30 teda rozhodne radne pritvrdili...

nektery questy jsou naprosto bozi... akorat obcas narazim na plot hole, kdyz nejdu questy v ocekavanem poradi.

no mmo
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 01/01/2012 :  04:15:23  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Mám rozjeto Sorcerora lvl 32 a Commando 39. Musím říct, že obě příběhové linky mě baví. Focus mám ted na commando.

HC 2 - 4 lidi jsou pěkně udělané a pobaví. Proto nechápu lidi co se hnali za 50 lvl jako blázni. Nemohli tyhle Q projít a hru si užít. Myslím tím hráče co měli lvl 50 za první týden.

Instance: první 3 mě osobně moc nezaujali. TARAL V je ovšem skvělý.

Co se týče PVP a jeho "hratelnosti" ... kolísání FPS, lagy serveru (?) - jak jinak si vysvětlit že mi hráči lítaj sem a tam + lvl 50 hráči.

Snad už brzy budou mít 50lvl vlastní BG. Chápu, že jim systém momentálně neumožňuje nic jiného než tam mrzačit "low lvl" , mě to ale stojí nervy :)

Edited by - Luka on 01/01/2012 04:24:31
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 02/01/2012 :  09:33:51  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luka

Snad už brzy budou mít 50lvl vlastní BG. Chápu, že jim systém momentálně neumožňuje nic jiného než tam mrzačit "low lvl" , mě to ale stojí nervy :)


Presne. Ja tajne dufam, ze to poriesia uz zajtra, resp next maintenance Ale som asi blazon, ja viem. A este tajnejsie dufam, ze spravia komplet brackety, 10-19, 20-29 atd. Dobre, ja sa nestazujem, vcera napr sme behali dve grupky premade warzony. Prva grupka mala aj nejake lvl 50, my ostatni, sme bolo okolo lvlu 40, a vyhrali sme 8 z 10, zabavne matche, dost vyrovnane, aj na nasej strane nejaka 50tka, aj superi mali nejake. Horsie na tom bola grupa 1, ti mali konstantne proti sebe full 50 rooster, spolu s low lvl na ich strane a nemohli vyhrat pomerne dlho. Takze otazka znie, ako funguje matchmaking ... V nasom pripade fungoval spravodlivo a vysledkom boli pekne, tesne matche. Co sa ale neda povedat o grupe 1.

MMO traveller
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 02/01/2012 :  12:01:12  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Tak zjišťuju že endame PvE s companionem je neskutečně těžký. Light armor vydrží uplný hovno, jako healer nemáš dmg ani heal output pro sebe ani tanka........ pain jak prase to hrát.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 02/01/2012 :  12:15:28  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Tak zjišťuju že endame PvE s companionem je neskutečně těžký. Light armor vydrží uplný hovno, jako healer nemáš dmg ani heal output pro sebe ani tanka........ pain jak prase to hrát.


Ja idem teraz Hoth lvl 37 planetu ako lvl 42 a dostavam STRASNE na prdel a to mam kazdy kus gearu 40+ epic/modifikovatelny s up to date modami. Companion to iste. Problem je, ze beham s DPS companionom a nie som tank, cize to DPS nieco stoji. Lenze zvazujem vymenit Kiru za Doc-a, sice budem zabijat o dost pomalsie, ale nebudem musiet po kazdom fighte restit ...

MMO traveller
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 02/01/2012 :  12:20:22  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

quote:
Originally posted by Jaffa

Tak zjišťuju že endame PvE s companionem je neskutečně těžký. Light armor vydrží uplný hovno, jako healer nemáš dmg ani heal output pro sebe ani tanka........ pain jak prase to hrát.


Ja idem teraz Hoth lvl 37 planetu ako lvl 42 a dostavam STRASNE na prdel a to mam kazdy kus gearu 40+ epic/modifikovatelny s up to date modami. Companion to iste. Problem je, ze beham s DPS companionom a nie som tank, cize to DPS nieco stoji. Lenze zvazujem vymenit Kiru za Doc-a, sice budem zabijat o dost pomalsie, ale nebudem musiet po kazdom fighte restit ...



duo dps + dps muze efektivne jit jen malo class, napr marauder vpohode, s jinyma to chce mit sam nebo companion co tankuje nebo healuje

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 02/01/2012 12:20:36
Go to Top of Page

Aragorn
Average Member

1001 Posts

Posted - 02/01/2012 :  12:39:44  Show Profile  Send Aragorn an ICQ Message Send Aragorn a Private Message  Reply with Quote
jojo, jak nekteri lidi breceli ze je to ze zacatku moc lehky tak asi po lvl30 kdy hra zacina tezknout vystrizliveli, po lvl 40 uz je to nekdy dost hard a muj mercenary by bez healer companiona byl dost v pr.. ;)
neni uz to jen mackat 1 2 3 a doufat ze to nejak dopadne, dost casto je to i abilitach na cd atd, proste vyuzivat naplno potencial postavy


Kallath <Mor do Kuli>

Edited by - Aragorn on 02/01/2012 12:40:07
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 02/01/2012 :  12:42:39  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
je to tak a napr posledni boj v class questu BH s dvouma stribrnyma mobama, kteri se navzajem healujou ( heal zkousej casteji nez je CD ability na interrupta vyhealuje je to z 10ti procent na 90) byl extreme hard a nakonec se me poved s tankem prave az s dps companionem, prvne jsem s pouzitim vsech cd dokazal zabit prvniho pak behat 10 minut po lodi s medpackama se dohealovat a zabit druhyho :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 02/01/2012 12:43:02
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 02/01/2012 :  13:18:49  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

je to tak a napr posledni boj v class questu BH s dvouma stribrnyma mobama, kteri se navzajem healujou ( heal zkousej casteji nez je CD ability na interrupta vyhealuje je to z 10ti procent na 90) byl extreme hard a nakonec se me poved s tankem prave az s dps companionem, prvne jsem s pouzitim vsech cd dokazal zabit prvniho pak behat 10 minut po lodi s medpackama se dohealovat a zabit druhyho :)



Včera v noci jsem myslel že se podělám z boje s first sonem u consulara, posledního class questu. Nakonec jsem to dal tank+ já jako heal ale šílený. To dmg je moc velký a tank je v podstatě jaké požírač dmg k ničemu dostává tak moc že já jako healer mužu jen healovat až do oom. Dmg jen přes tanka a jednu dvě dotky.

Nechal jsem tam 50k za opravy.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 02/01/2012 13:21:41
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 02/01/2012 :  13:24:48  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:

Ja idem teraz Hoth lvl 37 planetu ako lvl 42 a dostavam STRASNE na prdel a to mam kazdy kus gearu 40+ epic/modifikovatelny s up to date modami. Companion to iste. Problem je, ze beham s DPS companionom a nie som tank, cize to DPS nieco stoji. Lenze zvazujem vymenit Kiru za Doc-a, sice budem zabijat o dost pomalsie, ale nebudem musiet po kazdom fighte restit ...



No tohle jsem si říkal taky ale ten companion healuje dost málo, jedeš stejně blbě na hraně s životem jako v jiné kombinaci companionu. I když já se ke kombinaci dmg consular a Tharan Cedrax heal vrátím. Hrát healera je za trest tak ať si to užije společník.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 02/01/2012 :  13:47:41  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Já jedu Sith Sorcku (dmg tree) s tím šulinem Khem Valem jako tank.
Všechno se dalo vesměs v pohodě, akorát od nějakého levelu Khem používá AoE a pokud to použije poblíž moba, co jsem mu dal 1m stun, tak i ho to trefí a jde to do sraček.
I když jsem zkoušel vypínat jeho ability, co by to mohly dělat, tak stejně to nepomohlo. Btw. mám teprve level 25.
Jinak ta hra mohla vyjít klidně jako single player a multiplayer dát jako placený.
Trošku paradox je, že pokud na jedné planetě udělám opravdu všechny questy a nejdu žáden flashpoint,
tak na další planetě už ty nové questy jsou prakticky všechny zelené a jak končím s planetou, tak některé questy byly už šedé, tak možná by neškodilo trošku ubrat ty EXPy za dělání questů.
Jinak ale pohodové hraní, narozdíl od jiných her si rád poslechnu všechen dialog u questů, oproti pouze čtení.

Edited by - spajdr on 02/01/2012 13:49:46
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 02/01/2012 :  13:59:28  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Já jedu Sith Sorcku (dmg tree) s tím šulinem Khem Valem jako tank.
Všechno se dalo vesměs v pohodě, akorát od nějakého levelu Khem používá AoE a pokud to použije poblíž moba, co jsem mu dal 1m stun, tak i ho to trefí a jde to do sraček.
I když jsem zkoušel vypínat jeho ability, co by to mohly dělat, tak stejně to nepomohlo. Btw. mám teprve level 25.
Jinak ta hra mohla vyjít klidně jako single player a multiplayer dát jako placený.
Trošku paradox je, že pokud na jedné planetě udělám opravdu všechny questy a nejdu žáden flashpoint,
tak na další planetě už ty nové questy jsou prakticky všechny zelené a jak končím s planetou, tak některé questy byly už šedé, tak možná by neškodilo trošku ubrat ty EXPy za dělání questů.
Jinak ale pohodové hraní, narozdíl od jiných her si rád poslechnu všechen dialog u questů, oproti pouze čtení.



Tohle skončí, od levelu 30-40 už questu není moc a budeš rád že jsi přelevelovanej, věř mi. Taky jsem nechodil FP ani PvP a nakonec jsem musel zažít chodit kolem levelu 40 WZ jinak bych měl problém.

Jinak mám stenej problém s tankem zapne si aoe taunt s dmgm i kdyz to vypnu a breakne mi v packu strong moba a už se vezu na 50 levelu to znamená smrt a brutal opravy.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 02/01/2012 :  13:59:28  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
Ja prakticky robim sive questy bez experience rewardu od lvlu 20 ... pretoze som zbehol instancie par krat a vela pvp, najvacsi rozdiel som mal na Alderaane, kde som bol o 8 lvlov viac ako odporucany lvl zony

MMO traveller
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 02/01/2012 :  14:17:12  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Mám dotaz pod jakou kategorií v GTN najdu "luxury fabrics"? Jsou to ty látky z underworld tradingu, ale pod tímhle jsem nenašel ani jednu.

Edited by - Lobos on 02/01/2012 14:17:35
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 02/01/2012 :  15:28:58  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Jsem také sorcka s madness tree.
Ty AoE ability jsou pitomé. Vypnout jdou, ale problém je, že systém si to vypnutí nepamatuje. Tzn někdy po smrti companiona, relogu a podobně je nutné dané vypnutí udělat znovu. Pokud se to hlídá, tak mi companion můj mezz nebreakne a můžu zabíjet moby po jednom.

Je ale pravda, že to tuhne a tank companion vydrží stejný prd jako já.
Healovat ho má smysl pouze při malém damage, protože mé healy mají docela špatný poměr HP/sec. To se spíš vyplatí naplno rozjet damage a doufat, že moba umlátím dříve, než umře companion.

Také jsem si všiml, že jsou některé questy docela nevyvážené z hlediska obtížnosti. Dám příklad : Jsem trochu overlevelnutej (level 32 a jsem chvilku po začátku Tatooine). Na Tatooine dám heroic 2+ solo s companionem vcelku bez problémů, na Nar Shaddaa, která je nižší level jsem podobný Heroic neměl šanci udělat.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 02/01/2012 :  16:36:07  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

quote:
Originally posted by Jaffa

Tak zjišťuju že endame PvE s companionem je neskutečně těžký. Light armor vydrží uplný hovno, jako healer nemáš dmg ani heal output pro sebe ani tanka........ pain jak prase to hrát.


Ja idem teraz Hoth lvl 37 planetu ako lvl 42 a dostavam STRASNE na prdel a to mam kazdy kus gearu 40+ epic/modifikovatelny s up to date modami. Companion to iste. Problem je, ze beham s DPS companionom a nie som tank, cize to DPS nieco stoji. Lenze zvazujem vymenit Kiru za Doc-a, sice budem zabijat o dost pomalsie, ale nebudem musiet po kazdom fighte restit ...



Vyměň companiona a bude to PVE zase nadále neskutečně lehký.. sage je na PvE totální maser.

Jedu balance větev + Cedraxe, kterej přihealovává + má tu holo-holku co sem tam zabaví protivníka a je jí úplně buřt jestli je to regular, nebo champion. Na Hothu jsem byl taky na lvl 42 byla to zívačka, někde jsem tam ukytoval i lvl 40 championa. Byl to mele char, tak to šlo.

Když jdeš na skupinu nějakých mobů, a jsou to regulaři, tak pod ně pustíš zemětřesení, které je udrží na zemi a zabije, případně si k tomu vemeš dmg companiona a ten to zrychlí. Když jsou ve skupině zlatý protivníci, tak zvedneš 3 do vzduchu a zabíjíš je postupně, nejlépe s Cedraxem a jeho holo-buchtou po boku.

I do PvP je sage dobrej, ale trpí na dvě věci, zaprvé je to klasickej hadrník, čili si ho každej vybere za cíl místo obrněnců kolem a za druhé, Bioware se patrně posrali, když dali každýmu povolání X stunů nebo rootů. Extrém je agent, to je povolání s kterým mam naprosto největší problémy, přijde ke mě zezadu ve stealthu schodí mě na zem a než se moje postavička stačí zvednout, tak mě 3x rízne do zad za 2k+ dmg ..s tím já už pak nic moc nenadělam. Když je to vytuněná 50. tka, tak mě je schopná zabít tímhle jedním útokem. Jestli na tohle někdo zná nějakou dobrou radu, která je vyzkoušená v praxi, ne nějakej blábol plnej teorie, tak sem s ní. Samozřejmě to řeší bejt v partě na TS s parťíkem, ale to se vždycky nepovede.

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 02/01/2012 :  16:43:23  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Tak mně napadá. Neočekávají tvůrci, že už si v pozdějších částech hry najdete kamarády na výpomoc?:)

Ale jinak jo, dá se čekat, že ta "obtížnost" půjde pryč jako první. V betě na tom byly podobně i ranné levely.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 02/01/2012 :  16:43:50  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
No rada nic moc, tohle jsem samozřejmě měl ale pokud musíš bejt heal na guild akce tak co?? Ta hra potřebuje dementní dual class podle někoho protože hrát s healerem je k uzoufání. Jako zlatej Rift když se to vezme tam jsi mohl přepínat 4 povoláni v podstatě.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 02/01/2012 :  16:55:17  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
uprimne se priznam, ze jsem na jeden class quest (jeho finale) hledal navod na netu... lvl 34 elite mob.

jinak ja jsem lvl 37 mam za sebou balmorru a pocitam, ze brzo okusim hoth tak poreferuju.
Beham s Qyzem jako tank, ja jsem heal spec sage ofc a zatim to celkem davame... i elity mi qyz odtankuje. Dokonce jsem ho jednou nechal tankovat champa v nejakym heroicu a taky jsme to zvladli... holt nejsou tanci tak tankuje muj pet ;-)

no mmo
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 02/01/2012 :  17:00:08  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

No rada nic moc, tohle jsem samozřejmě měl ale pokud musíš bejt heal na guild akce tak co?? Ta hra potřebuje dementní dual class podle někoho protože hrát s healerem je k uzoufání. Jako zlatej Rift když se to vezme tam jsi mohl přepínat 4 povoláni v podstatě.



Kdybych chtěl bejt kousavej, asi bych ti napsal, že když se obětuješ pro guildu a jdeš do heal specu, tak by se měla guilda obětovat pro tebe a pomoct ti s těžkýma questama. Případně, by jsi měl být, jako support char, natolik sociálně schopný, aby jsi si našel živého parťáka a mohl jsi svoje healerské schopnosti využít.

S balanced větví je každopádně PvE zbytečně jednoduchý.

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 02/01/2012 :  17:02:27  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

quote:
Originally posted by ceh430

GG slicing nerf o 65%~75%

mazu to... nejvic useless skill pod sluncem, jde videt ze ti hosi vi uplne hovno o balancu a poslouchaj akorat ty ubreceny decka na jejich forku, co tomu hovno rozumi, to je proste tak, oni si ten skill nevzali tak jdou hned brecet ze wtf co to je ten skill dava "free" penize.. /facepalm



Taky mě docela zarazil, tenhle podle mne docela amatérský přístup :(
Když se po 20ti minutách dostanu na -300cr, tak nějak nevím, proč ten skill existuje.
A pokud do toho hrabou "kudy vítr, tudy listí", tak mají šanci zprasit podstatně víc věcí...


Jste moc náročný ldi.
Pokud chcete kvalitní zábavu, asi nezbyde hledat ji jinde než ve hrách dělaných pro masy.
A je fuk, jestli jde o wow, swtor, hgg či cokoliv jiného.
Toť jsou mé nejnovější poznatky.Jediný, co mě ještě do budoucna trochu láká je D3 respetive jsem zvědavej, jaký peníze tam půjdou udělat na té AH za real money a jak to Blizzardi ošetří proti skriptům.
Go to Top of Page

hRoch
Moderator

360 Posts

Posted - 02/01/2012 :  18:05:56  Show Profile  Visit hRoch's Homepage Send hRoch a Private Message  Reply with Quote
Je fakt, ze tak nejak od 30+ prituhuje, ale porad se daj heroicy pro 4 chodit ve 2 lidech s companionama, akorat si clovek trochu zaklika, kdyz zabiji 4-5 zlatejch bez cc najednou nebo championa s addama . Takze bych rek, ze je to tak akorat vyvazeny pro 4 lidi, aby se moc nezadejchali, ale zaroven si i trochu poklikali ty svoje ability a naucili se trochu taktiku boje, nez je obycejnej zerg + aoe. Kazdopadne jsem rad, ze tomu tak je, ten zacatek byl hrozne smesnej, snad i pro lidi, co nikdy MMO nehrali . Casem to asi ponerfujou, ostatne jako vsechno i v ostatnich MMORPG, takze si vazme trochy te obtiznosti, dokud je.

DAoC, AC2, SWG, WoW, EQ2, VG, AO, Rift, SWToR, GW2, WildStar.
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 03/01/2012 :  03:52:13  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Hraju Commando (lvl 44). Na Q jsem vzdy letel s levlama navic (vyslo to tak +4, diky pvp) Q byvaji v lokaci do ktere me zavede class Q vetsinou uz jen zelene.

Musim rict, ze jsem problem ktery bych nezvladl zatim nemel. Jedu DMG a companionka me healuje. Davam i "named" zlatostribrne (jak rikam maj tak o 4 lvl min nez ja)...commando to proste ustoji. Pravda ability jedu na CD, ale na to tam jsou.

Ze sorckou (lvl 32) jsem mel vetsi problemy to zvladnout (heal + Khal)

U class Q se da dobre umrit na to, ze hned po rozhovoru z nejakym zapornakem na vas vyskoci a neni moc cas udelat CC. Parkrat jsem na to zarval. Zvlastni je, ze me nejvic davaj dva "stribrni" ...
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 03/01/2012 :  08:31:15  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
jj 2x strong je dost husty... elitaci byvaj vetsinou solo tak jsou jednodussi.

mimochodem vcera jsem zabrousil zpatky na Nar-Shadaa dodelavat bonus serii...

takze lvl 37 heal spec Sage, questy ~lvl 31... heroic 2+ jsem solnul... ten muj pandulak potankoval i 2 elitky naraz... takze s 6 level rozdilem se to docela da :-D

no mmo
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 03/01/2012 :  08:41:27  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
:) jo s lvl naskokem to jde, legrace je nastoupit s craftenyma modrenkama do hard modu instanci :) ti bossove maj docela dmg, k tomu exktreme kratkej enrage timer :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 03/01/2012 :  09:40:23  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
V hard modu jsem byl zatim jednou a to Black Talon a to bylo naprosto v pohodě, taky to ale je nejlehčí HM. Umřel jsem tuším jen jednou a to jsem urval bosse :)

Sorcka lightning / madness hybrid (25/16) Soluju s Khemem a dva strong nejsou problem, občas ho teda healnout musim aby neumřel moc brzo, ale jinak to jde. Ono přeci jen kombinace procnutá madness a tím pádem o 20% silnější instant cast chain lightning mají něco do sebe :)

Oba boje s finalním v class questu byly naprosto v pohodě, ale ten poslední před ním na corelii co ho na mě poslal, to byl hnus...
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 03/01/2012 :  10:19:02  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Xantus

V hard modu jsem byl zatim jednou a to Black Talon a to bylo naprosto v pohodě, taky to ale je nejlehčí HM. Umřel jsem tuším jen jednou a to jsem urval bosse :)

Sorcka lightning / madness hybrid (25/16) Soluju s Khemem a dva strong nejsou problem, občas ho teda healnout musim aby neumřel moc brzo, ale jinak to jde. Ono přeci jen kombinace procnutá madness a tím pádem o 20% silnější instant cast chain lightning mají něco do sebe :)

Oba boje s finalním v class questu byly naprosto v pohodě, ale ten poslední před ním na corelii co ho na mě poslal, to byl hnus...



no my jsme ani jednoho bosse nestihli pred enrage timerem, a odmitame to exploitovat, takze to bylo dost narocny
hlavne teda bonusovej robot :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 03/01/2012 10:20:20
Go to Top of Page

Iani
New Member

206 Posts

Posted - 03/01/2012 :  10:22:37  Show Profile  Send Iani an ICQ Message Send Iani a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lobos

Mám dotaz pod jakou kategorií v GTN najdu "luxury fabrics"? Jsou to ty látky z underworld tradingu, ale pod tímhle jsem nenašel ani jednu.



Diplomacy :)

Ja mam Commando (full heal spec) + tank companiona M1-4X a prijde mi to az docela nevyvazene silny kombo (kdyz jsou oba slusne equipnuti). 180k hp on-level named bez problemu, akorat to trva ukrutne dlouho. Obcas kvuli nedostatku hracu solnu i Heroic-4 quest (o cca 5lvl nizsi).

-= Major Rivers Durant =- Commando Combat Medic - Red Eclipse EU
Go to Top of Page

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 03/01/2012 :  10:26:06  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
Jsme to prochazeli normálně, tank Juggernaut, heal mercenary a operative a já sorcka dps. Pickup grupa, já tam byl jako jediný poprvé, ostatní ne a bylo to poznat, takže opravdu nebyl žádný problém. Bonusový robot zabit tanka v ten okamžik co umřel i on :)
Go to Top of Page

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 03/01/2012 :  10:28:54  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lobos

Mám dotaz pod jakou kategorií v GTN najdu "luxury fabrics"? Jsou to ty látky z underworld tradingu, ale pod tímhle jsem nenašel ani jednu.



Podle mě by to mělo být takhle: První záložka Crafting Material a v druhé underworld trading.

Já mám samostatného Artificera tak matroš nekupuju, ale mělo by to takhle být
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 03/01/2012 :  11:31:53  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
Jak uz bylo psano, uzivejme si obtiznost, dokud to jde. Oni uz si maly americani vybrecej easy mod pro vsechny...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 03/01/2012 :  11:37:57  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

Jak uz bylo psano, uzivejme si obtiznost, dokud to jde. Oni uz si maly americani vybrecej easy mod pro vsechny...



tak ono bude stacit nesnizovat obtiznost a pockat si, ted nejsou ani v aukci dobry craft itemy az budou tak i cerstvy 50ky s itemama z aukce budou nekde jinde nez my ted po vyleveleni

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 03/01/2012 :  11:39:32  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Xantus

quote:
Originally posted by Lobos

Mám dotaz pod jakou kategorií v GTN najdu "luxury fabrics"? Jsou to ty látky z underworld tradingu, ale pod tímhle jsem nenašel ani jednu.



Podle mě by to mělo být takhle: První záložka Crafting Material a v druhé underworld trading.

Já mám samostatného Artificera tak matroš nekupuju, ale mělo by to takhle být

Nejsem si uplně jist, bo nejsem ve hře, ale luxury fabrics jsem tuším zahlídl nevím proč ve Scavengingu .
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 03/01/2012 :  11:40:17  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
kdyz uz jsme teda u tech kraftu... tak diky tomu, ze muzu delat craft mise zaroven s expenim tak mam teda biochem veci pro vyssi level nez jsem sam... pekne to odsejpa ;-)

akorat teda nevim jak moc to bude prodejny... napr. ruzny implanty.

Nejvic me teda rozesmava, kdyz muzu procnout schematics na pot, kterej nejde vypotrebovat... to urcite hodne pomuze ekonomice az se to bude vyrabet v trosku vetsim.

no mmo
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 03/01/2012 :  11:48:41  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

kdyz uz jsme teda u tech kraftu... tak diky tomu, ze muzu delat craft mise zaroven s expenim tak mam teda biochem veci pro vyssi level nez jsem sam... pekne to odsejpa ;-)

akorat teda nevim jak moc to bude prodejny... napr. ruzny implanty.

Nejvic me teda rozesmava, kdyz muzu procnout schematics na pot, kterej nejde vypotrebovat... to urcite hodne pomuze ekonomice az se to bude vyrabet v trosku vetsim.



Ted nechci kecat jedu Artificera ale co jsem viděl u Biochemu tak ty věci které vyrobíš reversingem a nejdou vyčerpat, tak je může používat jen Biochemik co má určitý skill level. Něco jako ve WoWku jewelcrafter sloty na prsteny.

Pokud jde o prodejnost těžko říct, na Ilumu je vendor co prodává za daily tokeny implantáty(prsteny) asi lepší než současnej craft. Sice stojí jeden 120 tokenu....


Jinak začínám mít velkej problém s creditama, jakmile dojdou questy vyschne přísun peněz a jedna full oprava na 50 levlu je za 35k....

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 03/01/2012 11:51:17
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 03/01/2012 :  11:53:58  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa



Ted nechci kecat jedu Artificera ale co jsem viděl u Biochemu tak ty věci které vyrobíš reversingem a nejdou vyčerpat, tak je může používat jen Biochemik co má určitý skill level. Něco jako ve WoWku jewelcrafter sloty na prsteny.

Pokud jde o prodejnost těžko říct, na Ilumu je vendor co prodává za daily tokeny implantáty(prsteny) asi lepší než současnej craft. Sice stojí jeden 120 tokenu....


Jinak začínám mít velkej problém s creditama, jakmile dojdou questy vyschne přísun peněz a jedna full oprava na 50 levlu je za 35k....



aha toho jsem si nevsim, ale muzu checknout...mam tam nejakej low level resolve buff purple. ale je mozny ze ja to neuvidim kdyz tu biochem splnuju ;-)

co se tyce otroceni na lvl 50... nevim jestli se toho budu ucastnit :-) pro me zatim je to jasna single rpg s otrapama kolem a kdyz vyschnou class questy tak je mozny, ze protocim postupne vsechny classy ;-).

no mmo
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 03/01/2012 :  12:21:33  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
jo tyhle veci jsou bud bop , nebo omezeny pouzitim pouze pro biochema
veci jsou prodejny vyborne v prubehu leveleni nejvic modry, tam nema smysl to vyhanet az do fialova moc, na max levelu zase modry veci leda s augument slotem, jinak az fialovou, ale prodavaj se hodne a za slusnou cenu, kdybych na tom chtel vydelavat mel bych hodne milionu :) ale ja nikdy moc crafter a obchodnik nebyl takze spis prodelavam protoze nakupuju recepty ucim se vycritovavam a rozdavam po guilde :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 03/01/2012 :  12:51:46  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
No neviem, z mojej skusenosti sa veci velmi nepredavaju. Jedine tak nejake mody a ship upgrades.

Biochem veci moze pouzivat iba biochem, kym ho nedropnes, tak to neuvidis :(.

Osobne pouzivam veci, ktore maju pekny vzhlad a staty upgradnem modami, velmi zaujimavy design, ktory sa mi paci.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 03/01/2012 :  12:55:24  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

jo tyhle veci jsou bud bop , nebo omezeny pouzitim pouze pro biochema
veci jsou prodejny vyborne v prubehu leveleni nejvic modry, tam nema smysl to vyhanet az do fialova moc, na max levelu zase modry veci leda s augument slotem, jinak az fialovou, ale prodavaj se hodne a za slusnou cenu, kdybych na tom chtel vydelavat mel bych hodne milionu :) ale ja nikdy moc crafter a obchodnik nebyl takze spis prodelavam protoze nakupuju recepty ucim se vycritovavam a rozdavam po guilde :)



No dobrý ale mě critnul jen jeden enchantn(zapláta) u Artificera zatím z green>blue>epic a trvalo mi to asi 20x zelenej, 22x modrej než sem měl crit na epic schéma. Příšerně to žralo matroš. Jestli právě nebude lepší za daily si pořídit z Ilumu.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 03/01/2012 :  12:58:56  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Z ilumu ano, ak budes mat zvysne tokeny. Na max leveli uz tie matsky az tak potrebovat nebudes.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 03/01/2012 :  13:04:19  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DarkFace

No neviem, z mojej skusenosti sa veci velmi nepredavaju. Jedine tak nejake mody a ship upgrades.

Biochem veci moze pouzivat iba biochem, kym ho nedropnes, tak to neuvidis :(.

Osobne pouzivam veci, ktore maju pekny vzhlad a staty upgradnem modami, velmi zaujimavy design, ktory sa mi paci.


fialova powertech chestka tankovaci lvl 49 - naklady pokud bych koupil material v aukci cca 20k
pokud ji dam za 80k proda se do druhyho dne
pokud ji dam za 40k proda se do dvou hodin
jde o to, ze tyhle veci si stejne delam pro sebe zkousim abych mel modry aspon s augument slotem, bez augument slotu rozkladam , obcas to critne do fialova pak fialovy zkousim abych ji mel i s augument slotem, kdyz se nepovede prodam ji, protoze jsou proste lepsi nez ty za tokeny

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 03/01/2012 :  13:04:40  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
Na ilumu jsou na prodej za daily Barrely, Hilty a Armoringy (8 daily za kus). Mody a Enhancementy ne, na to pozor!

Co se týká implantátů a naušnic, tak ty jsou za 120 daily kus což rozhodně není málo.
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 03/01/2012 :  14:25:45  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
Takovou hru vy hrajete? http://www.rockpapershotgun.com/2012/01/02/swtor-ilum-bans-were-real-nuanced/

Ban za to, ze lootnu nejakou high lvl vec s lowbikem?!


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 03/01/2012 :  14:39:49  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paja2000

Takovou hru vy hrajete? http://www.rockpapershotgun.com/2012/01/02/swtor-ilum-bans-were-real-nuanced/

Ban za to, ze lootnu nejakou high lvl vec s lowbikem?!



v kazde hre se da najit / naprogramovat gamebreaking / economybreaking exploit a pokud se rozhodnu ho zneuzivat mel bych byt permanentne zabanovan a pokud by to bylo mozne dohledat i vsichni kdo k tomu napomahali

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 03/01/2012 :  14:58:46  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paja2000

Takovou hru vy hrajete? http://www.rockpapershotgun.com/2012/01/02/swtor-ilum-bans-were-real-nuanced/

Ban za to, ze lootnu nejakou high lvl vec s lowbikem?!



Nie tak celkom. V Ilume lowbiek (na inom accounte) flippoval zonu a tak respawnoval resourcy pre maina niekoho ineho.

Exploit.

Edit:

TOS:

” Section B6 of the terms of service state that “You may not engage in any conduct or practice that results in an Account containing items, objects, currency, character attributes, rank, or status that are inappropriate for the level or rank of the character contained in the Account, i.e., “item loading,”.” “

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "

Edited by - DarkFace on 03/01/2012 15:02:20
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 03/01/2012 :  15:17:27  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by paja2000

Takovou hru vy hrajete? http://www.rockpapershotgun.com/2012/01/02/swtor-ilum-bans-were-real-nuanced/

Ban za to, ze lootnu nejakou high lvl vec s lowbikem?!



v kazde hre se da najit / naprogramovat gamebreaking / economybreaking exploit a pokud se rozhodnu ho zneuzivat mel bych byt permanentne zabanovan a pokud by to bylo mozne dohledat i vsichni kdo k tomu napomahali



to je tvůj pohled na věc, na druhou stranu tohle je jasná chyba autora tý hry a měl by nést odpovědnost hlavně on

mně osobně příjde teda dost absurdní, abych někomu dal 50€ za službu a on mně jí pak zrušil, protože on někde udělal chybu
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 03/01/2012 :  15:29:07  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by paja2000

Takovou hru vy hrajete? http://www.rockpapershotgun.com/2012/01/02/swtor-ilum-bans-were-real-nuanced/

Ban za to, ze lootnu nejakou high lvl vec s lowbikem?!



v kazde hre se da najit / naprogramovat gamebreaking / economybreaking exploit a pokud se rozhodnu ho zneuzivat mel bych byt permanentne zabanovan a pokud by to bylo mozne dohledat i vsichni kdo k tomu napomahali



to je tvůj pohled na věc, na druhou stranu tohle je jasná chyba autora tý hry a měl by nést odpovědnost hlavně on

mně osobně příjde teda dost absurdní, abych někomu dal 50€ za službu a on mně jí pak zrušil, protože on někde udělal chybu



dal jsi 50eur ale taky jsi souhlasil s pravidly, ktera kdyz porusis mas za ne stanovene sankce
a kdyby to slo byl bych prisnejsi, zadal bych absolutni trest :D pro vsechny zlodeje podvodnicky atd a to nejen v online hrach, to by se usetrilo nakladu ve veznicich :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page
Page: of 37 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,56 seconds. on eygor Snitz Forums 2000