Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars: The Old Republic
 Star Wars: The Old Republic - General
 General
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 37

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 03/01/2012 :  16:11:28  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Az na to, ze jsou pravidla, ktera by mela byt bez vyjimek vymahana.
Aktualni SWTOR EULA ti zakazuje si posilat veci na alta (B6). Coz ale nikdo nepotresta.

Je fajn ze jsou pravidla, ale bud se jich budes do slova drzet (EULU sem necetl, ale zajimalo by mne, zda lze "normalnim" hranim neporusit) nebo si hrat podle sebe. A nekdo jinej te zabanuje podle sebe.

IMHO je chyba v EA, a to v blby EULE a chybama zacatecniku.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 03/01/2012 :  16:56:52  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

Az na to, ze jsou pravidla, ktera by mela byt bez vyjimek vymahana.
Aktualni SWTOR EULA ti zakazuje si posilat veci na alta (B6). Coz ale nikdo nepotresta.

Je fajn ze jsou pravidla, ale bud se jich budes do slova drzet (EULU sem necetl, ale zajimalo by mne, zda lze "normalnim" hranim neporusit) nebo si hrat podle sebe. A nekdo jinej te zabanuje podle sebe.

IMHO je chyba v EA, a to v blby EULE a chybama zacatecniku.



account != char imo... takze B6 se nemuze vztahovat na posilani veci mezi hlavni a vedlejsi postavou.

no mmo
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 03/01/2012 :  20:09:55  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

quote:
Originally posted by tojejedno

Az na to, ze jsou pravidla, ktera by mela byt bez vyjimek vymahana.
Aktualni SWTOR EULA ti zakazuje si posilat veci na alta (B6). Coz ale nikdo nepotresta.

Je fajn ze jsou pravidla, ale bud se jich budes do slova drzet (EULU sem necetl, ale zajimalo by mne, zda lze "normalnim" hranim neporusit) nebo si hrat podle sebe. A nekdo jinej te zabanuje podle sebe.

IMHO je chyba v EA, a to v blby EULE a chybama zacatecniku.



account != char imo... takze B6 se nemuze vztahovat na posilani veci mezi hlavni a vedlejsi postavou.


Proc ne, account je nadmnozina. To znamena, ze banujou ucet a ne char.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 03/01/2012 :  20:28:10  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha


dal jsi 50eur ale taky jsi souhlasil s pravidly, ktera kdyz porusis mas za ne stanovene sankce
a kdyby to slo byl bych prisnejsi, zadal bych absolutni trest :D pro vsechny zlodeje podvodnicky atd a to nejen v online hrach, to by se usetrilo nakladu ve veznicich :D



TOS a podobný dokumenty ani neberu v potaz, to je jednostranně sepsaná věc, kde se většina lidí upíše k věcem, kterým ani nerozumí a nedokáže posoudit jestli je vlastně porušuje nebo ne.

Kdo ví jestli by si po pořádný kontrole ještě vůbec hrál :] Vždycky jde samozřejmě o výklad, ale jak jsem si to tak narychlo prolítnul, tak porušením RoC je třeba použítí overlay u Teamspeaku/Mumble, ovladače k různejm klávesnicím a myším atp. Je jasný, že EA asi zítra nezruší účet všem co používají TeamSpeak nebo klávesnici Logitech G13, ale pokud by se držel těch dokumentů, tak by měl, spousta legitimního softwaru používá uplně stejný metody jako hacky/exploity, to tam ale nikdo nerozebírá.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 03/01/2012 :  22:34:48  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
tak rikate, ze 2 strong moby jsou problem?

tak to by me teda hodne zajimalo od nejake jine Jedi Sage co rika na quest "Attis Station"...

podle meho nazoru by to mel byt regulerni heroic 2+, akorat je to class quest tak to nekomu bylo blby tak oznacit... ale imo nekomu ruplo v kouli pri designu tehle mise.

no mmo

Edited by - celdric on 03/01/2012 22:35:26
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 04/01/2012 :  00:04:58  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

tak rikate, ze 2 strong moby jsou problem?

tak to by me teda hodne zajimalo od nejake jine Jedi Sage co rika na quest "Attis Station"...

podle meho nazoru by to mel byt regulerni heroic 2+, akorat je to class quest tak to nekomu bylo blby tak oznacit... ale imo nekomu ruplo v kouli pri designu tehle mise.



Nektere casti class questu jsou celkem solidne tezke, o tom zadna. Ale budme za to radi, dat to urcite jde a mnohem vic se mi hnusi pristup, kdy se predpoklada, ze jsou hraci na jedno ucho chromi a na druhe oko neslysej.

Pokud s tim mas az takovej problem, vzdycky to muzes dat ve vice lidech, je to konec koncu multiplayerova hra (aspon misty).
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 04/01/2012 :  07:30:04  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman


Nektere casti class questu jsou celkem solidne tezke, o tom zadna. Ale budme za to radi, dat to urcite jde a mnohem vic se mi hnusi pristup, kdy se predpoklada, ze jsou hraci na jedno ucho chromi a na druhe oko neslysej.

Pokud s tim mas az takovej problem, vzdycky to muzes dat ve vice lidech, je to konec koncu multiplayerova hra (aspon misty).



mno budiz... to je samozrejme pravda, ale bylo by fer od hry, kdyby me napovedela predem...
konkretne v teto situaci se to odehrava na planete Quesh a v dobe me pritomnosti jsme tam byli 4...

jinak o co mi jde... jsou tam pully 1 gold+1strong+1 obyc - to je ok, precejen forcelift jede... ale ten 3x strong pull kterej je tam 2x je teda na zabiti, poprve jsem samozrejme exnul na prvnim pullu, druhej pull jsem uz zvladl bez chyby, ale jsem fakt zvedavej co na to hraci...
navic je to psany pro level 36, ja byl level 38 a nektery moby byli level 37...
to by me zajimalo jak tohle mohlo behem playtestingu ulitnout, kdyz je to na hlavni questove linii jedi consular.

jinak teda co se tyce tehle planety...tak jsem tam delal zatim jen 1-2 side questy a mam teda pocit, ze ten muj tanky tank companion prd vydrzi... Je tam zas nejakej skok v obtiznosti proti level 30.
Strong moby uz fakt festovne nukujou a jsou obtiznosti co se tyce dmg outputu v podstate na urovni elite, nastesti maj porad cca 40% hp elitek. Ale vyvojari to vubec nerespektuji a stackuji tam strong moby jak se jim zlibi...


Nevi nekdo jak blizko jsem k Nadie Grell? Vsude pisou, ze ji dostanu az na te druhe planete od B (nemuzu si ted vzpomenout, neni to Balmorra ale to druhy) a mam se z Quesh vratit na ship (ale to asi pujdu az po side questech...), tak nevim jestli nemam zkusit nejakej inovativni pristup typu (honem rychle pro novyho compa, side questy potom), kdyby to byla otazka pristi planety tak bych to mozna risknul.

no mmo
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 04/01/2012 :  07:31:05  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Iani

quote:
Originally posted by Lobos

Mám dotaz pod jakou kategorií v GTN najdu "luxury fabrics"? Jsou to ty látky z underworld tradingu, ale pod tímhle jsem nenašel ani jednu.



Diplomacy :)





Je to tak, díky moc!


Btw potřebuji nového tanka pro svého sorce, ta steroidová držka s bederní rouškou už se mi vůbec nelíbí. Bude Xalek (údajně můj apprentice) z planety Voss stejně dobrý tank nebo jsem odsouzený koukat na Khema?
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 04/01/2012 :  08:21:16  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric


mno budiz... to je samozrejme pravda, ale bylo by fer od hry, kdyby me napovedela predem...
konkretne v teto situaci se to odehrava na planete Quesh a v dobe me pritomnosti jsme tam byli 4...

jinak o co mi jde... jsou tam pully 1 gold+1strong+1 obyc - to je ok, precejen forcelift jede... ale ten 3x strong pull kterej je tam 2x je teda na zabiti, poprve jsem samozrejme exnul na prvnim pullu, druhej pull jsem uz zvladl bez chyby, ale jsem fakt zvedavej co na to hraci...
navic je to psany pro level 36, ja byl level 38 a nektery moby byli level 37...
to by me zajimalo jak tohle mohlo behem playtestingu ulitnout, kdyz je to na hlavni questove linii jedi consular.




todle je presne ten typ komentaru diky kterejm tam za rok budou stat 2 obyc mobove lvl 31 ktery zabijes za 5 sekund

lastfm
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 04/01/2012 :  08:57:12  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
Nevíte někdo dobrej template na Jedi Shadow? Solo boss na class questu mi dělají docela problémy. Snažím se udělat cca http://www.torhead.com/skill-calc#6010cZhMZfMfRrbkrfz.1 ale nevím zda toto je ta pravá volba..

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

hRoch
Moderator

360 Posts

Posted - 04/01/2012 :  09:23:42  Show Profile  Visit hRoch's Homepage Send hRoch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

quote:
Originally posted by Rahman


Nektere casti class questu jsou celkem solidne tezke, o tom zadna. Ale budme za to radi, dat to urcite jde a mnohem vic se mi hnusi pristup, kdy se predpoklada, ze jsou hraci na jedno ucho chromi a na druhe oko neslysej.

Pokud s tim mas az takovej problem, vzdycky to muzes dat ve vice lidech, je to konec koncu multiplayerova hra (aspon misty).



mno budiz... to je samozrejme pravda, ale bylo by fer od hry, kdyby me napovedela predem...
konkretne v teto situaci se to odehrava na planete Quesh a v dobe me pritomnosti jsme tam byli 4...

jinak o co mi jde... jsou tam pully 1 gold+1strong+1 obyc - to je ok, precejen forcelift jede... ale ten 3x strong pull kterej je tam 2x je teda na zabiti, poprve jsem samozrejme exnul na prvnim pullu, druhej pull jsem uz zvladl bez chyby, ale jsem fakt zvedavej co na to hraci...
navic je to psany pro level 36, ja byl level 38 a nektery moby byli level 37...
to by me zajimalo jak tohle mohlo behem playtestingu ulitnout, kdyz je to na hlavni questove linii jedi consular.

jinak teda co se tyce tehle planety...tak jsem tam delal zatim jen 1-2 side questy a mam teda pocit, ze ten muj tanky tank companion prd vydrzi... Je tam zas nejakej skok v obtiznosti proti level 30.
Strong moby uz fakt festovne nukujou a jsou obtiznosti co se tyce dmg outputu v podstate na urovni elite, nastesti maj porad cca 40% hp elitek. Ale vyvojari to vubec nerespektuji a stackuji tam strong moby jak se jim zlibi...


Nevi nekdo jak blizko jsem k Nadie Grell? Vsude pisou, ze ji dostanu az na te druhe planete od B (nemuzu si ted vzpomenout, neni to Balmorra ale to druhy) a mam se z Quesh vratit na ship (ale to asi pujdu az po side questech...), tak nevim jestli nemam zkusit nejakej inovativni pristup typu (honem rychle pro novyho compa, side questy potom), kdyby to byla otazka pristi planety tak bych to mozna risknul.

Uprimne ti zavidim . Hrajem ve 2 - Jugg+Powertech (+2 companioni). Az do 2. bose ve Foundry jsme to takhle hrali vetsinou sami vcetne flashpointu. Delali jsme vsechny questy, 2-3 WZ denne max, obcas nejaka ta space mise. Nevim, jak to jiny delaj, ze maj stejnej nebo i nizsi! lvl nez je dalsi planeta, ale my jsme proste porad o 5 lvlu vejs a mame co delat, aby jsme ty questy na dalsi planete meli jeste zeleny = zabijime jen to nutny, abysme to preexpeni zpomalili, ale na 40+ uz to je stejne jedno. Myslim, ze to trochu nepoladili a cekali, ze proste lidi budou chodit ve 4 i (heroicy pro 4). Kdyz to ale clovek chodi ve 2 (coz ocividne jde az do vyssiho lvlu), tak dostava asi malinko vic XP, nez je zdravo a je proste prelevelovanej. Class questy jsou kazdopadne sranda, jsem zvedavej na ty posledni, co tu lidi psali, ze jsou tezsi, uprimne v to doufam. Kazdopadne jsem chtel rict, ze mit stejnej nebo jen o 1 lvl vyssi postavu nez je doporucenej lvl planety musi bejt i prijemny, clovek si pak na ty planete aspon nepripada, ze jsou ty questy, o kterejch se vzdycky v rozhovorech zminujou jako hrozna vyzva, hrozna parodie a dal by to snad i sam companion . Takze si to uzivej, vem si nekoho do party, heroicy/flashpointy hezky ve 4 dle designu hry a mate alespon o zabavu postarano. Pro nas to zacalo bejt zajimavy az nejak po 35+, do ty doby to byl proste jen zerg mobu jako do lvlu 10, coz tu hru taky trochu degradovalo .

Companiona mas jinak na Belsavis (40+).


quote:
Originally posted by riddle


Nevíte někdo dobrej template na Jedi Shadow? Solo boss na class questu mi dělají docela problémy. Snažím se udělat cca http://www.torhead.com/skill-calc#6010cZhMZfMfRrbkrfz.1 ale nevím zda toto je ta pravá volba..

Treba ti pomuze tohle...
http://blackrabbit2999.blogspot.com/2011/12/swtor-jedi-shadow-comprehensive-guide.html

DAoC, AC2, SWG, WoW, EQ2, VG, AO, Rift, SWToR, GW2, WildStar.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 04/01/2012 :  09:36:47  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by celdric

tak rikate, ze 2 strong moby jsou problem?

tak to by me teda hodne zajimalo od nejake jine Jedi Sage co rika na quest "Attis Station"...

podle meho nazoru by to mel byt regulerni heroic 2+, akorat je to class quest tak to nekomu bylo blby tak oznacit... ale imo nekomu ruplo v kouli pri designu tehle mise.



Nektere casti class questu jsou celkem solidne tezke, o tom zadna. Ale budme za to radi, dat to urcite jde a mnohem vic se mi hnusi pristup, kdy se predpoklada, ze jsou hraci na jedno ucho chromi a na druhe oko neslysej.

Pokud s tim mas az takovej problem, vzdycky to muzes dat ve vice lidech, je to konec koncu multiplayerova hra (aspon misty).



Mám takovej dojem, že většina class questů v instancích (projít zeleným portálem) nejdou udělat v partě. Prostě toho svýho kamrádá neuvidíš.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 04/01/2012 :  09:40:14  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

tak rikate, ze 2 strong moby jsou problem?

tak to by me teda hodne zajimalo od nejake jine Jedi Sage co rika na quest "Attis Station"...

podle meho nazoru by to mel byt regulerni heroic 2+, akorat je to class quest tak to nekomu bylo blby tak oznacit... ale imo nekomu ruplo v kouli pri designu tehle mise.



2 stron jsou obtizni kdyz nemas CC , ty jako jedi consular CC mas, takze to odpovida trem strong mobum :)
ten quest si pamatuju z bety, jo dal jsem to s par smrtma ale nebyl to problem rozhodne ne takovej jako jsem zazil na tom poslednim s BH
mozna mas spatne gearnutyho companiona , muj toho vydrzel fakt hodne

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 04/01/2012 :  09:50:41  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban
Mám takovej dojem, že většina class questů v instancích (projít zeleným portálem) nejdou udělat v partě. Prostě toho svýho kamrádá neuvidíš.


Nemusí se to akorát povolit v preferencích?
Někdo mi pomáhal za sitha s tím velkým broukem na Tatooine..
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 04/01/2012 :  09:52:32  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Podle mě můžeš jít v partě, jen nesmí jít stejnej class. Tzn třeba 2x consular.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 04/01/2012 :  09:52:40  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by celdric

tak rikate, ze 2 strong moby jsou problem?

tak to by me teda hodne zajimalo od nejake jine Jedi Sage co rika na quest "Attis Station"...

podle meho nazoru by to mel byt regulerni heroic 2+, akorat je to class quest tak to nekomu bylo blby tak oznacit... ale imo nekomu ruplo v kouli pri designu tehle mise.


Nektere casti class questu jsou celkem solidne tezke, o tom zadna. Ale budme za to radi, dat to urcite jde a mnohem vic se mi hnusi pristup, kdy se predpoklada, ze jsou hraci na jedno ucho chromi a na druhe oko neslysej.

Pokud s tim mas az takovej problem, vzdycky to muzes dat ve vice lidech, je to konec koncu multiplayerova hra (aspon misty).



Mám takovej dojem, že většina class questů v instancích (projít zeleným portálem) nejdou udělat v partě. Prostě toho svýho kamrádá neuvidíš.


Muze tam kdokoliv, akorat ne stejna classa ve stejnym stepu (nebo vubec, tady si nejsem jistej).

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje


Edited by - tojejedno on 04/01/2012 09:53:17
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 04/01/2012 :  10:13:58  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Jo takhle.. je fakt, že jsem to zkoušel s klukama ve stejném stepu a stejná classa. Tak vida.. Kámoš má 42 lvl furt zkuhrá, že si něco nedává :o) Ten až se to dozví tak ho klepne :o)

Edited by - Azkaban on 04/01/2012 10:14:29
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 04/01/2012 :  10:53:35  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
zaplat pan buh za tezky questy.
Se slzou v oku pamatuju na wowko na epickej solo quest pro priesta na anthemu/benedictus, tak obtiznej jak byl puvodne jel asi jen prvni 3mesice hry...

nebo heritage v eq2...

nj do pul roku bude swtor uplne solo placana...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 04/01/2012 :  11:10:58  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
tak je to jasny ze zjednodusovat se bude :) holt co se da delat, nejcastejsi chyba co vidim, lidi si tank companiona oblecou do dps veci (bez defense shield / absorb) a pak se divi, ze nic nevydrzi atd.

jinak :)
•PvP lockboxes now cost 70 commendations, contain more consumables, and always contain an item

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 04/01/2012 :  11:13:25  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Když to tady tak pročítam, musím trochu přehodnotit názor na AI Operative. Říkal jsem si, že to s ním jde z kopce, na levelu 10 - 30 naprostej maser, co si solnul elite bossy se 100k HP. Na levelu 30 - 50 už to bylo horší, to už jsem dávat jen grupy 2 - 3 zlatejch max a přičítal jsem to tomu, že ten char je naprostej a nehratelnej gimp .

Když jsem spěchal na Corelii (47 - 50) s class questama, aby mi vrátili jednoho z companionů (v rámci příběhu mi jednoho sebrali a totálně se rozdrbal craft, nešlo posílat companiony na mise a pod.), tak jsem to na 46 levelu dojel solo bez potíží i s 50kama bossama. Teď netuším, jestli jsem tam nedingnul 47ku cestou, no ale byl jsem o 2 -3 levely pod mobama. S tou obtížností to nebude až tak tragické.
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 04/01/2012 :  11:27:47  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Priboo - OMG SPOILERS :(

Tiez som Operative a nemam zatial nejaky problem, jediny, ktory vidim, je, ze som ovela vyssi level ako planeta, kam ma posiela class quest.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 04/01/2012 :  11:35:51  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DarkFace

Priboo - OMG SPOILERS :(

Tiez som Operative a nemam zatial nejaky problem, jediny, ktory vidim, je, ze som ovela vyssi level ako planeta, kam ma posiela class quest.



tohle jsem vedel uz z bety a resil to snadno, vynechavam planety, na nekterych si udelam jen class quest a na nic jinyho nesahnu
a s altem naopak tyhle planety delam a vynechavam ty co jsem delal s mainem
zadadne nedelam daily flight mise ani heroic questy (ktery jsou taktez vsechny daily)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 04/01/2012 11:37:00
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 04/01/2012 :  11:47:48  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
!Spoiler alert!

S první postavou jsem dostal letadlo na 18 lvl. Svědomitě jsme dělal všechny questy co jsem potkal.

S druhou jsem se na to vykašlal a kamráda jsem dostal na 6 lvl a lodicku na 14, abych mohl kraftit. Vykašlat se na ty questy tak na 15 v klidečku du na 15 postavu, ale ono vám to tak nějak nedá. Navíc jsou celkem pěkné rewardy.
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 04/01/2012 :  12:29:32  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Taky jsem dělal všechny questy. Problém u postav s hidem je ten, že nevybíjíš trash a nemáš za něj XP. A bonus questy typu zabij 35 mobu, tedy upižlej je po jednom agentsým nožíkem se s operativem moc nedají. Z toho by člověka jeblo. Není to BH, který to má vynukovaný za dvě minuty. Ač jsem dělal všechny questy, vždycky jsem byl podlevelenej .
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 04/01/2012 :  12:29:55  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

•PvP lockboxes now cost 70 commendations, contain more consumables, and always contain an item



Co s tim? To sou ty zeleny ne?

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 04/01/2012 :  13:41:01  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
Nemate tam taky nejaky takovy mec?
http://www.novinky.cz/internet-a-pc/hry-a-herni-systemy/255076-mladik-utratil-300-tisic-korun-za-virtualni-mec-do-hry-age-of-wulin.html?ref=boxE


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 04/01/2012 :  13:42:36  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

Taky jsem dělal všechny questy. Problém u postav s hidem je ten, že nevybíjíš trash a nemáš za něj XP. A bonus questy typu zabij 35 mobu, tedy upižlej je po jednom agentsým nožíkem se s operativem moc nedají. Z toho by člověka jeblo. Není to BH, který to má vynukovaný za dvě minuty. Ač jsem dělal všechny questy, vždycky jsem byl podlevelenej .



Nj, mozno v tom bude problem :). Robim vsetky questy/heroic/bonusove. Som operative so stealthom.

Edit: Napr. na Alderaan som prisiel ako lvl 35.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "

Edited by - DarkFace on 04/01/2012 13:43:47
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 04/01/2012 :  21:20:36  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
http://www.youtube.com/watch?v=vun5geNHA5M

:]
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 05/01/2012 :  08:41:14  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
U každé bedny na Ilumu 12 level bot respawn bedny 7 min20sec obsah 4500 cca + green item 800-1200 hodnota. To bych se posral jako by na těch jejich blbejch airlockach na každý orbital stanici nad planetou nemohli udělat vstup od určitého levelu. Tady je vidět že všechny ty roky fakt dělali jen ten dabing.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 05/01/2012 08:42:30
Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 05/01/2012 :  08:47:20  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

http://www.youtube.com/watch?v=vun5geNHA5M

:]


Húúú konecne vime na co padla nejmin miliarda ty stiny sou super
tohodle typka to taky bavi http://www.youtube.com/watch?v=dC3HOF1YN1A&feature=related

Edited by - Milamber on 05/01/2012 08:55:21
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 05/01/2012 :  09:10:45  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

http://www.youtube.com/watch?v=vun5geNHA5M

:]


http://i.imgur.com/HnKp7.jpg

Fake, ale v souvislosti s banama za Illum docela dobry:)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Scout
New Member

256 Posts

Posted - 05/01/2012 :  12:05:26  Show Profile  Send Scout an ICQ Message Send Scout a Private Message  Reply with Quote
vzhledem k tomu ze uz mam hodne udychane pc (e4600 8800gt) tak premyslim o novem pc na kterem by tor trosku slapal na prumerne nebo lehce nadprumerne detaily... http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_130Q0115Z30112D50116OW0111WD0113CR010B6K010Y1101 co byste v tomdle zmenili ? vim ze muzu dat i5 nebo lepsi grafiku ale na to proste nejsou penizky tak spis v podobne cenove kategorii co by bylo lepsi :)


Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 05/01/2012 :  12:06:25  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Co se chystá k PVP: http://www.swtor.com/blog/new-year%E2%80%99s-pvp-update

Doufám, že vyřeší i "plynulost" hry v BG.

Jinak to vidím tak, že sotva dodělám lvl 50 po utrpení v PVP BG kde jsem hrál proti našláplým 50epicbattlemasterchampiongear tak v tom budu vlastně pokračovat už jen proti těmto hráčům :)

Jestli vidím v něčem výhodu rychlého vylevlování na 50, tak v tom, že se dalo poměrně snadno nafarmit potřebné marky v PVP proti low lvl. Sice ve výsledku výhry/prohry není moc rozdíl, co se ohodnocení týka, ale hrát proti vybavenému/nevybavenému hráči už rozdíl je.

Tímto pozdravuji všechny Operative lvl50 epic gear ! :)
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 05/01/2012 :  13:23:33  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Scout

vzhledem k tomu ze uz mam hodne udychane pc (e4600 8800gt) tak premyslim o novem pc na kterem by tor trosku slapal na prumerne nebo lehce nadprumerne detaily... http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_130Q0115Z30112D50116OW0111WD0113CR010B6K010Y1101 co byste v tomdle zmenili ? vim ze muzu dat i5 nebo lepsi grafiku ale na to proste nejsou penizky tak spis v podobne cenove kategorii co by bylo lepsi :)



jednoznacne vymenit ATi grafiku, i v swtor jako v jinych hrach tahle grafika nefunguje poradne lidi maj casto problemy s vypadkama textur atd. samozrejme je otazkou kolik zmen muzes udelat nakolik muzes pouzit neco ze staryho pc , ale predpokladam, ze napriklad disk, ktery jsou ted nehorazne predrazeny bys pouzit mohl ne ? a tim se da ta sestava dostat na napriklad http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_176A01132L010Y11010B6K011C9W01149E01 coz bude o hodne lepsi

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Scout
New Member

256 Posts

Posted - 05/01/2012 :  13:47:29  Show Profile  Send Scout an ICQ Message Send Scout a Private Message  Reply with Quote
bohuzel stare pc poputuje k mene bohatym pribuznym :-) takze nevyuziju zhola nic. co se tyce grafiky tu volis ciste kvuli problemum ati s swtor nebo proc ? dle benchmarku je horsi nez ta ati( http://www.anandtech.com/bench/Product/313?vs=291 ) i kdyz sectu s diskem a dalsima vecma co jsou treba tak se dostavam nekam na 15 tis... to by snad jeste slo


Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 05/01/2012 :  14:00:20  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Scout

bohuzel stare pc poputuje k mene bohatym pribuznym :-) takze nevyuziju zhola nic. co se tyce grafiky tu volis ciste kvuli problemum ati s swtor nebo proc ? dle benchmarku je horsi nez ta ati( http://www.anandtech.com/bench/Product/313?vs=291 ) i kdyz sectu s diskem a dalsima vecma co jsou treba tak se dostavam nekam na 15 tis... to by snad jeste slo



obecne grafiky ati vyhravaji benchmarky ale prohravaji ve hrach

z jednoduchyho duvodu, kdyz vyvojari delaji hru jako je swtor prijde k nim tym z nvidie a pomaha jim s odladenim
z ati jim poslou nefunkcni specifikace

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 05/01/2012 14:01:06
Go to Top of Page

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 05/01/2012 :  14:08:50  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Scout

bohuzel stare pc poputuje k mene bohatym pribuznym :-) takze nevyuziju zhola nic. co se tyce grafiky tu volis ciste kvuli problemum ati s swtor nebo proc ? dle benchmarku je horsi nez ta ati( http://www.anandtech.com/bench/Product/313?vs=291 ) i kdyz sectu s diskem a dalsima vecma co jsou treba tak se dostavam nekam na 15 tis... to by snad jeste slo



O tom, že ATi je často výkonnější než Nvidia není moc pochybností, je tu ale jedno velké ALE. A tím jsou ovladače a stabilita her.

Za všechny ty mmo co jsem hrál (měl jsem a stále mám nvidii) téměř kdykoliv, když něco lidem nefungovalo, padalo, chyběli textury, fragmenty apod. tak měli jedno společné... všichni měli nějakou ATi.
Ať to byl EQ2, aion, conan, rift. To je podle mě hlavní důvod.
Třeba swtor hraju od open bety z konce listopadu, za celou tu dobu mi hra ani jednou nespadla, nezatuhla, prostě nic, všechno jede, fps stabilní.
S ATi musíš přemýšlet a hledat (dost často) jaký ovladač na jakou hru dát, kdy vyjde fix apod aby se nějakou hru dalo i vubec hrát. Já jsem spokojenej s ovladačema co jsem nainstaloval když jsem měl nový comp (květen 2011) a od té doby jsem s nima nic nedělal, nebyl důvod, všechno fungovalo.

Jinými slovy, výkon není vše.
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 05/01/2012 :  14:10:59  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha


obecne grafiky ati vyhravaji benchmarky ale prohravaji ve hrach

z jednoduchyho duvodu, kdyz vyvojari delaji hru jako je swtor prijde k nim tym z nvidie a pomaha jim s odladenim
z ati jim poslou nefunkcni specifikace



a co dalšího obchodní zástupce Nvidie řikal ? :]

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 05/01/2012 :  14:12:20  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

quote:
Originally posted by Pertha


obecne grafiky ati vyhravaji benchmarky ale prohravaji ve hrach

z jednoduchyho duvodu, kdyz vyvojari delaji hru jako je swtor prijde k nim tym z nvidie a pomaha jim s odladenim
z ati jim poslou nefunkcni specifikace



a co dalšího obchodní zástupce Nvidie řikal ? :]




nevim , neznam, znam pouze vyvojare a hrace her :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 05/01/2012 :  14:13:01  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
presne tak je moc hezky kdyz karte vyjde fps o 10% lepsi ale ve vysledku jsou ati karty neco naprosto neuveritelne debilniho, nanestesti.

ja jsem se nechal nachytat na grafy a koupil sjem si po 10ti letech spokojeneho hrani s nvidiema ati v crossfiru a byla to slabe receno chyba.

lastfm
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 05/01/2012 :  14:27:00  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Také jsem o tom slyšel co se ATI vs. Nvidia týká. Hodně by k tomu mohl říct Rahman. Tuším, že jsi mi kdysi o tom povídal na srazku AoC.
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 05/01/2012 :  14:30:56  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Isac

quote:
Originally posted by Pertha


obecne grafiky ati vyhravaji benchmarky ale prohravaji ve hrach

z jednoduchyho duvodu, kdyz vyvojari delaji hru jako je swtor prijde k nim tym z nvidie a pomaha jim s odladenim
z ati jim poslou nefunkcni specifikace



a co dalšího obchodní zástupce Nvidie řikal ? :]




nevim , neznam, znam pouze vyvojare a hrace her :)



tak jako jeden z nich ti můžu napsat, že píšeš nesmysly :)

AMD se snaží (ATI už neexistuje ) supportovat týmy stejným způsobem jako Nvidia... pravda je akorát v tom, že Nvidia má ten support lepší, ale určitě to není tak brutální rozdíl jak píšeš ;)


-
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 05/01/2012 :  14:34:46  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Isac

quote:
Originally posted by Pertha


obecne grafiky ati vyhravaji benchmarky ale prohravaji ve hrach

z jednoduchyho duvodu, kdyz vyvojari delaji hru jako je swtor prijde k nim tym z nvidie a pomaha jim s odladenim
z ati jim poslou nefunkcni specifikace



a co dalšího obchodní zástupce Nvidie řikal ? :]




nevim , neznam, znam pouze vyvojare a hrace her :)



no ne že bych se chtěl ATI nějak zastávat, ale hyperbola to byla dobrá :]

bohužel v mém případě se asi tým Nvidie někde ztratil, protože ovladače obou dvou společností úspěšně zajistili těch pár pádu Windows 7 co jsem viděl :]


Edited by - Isac on 05/01/2012 14:35:31
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 05/01/2012 :  15:22:53  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
helemese tak kdyz jsem tu nedavno fnukal nad attis station, tak ted je na to na forech i oficialni fnukaci topic ;-)

http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=77090

akorat ja to teda zvladl na 2 smrti ;-)

no mmo
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 05/01/2012 :  15:59:51  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

helemese tak kdyz jsem tu nedavno fnukal nad attis station, tak ted je na to na forech i oficialni fnukaci topic ;-)

http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=77090

akorat ja to teda zvladl na 2 smrti ;-)



proste se najde hromada volu co si neumej obliknout companiona do spravnyho obleceni a pouzivat cc :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 05/01/2012 :  16:14:52  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
To je těžký, když ono tomu kamrádovi všechno nesluší :oD
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 06/01/2012 :  07:57:40  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
tak dneska bych si rad zafnukal nad trochu jinou veci nez obvykle ;-).

Moje herni zkusenost pochazi se serveru Arkanian Legacy (PvE) strana Republika.

Jedna se mi o to, ze asi tak od levelu 35 jsem nevidel jeden jedinej Heroic 4. Duvod je velice prosty... kolem levelu 35-40 je strasne moc planet, na ktery se rozdeli strasne malo hracu.

Napr. na Quesh co jsem tam byl po 2 dny v prime time jsou 4 lidi. Vcera pri plneni bonus questu na Balmorre, bylo lidi asi 12-14. Uvidim dneska na Hoth.
Z myho pohledu delat na techhle planetach heroic questy bylo vlastne uplne zbytecny, protoze je prakticky nikdy neuvidim.

Zajimavy je, ze do toho levelu 30 to nebyl problem. Bylo min planet pro vic levelu, takze treba na Nar Shadaa bylo pravidelne kolem 30ti lidi...z toho uz se celkem dalo sehnat skupinku 4, ktera se uvoli na heroic jit.

Dalsi vec je, ze tech heroicu je na kazde jednotlive planete proste strasne moc... urcite by prospela urcita redukce...
Teda pokud ovsem nebyl puvodni predpoklad, ze, jak tady nekteri pisou, si lidi maji heroic 4 solovat... Ja to teda neumim a jedinej heroic 2+ kterej jsem sel solo kdyz jsem byl o 4 levely vejs, mi prisel prilis "tedious".

Jinak vcera sranda... bonus quest posilajici me do heroic 4 zony se zabijenim 2 champ mobu (postupne) a znacenej jako "normal"... to fakt si nemohli na takovyhle veci dat trochu pozor?
Bohuzel jsem ten quest failnul, ne proto, ze bych toho 100k hp moba nezabil, ale nezabil jsem ho vcas :-(, byl jsem zhruba o asi 2 minuty pomalejsi nez se ocekava (coz je asi logicky, kdyz jsem ho sel s tank petem solo)

no mmo

Edited by - celdric on 06/01/2012 07:58:07
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 06/01/2012 :  08:10:39  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
heroic questy jsou "navic" jsou vsechny daily, takze skutecne se nepredpoklada, ze je budes vsechny delat, kdyz chces a mas lidi muzes , ale zrovna tak jako je muzes delat tyden kazdej den znovu a znovu zrovna tak je nemusis delat vubec
a quesh je jedina "kratka" planeta ostatni jsou pro vetsi rozsah levelu 4, oproti Quesh kde je rozsah jen 2

btw na planetach jsem nikdy za imperium nenarazil na bonus serii, kterou bych nesolnul s prstem v uchu , jediny tezky questy jsou oznaceny jako group, a nebo solo class questy

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 06/01/2012 08:12:34
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 06/01/2012 :  09:24:47  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Trochu mne sere jejich pristup k patchovani a informacich o nem:

-ve stredu hlasili 8 hod downtime byl 2.5
-ve ctvrtek nehlasili nic (a ani v patcheru nic nebylo) a servery byly dole 1.5hod?
-dneska to teda hlasili na 9-11 ale v posledni zprave na 9-13 (v patcheru jsou porad obe moznosti tak si vyber)

Prijde mne to dost amaterske.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 06/01/2012 :  09:36:11  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Tak si vyber tu kratší a máš to, ne?

Ještě, že chodím do práce...
Go to Top of Page
Page: of 37 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,71 seconds. on eygor Snitz Forums 2000