Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 Priest of Mitra - diskuze
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 21/06/2008 :  13:59:53  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Když už tu thread k téhle classe (zdá se, alespoň doufám) chybí, tak bych měl takovou otázečku:

Funguje vám v PVP Lance of Mitra tak jak má, tedy column damage?

Moje zkušenost je, že zatímco na moby to funguje skvěle (dá dmg všemu, čemu na cestě k cíli proletí), tak v PVP dá dmg až targetu, případně splash lidem kolem. I když si mezi sebe a cíl nastavím třeba pět lidí, tak jim lance nic neudělá, hitne až target.

Mohl byste to někdo vyzkoušet, jestli neblbnu?
------

Jo, a aby tu bylo taky něco užitečného, tak tady je levelovací AOE build:

http://feats.goonheim.com/priestofmitra#:abcei4l:abcgjkl

EDIT: nový link na build aby fungoval v předělaném planneru.

Začít lance, a pak nejdřív dojet Vengeance strom (!). Cleansing fire, Searing Light a Purification of Mitra jsou na AOE levelování naprosto zásadní.

Edited by - Marigold on 16/07/2008 21:14:52

GORTHAUR
New Member

drunk

168 Posts

Posted - 21/06/2008 :  18:55:38  Show Profile  Send GORTHAUR an ICQ Message Send GORTHAUR a Private Message  Reply with Quote
Lance v PvP nefunguje tak jak ma.

EvE
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 22/06/2008 :  11:35:23  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marigold


http://feats.goonheim.com/priestofmitra#t0a5b5c5e1h1i5l3o2p3u5x5A1t1a5b5c5g3j3k1l2t2



Koukam, ze mas Holy Accession. Predpokladam, ze je to clearcast na damage spelly, ktery procuje, kdyz mas nahozenou wave of life. Mas zhruba predstavu o procrate?

Jinak bez zakladniho mana regenu z general tree bych hrat nechtel.
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 22/06/2008 :  19:58:43  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Procuje to celkem často, jednou za pár sekund; bohužel je to jen na jedno kouzlo.

Regen není na vyšších levelech v PVE na levelování potřeba - vůbec. Většinou mana vystačí, nějaký regen mám na equipu a kdyžtak chlastnu flašku, která je stejně za pár šupů.

Do instancí pak možná jo, uvidíme.
Go to Top of Page

Orias
Starting Member

49 Posts

Posted - 23/06/2008 :  10:55:02  Show Profile Send Orias a Private Message  Reply with Quote
Upřímně na lvl 50+ mám povit, že je many děsně málo a bez manaregen bych byl uplně v prd.... po 2-3 mobech musím rested, což se mi na nižších levelech vůbec nestávalo.

Život je příliš dlouhý na všechnu tu bolest, kterou přináší i příliš krátký pro lásku a radost kterou nám dává....
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 23/06/2008 :  10:59:03  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Na levelu 58 nemám téměř žádné problémy s manou. Mám 5 bodů v regeneraci many, jinak full divinity spec od samého počátku.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 23/06/2008 :  11:08:31  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Ja problem s manou taky nemam, na solo dochazi prakticky jen pri solo zkouseni group mobu. Ale bez regenu v talentu bych zarucene vecne restil.
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 23/06/2008 :  11:24:29  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Já mám dojem že kolem 50-60 jsem taky s manou problémy měl, ale pak to nějak přešlo. Možná, že to je právě díky té Holy Ascension. Fakt to jedu tak jak jsem to postnul, a bez problémů, i na AOE grind (který je ostatně v poměru mana/mob/xp mnohem efektivnější - což může být taky důvod).
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 23/06/2008 :  11:43:04  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
A holy accession nepomáhá? Já jsem to používal jen asi do 24 lvl když jsem zkoušel priesta. Po dobu co máš na sobě tu rychlou hotku na léčení na kouzlíš zadara. Jen neví jestli se to vztahuje na všechny kouzla co máš i na vyšším lvl, takže možná mluvím je to zavádějící co tu píšu.
Go to Top of Page

Orias
Starting Member

49 Posts

Posted - 23/06/2008 :  11:54:05  Show Profile Send Orias a Private Message  Reply with Quote
Tady nejde o heal..... Spíše jsou drahé právě ty útopčné kouzla, v partě, kde v podtsatě udržuješ pouze 2 HoTky a když jde do tuhého zakouzlíš jeden heal co můžeš jednou za 2min tam tri mana nedojde snad nikdy...

Život je příliš dlouhý na všechnu tu bolest, kterou přináší i příliš krátký pro lásku a radost kterou nám dává....
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 23/06/2008 :  11:59:53  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
No právě ten feat funguje tak, že když na sobě tu hotku držíš tak ani utočné kouzlo nic nestojí. Používal jsem klasiku odhození a pak toho modráka co byl plošnej (když byly mobove na sobě) a zaroven tě to trochu i healnulo.
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 23/06/2008 :  12:47:25  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

No právě ten feat funguje tak, že když na sobě tu hotku držíš tak ani utočné kouzlo nic nestojí.


Ne. Ten feat funguje tak, že cone heal hotka má šanci procnout buff, který umožní zacastit jedno DD kouzlo zadarmo (a tím se spotřebuje). Pak musí opět procnout (může i z toho samého castu hotky).

Asi to není zas tak účinné, ale ušetří to 5 bodů v (na levelování) prakticky nepoužitelném general stromě.
Go to Top of Page

Drew
Junior Member

583 Posts

Posted - 23/06/2008 :  13:55:31  Show Profile  Send Drew an ICQ Message Send Drew a Private Message  Reply with Quote
mno mně na 45lev přijde že jsou healy v pvp děsně slabý a když to porovnám s DPS charama a jejich dmg tak spíš k smíchu.Ale záleží většinou fight od fightu každej je jinej( tam poklidím rangera o 6lev výš a pak mě nechutně pojede stejnej lev aniž bych cokoliv udělal). Jinak s PoM docela spokojenost,jen my chybí ve featech přímé vylepšení healu.

Udan Dirge/Sage (70/70) MdK inactive
Drew Temp/Armorer (61/70)MDK inactive
Dogra Shadowknight 70MDK inactive
Prdola Swashbuckler 80 Pohodari Nagafen
Udan Illusionist 80 Pohodari Nagafen
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 23/06/2008 :  17:52:21  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
To nemá nikdo, a POM jako ostatní classy během levelů taky osciluje nahoru a dolů, někdy je to lepší, někdy horší...
Go to Top of Page

Orias
Starting Member

49 Posts

Posted - 24/06/2008 :  08:13:46  Show Profile Send Orias a Private Message  Reply with Quote
Dokázal by mi někdo prosím přesně vysvětlit k čemu je Spellwave, upřímně zatím jsem to příliš do detailů nepochopil, včera mě dokonce při castění z toho jeblo a umřel jsem :-))))

Život je příliš dlouhý na všechnu tu bolest, kterou přináší i příliš krátký pro lásku a radost kterou nám dává....
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 24/06/2008 :  08:23:59  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
kdyz v nem ses mas ruzny bonusy (bonus na heal, domg, are dmg atp) nevyhoda je ze tro zere staminu a pak i zivoty

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Orias
Starting Member

49 Posts

Posted - 24/06/2008 :  08:25:22  Show Profile Send Orias a Private Message  Reply with Quote
tzn že v tom jde o kouzlit běžná kouzla?

Život je příliš dlouhý na všechnu tu bolest, kterou přináší i příliš krátký pro lásku a radost kterou nám dává....
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 24/06/2008 :  08:49:46  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Podívej se do threadu o necromancerovi, jinak hlavní použití spellweavingu je aby se člověk rychle zabil kvůli portování na jiný hřbitov
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 24/06/2008 :  09:17:12  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marigold

Podívej se do threadu o necromancerovi, jinak hlavní použití spellweavingu je aby se člověk rychle zabil kvůli portování na jiný hřbitov


Kdy dostanu ten Spellweaving? Už mě nebaví pořád skákat ze skal.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 24/06/2008 :  09:25:37  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

quote:
Originally posted by Marigold

Podívej se do threadu o necromancerovi, jinak hlavní použití spellweavingu je aby se člověk rychle zabil kvůli portování na jiný hřbitov


Kdy dostanu ten Spellweaving? Už mě nebaví pořád skákat ze skal.



lvl50

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 24/06/2008 :  09:34:24  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Orias

tzn že v tom jde o kouzlit běžná kouzla?



jo muzes v tom castit co chces

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 16/07/2008 :  21:16:51  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
hodne pekna guide, libi se mi ze tam popisuje co kdy dat.. a proc

http://ferv0r.wordpress.com/2008/06/26/priest-of-mitra-leveling-build-and-feat-advice/


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

GinzerG
Starting Member

17 Posts

Posted - 17/07/2008 :  14:57:09  Show Profile  Send GinzerG an ICQ Message Send GinzerG a Private Message  Reply with Quote
zdravim chtel bych se zeptat jak je mozne a zda se vam to taky stava ze pri pouziti spelu radiance (jednorazovy heal) to obcas nevyleci lidi z party, ti lide byli v dosahu, byli predemnou a nebyla mezi nami zadna barikada. Vetsinou to melo takovy prubeh ze prvni heal v boji vylecil, nahodil jsem 2 HOTky a jakmile jsem mohl znova radiance, dal jsem ho ale nikho to nevylecilo (ted presne nevim jestli to lecilo i me).

Naudre - Priest of Mitra 41+
Aquilonie RP-PVP
Go to Top of Page

Vali.
New Member

108 Posts

Posted - 17/07/2008 :  15:18:31  Show Profile Send Vali. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GinzerG

zdravim chtel bych se zeptat jak je mozne a zda se vam to taky stava ze pri pouziti spelu radiance (jednorazovy heal) to obcas nevyleci lidi z party, ti lide byli v dosahu, byli predemnou a nebyla mezi nami zadna barikada. Vetsinou to melo takovy prubeh ze prvni heal v boji vylecil, nahodil jsem 2 HOTky a jakmile jsem mohl znova radiance, dal jsem ho ale nikho to nevylecilo (ted presne nevim jestli to lecilo i me).


No po prvnim pouziti ti to hodi minutovej debuff a mas po zabickach ....hehe mas ho jak u svoji postavy tak u clenu party.
Go to Top of Page

Vali.
New Member

108 Posts

Posted - 17/07/2008 :  15:19:49  Show Profile Send Vali. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vali.

[quote]Originally posted by GinzerG

zdravim chtel bych se zeptat jak je mozne a zda se vam to taky stava ze pri pouziti spelu radiance (jednorazovy heal) to obcas nevyleci lidi z party, ti lide byli v dosahu, byli predemnou a nebyla mezi nami zadna barikada. Vetsinou to melo takovy prubeh ze prvni heal v boji vylecil, nahodil jsem 2 HOTky a jakmile jsem mohl znova radiance, dal jsem ho ale nikho to nevylecilo (ted presne nevim jestli to lecilo i me).


No po prvnim pouziti ti to hodi minutovej debuff a mas po zabickach .... mas ho jak u svoji postavy tak u clenu party.
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 17/07/2008 :  15:49:19  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

hodne pekna guide, libi se mi ze tam popisuje co kdy dat.. a proc

http://ferv0r.wordpress.com/2008/06/26/priest-of-mitra-leveling-build-and-feat-advice/



Ty body v general stromu jsou IMHO prakticky vyhozený (15 bodů na instantní radiance, který v PVE při levelování prakticky nevyužije - je to skoro úplně jen PVP talent), ale to je věc názoru. Hlavně si tím hodně zdrží okamžik, kdy dosáhne na jiné užitečnější featy v specializovaných stromech.

To, že nedává Purification of Mitra je IMHO větší blbost - ta damáž se nezdá nijak převratná, ale je to za dva body AOE navíc a zadarmo (Wave of Life castíš při grindu vždycky). Nedát si je je velká škoda.

Jinak dejme tomu.


Jinak taktika při AOE grindu u POM je prostá - pull přes Lance, další Lance když mobi běžej, pak Wave of Life (Purification of Mitra), Repulse, Radiance, Lance a šup na další pull.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,14 seconds. on eygor Snitz Forums 2000