Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 Demonologist - Diskuze
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 04/07/2008 :  10:01:38  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
Tato diskuze mi tu chybí. Blíží se mi lvl 80 a tak i přemýšlím o feat buildu. Samozřejmě, trošku jiný build bych použil na PvE a jiný na PvP.
Začínal jsem na Conflagration a nakonec přešel na Havoc a nelituju. Alespoň na PvP je to podle mě lepší.

Mám build podobný tomuto, co asi teď zkusím
http://www.conanarmory.com/feat.aspx?id=6#::e3afebefe2f2efefefaf35e3fefe6f5

Zajímavé je, že u některých featů nevidím rozdíl mezi tím, jestli je tam jeden bod, nebo 5. Jako je třeba v Havoc Overload nebo Wicked bolts.

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 09/07/2008 :  02:00:40  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
wicked bolts tam ma napsano ze ma odhazovat dale, ale na ofic forech pisou ze investice nema smysl


tohle je havoc pvp build naseho hlavniho demonologa :)
http://www.conanarmory.com/feat.aspx?id=6#::e3afefefe2f2efef3efe2fef30e2fefe2ce2f5e2


tier 1 epix


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 09/07/2008 :  02:01:05  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
conflag pvp
http://forums.ageofconan.com/showthread.php?t=85910


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 09/07/2008 :  07:44:35  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier
tohle je havoc pvp build naseho hlavniho demonologa :)
http://www.conanarmory.com/feat.aspx?id=6#::e3afefefe2f2efef3efe2fef30e2fefe2ce2f5e2



Řekl bych že tento feat je velmi podobný tomu co mám teď já.
Nemám teda Crimson Shield, přeci jen 5 bodů za 60Hp je drahá investice. Místo toho mám snížení Hate a následný deagro. To se hodí do grupy i na raidy. Jen je špatná že CD je 6 minut
Tome of Erlik jsem nakonec taky nezvolil a v Mirrored Iron mám o dva bodíky navíc. V Thunderclapu mám jen jeden bodík, u dalších jsem neviděl změnu a ten poslední feat Lore of Skelos není takový zázrak aby za to stál. Ale jinak skoro stejný.
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 09/07/2008 :  07:45:32  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier
tier 1 epix




Jo tak tohle je pěkný. Díky za post.
Go to Top of Page

Tecoa
Starting Member

4 Posts

Posted - 09/07/2008 :  09:15:31  Show Profile Send Tecoa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier


tohle je havoc pvp build naseho hlavniho demonologa :)
http://www.conanarmory.com/feat.aspx?id=6#::e3afefefe2f2efef3efe2fef30e2fefe2ce2f5e2


Archmage feat je na pvp celkem zbytecnej (hodi se spis na aoe grind) - vlastne nahodi buffy na oba druhy spellu (infernal knowledge + diabolic insight). 5 featu za tohle?
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 09/07/2008 :  09:26:21  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tecoa

quote:
Originally posted by Rodier


tohle je havoc pvp build naseho hlavniho demonologa :)
http://www.conanarmory.com/feat.aspx?id=6#::e3afefefe2f2efef3efe2fef30e2fefe2ce2f5e2


Archmage feat je na pvp celkem zbytecnej (hodi se spis na aoe grind) - vlastne nahodi buffy na oba druhy spellu (infernal knowledge + diabolic insight). 5 featu za tohle?



Jo pravda, já taky nemám Archmage ale mám Spiritual Aegis. 3% do resistů, kde to najdeš
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 09/07/2008 :  09:42:14  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tecoa

quote:
Originally posted by Rodier


tohle je havoc pvp build naseho hlavniho demonologa :)
http://www.conanarmory.com/feat.aspx?id=6#::e3afefefe2f2efef3efe2fef30e2fefe2ce2f5e2


Archmage feat je na pvp celkem zbytecnej (hodi se spis na aoe grind) - vlastne nahodi buffy na oba druhy spellu (infernal knowledge + diabolic insight). 5 featu za tohle?



Jak vlastně přesně funguje Archmage?
Sečte buffy Havoc a Conflagration specializace, nebo se to bere podle té větší z nich?
Když budu mít např. prsten z Sewer kinga (7.8 INT, 7 Fire damage, 7 Electric damage) tak s 5 body mi to přidá 7 do obou větví nebo 14?

Edited by - Shelaida on 09/07/2008 10:17:43
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 09/07/2008 :  15:35:50  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shelaida

quote:
Originally posted by Tecoa

quote:
Originally posted by Rodier


tohle je havoc pvp build naseho hlavniho demonologa :)
http://www.conanarmory.com/feat.aspx?id=6#::e3afefefe2f2efef3efe2fef30e2fefe2ce2f5e2


Archmage feat je na pvp celkem zbytecnej (hodi se spis na aoe grind) - vlastne nahodi buffy na oba druhy spellu (infernal knowledge + diabolic insight). 5 featu za tohle?



Jak vlastně přesně funguje Archmage?
Sečte buffy Havoc a Conflagration specializace, nebo se to bere podle té větší z nich?
Když budu mít např. prsten z Sewer kinga (7.8 INT, 7 Fire damage, 7 Electric damage) tak s 5 body mi to přidá 7 do obou větví nebo 14?



Ten feat neovlivnuje primo damage, pouze magic rating po specifickou skolu. Magic rating je cislo, ktere urcuje tvoji damage vuci mobum jineho levlu. V PvP se vubec neuplatnuje.

Ze strany Funcomu je to takovy hack. Vsechny ostatni classy maji attack rating a magic rating automaticky na capu s kazdym levlem. Magove maji magic rating o par bodu niz a na cap se dostanou buffem na jeden druh skoly. Druhou skolu tedy proti mobum castej, jako by byli o nejaky ten level niz (nevim presne kolik, ale s rostoucim levlem se ten rozdil zvysuje).
Go to Top of Page

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 10/07/2008 :  09:01:25  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
Archmage funguje přibližně takto: máš FoG která má psanou dmg řekněme 400-800 a shockstrike který píše 500-1000.

Pokud máš nahozený Infernal Knowledge a nemáš Archmage tak bude FoG dávat tuto udávanou dmg, ale shockstrike bude dělat tak 50 dmg. A opačně, pokud budeš mít Diabolic Insight tak bude FoG dělat tak 40 dmg a shockstrike těch 500-1000.

Tak a ted Archmage, pokud budeš mít 5/5 v archmage tak at budeš mít diabolic insight nebo infernal knowledge budou oba spelly dávat udávané hodnoty v plném rozsahu.
Pokud není archmage 5/5 tak pak ten typ dmg na který není nahozený buff bude dávat přibližně o 20% za bod v archmage méně dmg.
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 10/07/2008 :  09:34:44  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Xantus

Archmage funguje přibližně takto: máš FoG která má psanou dmg řekněme 400-800 a shockstrike který píše 500-1000.

Pokud máš nahozený Infernal Knowledge a nemáš Archmage tak bude FoG dávat tuto udávanou dmg, ale shockstrike bude dělat tak 50 dmg. A opačně, pokud budeš mít Diabolic Insight tak bude FoG dělat tak 40 dmg a shockstrike těch 500-1000.

Tak a ted Archmage, pokud budeš mít 5/5 v archmage tak at budeš mít diabolic insight nebo infernal knowledge budou oba spelly dávat udávané hodnoty v plném rozsahu.
Pokud není archmage 5/5 tak pak ten typ dmg na který není nahozený buff bude dávat přibližně o 20% za bod v archmage méně dmg.



Takže s Archmage můžu jet Fire i Electric spelly bez postihu s 20% nárůstem za bod.Ten jeden příspěvek se tu totiž dal vyložit tak, že nahodím oba druhy buffů a s archmage budu dělat větší než 100% damage udávanou u spellů.
Go to Top of Page

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 10/07/2008 :  10:22:45  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
Nevím já bych to tak nedokázal vyložit, ale nemusím to nutně umět dobře vysvětlit :)

Archmage ruší ten postih, dmg nezvyšuje. Na 5/5 už není žádný postih na dmg spellu druhé školy než máš aktuální buff (diabolic ingiht, infernal knowledge)
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 10/07/2008 :  14:54:38  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Jen jeste pro doplneni: Je spravny muj predpoklad, ze v pvp je jedno jestli ten talent mas nebo nemas a obema skolama davas stejne?

Pac jestli ne, tak Funcom zase do popisku napsal neco jineho, nez co to skutecne dela.
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 11/07/2008 :  09:13:10  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Jen jeste pro doplneni: Je spravny muj predpoklad, ze v pvp je jedno jestli ten talent mas nebo nemas a obema skolama davas stejne?

Pac jestli ne, tak Funcom zase do popisku napsal neco jineho, nez co to skutecne dela.



Jo tak to nevím, mě to spíš přišlo tak že na PvP nefunguje tento feat vůbec.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 11/07/2008 :  09:28:59  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shelaida

quote:
Originally posted by Rahman

Jen jeste pro doplneni: Je spravny muj predpoklad, ze v pvp je jedno jestli ten talent mas nebo nemas a obema skolama davas stejne?

Pac jestli ne, tak Funcom zase do popisku napsal neco jineho, nez co to skutecne dela.



Jo tak to nevím, mě to spíš přišlo tak že na PvP nefunguje tento feat vůbec.



Tak by to taky melo byt :)

Presneji: Feat samozrejme funguje, ale ovlivnuje magic ratingy, ktere se v pvp ignoruji.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 16/07/2008 :  21:13:18  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
archmage je proste na to, aby obe skoly - ohen i proud davali maximalni mozny damage, bez ohlednu na to, kterou skolu jedete.

hodi se to do pve kvuli aoe grindu, hodi se to pvp kuvli waves of flame, tomu rychlymu ohni atp.. jsou diky tomu silny jak maj bejt. ja bez archmage daval desne malo tema ohnema


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 16/07/2008 :  21:18:11  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

archmage je proste na to, aby obe skoly - ohen i proud davali maximalni mozny damage, bez ohlednu na to, kterou skolu jedete.

hodi se to do pve kvuli aoe grindu, hodi se to pvp kuvli waves of flame, tomu rychlymu ohni atp.. jsou diky tomu silny jak maj bejt. ja bez archmage daval desne malo tema ohnema



V PvP Archmage nedela VUBEC NIC bo tenhle stat je v PvP vyplej.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,12 seconds. on eygor Snitz Forums 2000