Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 Druha strana mince AoC
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 17/06/2008 :  08:21:05  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
A jeste oficialni FUncom vyjadreni k DR/AR/armoru v PvP:

"Furthermore, Magic, Attack, Defense, and Resist ratings do not apply in PvP at all, to provide a more even playing field for all players of all level ranges."

Aneb PvP v AoC je koncipovano tak, ze naprosto nezalezi na armoru - ergo heavy armor classy jsou v PVP screwed

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Orias
Starting Member

49 Posts

Posted - 17/06/2008 :  08:49:27  Show Profile Send Orias a Private Message  Reply with Quote
Nechte toho hnidopišství...
Je to hezké, hýbe se to a to,že ve chvíli kdy odejdete z Tortage vůbec nic nefunguje nevadí, však oni to do roka, až z každého z nás vytáhnout 12x15 Euro opraví :-))))

Život je příliš dlouhý na všechnu tu bolest, kterou přináší i příliš krátký pro lásku a radost kterou nám dává....
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 17/06/2008 :  09:04:53  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
LOL Ori...
mno, ja se priznam ze porad nejak nechapu co kazdyho porad tak sere :)
proste hraju, kdyz neco nefunguje, tak to nedelam :p Ze nefunguje nejakej armor v PvP me nevzrusuje, protoze me stejne kazdej sejme a sem s tim smirenej tak co nabrecim :) A jestly me nekdo bude rikat jak sou kozelnicci chudacci, tak mu utrhnu nohu ! (smradi casteri, bic na ne!)

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

Orias
Starting Member

49 Posts

Posted - 17/06/2008 :  10:41:05  Show Profile Send Orias a Private Message  Reply with Quote
Upřímně se u některých diskuzí "hráčů" fakt bavím - já hry na PC hraji tak, že sedím, klikám, hraju, bavím se, kouchám grafikou, kecám na chatu s guildovníky, atd. E
Evidentně je tu ale sorta hráčů, kteří se nalogujou do hry, vezmou kalkulačku, logaritmické pravítko, excel tabulku a JEDOOOOOOOOU a zjišťujou, jestli je lepší a výhodnější mít armor s 118miliony srmoru nebo 99,9998989988999% invulnerability, protože v té chvíli dostanete o 0,001 DMG za hodinu méně :-))))
Jen tak dál, když už nic, zase se skvěle pobavím a zasměju.....

Život je příliš dlouhý na všechnu tu bolest, kterou přináší i příliš krátký pro lásku a radost kterou nám dává....
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 17/06/2008 :  10:53:26  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
Lidi mám takový pocit že po některým z předchozích patchích se mi snížilo FPS. A relativně dost, což to bych ještě zkousnul ale trošku mě štvou ty lagy. Snad to brzo zpraví.
Děje se to ještě někomu?
Nvidia nebo ATi? Mě to dělá na Nvidia
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 17/06/2008 :  10:55:40  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shelaida

Lidi mám takový pocit že po některým z předchozích patchích se mi snížilo FPS. A relativně dost, což to bych ještě zkousnul ale trošku mě štvou ty lagy. Snad to brzo zpraví.
Děje se to ještě někomu?
Nvidia nebo ATi? Mě to dělá na Nvidia

Ano souhlasim, zpomalilo se mi to taky. Navic precache je jakasi divna. Vcera jsem mel jeste k tomu nejaky artefakty v renderingu, takze uz fakt netusim.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 18/06/2008 :  02:50:32  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
jo dela to vsem nvidiotikum :( sou o tom mega topicy na oforech.. pamatuju jak mi to ani s open beta klientem neslo pod 60.. ted jsem rad kdyz jdu nad 40 :(( /s 88gt/


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 18/06/2008 :  03:17:02  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Mě to lítá furt stejně rychle
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 18/06/2008 :  03:34:44  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
jinak teda co me zatim vadi je to, ze je fakt malo zon.. asi sme holt vsichni namlsany "z wowka" kde bylo zon na vyber.. zatim mam L55 a grindit jsem nemusel spise jsem v pozici kdy se funcomu zastavam a vsem vsude pisu, ze proste zadna hra neni dokonala.. zvlast ne po vydani.

Desne by me ale zajimalo, v jakem stavu to bylo v bete.. jestli nejak fungovali bonusy z mest..atp?

Jinak rozhodne bych uvital nejaky teleportacni system (vazanej na respy.. klidne.. kdyz uz tu ten system je..tak proc ho nevyuzit?), mamuti uz behaj celkem fajn .. a je sranda ten pohled ze shora.. me se to libi.. tusim wowko melo ten uhel pohledu porad stejnej ne?

Co me vadi, ze lidi maj fakt blbou pamet.. podivejte se kolik ste dali za bugovy gta4? 1600? a doba hrani? 20 hodin? singlovky sou silene zabugovany a nikdo nad tim nepremejsli. uz od dob Daggerfallu kterej ani nesel dohrat. + me vadi, ze hodne lidi z nevedomosti delaj bugy.. hodne lidi si myslel ze je raid buglej jen protoze ho neumeli vytvorit.. to same battlekeepy.. x lidi rvalo ze ve hre nejsou.. ruscorp dokazali ze ano..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 18/06/2008 :  06:35:15  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marwyn
A jestly me nekdo bude rikat jak sou kozelnicci chudacci, tak mu utrhnu nohu ! (smradi casteri, bic na ne!)
Kouzelnici jsou chudacci

tak, kdy se stavis?

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 18/06/2008 :  07:00:25  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
No ja teda pocitil docela drastickej FPS Loss s Nvidii. Ve meste tak 40fps. A venku tak 25

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 18/06/2008 :  13:27:12  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach
...
tak, kdy se stavis?


Uaaa asi poslu nahradnika Zota :) je precijen vo fous vetsi nez ja...

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 18/06/2008 :  13:45:00  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marwyn
Uaaa asi poslu nahradnika Zota :) je precijen vo fous vetsi nez ja...

Nepripustne cheatovani


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Orias
Starting Member

49 Posts

Posted - 19/06/2008 :  11:22:27  Show Profile Send Orias a Private Message  Reply with Quote
Co Marwuse znám, tak cheatuje.....
Ten má snad nacheatovanou i záchodovou mísu....
Vzpomínám na jeho deatch-cheat na Aerlinthe Island v jeskyni u Diamantových golemů lvl 262 a on na lvl 126 se je snažil zabít....

Život je příliš dlouhý na všechnu tu bolest, kterou přináší i příliš krátký pro lásku a radost kterou nám dává....

Edited by - Orias on 19/06/2008 11:23:32
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 19/06/2008 :  11:41:47  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Orias

Co Marwuse znám, tak cheatuje.....
Ten má snad nacheatovanou i záchodovou mísu....
Vzpomínám na jeho deatch-cheat na Aerlinthe Island v jeskyni u Diamantových golemů lvl 262 a on na lvl 126 se je snažil zabít....

omg, ze by dalsi AC zavislak?

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Orias
Starting Member

49 Posts

Posted - 19/06/2008 :  12:33:00  Show Profile Send Orias a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by Orias

Co Marwuse znám, tak cheatuje.....
Ten má snad nacheatovanou i záchodovou mísu....
Vzpomínám na jeho deatch-cheat na Aerlinthe Island v jeskyni u Diamantových golemů lvl 262 a on na lvl 126 se je snažil zabít....

omg, ze by dalsi AC zavislak?




Jasan :-) a nepovedlo se mu to a to to zkoušel 15x :-))) a pak žadonil o pomoc :-)))

Život je příliš dlouhý na všechnu tu bolest, kterou přináší i příliš krátký pro lásku a radost kterou nám dává....
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 20/06/2008 :  10:23:06  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
Jeee Oriasi ty ses kecal! to mistr Orias tam 3x slozil plechy kdyz dostal onehit od plazmi :D ja sem vsecko hrdine prezil az do doby kdy me tam nechal samotnyho na 5 plazem, hambar... sranda byla jak ty tela byli nevyzvednutelny :)

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 07/07/2008 :  22:30:05  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

A jeste oficialni FUncom vyjadreni k DR/AR/armoru v PvP:

"Furthermore, Magic, Attack, Defense, and Resist ratings do not apply in PvP at all, to provide a more even playing field for all players of all level ranges."

Aneb PvP v AoC je koncipovano tak, ze naprosto nezalezi na armoru - ergo heavy armor classy jsou v PVP screwed



vtom originalnim vyjadreni je jeste napsano proc nosit heavy armor? .. a je tam jasne napsano, ze ma daleko vetsi bonusy ktere se naopak v pvp pocitaji (health bonusy, invulnerabilities a prime dmg bonusy ktere se skutecne pocitaji).


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 09/07/2008 :  16:05:32  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Nemluvě o knockbacku, což je v AOC jeden z nejběžnějších CC..
Go to Top of Page

meloun
New Member

104 Posts

Posted - 16/07/2008 :  22:08:08  Show Profile Send meloun a Private Message  Reply with Quote
Hehe co jako ze nefungujou Statistiky??? myslim si ze budou..po patchi urcite Funcon by byl blazen kdyby je nezprovoznil...a PvP??? Rekli ze bude super a nejede...hmmm vetsina z vas si rika...jo supr hra uplne na pi**u dem hrat neco jinyho nebo se dem tesit na podelanej Warhammer kterej bude stejne o hovnu dalsi WoW akorat misto PvE to bude PvP...Nic neomlouva Funcon ze dali do prodeje takovou nedodelanou hru ale myslim si ze nektery problemy sou tak zasadni ze je proste opravit "musi"!!! jinak ta hra nema dalsi vyznam a podle me by si takovou hru nechal pohrbit jen blazen protoze...jak nekdo rikal...ma !OBROVSKEJ! potencial do budoucnaspousta "chybicek" byla uz opravena...caststatistyk..nebo bapriklad zobrzovani party memberu...bude to podle me chvilec trvat ale PvP rozjedou a podle me to bude tahoun tehle hry...pokud ho nejak vyrazne neposerou protoze uz jenom system boju dava obrovsky moznosti tomuhle PvP...navic jak nekdo kritizuje soubojovy system je videt ze ho nehral poradne protoze neni jen o kombech ale pokud ste si vsimli muzete menit aji rozlozeni armoru popripadde active blocking...to asi vetsina z vas nepostrehla protoze timto se boj stava mnohem zajimavejsim...sem v tehle hre novacek ale dost me to zaujalo...Ok sou tu proste veci ktery nenapravi..."maly" svet a tak...ale vsechno ostatni na co si stezujete se da opravit a pokud ve Funconu nejsou totalni idioti tak tak to taky opravi
PS:Neloaduje se kazdej barak a ikdyby jo tak myslim ze nikde se nepo*** z 5 sekundovyho loadu

--------------------------------------------
=>!!!We ArE ThE PulSSe Of ThE MaGGotS!!!!<=
--------------------------------------------

Edited by - meloun on 16/07/2008 22:13:47
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 16/07/2008 :  22:11:51  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by meloun

Hehe co jako ze nefungujou Statistiky??? myslim si ze budou..po patchi urcite Funcon by byl blazen kdyby je nezprovoznil...a PvP??? Rekli ze bude super a nejede...hmmm vetsina z vas si rika...jo supr hra uplne na pi**u dem hrat neco jinyho nebo se dem tesit na podelanej Warhammer kterej bude stejne o hovnu dalsi WoW akorat misto PvE to bude PvP...Nic neomlouva Funcon ze dali do prodeje takovou nedodelanou hru ale myslim si ze nektery problemy sou tak zasadni ze je proste opravit "musi"!!! jinak ta hra nema dalsi vyznam a podle me by si takovou hru nechal pohrbit jen blazen protoze...jak nekdo rikal...ma !OBROVSKEJ! potencial do budoucnaspousta "chybicek" byla uz opravena...caststatistyk..nebo bapriklad zobrzovani party memberu...bude to podle me chvilec trvat ale PvP rozjedou a podle me to bude tahoun tehle hry...pokud ho nejak vyrazne neposerou protoze uz jenom system boju dava obrovsky moznosti tomuhle PvP...navic jak nekdo kritizuje soubojovy system je videt ze ho nehral poradne protoze neni jen o kombech ale pokud ste si vsimli muzete menit aji rozlozeni armoru popripadde active blocking...to asi vetsina z vas nepostrehla protoze timto se boj stava mnohem zajimavejsim...sem v tehle hre novacek ale dost me to zaujalo...Ok sou tu proste veci ktery nenapravi..."maly" svet a tak...ale vsechno ostatni na co si stezujete se da opravit a pokud ve Funconu nejsou totalni idioti tak tak to taky opravi



Wall of text crits you for Million.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

meloun
New Member

104 Posts

Posted - 16/07/2008 :  22:15:21  Show Profile Send meloun a Private Message  Reply with Quote
Ah dober nejsem spatny anglictinar ale nvm co to znamena:)
PS:myslim ze problem s nedostatkem hracu AoC nema a doufam ze mit nebude:)

--------------------------------------------
=>!!!We ArE ThE PulSSe Of ThE MaGGotS!!!!<=
--------------------------------------------
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 17/07/2008 :  14:24:36  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Já si musím rejpnout :)
Já pochopil hned, co chtěl Darkface říci. Existuje gramatický útvar a tomu se říká věta. Věta začíná velkým písmenem a končí tečkou.
Pak existuje gramatický útvar, kterému se říká odstavec a který sdružuje věty do logických celků.
Takže příště to pls trošku rozděl, takhle jsem to dočetl ke konci prvního řádku a už tam jsem ztratil nit.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 17/07/2008 :  14:53:23  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

Takhle jsem to dočetl ke konci prvního řádku a už tam jsem ztratil nit.



Myslis ten konec radku, ktery se nachazi tam, kde ti to zrovna forum zalomilo, protoze o kus dal ti v aktualnim rozliseni konci obrazovka? :)

Protoze jestli konec radku beres jako utvar ukonceny oddelovacem radku, tak jsi to nespis uspesne prelouskal cele (coz se mne tedy rozhodne nepodarilo).

Edited by - Rahman on 17/07/2008 14:53:42
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 17/07/2008 :  15:12:54  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Tady máte menší vytůůůnění toho článku :) snad se to bude číst lépe. Jestli jsou tam hrubky tak za to nemůžu, protože nejsem v češtině až tak kovaný


Hehe co jako ze nefungujou Statistiky??? Myslim si ze budou, po patchi urcite Funcon by byl blazen kdyby je nezprovoznil.

A PvP? Rekli ze bude super a nejede. Hmmm vetsina z vas si rika: "Jo supr hra, ale uplne na pi**u. Dem hrat neco jinyho nebo se dem tesit na podelanej Warhammer, kterej bude stejne o hovnu. Dalsi WoW akorat misto PvE to bude PvP.

Nic neomlouva Funcon ze dali do prodeje takovou nedodelanou hru, ale myslim si ze nektery problemy sou tak zasadni, ze je proste opravit "musi"! Jinak ta hra nema dalsi vyznam a podle me by si takovou hru nechal pohrbit jen blazen protoze, jak nekdo rikal: ma!OBROVSKEJ! potencial do budoucna. Spousta "chybicek" byla uz opravena: caststatistyk nebo napriklad zobrzovani party memberu.

Bude to podle me chvilec trvat, ale PvP rozjedou a podle me to bude tahoun tehle hry. Pokud ho nejak vyrazne neposerou, protoze uz jenom system boju dava obrovsky moznosti tomuhle PvP. Navic jak nekdo kritizuje soubojovy system je videt ze ho nehral poradne, protoze neni jen o kombech, ale pokud ste si vsimli muzete menit aji rozlozeni armoru popripadde active blocking. To asi vetsina z Vas nepostrehla, protoze timto se boj stava mnohem zajimavejsim.

Sem v tehle hre novacek, ale dost me to zaujalo. Ok sou tu proste veci ktery nenapravi: "maly" svet a tak, ale vsechno ostatni na co si stezujete se da opravit a pokud ve Funconu nejsou totalni idioti tak tak to taky opravi.

PS: Neloaduje se kazdej barak a ikdyby jo tak myslim ze nikde se nepo*** z 5 sekundovyho loadu.


Edited by - Azkaban on 17/07/2008 15:14:44
Go to Top of Page

Bajaja
New Member

168 Posts

Posted - 17/07/2008 :  15:15:22  Show Profile Send Bajaja a Private Message  Reply with Quote
Vyjímečně jsem nekoukal na formu, ale na obsah. Podstatou sdělení je: vydržte u AoC, bude to dobrý.

Já nevydržel. Jeden patch stíhá druhý, a co jeden spraví, druhý roze..re. Zatím ve mně dokázali akorát vyvolat pochybnosti, jestli si s tím vším, co má ve hře ještě být (a fungovat) náhodou nenadělali do vlastních kalhot.

Jak říkával jeden neznámý lampasák, počkáme a uvidíme :)
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 17/07/2008 :  15:20:26  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
K tomu loadování, věř mi že jsem se z každého baráku posral a to hlavně jako necromancer :) Nevím jak je to ted, ale po každém ladingu vyvolávat znova pety?

PS: AoC má velký potenciál, ale bojím se toho že plno hráčů ta nedodělanost odradila natolik, že zrušili placení a připojí se možná někdy v budoucnu.

Jinak lidé se nevrací jen do WoW, ale také do Lotro, EQ2 a jiných onlinovek. Z mého okolí je to tak 6 hráčů co se vratili do původních her. Většina s názorem, že si za čtvrt roku to obnoví a zkusí znova. Věřím, že to jednou bude super hra.
Go to Top of Page

meloun
New Member

104 Posts

Posted - 17/07/2008 :  15:41:31  Show Profile Send meloun a Private Message  Reply with Quote
Snad...Ale nepripada mi,ze by zatim AoC trpelo nedostatkem hracu
PS:Snad ted je to gramaticky dobre

--------------------------------------------
=>!!!We ArE ThE PulSSe Of ThE MaGGotS!!!!<=
--------------------------------------------
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 17/07/2008 :  17:39:30  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

K tomu loadování, věř mi že jsem se z každého baráku posral a to hlavně jako necromancer :) Nevím jak je to ted, ale po každém ladingu vyvolávat znova pety?

PS: AoC má velký potenciál, ale bojím se toho že plno hráčů ta nedodělanost odradila natolik, že zrušili placení a připojí se možná někdy v budoucnu.

Jinak lidé se nevrací jen do WoW, ale také do Lotro, EQ2 a jiných onlinovek. Z mého okolí je to tak 6 hráčů co se vratili do původních her. Většina s názorem, že si za čtvrt roku to obnoví a zkusí znova. Věřím, že to jednou bude super hra.


Kde hrajes ten WoW? AoC uz nema cenu resit, ta hra umira.

http://wowriot.gameriot.com/blogs/Epidemic-Obesity/Funcom-Investors-Jump-Ship-as-Age-of-Conan-Founders/

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 17/07/2008 :  18:01:44  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren


http://wowriot.gameriot.com/blogs/Epidemic-Obesity/Funcom-Investors-Jump-Ship-as-Age-of-Conan-Founders/



a jak ti chutna krabicovy vino ? jeho vyrobcum totiz akcie dost nepretrzite stoupaji :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 17/07/2008 :  18:33:38  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Smir se s tim

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 17/07/2008 :  18:39:09  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

quote:
Originally posted by Azkaban

K tomu loadování, věř mi že jsem se z každého baráku posral a to hlavně jako necromancer :) Nevím jak je to ted, ale po každém ladingu vyvolávat znova pety?

PS: AoC má velký potenciál, ale bojím se toho že plno hráčů ta nedodělanost odradila natolik, že zrušili placení a připojí se možná někdy v budoucnu.

Jinak lidé se nevrací jen do WoW, ale také do Lotro, EQ2 a jiných onlinovek. Z mého okolí je to tak 6 hráčů co se vratili do původních her. Většina s názorem, že si za čtvrt roku to obnoví a zkusí znova. Věřím, že to jednou bude super hra.


Kde hrajes ten WoW? AoC uz nema cenu resit, ta hra umira.

http://wowriot.gameriot.com/blogs/Epidemic-Obesity/Funcom-Investors-Jump-Ship-as-Age-of-Conan-Founders/



Drakthul - Horda. Dokonce mi po 5 měsících obnovili smazané postavy a bez nějakých keců. :)
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 17/07/2008 :  18:55:17  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren
http://wowriot.gameriot.com/blogs/Epidemic-Obesity/Funcom-Investors-Jump-Ship-as-Age-of-Conan-Founders/



To je snad článek psanej na objednávku, ne? Dočetl jsem k tomu grafu, kde pečlivě useknul klesající trend ceny akcií těsně zá prudkým nárůstem po vydání (teď jsou víceméně na dlouhodobém průměru), a zbytek jak jsem náhodně koukal má obdobnou vypovídací hodnotu na úrovni "jedna paní povídala"...

Sorry za offtopic, ale ty akcie mě fakt dostaly, kdybych náhodou neviděl ten graf v dlouhodobé verzi... Takhle dělat z lidí blbce.
Go to Top of Page

meloun
New Member

104 Posts

Posted - 17/07/2008 :  19:10:51  Show Profile Send meloun a Private Message  Reply with Quote
Aha tak jedinej kdo tady umira ses asi tak teda ty...
Ty vole tak takhle "verohodne" napsanej clanek uz sem dlouho nevidel...Tak tady neco ja z "verohodneho" zdroje(popis najdete dole)
[/URL]

*Takze toto sou klesajici akcie Microsoftu a vedle toho sem ja,jak drzim pohar ligi mistru
**Vsichni musime okamzite prejit na systemy Linux jinak zahyneme!!!
PS:Bylo to na netu takze je to pravda

--------------------------------------------
=>!!!We ArE ThE PulSSe Of ThE MaGGotS!!!!<=
--------------------------------------------

Edited by - meloun on 17/07/2008 19:36:42
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 17/07/2008 :  20:03:13  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Ten článek je trochu přehnanej, ale jinak vystihuje pravdu, škoda, že neni psanej trochu víc nezaujatě. Alespoň už někdo poukázal an to, jak jen lžou a mystifikujou. Snad jim na podzim natrhne WAR a LOTRO:MoM anály, a dokonce to přeju i blbýmu Lich Kingovi.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

meloun
New Member

104 Posts

Posted - 17/07/2008 :  20:07:06  Show Profile Send meloun a Private Message  Reply with Quote
a v cem jako lzou?

--------------------------------------------
=>!!!We ArE ThE PulSSe Of ThE MaGGotS!!!!<=
--------------------------------------------
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 17/07/2008 :  20:48:05  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Já už dnes s jistotou můžu říct, že co nebaví mě hrát za hru, tak takové hře dřív nebo později hodně klesne populace, hra půjde brzy srát. takže věřte mi a AoC nehrajte, je to ztracený čas, díky že jste to četli howgh

Edited by - spajdr on 17/07/2008 20:48:45
Go to Top of Page

meloun
New Member

104 Posts

Posted - 17/07/2008 :  20:52:41  Show Profile Send meloun a Private Message  Reply with Quote
A je to tady...cekal sem tu bajmou vetu "Nehrajte to je to blbost a vyhozene penize" ...ne nejsou...pro me ne a pro mnoho dalsich kteri to prave hrajou to ztrata casu neni...a nerekl nekdy nekdo nahodou "Vyjmka potvrzuje pravidlo???"
PS: Proste se nam snazis vsugerovat ze je to blbost...nemuzu si pomoct

--------------------------------------------
=>!!!We ArE ThE PulSSe Of ThE MaGGotS!!!!<=
--------------------------------------------

Edited by - meloun on 17/07/2008 20:53:37
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 17/07/2008 :  20:57:32  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Ale tak par vecem verim v tom clanku, takze ztrata casu to je

Nicmene skoda ze je to psano moc zaujate. Nase kdysi velka guilda se totalne rozpadla, vsichni quitnuli a jen nejakej high officer presel jinam. A takhle se to opakuje dal a dal.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 17/07/2008 :  20:57:35  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by meloun

A je to tady...cekal sem tu bajmou vetu "Nehrajte to je to blbost a vyhozene penize" ...ne nejsou...pro me ne a pro mnoho dalsich kteri to prave hrajou to ztrata casu neni...a nerekl nekdy nekdo nahodou "Vyjmka potvrzuje pravidlo???"
PS: Proste se nam snazis vsugerovat ze je to blbost...nemuzu si pomoct



Neboli nic jiného moc není, tak hrajeme co se dá, jasně, i tak se to dá nazvat. Ztráta času to není, ano, ale až půjde hra do sraček a bude to vadit více lidem, kterých každý den přibývá tak si řekneš ty a ostatní, že to ztráta času byla, byl jsem dutý jak meloun.
Go to Top of Page

meloun
New Member

104 Posts

Posted - 17/07/2008 :  21:05:23  Show Profile Send meloun a Private Message  Reply with Quote
Nepatrim k tem co by odchazeli s davem...nez sem zacal hrat AoC tak sem hral Guild Wars...vpodstate od realesu...zazil sem jeho nejvetsi slavu a taky upadek...a ver ze kdyz vsichni psali ze hra je mrtva ze to nema cenu a tak dale...ja porad Behal po Random arenach a mlatil se s podobnyma nadsencema jako sem byl ja

--------------------------------------------
=>!!!We ArE ThE PulSSe Of ThE MaGGotS!!!!<=
--------------------------------------------
Go to Top of Page

meloun
New Member

104 Posts

Posted - 17/07/2008 :  21:06:15  Show Profile Send meloun a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Ale tak par vecem verim v tom clanku, takze ztrata casu to je

Nicmene skoda ze je to psano moc zaujate. Nase kdysi velka guilda se totalne rozpadla, vsichni quitnuli a jen nejakej high officer presel jinam. A takhle se to opakuje dal a dal.


jako v AoC???

--------------------------------------------
=>!!!We ArE ThE PulSSe Of ThE MaGGotS!!!!<=
--------------------------------------------
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 17/07/2008 :  21:16:57  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Ale tak par vecem verim v tom clanku, takze ztrata casu to je

Nicmene skoda ze je to psano moc zaujate. Nase kdysi velka guilda se totalne rozpadla, vsichni quitnuli a jen nejakej high officer presel jinam. A takhle se to opakuje dal a dal.



Já skončil v mezinárodní, jedna z největších a nejlepších na serveru, dneska lognu v 8 večer, online 14 lidí z necelejch tří set, většinou ne 80ky, co ještě levlujou a maj teda trochu zábavy. Takže to o něčem vypovídá, pokud tu ještě někdo pochybuje. AoC je jak lepší SRO bez bota, dáte cap a nemáte co dělat.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 17/07/2008 :  21:20:41  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Jo v AoC, byvala hc WoW (mezinarodni) guilda Ez presla na AoC na Wildsoul, zacatky dost dobry, rychle mesto, rychle battleekeepa a nazdar, 1 event a konec, cely to umrelo.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 17/07/2008 21:21:47
Go to Top of Page

meloun
New Member

104 Posts

Posted - 17/07/2008 :  21:25:58  Show Profile Send meloun a Private Message  Reply with Quote
Hmm jo to vypovida ale...
To:Filda NLN...kua jak muzes o sve guilde rict ze byla jedna z nejlepsich kdyz to bylo na zacatku hry a jeste poradne nejely dungy ani PvP??!!

--------------------------------------------
=>!!!We ArE ThE PulSSe Of ThE MaGGotS!!!!<=
--------------------------------------------
Go to Top of Page

yoknudickaa
Junior Member

856 Posts

Posted - 17/07/2008 :  21:39:12  Show Profile  Send yoknudickaa an ICQ Message Send yoknudickaa a Private Message  Reply with Quote
asi myslel nejvetsi lidi si dost casto pletou kvalitu s kvantitou....

dá si někdo broskvičku?

Me gustaría invitarte a tomar una copa, pero no puedo, soy sólo un fantasma!

go will rule the world once again!! prepare yourself...
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 17/07/2008 :  21:40:43  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by meloun

Hmm jo to vypovida ale...
To:Filda NLN...kua jak muzes o sve guilde rict ze byla jedna z nejlepsich kdyz to bylo na zacatku hry a jeste poradne nejely dungy ani PvP??!!


Protoze jich bylo 300 tak si myslel ze jsou nejlepsi jako Spartanni :o))
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 17/07/2008 :  22:07:01  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Měl jsi se Fildo přesunout s náma na Dagon jako většina Lost Chapter. V Legii je nás tak 30+ online.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 17/07/2008 :  22:23:52  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Tak aspoň že nějaká PvE gilda funguje, to jsem rád. Já si teď stejně víc než AoC užívám léta

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 17/07/2008 :  23:17:54  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Ano, ano, ano. ,, Kdyz nechcete sedet v lete u compa, hrajte Age of Onan ! ".

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,3 seconds. on eygor Snitz Forums 2000