Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 Jaky server?
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Andel
Starting Member

1 Posts

Posted - 14/05/2008 :  18:45:59  Show Profile Send Andel a Private Message  Reply with Quote
Uz jste premysleli, na kterem serveru hrat? Myslim, ze by mohlo byt zajimave/pekne, kdybychom se nejak dohodli, aby vetsina cechu osidlila jeden server.
Nazory? Navrhy?
Jeste dodatek, pokud mozno, tak by melo jit o PvP server.

Edited by - Andel on 14/05/2008 19:11:18

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 14/05/2008 :  19:21:07  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
ja pevne verim ze se najdou soudni hraci a budou hrat na us-(rp)pvp serveru. s euro shitem uz jsem se parkrat spalil a plno jinych eq2 hracu
Go to Top of Page

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 14/05/2008 :  19:22:54  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
navic platit zbyzecne vic nez je treba...
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 14/05/2008 :  19:32:31  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Vzhledem k tomu, že se, mám pocit, doteď neví ani počet serverů, ani jejich jména a RP PVP dokonce myslím nebyl ani na 100% potvrzený, je tento topik zatím zbytečný.

Navíc, AoC je instancovaný server typu Guild wars, tak je vysoká pravděpodobnost, že bude existovat jeden, maximálně dva servery od každého typu.
Go to Top of Page

x2z
New Member

299 Posts

Posted - 14/05/2008 :  20:00:14  Show Profile Send x2z a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Vzhledem k tomu, že se, mám pocit, doteď neví ani počet serverů, ani jejich jména a RP PVP dokonce myslím nebyl ani na 100% potvrzený, je tento topik zatím zbytečný.

Navíc, AoC je instancovaný server typu Guild wars, tak je vysoká pravděpodobnost, že bude existovat jeden, maximálně dva servery od každého typu.



Jak to bylo v betě?
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 14/05/2008 :  20:09:52  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
.

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s

Edited by - Trasher on 15/05/2008 20:48:15
Go to Top of Page

Nightmare
New Member

171 Posts

Posted - 15/05/2008 :  19:01:18  Show Profile  Send Nightmare an ICQ Message Send Nightmare a Private Message  Reply with Quote
Tak uz muzeme vybirat:)

European English Servers (Early Access 17th of May)

PvE Servers

Crom
Dagon
Ymir
Bori
Astoreth


PvP Servers

Fury
Wildsoul


RP-PvP Server

Aquilonia
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 15/05/2008 :  19:06:52  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
těch PVE je nějak moc,jsem myslel že jich bude menšina.

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 15/05/2008 :  20:16:13  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Mno, myslim ze dnes vecer se bude hodne diskutovat a zitra by sem mohli zastupci nejvetsich gild hodit nejake rozhodnuti ne?

Discordia jde Fury - PvP.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 23/05/2008 01:01:01
Go to Top of Page

Vali.
New Member

108 Posts

Posted - 15/05/2008 :  20:23:14  Show Profile Send Vali. a Private Message  Reply with Quote
To je pekne ulitly.Ten kdo o RP nema zajem proc by se cpal nekam kam jde Andula z velkejma kozama ktera me neda kdyz Monca z malejma my da a prej je v tom dost dobra hehe..
Go to Top of Page

coconut
Starting Member

9 Posts

Posted - 15/05/2008 :  20:25:47  Show Profile Send coconut a Private Message  Reply with Quote
TTH s největší pravděpodobností PVP.
Já osobně v RP vidim jen omezení. Bude se imho strašne bonzovat že ten a ten porušil pravidla, kilnete partu lidí s kterými máte spory a hned dostanete trest za nabourání eventu, nevim jak to bude ve skutečnosti probíhat ale podle mě to bude strašně zneužitelný a časem spíš vopruz. RP si můžete ject bez starostí v gildě.
Pořád tu ve vzduchu poletují deziluze o tom že na pvp to bude rozdělený podle ras a kdesicosi, bullshit.
Go to Top of Page

Scout
New Member

256 Posts

Posted - 15/05/2008 :  20:28:37  Show Profile  Send Scout an ICQ Message Send Scout a Private Message  Reply with Quote
osobne jdu s kamarady na fury


Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 15/05/2008 :  20:30:52  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Doufejme, že ten dodatek za jmény serverů - early access neznamená, že dojde po spuštění full verze k nějakým bejkárnám. Příchod dalších serverů je asi jistý, ale to by vadit nemělo.

Z RP PvP mám taky trochu obavu, protože ani Funcom v tom nemá moc jasno a bude asi hodně záležet na adminech. Proto se mi nejvíc líbí server

PvP - Fury. Je to jednoduché jméno, které se dobře vyslovuje. Na tento server přesvědčím lidi kolem sebe :-)

EDIT: No teď jsem se nad tím ještě jednou pořádně zamyslel a možná to nebude nejlepší nápad, protože Fury vs Wildsoul bude volit asi každé děcko a tak nějak mám pocit, že dospělejší část hráčů se bude řídít rozumem a ne dojmem, takže to ještě pořádně zvážím.

Edited by - Gabriel on 15/05/2008 20:42:31
Go to Top of Page

coconut
Starting Member

9 Posts

Posted - 15/05/2008 :  20:39:05  Show Profile Send coconut a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tempest

ja pevne verim ze se najdou soudni hraci a budou hrat na us-(rp)pvp serveru. s euro shitem uz jsem se parkrat spalil a plno jinych eq2 hracu


Do toho ti pujde jen magor, až budeš dobývat hrad amíků co budou mít nastavený okno ve tři ráno, budeš se mlátit do hlavy.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 15/05/2008 :  20:49:48  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tempest

ja pevne verim ze se najdou soudni hraci a budou hrat na us-(rp)pvp serveru. s euro shitem uz jsem se parkrat spalil a plno jinych eq2 hracu



Já možná do toho půjdu, uvidím, hlavně nebudu v nějaké cz only guildě.
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 15/05/2008 :  20:52:11  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
mno velice divne rozlozene servery

European English Servers (Early Access 17th of May)

PvE Servers
Crom
Dagon
Ymir
Bori
Astoreth
PvP Servers

Fury
Wildsoul

RP-PvP Server
Aquilonia

French Servers (Early Access 17th of May)

PvE Server
Ishtar

PvP Server
Ferox

RP-PvP Server
Stygia

German Servers (Early Access 17th of May)

PvE Servers
Mitra
Asura

PvP Server
Aries

RP-PvP Server
Asgard

Spanish Server (Early Access 17th of May)
Zingara (PvE)

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s

Edited by - Trasher on 15/05/2008 21:03:56
Go to Top of Page

coconut
Starting Member

9 Posts

Posted - 15/05/2008 :  20:54:10  Show Profile Send coconut a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by tempest

ja pevne verim ze se najdou soudni hraci a budou hrat na us-(rp)pvp serveru. s euro shitem uz jsem se parkrat spalil a plno jinych eq2 hracu



Já možná do toho půjdu, uvidím, hlavně nebudu v nějaké cz only guildě.


mám zkušenosti jak s internacional tak s cz a kokoty potkáš všude, pokud jsou v gildě v převážné většině skilled hráči co už mutovali tak je to v pohodě.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 15/05/2008 :  21:01:11  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by coconut

quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by tempest

ja pevne verim ze se najdou soudni hraci a budou hrat na us-(rp)pvp serveru. s euro shitem uz jsem se parkrat spalil a plno jinych eq2 hracu



Já možná do toho půjdu, uvidím, hlavně nebudu v nějaké cz only guildě.


mám zkušenosti jak s internacional tak s cz a kokoty potkáš všude, pokud jsou v gildě v převážné většině skilled hráči co už mutovali tak je to v pohodě.



Máš pravdu, ale nějvíce kokotů jsem měl to potěšení poznat z české populace. Neříkám že v US je to po všech stránkách v pohodě, ale lidi tam mají trošku jinou náturu.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 15/05/2008 :  21:49:31  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
na ofic forech pisou ze budou monitorovat populaci a pripadne pridavat..



First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

plussminuss
Junior Member

541 Posts

Posted - 15/05/2008 :  22:06:31  Show Profile Send plussminuss a Private Message  Reply with Quote
wildsoul, v sobotu se tam sejdem :)
Go to Top of Page

Nightmare
New Member

171 Posts

Posted - 15/05/2008 :  22:12:31  Show Profile  Send Nightmare an ICQ Message Send Nightmare a Private Message  Reply with Quote
Ja si radsi jeste pockam az zverejni rule sety. Porad nevim jestli RP-PvP nebo PvP. Kdysi sem nekde cetl, ze na PvP serveru pujde opravdu groupovat jen podle ras, zatimco na RP-PvP s kymkoliv. V takovem pripade je RP-PvP pro me jasna volba.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 15/05/2008 :  22:18:25  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
No pravdepodobne ten Early Access vetsina lidi vyuzije k tomu, zjistit jake to vlastne bude.

na RP se mi libi ze tam urcite bude lepsi komunita a moznost ziskat prebehliky z Targuenu pokud primo T. nebudou chtit alianci..

na PvP se mi libi zadne omezeni a ze tam take nekteri cesi budou.

Co se tyce PvP je nevyhoda vtom, ze se jeste musi rozhodnout ktery server..




jen skoda ze ty prvni levely jsou v podstate hodne solovy.. aby clovek mohl zjistit hned co a jak


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 15/05/2008 :  22:31:00  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
já mám jasno, půjdu na ten, co bude mít na 100 % největší populaci. PvE je pro mě jansý, zvlášť, když PvE u Funcomu znamená spoustu dobrovolnýho PvP, a Crom, to je bez diskuse
Go to Top of Page

coconut
Starting Member

9 Posts

Posted - 15/05/2008 :  22:32:30  Show Profile Send coconut a Private Message  Reply with Quote
to Nightmare : a kde si to prosimtě četl? V Mateřídoušce?
to RR : pochybuju že se někdo bude z early accessu s lvl 50+ rerollovat na jiny server
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 15/05/2008 :  22:39:01  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
hehe no tak ja pocital ze za ty 3 dny budou lidi spis cumet nez levelit ;-]] ja budu rad kdyz se za ty 3 dny dostanu z L20 :-DD

ale na forech sou fajn ankety.. vypliva znich ze o trosicku vic lidi chce jit na PvP servery, ze ty co chtej jit na RP tak hlavne z duvodu mature komunity.

14. If you plan to play on an RP server because... (Skip this if you do not wish to play on an RP server) % of
Respondents Number of
Respondents
I enjoy roleplaying. To the walls, men, the Stygians come at us once more!
39.35% 170
I like being on RP servers for the atmosphere and immersion, but don't plan to roleplay
20.37% 88
I like being on RP servers because the players tend to talk less about Chuck Norris/the community seems more mature overall
40.28% 174


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 15/05/2008 :  22:40:15  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

No pravdepodobne ten Early Access vetsina lidi vyuzije k tomu, zjistit jake to vlastne bude.
jen skoda ze ty prvni levely jsou v podstate hodne solovy.. aby clovek mohl zjistit hned co a jak


mno ten 5,lv k prvnimu mestu das za 15 minut

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s
Go to Top of Page

baara-kron
Starting Member

7 Posts

Posted - 15/05/2008 :  22:41:10  Show Profile Send baara-kron a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by plussminuss

wildsoul, v sobotu se tam sejdem :)



Snažíme se zformovat na PvP serveru Wildsoul. Jedná se o stávající i bývalé hráče z wow serveru drak thul a máme potvrzeno několik lidí z aliance i hordy.

moje představa je následující a rozhodně jsem jí ještě nekonzultoval se všemi ostatními, kteří mají možná úplně jiné plány:

V počátku se budeme snažit vytvořit komunitu a nainvitovat lidi do jedné gildy, která bude sloužit hlavně pro zformování komunity, začátečnickou výpomoc a výměnu věcí/materiálu. Časem se zjistí jak se lidi vzájemně snesou a jestli spolu můžou pokračovat a zdolávat high lvl content, nebo se gilda rozdělí, sloučí nebo zůstane tak jak je.

Každopádně tímto dávám navědomí, že na Wildsoulu se nějaká CZ komunita formuje a kdo si netroufá na RP, umí se chovat a umí vyjít s lidmi bude mít dveře otevřené.

Vyvarujte se nickům obsahujícím CZ, SvK atp. za mě říkám že tihle lidé se ve stejné gildě jako já nacházet nebudou !

Edited by - baara-kron on 15/05/2008 22:45:00
Go to Top of Page

coconut
Starting Member

9 Posts

Posted - 15/05/2008 :  22:41:21  Show Profile Send coconut a Private Message  Reply with Quote
Přesně, neumim si představit mmo kde se nedá mluvit v general chatu o Chuckovi... tot k RPPvP
Go to Top of Page

coconut
Starting Member

9 Posts

Posted - 15/05/2008 :  22:44:07  Show Profile Send coconut a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by baara-kron

quote:
Originally posted by plussminuss

wildsoul, v sobotu se tam sejdem :)



Snažíme se zformovat na PvP serveru Wildsoul. Jedná se o stávající i bývalé hráče z wow serveru drak thul a máme potvrzeno několik lidí z aliance i hordy.

moje představa je následující a rozhodně jsem jí ještě nekonzultoval se všemi ostatními, kteří mají možná úplně jiné plány:

V počátku se budeme snažit vytvořit komunitu a nainvitovat lidi do jedné gildy, která bude sloužit hlavně pro zformování komunity, začátečnickou výpomoc a výměnu věcí/materiálu. Časem se zjistí jak se lidi vzájemně snesou a jestli spolu můžou pokračovat a zdolávat high lvl content, nebo se gilda rozdělí, sloučí nebo zůstane tak jak je.

Každopádně tímto dávám navědomí, že na Wildsoulu se nějaká CZ komunita formuje a kdo si netroufá na RP, umí se chovat a umí vyjít s lidmi bude mít dveře otevřené.


No většina gild jde na Fury a s recruitem imho začínáš celkem pozdě:), ale tak gl
Go to Top of Page

baara-kron
Starting Member

7 Posts

Posted - 15/05/2008 :  22:52:06  Show Profile Send baara-kron a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by coconut

quote:
Originally posted by baara-kron

quote:
Originally posted by plussminuss

wildsoul, v sobotu se tam sejdem :)



Snažíme se zformovat na PvP serveru Wildsoul. Jedná se o stávající i bývalé hráče z wow serveru drak thul a máme potvrzeno několik lidí z aliance i hordy.

moje představa je následující a rozhodně jsem jí ještě nekonzultoval se všemi ostatními, kteří mají možná úplně jiné plány:

V počátku se budeme snažit vytvořit komunitu a nainvitovat lidi do jedné gildy, která bude sloužit hlavně pro zformování komunity, začátečnickou výpomoc a výměnu věcí/materiálu. Časem se zjistí jak se lidi vzájemně snesou a jestli spolu můžou pokračovat a zdolávat high lvl content, nebo se gilda rozdělí, sloučí nebo zůstane tak jak je.

Každopádně tímto dávám navědomí, že na Wildsoulu se nějaká CZ komunita formuje a kdo si netroufá na RP, umí se chovat a umí vyjít s lidmi bude mít dveře otevřené.


No většina gild jde na Fury a s recruitem imho začínáš celkem pozdě:), ale tak gl



Gild moc neni, lidí v nich ještě míň a seznam serverů vyšel až dneska - koho znám, ten se teprve rozhoduje, takže hurá na Wildsoul

Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 15/05/2008 :  23:04:35  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
Ale cocount ma pravdu, zatim kadžy kdo zminil PVP mluvil o Fury, s Wildsoul jsi asi opravdu prvni... :)
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 15/05/2008 :  23:15:17  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Jdu do international guildy na Fury, ale docela me mrzi ze po full release otevrou hned dalsi servery, aby Fury s Wildsoul nestaly za prd zachvili..

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 15/05/2008 23:15:54
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 15/05/2008 :  23:19:22  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Trasher

quote:
Originally posted by Rodier

No pravdepodobne ten Early Access vetsina lidi vyuzije k tomu, zjistit jake to vlastne bude.
jen skoda ze ty prvni levely jsou v podstate hodne solovy.. aby clovek mohl zjistit hned co a jak


mno ten 5,lv k prvnimu mestu das za 15 minut


Takze to teoreticky trva 15min, nez se setkas s ostatnima hracema? A musej byt oni vsichni ze stejny rasy nebo se to tam nejak zacne shromazdovat?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

coconut
Starting Member

9 Posts

Posted - 15/05/2008 :  23:21:18  Show Profile Send coconut a Private Message  Reply with Quote
do 20 všechny rasy, ale stejně budeš nejspíš do 15 lvl v solo instanci a potom do 20 přepínat, takže žádný strach
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 15/05/2008 :  23:22:57  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Jdu do international guildy na Fury, ale docela me mrzi ze po full release otevrou hned dalsi servery, aby Fury s Wildsoul nestaly za prd zachvili..



Tak je celkem jasné, že lidi bez early access, kterých je většina, půjdou na nové servery, protože si pochopitelně budou myslet, že těch 10 dnů hraje v kontextu dalších tří let zásadní roli. Do tří měsíců se to ale stejně všude srovná.
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 16/05/2008 :  00:07:15  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Shatteren

Jdu do international guildy na Fury, ale docela me mrzi ze po full release otevrou hned dalsi servery, aby Fury s Wildsoul nestaly za prd zachvili..



Tak je celkem jasné, že lidi bez early access, kterých je většina, půjdou na nové servery, protože si pochopitelně budou myslet, že těch 10 dnů hraje v kontextu dalších tří let zásadní roli. Do tří měsíců se to ale stejně všude srovná.


kdo by hral jednu hru 3 roky? :]

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

saha
Starting Member

2 Posts

Posted - 16/05/2008 :  08:18:22  Show Profile  Send saha an ICQ Message Send saha a Private Message  Reply with Quote
Discordia - PVP Fury
Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 16/05/2008 :  08:31:51  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
Fury :p

so...
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 16/05/2008 :  08:42:15  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
Aquilonia

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 16/05/2008 :  09:26:11  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Wildsoul. Jméno guildy ještě nevíme, ale včas oznámíme.
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 16/05/2008 :  09:33:34  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by coconut

quote:
Originally posted by baara-kron

quote:
Originally posted by plussminuss

wildsoul, v sobotu se tam sejdem :)



Snažíme se zformovat na PvP serveru Wildsoul. Jedná se o stávající i bývalé hráče z wow serveru drak thul a máme potvrzeno několik lidí z aliance i hordy.

moje představa je následující a rozhodně jsem jí ještě nekonzultoval se všemi ostatními, kteří mají možná úplně jiné plány:

V počátku se budeme snažit vytvořit komunitu a nainvitovat lidi do jedné gildy, která bude sloužit hlavně pro zformování komunity, začátečnickou výpomoc a výměnu věcí/materiálu. Časem se zjistí jak se lidi vzájemně snesou a jestli spolu můžou pokračovat a zdolávat high lvl content, nebo se gilda rozdělí, sloučí nebo zůstane tak jak je.

Každopádně tímto dávám navědomí, že na Wildsoulu se nějaká CZ komunita formuje a kdo si netroufá na RP, umí se chovat a umí vyjít s lidmi bude mít dveře otevřené.


No většina gild jde na Fury a s recruitem imho začínáš celkem pozdě:), ale tak gl


jo, s krizkem po funuse. vzdyt uz to skoro vyslo.
...

btw, nekdo na deathwhisper? :]

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia


Edited by - nekrotyrael on 16/05/2008 09:36:25
Go to Top of Page

neogen
Starting Member

21 Posts

Posted - 16/05/2008 :  09:36:53  Show Profile Send neogen a Private Message  Reply with Quote
Fury
Go to Top of Page

baara-kron
Starting Member

7 Posts

Posted - 16/05/2008 :  10:02:26  Show Profile Send baara-kron a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nekrotyrael

quote:
Originally posted by coconut

quote:
Originally posted by baara-kron

quote:
Originally posted by plussminuss

wildsoul, v sobotu se tam sejdem :)



Snažíme se zformovat na PvP serveru Wildsoul. Jedná se o stávající i bývalé hráče z wow serveru drak thul a máme potvrzeno několik lidí z aliance i hordy.

moje představa je následující a rozhodně jsem jí ještě nekonzultoval se všemi ostatními, kteří mají možná úplně jiné plány:

V počátku se budeme snažit vytvořit komunitu a nainvitovat lidi do jedné gildy, která bude sloužit hlavně pro zformování komunity, začátečnickou výpomoc a výměnu věcí/materiálu. Časem se zjistí jak se lidi vzájemně snesou a jestli spolu můžou pokračovat a zdolávat high lvl content, nebo se gilda rozdělí, sloučí nebo zůstane tak jak je.

Každopádně tímto dávám navědomí, že na Wildsoulu se nějaká CZ komunita formuje a kdo si netroufá na RP, umí se chovat a umí vyjít s lidmi bude mít dveře otevřené.


No většina gild jde na Fury a s recruitem imho začínáš celkem pozdě:), ale tak gl


jo, s krizkem po funuse. vzdyt uz to skoro vyslo.
...

btw, nekdo na deathwhisper? :]



S křížkem po funuse ? Komunita je zcela nová a gildy který jsou poskládaný tři měsíce dopředu budou fungovat jako průchoďák. Důkazem nevyzrálosti CZ komunity v AoC je to, že většina lidí šla do Targuenu, kterej začal rekrutovat jako první s líbivim image, přesto, že je na RP serveru. Nechci nikoho soudit, ale dle mého názoru minimálně půlka lidí co tam je na english RP realm vůbec nemá a na něčem takovym se podílet nechci. Můj post neni recruit, ale jen oznámení že i na wildsoulu určitá CZ komunita bude a lidi se nemusí bát založit si tam postavičku...
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 16/05/2008 :  10:22:34  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Už podle řady diskuzních for se Wildsoul snaží tlačit do pozice dospělejšího serveru s větším důrazem na politiku a GvG. Tyhle snahy se samozřejmě mohou zdát na začátku úsměvné, protože nikdo nemá moc ponětí o tom, jak všechno bude fungovat. Jak velké budou potřeba guildy, kolik bude míst na guildovní domy, atd. atd. Ale je to minimálně sympatické, a proto jsme se i přes původní rozhodnutí Fury vydali na WildSoul.

Koukal jsem i na různá hlasování a vypadá to, že Fury vede oproti WIldSoul cca 60:40 což není moc a navíc všechno veme za své otevřením dalších serverů.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 16/05/2008 :  11:59:21  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Takze guilda Discordia (v nejblizsi dobe bude zprovoznen web www.discordia-guild.cz) pujde na PvP Fury.
Pocet clenu: EarlyAccess/Preorder ma pres 30 lidi.

Dalsich cca 60 se zaregistrovalo s tim ze jdou s Discordii a kupuji hru ve full. (Lide z ruznych her znajici cleny discordie co by bravehearts z wow ci z jinych guild z jinych her.. takova ta smesice co se dala dohromady..)

Nejake info tady http://saha.xf.cz/server-a-dalsie-informasie-t96.html

Aktualne tedy 90 clenu, stim ze nekdo zna nekoho (tzn nikoliv anonymni tlupa), na druhou stranu nebrani se nikomu - berou kazdeho rozumneho. Zatim prumerny vek kolem 25 let.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 16/05/2008 :  12:11:01  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Shatteren

Jdu do international guildy na Fury, ale docela me mrzi ze po full release otevrou hned dalsi servery, aby Fury s Wildsoul nestaly za prd zachvili..



Tak je celkem jasné, že lidi bez early access, kterých je většina, půjdou na nové servery, protože si pochopitelně budou myslet, že těch 10 dnů hraje v kontextu dalších tří let zásadní roli. Do tří měsíců se to ale stejně všude srovná.



zase nekdo si muze rici, ze je to tam aspon uz zajety, trosku rozjetej bussines, nebudou tak zaplneny n00b zony,


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Mortymer
Starting Member

26 Posts

Posted - 16/05/2008 :  12:52:54  Show Profile Send Mortymer a Private Message  Reply with Quote
ganging decek a Barens chat uz neee :]]
RP-PVP nebo hospoda :]
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 16/05/2008 :  16:34:36  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Ajajaj tohle může rozhodnutí pro wildsoul ještě zvrátit

http://news.woh.ru/images/photo/1/1625.jpg
Go to Top of Page

Pharoxx
Starting Member

Rei-wow

70 Posts

Posted - 16/05/2008 :  16:51:28  Show Profile  Send Pharoxx an ICQ Message Send Pharoxx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Ajajaj tohle může rozhodnutí pro wildsoul ještě zvrátit

http://news.woh.ru/images/photo/1/1625.jpg




desivej screen

World of Warcraft:
Pharris <Motion>, 70lvl shaman @ Drak'Thul EU
Pharoxx <Motion>, 70lvl rogue @ Drak'Thul EU

Age of Conan:
Pharra <Dawn>, 80lvl, Stygian Tempest of Set @ Wildsoul EU (PvP)
Pharris <Dawn>, 22+lvl, Cimmerian Bear Shaman @ Wildsoul EU (PvP)
Go to Top of Page

Vali.
New Member

108 Posts

Posted - 16/05/2008 :  16:52:52  Show Profile Send Vali. a Private Message  Reply with Quote
haha prej rusky pvp server....
Go to Top of Page

x2z
New Member

299 Posts

Posted - 16/05/2008 :  16:58:52  Show Profile Send x2z a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Ajajaj tohle může rozhodnutí pro wildsoul ještě zvrátit

http://news.woh.ru/images/photo/1/1625.jpg




Maj v plánu i PVE servery - http://bn.woh.ru/baner/conan_ban.gif
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,27 seconds. on eygor Snitz Forums 2000