Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 Conan a HW pro něj
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 25/05/2008 :  23:00:21  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Zkusil bych hru spustit v okne a ne ve fullscreen, ale i tak na takove grafice jako je X1250 by to stezi bylo hratelne i na minimalni detaily.
Go to Top of Page

Tenebrae
New Member

167 Posts

Posted - 25/05/2008 :  23:02:02  Show Profile Send Tenebrae a Private Message  Reply with Quote
Takze s Radeonem 9600XT to nespustim?
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 25/05/2008 :  23:15:02  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tenebrae

Takze s Radeonem 9600XT to nespustim?



Spustit to asi pujde, ale ty fps budou na hranici unosnosti :P {no porad je to lepsi jak X1250 urcite}
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 25/05/2008 :  23:31:56  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
quote:
na začátek to stačí, pak ryhcle najdeš ty tři litry na 9600GT :)

nj dik za info teda.......ide mi o to ci si mam AoC kupit uz teraz alebo az potom za mesiac,dva spolu s grafikou, proste ci to bude ako tak hratelne aj inak ako s absolutne low nastaveniami a 20 fps

Edited by - Methodius on 25/05/2008 23:33:28
Go to Top of Page

Tenebrae
New Member

167 Posts

Posted - 25/05/2008 :  23:43:20  Show Profile Send Tenebrae a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by Tenebrae

Takze s Radeonem 9600XT to nespustim?



Spustit to asi pujde, ale ty fps budou na hranici unosnosti :P {no porad je to lepsi jak X1250 urcite}



Tak uz to jde, chtelo to editovat hodnotu shaderu v Document And Settings...uffffffffff

Hmm...tak o kousek dal jsem se dostal ale zamrzne to vzdy u tvorby postavy, zcerna obrazovka a na monitoru se objevi napis,ze do nej nejde signal. Muzete mi prosim poradit co s tim???????
Dekuju!

Edited by - Tenebrae on 26/05/2008 00:17:20
Go to Top of Page

Tenebrae
New Member

167 Posts

Posted - 26/05/2008 :  11:08:56  Show Profile Send Tenebrae a Private Message  Reply with Quote
Prosim o pomoc, nemohl by sem nekdo postnout z ofic fora odpoved k problemu "Character creation black screen" ? Nemohu se na forum dostat...
Pri tvorbe postavy se mi po chvili objevi cerna obrazovka a je konec...kdyz to rychle preskacu tak se do hry dostanu ale bez poradne upravy charakteru mne to nebavi...
Moc dekuju!
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 26/05/2008 :  11:43:58  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Mám takovej dotaz. V herním průmyslu se už moc nevyznám. Přeci jen už to není jako za mlada, kdy jsem měl zmapovány všechny ceny a všechny názvy a herny novinky.

Mám tuto sestavu:

4200+ Core-duo X2 64bit Amd
3GB nějakých ramek.. nevím které, jen vím že jsou v duálu
X1950 Pro

Vím, že to nejvíce brzdí grafická karta, ale nevím jakou si koupit. Vím, že když si ted koupím nějakou za 10litrů tak by mě měla nějaký pátek vydržet. A ještě jedna věc. Má to cenu do téhle mašiny něco dávat? :)
Go to Top of Page

ACSforever
New Member

194 Posts

Posted - 26/05/2008 :  11:51:12  Show Profile Send ACSforever a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Mám takovej dotaz. V herním průmyslu se už moc nevyznám. Přeci jen už to není jako za mlada, kdy jsem měl zmapovány všechny ceny a všechny názvy a herny novinky.

Mám tuto sestavu:

4200+ Core-duo X2 64bit Amd
3GB nějakých ramek.. nevím které, jen vím že jsou v duálu
X1950 Pro

Vím, že to nejvíce brzdí grafická karta, ale nevím jakou si koupit. Vím, že když si ted koupím nějakou za 10litrů tak by mě měla nějaký pátek vydržet. A ještě jedna věc. Má to cenu do téhle mašiny něco dávat? :)



ne

A.C.A.B.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 26/05/2008 :  12:07:23  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Azkaban : já bych do toho už nic nedával, prodal to, koupil nový procesor a desku zatím a za měsíc jak vyjdou nové grafiky od ATI a NVIDIA rovnou koupil ty novější, nebo ty starší, které slevní jak nastoupí nové
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 26/05/2008 :  12:26:30  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Mám takovej dotaz. V herním průmyslu se už moc nevyznám. Přeci jen už to není jako za mlada, kdy jsem měl zmapovány všechny ceny a všechny názvy a herny novinky.

Mám tuto sestavu:

4200+ Core-duo X2 64bit Amd
3GB nějakých ramek.. nevím které, jen vím že jsou v duálu
X1950 Pro

Vím, že to nejvíce brzdí grafická karta, ale nevím jakou si koupit. Vím, že když si ted koupím nějakou za 10litrů tak by mě měla nějaký pátek vydržet. A ještě jedna věc. Má to cenu do téhle mašiny něco dávat? :)



Mám CPU AMD 64 3800+ (tedy 1 core) 4GB ram 8800gt na 1280x1024 a FPS v průměru 70, 30 ve městech !!!

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

ACSforever
New Member

194 Posts

Posted - 26/05/2008 :  12:45:53  Show Profile Send ACSforever a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

quote:
Originally posted by Azkaban

Mám takovej dotaz. V herním průmyslu se už moc nevyznám. Přeci jen už to není jako za mlada, kdy jsem měl zmapovány všechny ceny a všechny názvy a herny novinky.

Mám tuto sestavu:

4200+ Core-duo X2 64bit Amd
3GB nějakých ramek.. nevím které, jen vím že jsou v duálu
X1950 Pro

Vím, že to nejvíce brzdí grafická karta, ale nevím jakou si koupit. Vím, že když si ted koupím nějakou za 10litrů tak by mě měla nějaký pátek vydržet. A ještě jedna věc. Má to cenu do téhle mašiny něco dávat? :)



Mám CPU AMD 64 3800+ (tedy 1 core) 4GB ram 8800gt na 1280x1024 a FPS v průměru 70, 30 ve městech !!!



a na jaky hrajes detaily? low? a jakou mas range? v aoc je range vsechno kdybych ji nemel na max to snad ani nema cenu hrat

A.C.A.B.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 26/05/2008 :  14:05:09  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
terawatt : já ti věřím, ale zkus se taky dívat směrem před sebe a né furt do země
Go to Top of Page

ACSforever
New Member

194 Posts

Posted - 26/05/2008 :  14:11:34  Show Profile Send ACSforever a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

terawatt : já ti věřím, ale zkus se taky dívat směrem před sebe a né furt do země



lol to je celkem vystizny

A.C.A.B.
Go to Top of Page

bam
Starting Member

34 Posts

Posted - 26/05/2008 :  14:21:03  Show Profile  Send bam an ICQ Message Send bam a Private Message  Reply with Quote
ja bych mu to docela veril.. Na hru staci grafika. A pripadne ta ramka aby to neswapovalo porad pokud to vsak neni tak zhovadily engine jakou Source ktery jede vyhradne na procesoru
Go to Top of Page

Kojot
New Member

165 Posts

Posted - 26/05/2008 :  14:55:18  Show Profile  Send Kojot an ICQ Message Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
Tak som po 2 dnoch hrania AoC docela nadseny, ale k veci ...

- uz som tu cital prispevky ludi hovoriacich o miznuti textur, ale teda necakal som ze to bude az natolko "do oka bijuce". Jednoducho sa prejdem po meste a 1/5 objektov je bez textury.

- dalsia vec je nutnost kazdych 10-15 minut skakat pomocou alt + tab do winu aby sa mi vicistila pamet. Bez tejto operacie ktora sice zabere len minimum casu, no nie je prijemna mi FPS klesne z 50+ na 20.

forceware 175.63 su moje ovladace, 8800 gts 320mb (g82, 2 gb ram. Ten prvy bod bude asi chyba na strane funcomu, vsak? Druhy bod bude na strane mojej nedostatkom pamete? :o)

EX Ultima online, EX Horizons, EX DAoC,
EX City of Heroes, EX EQ 2, EX WoW, EX Vanguard
------------------------
Active Age of Conan (Hatatitla)
Go to Top of Page

ACSforever
New Member

194 Posts

Posted - 26/05/2008 :  14:57:36  Show Profile Send ACSforever a Private Message  Reply with Quote
OT: kojote na jakym hrajes servru? (max)

A.C.A.B.
Go to Top of Page

akkamov
New Member

124 Posts

Posted - 26/05/2008 :  15:03:28  Show Profile Send akkamov a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Mám takovej dotaz. V herním průmyslu se už moc nevyznám. Přeci jen už to není jako za mlada, kdy jsem měl zmapovány všechny ceny a všechny názvy a herny novinky.

Mám tuto sestavu:

4200+ Core-duo X2 64bit Amd
3GB nějakých ramek.. nevím které, jen vím že jsou v duálu
X1950 Pro

Vím, že to nejvíce brzdí grafická karta, ale nevím jakou si koupit. Vím, že když si ted koupím nějakou za 10litrů tak by mě měla nějaký pátek vydržet. A ještě jedna věc. Má to cenu do téhle mašiny něco dávat? :)



podle mě to není zas tak špatná sestava, ten procesor sice není nejsilnější, ale zas úplně slabej taky není. Problém je hlavně ve slabý grafice, když teď koupíš nějakou tu novou ATInu (vyjde v červnu) - nejlíp 4870, případně NVIDIA G260, tak si hodně pomůžeš a až budeš kupovat později nový komp tak jí můžeš stále použít, PCI-E slot by se měnit neměl, takže kompatibilita je zajištěná. Ergo, neprodávat... koupit lepší grafiku. Nový komp bych koupil až tak za rok za rok a půl a to nejlíp Nehalem, nebo nějakej Q9XXX, kterej v tý době už bude za slušný peníze.

edit: počkej si do června na testy 4870, GTX260, GTX280 a pak se rozhodni. Jestli chystáš časem 24 palc. monitor, tak bych možná šel do té G280. Tak mě ještě napadá, že nejspíš budeš potřebovat i novej zdroj, pro 4870 kolem 520W (např. Corsair), G280 možná bude potřebovat 600W, ale je možný že jí utáhne i 520ka. Kazdopádně zdroj i grafárnu můžeš použít pak v novém kompu, takže nic neztrácíš.

Edited by - akkamov on 26/05/2008 15:28:29
Go to Top of Page

Kojot
New Member

165 Posts

Posted - 26/05/2008 :  15:07:48  Show Profile  Send Kojot an ICQ Message Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
ten RP PVP aqablabla, zrovna som vliezol do akejsi guildy ked ma nedobrovolne invitovali a ja v ramci svojho noobstva som akceptoval pozvanku kedze mi nebolo jasne "co sa deje" :o).

EX Ultima online, EX Horizons, EX DAoC,
EX City of Heroes, EX EQ 2, EX WoW, EX Vanguard
------------------------
Active Age of Conan (Hatatitla)
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 26/05/2008 :  15:17:15  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kojot

ten RP PVP aqablabla, zrovna som vliezol do akejsi guildy ked ma nedobrovolne invitovali a ja v ramci svojho noobstva som akceptoval pozvanku kedze mi nebolo jasne "co sa deje" :o).


ROFL tak to se rovnou smaz !!!

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 26/05/2008 :  15:21:11  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Mám takovej dotaz. V herním průmyslu se už moc nevyznám. Přeci jen už to není jako za mlada, kdy jsem měl zmapovány všechny ceny a všechny názvy a herny novinky.

Mám tuto sestavu:

4200+ Core-duo X2 64bit Amd
3GB nějakých ramek.. nevím které, jen vím že jsou v duálu
X1950 Pro

Vím, že to nejvíce brzdí grafická karta, ale nevím jakou si koupit. Vím, že když si ted koupím nějakou za 10litrů tak by mě měla nějaký pátek vydržet. A ještě jedna věc. Má to cenu do téhle mašiny něco dávat? :)



Sežen 8800 GT/S (4000+kč) grafarnu a na medium detaily můžeš bez problémů hrát, nikde nespěchej, mají mega patchů na dipatch, já jsem zrovna dnes dal reroll lvl 42 barbara na priesta Mitrů kvůli absence pitomýho autoattacku, jinak ale hra stojí za to, minimálně jako prezence nového GUI budoucích MMORPG....ta 8800GT je nutnost !!!!!

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

ACSforever
New Member

194 Posts

Posted - 26/05/2008 :  15:22:03  Show Profile Send ACSforever a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kojot

ten RP PVP aqablabla, zrovna som vliezol do akejsi guildy ked ma nedobrovolne invitovali a ja v ramci svojho noobstva som akceptoval pozvanku kedze mi nebolo jasne "co sa deje" :o).



smaz to a zaloz si char na wildsoulu

A.C.A.B.
Go to Top of Page

Kojot
New Member

165 Posts

Posted - 26/05/2008 :  15:28:11  Show Profile  Send Kojot an ICQ Message Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
Je fakt ze som mal ine predstavy o RP servry nez to co vidim na chate ... pri jeho citani sa mi vynaraju nostalgicke spomienky na barrens chat :o). Avsak patrim medzi tych ktory veria v silu cz/sk komunity (debility) a teda som tam kde je vacsina :o).
Sorry za OT, kedtak ma zmazte :o).

EX Ultima online, EX Horizons, EX DAoC,
EX City of Heroes, EX EQ 2, EX WoW, EX Vanguard
------------------------
Active Age of Conan (Hatatitla)
Go to Top of Page

ACSforever
New Member

194 Posts

Posted - 26/05/2008 :  15:31:42  Show Profile Send ACSforever a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kojot

Je fakt ze som mal ine predstavy o RP servry nez to co vidim na chate ... pri jeho citani sa mi vynaraju nostalgicke spomienky na barrens chat :o). Avsak patrim medzi tych ktory veria v silu cz/sk komunity (debility) a teda som tam kde je vacsina :o).
Sorry za OT, kedtak ma zmazte :o).



tady si na imperiu tady OT znamena - odpovez ty vole

pak ti pisnu na icq vecer

A.C.A.B.
Go to Top of Page

akkamov
New Member

124 Posts

Posted - 26/05/2008 :  15:40:00  Show Profile Send akkamov a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

quote:
Originally posted by Azkaban

Mám takovej dotaz. V herním průmyslu se už moc nevyznám. Přeci jen už to není jako za mlada, kdy jsem měl zmapovány všechny ceny a všechny názvy a herny novinky.

Mám tuto sestavu:

4200+ Core-duo X2 64bit Amd
3GB nějakých ramek.. nevím které, jen vím že jsou v duálu
X1950 Pro

Vím, že to nejvíce brzdí grafická karta, ale nevím jakou si koupit. Vím, že když si ted koupím nějakou za 10litrů tak by mě měla nějaký pátek vydržet. A ještě jedna věc. Má to cenu do téhle mašiny něco dávat? :)



Sežen 8800 GT/S (4000+kč) grafarnu a na medium detaily můžeš bez problémů hrát, nikde nespěchej, mají mega patchů na dipatch, já jsem zrovna dnes dal reroll lvl 42 barbara na priesta Mitrů kvůli absence pitomýho autoattacku, jinak ale hra stojí za to, minimálně jako prezence nového GUI budoucích MMORPG....ta 8800GT je nutnost !!!!!



tohle není dobrá rada, určitě si počkej do června (tuším do 17.) to mají vyjít nové Atiny a ty budou podle všeho 8800GT/GTS zadupávat do země a to za cenu kolem 4500-6000.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 26/05/2008 :  16:21:31  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ACSforever

quote:
Originally posted by Azkaban

Mám takovej dotaz. V herním průmyslu se už moc nevyznám. Přeci jen už to není jako za mlada, kdy jsem měl zmapovány všechny ceny a všechny názvy a herny novinky.

Mám tuto sestavu:

4200+ Core-duo X2 64bit Amd
3GB nějakých ramek.. nevím které, jen vím že jsou v duálu
X1950 Pro

Vím, že to nejvíce brzdí grafická karta, ale nevím jakou si koupit. Vím, že když si ted koupím nějakou za 10litrů tak by mě měla nějaký pátek vydržet. A ještě jedna věc. Má to cenu do téhle mašiny něco dávat? :)



ne



tak to bych se ale hadal

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Kojot
New Member

165 Posts

Posted - 26/05/2008 :  17:21:41  Show Profile  Send Kojot an ICQ Message Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
Prosim vas skusite mi poradit ohladom mojho problemu (viz. str 17)? Sorry ze tak tlacim, no zajtra mam cestu do pc shopu a v pripade vasej cennej rady budem vediet kde mam problem a aky komponent pripadne dokupit :o).
Dakujem

EX Ultima online, EX Horizons, EX DAoC,
EX City of Heroes, EX EQ 2, EX WoW, EX Vanguard
------------------------
Active Age of Conan (Hatatitla)

Edited by - Kojot on 26/05/2008 17:22:11
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 26/05/2008 :  21:19:25  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Podle me je problem s tou grafikou, ze spatne vyuziva svoji pamet, ten 320MB model tim hodne trpel, NVIDIA to sice pak opravila, ale jde videt ze ne vsude, takze nevim jak ti poradit, ale kupovat novou grafiku, do toho by se ti asi moc nechtelo co
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 26/05/2008 :  22:55:39  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Takže můj problém jsem nakonec vyřešil tak, že jsem si koupil o procesor 6000+ a 8800GT 1GB DDR3. Výsledek tramtaradá:

35 fps - v rozlišení 1680x1050 16xAA stíny na max, bloom furt vypnutej, ground detail je na 100m

včera to samé jen 4xAA a fps asík 3-5 :)

Touto cestou bych rád poděkoval Spajdrovi a Khostrimu za to, že to se mnou na ICQ vydrželi a dali mooooc dobrých rad.
Go to Top of Page

Nogglli Guemaah
New Member

202 Posts

Posted - 27/05/2008 :  09:03:06  Show Profile  Send Nogglli Guemaah an ICQ Message Send Nogglli Guemaah a Private Message  Reply with Quote
Ja mam problem s detailama, ktery se mi porad po nejake dobe shazuji na nizky. V nastaveni je to porad stejny, tam se nic nezmeni, ale ve hre se mi zhorsi detaily textur, dohled a vsechno ostatni se nezmeni. Vcera jsem se lognul a bylo to dobry, ale jak jsem se pohnul, tak vizualne se zmenili detaily. Stahl jsem dohled a vzdalenost na kterou se zobrazuji detailni textury a to uz pomohlo, jenze priblizne za pul hodiny to udela zase. Pomuze jenom restart hry. Grafarnu mam GF 8800GTS 512MB, 4GB RAM a CPU je myslim Core2 Duo 6700.
Nemate s tim taky nekdo problem?
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 27/05/2008 :  09:08:00  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Zkoušel jsi jiné ovladače na grafiku?

Mě to dělalo to, že se mi jako natahovali postavy do všech stran. Pak jsem si vygoogloval předposlední ovladače na grafiku co měli certifikát a vše je jak má být.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 27/05/2008 :  09:16:53  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nogglli Guemaah

Ja mam problem s detailama, ktery se mi porad po nejake dobe shazuji na nizky. V nastaveni je to porad stejny, tam se nic nezmeni, ale ve hre se mi zhorsi detaily textur, dohled a vsechno ostatni se nezmeni. Vcera jsem se lognul a bylo to dobry, ale jak jsem se pohnul, tak vizualne se zmenili detaily. Stahl jsem dohled a vzdalenost na kterou se zobrazuji detailni textury a to uz pomohlo, jenze priblizne za pul hodiny to udela zase. Pomuze jenom restart hry. Grafarnu mam GF 8800GTS 512MB, 4GB RAM a CPU je myslim Core2 Duo 6700.
Nemate s tim taky nekdo problem?



Dělá mi to taky, ale jenom občas hlavně když často zónuju.
Go to Top of Page

Tenebrae
New Member

167 Posts

Posted - 27/05/2008 :  11:07:29  Show Profile Send Tenebrae a Private Message  Reply with Quote
Chci se zeptat na takto slozene sestave jak by bezel Conan. Hlavne ta graficka karta je dobra? http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?eid=104140
Dik...
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 27/05/2008 :  11:22:56  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Tak na prázdném nákupním košíku to rozhodně nepojede
Go to Top of Page

Tenebrae
New Member

167 Posts

Posted - 27/05/2008 :  11:28:54  Show Profile Send Tenebrae a Private Message  Reply with Quote

AMD Athlon 64 X2 4600+ EE BOX
Cooler Master Elite 330 černo-stříbrná
Fortron ATX-400PNF 400W
Gigabyte M56S-S3
Lite-On DH 20A4P černá OEM
Sapphire ATI Radeon HD 3850 512MB DDR3
Western Digital Caviar 3.5" 250GB WD2500AAJS
Zeppelin 2048MB (kit 2x1GB) 800MHz
Zeppelin 1024MB 800MHz
Go to Top of Page

razorek
New Member

head

204 Posts

Posted - 27/05/2008 :  11:33:04  Show Profile  Visit razorek's Homepage  Send razorek an ICQ Message Send razorek a Private Message  Reply with Quote
mozna budes muset trochu ozelit stiny, ale pojede ti to krasne. Mam Athlon64 3500+,2gb ram, ATI3870, a na high detaily bez stinu, nadherne plynule, pod 25 fps to klesne zridka kdy

Meder [] - Necromancer (AoC)
Shay [Rytiri Lva] - Fury/alchemist (sleeping EQ2)
Bucho [The Dale Vanguard] - Burglar (LOTRO)
Meder - Mage (inactive WoW)
Shay [Dread Return] - Priest (WoW)
Gankenstain [Dread Return] - Rogue (WoW)

Edited by - razorek on 27/05/2008 11:33:38
Go to Top of Page

Tenebrae
New Member

167 Posts

Posted - 27/05/2008 :  11:43:49  Show Profile Send Tenebrae a Private Message  Reply with Quote
Dikes, je to sestava za necelych deset tisic, takze do toho nejspis pujdu...
Go to Top of Page

Kaldo
Starting Member

36 Posts

Posted - 27/05/2008 :  12:11:08  Show Profile Send Kaldo a Private Message  Reply with Quote
Zdravim, mam takovy problem se zobrazenim stinu. Hraji v rozliseni 1600*1200 vse na max + 4xAA/16xAF. Akorat jsem uz trosku rozmazlenej, tak mi vadi, kdyz FPS klesne pod 30 (proste to poznam :) ). Rozhodl jsem se tedy oklestit stíny, ktere maji dost radikalni dopad na vykon (bloom vypnuty). A zde nastava problem.
Pokud jsou stiny na full, tak neni zadny problem(az na FPS), ale kdyz je snizim na charakters only, tak nejen ze zadne stiny nevidim (u charakteru), navic se jeste zhorsi kvalita textur na zemi(jakoby se vypnul AF a byl pouze trilinear filtring). Pokud vypnu stiny uplne(disabled) tak jdou textury v poradku, stejne tak jako u full stinu...
Nepozoroval nekdo podobny problem? diky

Jinak sestava
C2Duo E4200@3200MHz
4GB DDR800
MSI 8800GTX
Testoval jsem nekolik ovladacu, ale zadna zmena..
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 27/05/2008 :  12:58:45  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr
...
Dělá mi to taky, ale jenom občas hlavně když často zónuju.



taky tak, je to pameti kdyz se dostanu na hranici 2GB na proccess tak prestane loadovat high res textury :( Predpokladam ze az odstranej memory leaky a zlepsi flush resoursu, tak to bude OK

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 27/05/2008 :  13:12:10  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Tak na prázdném nákupním košíku to rozhodně nepojede



Proč by ne? však stačí pustit z kopečka a pojede to krásně
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 30/05/2008 :  21:27:50  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Všiml jsem si že hra má nějaký bug co se týče engine, nemyslím teď textury, ale často se mi loknou fps na 30, pokud mám zapnutý Vsync ON, ale pokud ho vypnu, tak to vyletí na 58fps například, úplně v tom samém místě, tohle už jsem viděl u Bioshock a nevím jak to tenkrát vyřešili.
Go to Top of Page

Lexon
New Member

Joker64

199 Posts

Posted - 01/06/2008 :  01:05:01  Show Profile Send Lexon a Private Message  Reply with Quote
Nevíte jestli je lepší pro AoC použít dvoujádrový nebo čtyřjádrový procesor? Je to optimalizované pro čtyřjádra? Vím, že se všeobecně na hry doporučují dvoujádra.

Lexon
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 01/06/2008 :  08:42:02  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Spajdre možná o tom budeš něco vědět víc, ale slyšel jsem a nevím jestli to není jen drb, ale tahle hra by měla být "vlajkovou" lodí Nvidea. Prý se nějací maníci od Nvidea podíleli na vývoji. Nevíš o tom něco víc?
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 01/06/2008 :  09:25:02  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lexon

Nevíte jestli je lepší pro AoC použít dvoujádrový nebo čtyřjádrový procesor? Je to optimalizované pro čtyřjádra? Vím, že se všeobecně na hry doporučují dvoujádra.



Tak využije to všechny jádra, pokud je kolem Tebe hodně lidí, tak tam je rozdíl největší. Takže koupí čtyřjádra nic nepokazíš :-)
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 01/06/2008 :  09:26:47  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Spajdre možná o tom budeš něco vědět víc, ale slyšel jsem a nevím jestli to není jen drb, ale tahle hra by měla být "vlajkovou" lodí Nvidea. Prý se nějací maníci od Nvidea podíleli na vývoji. Nevíš o tom něco víc?



Tak spolupracovali s NVIDIA, takže hra podporuje SLI a mělo by to zaručovat bezchybnost se všemi NVIDIA kartami, ale nějaké problémy to stejně má, ale to se týká starších karet (7800-7900GTX), jinak je to v klidu.
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 01/06/2008 :  11:22:41  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem mírně upgradoval. Původně Athlon 3800+, ATI Radeon 1650 Pro, 2GB 667MHz DDR2 RAM.

Nová sestava:

ASUS P5K/EPU - P35/ICH9
INTEL Core 2 Duo E8400 - 3,00GHz(Penryn)
2x4GB (KIT 2x2GB) DDR2 800MHz PC6400 CL5-5-5-18 CORSAIR TWINX XMS2 BOX
ASUS EAH3870/G/HTDI, 512MB DDR4 (2250MHz), ATI Radeon HD 3870 (775MHz), PCIe x16, CrossFire, 256bit, 2xDVI(
Chladič ASUS SILENT SQUARE PRO, měděný, HeatPipe, 2500rpm, 49CFM
Zdroj XILENCE power 700W, ATX2.2, aktivní PFC (Gamer Edition)
Microsoft Windows Vista Ultimate 64-bit Edition CZ
CoolerMaster Centurion Ammo 533 (nejlepší case co jsem kdy měl)

Na tom už to jede o dost líp.

Edited by - Drizzt DoUrden on 01/06/2008 11:23:37
Go to Top of Page

Dirtas
Starting Member

BSG

57 Posts

Posted - 01/06/2008 :  11:47:16  Show Profile Send Dirtas a Private Message  Reply with Quote
Nazdar. Chci kupovat novou grafickou kartu, a jelikož podle předpokladů bude nové jádro NVidie stát od 12 tisíc nahoru, tak jsem uvažoval o starší generaci, kde jsou ceny už celkem stlačené.. Chtěl bych se zeptat akorát na to, který z níže uvedených modelů by mohl být výkonější.

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=41598


http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=54316

So Say We All!
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 01/06/2008 :  11:58:36  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dirtas

Nazdar. Chci kupovat novou grafickou kartu, a jelikož podle předpokladů bude nové jádro NVidie stát od 12 tisíc nahoru, tak jsem uvažoval o starší generaci, kde jsou ceny už celkem stlačené.. Chtěl bych se zeptat akorát na to, který z níže uvedených modelů by mohl být výkonější.

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=41598


http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=54316




z tehle dvou bych bral 8800gtx, bude rychlejsi s vyhlazovanim ve vyssich rozlisenich...jinak sou +-5%
jinak bych doporucil budto pockat 14 dnu na novy atiny , nebo koupit 8800gts 512 :- )
Go to Top of Page

Dirtas
Starting Member

BSG

57 Posts

Posted - 01/06/2008 :  12:14:55  Show Profile Send Dirtas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

quote:
Originally posted by Dirtas

Nazdar. Chci kupovat novou grafickou kartu, a jelikož podle předpokladů bude nové jádro NVidie stát od 12 tisíc nahoru, tak jsem uvažoval o starší generaci, kde jsou ceny už celkem stlačené.. Chtěl bych se zeptat akorát na to, který z níže uvedených modelů by mohl být výkonější.

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=41598


http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=54316




z tehle dvou bych bral 8800gtx, bude rychlejsi s vyhlazovanim ve vyssich rozlisenich...jinak sou +-5%
jinak bych doporucil budto pockat 14 dnu na novy atiny , nebo koupit 8800gts 512 :- )



Prý ATIny zrovna nejlépe s AoC nespolupracují.

So Say We All!
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 01/06/2008 :  13:12:17  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dirtas

Nazdar. Chci kupovat novou grafickou kartu, a jelikož podle předpokladů bude nové jádro NVidie stát od 12 tisíc nahoru, tak jsem uvažoval o starší generaci, kde jsou ceny už celkem stlačené.. Chtěl bych se zeptat akorát na to, který z níže uvedených modelů by mohl být výkonější.

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=41598


http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=54316



Ja bych nevzal ani jednu. Bral bych GTS 512 - je levnejsi a vykonove se GTX vyrovna.

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Kojot
New Member

165 Posts

Posted - 01/06/2008 :  13:14:49  Show Profile  Send Kojot an ICQ Message Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
Podelim sa s vami o skusenosti z mojho vcerajsieho testu SLI modu AoC.

Zostava - 3,4 ghz C2D, 2 gb ram, 2 x 8800gts (g80 320mb).

1 karta - hrajem v 1600 x 1200, AA vypnuty, high detaily (stiny omezene na charaktery). Testoval som hru v Conalls Valley, konkretne v zhorenom meste. Priemerne mam mimo mesta (v prirode) okolo 30-40 fps, obcas skoci na 50 +. V danom meste mam cca 20+ fps.

SLI mod - To iste nastavenie. Hra v meste bezala na 40 fps, mimo mesta prakticky maximalne mozne FPS. Az po zapnuti SLI modu som zacal pocitovat fakt ze 2 gb je sakramentsky malo, zaujimave je ze s 1 kartou a nizsim fps som to tak radikalne vobec nepocitil.

Vysledok ma skutocne prekvapil ked sa da povedat ze AoC bezalo v SLI modu prakticky o 100 % vykonejsie, maximalne vyuzitie SLI potencialu.

EX Ultima online, EX Horizons, EX DAoC,
EX City of Heroes, EX EQ 2, EX WoW, EX Vanguard
------------------------
Active Age of Conan (Hatatitla)
Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,39 seconds. on eygor Snitz Forums 2000