Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - Chapters and Updates
 chapter 4 jde live!
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 30/11/2006 :  02:01:41  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
A zde naleznete podrobny výpis chapter 4.

http://www.starwarsgalaxies.cz/view.php?cisloclanku=2006113001

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 30/11/2006 :  13:04:39  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
OMG!!!!!1!!0WTF!!!11!0!!1

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 30/11/2006 :  14:04:07  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
A jee to budou zase servery dole az do osmy vecer .
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 30/11/2006 :  14:41:21  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

A jee to budou zase servery dole az do osmy vecer .



Mozna ne, uz je to jen locked. Od te doby co pouzivaji patchovaci servery EQ2 to neni zas tak strasny.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 30/11/2006 :  15:12:57  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
co jsem tak probehl par topicu na forech, tak se lidi docela desi ze uz to pustili live
pry je to hrube nedoaladene, tak jsem zvedaf co to bude
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 30/11/2006 :  15:31:37  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

co jsem tak probehl par topicu na forech, tak se lidi docela desi ze uz to pustili live
pry je to hrube nedoaladene, tak jsem zvedaf co to bude


Hlavně změna čudlíků !!!!

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 30/11/2006 :  18:45:43  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
zmena cudliku je prdel, youda invitoval lidi do grupy a vsichni mu to declinovali . Az na podruhe se jim to podarilo a nebo youdik nicil swoop asi hodinu nez prisel na to ze jsou cudle prohozene .

Jinak holo-peti fakt mazec!!!
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 30/11/2006 :  21:10:30  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk
youdik nicil swoop asi hodinu

nejenom youdik

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 01/12/2006 :  05:59:46  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
Kazdopadne je to cool update, uzivam si medic expertise, ale asi z doctor path presedlam na combat medic path.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Shamirr
New Member

Pavucik

135 Posts

Posted - 01/12/2006 :  07:20:41  Show Profile Send Shamirr a Private Message  Reply with Quote
Zatiaľ to nevyzerá tak zle. Commando expertise je celkom fajn, škoda len tých nerfnutých DoT. Už majú v pláne niekoľko ďaľšich vylepšení v tejto oblasti, bude to napínavé... Holopeti sú milí. Mám squala a slice hounda a keď si predstavím, že som mohol dostať aj jawu alebo ewoka, tak som celkom spokojný . Prehodené tlačítka sú des. Ešte som neskúšal predávať space loot dealerovi, ale pokiaľ budem musieť každý kus odklikávať myšou, lebo Enter bude znamenať cancel, tak ma asi švihne.
Dúfam, že to bol len dočasný problém, ale včera som mal problémy so spojením na server - najprv padlo spojenie počas sťahovania update, potom zase tvrdil že neprešla autentifikácia... Internet ako taký, šiel v pohode.

Nekropolis:
SWG: Shamirr Norrag (*10.6.2005 +9.7.2008) - Imperial Commando, Imperial Ace Pilot; Xandara Norrag (*11.8.2006 +9.7.2008) - Trader, Freelancer Pilot
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 03/12/2006 :  03:48:44  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
Nejvic me sere zmena cudliku, asi ti co meli na starosti UI museli vykazat nejakou praci.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,09 seconds. on eygor Snitz Forums 2000