Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 Oscarové BWL video z produkce Memento Mori.
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 12/10/2006 :  15:13:01  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Určeno zejména česky a slovensky mluvícím lidem :-)

http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=29436

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 12/10/2006 :  15:54:50  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
moc pekny, pro me nejlepsi video co sem zatim z tohohle zanru videl :)
Go to Top of Page

Kniga
Starting Member

43 Posts

Posted - 13/10/2006 :  01:59:35  Show Profile  Visit Kniga's Homepage  Send Kniga an ICQ Message Send Kniga a Private Message  Reply with Quote
Potlesk! Nadherny video!

Knagga - Tauren hunter lvl 32 - Venture Co.
Knogga - Tauren shaman - ShadowMoon
Go to Top of Page

Mortemuss
Starting Member

19 Posts

Posted - 13/10/2006 :  07:01:20  Show Profile Send Mortemuss a Private Message  Reply with Quote
Fakt nadherny krasny neco uzasnyho.
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 13/10/2006 :  07:34:08  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
Nice!

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

Permon
Starting Member

46 Posts

Posted - 13/10/2006 :  07:59:43  Show Profile Send Permon a Private Message  Reply with Quote
Jojo nema chybu :)
Go to Top of Page

Soptik
New Member

111 Posts

Posted - 13/10/2006 :  15:22:40  Show Profile  Send Soptik an ICQ Message Send Soptik a Private Message  Reply with Quote
Velky dik za celou guildu Memento Mori.
Je opravdu hrejivy, a rekl bych ze nejen pro Mnagu - autora snimku, cist zde takova slova uznani. Dikec

UO - CzH, Soptik (Drachenfels) - retired
WoW - Memento Mori, Ronia (Thunderhorn) - retired
WAR - Tears of Asur, Greerson (Karag Azgal) - active
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 13/10/2006 :  16:05:46  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
Cestina je tak ne-epickej jazyk, ze me osobne to prislo vtipny... ale zpracovani a kvalita videa jsou spicka :)

/bow

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 13/10/2006 :  16:09:29  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
hele jeste kdyby to namluvil Moravec, tak to muzou rovnou davat v TV
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 13/10/2006 :  16:15:42  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colldor

Cestina je tak ne-epickej jazyk, ze me osobne to prislo vtipny... ale zpracovani a kvalita videa jsou spicka :)

/bow


s timhle bohuzel musim souhlasit ta cestina to kazi :) a maj tam spatne prelozeny ty Nefovi hlasky, jinak skvely video.

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Reyden
Senior Member

Human

2747 Posts

Posted - 13/10/2006 :  16:52:38  Show Profile  Send Reyden an ICQ Message Send Reyden a Private Message  Reply with Quote
spis bych rekl ze na to ze tam je ta cestina tak vybrali jeste vyborny hlas ... taky to mohl rikat nejakej pubertak s tim ze by mu u toho preskakoval hlas :)

Je to vyborny

Zenová povídka: Putuji takhle Severní Koreou a najednou potkám Gurrshaela a Pompa držíce se za ruce řkouce "Ano pane Reydene ... až tady jsme zjistili, že jsme míň než ta krabice u cesty ... vyhrál jsi, Ty jsi víc!". Usmál jsem se a odvětil jim: "Od té doby co nemám žádný cíl, už nebloudím!"
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 13/10/2006 :  18:02:32  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Kazdopadne to video je znehodnoceno jednou veci ... obaszeni hlavnich rolich je ocividne odflaknute!

Proc tam proboha behaji ti alici? To ste tam nemohli supnout nejaky normalni lidi jako undeady, taureny, orky a troly? A kde se vas tolik vzalo? Chcete nam namluvit ze uz vas je jako ve Stormwindu 40?



Edited by - PRIBOO on 13/10/2006 18:16:01
Go to Top of Page

Kniga
Starting Member

43 Posts

Posted - 14/10/2006 :  00:59:09  Show Profile  Visit Kniga's Homepage  Send Kniga an ICQ Message Send Kniga a Private Message  Reply with Quote
At je cestina epicka nebo ne, namluveny je to skvele! A jsou lidi co maji cestinu radsi, me se moc a moc libi a dam krk za to jak se to cizincum trebas zda "epicky" jazyk a ze si rikaji proc ta nase rec nezni tak skvele jak tadle!

Knagga - Tauren hunter lvl 32 - Venture Co.
Knogga - Tauren shaman - ShadowMoon
Go to Top of Page

mist3rio
New Member

darth_vader

185 Posts

Posted - 14/10/2006 :  04:01:26  Show Profile Send mist3rio a Private Message  Reply with Quote
To video je naprosto uzasny !
/bow

Smoke me a kipper, I'll be back in time for breakfast.
http://www.twitter.com/p_smejkal
Go to Top of Page

zomgz
Starting Member

76 Posts

Posted - 14/10/2006 :  10:14:05  Show Profile Send zomgz a Private Message  Reply with Quote
To video je fakt parada /clap

pravdupovediac, najprv ma to hodne zmiatlo:)
viz. http://www.wow-mm.com/
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 14/10/2006 :  10:20:56  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
super video, nicmene ta cestina....no nevim....skladba vet mi proste neprijde "ceska"
spise mam pocit, ze dotycni napsali anglicky epicky text a pak se ho snazili prelozit a namluvit

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Soptik
New Member

111 Posts

Posted - 14/10/2006 :  10:48:51  Show Profile  Send Soptik an ICQ Message Send Soptik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Seth

super video, nicmene ta cestina....no nevim....skladba vet mi proste neprijde "ceska"
spise mam pocit, ze dotycni napsali anglicky epicky text a pak se ho snazili prelozit a namluvit


Diky. Texty psal nas RL, Gwyneth, a rozhodne je psal v cestine, takze zadny anglicky original a nasledny preklad zpet do cestiny. Ostatne ja na nich nic neceskyho nevidim, ale mozna to je jen diky moji "kratkozrakosti" ;-). Jasne krome nejakych nazvu a jmen.
Chapu, ze nekomu cestina nemusi uplne sednout a preferuje radeji v podobnem zanru anglictinu - osobne se radim spise take do teto kategorie. Toto nase video je ale pro me naprostou vyjimkou, kde jsem naopak takto namluveny text vice nez uvital a jsem jim doslova nadsen. Klobouk dolu Mnagovi. Ale samozrejme je to na pocitu kazdeho.

Myslim, ze video vzniklo spise jako nase pamatka na zdolani teto instance a pro uchovani si nepopsatelnych zazitku. Dost lidi v guilde anglicky neumi a delat pro ne video namluvene anglicky s ceskyma titulkama by bylo nesmyslne. Vzdyt i na TS se bavime cesky, tak proc by nase video melo byt anglicke. Takhle to uvitala naprosto cela guilda, coz je to nejdulezitejsi.
Nicmene diky vsem za vase uznani. Verim, ze Mnaga uz ani nevi, kam si ma vsechny ty skvele ohlasy uchovat a je strasne rad, ze se jeho dilo libi tolika lidem. Jeste jednou diky vsem.

UO - CzH, Soptik (Drachenfels) - retired
WoW - Memento Mori, Ronia (Thunderhorn) - retired
WAR - Tears of Asur, Greerson (Karag Azgal) - active

Edited by - Soptik on 14/10/2006 11:24:11
Go to Top of Page

berousek
New Member

197 Posts

Posted - 14/10/2006 :  11:32:14  Show Profile Send berousek a Private Message  Reply with Quote
Tak na tohle video nelze nic rict.. proste super!!
Dnes sem to postoval u nas na foru.. a jsem zvedav co tomu reknou, bo sme tam jen dva cesi :)
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 14/10/2006 :  12:04:41  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Soptik


Diky. Texty psal nas RL, Gwyneth, a rozhodne je psal v cestine, takze zadny anglicky original a nasledny preklad zpet do cestiny. Ostatne ja na nich nic neceskyho nevidim, ale mozna to je jen diky moji "kratkozrakosti" ;-). Jasne krome nejakych nazvu a jmen.
Chapu, ze nekomu cestina nemusi uplne sednout a preferuje radeji v podobnem zanru anglictinu - osobne se radim spise take do teto kategorie. Toto nase video je ale pro me naprostou vyjimkou, kde jsem naopak takto namluveny text vice nez uvital a jsem jim doslova nadsen. Klobouk dolu Mnagovi. Ale samozrejme je to na pocitu kazdeho.



vyborny video a i texty sou skvely (a to me psani zivi :)
ma to jedinou chybu :) jsou to alici

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

berousek
New Member

197 Posts

Posted - 14/10/2006 :  13:12:47  Show Profile Send berousek a Private Message  Reply with Quote
Takze reakce u nas na foru:
that is a damn nice movie. I like the camera angles and the movieish feel, or however you say that.
Cool Dracula voice the storyteller has
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 14/10/2006 :  15:44:56  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
No moc pekny video muzika taky , ale jak bylo receno co tam delaj ty alici ?
Go to Top of Page

ko56
New Member

123 Posts

Posted - 14/10/2006 :  21:27:31  Show Profile  Send ko56 an ICQ Message Send ko56 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

No moc pekny video muzika taky , ale jak bylo receno co tam delaj ty alici ?

chyba metrixu ...
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 14/10/2006 :  21:57:20  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ko56

quote:
Originally posted by Araya

No moc pekny video muzika taky , ale jak bylo receno co tam delaj ty alici ?

chyba metrixu ...


Hned jsem si to myslel
Go to Top of Page

mischu
New Member

283 Posts

Posted - 14/10/2006 :  23:20:06  Show Profile Send mischu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

No moc pekny video muzika taky , ale jak bylo receno co tam delaj ty alici ?


Protože nikdo z Hordy tak daleko ještě nebyl :-)
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 15/10/2006 :  00:22:58  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Vypadalo to moc hezky hezky, ale přiznám se že jsem to vydržel jen po kus Razorgora, protože se mi z toho už dělá zle a představa vidět ty bosse až po Nefa ještě jednou navíc než musím mi nějak nedělá dobře...

Jinak Araya má pravdu, ty alíci tam vypadjí divně
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 15/10/2006 :  01:55:05  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
Pwned, Alliance 4ever.

Fakt skvělý video.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 15/10/2006 :  05:08:44  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

Pwned, Alliance 4ever.


A ty jsi taky divnej
Go to Top of Page

Mortemuss
Starting Member

19 Posts

Posted - 15/10/2006 :  09:21:39  Show Profile Send Mortemuss a Private Message  Reply with Quote
Presne tak jedina chyba metrixu je aliance ktera matrixuje s ninjama.
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 15/10/2006 :  21:21:41  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by Jedi_Knight

Pwned, Alliance 4ever.


A ty jsi taky divnej


ja to rikam porad, ze je janek divny..
vid bublino ?

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

CabA
New Member

111 Posts

Posted - 16/10/2006 :  12:01:58  Show Profile  Send CabA an ICQ Message Send CabA a Private Message  Reply with Quote
moc pekne video a hlavne vyborne vybrana hudba !!!
gz

Torrek ::: tauren shaman ::: officer of Black division ::: Drak'thul
Runningwild ::: night elf druid ::: Supreme ::: Frostmane
Runningfree ::: dwarf paladin ::: Supreme ::: Frostmane
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 16/10/2006 :  14:58:02  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by Jedi_Knight

Pwned, Alliance 4ever.


A ty jsi taky divnej


No way, prostě Aliance owní a toto je důkaz.

quote:
Originally posted by JerzeeG
ja to rikam porad, ze je janek divny..
vid bublino ?


Ty pomlč, stejně si budeš v BC určitě dělat bubladina.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Murro
New Member

159 Posts

Posted - 16/10/2006 :  19:32:08  Show Profile  Send Murro an ICQ Message Send Murro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by Jedi_Knight

Pwned, Alliance 4ever.


A ty jsi taky divnej


No way, prostě Aliance owní a toto je důkaz.

quote:
Originally posted by JerzeeG
ja to rikam porad, ze je janek divny..
vid bublino ?


Ty pomlč, stejně si budeš v BC určitě dělat bubladina.


kecyyyy :) ach

ale pekne videjko, autorom vsetka cest
nemyslel som si ze po tom vsetkom ma bude bavit pozret si bwl video ale fakt pekna praca
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 19/10/2006 :  10:22:22  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
Zatím nejlépe zpracované "vážné" video z české produkce. Ale přišlo mi to jen jako chabý pokus vyrovnat BWL videu od Francouzů. Mě osobně přišel výprávěný text trapný a celou dobu jsem se musel smát, ale hlas, co ho vyprávěl, byl cool.
Ovšem dávám velké plus za seznam postav na konci videa, vidět CZ v každém druhém řádku bylo velice... zábavné

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 19/10/2006 :  10:38:25  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kořka

Zatím nejlépe zpracované "vážné" video z české produkce. Ale přišlo mi to jen jako chabý pokus vyrovnat BWL videu od Francouzů. Mě osobně přišel výprávěný text trapný a celou dobu jsem se musel smát, ale hlas, co ho vyprávěl, byl cool.
Ovšem dávám velké plus za seznam postav na konci videa, vidět CZ v každém druhém řádku bylo velice... zábavné



Božínku, tento post svědčí mnohé o úrovni autora. Na konci je cca 58 jmen, z nichž 3 mají na konci cz.

Spíš je vidět, kdo si to cz vypálil do sítnice a vidí ho díky tomuto laserovému zákroku opravdu všude. Holt, každý máme jinou úchylku :-)
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 19/10/2006 :  11:13:06  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Kořka

Zatím nejlépe zpracované "vážné" video z české produkce. Ale přišlo mi to jen jako chabý pokus vyrovnat BWL videu od Francouzů. Mě osobně přišel výprávěný text trapný a celou dobu jsem se musel smát, ale hlas, co ho vyprávěl, byl cool.
Ovšem dávám velké plus za seznam postav na konci videa, vidět CZ v každém druhém řádku bylo velice... zábavné



Božínku, tento post svědčí mnohé o úrovni autora. Na konci je cca 58 jmen, z nichž 3 mají na konci cz.

Spíš je vidět, kdo si to cz vypálil do sítnice a vidí ho díky tomuto laserovému zákroku opravdu všude. Holt, každý máme jinou úchylku :-)



Já osobně řadím sebe na úroveň konzumenta :) prostě jsem napsal názor laika a rozhodně se za něj nestydím. Video jsem již smazal, ale těch jmen tam bylo určitě víc, než 3. Dobře, každý druhý řádek byl přehnaný, ale v každém class listu bylo alespoň 1, né-li víc. Ale jeslti si to počítal (kek), tak to potom pardon.

Arokh
Estarioll

Edited by - Kořka on 19/10/2006 11:13:32
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 19/10/2006 :  11:19:10  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kořka

quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Kořka

Zatím nejlépe zpracované "vážné" video z české produkce. Ale přišlo mi to jen jako chabý pokus vyrovnat BWL videu od Francouzů. Mě osobně přišel výprávěný text trapný a celou dobu jsem se musel smát, ale hlas, co ho vyprávěl, byl cool.
Ovšem dávám velké plus za seznam postav na konci videa, vidět CZ v každém druhém řádku bylo velice... zábavné



Božínku, tento post svědčí mnohé o úrovni autora. Na konci je cca 58 jmen, z nichž 3 mají na konci cz.

Spíš je vidět, kdo si to cz vypálil do sítnice a vidí ho díky tomuto laserovému zákroku opravdu všude. Holt, každý máme jinou úchylku :-)



Já osobně řadím sebe na úroveň konzumenta :) prostě jsem napsal názor laika a rozhodně se za něj nestydím. Video jsem již smazal, ale těch jmen tam bylo určitě víc, než 3. Dobře, každý druhý řádek byl přehnaný, ale v každém class listu bylo alespoň 1, né-li víc. Ale jeslti si to počítal (kek), tak to potom pardon.



Názor na video je v pořádku, o tom nediskutuju.

Kdysi dávno se mi diskuze na téma cz zdály docela zábavné, v poslední době je to jen vyčpělé téma pro lidi bez dávky fantazie a schonosti najít nové, zábavnější podněty k diskuzi.

Těch jmen je tam přesně 58, z nichž jedno je moje (Ethernity :-)), 4 mají ve jméně cz a jeden czech.

Nějaké další komentáře ?
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 19/10/2006 :  11:47:59  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

......
Kdysi dávno se mi diskuze na téma cz zdály docela zábavné, v poslední době je to jen vyčpělé téma pro lidi bez dávky fantazie a schonosti najít nové, zábavnější podněty k diskuzi.
.......


ja bych mel nove a neotrele tema - chtelo by to konecne vymyslet nejakou vtipnou glosu na tema "specialni cerny brouk, ktereho uz nelze ziskat"..
!

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 19/10/2006 :  19:32:47  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Kořka

quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Kořka

Zatím nejlépe zpracované "vážné" video z české produkce. Ale přišlo mi to jen jako chabý pokus vyrovnat BWL videu od Francouzů. Mě osobně přišel výprávěný text trapný a celou dobu jsem se musel smát, ale hlas, co ho vyprávěl, byl cool.
Ovšem dávám velké plus za seznam postav na konci videa, vidět CZ v každém druhém řádku bylo velice... zábavné



Božínku, tento post svědčí mnohé o úrovni autora. Na konci je cca 58 jmen, z nichž 3 mají na konci cz.

Spíš je vidět, kdo si to cz vypálil do sítnice a vidí ho díky tomuto laserovému zákroku opravdu všude. Holt, každý máme jinou úchylku :-)



Já osobně řadím sebe na úroveň konzumenta :) prostě jsem napsal názor laika a rozhodně se za něj nestydím. Video jsem již smazal, ale těch jmen tam bylo určitě víc, než 3. Dobře, každý druhý řádek byl přehnaný, ale v každém class listu bylo alespoň 1, né-li víc. Ale jeslti si to počítal (kek), tak to potom pardon.



Názor na video je v pořádku, o tom nediskutuju.

Kdysi dávno se mi diskuze na téma cz zdály docela zábavné, v poslední době je to jen vyčpělé téma pro lidi bez dávky fantazie a schonosti najít nové, zábavnější podněty k diskuzi.

Těch jmen je tam přesně 58, z nichž jedno je moje (Ethernity :-)), 4 mají ve jméně cz a jeden czech.

Nějaké další komentáře ?


ze na RP serveru mit ve jmene cz ...

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 19/10/2006 :  19:58:44  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stilgar

quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Kořka

quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Kořka

Zatím nejlépe zpracované "vážné" video z české produkce. Ale přišlo mi to jen jako chabý pokus vyrovnat BWL videu od Francouzů. Mě osobně přišel výprávěný text trapný a celou dobu jsem se musel smát, ale hlas, co ho vyprávěl, byl cool.
Ovšem dávám velké plus za seznam postav na konci videa, vidět CZ v každém druhém řádku bylo velice... zábavné



Božínku, tento post svědčí mnohé o úrovni autora. Na konci je cca 58 jmen, z nichž 3 mají na konci cz.

Spíš je vidět, kdo si to cz vypálil do sítnice a vidí ho díky tomuto laserovému zákroku opravdu všude. Holt, každý máme jinou úchylku :-)



Já osobně řadím sebe na úroveň konzumenta :) prostě jsem napsal názor laika a rozhodně se za něj nestydím. Video jsem již smazal, ale těch jmen tam bylo určitě víc, než 3. Dobře, každý druhý řádek byl přehnaný, ale v každém class listu bylo alespoň 1, né-li víc. Ale jeslti si to počítal (kek), tak to potom pardon.



Názor na video je v pořádku, o tom nediskutuju.

Kdysi dávno se mi diskuze na téma cz zdály docela zábavné, v poslední době je to jen vyčpělé téma pro lidi bez dávky fantazie a schonosti najít nové, zábavnější podněty k diskuzi.

Těch jmen je tam přesně 58, z nichž jedno je moje (Ethernity :-)), 4 mají ve jméně cz a jeden czech.

Nějaké další komentáře ?


ze na RP serveru mit ve jmene cz ...



Na RP je to divný. Naštěstí je Thunderhorn zcela obyčejný PvE server...
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 20/10/2006 :  07:57:05  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Stilgar

quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Kořka

quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Kořka

Zatím nejlépe zpracované "vážné" video z české produkce. Ale přišlo mi to jen jako chabý pokus vyrovnat BWL videu od Francouzů. Mě osobně přišel výprávěný text trapný a celou dobu jsem se musel smát, ale hlas, co ho vyprávěl, byl cool.
Ovšem dávám velké plus za seznam postav na konci videa, vidět CZ v každém druhém řádku bylo velice... zábavné



Božínku, tento post svědčí mnohé o úrovni autora. Na konci je cca 58 jmen, z nichž 3 mají na konci cz.

Spíš je vidět, kdo si to cz vypálil do sítnice a vidí ho díky tomuto laserovému zákroku opravdu všude. Holt, každý máme jinou úchylku :-)



Já osobně řadím sebe na úroveň konzumenta :) prostě jsem napsal názor laika a rozhodně se za něj nestydím. Video jsem již smazal, ale těch jmen tam bylo určitě víc, než 3. Dobře, každý druhý řádek byl přehnaný, ale v každém class listu bylo alespoň 1, né-li víc. Ale jeslti si to počítal (kek), tak to potom pardon.



Názor na video je v pořádku, o tom nediskutuju.

Kdysi dávno se mi diskuze na téma cz zdály docela zábavné, v poslední době je to jen vyčpělé téma pro lidi bez dávky fantazie a schonosti najít nové, zábavnější podněty k diskuzi.

Těch jmen je tam přesně 58, z nichž jedno je moje (Ethernity :-)), 4 mají ve jméně cz a jeden czech.

Nějaké další komentáře ?


ze na RP serveru mit ve jmene cz ...



Na RP je to divný. Naštěstí je Thunderhorn zcela obyčejný PvE server...


nastesti?

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 20/10/2006 :  08:21:47  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Gabriel ty si v MM? Ex Blood and Belief? ;o

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 20/10/2006 :  11:08:43  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel
Názor na video je v pořádku, o tom nediskutuju.

Kdysi dávno se mi diskuze na téma cz zdály docela zábavné, v poslední době je to jen vyčpělé téma pro lidi bez dávky fantazie a schonosti najít nové, zábavnější podněty k diskuzi.

Těch jmen je tam přesně 58, z nichž jedno je moje (Ethernity :-)), 4 mají ve jméně cz a jeden czech.

Nějaké další komentáře ?


Neee, přiznávám, že jsem se v počtu CZ jmen splet. Jen mi přijdé blbé, když si člověk dá tu práci s "RP videem", ve kterém se snaží udělat z BWLka kdo ví co a na konci v titulkách je todle. Plus ta hudba na konci
Navíc, už to tady nečtu tak často a tak debaty na téma CZ detected mi vyčpělé nepřijdou :)

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 20/10/2006 :  11:52:30  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DarkFace

Gabriel ty si v MM? Ex Blood and Belief? ;o



Yup.
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 20/10/2006 :  12:04:39  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Fuha, tak chalanov pozdrav ;)

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

KalTy
Starting Member

22 Posts

Posted - 23/10/2006 :  18:29:18  Show Profile  Send KalTy an ICQ Message Send KalTy a Private Message  Reply with Quote
A od koho? :)

Kalty NE Hunter
Memento Mori
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 23/10/2006 :  19:55:41  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Kelmain ;) aka DF

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 15/11/2006 :  09:28:16  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Po OScarovém videu, které projelo celou českou komunitou se přesouváme k českým slavíkům !



Více na www.mem-mori.net

Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 15/11/2006 :  14:23:34  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Omg toto uz je fakt trapny, skoro vic nez ten "Disney" filmecek
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 15/11/2006 :  14:57:31  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

Omg toto uz je fakt trapny, skoro vic nez ten "Disney" filmecek



Nezáviď :-)
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 15/11/2006 :  15:33:46  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Lol, to chcem vediet kto si musel vytrpiet ten jeho koncert
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 15/11/2006 :  16:11:50  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
Hmm quote nebo ne? :) kdo asi bude prvni

Krabice je zaklad.

Edited by - -Mike- on 15/11/2006 16:12:10
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,23 seconds. on eygor Snitz Forums 2000