Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 Priest vs Hunter/Rogue
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Murro
New Member

159 Posts

Posted - 09/03/2005 :  14:36:23  Show Profile  Send Murro an ICQ Message Send Murro a Private Message  Reply with Quote
Zaujimal by ma nazor ako zahrat priesta voci hunterovi a roguovi hlavne, ale aj inym povolaniam (maga a warlocka netreba :), proste nejaku taktiku.

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 09/03/2005 :  14:58:31  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
moje zkusenosti s priestama z ty druhy strany (jako rogue) - nejdriv prijde fear, pak DoT a nuke a pak uz je to skoro jedno protoze mi pomalu odpadavaj zivoty nez se k nemu pres ty channeling zpomalovaci srajdy dostanu
Go to Top of Page

Murro
New Member

159 Posts

Posted - 09/03/2005 :  15:02:01  Show Profile  Send Murro an ICQ Message Send Murro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

moje zkusenosti s priestama z ty druhy strany (jako rogue) - nejdriv prijde fear, pak DoT a nuke a pak uz je to skoro jedno protoze mi pomalu odpadavaj zivoty nez se k nemu pres ty channeling zpomalovaci srajdy dostanu


no proste som rozmyslal, co je vyhodnejsie, ci najprv mu dat doty a nejaky uvodny dmg a na healovanie ho fearnut, alebo tak ako pises, ze fear a potom castit.
a este, su pouzitelne veci v pvp ako je wand + dagger? (pretoze ja to vyuzivam na dorazanie mobov a zaroven seri manu...)
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 09/03/2005 :  15:15:48  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
no kdyz na tebe skoci rogue, tak pokud ho od sebe nedostanes co nejrychleji, tak jakozto cloth wearer ses proste mrtvej priest

berme jak to asi probiha - cheap shot - mas par vterin stun, behem nich ti teprve dojde, ze na tebe skocil - (za tu dobu dam na mym levelu (45) tak 400+ damage kdyz nedam zadnej critical, coz se nestava tak casto) pokud nechas rogue do tebe mlatit, tak na tebe nasklada behem chvile 5 combo pointu a to te ceka v nasledujicich vterinach rana asi za 600-800 damage a to zaboli - cili nejlepsi co muzes udelat je fear - on odbehne a pokud neni undead s WotF tak bejt tebou tak pouziju PW:S a firstaid bandage, dalsi boj je na tobe, ale zacinas v idealni poloze proto abys bez vetsich problemu vyhral

jinak priesta nehraju, ale zhruba tenhle scenar by byla moje nocni mura, kdybych nemel WotF
Go to Top of Page

Murro
New Member

159 Posts

Posted - 09/03/2005 :  15:22:34  Show Profile  Send Murro an ICQ Message Send Murro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

no kdyz na tebe skoci rogue, tak pokud ho od sebe nedostanes co nejrychleji, tak jakozto cloth wearer ses proste mrtvej priest

berme jak to asi probiha - cheap shot - mas par vterin stun, behem nich ti teprve dojde, ze na tebe skocil - (za tu dobu dam na mym levelu (45) tak 400+ damage kdyz nedam zadnej critical, coz se nestava tak casto) pokud nechas rogue do tebe mlatit, tak na tebe nasklada behem chvile 5 combo pointu a to te ceka v nasledujicich vterinach rana asi za 600-800 damage a to zaboli - cili nejlepsi co muzes udelat je fear - on odbehne a pokud neni undead s WotF tak bejt tebou tak pouziju PW:S a firstaid bandage, dalsi boj je na tobe, ale zacinas v idealni poloze proto abys bez vetsich problemu vyhral

jinak priesta nehraju, ale zhruba tenhle scenar by byla moje nocni mura, kdybych nemel WotF


no jasne, WOtFak rulezz :))
oki, super dik
Go to Top of Page

c4mel
Starting Member

46 Posts

Posted - 09/03/2005 :  18:13:51  Show Profile  Visit c4mel's Homepage  Send c4mel an ICQ Message Send c4mel a Private Message  Reply with Quote
Souhlas s MD, vicemene popsal moji taktiku. Jen ty bandaze pouzivam v zavislosti na tom s kym mam tu cest (jen kdyz je jich vic, nebo kdyz je o par levelu nade mnou). Treba dneska na me vybehl paladin o 3 levely nizsi rikam si pohoda, nema si dovolovat - pak se ze stealthu vyhoupl rogue, dal mi ten jeho stun a ja jen zurive mackal klavesu na fear, pak oba odbehli, dal jsem stit a protoze byli dva, tak jsem misto healu hodil jen renew a bandaze. Nez se ke me dostali, tak jsem byl zase na max a skoro plno many. Jedu shadow/discipline, takze mam vytalentovanej stit. Tzn. ze kdyz mi svym dmg zrusil stit (mezitim, co jsem daval palovi 3x mana burn), tak jsem ho mohl nahodit znovu (je tam 15s weakened soul, neco malo mi ubral). Pak pala pouzil tu svoji abilitu na obnovu many a ja vedel, ze mam z pulky vyhrano. Na rogua jsem hodil Devouring Plague a SW: Pain, na pala jen pain, pak znovu fear a na pala Mind Blast, stihl jsem celkem tri, nez se ke me zacal vracet a donutil jsem ho tak, aby nahodil ten svuj stit a zacal se healovat. Ja na tom byl taky dost blede kvuli rougovi, tak jsem zacal zdrhat a cekal, az skonci weakened soul, dal znova stit, flash heal a dvakrat mind blast a samozrejme SW: Pain, rogue pomalu koncil, tak dal vanish, ale trochu to buglo, pze ve stejnou chvili jsem pod stitem sesilal dalsi mind blast a jeho to ze stealthu hodilo zpatky (haluz), zacal teda utikat, tak jsem dal mind blast, hodil dotku a on po chvili umrel. Mezitim uz do me mlatil paladin, kteryho jsem odehnal fearem, vypil lahvicku na manu a regularne "dodelal"...
Mno ale byly oba level 34, ja byl 37. Ale i tak si mysleli, ze me daj a dost zmatkovali. Snad ted budou mit trochu vic respektu k undead priestovi. :-]
Go to Top of Page

Lord Mark
Starting Member

42 Posts

Posted - 10/05/2005 :  18:54:58  Show Profile  Visit Lord Mark's Homepage  Send Lord Mark an ICQ Message Send Lord Mark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

moje zkusenosti s priestama z ty druhy strany (jako rogue) - nejdriv prijde fear, pak DoT a nuke a pak uz je to skoro jedno protoze mi pomalu odpadavaj zivoty nez se k nemu pres ty channeling zpomalovaci srajdy dostanu



Ja bych to videt takto [jen duely,ne ali vs horda]
Pocitejme s tim,ze to hraji dva stejne dobri hraci se stejne dobryma vecma
Rogue vs Rogue - xx
Rogue vs Hunter-hunter vyhraje
Rogue vs Mag -mag vyhraje
Rogue vs druid - vyrovnane,druid malicko navrh
Undeath Rogue vs Warlock -Rogue vyhraje
Rogue vs War -nemuzu si pomoct,ale navrh ma v prime konfrontaci war.
Rogue vs Shaman -vyrovnane,malicko navrh shaman[totemy sou shit]
Rogue vs priest -vyrovnane.

Hunter vs rogue - Hunter ownz
Hunter vs mage - Mag ownz
Hunter vs war Hunter ownz
Hunter vs Druid -vyrovnane
Hunter vs shaman-vyrovnane,navrh ma podle me shami
Hunter vs warlock -temer stejne jak mag.
Hunter vs priest -tak nak vyrovnane.

Zivot je jen otazkou priorit.Jaka to vsak je?
Mark(Orders)
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 10/05/2005 :  19:45:30  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Rogue vs Shaman -vyrovnane,malicko navrh shaman[totemy sou shit]


prosim ? coze ?

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 10/05/2005 :  20:08:48  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
shaman vs rogue - pokud to je duel tak rogue nema sanci, pokud to je "pvp" tak rogue ma sanci, ale peeekne se zapoti - nejvetsi nepritel je frostshock, nature swiftness + velkej heal a earthbind + cleansing totem
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 10/05/2005 :  20:24:53  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Mark

quote:
Originally posted by MegaDeath

moje zkusenosti s priestama z ty druhy strany (jako rogue) - nejdriv prijde fear, pak DoT a nuke a pak uz je to skoro jedno protoze mi pomalu odpadavaj zivoty nez se k nemu pres ty channeling zpomalovaci srajdy dostanu



Ja bych to videt takto [jen duely,ne ali vs horda]
Pocitejme s tim,ze to hraji dva stejne dobri hraci se stejne dobryma vecma
Rogue vs Rogue - xx
Rogue vs Hunter-hunter vyhraje
Rogue vs Mag -mag vyhraje
Rogue vs druid - vyrovnane,druid malicko navrh
Undeath Rogue vs Warlock -Rogue vyhraje
Rogue vs War -nemuzu si pomoct,ale navrh ma v prime konfrontaci war.
Rogue vs Shaman -vyrovnane,malicko navrh shaman[totemy sou shit]
Rogue vs priest -vyrovnane.

Hunter vs rogue - Hunter ownz
Hunter vs mage - Mag ownz
Hunter vs war Hunter ownz
Hunter vs Druid -vyrovnane
Hunter vs shaman-vyrovnane,navrh ma podle me shami
Hunter vs warlock -temer stejne jak mag.
Hunter vs priest -tak nak vyrovnane.



Existuje jen spatny hrac vs dobry hrac. Nic vic.
Go to Top of Page

Lord Mark
Starting Member

42 Posts

Posted - 10/05/2005 :  20:26:01  Show Profile  Visit Lord Mark's Homepage  Send Lord Mark an ICQ Message Send Lord Mark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Lord Mark

quote:
Originally posted by MegaDeath

moje zkusenosti s priestama z ty druhy strany (jako rogue) - nejdriv prijde fear, pak DoT a nuke a pak uz je to skoro jedno protoze mi pomalu odpadavaj zivoty nez se k nemu pres ty channeling zpomalovaci srajdy dostanu



Ja bych to videt takto [jen duely,ne ali vs horda]
Pocitejme s tim,ze to hraji dva stejne dobri hraci se stejne dobryma vecma
Rogue vs Rogue - xx
Rogue vs Hunter-hunter vyhraje
Rogue vs Mag -mag vyhraje
Rogue vs druid - vyrovnane,druid malicko navrh
Undeath Rogue vs Warlock -Rogue vyhraje
Rogue vs War -nemuzu si pomoct,ale navrh ma v prime konfrontaci war.
Rogue vs Shaman -vyrovnane,malicko navrh shaman[totemy sou shit]
Rogue vs priest -vyrovnane.

Hunter vs rogue - Hunter ownz
Hunter vs mage - Mag ownz
Hunter vs war Hunter ownz
Hunter vs Druid -vyrovnane
Hunter vs shaman-vyrovnane,navrh ma podle me shami
Hunter vs warlock -temer stejne jak mag.
Hunter vs priest -tak nak vyrovnane.



Existuje jen spatny hrac vs dobry hrac. Nic vic.


Nesouhlasim

Zivot je jen otazkou priorit.Jaka to vsak je?
Mark(Orders)
Go to Top of Page

Murdoc_
New Member

186 Posts

Posted - 10/05/2005 :  22:12:48  Show Profile  Send Murdoc_ an ICQ Message Send Murdoc_ a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Mark

quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Lord Mark

quote:
Originally posted by MegaDeath

moje zkusenosti s priestama z ty druhy strany (jako rogue) - nejdriv prijde fear, pak DoT a nuke a pak uz je to skoro jedno protoze mi pomalu odpadavaj zivoty nez se k nemu pres ty channeling zpomalovaci srajdy dostanu



Ja bych to videt takto [jen duely,ne ali vs horda]
Pocitejme s tim,ze to hraji dva stejne dobri hraci se stejne dobryma vecma
Rogue vs Rogue - xx
Rogue vs Hunter-hunter vyhraje
Rogue vs Mag -mag vyhraje
Rogue vs druid - vyrovnane,druid malicko navrh
Undeath Rogue vs Warlock -Rogue vyhraje
Rogue vs War -nemuzu si pomoct,ale navrh ma v prime konfrontaci war.
Rogue vs Shaman -vyrovnane,malicko navrh shaman[totemy sou shit]
Rogue vs priest -vyrovnane.

Hunter vs rogue - Hunter ownz
Hunter vs mage - Mag ownz
Hunter vs war Hunter ownz
Hunter vs Druid -vyrovnane
Hunter vs shaman-vyrovnane,navrh ma podle me shami
Hunter vs warlock -temer stejne jak mag.
Hunter vs priest -tak nak vyrovnane.



Existuje jen spatny hrac vs dobry hrac. Nic vic.


Nesouhlasim

to je ale asi tak vsechno co s tim muzes delat. Nevim z ceho usuzujes, ale za a) neni to jenom o povolani. Musis brat v potaz napriklad racial skilly. Z mych zkusenosti a ze sem toho pvp nahral a duelu taky je pro me nejvetsi souper Shaman. Opet dale zalezi na Buildu. Jako Undead roguovi mi nedela priest sebemensi problemy. Dnes s trinketem je to s magami vyrovnany. Pokud nejsem debil huntera zbodnu jako lahudku. Warlock si bohuzel neskrta, alespon tedka po patchi, kdy mame trinket na break charm. Rogue Vs War - vyrovnane, zalezi opravdu na tom jak to hraci umi. Muzu pokracovat dal, ale rozhodne to neni JENOM o povolani. Hlavne o specializaci a o tom jak tu specializaci umi dany hrac hrat.

Muj nazor, nikomu ho necpu, nekamenujte me za nej.
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 11/05/2005 :  00:27:30  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
souhlas! shaman je imba
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 11/05/2005 :  08:21:09  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
jo to jo, neni to jen o povolani, ale treba ja jako warrior paladina na stejnym lvl nesundam, uvidime na 60tce jestli se to zlepsi az budu mit hotovy talenty... ikdyz jednou sem malem zabil paladina 60 kdyz ja mel 55 ale to byla desna lama a v posledni chvili mu pribehli na pomoc kamosi
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 11/05/2005 :  08:25:47  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
na lvl60 se hodne zmeni - treba warrior zacina bejt nebezpecnej, do ty doby je pro vetsinu jen zakusek, naopak paladin prebira jeho roli
Go to Top of Page

HK
Starting Member

dakar

52 Posts

Posted - 11/05/2005 :  08:54:27  Show Profile Send HK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Murdoc_

quote:
Originally posted by Lord Mark

quote:
Originally posted by Gabriel

Existuje jen spatny hrac vs dobry hrac. Nic vic.


Nesouhlasim

to je ale asi tak vsechno co s tim muzes delat. Nevim z ceho usuzujes, ale za a) neni to jenom o povolani. Musis brat v potaz napriklad racial skilly. Z mych zkusenosti a ze sem toho pvp nahral a duelu taky je pro me nejvetsi souper Shaman. Opet dale zalezi na Buildu. Jako Undead roguovi mi nedela priest sebemensi problemy. Dnes s trinketem je to s magami vyrovnany. Pokud nejsem debil huntera zbodnu jako lahudku. Warlock si bohuzel neskrta, alespon tedka po patchi, kdy mame trinket na break charm. Rogue Vs War - vyrovnane, zalezi opravdu na tom jak to hraci umi. Muzu pokracovat dal, ale rozhodne to neni JENOM o povolani. Hlavne o specializaci a o tom jak tu specializaci umi dany hrac hrat.



Pocitam ze pises o bojich s lidmi, kteri to umi. Pises ze nesouhlasis s tim ze zalezi na povolani, ale zaroven tvrdis ze jako Rogue nemas sebemensi problemy s Hunterem, takze tomu nerozumim.

...
Go to Top of Page

Noztra
New Member

300 Posts

Posted - 11/05/2005 :  09:05:51  Show Profile Send Noztra a Private Message  Reply with Quote
Problem Warra je ale v tom, ze musi mit opravdu top equip, aby byl tak nebezpecnej. Ostatni povolani si vedou dost dobre i s prumerem.

Sam jeste teprve pracuju na reaperovi a full valoru, takze vetsinou jsem ten zakusek, kor kdyz chodite tak statecne 2 vs 1, aby se nahodou neco nezvrtlo :) Timto zdravim notoricke gankery z Burning Steppes :D

http://motion.parba.cz
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 11/05/2005 :  09:17:44  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
kdyz nemas partu musis cihat az skupinka zacne utocit na moby :)

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Noztra
New Member

300 Posts

Posted - 11/05/2005 :  09:25:16  Show Profile Send Noztra a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

kdyz nemas partu musis cihat az skupinka zacne utocit na moby :)



Myslel jsem to opacne, skupinka Warrior + Rogue jezdi a ciha, az jeden chudak sam nekde zacne utocit na moby a pak ho daji :)

http://motion.parba.cz
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 11/05/2005 :  09:26:57  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noztra
Timto zdravim notoricke gankery


zni to docela tragikomicky od nekoho z motion
Go to Top of Page

Noztra
New Member

300 Posts

Posted - 11/05/2005 :  11:48:48  Show Profile Send Noztra a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

quote:
Originally posted by Noztra
Timto zdravim notoricke gankery


zni to docela tragikomicky od nekoho z motion



cry me a river

To nebylo mysleny nijak spatne, o cemz vypovida ten smajlik (ktery si sikovne odstranil, pac se ti tam nehodil), jen jsem chtel nejak napsat Ethirovi s Khandarem, kdyz uz to nejde ve hre :)

Zjevne si nepochopil muj post, na nic si nestezuju ...

http://motion.parba.cz
Go to Top of Page

Murdoc_
New Member

186 Posts

Posted - 11/05/2005 :  20:39:00  Show Profile  Send Murdoc_ an ICQ Message Send Murdoc_ a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by HK

quote:
Originally posted by Murdoc_

quote:
Originally posted by Lord Mark

quote:
Originally posted by Gabriel

Existuje jen spatny hrac vs dobry hrac. Nic vic.


Nesouhlasim

to je ale asi tak vsechno co s tim muzes delat. Nevim z ceho usuzujes, ale za a) neni to jenom o povolani. Musis brat v potaz napriklad racial skilly. Z mych zkusenosti a ze sem toho pvp nahral a duelu taky je pro me nejvetsi souper Shaman. Opet dale zalezi na Buildu. Jako Undead roguovi mi nedela priest sebemensi problemy. Dnes s trinketem je to s magami vyrovnany. Pokud nejsem debil huntera zbodnu jako lahudku. Warlock si bohuzel neskrta, alespon tedka po patchi, kdy mame trinket na break charm. Rogue Vs War - vyrovnane, zalezi opravdu na tom jak to hraci umi. Muzu pokracovat dal, ale rozhodne to neni JENOM o povolani. Hlavne o specializaci a o tom jak tu specializaci umi dany hrac hrat.



Pocitam ze pises o bojich s lidmi, kteri to umi. Pises ze nesouhlasis s tim ze zalezi na povolani, ale zaroven tvrdis ze jako Rogue nemas sebemensi problemy s Hunterem, takze tomu nerozumim.

specializace. Ale je to taky o tom jak rogue umi rogua HRAT. Kdyz mu nabehne do pasti tak to je tezky.

Muj nazor, nikomu ho necpu, nekamenujte me za nej.
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 11/05/2005 :  21:17:43  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Murdoc_

quote:
Originally posted by HK

quote:
Originally posted by Murdoc_

quote:
Originally posted by Lord Mark

quote:
Originally posted by Gabriel

Existuje jen spatny hrac vs dobry hrac. Nic vic.


Nesouhlasim

to je ale asi tak vsechno co s tim muzes delat. Nevim z ceho usuzujes, ale za a) neni to jenom o povolani. Musis brat v potaz napriklad racial skilly. Z mych zkusenosti a ze sem toho pvp nahral a duelu taky je pro me nejvetsi souper Shaman. Opet dale zalezi na Buildu. Jako Undead roguovi mi nedela priest sebemensi problemy. Dnes s trinketem je to s magami vyrovnany. Pokud nejsem debil huntera zbodnu jako lahudku. Warlock si bohuzel neskrta, alespon tedka po patchi, kdy mame trinket na break charm. Rogue Vs War - vyrovnane, zalezi opravdu na tom jak to hraci umi. Muzu pokracovat dal, ale rozhodne to neni JENOM o povolani. Hlavne o specializaci a o tom jak tu specializaci umi dany hrac hrat.



Pocitam ze pises o bojich s lidmi, kteri to umi. Pises ze nesouhlasis s tim ze zalezi na povolani, ale zaroven tvrdis ze jako Rogue nemas sebemensi problemy s Hunterem, takze tomu nerozumim.

specializace. Ale je to taky o tom jak rogue umi rogua HRAT. Kdyz mu nabehne do pasti tak to je tezky.

lol.. pokud neni hunter uplne blbej tak mu do te pasti nabehnes vzdy :)) pokud ju teda nechces dlouze obihat pokazde kdyz pres ni prebehne :)))

Hunter V rogue je o stesti jak hunterovi procnou improved specky na imobilize+stun...ale kazdopadne musi mit hunter neco na odstraneni poisnu,jinak je to o nicem.

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Murdoc_
New Member

186 Posts

Posted - 12/05/2005 :  22:05:00  Show Profile  Send Murdoc_ an ICQ Message Send Murdoc_ a Private Message  Reply with Quote
co treba disarm trap? ;)

Muj nazor, nikomu ho necpu, nekamenujte me za nej.
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 12/05/2005 :  22:10:40  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Murdoc_

co treba disarm trap? ;)

Abych rekl pravdu nevim presne jak disarm trap funguje ,to je nejakej instaskill co zabrani spusteni pasti pripadne ostrani pasti v sirokem okoli?? :) (jinak je to na nic...)

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 12/05/2005 :  22:16:26  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

souhlas! shaman je imba



o nic vic nez paladin nebo priest nebo roug a druid .. nebo mag a war jo a vlastne i ten warlock

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 12/05/2005 :  22:17:20  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noztra

Problem Warra je ale v tom, ze musi mit opravdu top equip, aby byl tak nebezpecnej. Ostatni povolani si vedou dost dobre i s prumerem.

Sam jeste teprve pracuju na reaperovi a full valoru, takze vetsinou jsem ten zakusek, kor kdyz chodite tak statecne 2 vs 1, aby se nahodou neco nezvrtlo :) Timto zdravim notoricke gankery z Burning Steppes :D



no fill valor me rozhodne nepripada jako top PvP equip .. (ne nejsem war, jedu ciste teorii)

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 13/05/2005 :  00:34:20  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stilgar

quote:
Originally posted by MegaDeath

souhlas! shaman je imba



o nic vic nez paladin nebo priest nebo roug a druid .. nebo mag a war jo a vlastne i ten warlock


fakt shamana podcenujes, mozna proto ze ho hrajes, kdybys hral alika asi bys to cejtil stejne jako ostatni ;) srovnani s paladinem je smesny, paladinove na lvl60 sou proti shamanovi smesny
shaman asi neni nejlehci na ovladani, ale tolik featur asi nema zadny jiny povolani
nejvic me vzdycky bavi divat se na duely jak se lidi marne snazej dostat shamana a ono to nejde - ma counterspell na 5sec timer, to nema asi nikdo a stoji ho to kolem 20 many a jeste mu to muze dat moznost clear castu (oblibenej "exploit" shamanu z nasi guildy), ma anti fear totem, ma grounding totem proti casterum, ma earthbind totem kterej nasere uplne vsechny melee - kdyz ho snarne rogue tak si cleane poison a bezi dal, zatimco rogue je chycen earthbindem, cleansing totem ho dostane z blindu (rofl), warlock si nahodi soullink a shaman prijde a hodi purge a warlock muze psat log off... proste takhle se da pokracovat do nekonecna, tolik moznosti snad nema ani gm blizzardu
Go to Top of Page

Murdoc_
New Member

186 Posts

Posted - 13/05/2005 :  07:46:20  Show Profile  Send Murdoc_ an ICQ Message Send Murdoc_ a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beldor5

quote:
Originally posted by Murdoc_

co treba disarm trap? ;)

Abych rekl pravdu nevim presne jak disarm trap funguje ,to je nejakej instaskill co zabrani spusteni pasti pripadne ostrani pasti v sirokem okoli?? :) (jinak je to na nic...)

hlavne se da delat ze stealthu

Muj nazor, nikomu ho necpu, nekamenujte me za nej.
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 13/05/2005 :  07:53:24  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

quote:
Originally posted by Stilgar

quote:
Originally posted by MegaDeath

souhlas! shaman je imba



o nic vic nez paladin nebo priest nebo roug a druid .. nebo mag a war jo a vlastne i ten warlock


fakt shamana podcenujes, mozna proto ze ho hrajes, kdybys hral alika asi bys to cejtil stejne jako ostatni ;) srovnani s paladinem je smesny, paladinove na lvl60 sou proti shamanovi smesny
shaman asi neni nejlehci na ovladani, ale tolik featur asi nema zadny jiny povolani
nejvic me vzdycky bavi divat se na duely jak se lidi marne snazej dostat shamana a ono to nejde - ma counterspell na 5sec timer, to nema asi nikdo a stoji ho to kolem 20 many a jeste mu to muze dat moznost clear castu (oblibenej "exploit" shamanu z nasi guildy), ma anti fear totem, ma grounding totem proti casterum, ma earthbind totem kterej nasere uplne vsechny melee - kdyz ho snarne rogue tak si cleane poison a bezi dal, zatimco rogue je chycen earthbindem, cleansing totem ho dostane z blindu (rofl), warlock si nahodi soullink a shaman prijde a hodi purge a warlock muze psat log off... proste takhle se da pokracovat do nekonecna, tolik moznosti snad nema ani gm blizzardu


...
a 45 paladin si beha skrz raid 60tek ... to taky nemuze zadna jina profese

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 13/05/2005 :  08:29:27  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Murdoc_

quote:
Originally posted by beldor5

quote:
Originally posted by Murdoc_

co treba disarm trap? ;)

Abych rekl pravdu nevim presne jak disarm trap funguje ,to je nejakej instaskill co zabrani spusteni pasti pripadne ostrani pasti v sirokem okoli?? :) (jinak je to na nic...)

hlavne se da delat ze stealthu

To je prece uplne fuk ,hunter te stealthnuteho vidim stejne dobre jako normalne(detect hidden+svetlice+Mark) a pochybuju ze budes mit cas zamirit na past a disarmnout ji kdyz do tebe budu prat sipy...

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Son-Draken
New Member

165 Posts

Posted - 13/05/2005 :  09:05:50  Show Profile Send Son-Draken a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stilgar

quote:
Originally posted by Noztra

Problem Warra je ale v tom, ze musi mit opravdu top equip, aby byl tak nebezpecnej. Ostatni povolani si vedou dost dobre i s prumerem.

Sam jeste teprve pracuju na reaperovi a full valoru, takze vetsinou jsem ten zakusek, kor kdyz chodite tak statecne 2 vs 1, aby se nahodou neco nezvrtlo :) Timto zdravim notoricke gankery z Burning Steppes :D



no fill valor me rozhodne nepripada jako top PvP equip .. (ne nejsem war, jedu ciste teorii)



Taky ani neni sou mnohem lepsi veci k sehnani..valor je dobrej ale TOP ani nahodou

Nebojuji pro čest.Bojuji abych vyhrál!
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 13/05/2005 :  09:17:13  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
valor je dobrej zaklad, ma kolem 3600 armor a pridava kolem 1300 hp
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 13/05/2005 :  09:17:43  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stilgar
...
a 45 paladin si beha skrz raid 60tek ... to taky nemuze zadna jina profese


behat muze, to je taky to jediny co muze delat

edit: http://www.putfile.com/media.php?n=Paladins

Edited by - MegaDeath on 13/05/2005 09:21:40
Go to Top of Page

Ethir
Starting Member

83 Posts

Posted - 13/05/2005 :  10:47:22  Show Profile  Send Ethir an ICQ Message Send Ethir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Murdoc_

quote:
Originally posted by beldor5

quote:
Originally posted by Murdoc_

co treba disarm trap? ;)

Abych rekl pravdu nevim presne jak disarm trap funguje ,to je nejakej instaskill co zabrani spusteni pasti pripadne ostrani pasti v sirokem okoli?? :) (jinak je to na nic...)

hlavne se da delat ze stealthu



Disarm trap je skill kterej je naprosto nepouzitelnej...
1) nema insta cast, ale nejakych 5sec
2) hunter ma na past insta cast (jestli se nepletu), neni pro nej problem polozit novou
3) jak uz bylo receno, hunter te uvidi...
4) bojuju s hunterem tak aby se nemoh dostat ke sve pasti, ale kdyz nani stoji tak je lepsi ji odpalit nez se nechat ostrelovat, navic kdyz da fd/trap tak s tim opravdu nikdo nic nezmuze :)

btw, taky zdravim pritele Noztru a uz se tesim az nebude utikat ale bojovat ;)


[WoW] Ethir <Zdechliny>, Frozen Rogue
[EQ] Ethir <MdK>, Frozen Ranger
[EQ2] Ethirea <MdK>, Frozen Troubador
Go to Top of Page

binerx
Starting Member

29 Posts

Posted - 10/12/2006 :  02:29:06  Show Profile  Visit binerx's Homepage  Send binerx an ICQ Message Send binerx a Private Message  Reply with Quote
Nasel jsem tenhle zapomenutej topic, tak reaguju :)

Vite, proc je shaman imba? Protoze jeho slabiny nejsou prilis viditelny a tim, ze ho ma jen horda, tak ho aliance nema dostatecne natrenovanyho. Uvidite v BC, jak budou samani dostavat najednou na prdel!

Abych nemluvil jen tak do vetru, tak uvedu par duvodu, proc je duel s shamanem jen o schopnostech hracu:
1. Enhancement shaman se da ukitovat - Earthbind totem ma stejnej cooldown jako blink, z frostnovy se nema jak dostat. Obecne nema saman o moc vic zivotu nez ja a nemuze si dovolit moc chyb.
2. Elemental shaman ma skoro uplne vsechny kouzla nature, takze dobre umisteny counterspell je easy win. Spatne umisteny counterspell je zase easy win pro samana.
3. Nature swiftness se zda jako imba, ale to je i Presence of Mind, diky ni shaman taky nemusi swiftness vubec stihnout.

-=Binerx=-
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 10/12/2006 :  04:02:18  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Jako SH priest teď huntera nemam šanci dát když sem ve formě, prostě bez healu (jeho dmg output je moc velkej).Když sem bez formy a mam menší dmg ale mužu healy, je šance ho utahat na tečh dvou, třech DoTkách.Prostě 41 yardu a x tisích insta dmg co muže dát je pro mě problém kterej nevyřeším.

Hunter má jednu jistotu a to tu, že je první classa v řadě co čeká na nerf :)

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 10/12/2006 04:06:13
Go to Top of Page

Prandur
New Member

237 Posts

Posted - 10/12/2006 :  05:15:57  Show Profile  Send Prandur an ICQ Message Send Prandur a Private Message  Reply with Quote
V PvE potrebujou boost nebo zustat tam kde jsou. Lockove dostali neuveritelnej PvE dmg boost, Huntri jen malej.

Prandur,
Guild Master of Black Division [Drak'Thul EU]

http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Drak'thul&n=Prandur
Go to Top of Page

SAS1939
New Member

222 Posts

Posted - 10/12/2006 :  09:29:21  Show Profile Send SAS1939 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

quote:
Originally posted by Noztra
Timto zdravim notoricke gankery


zni to docela tragikomicky od nekoho z motion


lol
Gabe má pochopitelně pravdu,buď něco umíte a pak je potřeba se snažit a nebo neumíte a půjdete do hrobu.Do hrobu půjdete tak jako tak,záleží pak už jen za jak dlouho.K tomu vs.vs. priest,je pochopitelně nejsilnější klasa ve hře a zabije každýho už jen tím,že do sebe necháte mlátit a zjistíte si za kolik času vás protivník zabije.Shadowform vám to prostě vyhraje a nemusíte se ani snažit dělat neco extra.Black out FTW.Nějaké sundery vás nemusí vůbec zajímat pro vás je důležitý mezičas štít fear štít fear..na castery dispel silence,ale to ví každý.

https://www.youtube.com/watch?v=AVghLoe-_q8
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 10/12/2006 :  10:35:28  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SAS1939

quote:
Originally posted by MegaDeath

quote:
Originally posted by Noztra
Timto zdravim notoricke gankery


zni to docela tragikomicky od nekoho z motion


lol
Gabe má pochopitelně pravdu,buď něco umíte a pak je potřeba se snažit a nebo neumíte a půjdete do hrobu.Do hrobu půjdete tak jako tak,záleží pak už jen za jak dlouho.K tomu vs.vs. priest,je pochopitelně nejsilnější klasa ve hře a zabije každýho už jen tím,že do sebe necháte mlátit a zjistíte si za kolik času vás protivník zabije.Shadowform vám to prostě vyhraje a nemusíte se ani snažit dělat neco extra.Black out FTW.Nějaké sundery vás nemusí vůbec zajímat pro vás je důležitý mezičas štít fear štít fear..na castery dispel silence,ale to ví každý.



štít-- stačí jedna multina a crit a je dole
blackout -- je to kurva o lucku
fear -- nepoužitelnej, nedostaneš se k němu díky tomu že má daze už i z autoshotu, další věc scatershot a naposled prasečí incombat frozentrap, fear je to poslední co muže hunter dostat.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

SAS1939
New Member

222 Posts

Posted - 10/12/2006 :  13:19:27  Show Profile Send SAS1939 a Private Message  Reply with Quote
http://video.google.com/videoplay?docid=7211689237123822884&q=burning+crusade+pvp

https://www.youtube.com/watch?v=AVghLoe-_q8
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 10/12/2006 :  14:07:16  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Jako SH priest teď huntera nemam šanci dát když sem ve formě, prostě bez healu (jeho dmg output je moc velkej).Když sem bez formy a mam menší dmg ale mužu healy, je šance ho utahat na tečh dvou, třech DoTkách.Prostě 41 yardu a x tisích insta dmg co muže dát je pro mě problém kterej nevyřeším.

Hunter má jednu jistotu a to tu, že je první classa v řadě co čeká na nerf :)




s tim prvnim mistem na nerf docela souhlasim. Vcera sem si chvilku hral v BG s hunterem (modry eqip + rhok'delar). od oka bez dlouheho premysleni si nahodil takovy mix: http://www.wowhead.com/?talent=VZVVRRVzhxsZ0GMhxM
a jako.... nestacil sem se divit:) improved barrage by se dalo prirovnat jak kdyz mezi clothaky vjede kombajn. Pasti bez Feignu sou taky prijemne. dostane se nekdo na telo? scatter shot, dalsi war je moc blizko? war stomp+trap, v zaloze jeste trinket na rozpusteni stunu hamstringu nebo tych frost nov. a porad je v zaloze feign, ze si treba nekdo myslet ze sem umrel:D, k tomu tracking humanoidu, nebo hiddenu.

A shadow priest? no prob, drzet si ho od tela - s mind flayem a fearem si muze vytrit..., a jet do neho viper sting again again again, ukitovat jak maleho jardu, a kdyz se chytne do pasti, tim lip:D a az bude bez many pak ho utlouct palici:) pravda je ze to je pouze teoreticka situace, v BG vetsinou clovek nema cisty prostor 100x100 metru:) Nicmene kdokoliv kdo nedava shadow priestovi viper sting mu to jenom usnadnuje.
--
kdyz sme u hunteru, hral nekdo WSG proti premade 10x hunter? jeste pred 2.01 to bylo HODNE neprijemne.
Go to Top of Page

Galilee
Starting Member

72 Posts

Posted - 10/12/2006 :  15:11:33  Show Profile Send Galilee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by qsubt

quote:
Originally posted by Jaffa

Jako SH priest teď huntera nemam šanci dát když sem ve formě, prostě bez healu (jeho dmg output je moc velkej).Když sem bez formy a mam menší dmg ale mužu healy, je šance ho utahat na tečh dvou, třech DoTkách.Prostě 41 yardu a x tisích insta dmg co muže dát je pro mě problém kterej nevyřeším.

Hunter má jednu jistotu a to tu, že je první classa v řadě co čeká na nerf




s tim prvnim mistem na nerf docela souhlasim. Vcera sem si chvilku hral v BG s hunterem (modry eqip + rhok'delar). od oka bez dlouheho premysleni si nahodil takovy mix: http://www.wowhead.com/?talent=VZVVRRVzhxsZ0GMhxM
a jako.... nestacil sem se divit:) improved barrage by se dalo prirovnat jak kdyz mezi clothaky vjede kombajn. Pasti bez Feignu sou taky prijemne. dostane se nekdo na telo? scatter shot, dalsi war je moc blizko? war stomp+trap, v zaloze jeste trinket na rozpusteni stunu hamstringu nebo tych frost nov. a porad je v zaloze feign, ze si treba nekdo myslet ze sem umrel:D, k tomu tracking humanoidu, nebo hiddenu.

A shadow priest? no prob, drzet si ho od tela - s mind flayem a fearem si muze vytrit..., a jet do neho viper sting again again again, ukitovat jak maleho jardu, a kdyz se chytne do pasti, tim lip:D a az bude bez many pak ho utlouct palici:) pravda je ze to je pouze teoreticka situace, v BG vetsinou clovek nema cisty prostor 100x100 metru:) Nicmene kdokoliv kdo nedava shadow priestovi viper sting mu to jenom usnadnuje.
--
kdyz sme u hunteru, hral nekdo WSG proti premade 10x hunter? jeste pred 2.01 to bylo HODNE neprijemne.





Hunter v soucasnosti co do "overpowered diskusi" prevysuje dokonce i warlocka, alespon podle whinovani na vsechmoznejch forech. A to je co rict. Vysoka survabilita diky 41 yard odstrelovani + spuste survival abilit a obrovskej burst v prvnich sekundach z nej delaj trn v oku vsem classam.
Ted s patchem se objevila silence shota, ktera napriklad znemoznuje dostat magovi pres blink do hunterovy dead zony. Hodne lidi vola po nerfu, na druhou stranu TBC hodne zmeni a navic tohle vse je dan za stale bidnou PVE damage. Hunter je taky idealni na twinkovani v 40-49 a 50-59 lvl pvp bracketech (95% uspesnost hordy v WSG/AB) - to je mazec jak svin, score 30-0 nejsou vyjimkou a i kdyz tu nekdo muze nadhodit tema ninjovani killing blows, hunter je obvzlast na mass pvp imba.
Vazne neni lepsi pocit, kdyz se do clothaka zakusujou sipy/kule, hryza ho petko a chudak nevi, kde mu hlava stoji.

Edited by - Galilee on 10/12/2006 15:17:16
Go to Top of Page

Permon
Starting Member

46 Posts

Posted - 10/12/2006 :  15:14:23  Show Profile Send Permon a Private Message  Reply with Quote
To je bohuzel problem Blizzardu, nedokaze huntera vybalancovat. Uz od patche 1.7 kdy jim zmenil talenty. Huntery pak diky pvp uz jen nerfoval. Ted to bude to samy. Vlastne v bete TBC se to uz deje. A hunteri pak budou v pve zas zbytecni.
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 10/12/2006 :  21:09:23  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by binerx

Nasel jsem tenhle zapomenutej topic, tak reaguju :)

Vite, proc je shaman imba? Protoze jeho slabiny nejsou prilis viditelny a tim, ze ho ma jen horda, tak ho aliance nema dostatecne natrenovanyho. Uvidite v BC, jak budou samani dostavat najednou na prdel!

Abych nemluvil jen tak do vetru, tak uvedu par duvodu, proc je duel s shamanem jen o schopnostech hracu:
1. Enhancement shaman se da ukitovat - Earthbind totem ma stejnej cooldown jako blink, z frostnovy se nema jak dostat. Obecne nema saman o moc vic zivotu nez ja a nemuze si dovolit moc chyb.
2. Elemental shaman ma skoro uplne vsechny kouzla nature, takze dobre umisteny counterspell je easy win. Spatne umisteny counterspell je zase easy win pro samana.
3. Nature swiftness se zda jako imba, ale to je i Presence of Mind, diky ni shaman taky nemusi swiftness vubec stihnout.


ty jsi asi hodne dobry hrac.. mohl bych se od tebe prosim ucit ? abych byl taky takovy duelovy buh ?
anebo ne, diky nechci, ja radeji real pvp..

Jerzee <Mor do Kuli>

Edited by - JerzeeG on 10/12/2006 21:10:12
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 11/12/2006 :  02:56:35  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Hraju šamana 4 dny na lvl 60 (pvp only) a musím říct, že je to docela zábava a hodně barevné hraní, ty totemy hezky svítí a můžou být až 4 zaráz.

Fakt tolik mačkátek, klikátek a něco na cokoli má jen šaman.

Jdu spát.
Go to Top of Page

Gurat
Starting Member

72 Posts

Posted - 11/12/2006 :  13:11:28  Show Profile Send Gurat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Prandur

V PvE potrebujou boost nebo zustat tam kde jsou. Lockove dostali neuveritelnej PvE dmg boost, Huntri jen malej.



Velky burst dmg a za chvilku je bez many..uvidime jak to bude na 70lvl s manou a regenem (aspect of viper atd.)


WOW Moula & Sandio <MYTH> DT
WHO Mooshtubba Squig Herder

Edited by - Gurat on 11/12/2006 13:49:22
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 11/12/2006 :  14:00:53  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luka

Hraju šamana 4 dny na lvl 60 (pvp only) a musím říct, že je to docela zábava a hodně barevné hraní, ty totemy hezky svítí a můžou být až 4 zaráz.

Fakt tolik mačkátek, klikátek a něco na cokoli má jen šaman.

Jdu spát.


jo a to mozna ani nevis, ze nas shamany otloukanky jako vzdy vomr.ali.. meli jsme mit totemu 5 - krome 4 elementu jeste neco jako "spirit of wild", ci jak to nazvat..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 11/12/2006 :  14:44:31  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
No osobně tohle taky pociťuju - prepatch jsem byl schopen jít AV a neumírat, teď se vrhám bezhlavě na smrt protože jak dojde mana na multishoty tak jsem k ničemu.

Nicméně taková "hradba" 5ti hunterů vedle sebe kosící multishoty dokáže v AV docela hejbat s lidma :D

quote:
Originally posted by Noztra

Problem Warra je ale v tom, ze musi mit opravdu top equip, aby byl tak nebezpecnej. Ostatni povolani si vedou dost dobre i s prumerem.
Problém wara spíš je že v tom top equipu v kterém jsi nebezpečnej stejně polovinu času incombat strávíš v deathcoilu, frostnově, stunu, rootech (občas taky ve fearu nebo mindcontrolu) atd. protože i za tu jednu smrt bys potřeboval tak 6 trinket slotů s různýma timerama na insignie... pravda s second windem máš za tohle sice rage, ale chcípnout s půlkou rage a k cíli se nedostat vs chcípnout s plnou rage a k cíli se nedostat zas takovej rozdíl není.

Edited by - Rakhen on 11/12/2006 14:48:08
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 11/12/2006 :  15:28:54  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
second wind je uplne super, ale dokazu si predstavit ze by healoval vic
uvidime jak to bude s novym stamina gearem, kde uz lidi nebudu moct 2,3 shotovat

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 11/12/2006 :  15:33:27  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
...ze by healoval vic, takze bys nepotreboval priesta za zadkem...

jasny
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,38 seconds. on eygor Snitz Forums 2000