Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 Priest vs Hunter/Rogue
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 11/12/2006 :  15:37:29  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

...ze by healoval vic, takze bys nepotreboval priesta za zadkem...

jasny

ale prd...vzdy bude potreba healer za prdeli... stim jsem se uz smiril
jde o to, ze to treba memu healerovi poskytne par sekund na dalsi heal/stit ci dispel
nemluve o usetrene mane

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 11/12/2006 :  20:02:13  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
Mě teda přijde strašně underpowered pala... já třeba žádné CS nemám a že bych ho jó potřeboval! Nebo 40 yardů ranged útok mi taky chybí a to je opravdu hodně znát při duelech...

/sarcasm off

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Grewen
New Member

126 Posts

Posted - 13/12/2006 :  00:31:07  Show Profile  Send Grewen an ICQ Message Send Grewen a Private Message  Reply with Quote
Co se tyce huntera a pvp po patchi... jen tak ze srandy sem si udelal svyho huntera beast mastera (43/5/3). Doted sem nenasel classu, co by me 1vs1 zabila, vyjma locka, kterej me zabije dotkama po jeho smrti, a pripadu, kdy to tomu druhymu extremne crituje a mne vubec. a to uz nam TBW od puvodniho planu jednou nerfnuli... kvuli tehle blbosti blizzardu ocekavam stejnej vyvoj huntera, jakej byl od patche 1.7 :(
Go to Top of Page

binerx
Starting Member

29 Posts

Posted - 13/12/2006 :  08:19:31  Show Profile  Visit binerx's Homepage  Send binerx an ICQ Message Send binerx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by binerx

Nasel jsem tenhle zapomenutej topic, tak reaguju :)

Vite, proc je shaman imba? Protoze jeho slabiny nejsou prilis viditelny a tim, ze ho ma jen horda, tak ho aliance nema dostatecne natrenovanyho. Uvidite v BC, jak budou samani dostavat najednou na prdel!

Abych nemluvil jen tak do vetru, tak uvedu par duvodu, proc je duel s shamanem jen o schopnostech hracu:
1. Enhancement shaman se da ukitovat - Earthbind totem ma stejnej cooldown jako blink, z frostnovy se nema jak dostat. Obecne nema saman o moc vic zivotu nez ja a nemuze si dovolit moc chyb.
2. Elemental shaman ma skoro uplne vsechny kouzla nature, takze dobre umisteny counterspell je easy win. Spatne umisteny counterspell je zase easy win pro samana.
3. Nature swiftness se zda jako imba, ale to je i Presence of Mind, diky ni shaman taky nemusi swiftness vubec stihnout.


ty jsi asi hodne dobry hrac.. mohl bych se od tebe prosim ucit ? abych byl taky takovy duelovy buh ?
anebo ne, diky nechci, ja radeji real pvp..




WTF? Ja si tady triko nehonil, jestli nekoho davam nebo nedavam v duelech. Mluvil jsem o tom, ze shaman nema zadnou imba schopnost, vychozi sance jsou priblizne stejny a zalezi na tom, kdo to jak umi. A krome mage mam i t2 shamana, tak si troufam tvrdit, ze jsem nic neprehlidnul.

-=Binerx=-
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 13/12/2006 :  09:42:27  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Grewen

Co se tyce huntera a pvp po patchi... jen tak ze srandy sem si udelal svyho huntera beast mastera (43/5/3). Doted sem nenasel classu, co by me 1vs1 zabila, vyjma locka, kterej me zabije dotkama po jeho smrti, a pripadu, kdy to tomu druhymu extremne crituje a mne vubec. a to uz nam TBW od puvodniho planu jednou nerfnuli... kvuli tehle blbosti blizzardu ocekavam stejnej vyvoj huntera, jakej byl od patche 1.7 :(


Jo, jsem specnutej stejně a přijde mi ten hunter fakt šílený peklo - hlavně v defenzívě protože tam má ten bestial wrath prakticky na každej útok. A jo, předpokládám že to nerfnou, přece jen když i blbé prase je schopné dělat dps na úrovni protwara s TF (co se snaží něco zabít) tak je něco divně... no a to že ho s wrathem outthreatne taky.

O serpentovi radši ani nemluvím...

Edited by - Rakhen on 13/12/2006 09:43:13
Go to Top of Page

Galilee
Starting Member

72 Posts

Posted - 13/12/2006 :  17:32:08  Show Profile Send Galilee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rakhen

quote:
Originally posted by Grewen

Co se tyce huntera a pvp po patchi... jen tak ze srandy sem si udelal svyho huntera beast mastera (43/5/3). Doted sem nenasel classu, co by me 1vs1 zabila, vyjma locka, kterej me zabije dotkama po jeho smrti, a pripadu, kdy to tomu druhymu extremne crituje a mne vubec. a to uz nam TBW od puvodniho planu jednou nerfnuli... kvuli tehle blbosti blizzardu ocekavam stejnej vyvoj huntera, jakej byl od patche 1.7 :(


Jo, jsem specnutej stejně a přijde mi ten hunter fakt šílený peklo - hlavně v defenzívě protože tam má ten bestial wrath prakticky na každej útok. A jo, předpokládám že to nerfnou, přece jen když i blbé prase je schopné dělat dps na úrovni protwara s TF (co se snaží něco zabít) tak je něco divně... no a to že ho s wrathem outthreatne taky.

O serpentovi radši ani nemluvím...




No petka misty preagrovavaj i proti HW warum, ackoliv maj vypnutej growl.

Edited by - Galilee on 13/12/2006 17:33:39
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 13/12/2006 :  18:58:39  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Galilee
No petka misty preagrovavaj i proti HW warum, ackoliv maj vypnutej growl.

to je imho blbost,pokud teda neposles hned na zacatku peta s nahozenym intimid. na stunnutelnyho moba.pokud ma war prvnich 5sec agro tak to z neho pet nestrhne ani pri DC

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 13/12/2006 :  21:46:08  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

Mě teda přijde strašně underpowered pala... já třeba žádné CS nemám a že bych ho jó potřeboval! Nebo 40 yardů ranged útok mi taky chybí a to je opravdu hodně znát při duelech...

/sarcasm off


Ty jsi taky pako

Edited by - Araya on 13/12/2006 21:47:01
Go to Top of Page

Grewen
New Member

126 Posts

Posted - 14/12/2006 :  09:51:54  Show Profile  Send Grewen an ICQ Message Send Grewen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Galilee
No petka misty preagrovavaj i proti HW warum, ackoliv maj vypnutej growl.


pet kocka ma u BM huntera v T2 kolem 130 DPS unbuffed. s buffama dejme tomu kolem 150, u aliance 170. i se zapnutym wrathem bez growlu nepreagrujes dps wara, kterej neni lama a/nebo afk, ani kdyby ses zblaznil :)
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 14/12/2006 :  19:58:39  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Grewen

quote:
Originally posted by Galilee
No petka misty preagrovavaj i proti HW warum, ackoliv maj vypnutej growl.


pet kocka ma u BM huntera v T2 kolem 130 DPS unbuffed. s buffama dejme tomu kolem 150, u aliance 170. i se zapnutym wrathem bez growlu nepreagrujes dps wara, kterej neni lama a/nebo afk, ani kdyby ses zblaznil :)


Naivko.
Go to Top of Page

Grewen
New Member

126 Posts

Posted - 15/12/2006 :  09:18:23  Show Profile  Send Grewen an ICQ Message Send Grewen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rakhen
Naivko.


vasi dps wari maji pod 200 dps? bez growlu si ten pet jinak nez cistym dmg agro neudela...

edit: intimidation nepocitam, to ma cd 1 min a agro z neho je ~1000, coz da dps war equiplej z bwl jednim heroic strikem...

Edited by - Grewen on 15/12/2006 09:20:53
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 15/12/2006 :  10:57:23  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Grewen

quote:
Originally posted by Rakhen
Naivko.


vasi dps wari maji pod 200 dps? bez growlu si ten pet jinak nez cistym dmg agro neudela...

edit: intimidation nepocitam, to ma cd 1 min a agro z neho je ~1000, coz da dps war equiplej z bwl jednim heroic strikem...


Heroic strike ma konstantu threatu 145 (R8) 175 (R9) cca + threat z dmg. Intimidation ma threat konstantu 580 cca :)

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 15/12/2006 :  11:01:41  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Grewen
vasi dps wari maji pod 200 dps? bez growlu si ten pet jinak nez cistym dmg agro neudela...


Bite, claw, intimidation

quote:

edit: intimidation nepocitam, to ma cd 1 min a agro z neho je ~1000, coz da dps war equiplej z bwl jednim heroic strikem...


A k tomu bestial wrath, fakt že když pet critne tak ten bonus na damage co má má i on sám, fakt že má od toho wara battle shout, fakt že pokud nejsi 43/5/3 ale máš talent v mm tak se mu zvyšuje focus takže ty bite a claw dává daleko častěji, fakt že po kritu si zvyšuje speed... btw postpatch mi použití HS přijde jako značný waste rage pro minimální efekt (tedy přišlo mi to i před patchem, ale teď s bídnou rage generation a úpravou WF ještě daleko větší)

Opravdu pety sakra podceňuješ, kdyby sis zahrál jak wara tak huntera tak si to uvědomíš. Osobně věřím že by nebyl problém v MC nechat offtankovat některé addy nebo i bosse petama. Někde možná i tankovat.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 15/12/2006 :  12:46:55  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
BTW pokud ten warr dava damage, tak generuje jen 80% aggra.
Go to Top of Page

Grewen
New Member

126 Posts

Posted - 15/12/2006 :  12:58:08  Show Profile  Send Grewen an ICQ Message Send Grewen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rakhen

quote:
Originally posted by Grewen
vasi dps wari maji pod 200 dps? bez growlu si ten pet jinak nez cistym dmg agro neudela...


Bite, claw, intimidation

quote:

edit: intimidation nepocitam, to ma cd 1 min a agro z neho je ~1000, coz da dps war equiplej z bwl jednim heroic strikem...


A k tomu bestial wrath, fakt že když pet critne tak ten bonus na damage co má má i on sám, fakt že má od toho wara battle shout, fakt že pokud nejsi 43/5/3 ale máš talent v mm tak se mu zvyšuje focus takže ty bite a claw dává daleko častěji, fakt že po kritu si zvyšuje speed... btw postpatch mi použití HS přijde jako značný waste rage pro minimální efekt (tedy přišlo mi to i před patchem, ale teď s bídnou rage generation a úpravou WF ještě daleko větší)

Opravdu pety sakra podceňuješ, kdyby sis zahrál jak wara tak huntera tak si to uvědomíš. Osobně věřím že by nebyl problém v MC nechat offtankovat některé addy nebo i bosse petama. Někde možná i tankovat.

mno nemyslim si, ze bych podcenoval pety. videl sem prepatch videa, kdy hunteri petem tankovali raga nebo vaela (samozrejme aliance). ted to bude jeste o dost jednodussi. slo mi jen o ten pripad, kdy pet udajne preagruje dps wara i bez growlu... fury wara sem pred patchem nepreagroval dmg ani za MM huntera (bez distracting shotu), proto sem napsal co sem napsal. je pravda, ze wara sem nikdy nehral, jen sleduju dps v dmgmeteru a od patche sem neraidoval.

kazdopadne to radeji vyzkousim, pak sem pisnu vysledek :)

Little: mno normal hit fury wara HW jednoruckou do neclothovyho cile je kolem 300 ne? s 30% sanci na crit to mas prumerne 565 agra. to mi prijde skoro to samy jako ta intimidace :)
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 15/12/2006 :  13:57:05  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
smarja o cem se to tu bavime .) skuste si to a uvidite.rofl doufam z tech poslednich 10postu bylo mysleno jako zert pet preagruje wara..haha v tom pripade je rychlej wipe protoze ja preagruju peta jenom dotkama

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 15/12/2006 :  13:58:49  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beldor5

smarja o cem se to tu bavime .) skuste si to a uvidite.rofl doufam z tech poslednich 10postu bylo mysleno jako zert pet preagruje wara..haha v tom pripade je rychlej wipe protoze ja preagruju peta jenom dotkama


Jako druid Beldore? /joke off

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 15/12/2006 :  14:04:52  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
druid je ted best agrovac vod patche vo tom zadna.jenom bych rekl ze nabitej felguard agruje urcite lepe nez hunters pet a stejne neni vubec zadnej problem ho rychle preagrovat.samozrejmne pet muze treba tankovat addy v MC ,ale nesmi se do toho adda jet hned dmg.

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,08 seconds. on eygor Snitz Forums 2000