Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 Obecný pokec
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 48

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 30/10/2008 :  16:42:47  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
jsem pořát v kontaktu s klukama z clanu .. moc se jim Patch nezamlouvá a je to prý horší.

ale postavy jsou lépe vybalancované .......
Go to Top of Page

Awrel
New Member

135 Posts

Posted - 31/10/2008 :  12:00:38  Show Profile Send Awrel a Private Message  Reply with Quote
Který český klan je aktivní a bude dál fungovat? Kontroloval jsem ty na foru a většinou skončily... Byl bych vděčný za nějaký kontakt.

<cool signature here>
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 31/10/2008 :  17:03:13  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
napiš ve hře Braníkovi (Branik)
server fury ... ještě před 14nácti dny nás bylo cca 15+ onlaine
Dobrej clan ...
Go to Top of Page

Keldron
Starting Member

3 Posts

Posted - 08/11/2008 :  19:02:33  Show Profile Send Keldron a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Tohle bude asi duvod proc kazdej vi, ze Taguni jsou CZ:

Yesterday, 14:04 Report Post Jurgen11 is offline #55
Jurgen11

Default
I like proud member of targuen must say only this :
we re big guild - if u have 400 members is imposible have all at level 60+ but somene call us zerg guild

we dont leave our ally - if u have aliance with someone and he is atacked u leave him alone ? i think no

Sons of Camulus + Clan an fael biggest problem is everyday loosing fights with our Brave Myrmidons which results trying slander us like cheaters,exploiters,zergs etc.
btw when 5+ your member robaro atack me is all ok but when someone at equal level kill u is "bad"

and for others - newer say something bad about czechs - we re proud people with long history (we rule in mid europe 4 several centuries) but i think now others know us only thru ice hockey or football


btw sorry 4 my bad spelling

Keldron - Guardian of IV.Centuria V. Cohort Targuen legion


-----------------------------------------------------------------------

(Ja osobne jsem pri cteni tohodle blabolu nevedel jestli se smat nebo zvracet - michat primitivni nacionalizmus do threadu o tom kde a kdy koho zgankoval v AoC vyzaduje znacnou miru vrozene demence - to snad musel psat nejakej skinhead).





Zdravím a omlouvám se za "nekromancii" tohoto starého příspěvku , bohužel se mě osobně týká

1. nejsem skinhead
2. IQ mám celkem obstojné ale na Mensu to pravda asi nebude
3. psal jsem to tehdy celkem "naštvaný" , důvody nehodlám rozepisovat ale každý kdo pamatuje Robara bude vědět proč


s pozdravem

Keldron - člen Veterans ,ex člen (a diplomat ) Targuenu

"Novit enim Dominus qui sunt eius" (Kill them all. God will know his own)

Edited by - Keldron on 08/11/2008 19:14:13
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 09/11/2008 :  12:12:54  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Keldron
2. IQ mám celkem obstojné ale na Mensu to pravda asi nebude


V tom pripade to moc obstojne neni.

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia


Edited by - nekrotyrael on 09/11/2008 12:14:29
Go to Top of Page

Keldron
Starting Member

3 Posts

Posted - 09/11/2008 :  13:32:09  Show Profile Send Keldron a Private Message  Reply with Quote
IQ mám 138

"Novit enim Dominus qui sunt eius" (Kill them all. God will know his own)
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 09/11/2008 :  13:40:50  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Řekl bych, že hlavním indikátorem vysokého IQ je neexistující potřeba chlubit se svým IQ - a naopak
Go to Top of Page

Keldron
Starting Member

3 Posts

Posted - 09/11/2008 :  18:36:51  Show Profile Send Keldron a Private Message  Reply with Quote
neřekl bych že se tím chlubím (taky dle mého názoru není čím) , jen jsem dodal přesnou hodnotu
IQ 138 není zas až tak moc ,obdobnou hodnotu má tuším 10% lidí

"Novit enim Dominus qui sunt eius" (Kill them all. God will know his own)
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 09/11/2008 :  19:38:51  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Používání pojmu "přesná hodnota IQ" taky o něčem svědčí Ale nechme toho, zpět ke Conanovi.
Go to Top of Page

Bottenanna
Junior Member

511 Posts

Posted - 10/11/2008 :  15:43:22  Show Profile Send Bottenanna a Private Message  Reply with Quote
ta hra je mrtva smazte tuhle sekci

Ctím a dodržuji pravidla tohoto fóra
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 10/11/2008 :  16:36:56  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
mam IQ presne 174 muzu sem psat?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Awrel
New Member

135 Posts

Posted - 10/11/2008 :  19:58:12  Show Profile Send Awrel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

mam IQ presne 174 muzu sem psat?


Ano, "přesně" zapadáš

<cool signature here>
Go to Top of Page

jerryNBK
New Member

199 Posts

Posted - 10/11/2008 :  23:22:14  Show Profile  Send jerryNBK an ICQ Message Send jerryNBK a Private Message  Reply with Quote
Mas v tom dost bordel. IQ nad 120 ma cca 10 procent lidi. Menza te vezme kdyz mas cca 140. Jinak prumer je mezi 90-100 IQ spis bliz k 90. IQ testu je hodne, ale jen hrstka z nich ma vypovidaci hodnotu. Ten tvuj asi moc velikou nemel.

AO - Chroustacka 213, Ironfiist , Krassus , Jerryenf - inactive
Tabula Rasa - Wacky Woman 32 - inactive
Lotro - Jerryy - Lore master 50 - active
WOW - Drak'thul horde - Jerryy warlock - inactive
WAR(WHO) - Jerryna - SW - inactive
Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 10/11/2008 :  23:35:34  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jerryNBK

Mas v tom dost bordel. IQ nad 120 ma cca 10 procent lidi. Menza te vezme kdyz mas cca 140. Jinak prumer je mezi 90-100 IQ spis bliz k 90. IQ testu je hodne, ale jen hrstka z nich ma vypovidaci hodnotu. Ten tvuj asi moc velikou nemel.



Prumer je 100, tim je IQ definovany.

Tolik her a tak malo casu... :)
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 11/11/2008 :  09:47:44  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jerryNBK

Mas v tom dost bordel. IQ nad 120 ma cca 10 procent lidi. Menza te vezme kdyz mas cca 140. Jinak prumer je mezi 90-100 IQ spis bliz k 90. IQ testu je hodne, ale jen hrstka z nich ma vypovidaci hodnotu. Ten tvuj asi moc velikou nemel.


Menza nabizi moznost clenstvi lidem s vysledek 98 percentil a lepsim. V CR to odpovida IQ 130.

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 11/11/2008 :  12:39:35  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
Takže pokud má 138 tak je to málo pro tebe? :)

-
Go to Top of Page

jerryNBK
New Member

199 Posts

Posted - 11/11/2008 :  12:56:02  Show Profile  Send jerryNBK an ICQ Message Send jerryNBK a Private Message  Reply with Quote
nj psal jsem cca:) s krabkou se nechci hadat, ale vzdy kdyz se jednalo o CR a prumerne IQ slysel jsem hodnoty blizici se 90 nez 100, ale nejsem odbornik, takze chybka se mohla vloudit do hlav mojich informatoru:)

AO - Chroustacka 213, Ironfiist , Krassus , Jerryenf - inactive
Tabula Rasa - Wacky Woman 32 - inactive
Lotro - Jerryy - Lore master 50 - active
WOW - Drak'thul horde - Jerryy warlock - inactive
WAR(WHO) - Jerryna - SW - inactive

Edited by - jerryNBK on 11/11/2008 12:58:13
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 11/11/2008 :  13:02:55  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
IQ o nicem nevypovida.. podivej se namaxe ten ma IQ tak pod 20 ale psat se bohuzel naucil i kdyz jsou to vetsinou jen jednoduchy vety nebo nadavky i tak to pro nej musela bejt drina

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7

Edited by - †… Havran …† on 11/11/2008 13:04:37
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 11/11/2008 :  15:11:04  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

IQ o nicem nevypovida.. podivej se namaxe ten ma IQ tak pod 20 ale psat se bohuzel naucil i kdyz jsou to vetsinou jen jednoduchy vety nebo nadavky i tak to pro nej musela bejt drina



V tom s Havranem souhlasim.I clovek co vystudoval zakladni skolu jako Havran a ma jiste IQ na svem miste, je schopen psat jako 6 lete retardovane decko. Ne ze si potrpim na pravopis,ale Havrane aspon si to jednou po sobe precti.

Doufám, že k mému postu bude vymyšlen opět smysluplný reply v průměrném počtu min.50 na řádek. Já pouze napsala svůj názor, který nasvědčuje k tomu, že by se někteří uživatelé měli nad sebou zamyslet nebo raději si vytvořit nějaké blogy a vést tam svůj styl komunikace typu já jsem profesor, kdo je víc a ne takhle snižovat úroveň tohoto fóra, které sice čtu maximálně jedenkrát do týdne, ale nestojím o to, abych četla hloupé texty, snad dokonce hloupější než vedou narušení lidé v léčebnách či na přednáškách.Také čekám ,že si každý pisatel přivede min. jednoho kamaráda, který podpoří jeho názor.

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 11/11/2008 :  15:27:19  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
Ten poslední odstavvec si obšlehl(a) z postu,který reaguje na tebe v topicu Brutal war flame,to by byl Pramen rád,že to na tebe tak zapůsobilo.

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 11/11/2008 :  16:24:57  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
tj jediny co on umi :D

btw muzatko maxs nez neco napises zamysli se napocitej do 10 pak si dej facku a pak to teprve zkus bo neco napsat pak to cely prepsat je dost lame.

Poradim ti: Vem si tuzku kus papiru a na ceste ze skoly pro postizeny skus neco sesmolit, vim je to tezky ale treba se ti to povede

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7

Edited by - †… Havran …† on 11/11/2008 16:27:53
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 11/11/2008 :  16:35:49  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
iq testy jsou supr prvne jsem nasel nakej na netu a tam me vyslo nak malo , ale nasel jsem nakej pro volice cssd a tam me vyslo 273 a tak jsem spokojenej

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 11/11/2008 :  17:31:35  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

iq testy jsou supr prvne jsem nasel nakej na netu a tam me vyslo nak malo , ale nasel jsem nakej pro volice cssd a tam me vyslo 273 a tak jsem spokojenej

jo mel si 6 z 5ti odpovedi spravne vid

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL

Edited by - Eagle on 11/11/2008 17:31:48
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 12/11/2008 :  07:56:44  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

tj jediny co on umi :D

btw muzatko maxs nez neco napises zamysli se napocitej do 10 pak si dej facku a pak to teprve zkus bo neco napsat pak to cely prepsat je dost lame.




Clovece tak jsem vyzkousela tvuj navod jak to delas ty. No nic moc. Havrane neboli te pak s toho hlava ? To musi byt v tvem pripade facek.

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 12/11/2008 :  07:58:06  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yurekk

Ten poslední odstavvec si obšlehl(a) z postu,který reaguje na tebe v topicu Brutal war flame,to by byl Pramen rád,že to na tebe tak zapůsobilo.



Pramen je mul ALT takze to vyjde nastejno.

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 23/11/2008 :  23:48:56  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
Ja mam YQ 80 a taki se tym nechlubym socki.

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 24/11/2008 :  10:28:51  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Já mám průměrnou spotřebu IQ 9,5 na 100km, heč !

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

meloun
New Member

104 Posts

Posted - 26/11/2008 :  18:56:17  Show Profile Send meloun a Private Message  Reply with Quote
No co tak procitam oficialni fora tak AoC dospel do stadia kdy by uz pro me mohl byt docela hratelny.Uzival jsem si ho uz predtim ale rpecejen nedodelany content a spousta bugu me odradila.Ale celou tu dobu sem si rikal ze je to docela dobra hra a ze ji vyzkousim az bude trochu doladena,navic je to jedna z malo MMo na trhu ktera je tak trochu jina nez ostatni;-).Jedine come trochu desi je pocet hracu...aby bylo skim hrat kdyz reaktivuju acc.Zatim se rozhoduju mezi reaktive AoC a zakoupeni WHO

--------------------------------------------
=>!!!We ArE ThE PulSSe Of ThE MaGGotS!!!!<=
--------------------------------------------
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 26/11/2008 :  19:41:07  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Take o tom vazne uvazuji. Doporucuji server Fury, mel by byt dostatecne zalidneny.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Wawar
Starting Member

25 Posts

Posted - 26/11/2008 :  23:32:20  Show Profile  Visit Wawar's Homepage  Send Wawar an ICQ Message Send Wawar a Private Message  Reply with Quote
Poslední dobou dost hráčů (CR/SVK) z Fury přešlo na náš server Aquilonia je tady asi 120 hráčů kteří jsou rozdělený do 4 guild.


=BiA= Steel panthers
Go to Top of Page

Awrel
New Member

135 Posts

Posted - 27/11/2008 :  08:43:24  Show Profile Send Awrel a Private Message  Reply with Quote
Souhlas, na Aq je hodně hráčů a dost Čechů. Když jsem lognul poprvé, měl jsem dojem, jako bych byl na cz only serveru. A lidé byli velmi vstřícní, takže doporučuju.

<cool signature here>
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 27/11/2008 :  09:27:19  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
este ten treti z targay by mel prijit vyjadrit podporu Aquilonii :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 27/11/2008 :  09:39:56  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

este ten treti z targay by mel prijit vyjadrit podporu Aquilonii :)

Pertho bez flamu. Nejsem na to zvedavej.

Jsem rad, ze jsem se neco dozvedel a neni nutne vytahovat stary kraviny, co jste tady resili.

Vsem postujicim dekuju.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

meloun
New Member

104 Posts

Posted - 27/11/2008 :  16:12:01  Show Profile Send meloun a Private Message  Reply with Quote
np

--------------------------------------------
=>!!!We ArE ThE PulSSe Of ThE MaGGotS!!!!<=
--------------------------------------------
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 27/11/2008 :  17:13:21  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by meloun

np

Hehe to nebylo na tebe

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Wawar
Starting Member

25 Posts

Posted - 30/11/2008 :  10:51:55  Show Profile  Visit Wawar's Homepage  Send Wawar an ICQ Message Send Wawar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

este ten treti z targay by mel prijit vyjadrit podporu Aquilonii :)



Chápu tvojí reakci a doufám že tě to jednou přejde.

Info:

Targuen (targay) už neexistuje došlo ke spojení tří guildy (TArguen,,SYnergy,FAtality) a vznikla nová guilda jménem Tasyfa která je členem CR/SVK aliance (Veterans,White Castle,Cult of Pain).
Zatím společně proběhl jeden útok na BK Celestial a jedna společná obrana našeho BK.Pro 70 procent lidí to byl vůbec první BK a co jsem zatím slyšel pro některé hráče to byl vůbec nejlepší zážitek za 1/2 roku hraní AoC.

Jen jsem chtěl aby člověk který si chce vyzkoušet AoC měl nějaké informace a nezačal hrát na serveru kde není ani jeden CR/Svk hráč.

Děkuji za pochopení

Wawar


=BiA= Steel panthers

Edited by - Wawar on 10/12/2008 22:50:44
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 11/12/2008 :  11:11:33  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Fury 100% mám tam lvl 80 a nedá se tam hrát...
Aquilonia je na tom o moc lépe a CZ klany jsou tam na úrovni!
Chodí se na raid, PVP, minihry .. prostě vše.

Ale já bych doporučoval udělat na Aquilonia noví clan čistě PK :-)
Je to zábava a PK nemají tak těšký žívot .,. jak by se mohlo zdát..
mají své tábory a skvělé obchodníky.
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 11/12/2008 :  11:23:33  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
A to hlavní neřeknu omg

Někdy o před nebo po Vánocích se budou servery spojovat...
Dnes proběhl patch co hru na to připravuje .. berou to vážně tak nebudou /doufámú problémy../

Přibívají armory .. zbraně ..
Lépe se těží i vyrábí ...
Nové guesty i lokače (s tím problémy nemám .. já ani všechny guesty neplnim .. nedá se to)

Prostě můj šíp se těší na vaše hlavy
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 11/12/2008 :  19:01:14  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
je nekde nejak shrnuto co tedy je novyho v PvP?


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 11/12/2008 :  19:04:59  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wawar

quote:
Originally posted by Pertha

este ten treti z targay by mel prijit vyjadrit podporu Aquilonii :)



Chápu tvojí reakci a doufám že tě to jednou přejde.

Info:

Targuen (targay) už neexistuje došlo ke spojení tří guildy (TArguen,,SYnergy,FAtality) a vznikla nová guilda jménem Tasyfa která je členem CR/SVK aliance (Veterans,White Castle,Cult of Pain).
Zatím společně proběhl jeden útok na BK Celestial a jedna společná obrana našeho BK.Pro 70 procent lidí to byl vůbec první BK a co jsem zatím slyšel pro některé hráče to byl vůbec nejlepší zážitek za 1/2 roku hraní AoC.

Jen jsem chtěl aby člověk který si chce vyzkoušet AoC měl nějaké informace a nezačal hrát na serveru kde není ani jeden CR/Svk hráč.

Děkuji za pochopení

Wawar





si delas prdel ne? Discordia na Fury utocila na BK jiz behem prvniho mesice existence hry.. a kdyby ty BK nebyli tenrkat bugle ze nesli dobijet, meli sme uz davno svuj vlastni. Bohuzel byli v gilde natolik kvalitni lide, ze nesnesli hrat neco tak odflakleho a guilda se tak nejak rozpadla :( .. ale meli sme nejsilnejsi spojenectvi na serveru. Rusaci se konecne cechu jednou poradne bali :)


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 12/12/2008 :  06:48:16  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

quote:
Originally posted by Wawar

quote:
Originally posted by Pertha

este ten treti z targay by mel prijit vyjadrit podporu Aquilonii :)



Chápu tvojí reakci a doufám že tě to jednou přejde.

Info:

Targuen (targay) už neexistuje došlo ke spojení tří guildy (TArguen,,SYnergy,FAtality) a vznikla nová guilda jménem Tasyfa která je členem CR/SVK aliance (Veterans,White Castle,Cult of Pain).
Zatím společně proběhl jeden útok na BK Celestial a jedna společná obrana našeho BK.Pro 70 procent lidí to byl vůbec první BK a co jsem zatím slyšel pro některé hráče to byl vůbec nejlepší zážitek za 1/2 roku hraní AoC.

Jen jsem chtěl aby člověk který si chce vyzkoušet AoC měl nějaké informace a nezačal hrát na serveru kde není ani jeden CR/Svk hráč.

Děkuji za pochopení

Wawar





si delas prdel ne? Discordia na Fury utocila na BK jiz behem prvniho mesice existence hry.. a kdyby ty BK nebyli tenrkat bugle ze nesli dobijet, meli sme uz davno svuj vlastni. Bohuzel byli v gilde natolik kvalitni lide, ze nesnesli hrat neco tak odflakleho a guilda se tak nejak rozpadla :( .. ale meli sme nejsilnejsi spojenectvi na serveru. Rusaci se konecne cechu jednou poradne bali :)



Píše pro 70 procent vůbec první ;)
Go to Top of Page

netx
Starting Member

7 Posts

Posted - 20/12/2008 :  15:59:34  Show Profile Send netx a Private Message  Reply with Quote


čau,včéra jsem hrál singl asi 4h a nejde mi vyšplhat na žebřík hned na začátku singlu za rangera.je u toho aktivní křížek.Mám vylézt a odposlouchávat rozhovor.
Prosím jak mám vyšplhat,nebo se dostat na střechy???
Píše to,že potřebiji nějakých 20 points.
Jestli má někdo jen trochu času navíc,tak to prosím zkuste.Dostanete se k tomu úkolu po stroskotání asi za 15 min.
Moc děkuji
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 20/12/2008 :  16:03:51  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
zvedni si climbing na 20 a pujde to ;-)

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

cress
Starting Member

77 Posts

Posted - 20/12/2008 :  19:58:52  Show Profile Send cress a Private Message  Reply with Quote
vlez na zebrik, ale ze zadni strany budovy. Obejdi to dokola a najdes to.
Go to Top of Page

netx
Starting Member

7 Posts

Posted - 21/12/2008 :  18:08:56  Show Profile Send netx a Private Message  Reply with Quote
Děkuji za odpověď.Měl jsem malí level a tudíž to nešlo.

Jsem teď v Khemi a chtěl bych se vás na něco zeptat.

Mám level 20 a zdá se mě,že tam semnou nikdo nehraje.Jsem vůbec online?Jak si změním server???Nikde ve hře nejsou servery.Já nechci hrát sám.
Uvažuji,že koupím postavu s levelem 80.Nevíte kolik může stát?
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 21/12/2008 :  19:52:51  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Koupíš li postavu lvl 80 tak je to poslední rada .. co ode mě uslyšíš.
Jdi na server Aquilonia (RP)taj je opravdu dost hráču ... a i CZ klanů.

Navíc po Vánocích se budou server(y) spojovat..
Trochu se toho bojím .. pak by mohlo být opravdu přeplněno.
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 21/12/2008 :  19:54:19  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
Vzdyt ten clovek ani nevi jak si vybrat server :D
Server se vybira pri vytvareni postavy... ju?
Go to Top of Page

netx
Starting Member

7 Posts

Posted - 21/12/2008 :  23:03:47  Show Profile Send netx a Private Message  Reply with Quote
Dostanu se těď ještě někam jinám než do Tortrage?
CHtěl bych alespoň koně a né být švorc a s levelem 20.
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 22/12/2008 :  08:37:54  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
hrál jsi někdy nějakou jinou MMO ??
V jakéloliv jiné hře .. existuje klávesa M a všude dělá to samé..!
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 22/12/2008 :  13:00:29  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by netx

Dostanu se těď ještě někam jinám než do Tortrage?
CHtěl bych alespoň koně a né být švorc a s levelem 20.



Nevím jestli jsi předurčen k hraní mmo her
Go to Top of Page
Page: of 48 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,7 seconds. on eygor Snitz Forums 2000