Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 Obecný pokec
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 48

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 24/05/2008 :  14:38:44  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
ais jsem optimista, ale třeba tne zmiňovanej bug v destiny questu se týká jen jednoho archetypu, tkaže jsem na něj prostě nenarazil. Přepínání nastavení shaderů jsme si nevšiml, tudíž to taky nemůžu kritizovat. S UI se dá rpacovat, vadí mi jen mizerný guild UI. Prostě každej máme jiný představya očekávání a ve srovnání s IGN betou je finální evrze hry orpavdu skvěle vyladěná
Go to Top of Page

ACSforever
New Member

194 Posts

Posted - 24/05/2008 :  19:39:28  Show Profile Send ACSforever a Private Message  Reply with Quote
muze me nekdo rict kde se zaklada guilda od jakyho lvl a kolik to stoji?

A.C.A.B.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 24/05/2008 :  19:58:14  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

ais jsem optimista, ale třeba tne zmiňovanej bug v destiny questu se týká jen jednoho archetypu, tkaže jsem na něj prostě nenarazil. Přepínání nastavení shaderů jsme si nevšiml, tudíž to taky nemůžu kritizovat. S UI se dá rpacovat, vadí mi jen mizerný guild UI. Prostě každej máme jiný představya očekávání a ve srovnání s IGN betou je finální evrze hry orpavdu skvěle vyladěná



ano třeba Rogue archetype je bez bugu.
Go to Top of Page

Scout
New Member

256 Posts

Posted - 24/05/2008 :  20:11:32  Show Profile  Send Scout an ICQ Message Send Scout a Private Message  Reply with Quote
nemate nekdo informaci o tom kdy by mela opet jet aukce ?


Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 24/05/2008 :  20:11:39  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ACSforever

muze me nekdo rict kde se zaklada guilda od jakyho lvl a kolik to stoji?



Lvl 20, treti butonek zleva levy horni roh obrazovky. Neni treba vic
lidi a nic to nestoji.
Go to Top of Page

Dengalden
Starting Member

81 Posts

Posted - 24/05/2008 :  20:37:21  Show Profile Send Dengalden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Scout

nemate nekdo informaci o tom kdy by mela opet jet aukce ?



jo to ví bůh
Go to Top of Page

Upir_Spike
Starting Member

11 Posts

Posted - 24/05/2008 :  21:57:21  Show Profile  Send Upir_Spike an ICQ Message Send Upir_Spike a Private Message  Reply with Quote
když to tu tak čtu tak mám taky chuť si to nainstalovat :oP
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 25/05/2008 :  07:04:11  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Vsichni tady prehanite. Ano jsou to vsechno bugy, ale nic tak zavratneho a pokud byste delali hry, tak vite, ze udelat kvalitni single je narocne jak prase a udelat kvalitni MMO je 10x tezsi. Je mi jasne, ze jako konzumenti chcete to nejlepsi a hned, ale ruku na srdce, na to muzete zapomenout. Nicmene vam nebudu brat iluze.

Nadavat umi preci jenom kazdy. Ja tohle teda neuznavam. Vim co to obnasi a vim jak narocne to je. Tim padem pouze mlcim a sem tam nejaky bug prekousnu. Naopak si rikam, ze to co dokazal FC je obdivuhodne a vim, ze budou delat vsechno proto, aby tech 5 let prace nevyhodili do kose. Ja uz beru tohle remcani jako tradicni lidskou vlastnost (mozna ceskou vlastnost).

A jeste neco. Pro me je na prvnim miste gameplay. U AoC se hodne bavim a ostatni veci jsou mi u prdele. Kdybych mel pocit, ze na to FC kasle, tak treba napisu kritiku, ale snazi se a to je hlavni. Moc dobre vite kolik broken veci melo wowko (priklad), ale to uz nikdo vubec radeji nezminuje.



Pod tohle bych se podepsal, myslím že Conan vyšel nad očekávání dobře odladěný a bez podtstatných chyb a výborně hratelný. Škoda že když si přečtu post třeba od VT, tak bych řekl že hraje hru co si zaslouží 35% ze 100, asi už mu věk nedovolí vidět něco pozitivně. Pokud Spajdr tady řeší že se mu nelíbí že je šedá barva chatu a neřeší věci typu, že ta hra je skoro nehratelná jako třeba u Vanguardu, tak to o něčem svědčí .
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 25/05/2008 :  07:54:35  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Taky sem napisu svuj nazor.Ja jsem se ve hre snad s zadnym bugem nesetkal,snad jen to,ze pri vypnuti mi to hlasi neplatnou operaci,ale to je mi celkem jedno.Jinak se mi zda hra
dobre optimalizovana,coz je pro spoustu lidi hodne zasadni.Zonovani bych taky nejak prekousnul,chci to hrat,takze mi ani nic jineho nezbyva.A to UI?Tak to je bohuzel pravda,ze je trosku nedodelane,ale treba to po ohlasech hracu napravi a pokud ne,tak budu doufat v nejake kvalitni customUI...
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 25/05/2008 :  08:20:43  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Taky si přídám svůj názor na hru. Narozdíl od mnoha lidí zde, jsem se o tu hru začal zajímat ve čtvrtek když jsem si ji objednal. Počítal jsem s tím, že některé věci v té hře nebudou dodělané nebo prostě jen budou nevychytané. Jsme teprve na začátku a ukáže jen čas jak se funcom popere s určitými věcmi. Mě se hra velice líbí. Byl jsem u zpuštění Lotra, ale to se nedá srovnávat. Ted mi lotro přijde jak ubohej singleplayer.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 25/05/2008 :  09:33:13  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Pridam zkusenost s ingame supportem.

Bugnuty soldier destiny quest Awakening III. Nesel dokoncit, bez splneni destiny questu tusim neni mozne opustit Tortage, takze pomerne zavazny problem. Petition pending asi 5 hodin, pak se ozval pravdepodobne ARK s tim, ze to prehazuje na nekoho, kdo s tim je schopny neco udelat. Dalsi asi 3 hodiny. Kratka zdvorila diskuse. Dostal jsem nabidku, ze mi GM quest markne jako splneny a posune mne v quest chainu dal. Zeptal jsem se, zdali by nebylo mozne quest resetnout a projit si tuto cast znovu. Nejaky cas to GM zkoumal a pak se omluvil, ze s momentalnimi prostredky a stavem toho bugu to resetnout nedokaze. Znovu nabidnul moznost updatu a nasledne mi quest posunul na dalsi step (po mem souhlasu). Omluvil se za extremne dlouhou cekaci dobu a dodal, ze v budoucnosti bude urcite vyrazne kratsi.

K tomu par poznamek: Zkratka ARK co jsem pouzil pochazi z Anarchy Online (Advisors of Rubika). FunCom pouziva system dobrovolniku z rad hracu, kteri poskytuji zakladni ingame support. Je samozrejme otazka, nakolik je to moralne prijatelny postup v ramci produktu, za ktery platime. Nicmene vseobecne se da rict, ze to funguje. V ramci AoC se tomu rika tusim Followers of Ashura nebo tak nejak, princip kazdopadne zustava stejny. Dobrovolnici slouzi jako filtr na zodpovidani petici (ticketu). Jednoduche veci a dotazy poresi pripadne zodpovi sami. Slozitejsi problemy upresni rozhovorem s hracem a predaji to skutecnemu GMku.

Par dni po launchi je samozrejme stav clenske zakladny techto dobrovolniku nizky a pocet petic od hracu vysoky, takze se neni moc cemu divit s delsi dobou na proceseni problemu.

A jeste posledni poznamka: Mam zkusenosti s custommer supportem z AO. Prislo mi, ze GM, ktery se mi venoval, je v tom uplny novacek. Na druhou stranu ale projevoval viditelnou snahu pomoci, coz se u lidi co to delaji par let nemusi nutne zachovat :P

Edited by - Rahman on 25/05/2008 09:35:09
Go to Top of Page

damien
Starting Member

15 Posts

Posted - 25/05/2008 :  09:50:11  Show Profile  Send damien an ICQ Message Send damien a Private Message  Reply with Quote
hraju assika,sem lvl 20 a nenarazil sem jeste ani na 1 bug
Go to Top of Page

plussminuss
Junior Member

541 Posts

Posted - 25/05/2008 :  09:50:13  Show Profile Send plussminuss a Private Message  Reply with Quote
Destiny Q vubec nemusis delat, ale kdyz ho udelas, muzes ostrov opustit i na lvl 18, kdyz to dodelas.

Jinak muzes opustit ostrov az budes lvl 20 pomoci Smugglera v jednom baraku, kudy budes potom porad chodit kdyz budes chtit z/do torgade :)
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 25/05/2008 :  10:11:58  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Ano, ale je celkem škoda bez toho questu opustit ostrov. Například já jako ranger jsem dostal modrej meč za final bosíka a modrej luk nevím z čeho pak jsem ho jen našel v inventáři. Nehledě na to, že z toho předposledího mi padnul nějakej nahrdelník pro maga.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 25/05/2008 :  10:13:48  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Pridam zkusenost s ingame supportem.

Bugnuty soldier destiny quest Awakening III. Nesel dokoncit, bez splneni destiny questu tusim neni mozne opustit Tortage, takze pomerne zavazny problem. Petition pending asi 5 hodin, pak se ozval pravdepodobne ARK s tim, ze to prehazuje na nekoho, kdo s tim je schopny neco udelat. Dalsi asi 3 hodiny. Kratka zdvorila diskuse. Dostal jsem nabidku, ze mi GM quest markne jako splneny a posune mne v quest chainu dal. Zeptal jsem se, zdali by nebylo mozne quest resetnout a projit si tuto cast znovu. Nejaky cas to GM zkoumal a pak se omluvil, ze s momentalnimi prostredky a stavem toho bugu to resetnout nedokaze. Znovu nabidnul moznost updatu a nasledne mi quest posunul na dalsi step (po mem souhlasu). Omluvil se za extremne dlouhou cekaci dobu a dodal, ze v budoucnosti bude urcite vyrazne kratsi.

K tomu par poznamek: Zkratka ARK co jsem pouzil pochazi z Anarchy Online (Advisors of Rubika). FunCom pouziva system dobrovolniku z rad hracu, kteri poskytuji zakladni ingame support. Je samozrejme otazka, nakolik je to moralne prijatelny postup v ramci produktu, za ktery platime. Nicmene vseobecne se da rict, ze to funguje. V ramci AoC se tomu rika tusim Followers of Ashura nebo tak nejak, princip kazdopadne zustava stejny. Dobrovolnici slouzi jako filtr na zodpovidani petici (ticketu). Jednoduche veci a dotazy poresi pripadne zodpovi sami. Slozitejsi problemy upresni rozhovorem s hracem a predaji to skutecnemu GMku.

Par dni po launchi je samozrejme stav clenske zakladny techto dobrovolniku nizky a pocet petic od hracu vysoky, takze se neni moc cemu divit s delsi dobou na proceseni problemu.

A jeste posledni poznamka: Mam zkusenosti s custommer supportem z AO. Prislo mi, ze GM, ktery se mi venoval, je v tom uplny novacek. Na druhou stranu ale projevoval viditelnou snahu pomoci, coz se u lidi co to delaji par let nemusi nutne zachovat :P



V luncheru je dva dny upozornění na to, že tento quest, pokud se dělá v jiné pořadá než je popsán v quest logu tak zbugne a je třeba volat GM aby ho odbugnul.

To jen dodatek k tomu, jak se quest zbugne.
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 25/05/2008 :  10:15:15  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Ano, ale je celkem škoda bez toho questu opustit ostrov. Například já jako ranger jsem dostal modrej meč za final bosíka a modrej luk nevím z čeho pak jsem ho jen našel v inventáři. Nehledě na to, že z toho předposledího mi padnul nějakej nahrdelník pro maga.

já mám na postavě lvl 34 ještě pořád rebel axe jako odměnu za poslední krok destiny questu na tortage... tuniku z lvl 10 sem používal přes dvacítku, takže destiny se určitě vyplatí
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 25/05/2008 :  10:42:29  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
AOC me ohromne prekvapil, a to jednoznacne pozitivne, hodnotit mmorpg hru za mene nez 2 mesice je hloupost, ale zacatek je v mnoha ohledech vyborny a bugy jsou zejmena v porovnani s konkurenci kdyz zacinala naprosto minoritni.

lastfm
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 25/05/2008 :  10:47:14  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

AOC me ohromne prekvapil, a to jednoznacne pozitivne, hodnotit mmorpg hru za mene nez 2 mesice je hloupost, ale zacatek je v mnoha ohledech vyborny a bugy jsou zejmena v porovnani s konkurenci kdyz zacinala naprosto minoritni.



Nehledě na to, že je to když srovnám s Lotro podstatně lépe optimalizované.
Go to Top of Page

walfischberg
Starting Member

walfischberg

72 Posts

Posted - 25/05/2008 :  10:53:52  Show Profile Send walfischberg a Private Message  Reply with Quote
Dobrý. Vážně uvažuji o AoC a chci se zeptat na pár věcí. Pokud jsem s dotazem ve špatném topicu, tak se omlouvám.

Hrál jsem spoustu mmorpg, chytly mě tři, vydržel jsem u nich vždy dva roky -UO, Star Wars Galaxies a WoW. Bohužel WoW se postupem času stal něčím katastrofálním, radost ze hry odešla s datadiskem a se stále omezenějšími hráči. Určitá kultura na serveru je imho potřebná pro zážitek. Zkusil jsem Vanguard, ale ta hra se mě absolutně nedotkla a po pár dnech jsem neměl důvod se zalogovat. Moje otázky:

1. Nakolik je AoC podobný Vanguardu?
2. Jak je to s instancováním? Miluji velká města se spoustou hráčů, rád bych potkával skupiny potulující se po mapě, zažíval náhodné potyčky. Podle toho, co vím, je AoC instancovám a tohle mě odrazuje.

Děkuji za zodpovězení otázek. Prostě, hledám hru, kde bych potkával spoustu hráčů, mohl s nimi hodit řeč a nebyl omezen "paralelními vesmíry" v podobě nadužívání instancí.

Minulost - UO, AC, SW: Galaxies, WoW, Vanguard, Warhammer.
Aktuálně SW: TOR


Jediný rozdíl mezi mnou a bláznem je v tom, že já nejsem blázen.
Go to Top of Page

Dengalden
Starting Member

81 Posts

Posted - 25/05/2008 :  11:26:36  Show Profile Send Dengalden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by walfischberg

Dobrý. Vážně uvažuji o AoC a chci se zeptat na pár věcí. Pokud jsem s dotazem ve špatném topicu, tak se omlouvám.

Hrál jsem spoustu mmorpg, chytly mě tři, vydržel jsem u nich vždy dva roky -UO, Star Wars Galaxies a WoW. Bohužel WoW se postupem času stal něčím katastrofálním, radost ze hry odešla s datadiskem a se stále omezenějšími hráči. Určitá kultura na serveru je imho potřebná pro zážitek. Zkusil jsem Vanguard, ale ta hra se mě absolutně nedotkla a po pár dnech jsem neměl důvod se zalogovat. Moje otázky:

1. Nakolik je AoC podobný Vanguardu?
2. Jak je to s instancováním? Miluji velká města se spoustou hráčů, rád bych potkával skupiny potulující se po mapě, zažíval náhodné potyčky. Podle toho, co vím, je AoC instancovám a tohle mě odrazuje.

Děkuji za zodpovězení otázek. Prostě, hledám hru, kde bych potkával spoustu hráčů, mohl s nimi hodit řeč a nebyl omezen "paralelními vesmíry" v podobě nadužívání instancí.



srovnavat aoc s vanguardem nemuzu, ale v tech instancich si bud jistej, ze potkas dost lidi :p az te to nekdy bude ****
Go to Top of Page

walfischberg
Starting Member

walfischberg

72 Posts

Posted - 25/05/2008 :  11:39:13  Show Profile Send walfischberg a Private Message  Reply with Quote
quote:

srovnavat aoc s vanguardem nemuzu, ale v tech instancich si bud jistej, ze potkas dost lidi :p az te to nekdy bude ****



Ok. A jak je to s městy? Jsou taky na instance?

Minulost - UO, AC, SW: Galaxies, WoW, Vanguard, Warhammer.
Aktuálně SW: TOR


Jediný rozdíl mezi mnou a bláznem je v tom, že já nejsem blázen.

Edited by - walfischberg on 25/05/2008 11:42:13
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 25/05/2008 :  11:50:58  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman
V ramci AoC se tomu rika tusim Followers of Ashura nebo tak nejak, princip kazdopadne zustava stejny.


a porad je jedinou podminkou nejaky lvl 10 na postave? :]

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 25/05/2008 :  11:53:14  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
jinak se mi fakt libi questy, vymenit krev pannen za krav kurev bylo fajn, ale ted me pobavilo kdyz v aquilonii po me chtel zlodej abych se vysplhal na vez a ukradl drahokam, pred nim stalo male stenatko a na onmouseover melo "ferocious guard dog" kdyz jsem ten drahokam vzal tak na me zaknucelo :)

lastfm
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 25/05/2008 :  11:55:44  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by walfischberg


1. Nakolik je AoC podobný Vanguardu?



Vanguard je svet vymysleny nejakymi neschopnymi chlapky najatymi na osidleni sveta, delaji to manualne zrucne ale vysledkem je svet bez fantasie. Questu je hodne ale v drtive vetsine jsou bohuzel omezeny na neuveritelny grind. V conanovi jsou tyhle questy take ale zatimco ve VG je to cca 95% questu v conanovi alespon na prvnich levelech je tech questu podstatne mene a ze spousty questu dycha duch conana jako z knizky, v tom je pro me hlavni rozdil

lastfm

Edited by - Rashaverak on 25/05/2008 11:57:10
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 25/05/2008 :  12:10:29  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Jsem dost spokojenej, ale pokud me neco stve, tak je to system Pathingu/Skakani. Bije me to do oci Jinak vse ostatni mi prijde zatim minoritni kdyz se jedna o launch.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 25/05/2008 :  12:35:46  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

AOC me ohromne prekvapil, a to jednoznacne pozitivne, hodnotit mmorpg hru za mene nez 2 mesice je hloupost, ale zacatek je v mnoha ohledech vyborny a bugy jsou zejmena v porovnani s konkurenci kdyz zacinala naprosto minoritni.



Naprosto souhlasím.
Jen se bojím, že conana za 2 měsíce dohraju a nebude na 80 lvl co dělat. Doufám že je to strach zbytečný, rád bych u Conana strávil letošní zimu
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 25/05/2008 :  14:00:27  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
tohle byl problem lotra.. také jsem na to zvědaví čím nás end game přkvapí.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 25/05/2008 :  16:13:55  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Stejna situace byla i ve WoW. UBRS a Dire Maul pridavali az v content patchich, stejne tak MC a dalsi raid instance.

V AOcku endgame content byl. Nebylo ho sice nejak zavratne mnoho, ale urcite se nebojim toho, ze by FunCom do AoC neco zajimaveho nepridaval.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 25/05/2008 :  16:47:06  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Já mám furt pocit že hraju single player hru
Go to Top of Page

walfischberg
Starting Member

walfischberg

72 Posts

Posted - 25/05/2008 :  16:59:31  Show Profile Send walfischberg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Já mám furt pocit že hraju single player hru



Tohle jsem měl neustále při GW.

Minulost - UO, AC, SW: Galaxies, WoW, Vanguard, Warhammer.
Aktuálně SW: TOR


Jediný rozdíl mezi mnou a bláznem je v tom, že já nejsem blázen.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 25/05/2008 :  17:07:11  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by walfischberg

quote:
Originally posted by spajdr

Já mám furt pocit že hraju single player hru



Tohle jsem měl neustále při GW.



Mě to přijde jak mix gothic III, oblivionu, jako není to špatné, ale chybí tam ten pocit, tak honem zpátky do hry, ať vidím co je dále.
Go to Top of Page

walfischberg
Starting Member

walfischberg

72 Posts

Posted - 25/05/2008 :  18:28:06  Show Profile Send walfischberg a Private Message  Reply with Quote
quote:


Mě to přijde jak mix gothic III, oblivionu, jako není to špatné, ale chybí tam ten pocit, tak honem zpátky do hry, ať vidím co je dále.



Pocit, že jsi obklopen hráči? Tak nějak mě přestává bavit TR a do WoW a SWG se mi vracet nechce. WO a StarGate Worlds jsou daleko. Nerad bych hrál něco, kde nemám ten nedefinovatelný MMORPG pocit. Staří harcovníci to nejspíš znají.

Minulost - UO, AC, SW: Galaxies, WoW, Vanguard, Warhammer.
Aktuálně SW: TOR


Jediný rozdíl mezi mnou a bláznem je v tom, že já nejsem blázen.
Go to Top of Page

ACSforever
New Member

194 Posts

Posted - 25/05/2008 :  18:39:39  Show Profile Send ACSforever a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Já mám furt pocit že hraju single player hru



tak to pod hrat na wildsoul ti ukazu single hru

A.C.A.B.
Go to Top of Page

Quizee
New Member

199 Posts

Posted - 25/05/2008 :  19:01:02  Show Profile Send Quizee a Private Message  Reply with Quote
Kdy bude mozne si zahrat trial?


Mondragon -TTH- SOLD
Member of international guild A'a Netjer
Stygian Ranger incoming

Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 25/05/2008 :  19:13:02  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Ja si nepripadam, ze bych hral singlovku, ba naopak, lidi jak sraček. Ale trapi me ten pocit, ze si nemuzu volne pobihat po svete... Je to jen instanci za instanci a vlastne hra nefunguje tak, jak je zobrazena na mape Hyborie, ale je to "par" mist osekanych instancema? Treba se to jeste zmeni vetsim levlem, ale zatim to vidim takhle.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 25/05/2008 :  20:27:05  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Single player neni fakt dobry vyraz pre AoC..ale ani zdaleka to neni MMO :).... mam z toho taky pocit ako keby som hral... RPG hru s multiplayerom aspon tak pre 50 ludi.. tym ze sa ludia stale menia.. ja viem.. znie to divne..ale takto to nejako citim.. Nejdem hodnotit hru pokial som ju riadne neotestoval ale zatial mam taky pocit ze WoW-ko co sa tyka pocitu ze je to MMO zvladlo ovela lepsie. Ale musim povedat co ma vytaca.. neviditelne steny a strasne koridorovanost hry..proste chtiac-nechtiac hra vedie za rucicku po ktorych ulikach mam chodit.. a inam ma nepusti...
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 25/05/2008 :  20:41:33  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

Single player neni fakt dobry vyraz pre AoC..ale ani zdaleka to neni MMO :).... mam z toho taky pocit ako keby som hral... RPG hru s multiplayerom aspon tak pre 50 ludi.. tym ze sa ludia stale menia.. ja viem.. znie to divne..ale takto to nejako citim.. Nejdem hodnotit hru pokial som ju riadne neotestoval ale zatial mam taky pocit ze WoW-ko co sa tyka pocitu ze je to MMO zvladlo ovela lepsie. Ale musim povedat co ma vytaca.. neviditelne steny a strasne koridorovanost hry..proste chtiac-nechtiac hra vedie za rucicku po ktorych ulikach mam chodit.. a inam ma nepusti...



No tohle kam jít a nejít má i WOW, prostě u okraje mapy vysoké hory a čus, akorát že tam mi to nějak nevadilo. Máte pravdu že single to úplně není, teď už potkávám více lidí. S těma cestama jsem si toho taky všiml.

Však uvidíme co do pár týdnů opraví nebo vylepší.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 25/05/2008 :  22:48:06  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Extreme graphics maj proste sve nasledky. WAR alias WoW2, bude vic MMO ale bude to WoW.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 25/05/2008 :  23:01:38  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
The EU servers will come down for an update on 26th of May, 04:00 am GMT. The downtime is scheduled to last about 4 hours.

Update notes will follow soon.

To jsem zvedav co opravi jako prvni
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 26/05/2008 :  00:43:11  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Tak právě se mi zasek main char mezi lokacema C. Valley a Field of Death každej pokus o nahraní znamená reset compu, fakt bezva.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

x2z
New Member

299 Posts

Posted - 26/05/2008 :  00:51:42  Show Profile Send x2z a Private Message  Reply with Quote
Pak to sem někdo pastněte... mě disabli učet, který mám jen pomocí preorderu, takže teď mi nejde jejich fórum...
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 26/05/2008 :  01:50:31  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Extreme graphics maj proste sve nasledky. WAR alias WoW2, bude vic MMO ale bude to WoW.



/offtopic
Nic v zlom ale toto je riadne ignorantsky post .... chapem ze preferujes AoC a je to okej ale toto je presne to co povie niekto kto nema paru o WAR..
/offtopic

Sam som zvedavy co idu pomenit :).ale necham si to asi az na zajtra. :)
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 26/05/2008 :  04:54:15  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
.

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)

Edited by - Demawend on 26/05/2008 05:17:12
Go to Top of Page

kalem
Starting Member

5 Posts

Posted - 26/05/2008 :  08:14:41  Show Profile Send kalem a Private Message  Reply with Quote
jede vám to dnes ráno? opravdu to spustili v ty 4 hod? Já když spustím (v 8 hod ráno) AoC tak mi naběhne tabulka Downloading patch information, ale vůbec nic se neděje, žádný stahování, Nevíte jestli je chyba u mě nebo u nich?
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 26/05/2008 :  08:19:59  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kalem

jede vám to dnes ráno? opravdu to spustili v ty 4 hod? Já když spustím (v 8 hod ráno) AoC tak mi naběhne tabulka Downloading patch information, ale vůbec nic se neděje, žádný stahování, Nevíte jestli je chyba u mě nebo u nich?



eh dyk tam jasne pisou ze v 4 GMT to shazuji na 4 hodiny tj do 8 :00 GMT coz je 10:00 naseho casu

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

stoupa101
New Member

253 Posts

Posted - 26/05/2008 :  08:20:47  Show Profile Send stoupa101 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kalem

jede vám to dnes ráno? opravdu to spustili v ty 4 hod? Já když spustím (v 8 hod ráno) AoC tak mi naběhne tabulka Downloading patch information, ale vůbec nic se neděje, žádný stahování, Nevíte jestli je chyba u mě nebo u nich?



Hlaska:
The EU servers will come down for an update on 26th of May, 04:00 am GMT. The downtime is scheduled to last about 4 hours.

znamena ze ve 04:00 am GMT, u nas v 6:00 schodi servery ma 4 hodiny coz znamena ze pujdou cca v 10:00

RIFT: Stoupa * Ceska Legie * Steampike PvE EU * Weaponsmith * Male Dwarf Guardian
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 26/05/2008 :  08:37:22  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Barbarian in Reaver Stance now correctly moves at slower speed while hiding
Fixed an exploit with Demonologists (infinite stacking of certain spells)
Hostile spells casted by the player on itself should no longer trigger reactive spell procs.

That's all folks.

Tarib wrote:

The main reason for this update was to fix an exploit concerning demonologists.

Updating is sometimes a tricky thing as we have to make sure not to introduce new issues when solving another one. We know there are still other things to fix and the plan is to patch again very soon.

Thank you

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 26/05/2008 08:37:39
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 26/05/2008 :  08:46:27  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Barbarian in Reaver Stance now correctly moves at slower speed while hiding
Fixed an exploit with Demonologists (infinite stacking of certain spells)
Hostile spells casted by the player on itself should no longer trigger reactive spell procs.

That's all folks.

Tarib wrote:

The main reason for this update was to fix an exploit concerning demonologists.

Updating is sometimes a tricky thing as we have to make sure not to introduce new issues when solving another one. We know there are still other things to fix and the plan is to patch again very soon.

Thank you


tak už víme, proč demonologisti byli lvl 80 - teď je ještě zabanovat
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 26/05/2008 :  08:57:09  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Bože ... to toho opravili, jestli pár dní opravují 3 chyby, tak hra bude v solidním stavu za rok.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 26/05/2008 :  09:01:18  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Bože ... to toho opravili, jestli pár dní opravují 3 chyby, tak hra bude v solidním stavu za rok.



tak vzhledem k tomu, ze jednu chybu v questu v uldamanu opravuji ve wow vicemene od vydani a je tam furt :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page
Page: of 48 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,64 seconds. on eygor Snitz Forums 2000