Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 Obecný pokec
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 48

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 23/05/2008 :  08:47:54  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Thumach

Tak co už má nějaký nolifer max level?



Jj. Teda nemyslím čechy ale v evropě to jeden dal. Played 4 dny a pár hodin.



To slovo první je tak lákavé :) Jinak šikovnej kluk

Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 23/05/2008 :  09:06:55  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Thumach

quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Thumach

Tak co už má nějaký nolifer max level?



Jj. Teda nemyslím čechy ale v evropě to jeden dal. Played 4 dny a pár hodin.



To je šílenství Jsem zvědav kdo bude první z české komunity, Khandare jéééď



No hlavně je to zbytečné. Ale někdo to má jako sport :-)
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 23/05/2008 :  09:15:41  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
No sem zvědavej jestli mě ta hra nadchne tolik jako kdysi wow kdy sem u něho seděl i celý dny když jsem se do práce hodil jako marod :))

Edit: Velice me FunCom překvapil rychlostí stahovaní patche.. mi to lítá 790 KB/s

Edited by - Azkaban on 23/05/2008 09:17:06
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 23/05/2008 :  09:24:13  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban
Edit: Velice me FunCom překvapil rychlostí stahovaní patche.. mi to lítá 790 KB/s



bohuzel to ma cap - i na 100Mb lince to jede jen 1-2MB/s

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 23/05/2008 :  09:25:37  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by Azkaban
Edit: Velice me FunCom překvapil rychlostí stahovaní patche.. mi to lítá 790 KB/s



bohuzel to ma cap - i na 100Mb lince to jede jen 1-2MB/s



Sakra :( a to sem si chtěl pořidit domu uzel :D

Btw hra začíná dnes nebo zítra.. ja vo tom fakt nic nevim :(
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 23/05/2008 :  09:28:14  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by Azkaban
Edit: Velice me FunCom překvapil rychlostí stahovaní patche.. mi to lítá 790 KB/s



bohuzel to ma cap - i na 100Mb lince to jede jen 1-2MB/s



Sakra :( a to sem si chtěl pořidit domu uzel :D

Btw hra začíná dnes nebo zítra.. ja vo tom fakt nic nevim :(



Retail jede myslím od pěti od rána už.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 23/05/2008 :  09:36:16  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

S klicema zadnej problem neni - lidi jsou jen tupy....

1) Mel jsem preoder z Xzone a vytvoril jsem s nim account
2) Dneska jsem prinesl domu krabici, otvrel, nainstaloval, nasel klic
3) Lognul do account managementu (opakuji - account vytvoren z preorderu)
4) Jdu do "Upgrade Subscription" odilu a tam sviti ta cervena hlaska ze to nejde kterou operujou lidi na forech... ok dam back a znova kouknu na hlavni stranku - a ejhle tam je uplne nahore :

Use a key to upgrade your Early Access account to a full account. If you registered before the launch day and did not get into Early Access also choose this option to reactivate your account.

Enter you key in the box below, and then choose the Upgrade Subscription option after submitting.

A okenko kam zadat klic - zadam a mam full hru... zadnej problem.



a fungu8je to bezproblemu i kdyz mate preorder klic z normal edice a upgradnete collectorskou

..

Your Products
Early Access: Begins May, 17th 2008, The Drinking Cape, The Ring of Acheron, The Killer Rhino, Age of Conan

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Lucas
New Member

117 Posts

Posted - 23/05/2008 :  10:01:43  Show Profile  Send Lucas an ICQ Message Send Lucas a Private Message  Reply with Quote
no upgradnout jsem upgradnul taky jenze

Account status Cancelled Frozen (not playable) 2008-05-23 02:47:35

takze je tam nejaka prodleva na vytvoreni acc na serveru abych mohl lognout ?


Sludig - Dwarf - Guardian (LOTRO)
Dageorn - Man - captain(LOTRO)
czlucas - WWII online, Czechoslovak PanzerBrigade
Lucas -kdysi davno UO Maniak

Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 23/05/2008 :  10:34:01  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Tak já sem k tomu přišel jak slepý k houslím.. včera jsem si stáhl tu hru.. objednal na netu dostal preorder s tím, že mi asi dnes dorazí krabice.. na netu jsem postupoval při registraci podle navodu a svete div se jsem ted ve hře a to jsem jen zadal preoder key.

Řeknu je to bomba o te hre nic nevedet.. jsem si vytvořil holčinu (pěkné kozy) má to 5 lvl ted. Jinak naročnost hry na grafiku zatim v jungli ani ve meste nepocituji hraju to na hi v 1680x filtrovaní na 4x vypnul jsem bloom a nastavil stíny na characters only a krása.
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 23/05/2008 :  10:48:53  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lucas

no upgradnout jsem upgradnul taky jenze

Account status Cancelled Frozen (not playable) 2008-05-23 02:47:35

takze je tam nejaka prodleva na vytvoreni acc na serveru abych mohl lognout ?


nemáš probém s platební kartou?
Go to Top of Page

Nogglli Guemaah
New Member

202 Posts

Posted - 23/05/2008 :  12:01:17  Show Profile  Send Nogglli Guemaah an ICQ Message Send Nogglli Guemaah a Private Message  Reply with Quote
U vetsiny her fungujou preorder keye na nekolik dni po releasu, kdyby vam pozde prisla hra. Tak mozna proto to funguje uz ted bez registracniho keye.
Go to Top of Page

Algo
Starting Member

3 Posts

Posted - 23/05/2008 :  13:12:12  Show Profile Send Algo a Private Message  Reply with Quote
EA jede do 27.5. jak si muzete precist v account manageru (pokud jste jiz neupgradli)
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 23/05/2008 :  13:52:56  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
novinky ohledně věcí, na který si lidi co už hrajou, stěžujou

- bude nové rozhraní proc hat
- nové rozhraní pro správu guildy
- lepší sledování pohybu šlenů skupiny na minimapě
- Funcom/Eidos zvažuje vydání hry v Asii
- ve vývoji je systém tancování


http://www.dagbladet.no/kultur/2008/05/21/535873.html

Some highlights before I run for the bus:
- There is a new interface in development for guilds, groups and chat. Erling says it's a radical improvement at least!
- They're considering an Asian release
- Pretty extensive dancing-system in development
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 23/05/2008 :  14:25:56  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
chtel bych se zeptat proc tu lide plasi s retail klicema ? nekdo psal ze bez retial klice se po 23. neda hrat, ale pokud ja si pamatuju tak bylo pomerne jasne receno ze s EA maji lidi 10 dni cas na registraci retail klice a teprve az potom se ucet zmrazi. Je tu nekdo kdo by to dokazal osvetlit ? diky.

lastfm

Edited by - Rashaverak on 23/05/2008 14:26:22
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 23/05/2008 :  14:39:59  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

chtel bych se zeptat proc tu lide plasi s retail klicema ? nekdo psal ze bez retial klice se po 23. neda hrat, ale pokud ja si pamatuju tak bylo pomerne jasne receno ze s EA maji lidi 10 dni cas na registraci retail klice a teprve az potom se ucet zmrazi. Je tu nekdo kdo by to dokazal osvetlit ? diky.

lidi sou hovada. stačí?
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 23/05/2008 :  14:58:45  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

chtel bych se zeptat proc tu lide plasi s retail klicema ? nekdo psal ze bez retial klice se po 23. neda hrat, ale pokud ja si pamatuju tak bylo pomerne jasne receno ze s EA maji lidi 10 dni cas na registraci retail klice a teprve az potom se ucet zmrazi. Je tu nekdo kdo by to dokazal osvetlit ? diky.



jasně že jsi si zaplatil 10 dní, jenže Funcom všude propagoval když posunul EA i pro EU na 17.5. že teď mají v EU 6 dní zdarma a tak všichni nějak zapoměli že to je 10 a né 6.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Lexon
New Member

Joker64

199 Posts

Posted - 23/05/2008 :  15:21:26  Show Profile Send Lexon a Private Message  Reply with Quote
Nevíte/nezkoušel jste někdo, jestli jde hrát retail na klientovi z beta verze?



Nebo jestli musím nainstalovat a opatchovat vše znovu.

Lexon

Edited by - Lexon on 23/05/2008 15:22:31
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 23/05/2008 :  16:19:15  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Sakra porad premyslim, jak udelat, aby se diskuze o classach neztraceli po case nekde vzadu a nevytvareli se kvuli tomu nove topics...jenze mit 12sticky topicu...no nevim teda...

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 23/05/2008 :  16:21:21  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Sakra porad premyslim, jak udelat, aby se diskuze o classach neztraceli po case nekde vzadu a nevytvareli se kvuli tomu nove topics...jenze mit 12sticky topicu...no nevim teda...



To je imo zbytečné. Diskuze o classách je na ofiko fóru, tady bych nechal klasicky obecnou diskuzi a pak jednotlivé topiky co si kdo založí k tématu, které ho zajímá.
Go to Top of Page

Lexon
New Member

Joker64

199 Posts

Posted - 23/05/2008 :  16:30:32  Show Profile Send Lexon a Private Message  Reply with Quote
No já osobně bych uvítal diskuzi o klasách i tady v češtině .

Lexon
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 23/05/2008 :  16:31:20  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Mno ano, ja je zakladat nebudu. Ale uz jich bylo par zalozenych...tak si rikam jestli by nemeli byt sticky...ale unsticknout je muzu kdykoliv, ze ano.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 23/05/2008 :  16:47:49  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Sakra porad premyslim, jak udelat, aby se diskuze o classach neztraceli po case nekde vzadu a nevytvareli se kvuli tomu nove topics...jenze mit 12sticky topicu...no nevim teda...


Co to udelat jak ve wow sekci? Proste topic "co stoji za precteni..." a tam odkazy na ty diskuze.

Krabice je zaklad.

Edited by - -Mike- on 23/05/2008 16:48:27
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 23/05/2008 :  17:38:45  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Mno ano, ja je zakladat nebudu. Ale uz jich bylo par zalozenych...tak si rikam jestli by nemeli byt sticky...ale unsticknout je muzu kdykoliv, ze ano.



presne tak muzes zkusit zalozit sticky "classes" a dat tam odkazy na ty ostatni, do jake miry to bude fungovat je otazka.

btw z game.co.uk mi dnes prisel conan, jen me prekvapilo ze postacka mi tu zasilku narvala do schranky coz se mi jeste nikdy nestalo, normalne musim chodit na postu vyzvedavat zasilky obdobne velikosti, asi nejaka nova :)

lastfm

Edited by - Rashaverak on 23/05/2008 17:40:24
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 23/05/2008 :  17:46:12  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Mno ano, ja je zakladat nebudu. Ale uz jich bylo par zalozenych...tak si rikam jestli by nemeli byt sticky...ale unsticknout je muzu kdykoliv, ze ano.


Třeba takový topic Pravidla pouzivani fora je sticky uplne nanic, nikdo to necte, rovnou to smaž
Go to Top of Page

Lexon
New Member

Joker64

199 Posts

Posted - 23/05/2008 :  17:57:21  Show Profile Send Lexon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak
...
btw z game.co.uk mi dnes prisel conan, jen me prekvapilo ze postacka mi tu zasilku narvala do schranky coz se mi jeste nikdy nestalo, normalne musim chodit na postu vyzvedavat zasilky obdobne velikosti, asi nejaka nova :)


Asi nějaká nová, s velkou sílou .

Lexon
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 23/05/2008 :  18:01:41  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
Jedna z 80tek na serveru (mozna prvni, vim ja ;)
http://upload.lhurgoyf.net/gal/Other/Zedkospicture023.JPG
4 dny 7hod 7min!


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 23/05/2008 :  18:16:42  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paja2000

Jedna z 80tek na serveru (mozna prvni, vim ja ;)
http://upload.lhurgoyf.net/gal/Other/Zedkospicture023.JPG
4 dny 7hod 7min!


A teď si vem, kolik hodin denně u toho seděl, když to nejede ještě ani 7 dni + byly servery několik hodin down na patchovani.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 23/05/2008 :  18:43:12  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lexon

quote:
Originally posted by Rashaverak
...
btw z game.co.uk mi dnes prisel conan, jen me prekvapilo ze postacka mi tu zasilku narvala do schranky coz se mi jeste nikdy nestalo, normalne musim chodit na postu vyzvedavat zasilky obdobne velikosti, asi nejaka nova :)


Asi nějaká nová, s velkou sílou .



hold slusnej oddil

lastfm
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 23/05/2008 :  20:49:03  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by -Mike-

quote:
Originally posted by Shemiramoth

Sakra porad premyslim, jak udelat, aby se diskuze o classach neztraceli po case nekde vzadu a nevytvareli se kvuli tomu nove topics...jenze mit 12sticky topicu...no nevim teda...


Co to udelat jak ve wow sekci? Proste topic "co stoji za precteni..." a tam odkazy na ty diskuze.

Zkusim neco vymyslet. Diky vsem za feedback .

Edit:
Udelam pruvodce forem, stejne jako je neco podobneho v SWG sekci od Robiwana. Ted se to da jeste udelat, protoze vsechno teprve zacina a topicu jeste neni tak moc.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 23/05/2008 21:11:32
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 24/05/2008 :  00:31:11  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Things to come...

Greetings,

There are some points you, our community, would like to get some information about. Or even better have them fixed as soon as possible. While the following is not a real schedule or promise, we would still like to tell you where our focus in regard of fixing open issues lies at the moment. Some of these updates and fixes might come earlier than others But we are working on them and will try to have solutions for them as soon as possible. Some of those points are:


- Tradepost NPCs
- Field of the Dead performance improvment
- UI changes
- Chat colors and fixes
- Various technical issues with hardware configurations


There are of course also other topics we work on but the above mentioned ones are those we feel have to be fixed as soon as possible while still making sure they are fixed correctly and in a persistent manner.

So, I hope that helps to give you a rough overview how things are. Please rest assured that we are indeed listening to your feedback and that it is very important to us to hear what our customers think. Even if you might not always get a direct answer to your questions in a post doesn't mean that we don't notice and forward them to the right people.

We are very much looking forward to the weeks, months and years to come. The launch of an MMO is always just the beginning of an exciting journey. The first step has been made now.
Go to Top of Page

Dengalden
Starting Member

81 Posts

Posted - 24/05/2008 :  08:47:45  Show Profile Send Dengalden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Things to come...

Greetings,

There are some points you, our community, would like to get some information about. Or even better have them fixed as soon as possible. While the following is not a real schedule or promise, we would still like to tell you where our focus in regard of fixing open issues lies at the moment. Some of these updates and fixes might come earlier than others But we are working on them and will try to have solutions for them as soon as possible. Some of those points are:


- Tradepost NPCs
- Field of the Dead performance improvment
- UI changes
- Chat colors and fixes
- Various technical issues with hardware configurations


There are of course also other topics we work on but the above mentioned ones are those we feel have to be fixed as soon as possible while still making sure they are fixed correctly and in a persistent manner.

So, I hope that helps to give you a rough overview how things are. Please rest assured that we are indeed listening to your feedback and that it is very important to us to hear what our customers think. Even if you might not always get a direct answer to your questions in a post doesn't mean that we don't notice and forward them to the right people.

We are very much looking forward to the weeks, months and years to come. The launch of an MMO is always just the beginning of an exciting journey. The first step has been made now.




cim driv tim lip...jinak hra dobra, bugy hrozny, interface taky, nastaveni ktery se meni radsi ani nebudu comentovat a to pvp u checkpointu je imba jinak lvl 20 :p
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 24/05/2008 :  09:46:45  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dengalden


cim driv tim lip...jinak hra dobra, bugy hrozny, interface taky, nastaveni ktery se meni radsi ani nebudu comentovat a to pvp u checkpointu je imba jinak lvl 20 :p


já ais hraju jinou hru, až na vypnutýho tradera a jeden nebo dva questy sem na bugy nenarazil a FFA pvp jste si vybrali sami... :)
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 24/05/2008 :  10:04:30  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

quote:
Originally posted by Dengalden


cim driv tim lip...jinak hra dobra, bugy hrozny, interface taky, nastaveni ktery se meni radsi ani nebudu comentovat a to pvp u checkpointu je imba jinak lvl 20 :p


já ais hraju jinou hru, až na vypnutýho tradera a jeden nebo dva questy sem na bugy nenarazil a FFA pvp jste si vybrali sami... :)



Lidi mají geneticky dané sklony k přehánění. Na obě strany tedy.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 24/05/2008 :  10:06:50  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Kurik je optimista, Dengalden a já jsme realisti
Go to Top of Page

damien
Starting Member

15 Posts

Posted - 24/05/2008 :  11:19:26  Show Profile  Send damien an ICQ Message Send damien a Private Message  Reply with Quote
jakej mate ping ve hre? me to ukazuje 500-1500ms coz me prijde nak moc.
Go to Top of Page

Dengalden
Starting Member

81 Posts

Posted - 24/05/2008 :  11:23:54  Show Profile Send Dengalden a Private Message  Reply with Quote
bugy prepinani shaderu, nemoznost vyjit z instance bez odlognuti, neplatna operace clienta po odlognuti, prepinani nastaveni grafiky vody, intro quest bug atd atd cili ten kdo rika ze v tehle hre neni bug at si jde radsi zalozit postavu a hrat...ci na forum a nerikat ze nema mouchy

edit: propadavani textur ..kdekoliv a kdekoliv :p, zasekani dementni jak v archlordu nekde ci l2, mizeni interface (jsi v parte, nevidis partu, jsi v guilde nevidis guildu apod)

Edited by - Dengalden on 24/05/2008 11:27:36
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 24/05/2008 :  12:29:09  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Graficke ci UI bugy bych prekousl.

Nechapu ale, proc musim v roce 2008 v mmorpg zonovat do hospody, do jednotlivych baraku ve meste. Proc musim loadovat, kdyz bezim z kopce (menim zonu), resp. ze si vubec nekdo dovoli vytvaret zony. A dokonce instancovane.

Pricemz uz skoro pred deseti lety vznikla hra kompletne bez outdoorovych zon a nutnosti cokoliv instancovat na enginu, ktery zvladne klidne 500 lidi najednou na jedne louce ... Proc po tolika letech vznikaji podobne enginove paskvily?

Nemam z AOC vubec dojem perzistentniho sveta.


Grafika a efekty jsou velice pekne. Obrazky abilit se hezky odmackavaji, celkove se to hraje velice dobre a je to zabavne. Ale neni to massive multiplayer rpg, ale jen multiplayer rpg.


Edited by - VT on 24/05/2008 12:37:58
Go to Top of Page

Lexon
New Member

Joker64

199 Posts

Posted - 24/05/2008 :  12:46:09  Show Profile Send Lexon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VT

Graficke ci UI bugy bych prekousl.

Nechapu ale, proc musim v roce 2008 v mmorpg zonovat do hospody, do jednotlivych baraku ve meste. Proc musim loadovat, kdyz bezim z kopce (menim zonu), resp. ze si vubec nekdo dovoli vytvaret zony. A dokonce instancovane.

Pricemz uz skoro pred deseti lety vznikla hra kompletne bez outdoorovych zon a nutnosti cokoliv instancovat na enginu, ktery zvladne klidne 500 lidi najednou na jedne louce ... Proc po tolika letech vznikaji podobne enginove paskvily?

Nemam z AOC vubec dojem perzistentniho sveta.


Grafika a efekty jsou velice pekne. Obrazky abilit se hezky odmackavaji, celkove se to hraje velice dobre a je to zabavne. Ale neni to massive multiplayer rpg, ale jen multiplayer rpg.


Podle mě ty zóny jsou nutné právě kvůli grafice, takhle detailní textury a NPC zaberou strašně moc paměti a dneska je PC limitované (standartizované) na 4GB. Kdyby jsi měl mít třeba celý ostrov Tortage bez zón a indoorového nahrávání jako je třeba WoWko, tak po 20 metrech bueš stát na místě a čekat až si hra z HDD načte další textury to paměti a po otočení budeš čekat znovu = nehratelné. Vem si třeba takový Assassin Creed, ty mapy tam nejsou taky moc rozlehlé právě z důvodu nároků na paměť a to je single player. U AoC se musí ještě počítat s gigabajty textur věcí co maj hráči na sobě, kyž se náhodou sejdou pohromadě. Prostě každá pěkná věc si vybere svou daň v HW nárocích a optimalizování.

Lexon

Edited by - Lexon on 24/05/2008 12:48:19
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 24/05/2008 :  12:47:22  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
Tak ono to zonovani netrva zas tak dlouho. Skoro bych tvrdil, že kdyby chtěli, neměli by žádný problém to celé propojit.
Myslím, že je to tak uděláno schválně a neřekl bych, že nevýhody převažují. Populace hráčů je i tak velká že to ani člověku nepřijde a alespoň to zabraňuje crashům. Navíc když tě někdo otravuje, nebo když se ti nechce čekat na spawn, prostě změníš instanci.

Celkově hra vypadá graficky pěkně, UI 2 of 5, co bych tomu vytknul je, že spuštěné kombo zastaví hráče na místě a že to nejde vymačkat naráz. Jo, a zažil jsem i spoustu crashů, což mě dost štve.
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 24/05/2008 :  12:52:28  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lexon


Podle mě ty zóny jsou nutné právě kvůli grafice, takhle detailní textury a NPC zaberou strašně moc paměti a dneska je PC limitované (standartizované) na 4GB. Kdyby jsi měl mít třeba celý ostrov Tortage bez zón a indoorového nahrávání jako je třeba WoWko, tak po 20 metrech bueš stát na místě a čekat až si hra z HDD načte další textury to paměti a po otočení budeš čekat znovu = nehratelné. Vem si třeba takový Assassin Creed, ty mapy tam nejsou taky moc rozlehlé právě z důvodu nároků na paměť a to je single player. U AoC se musí ještě počítat s gigabajty textur věcí co maj hráči na sobě, kyž se náhodou sejdou pohromadě. Prostě každá pěkná věc si vybere svou daň v HW nárocích a optimalizování.


Tim to nebude, vem si kupřikladu Crysis nebo i ten Oblivion

PC neni limitovane na 4GB RAM, to jen 32b Winy maji limit.
Go to Top of Page

Lexon
New Member

Joker64

199 Posts

Posted - 24/05/2008 :  13:11:17  Show Profile Send Lexon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vlkodlak

quote:
Originally posted by Lexon


Podle mě ty zóny jsou nutné právě kvůli grafice, takhle detailní textury a NPC zaberou strašně moc paměti a dneska je PC limitované (standartizované) na 4GB. Kdyby jsi měl mít třeba celý ostrov Tortage bez zón a indoorového nahrávání jako je třeba WoWko, tak po 20 metrech bueš stát na místě a čekat až si hra z HDD načte další textury to paměti a po otočení budeš čekat znovu = nehratelné. Vem si třeba takový Assassin Creed, ty mapy tam nejsou taky moc rozlehlé právě z důvodu nároků na paměť a to je single player. U AoC se musí ještě počítat s gigabajty textur věcí co maj hráči na sobě, kyž se náhodou sejdou pohromadě. Prostě každá pěkná věc si vybere svou daň v HW nárocích a optimalizování.


Tim to nebude, vem si kupřikladu Crysis nebo i ten Oblivion

PC neni limitovane na 4GB RAM, to jen 32b Winy maji limit.


Crysis je vytvořen jako singl player a co mise to loading (zónování). Oblivion nemá takhle velké (detailní) textury a je to singl.
Add paměti, kolik lidí má dneska víc jak 4GB. Nemůžou udělat hru, kterou si dneska nikdo na plný detaily nezahraje, už takhle to je na hranici, ale to u nových MMO bývá.

Lexon
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 24/05/2008 :  13:23:22  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
To loadování mě teda vůbec nesere, je to otázka pár sekund.
Je prostě vidět že jako celek je funcom zatím nevyvážený, část lidí co dělá engine, tak ten je dobře napsaný, část lidí co se týče inventáře a UI jak vypadá, vypadá amatérsky, zvuky a hudba v pohodě. Oblečení nesedí na některé postavy, protože mají jiné proporce a tak šaty lezou do špeků nebo lezou některé babě kozy ven. S tím ale jak co sedí, tak to asi jenom tak nevyřeší, dále spousta z-buffer chyb, to taky asi jenom tak neopraví, ale s tím jsem smířen. Občas se postava sekne při seběhnutí z kopce, tohle vyřeší jenom skok. Fonty jsou lépe čitelné v nižším rozlišení než ve větším. Dívat se zblízka či proběhnout skrz nějaký opar nebo mlhu = půlka fps v prdeli. Postava občas má blbý autofacing a místo nepřítele seká úplně jiným směrem a prdlajz trefí. Naštěstí se tohle všechno nestává pravidelně, tak to člověk tak moc nevnímá.
Go to Top of Page

Lexon
New Member

Joker64

199 Posts

Posted - 24/05/2008 :  13:30:57  Show Profile Send Lexon a Private Message  Reply with Quote
Mě v UI vadil hlavně bágl, nepřehledný a nutnost stránkovat když jsi jich měl víc. A co mě štvalo byl třeba Sell u NPC, nemožnost locknout itemy, které prodat nechci (jako třeba v LOTRO) a nebo proč tohle neobšlehnou z WoW :) tam mi to sedělo nejlíp a přišlo mi to přirozený (prodávat itemy přímo z báglu). Nebo už je něco z toho opraveno? (zatím jsem hrál jen betu)

Lexon
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 24/05/2008 :  13:37:50  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Vsichni tady prehanite. Ano jsou to vsechno bugy, ale nic tak zavratneho a pokud byste delali hry, tak vite, ze udelat kvalitni single je narocne jak prase a udelat kvalitni MMO je 10x tezsi. Je mi jasne, ze jako konzumenti chcete to nejlepsi a hned, ale ruku na srdce, na to muzete zapomenout. Nicmene vam nebudu brat iluze.

Nadavat umi preci jenom kazdy. Ja tohle teda neuznavam. Vim co to obnasi a vim jak narocne to je. Tim padem pouze mlcim a sem tam nejaky bug prekousnu. Naopak si rikam, ze to co dokazal FC je obdivuhodne a vim, ze budou delat vsechno proto, aby tech 5 let prace nevyhodili do kose. Ja uz beru tohle remcani jako tradicni lidskou vlastnost (mozna ceskou vlastnost).

A jeste neco. Pro me je na prvnim miste gameplay. U AoC se hodne bavim a ostatni veci jsou mi u prdele. Kdybych mel pocit, ze na to FC kasle, tak treba napisu kritiku, ale snazi se a to je hlavni. Moc dobre vite kolik broken veci melo wowko (priklad), ale to uz nikdo vubec radeji nezminuje.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 24/05/2008 13:43:21
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 24/05/2008 :  13:45:42  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
A kdo tady nadává? jenom píšeme co má hra za problémy.
Nevím kolik odsud tady lidí hru testovalo, ale přijde mi že každý nehlásí problémy, jako spíš že běhá po světě a zjišťuje kde si dobře vydělávat a nebo si prostě jenom zahrát, protože aby hra po pěti letech vyšla v takovém stavu, hlavně co se týče UI (koho napadlo dát jako barvu textu šedou barvu na skoro tak samé šedé pozadí by zasloužil za koule do průvanu pověsit). No a druhá pulka "testerů" jsou asi gold selleři mi tak přijde.
Základem dobré MMORPG je snad funkční a přehledné UI a to jak to předvádí AoC je tragédie, naštěstí to je jedna z věcí co brzy opraví.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 24/05/2008 :  13:47:16  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Vsichni tady prehanite. Ano jsou to vsechno bugy, ale nic tak zavratneho a pokud byste delali hry, tak vite, ze udelat kvalitni single je narocne jak prase a udelat kvalitni MMO je 10x tezsi. Je mi jasne, ze jako konzumenti chcete to nejlepsi a hned, ale ruku na srdce, na to muzete zapomenout. Nicmene vam nebudu brat iluze.

Nadavat umi preci jenom kazdy. Ja tohle teda neuznavam. Vim co to obnasi a vim jak narocne to je. Tim padem pouze mlcim a sem tam nejaky bug prekousnu. Naopak si rikam, ze to co dokazal FC je obdivuhodne a vim, ze budou delat vsechno proto, aby tech 5 let prace nevyhodili do kose. Ja uz beru tohle remcani jako tradicni lidskou vlastnost (mozna ceskou vlastnost).

A jeste neco. Pro me je na prvnim miste gameplay. U AoC se hodne bavim a ostatni veci jsou mi u prdele. Kdybych mel pocit, ze na to FC kasle, tak treba napisu kritiku, ale snazi se a to je hlavni. Moc dobre vite kolik broken veci melo wowko (priklad), ale to uz nikdo vubec radeji nezminuje.



WOW určitě nemělo broken věcí v takové míře jako AoC. Ale vzhledem k tomu jaký má WOW engine se to dá pochopit, pokud jde o technickou stránku hry. Ale funkčnost UI tam byla teda úplně jinde u WOW než jak to předvádí AoC.

Edited by - spajdr on 24/05/2008 13:47:50
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 24/05/2008 :  13:47:50  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
No ja si teda myslim, ze je vubec zazrak, ze to beha tak jak to beha.. Launch MMO muze mit mnohem katastrofictejsi nasledky, ale tohle vsechno se da prekousnout.

To instancovani ma zase sve Pro a Proti. Ja bych teda v prve rade vubec neresil neco, jako je Tortage (Hospoda issues, 30+ instanci). Resil bych instancovani az na vetsich levelech, protoze pribydou mounti, zony budou vetsi a tim bude ubyvat pocet instanci. Tortage NENI meritko.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 24/05/2008 :  13:48:29  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Ja nevim, mne tak strasne nevadi. Mne akorat vadi, ze bindovani abilit nefunguje na vsechno co potrebuju, ale to zminuju porad a v jinych topicich.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Lexon
New Member

Joker64

199 Posts

Posted - 24/05/2008 :  13:55:49  Show Profile Send Lexon a Private Message  Reply with Quote
Mě vadí, že mají ještě v této době firmy jako FunCom problém obšlehnout třeba zmiňované UI od Blizzardů . Vím, že by se zvedla vlna odporu že to sprostě okopírovali, ale já bych si nestěžoval.

Lexon

Edited by - Lexon on 24/05/2008 13:56:37
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 24/05/2008 :  13:58:35  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lexon

Mě vadí, že mají ještě v této době firmy jako FunCom problém obšlehnout třeba zmiňované UI od Blizzardů . Vím, že by se zvedla vlna odporu že to sprostě okopírovali, ale já bych si nestěžoval.



No právě, proč to neudělat přesně tak, jak to vyhovuje dalším 10 miliónům lidí?
Go to Top of Page
Page: of 48 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,71 seconds. on eygor Snitz Forums 2000