Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 Alchemy + Herbalism
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 11/05/2005 :  15:55:46  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
imho jsou ty ceny kytek v AH prehnane a tak je tam nekupuju... a vy byste je taky nemeli kupovat
Go to Top of Page

Murdoc_
New Member

186 Posts

Posted - 11/05/2005 :  20:36:19  Show Profile  Send Murdoc_ an ICQ Message Send Murdoc_ a Private Message  Reply with Quote
co se tyce Argent Dawn npc tak ja je u nej este nevidel, takze to bude asi omezeny produkt (mam Honored reputaci)
Co se tyce prodavani kytek na AH. Za ty ceny co tam jsou je podle meho nazoru nikdo nekupuje, takze je tam sice muzete dat ale nepochodite. Jinak dalsi vec s kterou muzete celkem dobre vydelat jsou alchem itemy ktere jsou potreba na quest. Mluvim napriklad o Frost Oilu nebo Negrovskym power up potionu (Shadowforce potion ci co?) je toho vic.
Jinak znovu rikam ze alchemy neni vydelecna jako mining, ale da se s ni taky vydelat, pokud ty penize potrebujete ;)

Muj nazor, nikomu ho necpu, nekamenujte me za nej.
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 12/05/2005 :  00:42:14  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
Mno ja si za den prividelam alchemkou tak 20g pokud hraju opravdu celej den, coz bohuzel posledni dobou neni.Vydelat se sni da pokud na to ma clovek nerva a vubec chut.Ja treba neumichal nic tejden a pak jsem mel den kdy jsem lital a bavilo me to.O rybareni radsi ani nemluve u toho jsem prosedel noci:]
Otakza u alchemy do budoucna je zda se stane spotrebnim materialem v pvp, nebo jenom jakymsi doplnkem, nebo veci ktera vyhrava souboje.Zatim ale souhlasim, ze dvakrat vydelecny skill to neni.

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 12/05/2005 :  08:20:01  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
nikdy to nebude klasickej spotrebak, protoze to nejdulezitejsi ma cooldown 3min...
Go to Top of Page

Murdoc_
New Member

186 Posts

Posted - 12/05/2005 :  22:06:41  Show Profile  Send Murdoc_ an ICQ Message Send Murdoc_ a Private Message  Reply with Quote
nepochopil sem to s tim cooldownem ale to je jedno. jinak pravda je ze se porad budou potiony prodavat stejne protoze to je proste spotrebni zbozi. Myslim ze cena rud a kuzi pujde dolu mozna trosicku a cim dyl tim vic. Ale potionu podle me jenom trochu a vic uz ne.. uvidime

Muj nazor, nikomu ho necpu, nekamenujte me za nej.
Go to Top of Page

Archie
Starting Member

89 Posts

Posted - 03/06/2005 :  22:42:26  Show Profile Send Archie a Private Message  Reply with Quote
Je hodně hloupé si dát k wariorovi jako profese herbalism + alchemy? Zdá se mi, že stejně většina věcí, co padá z lootu je lepší, než co se dají vyrobit. Potiony naproti tomu bohatě využiju.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 04/06/2005 :  02:55:16  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Vzdycky muzes stare tradeskilly zrusit a natrenovat nove, klidne muzes experimentovat.
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 04/06/2005 :  09:37:21  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Archie

Je hodně hloupé si dát k wariorovi jako profese herbalism + alchemy? Zdá se mi, že stejně většina věcí, co padá z lootu je lepší, než co se dají vyrobit. Potiony naproti tomu bohatě využiju.


U warra je to vice nez zadane/nutne
Horsi je to ale s penezma, bo herb/alchy neni tak vydelecny jako jine profese

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Mamut
New Member

Mam

291 Posts

Posted - 05/06/2005 :  15:33:55  Show Profile  Send Mamut an ICQ Message Send Mamut a Private Message  Reply with Quote
Největší opruz na alchemy je, když už konečně uvidím nějakou kytku, pracně si k ní vyklestím cestu monstry a pak vytěžím jeden kus, tak to mě fakt může...


World of Warcraft - Mamut [retired]
Go to Top of Page

Murdoc_
New Member

186 Posts

Posted - 05/06/2005 :  18:33:38  Show Profile  Send Murdoc_ an ICQ Message Send Murdoc_ a Private Message  Reply with Quote
docela by me zajimal vas nazor na toto:
jelikoz temer vsechny ostatni vyrobni skilly (vsechny ne?) maji na konci urcitou specializaci, napadlo me, vzhledem k tomu, ze alchemy + herb nejsou specializovany udelat toto:
Dany hrac by musel mit 300 herb i Alchemy. Mohl by si vybrat mezi specializaci Vyrobniho a Osobniho alchemisty.
Vyrobni alchemista:
vyrabi 2x vice kusu ze stejneho poctu materialu (tj z 2x golden Samsam, 1x Silversage vyrobi 2 Major healingy)
Osobni alchemista:
vyrabi stejny pocet, ale maji X nasobny ucinek, tj Major heal vyheali misto 1200 2000 nebo podobne, 4% na crit misto 2. Nicmene jeho poitony jsou soulbound. Stale muze vyrabet i stare ze stejneho poctu kyticek i pro jine.

Zda se mi ze tohle by mohlo podporit herbalistiku a hlavne jeji produkty rozsirit i mimo hrace, kteri jsou herbalisti. Tezko rict, vyjadrete se

Muj nazor, nikomu ho necpu, nekamenujte me za nej.
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 05/06/2005 :  19:18:17  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Ono to ma hacik ...

Toto neni DPcko kde sa pravidla hry menia kazdy tyzden, toto ma na starosti trosku vacsia firma, a nazor jedneho hraca je uplne nepodstatny. Takze mozes vymysliet 50 typov alchemistov, nic sa nezmeni

Tak ale snaha sa ceni ...
Go to Top of Page

Murdoc_
New Member

186 Posts

Posted - 05/06/2005 :  20:00:03  Show Profile  Send Murdoc_ an ICQ Message Send Murdoc_ a Private Message  Reply with Quote
ja nerikam ze to tak udelaj, jenom se zamyslim nad REALNYM zpusobem, jak dostat alchimii opet do hry, jenom davam navrh a ptam se na reakce dalsich lidi. Netvrdim ze to je realizovatelny ani nic podobnyho, a ani nedoufam ze to tak blizzard udela, ale stejne bych rad slysel vase nazory

Muj nazor, nikomu ho necpu, nekamenujte me za nej.
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 06/06/2005 :  00:46:34  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Potrebujes pocut ze to bol bravurny napad a ze by ta blizzard mal hned zamestnat ?
Go to Top of Page

Stan
Starting Member

82 Posts

Posted - 06/06/2005 :  06:32:35  Show Profile  Send Stan an ICQ Message Send Stan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mamut

Největší opruz na alchemy je, když už konečně uvidím nějakou kytku, pracně si k ní vyklestím cestu monstry a pak vytěžím jeden kus, tak to mě fakt může...



To se da jeste vydrzet. Ale kdyz zabijim posledni monstrum a prijede manik na koniku, sesedne, kytku mi sebere a se zamavanim zmizi. Tomu rikam

Maxik-Celestyn.........................<CzA> - AO (retired)
Celesten , Gorchar , Kostej.........<CoNT> - WoW (active)
Stan Bode a jeho rodina.............TR (active)

Kdo si hraje nezlobí....
Go to Top of Page

Murdoc_
New Member

186 Posts

Posted - 06/06/2005 :  11:06:01  Show Profile  Send Murdoc_ an ICQ Message Send Murdoc_ a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pepo

Potrebujes pocut ze to bol bravurny napad a ze by ta blizzard mal hned zamestnat ?

ee pripada mi, ze alchemy by meli posilit, tak se snazim, kdyz mam chvili cas a nudim se, premyslet nad tim, co by ji mohlo vylepsit, pritom ji nevylepsit nad miru. Tak napis jestli ti to pride jako hovadina, klidne, ale rekni proc a jestli mas nejakej jinej navrh, sem s nim

Muj nazor, nikomu ho necpu, nekamenujte me za nej.
Go to Top of Page

Stan
Starting Member

82 Posts

Posted - 06/06/2005 :  12:17:56  Show Profile  Send Stan an ICQ Message Send Stan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Murdoc_

quote:
Originally posted by Pepo

Potrebujes pocut ze to bol bravurny napad a ze by ta blizzard mal hned zamestnat ?

ee pripada mi, ze alchemy by meli posilit, tak se snazim, kdyz mam chvili cas a nudim se, premyslet nad tim, co by ji mohlo vylepsit, pritom ji nevylepsit nad miru. Tak napis jestli ti to pride jako hovadina, klidne, ale rekni proc a jestli mas nejakej jinej navrh, sem s nim



Muj osobni nazor je , ze je to blbe. Ostatni povolani jsou rozdelena jinak. Ony se nevylepsuji, ale spis te to omezi, ze si musis vybrat specializaci a tu dělat.
Tvuj navrh chce jen zvyhodnit alcharnu. Kdyby to chteli udelat stejne jak jine, museli by to rozdelit treba na lecicí a utocne lektvary. Ale je to jen muj nazor, treba ma nekdo jiny.

Maxik-Celestyn.........................<CzA> - AO (retired)
Celesten , Gorchar , Kostej.........<CoNT> - WoW (active)
Stan Bode a jeho rodina.............TR (active)

Kdo si hraje nezlobí....
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 06/06/2005 :  12:24:38  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
je to totalni volovina , pak by samozrejme vsici na main charu meli alchemy , protoze by to byla vec ktrea by v pvp rozhodovala

a jinak je samozrejme naprosto zbytecny takovyhle veci vymyslet a nota bene psat na cesky forum od napadu je ve wow zcela jiny forum

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 06/06/2005 12:25:31
Go to Top of Page

Bearsson
New Member

390 Posts

Posted - 06/06/2005 :  12:31:32  Show Profile  Visit Bearsson's Homepage  Send Bearsson an ICQ Message Send Bearsson a Private Message  Reply with Quote
Alchemy je v poradku, u kyticek je potreba zvysit vyskyt a zkratit respawn.

Ostatni povolani jsou v principu vyrobni - natezis x rudy, roztavis na ingoty a vyrobis zbran/armor ci neco jineho. Ale tento vyrobek se neznici po prvnim pouziti (resp. mimo nektere veci z eng.). Alchemy vyrabi jen ciste spotrebni material.

Bearsson
Czech Heroes
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 06/06/2005 :  14:31:06  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Alchemy ma jednu zasadni vadu - mala velikost stacku pro bylinky. Vyhoda postavy, ktera ma herbalism + alchemy by mela byt v tom, ze nosi v baglu jen material, a co potrebuje si namicha podle situace. Realita je ovsem takova, ze material + flakonky zabiraji vice mista, nez hotove potiony :\
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 06/06/2005 :  15:00:03  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
stack kytek a lahvi po 50ti .. WTB ploz

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page

kovarex
Starting Member

2 Posts

Posted - 09/07/2005 :  20:18:03  Show Profile Send kovarex a Private Message  Reply with Quote
No, ja mam ted postavicku maga na 36 lvlu a ty lecici lahvicky mi zachranujou prdel fakt hodne casto, kytky beru vzdy jen co tak vidim kolem sebe kdyz chodim, a ten skill mam tak akorat na oblasti kterjma chodim, a to jsem na alchymii presel kdyz jsem mel asi 140 tailoring!
Je sice pravda ze nakoupit ty lahvicky co vyrobim by bylo za par supu zatim, ale je neuveritelne za jaky prachy se daj prodavat byliny, zatim jsem je nabizel jen 3 krat a vzdy to bylo za muj prehnanej buy out napr 8Xbriathorn za 2g.
Mozna ze nejlepsi je asi fakt bejt jen sberac takze mit herbalistu + skinning/mining vzheledem k tomu ze suroviny jsou drazsi nez vyrobky a i kdyby ne tak mi to nekdo z guildy vzdycky udela z tech surovin lahvy a casto jeste rad . . znam nekoho kdo ma herbalismus/skining, a na 28 lvlu mel pry 108g . . .
Go to Top of Page

Rill
Starting Member

30 Posts

Posted - 23/07/2005 :  04:34:44  Show Profile Send Rill a Private Message  Reply with Quote
Prosim vas mohl by mi nekdo rict , kdo zadava quest ci zveda skill u alchemy k 225 a potom i k 300 at to mam v jednom ?? Predem diky

PS.: jo a jde o ally postavu
Go to Top of Page

Transylvanec
New Member

263 Posts

Posted - 23/07/2005 :  23:17:22  Show Profile  Visit Transylvanec's Homepage  Send Transylvanec an ICQ Message Send Transylvanec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rill

Prosim vas mohl by mi nekdo rict , kdo zadava quest ci zveda skill u alchemy k 225 a potom i k 300 at to mam v jednom ?? Predem diky

PS.: jo a jde o ally postavu


http://www.thottbot.com/?t=Alchemy

TransylvanecIII.
LordDeathSlayer
http://www.fanta.dk/showmovie.asp?mid=56D12CFC-9A44-4960-A06C-90E5E71B3820
Go to Top of Page

berousek
New Member

197 Posts

Posted - 16/02/2006 :  05:24:10  Show Profile Send berousek a Private Message  Reply with Quote
Cau nedavno mi padlo Blood Scythe v ZG, ale porad netusim co s tim, teda tusim, melo by mi to dat moznost sebrat Bloodvine z black lotus, aspon toto jsem si precetl, ... ale nekde je asi chyba, bo jsem lotusu od te doby sebral hafo, a porad nic... nevite nekdo co s tim??
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 16/02/2006 :  05:26:23  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by berousek

Cau nedavno mi padlo Blood Scythe v ZG, ale porad netusim co s tim, teda tusim, melo by mi to dat moznost sebrat Bloodvine z black lotus, aspon toto jsem si precetl, ... ale nekde je asi chyba, bo jsem lotusu od te doby sebral hafo, a porad nic... nevite nekdo co s tim??


Mno kazdopadne ti to dava sanci sebrat bloodvine z kazde kytky ne jen z lotusu takze sbirej co to da
Go to Top of Page

berousek
New Member

197 Posts

Posted - 16/02/2006 :  05:28:50  Show Profile Send berousek a Private Message  Reply with Quote
dobre a nemusi se to nekde aktivovat?? sorry ze se tak blbe ptam, bo posledni dobou nic jineho nedelam ze farmarim kyti .. a porad nic :D
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 16/02/2006 :  06:44:12  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
mno doufam ze si nemyslis ze ti to bude padat z kytek mimo ZG?
Go to Top of Page

berousek
New Member

197 Posts

Posted - 16/02/2006 :  13:57:25  Show Profile Send berousek a Private Message  Reply with Quote
ne to si vazne nemyslim, hold budu muset pockat, az to nekdy padne..
Go to Top of Page

Keonax
Starting Member

27 Posts

Posted - 13/03/2006 :  11:18:13  Show Profile Send Keonax a Private Message  Reply with Quote
Bloodvine pada jenom v ZG,scythe musis mit u sebe. Za vcerejsi raid 1 drop.

Keonax
EQ -> AO -> DAoC -> WoW -> LOtRO -> AoC -> WAR
http://keonaxovy-hry.blogspot.com/
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,11 seconds. on eygor Snitz Forums 2000