Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 Obnoveni accountu.
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 14/03/2006 :  14:17:09  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
Mohl by nekdo poradit jak obnovym ucet, po roce nehrani, kdyz mi nejde dat retrieve acount ,bo to pise ze zadnej nemam, ani podle jmena ani podle emailu.. dik za radu

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s

Edited by - Trasher on 14/03/2006 14:25:55

plussminuss
Junior Member

541 Posts

Posted - 14/03/2006 :  14:18:34  Show Profile Send plussminuss a Private Message  Reply with Quote
vytvor novej, po pul roce neplaceni to blizzard maze
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 14/03/2006 :  14:19:58  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by plussminuss

vytvor novej, po pul roce neplaceni to blizzard maze




aha takze nova instalace, novej ucet, a postavicku znova ?

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s

Edited by - Trasher on 14/03/2006 14:21:02
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 14/03/2006 :  14:48:27  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
no instalaci muzes nechat puvodni ... na web se koukni esli mas ucet zalozenya kdyz ne tak zalozis novy no ... samozrejme na nem postaviky nebudou :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 14/03/2006 :  15:37:14  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Oni mazou ucet? Sem myslel, ze mazou jen postavy u kterych garantuji nejmene 6 mesicu.

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 14/03/2006 :  16:11:43  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
no soe tohle taky rikalo ale kdyz se se zkusil pripojit po dvou letech necinnosti tak tam ta postava porad byla a pochybuju ze by blizzard mazal ... ale kdyz rika ze zadny ucet nema tak asi nema :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 14/03/2006 :  16:21:23  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

no soe tohle taky rikalo ale kdyz se se zkusil pripojit po dvou letech necinnosti tak tam ta postava porad byla a pochybuju ze by blizzard mazal ... ale kdyz rika ze zadny ucet nema tak asi nema :)



No ale to je mi prave divny... nerikej mi, ze ti zrusi cely ucet. Ten ucet sem myslel, ze je life-time.

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 14/03/2006 :  16:21:27  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Trasher

Mohl by nekdo poradit jak obnovym ucet, po roce nehrani, kdyz mi nejde dat retrieve acount ,bo to pise ze zadnej nemam, ani podle jmena ani podle emailu.. dik za radu

Mno spis si nepamatujes jmeno/heslo pokud se nemuzes lognout do menagementu...

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Relative
New Member

179 Posts

Posted - 14/03/2006 :  17:33:30  Show Profile  Send Relative an ICQ Message Send Relative a Private Message  Reply with Quote
Když mi za pul roku smažou účet, to jako bude cdkey znova funkčí a můžu vytvořit nový, nebo musím koupit novou krabici?

Drak'thul-Shaman60-Relative<Czech Czechs of Czech Republic>
Chromaggus-
Shaman60-Relative
Frostwhisper-
Priest60-Anything
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 14/03/2006 :  17:48:00  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Relative

Když mi za pul roku smažou účet, to jako bude cdkey znova funkčí a můžu vytvořit nový, nebo musím koupit novou krabici?



Krabici, na 100 %
Ježiš Blizzard žádné účty nemaže. Proč by to dělal? Trasher prostě zapomněl login nebo heslo.

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 14/03/2006 :  17:58:38  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kořka

quote:
Originally posted by Relative

Když mi za pul roku smažou účet, to jako bude cdkey znova funkčí a můžu vytvořit nový, nebo musím koupit novou krabici?



Krabici, na 100 %
Ježiš Blizzard žádné účty nemaže. Proč by to dělal? Trasher prostě zapomněl login nebo heslo.



Nebo se loguje na http://www.worldofwarcraft.com, jak take byva dobrym zvykem :)

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 14/03/2006 :  22:53:39  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Přesně tak, už se mi to jednou povedlo při přesunu charu, tak hurá na EU web
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,09 seconds. on eygor Snitz Forums 2000