Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 Rogue
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 06/09/2005 :  02:41:16  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

quote:
Originally posted by Stilgar

quote:
Originally posted by Roarke
... a shaman ? NEEEEEEEERFFFFFFFFFFFF THHHHHHHHHHEMMM ! :)


Learn to play yer class.



Stilgare ja vedel ze postnes ..ja to vedel


nahodou ja se obratil na viru...

a shamany mam shodou okolnosti proti sobe ... a navic momentalne v te nejhorsi lvl range (pro shamana nejlepsi) tj ~ 40.

... sice to stalo trochu sebezapreni ale porad tvrdim ze neni overpowered ...

...







... JENOM KUREVSKY ZACINAM NENAVIDET PURGE !!

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 06/09/2005 :  07:33:49  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Offtopic

Mno ja to beru asi tak, ze: "Hral jsi za ten class"? Nehral? Tak nerikej jakou ma sanci proti tvemu classu.

Tzn. pokud bych napriklad z pozice shadow priesta rikal, ze je warrior lama a learn you class n00b, tak jedine v pripade, ze uz jsem za warra hral (lvl 60, nejaky "PvP" s nim odehrany) a vim co umi a neumi! Jinak imo nemam pravo rikat, kdo je a kdo neni lamer.

Je to jenom priklad, tak to nevstahujte nikdo na sebe.

..a proto NERF Gnome Warriors!!!!!

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 06/09/2005 07:41:50
Go to Top of Page

kundihrabka
New Member

126 Posts

Posted - 06/09/2005 :  09:45:32  Show Profile Send kundihrabka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Mno moc dropu jsem nevidel, to je pravda. Napriklad Lobotomizer muze mit take kazdy, ale asi to neni zrovna extra co? :(


Combat rogue je jakz takz v klidu, protoze nejake hracky tam na vyber ma. Dagger rogue je ovsem jedna velka tragedie.

Drop z MC - Ragnaros

pro warra
Bonereaver's Edge
206-310 Damage
1% crit
nejaky proc

pro rogue
Perdition's Blade
73-137 Damage
fire proc

pokud by tu chtel nekdo remcat, ze na kudlu je vetsi sance na drop, nez na mec, tak bych si jen dovolil pripomenout, ze tam pada jeste ragnaros sekera (Spinal Reaper)

Drop z BWL

pro warra
Ashkandi, Greatsword of the Brotherhood
229-344 Damage
+33 Stamina
+86 Attack Power

pro rogue
Dragonfang Blade
69-130 Damage
+16 Agility
+13 Stamina

Porovnej dropy z MC a BWL. Zajima me hlavne dmg.
Mec z BWL ma oproti meci z MC brutalni narust na dmg, kdezto kudla z BWL ma mensi dmg, nez kudla z MC, ale zase slusne staty. Nicmene tech 7 dmg je dost znat, ale nevadi, protoze to je dobry offhand.
Dale pak vem v uvahu fakt, ze ten mec z BWL se kvalitama priblizuje te hracce, kterou lze ziskat jako odmenu za PvP rank, ale ta kudla ponekud ne.

Pujdeme k necemu trosku pravdepodobnejsimu, ale jeste zustaneme v MC.

pro warra

Obsidian Edged Blade
176-264 Damage
+42 Strength
+8 2H swords

pro rogue
zde tezko rict, jestli obdoba pro to je
Gutgore Ripper
63-119 Damage
proc na snizeni statu

nebo

Core Hound Tooth
57-107 Damage
+9 Stamina
1% crit
+20 Attack Power

pokud to zprumerujeme, tak dostanem
Pomyslna Kudla
60-113 Damage
a neco, to je fuk co

Kdyz si ted srovnas ty odmeny z AV

pro warra
The Unstoppable Force
+19 Strength
+15 Stamina
2% crit
nejaky proc

pro rogue
The Lobotomizer
trapny proc, ktery vyuzijes jen proti pulce class

Kdyz u techto dvou porovnas staty co to ma, tak kudla proti tomu nema vubec nic. Dale jdeme na dmg, kterou muzes srovnat na tech vyse zminenych vecech z MC a sam vidis, ze to je ta stejna pisnicka jak "hi-end" drop z MC vs "hi-end" drop z BWL
Kudla ma zase mensi dmg a tentokrat nedava vubec nic. Kdezto TUF na opet brutalni narust dmg a navic hafo dalsich vlastnosti.

Je libo porovnat neco z toho realne dostupneho - craftu?

pro warra
Arcanite Reaper
153 - 256 Damage
+13 Stamina
+62 Attack Power

pro rogue
Heartseeker
49 - 92 Damage
+4 Strength
1% crit

s odvolanim na MC drop, kde Reapera si dosadis na pozici Obsidian Edged Blade, tak si dosad misto te "Pomyslne Kudly" prave Heartseeker.
Trosku nepomer ne?

Je libo srovnat nejake epic crafty?
Treba za reputaci u TB ne?

pro warra
Nightfall
171 - 258 Damage

pro rogue
Black Amnesty
53-100 Damage

V podstate uplne stejna pisnicka jako v te pohadce Reaper vs Heartseeker, ale ne tak zcela, protoze bych si zde jeste dovolil upozornit na fakt, ze sekera je BOE a kudla ja BOP. A ktery blbec by s rogue trenoval Blacksmithing + nasledne zvedal reputaci u TB, aby si pak mohl udelat tu kudlu.


Je libo srovnat nejake odmeny za questy?

pro warra
Ice Barbed Spear
155-233 Damage
+21 Agility
+13 Strength
+20 Stamina

pro rogue
?
..
??
...
/CRY

Staci?

To, ze Buh nikdy nebyl neznamena, ze neni treba se Ho zbavit.
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 06/09/2005 :  10:04:20  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
no je to tak, warriorsky dropy/rewardy davaj daleko vetsi damage boost nez rogue dropy/rewardy na stejny urovni
tuf vs lobotomizer = nebe vs dudy
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 06/09/2005 :  10:10:16  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
hehe
a casteri drzi hubu, z AV maj hovno - doslova

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 06/09/2005 :  10:29:42  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Jo casteri maji hovno (mozna Crackling Staff), ovsem co hulka za exalted v AV -- Ironbark Staff. Neprijde ti trochu imba?

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 06/09/2005 :  10:36:44  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
jo, ta hul za ABasin je imba, jen o malo slabsi nez dominance z MC

Edited by - MegaDeath on 06/09/2005 10:36:53
Go to Top of Page

Roarke
Starting Member

44 Posts

Posted - 06/09/2005 :  10:37:35  Show Profile Send Roarke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kundihrabka

quote:
Originally posted by Shemiramoth

Mno moc dropu jsem nevidel, to je pravda. Napriklad Lobotomizer muze mit take kazdy, ale asi to neni zrovna extra co? :(


Combat rogue je jakz takz v klidu, protoze nejake hracky tam na vyber ma. Dagger rogue je ovsem jedna velka tragedie.



Combat rogue zas tak v pohode neni.. mece chcou vsici.. warr, hunter, etc.. napriklad, Dal'rend main hand ma drop 3%, potrebujes aspon deset lidi do areny, vetsinou chodi 15.. minimalne 6 lidi v kazdem raidu chtelo Da'rend.. Takze asi 100x udelat arenu aby mi spadl a vysel roll.. a to je celkem low lewel sword (pri srovnani z MC gearem)

taky jsem nevidel zadny dobry krafteny one hand sword.. A ten nepomer mezi one hand a two hand modrymi a epic swordy od lv 50 je taky alarmujici..

navic Blizzard tlaci Roguy pouzivat spis dyky nez mece ...

/CRY

Staci?

holt jsme na tom blbe, s meci nebo dyky..

Roarke

Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 06/09/2005 :  10:37:36  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Seth

hehe
a casteri drzi hubu, z AV maj hovno - doslova


azuresong mageblade/sorcerous dagger + offhand z AV neni spatna kombinace
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 06/09/2005 :  11:13:03  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
mno pokud by roguove dostali treba v Novem BG.nejakej 2.00speed dagger s 50dps tak muzem rovnout vsichni cancelnout acounty...

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

daruma
New Member

164 Posts

Posted - 06/09/2005 :  11:47:04  Show Profile Send daruma a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beldor5

mno pokud by roguove dostali treba v Novem BG.nejakej 2.00speed dagger s 50dps tak muzem rovnout vsichni cancelnout acounty...



Ne, neboj. V novejch v BG na rogues vyšly zase sračky.
Stejně tak v novém dungu není žádná nová zbraň pro tento class.
:-(

http://www.worldofwarcraft.com/pvp/battlegrounds/rewards-arathi01.html#

Edited by - daruma on 06/09/2005 11:47:32
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 06/09/2005 :  11:54:57  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
presne tak, u rouga se to vsechno musi nasobit dvema
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 06/09/2005 :  12:04:45  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Maly doplnek

Patch 1.7

Blackfury and Black Amnesty now bind when equipped.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 06/09/2005 12:06:29
Go to Top of Page

daruma
New Member

164 Posts

Posted - 06/09/2005 :  12:41:00  Show Profile Send daruma a Private Message  Reply with Quote
btw. myslíte, že u shankera opraví, aby jeho bleeding nepřerušil gouge a blind?
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 06/09/2005 :  12:59:39  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by daruma

btw. myslíte, že u shankera opraví, aby jeho bleeding nepřerušil gouge a blind?


proc by to meli opravovat? me to prijde v poradku... procuje dot a dot tyhle veci prerusuje... proste na tyhle utoky musis pouzit jiny zbrane...
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 06/09/2005 :  13:00:36  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

azuresong mageblade/sorcerous dagger + offhand z AV neni spatna kombinace


neprijde
protoze musim byt v MC X tydnu aby mi padnul Azuresong a pak dalsich X tydnu v AV na offhand
EDIT: a to radeji nemluvim o +1% crit ringu
----
Shemiramoth: jo ta palice z AB je good, ale co jsem cetl tak reputace pude podstatne hure ziskat nez v AV - uvidime - kazdopadne stejne pudu do te dyky
---
tim postem jsem nechtel whinnovat, jen jsem chtel prilit trosku oleje do ohne

Seth
Forgotten

bo=protoze!


Edited by - Seth on 06/09/2005 13:21:29
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 06/09/2005 :  13:06:25  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by daruma

btw. myslíte, že u shankera opraví, aby jeho bleeding nepřerušil gouge a blind?


ten bleed mi procnul jednou za den, mozna dvakrat za den, nic co by mi na shankerovi vadilo
Go to Top of Page

Mefisto
Junior Member

767 Posts

Posted - 06/09/2005 :  13:30:36  Show Profile  Send Mefisto an ICQ Message Send Mefisto a Private Message  Reply with Quote
dokud si blizzard neuvedomi ze jejich combat system kterej je odvislej od dmg a rychlosti zbrane a ne jeji dps je k nicemu a smrdi tak se bude ten war/rogue rozdil zvysovat ... je to vcelku hodne diskutovana vec na us forech
jednoduse receno jedina poradna dyka je za pvp reward diky jeji rychlosti
edit : jo jenom bych chtel upozornit na fakt ze black amnesty ma skvelej proc do bwl, cili to s ni neni tak strasny a v pristim patchi bude boe

"The time for desperation is upon us. Let's play."

Edited by - Mefisto on 06/09/2005 13:34:46
Go to Top of Page

kundihrabka
New Member

126 Posts

Posted - 06/09/2005 :  15:16:13  Show Profile Send kundihrabka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mefisto
edit : jo jenom bych chtel upozornit na fakt ze black amnesty ma skvelej proc do bwl, cili to s ni neni tak strasny a v pristim patchi bude boe


Ano, do instanci je to super, ale do PvP Ti to je platne jak hadovi noha, protoze ta kudla v podstate nema nic jineho.

To, ze Buh nikdy nebyl neznamena, ze neni treba se Ho zbavit.
Go to Top of Page

Pharoxx
Starting Member

Rei-wow

70 Posts

Posted - 10/09/2005 :  02:52:08  Show Profile  Send Pharoxx an ICQ Message Send Pharoxx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mefisto

dokud si blizzard neuvedomi ze jejich combat system kterej je odvislej od dmg a rychlosti zbrane a ne jeji dps je k nicemu a smrdi tak se bude ten war/rogue rozdil zvysovat ... je to vcelku hodne diskutovana vec na us forech



K tomu rozdilu rogue vs war, kterej se cim dal zvetsuje, bych mel malej dodatek. Cim vic se rogue snazi dohnat kvalitnejsi vybavou wara, tim se mu zveda dodge, kterej zase nahrava warovi Kde sou ty casy co sem mel dodge 18-20%.

World of Warcraft:
Pharris <Motion>, 70lvl shaman @ Drak'Thul EU
Pharoxx <Motion>, 70lvl rogue @ Drak'Thul EU

Age of Conan:
Pharra <Dawn>, 80lvl, Stygian Tempest of Set @ Wildsoul EU (PvP)
Pharris <Dawn>, 22+lvl, Cimmerian Bear Shaman @ Wildsoul EU (PvP)
Go to Top of Page

Mefisto
Junior Member

767 Posts

Posted - 10/09/2005 :  07:26:35  Show Profile  Send Mefisto an ICQ Message Send Mefisto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pharoxx

quote:
Originally posted by Mefisto

dokud si blizzard neuvedomi ze jejich combat system kterej je odvislej od dmg a rychlosti zbrane a ne jeji dps je k nicemu a smrdi tak se bude ten war/rogue rozdil zvysovat ... je to vcelku hodne diskutovana vec na us forech



K tomu rozdilu rogue vs war, kterej se cim dal zvetsuje, bych mel malej dodatek. Cim vic se rogue snazi dohnat kvalitnejsi vybavou wara, tim se mu zveda dodge, kterej zase nahrava warovi Kde sou ty casy co sem mel dodge 18-20%.


uz si nepamatuju jestli sem nekdy tvrdil neco jinyho nicmene jsem po xy duelech s warriorama zjistil ze kdyz uz musim jit s warriorem toe to toe ( jako ze si ho 100x radsi ukituju popr. ho zavru do nejakyho pololocku s restealthama ) tak nezapnout evasion = smrt smrt smrt
mortal strike ti da za sakra vic jak overpower ( vetsion )
a overpower ma jistej cooldown cili nedostanu extremni dmg behem chvile

"The time for desperation is upon us. Let's play."
Go to Top of Page

Pharoxx
Starting Member

Rei-wow

70 Posts

Posted - 10/09/2005 :  11:29:51  Show Profile  Send Pharoxx an ICQ Message Send Pharoxx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mefisto

uz si nepamatuju jestli sem nekdy tvrdil neco jinyho nicmene jsem po xy duelech s warriorama zjistil ze kdyz uz musim jit s warriorem toe to toe ( jako ze si ho 100x radsi ukituju popr. ho zavru do nejakyho pololocku s restealthama ) tak nezapnout evasion = smrt smrt smrt
mortal strike ti da za sakra vic jak overpower ( vetsion )
a overpower ma jistej cooldown cili nedostanu extremni dmg behem chvile



Nejvetsi pruser je kdyz je to Orc war s TUFkou. Tam nejde pomalu nekdy ani pololock. Restealth je pak taky problematicka zalezitost kdyz kazdej warr ma vetsinou deep wounds a drzi rend. A dodge je kapitola sama pro sebe.

World of Warcraft:
Pharris <Motion>, 70lvl shaman @ Drak'Thul EU
Pharoxx <Motion>, 70lvl rogue @ Drak'Thul EU

Age of Conan:
Pharra <Dawn>, 80lvl, Stygian Tempest of Set @ Wildsoul EU (PvP)
Pharris <Dawn>, 22+lvl, Cimmerian Bear Shaman @ Wildsoul EU (PvP)
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 10/09/2005 :  16:22:22  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mefisto

quote:
Originally posted by Pharoxx

quote:
Originally posted by Mefisto

dokud si blizzard neuvedomi ze jejich combat system kterej je odvislej od dmg a rychlosti zbrane a ne jeji dps je k nicemu a smrdi tak se bude ten war/rogue rozdil zvysovat ... je to vcelku hodne diskutovana vec na us forech



K tomu rozdilu rogue vs war, kterej se cim dal zvetsuje, bych mel malej dodatek. Cim vic se rogue snazi dohnat kvalitnejsi vybavou wara, tim se mu zveda dodge, kterej zase nahrava warovi Kde sou ty casy co sem mel dodge 18-20%.


uz si nepamatuju jestli sem nekdy tvrdil neco jinyho nicmene jsem po xy duelech s warriorama zjistil ze kdyz uz musim jit s warriorem toe to toe ( jako ze si ho 100x radsi ukituju popr. ho zavru do nejakyho pololocku s restealthama ) tak nezapnout evasion = smrt smrt smrt
mortal strike ti da za sakra vic jak overpower ( vetsion )
a overpower ma jistej cooldown cili nedostanu extremni dmg behem chvile


Mortal Strike (Rank 4)
30 Rage 5 yd range
Instant 6 sec cooldown
Requires Melee Weapon
A vicious strike that deals weapon damage plus 160 and wounds the target, reducing the effectiveness of any healing by 50% for 10 sec.


Overpower (Rank 4)
5 Rage 5 yd range
Instant 5 sec cooldown
Requires Melee Weapon
Requires Battle Stance
Instantly overpower the enemy, causing weapon damage plus 35. Only useable after the target dodges. The Overpower cannot be blocked, dodged or parried.



MS sice da vic nez OP, ale OP ma o dost vetsi crit chance a hlavne nestoji rage (zase musi swapnout stance)
cooldown maji oba cca stejnej (5 a 6 sec)

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 10/09/2005 :  16:53:30  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
evasion se vyplati, duel s roguem co ma 30+% base dodge chance je pro warra jista smrt
Go to Top of Page

Pharoxx
Starting Member

Rei-wow

70 Posts

Posted - 10/09/2005 :  17:22:31  Show Profile  Send Pharoxx an ICQ Message Send Pharoxx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

evasion se vyplati, duel s roguem co ma 30+% base dodge chance je pro warra jista smrt



Me se zatim zda, ze moje 30% base dodge je jista smrt pro me...

World of Warcraft:
Pharris <Motion>, 70lvl shaman @ Drak'Thul EU
Pharoxx <Motion>, 70lvl rogue @ Drak'Thul EU

Age of Conan:
Pharra <Dawn>, 80lvl, Stygian Tempest of Set @ Wildsoul EU (PvP)
Pharris <Dawn>, 22+lvl, Cimmerian Bear Shaman @ Wildsoul EU (PvP)
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 10/09/2005 :  17:31:57  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
neco asi delas spatne =]
z pohledu warra to vidim asi takhle: proberu se ze stunu, dam hamstring - dodged, chci dat overpower - dostanu gouge, proberu se o 5sec pozdeji kdy uz nesviti overpower, dam normal swing, dodgne mi mortal strike, do toho dostavam prubezne jeste par stunu, jelikoz sem v battle stance, nemuzu dat zerk rage tudiz schytavam gouge.. atd.. vysledek mrtvej warrior a rogue si piska
pripadne pokud rogue zapne sprint, rovnou muzu hledat cestu ze hrbitova, jelikoz bude kolem me lagovat tak rychle, ze ho zasahnu jen s velkym luckem
jediny jak tyhle dodgujici bastardiky muzu dat, je stesti - ze mi nedodgnou par critu, jinak me proste ukousou

je pravda ze warr muze zabit rogua na 3-4 rany, ale kdyz ty rany rogue dodgne nebo missnu, vyhral
Go to Top of Page

Pharoxx
Starting Member

Rei-wow

70 Posts

Posted - 10/09/2005 :  18:10:13  Show Profile  Send Pharoxx an ICQ Message Send Pharoxx a Private Message  Reply with Quote
To cos psal tak nejak delam, ale mam spis smulu na ty warry. Casto v posledni dobe sou to orkove a s nima neni zadna sranda si je stunout. Taky proti warrovi vidam hodne parry, dodge na gouge a ks...a nebo muj oblibeny rezist. Ale jinak uznavam, obcas proti nim neco zvrtam...mam chronickou hruzu z TUFky

World of Warcraft:
Pharris <Motion>, 70lvl shaman @ Drak'Thul EU
Pharoxx <Motion>, 70lvl rogue @ Drak'Thul EU

Age of Conan:
Pharra <Dawn>, 80lvl, Stygian Tempest of Set @ Wildsoul EU (PvP)
Pharris <Dawn>, 22+lvl, Cimmerian Bear Shaman @ Wildsoul EU (PvP)
Go to Top of Page

Mefisto
Junior Member

767 Posts

Posted - 10/09/2005 :  18:14:08  Show Profile  Send Mefisto an ICQ Message Send Mefisto a Private Message  Reply with Quote
stilgare ty porovnas ale jen 2 skilly
ja mu dodgnu hamstring a taky rend ... to ma pro me milionkrat vetsi hodnotu nez tech 1000+ hp od overpower
mortal strike + rend + hamstring > overpower
nehlede na to ze s mim zakladnim dodgem ( kterej je i s epic equipem furt jen 20% ( nevim co delam blbe :) ) )

ten overpower vesmes schytam taky, ale uprimne receno pokud do me ten wa r nechargne a ja mam dost casu si ho zpracovat tak vyhravam tak na 80+%

tech 20% to je kdyz ten war schyta 4 crity po sobe + mu procne TUF nebo podobny situace

proti orkum uz je to daleko horsi protoze se clovek nemuze vubec na nic spolehnout

"The time for desperation is upon us. Let's play."
Go to Top of Page

Gill
Starting Member

xicht

9 Posts

Posted - 20/12/2005 :  10:41:32  Show Profile  Send Gill an ICQ Message Send Gill a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem si prečetl celý tento topic a rozhodl jsem se reagovat asi takto...
ROGUE volně přeloženo do češtiny je prostě PĚKNEJ HAJZL takže vůbec nechápu proč se tu řeší něco tak nepochopitelného jako je "férový" nebo "vyrovnaný" souboj....
Někde jsem tu viděl něco ve smyslu:"nevím jak bránit útoky ze stealthu"... proboa od toho jsou to útoky ze stealthu aby se jim bránit nešlo (je to prostě zákeřný tak ,jak by rogue měl být)... Role Rogua (teda jestli to dobře chápu... opravte mě jestli se mýlím) je prepadnou svou "oběť" v tu chvíli, kdy to nejmíň čeká... tím získá potřebný moment překvapení a z toho těží... taky jeho schopnosti a jejich pojmenování tomu op¨dpovídají... AMBUSH->přepadnutí , BACKSTAB-> bodnutí do zad, KIDNEY SHOT->rána do ledvin (to pěkně bolí věřte... tedy vyřadí na chvíli z boje) prostě sviňárny který od něj můžete čekat...
A stěžovat si na to že Roguové přepadávají ostatní při boji s jinými potvorami mi příde taky zcestný
a)je to prostě dalčí sviňárna kterou od takovýho hajzla jde jen čekat
b)to si nenechá ujít ani charakterní, rytířský a čestný paladin

tak stejně bychom mohli všichni nadávat na Huntery že po nás střílí a nejdou se férově poprat tváří v tvář...

Zase na druhou stranu brekot že toho málo vydrží... jasně protože to není žádný přímočarý 1st line bojovník...

Prostě a jednoduše jako každá jiná class ma i Rogue svoji roli a s svoje metody vedení boje... Rogue je hajzl a jím i zůstane jinak by to prostě nebyl Rogue... a podle toho se chová/by se měl chova i hráč který ho hraje...

přijde vám stunlock nefér?že při tom nic neuděláte? ale to je jeden ze spůsobů Rogua jak si zajistit co že se mu při boji nic nestane... je to hajzlovina tak to tak berte... Totéž s Ambushem atd. atd. ....

Shadowsinger - Orc/Rogue <MdK>
Go to Top of Page

Gill
Starting Member

xicht

9 Posts

Posted - 20/12/2005 :  10:44:31  Show Profile  Send Gill an ICQ Message Send Gill a Private Message  Reply with Quote
ááá jé tam je překlepů... :)

Shadowsinger - Orc/Rogue <MdK>
Go to Top of Page

Gill
Starting Member

xicht

9 Posts

Posted - 20/12/2005 :  10:46:28  Show Profile  Send Gill an ICQ Message Send Gill a Private Message  Reply with Quote
Jo málem bych zapoměl... Hraju ORC/Rogua... tedy jsem "pěknej hajzl"

Shadowsinger - Orc/Rogue <MdK>
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 20/12/2005 :  10:49:54  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Hlavní problém WOW je IMHO že v něm dost významně chybí anti-stealth ability.

Relativně drahý potion na uprděných 10 minut, brýle co nemají staty a může je používat jen engineer, racial abilita pro humany (tedy "překvapivě" jen jedna rasa, a navíc na Ally straně)... S tím že všechno spíš nefunguje než funguje...

S určitou výjimkou huntera (i tam nic moc) je to vážně bída, i když se to trochu lepší.

Koneckonců proto je rogue char tak populární..

Edited by - Marigold on 20/12/2005 10:51:24
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 20/12/2005 :  11:01:55  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
tech bryli je ted i leather verze s (myslim) nakou stam a 2 meleecrit
engi muze udelat odhidovavaciho robota
human ma perception (ale to musis nekoho cekat)

hunter (ten je celkem vysmatej)
magove muzou spamovat AE (rank1 AE je 75 many nebo co)
warloci (pet?, paranoia ?)
wari (muzou si zarvat, pravda stoji rage kerou nemusi mit)
sham (AoE totem)
pal (Conce)


ono zas tak spatny to neni ... taky ten stealth musi k necemu byt

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 20/12/2005 :  11:15:43  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
a navic je rogue teplous, bo to dela zezadu a kdyz je to night elf rogue, tak je to teplous na druhou, protoze ma i vytahane usi..

stilgar - u shamana myslis fire nova totem, ten co bouchne za 5s ?

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Reyden
Senior Member

Human

2747 Posts

Posted - 20/12/2005 :  11:18:12  Show Profile  Send Reyden an ICQ Message Send Reyden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

a navic je rogue teplous, bo to dela zezadu a kdyz je to night elf rogue, tak je to teplous na druhou, protoze ma i vytahane usi..

stilgar - u shamana myslis fire nova totem, ten co bouchne za 5s ?


IMHO myslel magma totem .. ten boucha co chvili :)

Zenová povídka: Putuji takhle Severní Koreou a najednou potkám Gurrshaela a Pompa držíce se za ruce řkouce "Ano pane Reydene ... až tady jsme zjistili, že jsme míň než ta krabice u cesty ... vyhrál jsi, Ty jsi víc!". Usmál jsem se a odvětil jim: "Od té doby co nemám žádný cíl, už nebloudím!"
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 20/12/2005 :  11:23:51  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Reyden

quote:
Originally posted by JerzeeG

a navic je rogue teplous, bo to dela zezadu a kdyz je to night elf rogue, tak je to teplous na druhou, protoze ma i vytahane usi..

stilgar - u shamana myslis fire nova totem, ten co bouchne za 5s ?


IMHO myslel magma totem .. ten boucha co chvili :)


no nejsem si 100% jisty, ale mam dojem, ze magma musi mit cil, je to spise vicenasobny searing totem - mutli singlefireshot..
kdezto nova proste bouchne a trefi vse, co je zrovna okolo, takze i schovaneho rogue..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Reyden
Senior Member

Human

2747 Posts

Posted - 20/12/2005 :  11:27:18  Show Profile  Send Reyden an ICQ Message Send Reyden a Private Message  Reply with Quote
no kazdopadne nepouzivam ani jedno protoze si nedovedu predstavit tak paranoidniho psychopatickeho shamana co pri grindu porad haze totemy, co kdyby ..

Zenová povídka: Putuji takhle Severní Koreou a najednou potkám Gurrshaela a Pompa držíce se za ruce řkouce "Ano pane Reydene ... až tady jsme zjistili, že jsme míň než ta krabice u cesty ... vyhrál jsi, Ty jsi víc!". Usmál jsem se a odvětil jim: "Od té doby co nemám žádný cíl, už nebloudím!"
Go to Top of Page

plussminuss
Junior Member

541 Posts

Posted - 20/12/2005 :  11:40:30  Show Profile Send plussminuss a Private Message  Reply with Quote
kdyz ma rogue talenty v improved stealth, tak je paranoi na 2 veci, btw a ehm, neznam moc locku co chodi po svete s felhuntrem nonstop
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 20/12/2005 :  11:49:55  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
No ikdyz tu paranoiu ma od felhuntera tak mu to stejne nepomuze. Zadny rogue (kterymu to aspon trochu mysli) k nemu nepoleze zepredu a zezadu je ten radius stejne tak malej, ze warlock nemuze stihnout zareagovat vcas. A ono ikdyby k nemu nabehl zepredu sword rogue, tak v normalni situaci kdy tam roguea neceka proste ten instant nestihne.

Rogue je strasne easy class, napadne bez varovani a to je hodne znat (myslim tim outdoor ne zadny BG kde mag skace a spamuje AE, lock se toci jak dement do kolecka shamani s vyhozenyma totemama atd), protoze to toho hrace dost zaskoci. A pokud si na protivnika neveri, muze jit zase dal aniz by target vedel o jeho pritomnosti. So easy

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 20/12/2005 :  14:32:59  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
kdyz uz sme u toho ... v BG ma sham kdyz hlida vlajku (v AB treba) jednu obrovskou vyhodu ...

rogue ho nemuze sapnout / blindnout (a pak flagnout)





[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 20/12/2005 :  14:47:05  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
a jak pak to?

sem ani nevedel ze shaman ma neco proti sapu, blindu

vim ze poison cleansing totem facha na blind, ale ten ma 5HP :) a proti sapu ma shaman co?
Go to Top of Page

Sedivecz
Starting Member

36 Posts

Posted - 20/12/2005 :  15:28:27  Show Profile Send Sedivecz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

a jak pak to?

sem ani nevedel ze shaman ma neco proti sapu, blindu

vim ze poison cleansing totem facha na blind, ale ten ma 5HP :) a proti sapu ma shaman co?


tremor?
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 20/12/2005 :  15:39:15  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

a jak pak to?

sem ani nevedel ze shaman ma neco proti sapu, blindu

vim ze poison cleansing totem facha na blind, ale ten ma 5HP :) a proti sapu ma shaman co?



nic, proste stojim u vlajky (s rohazenejma totemamam samo) jako vlk...

tj sem beast, nejde me sapnout, ani na me nejde blind ...

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 20/12/2005 :  17:34:49  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
takze kdyz pribehne druid tak ti muze dat hybernate? chapu to spravne?
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 20/12/2005 :  18:00:09  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

takze kdyz pribehne druid tak ti muze dat hybernate? chapu to spravne?



Áááááno... Ale hibernate má casting time a když si shaman dá pozor, tak se stihne demorphnout, nez to druid vycastí.

quote:
Originally posted by Stilgar
ani na me nejde blind ...



Jsi si jistý na 100%? Mám jedno video, kde rogue druidovi v méďovi blind normálně dá...(Rubix 3)

Arokh
Estarioll

Edited by - Kořka on 20/12/2005 18:42:28
Go to Top of Page

Soulkiller
Starting Member

atari

31 Posts

Posted - 20/12/2005 :  20:12:39  Show Profile  Send Soulkiller an ICQ Message Send Soulkiller a Private Message  Reply with Quote
osobne si myslim ze druid ma vetsu sancu dat rouga, uz len z toho ze mu hodi tu sracku co znizuje armor a zmenoznuje stealth na nakych 60 sekund a to je dost, pac hodi roots a zase jede a rogue zamerany na ambush si moze.... z toho vypliva pre mna ze druidovi sa v hre vyhybam na sto honov :)

WoW: Naja - Rouge Chromaggus - Kobra
DP:Paul Muad'Dib - deleted
DP:Soulkiller(RENEGADES)- DELETED
DP:Dilino (Seeker)- Kicked
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 20/12/2005 :  22:50:21  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

takze kdyz pribehne druid tak ti muze dat hybernate? chapu to spravne?



samozrejme .. dokonce na me jde scare beast (od huntera)

ale co je to platny kdyz mam pod nohama tremor kerej me z obojiho dostane ...

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page

plussminuss
Junior Member

541 Posts

Posted - 21/12/2005 :  09:09:20  Show Profile Send plussminuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stilgar

quote:
Originally posted by MegaDeath

a jak pak to?

sem ani nevedel ze shaman ma neco proti sapu, blindu

vim ze poison cleansing totem facha na blind, ale ten ma 5HP :) a proti sapu ma shaman co?



nic, proste stojim u vlajky (s rohazenejma totemamam samo) jako vlk...

tj sem beast, nejde me sapnout, ani na me nejde blind ...



nejvic me pobavi, kdyz ma shaman rozhazeny totemy, ja mu sundam tremor wandkou, dam seduce a beru vlajku by me vzdycky zajimalo, co dela ten na druhy strane co ma seduce a jen se kouka jak sroubuju
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 21/12/2005 :  10:04:31  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by plussminuss
nejvic me pobavi, kdyz ma shaman rozhazeny totemy, ja mu sundam tremor wandkou, dam seduce a beru vlajku by me vzdycky zajimalo, co dela ten na druhy strane co ma seduce a jen se kouka jak sroubuju

Nejspíš řve do VT o help a nadává na blizzard že shaman nemůže být undead.
Go to Top of Page

plussminuss
Junior Member

541 Posts

Posted - 21/12/2005 :  10:10:49  Show Profile Send plussminuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rakhen

quote:
Originally posted by plussminuss
nejvic me pobavi, kdyz ma shaman rozhazeny totemy, ja mu sundam tremor wandkou, dam seduce a beru vlajku by me vzdycky zajimalo, co dela ten na druhy strane co ma seduce a jen se kouka jak sroubuju

Nejspíš řve do VT o help a nadává na blizzard že shaman nemůže být undead.


hm, nebo se modli, aby pribehl chytrej paladin, dal mu pecku za 50dmg, prerusil seduce a 2s pred dosroubovanim dostanu shock takovy paladini jsou nejlepsi, ale ze jich je
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,46 seconds. on eygor Snitz Forums 2000