Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 Rogue
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

Noztra
New Member

300 Posts

Posted - 25/03/2005 :  08:45:26  Show Profile Send Noztra a Private Message  Reply with Quote
Jinak jeste doplneni, problem je, ze vetsina rogue na cloveka skoci v momente, kdy ma na sobe moba a 1/3 hp, pripadne moby dva, takze ferovych souboju si clovek zas tak moc neuzije :/ V takovym pripade se ani nebranim, kdyz vidim, ze rogue ma ?? bo cervenej level, jen ji zamavam a zdechnu :)

http://motion.parba.cz
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 25/03/2005 :  08:52:29  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noztra

Jako Warrior jsem rad, ze mam opravdu hodne utilit proti rogue :)


utility mas mozna v pocitaci, ve hre mas ability
Go to Top of Page

Noztra
New Member

300 Posts

Posted - 25/03/2005 :  09:06:21  Show Profile Send Noztra a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Warlord

quote:
Originally posted by Noztra

Jako Warrior jsem rad, ze mam opravdu hodne utilit proti rogue :)


utility mas mozna v pocitaci, ve hre mas ability



Ale prosim te, najdi si vyznam slova utilita/y a zjistis, ze je to soubor pomucek ci pomucka, napriklad overpower je jedna takova sikovna pomucka proti rogue ;)

http://motion.parba.cz
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 25/03/2005 :  09:17:19  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:

Ale prosim te, najdi si vyznam slova utilita/y a zjistis, ze je to soubor pomucek ci pomucka, napriklad overpower je jedna takova sikovna pomucka proti rogue ;)



v anglictine ma vetsina slov vicero vyznamu, ale vetsinu z nich pouzitelnych jen v silne specifickych pripadech a to zrovna utilita v tomhle pripade neni.

lastfm
Go to Top of Page

Noztra
New Member

300 Posts

Posted - 25/03/2005 :  09:28:52  Show Profile Send Noztra a Private Message  Reply with Quote
Tak to jsi vedle, hral jsem vice MMORPG a utility nebo tools ve vyznamu k souboru pouzivanych skillu a prostredku hry pri hrani je celkem bezne ...

http://motion.parba.cz
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 25/03/2005 :  09:30:38  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
kdyz me chargne warrior, tak jedine vanish a modlit se, ze tentokrat bude fungovat
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 25/03/2005 :  09:34:12  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noztra

Tak to jsi vedle, hral jsem vice MMORPG a utility nebo tools ve vyznamu k souboru pouzivanych skillu a prostredku hry pri hrani je celkem bezne ...



tak to jsi tu asi jediny kdo hral dokonce i vic mmorpg ale bohuzel jsem tento vyznam nikdy neslysel, btw se hned necerti, stejne na tom houby zalezi.

lastfm
Go to Top of Page

Bubak
Starting Member

76 Posts

Posted - 25/03/2005 :  13:00:28  Show Profile  Send Bubak an ICQ Message Send Bubak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noztra

Jinak jeste doplneni, problem je, ze vetsina rogue na cloveka skoci v momente, kdy ma na sobe moba a 1/3 hp, pripadne moby dva, takze ferovych souboju si clovek zas tak moc neuzije :/ V takovym pripade se ani nebranim, kdyz vidim, ze rogue ma ?? bo cervenej level, jen ji zamavam a zdechnu :)


Tak presne tohle delaj vsechny classy na obou stranach, takze ...
Jinak je jasny, ze rogue nepujde primo pred tebe a nezepta se te jestli chces dat duel, jedna z vyhod je prave moment prekvapeni, pri kterem spousta lidi desive zmatkuje, takhle jsem sundal uz nekolik magu, priestu, druidu kolem 33lvlu a to mam lvl 29. Proste je to zpusob boje a "ferovej" souboj s normalnim roguem asi nezazijes :)

"My only dream is to destroy the nightmares of others."
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 25/03/2005 :  13:01:55  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
"""ferovy""" sou jedine tak duely ale ty si na pvp jen hrajou ;)

Edited by - MegaDeath on 25/03/2005 13:02:08
Go to Top of Page

Kojot
New Member

165 Posts

Posted - 25/03/2005 :  13:34:51  Show Profile  Send Kojot an ICQ Message Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
Rogue vs Warrior

Hraju za warra muzu rict ze pokud mam dobitou abilitku Retaliation, klidne sejmu i rogueho o 5 lvl vys (bohuzel ta abilitka ma 30 min cooldown). Jinak to bejva na stejnym lvl dost vyrovnany, ale prece casteji umiram ja.

Paladin vs Warrior

Naopak mne vacsinou sunda paladin i o 5 lvl niz. Naposled se 3 x absolutne v klidu predemnou vyhealoval a jelikoz sem mu kontroval "superior heal potionem", prislo mi to docela nefer :-).

Sem zvedavej jak to bude po dnesnim patchy, kdy bude warr hodne posilnenej.

EX Ultima online, EX Horizons, EX DAoC,
EX City of Heroes, EX EQ 2, EX WoW, EX Vanguard
------------------------
Active Age of Conan (Hatatitla)
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 25/03/2005 :  13:37:22  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kojot

Sem zvedavej jak to bude po dnesnim patchy, kdy bude warr hodne posilnenej.


jo to me taky zajima, doufam ve vetsi generaci rage coz bude super:) ...snad...
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 25/03/2005 :  13:45:26  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kojot

Rogue vs Warrior



Paladin vs Warrior

Naopak mne vacsinou sunda paladin i o 5 lvl niz. Naposled se 3 x absolutne v klidu predemnou vyhealoval a jelikoz sem mu kontroval "superior heal potionem", prislo mi to docela nefer :-).


Neco ti poradim,skus si misto heal potu nahodit bandaze,celkem te prekvapi ze "vyhoda" paladina najednou zmizi... hmm

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 25/03/2005 :  13:47:47  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
jj, ale behem jednoho boje pouzijes vetsinou jen jednu bandage, to ten paladin si nahodi stit a obandaguje se, pak nahodi stit a healne se, pak uz se jen healuje...
Go to Top of Page

Kostoun
Starting Member

25 Posts

Posted - 25/03/2005 :  13:53:13  Show Profile  Send Kostoun an ICQ Message Send Kostoun a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

jj, ale behem jednoho boje pouzijes vetsinou jen jednu bandage, to ten paladin si nahodi stit a obandaguje se, pak nahodi stit a healne se, pak uz se jen healuje...



porad ma warrior pummel a shield bash:)
lay on hands hodi za souboj jen jednou, immunity tusim 2
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 25/03/2005 :  13:56:34  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kostoun

quote:
Originally posted by MegaDeath

jj, ale behem jednoho boje pouzijes vetsinou jen jednu bandage, to ten paladin si nahodi stit a obandaguje se, pak nahodi stit a healne se, pak uz se jen healuje...



porad ma warrior pummel a shield bash:)
lay on hands hodi za souboj jen jednou, immunity tusim 2


no stejne je ve velke vyhode fracek jeden :)
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 25/03/2005 :  14:06:22  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:
Originally posted by Noztra

Tak to jsi vedle, hral jsem vice MMORPG a utility nebo tools ve vyznamu k souboru pouzivanych skillu a prostredku hry pri hrani je celkem bezne ...



tak to jsi tu asi jediny kdo hral dokonce i vic mmorpg ale bohuzel jsem tento vyznam nikdy neslysel, btw se hned necerti, stejne na tom houby zalezi.



Tak jedinný rozhodně není a utility se v takovémto či podobném významu opravdu používá. Ale jde o hovno, v tom máš pravdu :)

Arokh
Estarioll

Edited by - Kořka on 25/03/2005 14:06:56
Go to Top of Page

Mefisto
Junior Member

767 Posts

Posted - 25/03/2005 :  22:56:38  Show Profile  Send Mefisto an ICQ Message Send Mefisto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

jj, ale behem jednoho boje pouzijes vetsinou jen jednu bandage, to ten paladin si nahodi stit a obandaguje se, pak nahodi stit a healne se, pak uz se jen healuje...


ja teda nevim ale kdyz je to v PvP proti pallymu tak se za boj treba 2x - 3x restealthnu bez vanishe a pak muzes bandovat v gougi a v jeho shieldu a fakt tech bandazi dam sakra vic nez jednu
nejhorsi sou ty zasrany priesti :)

"The time for desperation is upon us. Let's play."
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 26/03/2005 :  02:23:56  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mefisto

nejhorsi sou ty zasrany priesti :)



Na ty musis skusit rychlokill

AMBUSH + Thristle tea + Instant hide + AMBUSH - nejlepe v macru

Ono se to nezda ale takovej CRIT AMBUSH u slusnejsiho rogue je slaha jako sfina, takze kdyz to hezky sedne tak ma instant v 1 vterine . I magove jsou dost like pro tenhle ftipek, aspon to pak zbytecne neprotahujou nejakyma ovcema a podobnyma kravinama .
Go to Top of Page

Lord Mark
Starting Member

42 Posts

Posted - 26/03/2005 :  09:26:01  Show Profile  Visit Lord Mark's Homepage  Send Lord Mark an ICQ Message Send Lord Mark a Private Message  Reply with Quote
No,ja si dal vcera duel s jednou 60 roguem a ani sem si neuprd..Respektive sem se nedostal vubec ze stunu. Mi to pripada ze souboj rogui je o tom,kdo da prvni cheap.
Ten manik jel prvne cheap,jak me vyprsel,dal kindley,vypil caj na energy,dal si naky crit ss,gouge a dorazil to CB+Evis.No a kazda druha rana byla crit:)
Kdyz se dobre zahraje stun rogue tak je to celkem ultitni.Ale holt zalezi na okolnostech.

Zivot je jen otazkou priorit.Jaka to vsak je?
Mark(Orders)
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 26/03/2005 :  11:07:10  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Mark

No,ja si dal vcera duel s jednou 60 roguem a ani sem si neuprd..Respektive sem se nedostal vubec ze stunu. Mi to pripada ze souboj rogui je o tom,kdo da prvni cheap.
Ten manik jel prvne cheap,jak me vyprsel,dal kindley,vypil caj na energy,dal si naky crit ss,gouge a dorazil to CB+Evis.No a kazda druha rana byla crit:)
Kdyz se dobre zahraje stun rogue tak je to celkem ultitni.Ale holt zalezi na okolnostech.

Mno vetsina povolani neco proti stunlocku ma...i kdyz by to mel treba byt jenom instaheal.Pro me kdyz preziju do konce locku je to uz jen FF,root ,heal DD,innervate, a stale dokola root, a ubiju ho zdalky kouzly..no chance :))).este me zadnej rogue v duelu nedal(sice jsem to skousel jen se dvema,ale...)

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Mefisto
Junior Member

767 Posts

Posted - 26/03/2005 :  12:00:09  Show Profile  Send Mefisto an ICQ Message Send Mefisto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beldor5

quote:
Originally posted by Lord Mark

No,ja si dal vcera duel s jednou 60 roguem a ani sem si neuprd..Respektive sem se nedostal vubec ze stunu. Mi to pripada ze souboj rogui je o tom,kdo da prvni cheap.
Ten manik jel prvne cheap,jak me vyprsel,dal kindley,vypil caj na energy,dal si naky crit ss,gouge a dorazil to CB+Evis.No a kazda druha rana byla crit:)
Kdyz se dobre zahraje stun rogue tak je to celkem ultitni.Ale holt zalezi na okolnostech.

Mno vetsina povolani neco proti stunlocku ma...i kdyz by to mel treba byt jenom instaheal.Pro me kdyz preziju do konce locku je to uz jen FF,root ,heal DD,innervate, a stale dokola root, a ubiju ho zdalky kouzly..no chance :))).este me zadnej rogue v duelu nedal(sice jsem to skousel jen se dvema,ale...)


na druida to chce spider belt :)

"The time for desperation is upon us. Let's play."
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 26/03/2005 :  13:47:08  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mefisto

quote:
Originally posted by beldor5

quote:
Originally posted by Lord Mark

No,ja si dal vcera duel s jednou 60 roguem a ani sem si neuprd..Respektive sem se nedostal vubec ze stunu. Mi to pripada ze souboj rogui je o tom,kdo da prvni cheap.
Ten manik jel prvne cheap,jak me vyprsel,dal kindley,vypil caj na energy,dal si naky crit ss,gouge a dorazil to CB+Evis.No a kazda druha rana byla crit:)
Kdyz se dobre zahraje stun rogue tak je to celkem ultitni.Ale holt zalezi na okolnostech.

Mno vetsina povolani neco proti stunlocku ma...i kdyz by to mel treba byt jenom instaheal.Pro me kdyz preziju do konce locku je to uz jen FF,root ,heal DD,innervate, a stale dokola root, a ubiju ho zdalky kouzly..no chance :))).este me zadnej rogue v duelu nedal(sice jsem to skousel jen se dvema,ale...)


na druida to chce spider belt :)

to ma jen 5 sekund efekt ,ne? :))) to me nezastavi :_)

Jedinej problem je free action flaska, ale 98% lidi ji nastesti nenosi :))

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 28/03/2005 :  05:12:21  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
FAP nosi hodne lidi (mam fap i spider belt), ale kdo by s ni plejtval v duelu to netusim
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 28/03/2005 :  05:13:56  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mefisto

quote:
Originally posted by MegaDeath

jj, ale behem jednoho boje pouzijes vetsinou jen jednu bandage, to ten paladin si nahodi stit a obandaguje se, pak nahodi stit a healne se, pak uz se jen healuje...


ja teda nevim ale kdyz je to v PvP proti pallymu tak se za boj treba 2x - 3x restealthnu bez vanishe a pak muzes bandovat v gougi a v jeho shieldu a fakt tech bandazi dam sakra vic nez jednu
nejhorsi sou ty zasrany priesti :)


bandage maj 1 minutu timer, to v boji stihnu max jednou
Go to Top of Page

Marti
New Member

159 Posts

Posted - 28/03/2005 :  10:59:58  Show Profile  Send Marti an ICQ Message Send Marti a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by reyden

teda uprime zatim jsem tady nezazil nikoho kdo by rekl ze dostava pravidelne na prdel, nebo priznal aspon jedno-dve zabiti sebe sama :))



No v souboji sem umřel jen jednou s magem :-), ale potil jsem se pěkně dlouho a nebyl to ferovej hrač. Moc to uměl :-).

quote:
Originally posted by Warlord

mno ja sem daval s kamosem duel, byl o level niz, nepouzil sem zadny ability s dlouhym cooldownem a skoncilo to 2:0 pro me :) ...otazkou zustava, do jake miry on je lama rogue :) jo a pouzil na me ty svy stealth utoky, tomu nevim jak se mam branit :)



Se zlodějem sem jel jedninej souboj a povedlo se mi ho zabít :-).
Poslední rána byla critikal s tak vysokým číslem že chudák misto aby prosil rovnou lehnul :-). Docela se všici kolem divili, já taky :-).
Jinak tady má docela výhodu human m něco co mu umožní vidět skrz stealth. Tím sem ho v souboji desně nasral, nemohl se mi dostat do zad :-).

Jinak moc soubojů nejedu (mas asi 4 :-) ).

V PVP začínám mít pocit že ferovej souboj se stejnejma levelama většinou přežiju (pokud mě nepřekvapí a neleknu se tak že udělám nějakou kravinu), ovšem pokud jde šilnější lvl tak se už ani nesnažím.
Teším se až udělaj nějakej system kde bude za to postich. Pač me uplně může nasrat když jeden lvl 55 běhám po okolí a zabíji lvl 30 hráče. Nevím co si o něm mám myslet.

Jinak jsem jednou znechutil někomu takovímu utok na mě tak že to vzdal :-). Pač do mě furt šil a ja se ani nezastavil a vše za běhu až na heal. Chudák to po pul mapy vzdal. To měl koně s kterým mě ale pekně doběhnul :-(.

Včera my chtěli dva hordáci vyfouknout gold vain a ja na ně omylem místo na težbu zautočil (oba 39lvl ja 34pal+40war) tak jsme je pěkně proškolili :-). Je pravda že udělali děsnou kravinu hned na začátku boje se nechtěně rozdělili a nemohli k sobě.

Jinak PvP začnu až s koněm :-). Teď se víceméně akorát bráním.

Těším se na honored system.

Nevíte někdo když na mě zautočí lvl 20 a já budu na 40 dostanu postich ? Jsem šel po uzemí hordy a napadl mě jeden s lvl 12 a já byl skoro 33 :-). Sem ho ignoroval, ale by mě zajímalo jestli s toho bud pak mít já postich.

Kua je vidět že se nudím v práci :-).




EVE Online - Bel Gar family :-).
Go to Top of Page

Mefisto
Junior Member

767 Posts

Posted - 28/03/2005 :  17:30:59  Show Profile  Send Mefisto an ICQ Message Send Mefisto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

quote:
Originally posted by Mefisto

quote:
Originally posted by MegaDeath

jj, ale behem jednoho boje pouzijes vetsinou jen jednu bandage, to ten paladin si nahodi stit a obandaguje se, pak nahodi stit a healne se, pak uz se jen healuje...


ja teda nevim ale kdyz je to v PvP proti pallymu tak se za boj treba 2x - 3x restealthnu bez vanishe a pak muzes bandovat v gougi a v jeho shieldu a fakt tech bandazi dam sakra vic nez jednu
nejhorsi sou ty zasrany priesti :)


bandage maj 1 minutu timer, to v boji stihnu max jednou


ty zabijes pallyho driv jak za minutu ? tak to te docela obdivuju :))
kdyz si vezmes ze ma na 20 sekund JENOM stity ve kterejch se este muze healovat ... no nejsem si jistej, moje souboje s paladinama sou vzdycky na dlouho pokud ten pally vi co dela

"The time for desperation is upon us. Let's play."
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 29/03/2005 :  00:26:43  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
pokud vi co dela tak me zabije do dvou minut, coz je doba za kterou stihnu jednu bandage
Go to Top of Page

razorek
New Member

head

204 Posts

Posted - 12/08/2005 :  01:01:06  Show Profile  Visit razorek's Homepage  Send razorek an ICQ Message Send razorek a Private Message  Reply with Quote
Co rikate na tenhle rogue build?
http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/rogue/talents.html?30532010501010000233100000000000000005055100013100000
mel by byt zamereny na pvp

Meder [] - Necromancer (AoC)
Shay [Rytiri Lva] - Fury/alchemist (sleeping EQ2)
Bucho [The Dale Vanguard] - Burglar (LOTRO)
Meder - Mage (inactive WoW)
Shay [Dread Return] - Priest (WoW)
Gankenstain [Dread Return] - Rogue (WoW)
Go to Top of Page

Bubak
Starting Member

76 Posts

Posted - 12/08/2005 :  07:52:20  Show Profile  Send Bubak an ICQ Message Send Bubak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by razorek

Co rikate na tenhle rogue build?
...
mel by byt zamereny na pvp


No ja ti nevim, urcite bych si vzal imp gouge a imp ambush, jeden bod v deflection je zbytecnej, ten bys mohl dat do imp cs a mas z toho klasicky 21/8/22 :)
Osobne mam 21/8/22 a je to super build, univerzalni, vykonnej, sice obcas trochu posilhavam po seal fate, ale zase nevim co bych s tem cp delal, evis se moc nevyplati, na ks se aplikujou dimishing returns a v pvp slice and dice nevyuzijes, tot muj nazor.

"My only dream is to destroy the nightmares of others."
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 12/08/2005 :  09:32:23  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Myslim si ze tenhle build je do pvp vcelku nepouzitelnej, nebo si aspon neumim predstavit jak bych za nej jel. Jeden bod uplne vyhozenej v instant poisnech jen kvuli cb. Radsi bych ho dal do Remorseless attack. Zadnej bod v gouge, misto toho 3 body v sanci na dodge taky moc nechapu. Jedu stejnej build jako megadeath a nedovedu si predstavit jinej. S timhle buildem nemam problemy s warama, ktery drzim temer po celou dobu boje ve stunu a pokud mi nic neresistne tak si vetsinou ani nesekne. S timhle buildem mas diky seal fate porat dost CP, ktery mi u rogue prijdou spolecne s energii jako nejdulezitejsi vec v boji. Seal fate mi prijde jako nejdulezitejsi talent u rogue. S max seal fate a ruthlessness mam po ambush nebo Cheap chop a jednom SS 5CP(pokud jde vse jak ma a critaky padaj) a okmazite muzu dat max evis do clothaku s cb (to bejva vetsinou uz jeho konec) a nebo KS a pak uz jen pohodove opakovat tohle dokola dle libosti a drzet si ho ve stunu jak dlouho se ti zlibi. Samozrejme ne vzdy se ti to tak povede, ale diky dost CP setris energii a muzes kdykoliv zareagovat na jakoukoliv situaci. Rugue bez rychlyho rustu CP desne straci energii a stava se wariorem bez abilit s nizkym AC a malo hp. Takhle to vidim ja, mozna ma nekdo jinej nazor. Hraju prevazne jen tenhle build jednou sem prespecnul, ale po dvou lvlech sem prespecovaval z5.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

razorek
New Member

head

204 Posts

Posted - 14/08/2005 :  02:50:53  Show Profile  Visit razorek's Homepage  Send razorek an ICQ Message Send razorek a Private Message  Reply with Quote
udelal jsem si talenty 21 8 22, ale rekl bych ze 3 body v backstabu jsou docela zbytecne, protoze improved ambush se mi zda silnejsi

Meder [] - Necromancer (AoC)
Shay [Rytiri Lva] - Fury/alchemist (sleeping EQ2)
Bucho [The Dale Vanguard] - Burglar (LOTRO)
Meder - Mage (inactive WoW)
Shay [Dread Return] - Priest (WoW)
Gankenstain [Dread Return] - Rogue (WoW)
Go to Top of Page

Roman76
New Member

129 Posts

Posted - 14/08/2005 :  03:15:58  Show Profile  Send Roman76 an ICQ Message Send Roman76 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bulway

Rogue je kravina. WoW ma absolutne nevyvazne postavy.
Na zacatku jsem postoval jak ownuju s paladinem proti kazdemu. Nad 50 se vsecko meni. Rogue nabira na sile desne moc a s palatem uz si neskrtam ani na stejnem lvlu. Je krasa , jak vseci na zacatku vyzdvihovali paladinovu vydrz oproti vsem postavam ve hre , ale i tak je mu to prd platne. Rogue vali nekolikanasobne vetsi dmg za mnohem min casu jak palat s 2h. Ma jakesi evade , coz nuluje paladinovu vyhodu AF.

.... rogue je kravina ....

Na 34 jsem zabil rogue 40 bez problemu. Ted na 53 nezabiju 53 rog.( nezabiju kdyz to umi hrat , coz na 50+ uz by mel umet :)


LOL to budes muset asi hodne trenovat s palosem pokud prohrajes s rogue na stejnem levelu hahahaha

WoW Warlock 60 http://wow.allakhazam.com/profile.html?46791
WoW Shaman 60 http://wow.allakhazam.com/profile.html?46454
WoW Hunter 49 http://wow.allakhazam.com/profile.html?58849
WoW Warrior 56 http://wow.allakhazam.com/profile.html?62193
WOW Rogue 60 http://wow.allakhazam.com/profile.html?245956
Priest 51
Go to Top of Page

Roman76
New Member

129 Posts

Posted - 14/08/2005 :  03:34:20  Show Profile  Send Roman76 an ICQ Message Send Roman76 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by HK

Kdyz skoci Rogue na warriora a jede ve sledu Cheap Shot, Sinister, Gouge, Kydney Shot, Sinister, Blind (v prubehu blind stealth a bandaz pokud je potreba), Cheap Shot, Sinister, Vanish, Cheap Shot.....tak ma sebelepsi warrior bez Free action potion docela problem.


Moc pekne kombo ale neni tam zadny finish move takze zadny damage jenom tam machas kudlama a stunujes a to je vsecko navic muzes tyhle komba misnout taky a pak mas problem :o)) a to nemluvime o nejakem orc warrior ktery resistuje hodne casto jak kidney tak cheap shot tak i gouge :o)

WoW Warlock 60 http://wow.allakhazam.com/profile.html?46791
WoW Shaman 60 http://wow.allakhazam.com/profile.html?46454
WoW Hunter 49 http://wow.allakhazam.com/profile.html?58849
WoW Warrior 56 http://wow.allakhazam.com/profile.html?62193
WOW Rogue 60 http://wow.allakhazam.com/profile.html?245956
Priest 51
Go to Top of Page

Mefisto
Junior Member

767 Posts

Posted - 14/08/2005 :  11:01:18  Show Profile  Send Mefisto an ICQ Message Send Mefisto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by razorek

udelal jsem si talenty 21 8 22, ale rekl bych ze 3 body v backstabu jsou docela zbytecne, protoze improved ambush se mi zda silnejsi


lol
a vis o tom ze backstab se da pouzivat i mimo stealth ? :)

"The time for desperation is upon us. Let's play."
Go to Top of Page

razorek
New Member

head

204 Posts

Posted - 14/08/2005 :  20:36:40  Show Profile  Visit razorek's Homepage  Send razorek an ICQ Message Send razorek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mefisto

quote:
Originally posted by razorek

udelal jsem si talenty 21 8 22, ale rekl bych ze 3 body v backstabu jsou docela zbytecne, protoze improved ambush se mi zda silnejsi


lol
a vis o tom ze backstab se da pouzivat i mimo stealth ? :)


Tohle me vubec nenapadlo, bral jsem automaticky ze je to ze stealth :D

Meder [] - Necromancer (AoC)
Shay [Rytiri Lva] - Fury/alchemist (sleeping EQ2)
Bucho [The Dale Vanguard] - Burglar (LOTRO)
Meder - Mage (inactive WoW)
Shay [Dread Return] - Priest (WoW)
Gankenstain [Dread Return] - Rogue (WoW)
Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 14/08/2005 :  22:11:51  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
rogue je proste owner !! nac by se namahal spravedlivim bojem proste zabit kdyz mas malo po boji a hotovo proste ROGUE FOREVER

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum
Go to Top of Page

HK
Starting Member

dakar

52 Posts

Posted - 15/08/2005 :  08:22:39  Show Profile Send HK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Roman76

quote:
Originally posted by HK

Kdyz skoci Rogue na warriora a jede ve sledu Cheap Shot, Sinister, Gouge, Kydney Shot, Sinister, Blind (v prubehu blind stealth a bandaz pokud je potreba), Cheap Shot, Sinister, Vanish, Cheap Shot.....tak ma sebelepsi warrior bez Free action potion docela problem.


Moc pekne kombo ale neni tam zadny finish move takze zadny damage jenom tam machas kudlama a stunujes a to je vsecko navic muzes tyhle komba misnout taky a pak mas problem :o)) a to nemluvime o nejakem orc warrior ktery resistuje hodne casto jak kidney tak cheap shot tak i gouge :o)



Romane ten post je temer 5 mesicu starej. Btw predtim stun resisst u orcu jeste nefungoval jestli se nepletu.

...
Go to Top of Page

daruma
New Member

164 Posts

Posted - 05/09/2005 :  10:46:07  Show Profile Send daruma a Private Message  Reply with Quote
Používali jste někdy z technických důvodů Heartseekera?
Já mám teď v mainu barmana, ale sereme mě ten debilné proc se kterým nemůžu vždy udělat stunlock. Ten bleed ruší gouge i blind. :-(

HS je strašně drahej a neudělám s ním takový dmg jako se shankerem, tak nevim...

Edited by - daruma on 05/09/2005 10:47:27
Go to Top of Page

Threepio
nic

126 Posts

Posted - 05/09/2005 :  11:04:18  Show Profile  Send Threepio an ICQ Message Send Threepio a Private Message  Reply with Quote
nafarmi reputaci v AV a kup si lobotomizer ( epic dyka ), nejlehci cesta

Tak trosku...klokan
Go to Top of Page

Roarke
Starting Member

44 Posts

Posted - 05/09/2005 :  15:34:51  Show Profile Send Roarke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Se mnou si vytre prdel jenom rogue o 3 a vice levelu. Nikdo jiny si zatim netroufnul (nechapu proc). A jeste ty kuvy, vzdycky zautoci, kdyz jsem ve fightu anebo probiham kolem a killne me z hiddu . Na ferovku jsem jeste s zadnou rogue nebojoval, stejne tak shaman se mi vyhyba .



warry si davam k snidani... :P

jenom v AVcku, kdyz maj na sobe healera, tak ne :/

Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 05/09/2005 :  15:44:47  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
dorazit skoro mrtvyho warra co sedi na zemi a je v berseker stance to by mozna slo, ale zabit full hovadko s TUF uz je trosku tezsi orisek a skoro bych tomu ani neveril...
Go to Top of Page

Reyden
Senior Member

Human

2747 Posts

Posted - 05/09/2005 :  15:49:50  Show Profile  Send Reyden an ICQ Message Send Reyden a Private Message  Reply with Quote
proste se musime smirit s tim ze takovy rogues jsou :) kazdej vyuzivat svych vyhod jak to jen jde. Je jasny ze kdyz ma rogue ve stealthu nejakych 70% procent pohyblivosti tak nikoho normalne nedozene. A poklepat enemymu na rameno s tim jestli je ready a ze bysme teda mohli zacit at se otoci ze jdes do stealthu at si das teda bacha to asi taky neni realne :)

Zenová povídka: Putuji takhle Severní Koreou a najednou potkám Gurrshaela a Pompa držíce se za ruce řkouce "Ano pane Reydene ... až tady jsme zjistili, že jsme míň než ta krabice u cesty ... vyhrál jsi, Ty jsi víc!". Usmál jsem se a odvětil jim: "Od té doby co nemám žádný cíl, už nebloudím!"
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 05/09/2005 :  16:17:03  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Roarke

quote:
Originally posted by Shemiramoth

Se mnou si vytre prdel jenom rogue o 3 a vice levelu. Nikdo jiny si zatim netroufnul (nechapu proc). A jeste ty kuvy, vzdycky zautoci, kdyz jsem ve fightu anebo probiham kolem a killne me z hiddu . Na ferovku jsem jeste s zadnou rogue nebojoval, stejne tak shaman se mi vyhyba .



warry si davam k snidani... :P

jenom v AVcku, kdyz maj na sobe healera, tak ne :/



Mno, tohle uz je stary post. Aktualni update je jedna moje smrt vs ani nevim kolik mrtvych rogue. Je to gimped class .

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 05/09/2005 :  16:22:06  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
class je to dobra, jen na ni nikdo nechce udelat odpovidajici equip
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 05/09/2005 :  16:30:56  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

class je to dobra, jen na ni nikdo nechce udelat odpovidajici equip



Tobe nestaci toto:
http://www.thottbot.com/?i=40807
http://www.thottbot.com/?i=44357
http://www.thottbot.com/?i=36128
http://www.thottbot.com/?i=37423
nebo
http://www.thottbot.com/?i=40555
http://www.thottbot.com/?i=36280
http://www.thottbot.com/?i=37469
http://www.thottbot.com/?i=40789

nektere vice hardcore, nektere mene, ale na vyber urcite mate. Zvlast MC drop a Onyxie, kterou mate v guilde urcite zvladnutou jak nikdo. BWL je pravda trochu orisek.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 05/09/2005 :  16:45:34  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
kolik tech veci si uz videl dropnout?
n.e.d.o.s.t.u.p.n.y.
TUF? ma kazdej

imho tuf pro warra je neco jako rank14 dyka pro rogue
rank14 2h sekera? tak silnou dyku aby byla srovnatelna do hry nikdo nikdy neda
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 05/09/2005 :  19:29:25  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Mno moc dropu jsem nevidel, to je pravda. Napriklad Lobotomizer muze mit take kazdy, ale asi to neni zrovna extra co? :(

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Roarke
Starting Member

44 Posts

Posted - 05/09/2005 :  21:08:57  Show Profile Send Roarke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

quote:
Originally posted by Roarke

quote:
Originally posted by Shemiramoth

Se mnou si vytre prdel jenom rogue o 3 a vice levelu. Nikdo jiny si zatim netroufnul (nechapu proc). A jeste ty kuvy, vzdycky zautoci, kdyz jsem ve fightu anebo probiham kolem a killne me z hiddu . Na ferovku jsem jeste s zadnou rogue nebojoval, stejne tak shaman se mi vyhyba .



warry si davam k snidani... :P

jenom v AVcku, kdyz maj na sobe healera, tak ne :/



Mno, tohle uz je stary post. Aktualni update je jedna moje smrt vs ani nevim kolik mrtvych rogue. Je to gimped class .



staci stunnovaci rogue, trosku stesti a ani si nestacis prdnout :D


ne vazne.. dobry warr, s dobrym equipem je problem.. promerny warr z prumernym equipem a troskou stesti (zadny resits,dodge, pripravene ability), tak je death rychle.. a to mam v ruce trash a dal'rand.. a ostatni je taky poprumerny equip..

kupdivu mam problem z druidem.. furt se healuje.. a nejak mu nedochazi mana.. a shaman ? NEEEEEEEERFFFFFFFFFFFF THHHHHHHHHHEMMM ! :)
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 05/09/2005 :  21:50:55  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Roarke
... a shaman ? NEEEEEEEERFFFFFFFFFFFF THHHHHHHHHHEMMM ! :)



Learn to play yer class.

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 05/09/2005 :  22:47:49  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stilgar

quote:
Originally posted by Roarke
... a shaman ? NEEEEEEEERFFFFFFFFFFFF THHHHHHHHHHEMMM ! :)


Learn to play yer class.



Stilgare ja vedel ze postnes ..ja to vedel

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 05/09/2005 22:48:07
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,34 seconds. on eygor Snitz Forums 2000