Dobrý den, jsem studentem Fakulty sociálních studií Masarykovy university v Brně. Rád bych vás požádal o pár minut Vašeho času, pokud máte zájem mi pomoci s výzkumem pro mou diplomovou práci v oboru psychologie. Tématem výzkumu je závislost na hrách na hrdiny a identitou hráčů. Dotazník umístěný na http://www.digimark.cz/mmorpg by neměl zabrat více jak deset minut Vašeho času. Bližší informace najdete na výše uvedené stránce. Velmi Vám děkuji za Váš čas.
Dobrý deň, som študentom psychológie na Filozofickej fakulte Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Chcel by som Vás poprosiť o pomoc s výskumom pre moju bakalársku prácu, vyplnením dotazníka. Témou výskumu je vzťah medzi tendenciou k závislosti a osobnosťou hráčov MMORPG. Dotazník v českej aj slovenskej verzii a bližšie informácie o výskume nájdete na:
niesom ani ziakom, ani studentom, ani zamestnancom, ani zivnostnikom, ani nezamestnanym, a ani dochodcom
chybaju tam slobodne povolania (architekti, advokati, auditori, danovi poradcovia, umelci atd. :)
I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time. (Omnius Evermind) --------------------------- Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)
Jak hlavně někdo může vydat takovejhle dotazník v době, kdy není co hrát? To je do oka bijící provokace!
toto je hodne citovania v tej bakalarke vratane poznamky pod ciarou a miesta v bibliografii (:
I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time. (Omnius Evermind) --------------------------- Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)
hmm, skoda ze si to nepamatuju ... Kadeza ... fakt nevim .... nechce mu nekdo kdo to tu cte a ma aktivni acc, at mu pls posle "Paja: hello, thanks for a greeting, but i really dont remember you :P"
hmm, skoda ze si to nepamatuju ... Kadeza ... fakt nevim .... nechce mu nekdo kdo to tu cte a ma aktivni acc, at mu pls posle "Paja: hello, thanks for a greeting, but i really dont remember you :P"
myslim, ze ho nechame v naivni idilce, ze si ho pamatujes :) a aktivni acc ma tak akorad stormwatcher, ktery sem nechodi nebo jorssk, ktery pro zmenu nechodi do SWG
Ja mam uplne omylem aktivni SWG account, pac sem se lognul predevcirem na Station Launcher a vidim SWG active!
Nemáš nějakejch těch x dní zadarmo? Mě to dovolilo takhle hrát asi 3 týdny..
Myslím že je to chyba, měl sem vanguard na účtu s rexem, a napsali majl že vanguard je zdarma do 31.7 a swg na tom účtu je taky ale bez mejlu tak si myslím že je to error.
Hmm pls muze mi nekdo rict proc kdyz jsem 20lvl plnim mise pro rebely a nedostavam exp mise beru z terminalu a kdysi jsem ty exp dostaval a tet ne proc to?
no nejlepsi je zacit s legacy quest serii, ta te provede az na 50 lvl bez grindeni (kdyztak koukni do jurnalu, na polozku legacy a pokracuj)
od 50 uz si questy musis hledat sam, ale postup je celkem snadny, nejdrive questy na kashyyku, od 60. lvl Meatlump theme park, od 70. lvl questy na mustafaru, od 75. lvl muzes do PvP tony v restussu, kde se expi uplne nejrychleji ( ale chce to mit grupu lidi) no a od 80 zacnes delat cobal quest serii, frakcni theme park, predquesty na heroic encountry a hotovo. pripadne to muzes prokladat nakou kolekci, za ktere je taky dost expu... od 50-70 lvl to jde nejpomaleji, takze tech 10 misi denne se vyplati
zadny grindeni neni nutny po celou dobu levelovani, muzu ti klidne ve hre pomoc nebo ti nekoho doporucit (moje postavy: Dromie, Dromedar, Casia', Efiss)
jo a pouzivej navody z netu, kdyz nevis co s questem, hodne to usnadni
mno pozil jsem navod na ten legacy Q prvni jsem si promluvil s Trehla Keelo a pak jsem dal moznost ze jsi chcu videlat kredity mno ona me poslala za vourkem a nic mi tam cosi mlel ze bych snim nemel mluvit a delat to co mi bib fortuna rekl ale to mi prijde divne protoze jsem all Q pro Jabbu i biba udelal
mno a kde na naboo na naboo jsem delal jenom q z terminalu pro rebely ale nevim jak dal pokud chces domedare ozvy se mi na ICQ 290182782 bude to rychlejsi nez tu pres forum
tellovat sa da aj medzi servermi a dokonca aj medzi niektorymi SOE hrami pokial viem (:
/tell eclipse.dromie blablabla
/tell europe-farstar.itowe blablabla
I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time. (Omnius Evermind) --------------------------- Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)
tak jsem vcera resetnul heslo, stahnul clienta, lognul.. prosel se po bohemce, projel po loku, pak sup do bestine, nasledne do moseisley (tam jsem potkal prvniho a posledniho cloveka) .. a pak jsem to zase radeji vypnul :)
mozna, kdyby sloucili vsecky servery do jednoho....
ale kurva koukam, ze mi nekdo ukradl vsecky baraky a tovarny
ukradl? jak dlouho jsi byl pryc? 3 roky? tak to ti spadly
ale ne, ten velky stoji presne na tom miste, kde stal, stejne tak tovarny presne tam, kde jsem je daval, dokonce maji nazvy, co jsem jim daval.. jen je jejich vlastnikem nejaky "vsemdavala" nebo tak :-D
a druha vec, rozbalil jsem ze zvedavosti domecek z datapadu, ale ted ho sakra nemuzu sbalit.. to menu je nejake rozbite, fungujou jen nektere polozky.. napr. ani zaplatit pres menu nejde (ale to jde pres prikaz /pay) ale nemuzu najit prikaz na sbaleni, pokud vubec takovy je..
Dopadl jsem podobně jako Jerzee, Lerzee - vlezl jsem, přeletěl do Bohemky, porozhlídl se v muzeu, převedl Koudymu od Gábiny 2 mega aby bylo na nájem zase na rok, vysypal v muzeích rewardy a chvíli se zajímal o badge/collections a pak to vypl. Z měsíce zadarmo zbylo pár hodin v SWG :o(
té hře už nepomůže lautr nic. Leda kdyby to vrátili úplně na začátek.
trochu nainvni ne? pred 5 lety nebylo zadny WoWko, zadny LOTRO, AoC, EQ2 atd atd. konkurence je ted mnohem vetsi a SWG je ted o mnoho dal nez bylo na zacatku
Před 5ti lety to bylo unikátní skill based mmorpg ze světa SW s nepotvrzenou možností odemknout bájného jediho.
Dnes je to běžná class based grindovačka, těch je tisíce.
Myslím že můžeme být rádi, že jsme se u SWG několik let příjemně bavili, za což SOE děkuji.
Po 5ti letech je opravdu čas na nové SWG.. Pokročil vývoj jak technoligický (DX11 :°-( ), tak sociální.. Internet již není doménou vysokoškoláků, ale má ho kdejaký školák čekatel. Tomu se musí přizpůsobit i trh s MMO :)
porad cekam, ze nekdo udela podobnou hru. Podobne rozsahly a volny svet. Misto toho se herni schemata opakuji a zjednodusuji, aby se pritahlo vic lidi a vic vydelalo.
„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
No doufal jsem u SGW, ale asi to bude lotro se samopalem :( Objevilo se pár nových filmečků, každej nad tím hýká v extázi :( , ty hrozné kiksy každej přehlíží.. Tohle už jsem zažil v AoC.. Když na něco upozorníš, hnedle jsi Doomsayer, wowmiláček, omlouvá se to "tohle je ale teprve beta"..
Takže Obiwane, poslední naděje je http://www.fallenearth.com/ ... craft podobný jako v SWG, budou tam vozítka, obyvatelné vesnice, zanedlouho bude closed beta, ty obrázky berze s rezervou, právě to dostává novější kabátek...
té hře už nepomůže lautr nic. Leda kdyby to vrátili úplně na začátek.
trochu nainvni ne? pred 5 lety nebylo zadny WoWko, zadny LOTRO, AoC, EQ2 atd atd. konkurence je ted mnohem vetsi a SWG je ted o mnoho dal nez bylo na zacatku
ty jsi asi nehrál SWG před CU když jsi schopen napsat že je ted mnohem dál..
taky jsem si rikal, ze bych si rad zahral preCU swg...
dokonce i preNGU (cca 04/2005 - 09/2005) me vcelku bavilo, i kdyz uz to bylo posrane tim mnozstvim jediu..
jsem si docela zavzpominal posledni dny, dost smutne to bylo.. ale nejvetsi depku jsem mel jak jsem lognul po te dlouhe dobe a jezdil po pustych planetach..