Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 POMOC
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 27/07/2008 :  23:55:14  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dromedarr

no tak pr)pis, povidej, prehanej, co bylo preCU tak dokonaly a vybalancovany, odbugovany a ty haldy contentu


to nema cenu, pokud ti hra vyhovuje tak jak je ted pak neni co řešit. Hrej a užívej si dokud to jde

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 28/07/2008 :  00:49:08  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
jj, jen trochu vic lidi, kdyby bylo, tak mi to vyhovuje uplne no do kotora casu dost, tak se aspon bavim tady

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 05/08/2008 :  01:26:19  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
No vidíte a já mám SWG zaplacený nonstop, i když sem dva měsíce hrál AoC, kterej sux.

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 05/08/2008 :  07:19:49  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dargnon

No vidíte a já mám SWG zaplacený nonstop, i když sem dva měsíce hrál AoC, kterej sux.



jak vsichni rikali, jak je AoC super a ted to nechce nikdo videt zlaty SWG

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 05/08/2008 :  07:58:52  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Tak AoC jednou super určitě bude. Tak za rok, až to bude takový, jak všude před vydáním tvrdili :)
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 05/08/2008 :  09:20:03  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
aoc neni sux. sux jsou lhari z funcomu, kteri ve vsech moznejch interview slibovali hory doly a potom prd. Tecku za tim udela jejich reditel vydanim directors letteru, kde naslibuje zlaty voci a potom zase hovno.

aoc neni spatna hra, jen ji rychle "dohrajes".


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 05/08/2008 :  10:03:24  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Mě AoC bavilo dost, byla tam hromada questů a to já rád. Ovšem když mi po měsíci hraní udělali NGE povolání, přestalo mě to bavit a na to začínat s jiným povoláním ty samé questy už nemám náladu.

Problém SWG je, že ten, kdo to dohrál (dostal se na lvl 90, udělal většinu questů) už tam nemá co dělat. Přesto jsem se rozhodl to zkusit a nasbírat nějakou kolekci - vybral jsem si Dejarik holotable. Po dvou dnech docela tvrdého grindu (spíš otravného, než složitého) jsem získal DVĚ, slovy dvě součástky, a hromadu crapu, který jsem průběžně vyhazoval. Ne, na to opravdu náladu nemám.

Tak jsem vyrazil na kolekci na lov rancorů - normální rancor ok, mladí rancoři by byli ok, kdyby je bylo možné někde sehnat, ti silnější rancoři už si mě dávali k obědu (navíc na ně nešel vzít quest, museli se naslepo hledat v divočině) - možná dobrá zábava, když člověk bezcílně bloumá po Dathomiru, ale i pobíjení wargů a Skurutů v Angmaru mi nakonec přišlo zábavnější.

Navíc si nemůžu zvyknout na systém boje a štve mě nemožnost odkliknout se/ že NPC, item zůstane zaměřený i když jsem kilometr daleko. Nevím, LOTRo i AoC mi co do ovládání přijde mnohem víc user friendly.

Edited by - Drizzt DoUrden on 05/08/2008 10:07:09
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 05/08/2008 :  21:40:53  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

štve mě nemožnost odkliknout se/ že NPC, item zůstane zaměřený i když jsem kilometr daleko.



Toto sa da nabindovat niekde v Options. Ja mam odtargetovanie na mysacom kolecku. Ale inak suhlasim, ze je smiesne, ked mam v targete ITV, co je 10km odo mna (:

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 06/08/2008 :  08:58:58  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Mno, už si neuvědomuju, jak je to v jiných hrách, ale řekl bych, že bo bude řešené nějak jinak (kliknutí kdekoli v okně) a ne nabindování na nějaké speciální tlačítko. Rozhodně se mi to dřív hrálo líp, nikdy jsem si nezvykl na systém představený NGE (i když později modifikovaný).
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,09 seconds. on eygor Snitz Forums 2000