Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Rift: Planes of Telara
 RIFT - General
 Roguny
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 11/03/2011 :  10:00:51  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Zkusme se podělit o buildy a tipy na roguny.

Otázka do začátku v čem se Vám dobře levelí?

Já zkoušel zatím marksman + ranger. Celkem rychlé a bezproblémové. Tankuje ti pet a ty si jen tak z dálky střílíš. Prostě co šlo tak podle nálady dát do marksmana a zbytek do peta.

Dál jsem zkoušel barda + ranger. Také krása. Používám hlavně na rifty, protože se mi zdá že mám větší score jak dps a také proto, že jsem většinou jeden z mála co healuje.

Ted zkouším bladedancera+assasin+ranger. Zase pet ti tankuje a ty to zezadu sypeš do moba. 4 talenty jsem nechal v assasinovi abych mohl mít neviditelnost a lépe se probíjel kupou mobů.

Berte to spíš jako úvahu. Moc jsem to nestudoval a rád bych kdyby se někdo znalejší pochlubil s čím se mu dobře levelovalo, hrálo pvp nebo raidoval. :o) Takže nebuďte sobci a pochlubte se.

Slunicko
Starting Member

82 Posts

Posted - 11/03/2011 :  12:44:50  Show Profile  Send Slunicko an ICQ Message Send Slunicko a Private Message  Reply with Quote
Mam zatim nizkej level, ale vyborne se mi hraje v kombinaci nightblade/riftstalker (+ 0 bodu v asacovi). Mam lehce odlisny buildy pro pve a pvp a zatim velka spokojenost. Hlavne v pvp ocenuju utoky na dalku, silny snare na dalku a slusnej finisher na dalku, casto se stane, ze sam skubnu snare a chybi kousek k dorazeni nepritele a bez ranged bych ho nedodelal.
Bohuzel se mi to nejak podelava a pri jakymkoliv riftstalkerskym shiftu mi to shodi stealth a jeste kdyz hidnu, tak mam vys*any ikony, takze po kazdym lognuti do hry nebo prepnuti soulu musim vsechno nastavovat znovu.
edit: tak to vypada, ze v patchi bude zruseni stealthu shiftem opraveny (+ propadnuti mapou, coz se mi obcas taky stalo, hlavne ve warfrontach)

Edited by - Slunicko on 11/03/2011 12:55:50
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 11/03/2011 :  13:41:24  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Stealth = nový bar na ability, kam si dáš pouze skilly, které jdou použít jen ve stealthu
Změna role = změna barů, no problem
Změna soulu = nejlepší nastavit si na jiné souly jiné bary a netočit jen bar číslo 1

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 12/03/2011 :  20:10:28  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Skusam postupne vsetky mozne kombinacie melee a supportu. Proste toho barda sa nejak vzdat neviem :)
Do PvP je imo bard win, najma ak je malo healerov (co je u nas skoro stale).
V PvE mam momentalne Bladedancera/barda po regen motif zatial a speed buff/assasin na 2 poisony, stealth a sap.
Aj nightblade je zaujimavy, ale imo BD je lepsia kombinacia.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 14/03/2011 :  08:50:43  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Nejrychlejší expení i na aoe mobování je pár bodů do barda (stačí tak, abyste měli ten endurance buff), potom asi kolem 32 bodů mám pocit do rangera (musíte mít to druhé prase, co má aoe taunt apod.) a zbytek do marksmana.

Potom stačí naběhnout s prasetem, natahat 3-5 mobů klidně stejného levelu a házet rain of arrows nebo jak, prostě to aoe. Točit to s healem na peta a sebe a je vymalováno.

Pro pvp je dost dobrá kombinace assassin+riftstalker = portování dá buffy do obrany, do útoku a dokáže vás rovnou dostat za záda protivníka, kde mu naložíte se sinem.

Další kombinace do pvp je hodně dobrý marksman+bard. Máte aoe buffy, healy a potom hodně dobrou damage na dálku, odhozy, rooty atd.

Boiians leader
http://www.boiians.cz

Edited by - Stirius on 14/03/2011 15:20:21
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 15/03/2011 :  12:33:32  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Ak si melee, tak vynikajuca kombinacia je

BD/RS/Assasin

http://rift.zam.com/en/stc.html?t=1MpVM.VG0hho.g0dVhsRR0dz.0VMcx0b

Na questy a grind uplne super. Refund energy/HP, mozes ist nonstop.

Edit:

PvP healing build. S guardian phase je sice cadence healing output mensi, ale zasa spolu s tromi Plane shiftami (= shield) vydrzim healovat dost dlho.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "

Edited by - DarkFace on 15/03/2011 12:45:20
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,06 seconds. on eygor Snitz Forums 2000