Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Rift: Planes of Telara
 RIFT - General
 Technické - FPS
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Nomad
Starting Member

1 Posts

Posted - 14/03/2011 :  13:40:28  Show Profile Send Nomad a Private Message  Reply with Quote
Chtěl by požádat o radu a Vaše zkušenosti ohledně FPS ve hře.
Hraji na Hiqh nastavení (rozlišení na 1680x1050).Během questění mám pohodových 50-60 FPS, ale jakmile se účastním Riftu kde je 10 a více hráčů klesne to na 20 až 15 FPS (stejné hodnoty mám ve městě) což už je celkem bída.Mám nejnovější aktualizace a systém bez aplikací, které by mohli brzdit výkon.
Sestava:

Systém: Windows 7 32 Bit
CPU: AMD Phenom II X4 955
RAM: 4 GB (DDR III)
VGA: GTX460 1GD5
HDD: Seagate Barracuda 350GB SATA II

Předem díky za radu.

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 14/03/2011 :  18:27:08  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Neuděláš vesměs nic, ale ten procesor není úplně ideální, chtělo by to nový intel sandy bridge procesor, ale i tak ti to bude padat až na těch 35-40fps jako mě a to mám i7 920 na 4Ghz a dvě GTX 470 ve SLI. Ono by to chtělo DX11 podporu stylem jak to má WoW, detaily to prakticky nepřidá, ale výkon ano.

Edited by - spajdr on 14/03/2011 18:27:42
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 15/03/2011 :  08:29:44  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

ale ten procesor není úplně ideální, chtělo by to nový intel sandy bridge procesor


lol ? tak to ja mam Athlon X2 dual core,gf9600 (512mb) a 2gb ram a na 1920x1200 mi to chodi cca stejne,na high nastaveni,jen mimo mesto mam asi o 10fps min

www.boiians.cz
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 15/03/2011 :  12:28:56  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dynty

quote:
Originally posted by spajdr

ale ten procesor není úplně ideální, chtělo by to nový intel sandy bridge procesor


lol ? tak to ja mam Athlon X2 dual core,gf9600 (512mb) a 2gb ram a na 1920x1200 mi to chodi cca stejne,na high nastaveni,jen mimo mesto mam asi o 10fps min



To jenom potvrzuje to že AMD procesory všeobecně stojí za houby pro hry, ty nejsi omezovaný slabou grafikou při vyšším rozlišení, za to co
Nomad je a tak má ve výsledku podobné fps při vyšším rozlišení jako ty, až na ty min.fps . Opravdu AMD nebrat, pouze grafické karty připadají v úvahu.

Edited by - spajdr on 15/03/2011 12:31:56
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 15/03/2011 :  12:42:46  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by Dynty

quote:
Originally posted by spajdr

ale ten procesor není úplně ideální, chtělo by to nový intel sandy bridge procesor


lol ? tak to ja mam Athlon X2 dual core,gf9600 (512mb) a 2gb ram a na 1920x1200 mi to chodi cca stejne,na high nastaveni,jen mimo mesto mam asi o 10fps min



To jenom potvrzuje to že AMD procesory všeobecně stojí za houby pro hry, ty nejsi omezovaný slabou grafikou při vyšším rozlišení, za to co
Nomad je a tak má ve výsledku podobné fps při vyšším rozlišení jako ty, až na ty min.fps . Opravdu AMD nebrat, pouze grafické karty připadají v úvahu.


ani graficke karty protoze tam zase je problem s optimalizaci, v hrubym vykonu jsou ty karty lepsi ale v realite ve hrach nakonec horsi

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 16/03/2011 :  07:20:35  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
Hraju na max a sestavu mam podobnou jako spajdr a nemuzu si extra stezovat. Kazdopadne ocekavam, ze jeste dojde k nejake optimalizaci a kdyz to porovnam treba s Conanem tak je to naproto uzasny :-)

V nejhorsim si clovek muze vzdycky trochu snizit detajly


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,06 seconds. on eygor Snitz Forums 2000