Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Aion the Tower of Eternity
 VT a TS vs. AION resp Windows Vista
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Orias
Starting Member

49 Posts

Posted - 05/10/2009 :  10:51:43  Show Profile Send Orias a Private Message  Reply with Quote
Už jsme zkusil vše, tohle je má poslední možnost.
Situace:
Zapnu VT nebo TS, připojím se k legii, alianci, všechno funguje naprosto bez problémů. Aktivace tlačítkem, mluvím, slyším, všechno je OK. Zapnu Aion, jsem ve hře, přestane fungovat aktivační tlačítko mikrofonu, tzn. nemohu mluvit, přepnu zpět na VT (ALT=TAB) opět VT, či TS bez problémů funguje, aktivační tlačítko také. Vrátím se zpět, nefunguje. Zkoušel jsem snad už vše. Různá tlačítka, nastavení, pustit nejdříve AIon, pak VT, atd. atd. Proboha poraďte co s tím je!!!
Díky moc

Život je příliš dlouhý na všechnu tu bolest, kterou přináší i příliš krátký pro lásku a radost kterou nám dává....

GORTHAUR
New Member

drunk

168 Posts

Posted - 05/10/2009 :  10:53:26  Show Profile  Send GORTHAUR an ICQ Message Send GORTHAUR a Private Message  Reply with Quote
Pust VT jako administrator proboha!!!

EvE
Go to Top of Page

Orias
Starting Member

49 Posts

Posted - 05/10/2009 :  11:02:30  Show Profile Send Orias a Private Message  Reply with Quote
UFFF, tak tohle mě nenapadlo, pravda Aion jako administrátor pouštím. Díky díky, snad to pomůže, vůbec jsem na tohle nepřišel ani nikdo, koho jsme se ptal....

Život je příliš dlouhý na všechnu tu bolest, kterou přináší i příliš krátký pro lásku a radost kterou nám dává....
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 05/10/2009 :  13:20:11  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Je to znama vec, kdyz nebezi VT/TS, tak spoustet jako admin

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 05/10/2009 :  13:23:15  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Je to znama vec, kdyz nebezi VT/TS, tak spoustet jako admin



Mě to funguje i bez toho a neříká se administrátor, ale správce :o)
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 05/10/2009 :  15:52:40  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Kdyz mas EN Visty, tak je to Run as (an) Administrator

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 06/10/2009 :  07:10:06  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Kdyz mas EN Visty, tak je to Run as (an) Administrator



Hehe, to je vlastně pravda :o)
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,06 seconds. on eygor Snitz Forums 2000