Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Aion the Tower of Eternity
 Gladiátor
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 30/09/2009 :  09:54:08  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
Byť jsem se k accu dostal jak slepej k houslím, tak testuju Aion a hraju gladiátora. Protože věřím, že už se mezi námi najdou šílenci s levelem 20+ tak bych se chtěl poptat po jejich zkušenostech s touhle postavou.

Především bych se chtěl zeptat, jestli je velký rozdíl mezi 2h mečem a halapartnou a případně, kterou z těch dvou variant jste zvolili a proč.

Další věc co mě zajímá je jak gladiátora soketujete, ale v tom mám celkem jasno. Protože mám pořád sebou souseda priesta, tak pro mě je crit+ jasná volba, defense moc nepotřebuju :)

Takže pokud máte zaručený klíč k úspěchu s touhle mlátičkou tak sem s ním, časem dojde na debatu o stigmatech, ale na to jsem zatím moc nízkej level a nerochnil jsem se v tom.

Btw je to jen můj pocit, nebo je expení questěním o pulko pomalejší než prachsprostým grindem mobů ?

https://www.facebook.com/esqgame

Edited by - M.C warior on 30/09/2009 09:54:38

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 30/09/2009 :  10:27:01  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Doporučuju ti:

http://forum.aion-cz.com/viewtopic.php?f=21&t=475

Grind je velkou částí AION, např. z lvl 20 na 21 jsem grindil celej lvl, nebyly Q.



Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 30/09/2009 :  11:43:42  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Expení questěním není pomalejší, aspoň né na levelu 20-25 .. pak začnou být velké mezery a půlku levelu musíš jak chuj grindit až do konce, případně dělat ty opakovací questy, nejlepší je podlě me v abyss grindit ty immortal sračky, dostáváš slušné exp, abyss a padají z nich crap věci, které se ale dají slušně prodat.
Osobně jsem rozdíl mezi polearm a greatsword neviděl, přijde mi to nastejno. Polearm sice může dávat častěji krity, ale má menší min. damage oproti meči.

Edited by - spajdr on 30/09/2009 11:45:14
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 30/09/2009 :  11:46:14  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luka

Doporučuju ti:

http://forum.aion-cz.com/viewtopic.php?f=21&t=475

Grind je velkou částí AION, např. z lvl 20 na 21 jsem grindil celej lvl, nebyly Q.




To jsi asi věru málo pátral po questech, kolem 20 - 21 je těch questů více než dost.
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 30/09/2009 :  12:41:11  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by Luka

Doporučuju ti:

http://forum.aion-cz.com/viewtopic.php?f=21&t=475

Grind je velkou částí AION, např. z lvl 20 na 21 jsem grindil celej lvl, nebyly Q.




To jsi asi věru málo pátral po questech, kolem 20 - 21 je těch questů více než dost.



Díky za info o měči.

Co se questů týče mam jich hromady, jenže jsem došel k tomu, že ty questy jsou stejně totálně nudný a stereotypní a když se postavim někam na louku, kde mlátim o 3-4 levely vyšší NPC tak udělám ten level 2x rychlejc a je to úplně stejná nuda.

Jakej je první dung a kdy se dostanu do PvP ?

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 30/09/2009 :  13:16:20  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Toto není quest based hra jako wowko, svým stylem mi to spíše připomíná starý Asheron Call, který byl geniální.

Grind je v mnoha případech výhodnější než questy. Ale naštěstí má zabíjení mobů kromě xp i jiný smysl - pokud teda člověk nejde jen po pvp.

Pvp je od cca levelu 20 ve fortressu a dalších zónách a pak od 25 abyss samozřejmě. Tam je to full.
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 30/09/2009 :  13:23:44  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
me teda nejlip vychazi davat tak o dva tri levely mensi moby co se rychlosti zabijeni a expu tyce, mam teda jen assasina na 10 lvl zatim
s o level dva vyssim mobem uz se dost seru
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 30/09/2009 :  13:34:05  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
- polearmy maji vetsi zakladni crit bonus. Rozdil ale nejspis ani moc nepoznas, takze je nejlepsi vybirat podle vzhledu nebo dostupnosti :)

- buh sud co vlastne jednotlive staty delaji. Na levleni to ale temer urcite chce ofenzivni staty, tedy pro meleeka: Physical crit, attack a accuracy. Od levlu 20 vys mobove celkem dodguji a vzhledem k tomu, ze dodgnuty prvni skill z chainu zabije cele kombo, doporucuju accuracy nepodcenovat (jak to tak vypada tak proti dodgi celkem funguje, ale mozna se pletu).

- stigma z levlu 20 dava heal za 20% hp a bonus 20% hp a nejakou def na 2 minuty, cd 3 minuty. Jinymi slovy docela imba tankovaci abilita s 66% uptimem a hodi se i pri levleni - heal za 20% hp sice neni az tak moc, ale jiny heal gladdie nema.

- nektere questy (zvlast repeatable) davaji vyrazne mensi xp reward. Pokud je reward ekvivalent zabiti 2-3 mobu, tak se samozrejme nevyplati behat to odevzdat. U vetsiny questu je to ale podobne jako ve wow, tj napriklad quest na zabiti 10 mobu da reward jako kdybyste zabili dalsich zhruba 10 mobu. Samozrejme questy typu zabij tezce zacampovaneho moba ktery se spawnuje na jedne ze 3 random lokaci se tezce nevyplaci. Obecne je to ale asi otazka toho, co koho bavi (nebo min nebavi ;-)).


- z tech par duelu a pvp situaci mam zatim pocit, ze hraju MS warra bez MS, hamstringu a charge/interceptu (to co ma gladiator a jmenuje se to charge je ve skutecnosti 60% sprint na 10s na 3 min cd - uzitecne, ale moc dlouhy cd a neresi to snary). Healer me v pohode prehealuje (i chanter, o clericovi nemluve), jakakoliv ranged class me ukituje tak, ze se k ni nemam sanci dostat a mlatim ji cleavou jednou za 16s (jediny ranged utok s dosahem tusim 15m). Obcas uvazuju, jestli by nebylo lepsi strilet z luku bez specek...
S meleekama je to trochu lepsi. Templare povetsinou zmlatim (maji mensi damage), s asasinem nemam moc zkusenosti.
Co se arzenalu abilit tyce, tak knockbacky jsou nespolehlive (nefunguji vzdy) a jsou ze skill chainu, tzn casto se k nemu ani nedostanu). Snare zadny, root zadny (casem by mela byt moznost stigma rootu (ranged root na absurdne dlouhem cd a close range 3s root na rozumnem cd), snad to pak bude lepsi). Healeri mi vseobecne prijdou jako jina liga (tzn na healera idealne nabehnout ve velkem zergu a pockat par minut nez se vymani).
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 30/09/2009 :  13:36:54  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

me teda nejlip vychazi davat tak o dva tri levely mensi moby co se rychlosti zabijeni a expu tyce, mam teda jen assasina na 10 lvl zatim
s o level dva vyssim mobem uz se dost seru



Warrior classy jsou na tom diky absorbu (rage) s grindovanim o trochu lip. Kolem levlu 23-25 uz ale zacinaji mobove davat ruzne poizny dotky a stuny, kterymi i gladiatora casto sezerou o 50% hp na jednoho moba stejneho levlu, coz uz herb heal neporesi.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 30/09/2009 :  13:48:07  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
jj, co se týče toho rootu, tak máme Ankle Snare, to je super, ale..
http://www.aionarmory.com/item.aspx?id=140000011
buď se nedá sehnat, nebo stojí přes půl miliónu.
Já osobně jsem ho teda neviděl vůbec v aukci

Edited by - spajdr on 30/09/2009 13:48:40
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 30/09/2009 :  13:49:48  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

jj, co se týče toho rootu, tak máme Ankle Snare, to je super, ale..
http://www.aionarmory.com/item.aspx?id=140000011
buď se nedá sehnat, nebo stojí přes půl miliónu.
Já osobně jsem ho teda neviděl vůbec v aukci



cd 2 minuty
Go to Top of Page

Everhate
New Member

ksicht

101 Posts

Posted - 01/10/2009 :  13:13:53  Show Profile  Send Everhate an ICQ Message Send Everhate a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman
Obcas uvazuju, jestli by nebylo lepsi strilet z luku bez specek...



Rozhodně Rahmane, s lukem chodím už nějakou dobu a kromě pullovaní je to jedinej způsob jak nasázet rooterům nějakej dmg. Dobrý je, že ratingy se promítají i do luku, takže poměrně crituje.
Tzn. crit je interrupt na channel kouzla.

Stormkiss ToS Fury
Arasham HoX Wildsoul
Warigan BS Wildsoul
Achiever 73.33%, Explorer 26.67%, Killer 86.67%, Socializer 13.33%
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 05/10/2009 :  21:25:33  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
celkem zajímavé srovnání DW vs 2H
http://www.aionsource.com/forum/gladiator/35850-gladiator-dps.html
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,1 seconds. on eygor Snitz Forums 2000