Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Technicka Podpora
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 29/09/2008 :  20:14:50  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Vidim, ze se tu resi topicy s tech problemy, tak co udelat 1 univerzalni topic?

Zaroven vas rovnou odkazu na dobre fungujici technickou podporu zde - http://www.war-europe.com/#/helpform/?lang=en

Proc dobre fungujici? Rovnou pridam "vlastni" zazitek. Jeden clovek mel problem s tim, ze mu prislo potvrzeni ze cd key je zaregistrovan OK, pres patcher se dostal do klienta, ale po potvrzeni EULY to napsalo authentification failed. Dost blba chyba. Kazdy si rekne, ze je neco s cd key. Za 2 dny se dockal odpovedi - pouziva Vista (zapnute rizeni uctu i firewall) a pry ma zapnout ve firewallu vyjimku pro tyto soubory:
war.exe
warpatch.exe
warpatch.bin
no a kupodivu to pomohlo. Kupodivu rikam proto, ze ten clovek hral v bete i headstart BEZ tohoto nastaveni a stale pouziva betaklienta, tzn je to dost zahadne a, mozna se tohle pridalo do vyjimek samo po 1. instalaci, ale FW to obcas vymaze, kdyz se ty data hodne zmeni (coz mohlo patchem).

Tak kdybyste meli stejny problem, zkuste tohle reseni. (btw mam taky Visty, nemam tam tohle a funguje mi hra OK) co vic - dokonce vubec warhammer ve FW nemam, jak ted zjistuji, takze teoreticky by mi hra vubec jit nemela. Jak vidno ten FW ve Vistech je uplne na hovno. Ale kdyz nejsou oficialni fora, tak proc to sem nenapsat. I kdyby to pomohlo byt 1 clovekovi. Jo a pro jistotou hru spoustejte jako spravce (pravej cudlik na ikonce.. vlastnosti a zaskrtnout..)


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 30/09/2008 :  08:32:11  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Delete - to je pro vás na svaz, jak tam nic neděláte!

Edited by - Luka on 30/09/2008 09:09:50
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 30/09/2008 :  08:59:58  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Pokud vam nekomu hra crashuje windozy do blue screenu (a reboot), zkuste vypnout eax. Pomohlo mi to.

Jinak ze by to jelo bez problemu, to ani nahodou. Bughammer online bych to celkem s klidem nazval.

Crashovani pri zonovani, crashovani mimo zonovani, char se po zazonovani naloaduje pod uroven terenu (a umira a umira a umira), char se po zazonovani naloaduje nad uroven terenu (a levituje, porad lepsi nez chainripovat bugem). Pokud je z nejakeho duvodu potreba hru sestrelit (treba proto, ze po zazonovani zatuhne grafika (cerna obrazovka), dost casto se po novem spusteni rozbehne uzasnou rychlosti mozna i 1fpm a je treba rebootovat comp. Wanna more?

Edited by - Rahman on 30/09/2008 09:02:35
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 30/09/2008 :  09:04:28  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Rahman : tak nic z toho jsem nemel ani jednou, kdo vi co mas s tim svym kompem
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 30/09/2008 :  09:08:00  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
To mi ale vysvětlete, čím to je ... mně se takové věci nedějou. Za tu dobu co hraju se mi hra 3x vypla bez jakékoli chybové hlášky. Ale to je tak vše. Na propadávání do textur a lítání vzduchem si stěžuje i můj kamarád.

Mám nové PC, novou instalaci WIN XP a WHO,+ VT. Nic víc.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 30/09/2008 :  09:08:57  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Pokud vam obcas po ALT+TAB zcerna obrazovka a musite sestrelit WAR tak zmente fullscreen mode na windowed - tam to nedela.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 30/09/2008 :  09:13:21  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luka

To mi ale vysvětlete, čím to je ... mně se takové věci nedějou. Za tu dobu co hraju se mi hra 3x vypla bez jakékoli chybové hlášky. Ale to je tak vše. Na propadávání do textur a lítání vzduchem si stěžuje i můj kamarád.

Mám nové PC, novou instalaci WIN XP a WHO,+ VT. Nic víc.



Tak to je celkem jednoduche. Kdyby se jednalo o zjevne chyby, ktere se deji u vsech a jsou snadno nasimulovatelne, tak uz jsou nejspis opravene.

Co se me tyce, mam myslim celkem standardni konfiguraci core2duo, GF 8800 GT, intelli chipset. Kdyby se to delo jenom me tak mozna zacnu zkoumat hardware. Pro srovnani wow za zhruba tri mesice provozu na tomhle compu ani jeden crash ci jakykoliv jiny problem (a wow engine je co se tyce efektu, pouziti shaderu atd celkem srovnatelny s who engine).
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 30/09/2008 :  11:41:54  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Pokud vam nekomu hra crashuje windozy do blue screenu (a reboot), zkuste vypnout eax. Pomohlo mi to.

Jinak ze by to jelo bez problemu, to ani nahodou. Bughammer online bych to celkem s klidem nazval.

Crashovani pri zonovani, crashovani mimo zonovani, char se po zazonovani naloaduje pod uroven terenu (a umira a umira a umira), char se po zazonovani naloaduje nad uroven terenu (a levituje, porad lepsi nez chainripovat bugem). Pokud je z nejakeho duvodu potreba hru sestrelit (treba proto, ze po zazonovani zatuhne grafika (cerna obrazovka), dost casto se po novem spusteni rozbehne uzasnou rychlosti mozna i 1fpm a je treba rebootovat comp. Wanna more?



moar details, pls. thnx. :)

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 30/09/2008 :  12:12:46  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman
Bughammer online bych to celkem s klidem nazval.



Nevim co mas za plecku, ale nic z toho co popisujes neznam.

Jedinej problem jsem mel s zcernanim obrazovky pri ALT+TAB ale jak pisu vyse je na to easy solution.

Jinak jedine co se mne obcas stane (tak jednou za 3 dny) je, ze hra spadne - ale to beru jako nepodstatnej problem.

(Jinak na cem mne to bezproblemove bezi:
Q9300@3GHz
Asus MoBo P35 chipset
8G RAM (Corsair)
nVidia 280)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 30/09/2008 :  12:26:29  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colldor
moar details, pls. thnx. :)



Details k cemu? Jak vypada bsod? :)

V nasaveni zvuku je checkbox Creative Labs EAX. Zrejme bude fungovat jen lidem co maji kartu od creative. Defaultne je odchecknuty. Pochopitelne jsem si ho zapnul - EAX je hardwarova podpora zvukovych efektu a rozdil je fakt znat, pokud je to dobre implementovane, i na mizernych sluchatkach.

Nasledne ovsem kazdych zhruba 15-50s hry bsod a reboot complu, coz pri frontach na 15 minut nebylo zrovna zabavne.

Cirou nahodou jsem na nejakem forku nasel tohle mozne "reseni", takze jak rikam, doporucuju kdyztak vyzkouset.

(Jinak bsod je zpusobene tim, ze ovladace karty bezi na trosku jine urovni priority procesu nez vlastni hra, takze muzou hrabnout na pemet, na kterou jinak windozy aplikaci nepustej (hodi to klasickou hlasku o tom, ze aplikace provedla neplatnou operaci a bude blabla.. chcete poslat svuj ucet microsoftu ANO/ANO).

Kdyz to udelaji drivery, tak to holt prepise neco podstatneho a windozy to nerozdejchaj.

Chyba je zjevne jak na strane creativu tak na strane whoeverdevelopswho. Ti prvni nemaj mit drivery ktere umoznuji shodit system a ti druzi nemaji mit implementaci, ktera tohle slabe misto zavola ;)
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 30/09/2008 :  12:31:49  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman
Chyba je zjevne jak na strane creativu tak na strane whoeverdevelopswho. Ti prvni nemaj mit drivery ktere umoznuji shodit system a ti druzi nemaji mit implementaci, ktera tohle slabe misto zavola ;)



Ja bych videl chybu na strane uzivatele, kterej si zapne EAX i kdyz nema kartu co ho podporuje :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 30/09/2008 :  13:00:40  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by Rahman
Chyba je zjevne jak na strane creativu tak na strane whoeverdevelopswho. Ti prvni nemaj mit drivery ktere umoznuji shodit system a ti druzi nemaji mit implementaci, ktera tohle slabe misto zavola ;)



Ja bych videl chybu na strane uzivatele, kterej si zapne EAX i kdyz nema kartu co ho podporuje :)



Hodne bych se divil, kdyby to slo zapnout, pokud takovou kartu nemas. I kdyz u whoeverdevelopswho se asi nezle divit nicemu ;)

Dobra tedy, na radu spoluprispevatele dodam jeste jednu prodebiloidni radu: Nezapinejte EAX ani v pripade, ze nemate kartu, ktera podporuje EAX.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 30/09/2008 :  20:23:45  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
tak ja mam s WHO 2 problemy
1 - hra se nechce ukoncit, musim nasilim
2 - od vcera mi po vycekani fronty proste padne do win ;-DD takze si nezahraju.. jinak ale pohoda do ted to frcelo jak melo.. jen tier2 mi za chaos docela dost trha.. tier1 jel 70fps.. tier2 jede tak 20-30 .. je tam moc stromu.. mam 8800gt

edit: ja mam integrovanou realtec zvukovku a zapnout mi to nejde. a pritom eax ma.. i jiny ty finty ktere v jinejch hrach frcej :)


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 30/09/2008 20:26:23
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 30/09/2008 :  21:05:38  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Ja mam problem ze mne nejde posuvat tym texture memory cache a niekde tie texutry su proste otrasne.. ( i ked predtym neboli :S )... mam GF 8800 GTS 320mb a windows XP.. ma rovnaku kombinaciu a ide to v pohode?
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 30/09/2008 :  21:16:48  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

tak ja mam s WHO 2 problemy
1 - hra se nechce ukoncit, musim nasilim


ono to trva 20sec.

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 01/10/2008 :  07:29:52  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by -Mike-

quote:
Originally posted by Rodier

tak ja mam s WHO 2 problemy
1 - hra se nechce ukoncit, musim nasilim


ono to trva 20sec.



20sec + unlimited blize nespecifikovany time nez se process rozhodne se ukoncit... behem te doby tam visi ve stavu "neodpovida" a zere 100% cpu

no mmo
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 01/10/2008 :  08:42:00  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Osobně mám toho crashování docela plné zuby. Zejména když se mi to stane ve scenario. Doufám, že brzy fixnou to, aby člověk zůstal po crash v grupě a ve scénario, protože tohle je tak trochu demence.

Mno a abych předešel spekulacím na téma slabý hardware, tak Quadcore, Vista 64, 3870 ATI a.....kdo by to byl řekl...nejnovější ovladače :-)
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 01/10/2008 :  08:58:41  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
Tak to napisi zvova kdy mi to pan: MAM delete tlacitko smazal.

Me to s toho co tu pisete nic nedela.Mam GF GTS 8800 512, core duo 3,4 a 4 GB ram.Snad za celou dobu mi to 2x spadlo ale zadne propady do textur a pod.

PS: u AOC mi to padalo kazdych 20 minut ,ale to se tady asi nesmi napsat.

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 01/10/2008 :  09:09:06  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marketa

Tak to napisi zvova kdy mi to pan: MAM delete tlacitko smazal.




Tak mám docela potíže tuto větu rozluštit :-)

Nicméně - možná by bylo dobré pokud by jsi pochopila, že hodně z nás má věk nad 30 let, to znamená mimo jiné dostatek zkušeností, abychom se dokázali bavit bez zbytečných emocí i o problémech. Právě bez těch emocí typu - smaž to, tak to nehrej, apod.

Ostatní své problémy popisují právě proto, že se v reakci na ně může objevit řešení. A nejhorší jsou lidi Tvého typu, když na podobné příspěvky budou odpovídat stylem, který tady předvádíš.
Go to Top of Page

Aragorn
Average Member

1001 Posts

Posted - 01/10/2008 :  09:33:39  Show Profile  Send Aragorn an ICQ Message Send Aragorn a Private Message  Reply with Quote
Marketu je lepsi ignorovat ;)

mam q9300, 8gb ram, vista 64b a g280 a nemam zadny problemy, za celou dobu jen jeden crash bez jakykoliv hlasky, ale zadny problemy s texturama apod..



Kallath <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 01/10/2008 :  09:37:12  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marketa

Tak to napisi zvova kdy mi to pan: MAM delete tlacitko smazal.

Me to s toho co tu pisete nic nedela.Mam GF GTS 8800 512, core duo 3,4 a 4 GB ram.Snad za celou dobu mi to 2x spadlo ale zadne propady do textur a pod.

PS: u AOC mi to padalo kazdych 20 minut ,ale to se tady asi nesmi napsat.


tohle forum je forum technicke poradny tj pisi se sem problemy a jak je pripadne resit takze se bleskem zklidni nebo najdeme trvalejsi reseni problemu marketa

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 01/10/2008 :  09:39:05  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aragorn

Marketu je lepsi ignorovat ;)

mam q9300, 8gb ram, vista 64b a g280 a nemam zadny problemy, za celou dobu jen jeden crash bez jakykoliv hlasky, ale zadny problemy s texturama apod..





S texturama taky nemám žádné problémy, ale crashe jsou peklo občas.

Ad. Marketa - no měl jsem pro mě poměrně neobvyklý záchvat snahy o rozumnou reakci na blábol, ale dopadlo to dle očekávání. Nerozumím tomu, proč jsou lidi ochotní chodit opakovaně na místa, kde se dějí tak strašná příkoří jako na tomto foru a nechat si znovu a znovu ubližovat :-)
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 01/10/2008 :  09:39:17  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
ja teda crashe nemivam...
ale black screen po alt tabu jsem mival opravdu hodne...ted uz nemam...bud je to zmenou tieru a nebo na tom stale pracuji...

ovsem vypadly textury semotamo... obzvlast me to pobavilo v jedne jeskyni kde jsem pri urcitym uhlu kamery koukal nad strop :-)
a vcera u trposu me zarazili cerne diry v minimape :-D

vic me trapi fps... mam gf9800gt, 3gb ram, 4600+ dual amd (rozlisko 1680x1050) a stejne hraju na nejnizsi detaily kvuli masivnejsim bitkam a stejne mi to pada k 15ti fps kdyz jsem vcera byl u keepu kde se mastili 2 warbandy a npccka...
prijde mi ze dost se to zlepsilo diku "BuffThrottle" addonu (kdo nevi... meni to frekvenci aktualizaci vsech buffu/debuffu na npcckach a lidech v parte) ale i tak mi neprijde, ze na tu sestavu bych mel mit az takovy potize s fps...

a dalsi vec...kdyz hru zapnu tak prvni hodku jedu min. o 10 fps vic nez po hodce provozu, a staci 2x-3x zmenit zonu a jedu tak o pulku fps min... jestli ma nekdo napad (krome vypnuti a zapnuti aplikace) co s tim? (krome obvykleho, ze engine neuvolnuje pamet nebo tak neco)

no mmo
Go to Top of Page

Gurat
Starting Member

72 Posts

Posted - 01/10/2008 :  09:40:53  Show Profile Send Gurat a Private Message  Reply with Quote
Hraji na ntb a jeste mi to nespadlo..neni to nahodnou problem servru (Azgal)?


WOW Moula & Sandio <MYTH> DT
WHO Mooshtubba Squig Herder

Edited by - Gurat on 01/10/2008 09:42:13
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 01/10/2008 :  10:49:59  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

.....



Prijde mi, ze na tu grafickou kartu mas docela slabej procesor...

Ted jsem kamaradovi postavil sestavu:

8800GT
Core2duo 2.6 GHz
4GBram
Win XP
1024*728

A takove problemy jake mas ty nema. Nerikam, ze mu to jede porad perfektne, ale pod 25 fps se nedostane...

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 01/10/2008 :  10:57:51  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by celdric

.....



Prijde mi, ze na tu grafickou kartu mas docela slabej procesor...

Ted jsem kamaradovi postavil sestavu:

8800GT
Core2duo 2.6 GHz
4GBram
Win XP
1024*728

A takove problemy jake mas ty nema. Nerikam, ze mu to jede porad perfektne, ale pod 25 fps se nedostane...



no o tom jsem uz premejslel... a taky vidim teda sakra rozdil v rozlisku :-), problem je, ze jsem si na to vyssi rozliseni dost zvyknul navic na tom 22'' lcd ty nizsi nevypadaj vubec ale vubec hezky...

ovsem nevysvetluje to ten propad fps v souvislosti se zonovanim...

no mmo
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 01/10/2008 :  10:57:54  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gurat

Hraji na ntb a jeste mi to nespadlo..neni to nahodnou problem servru (Azgal)?


Neni, ja na KA hram a nespadlo mi to este nikdy. Ani problemy s texturami - ziadne nemam.

Chlapci si to nechcu priznat, ze by bol problem v ich PC, treba to zvalit na WAR.

Hra je stabilna, a ked ju ma stabilnu 50% ludi, je jasne kazdemu triezvo uvazujucemu cloveku, ze naozaj nie je problem v hre.

Mne tak padal EverQuest2, padal, padal a padal - co pri raidoch ked padol healer nebolo uplne super. Nic mi nepadalo, ziadne benchmarky, testy stability, nic.
Nakoniec som od zufalstva preinstaloval cely system a svete div sa: hra bola odvtedy 100% rock stable.

Takze obvinovat WAR z toho, ze je naprt, lebo pada je blbost - WAR nepada na cistych stabilnych zostavach. A ze ma niekto "zasrane" PC, nie je problemom hry.

PS: vek mam nad 30.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 01/10/2008 :  11:31:54  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

quote:
Originally posted by Gurat

Hraji na ntb a jeste mi to nespadlo..neni to nahodnou problem servru (Azgal)?


Neni, ja na KA hram a nespadlo mi to este nikdy. Ani problemy s texturami - ziadne nemam.

Chlapci si to nechcu priznat, ze by bol problem v ich PC, treba to zvalit na WAR.

Hra je stabilna, a ked ju ma stabilnu 50% ludi, je jasne kazdemu triezvo uvazujucemu cloveku, ze naozaj nie je problem v hre.

Mne tak padal EverQuest2, padal, padal a padal - co pri raidoch ked padol healer nebolo uplne super. Nic mi nepadalo, ziadne benchmarky, testy stability, nic.
Nakoniec som od zufalstva preinstaloval cely system a svete div sa: hra bola odvtedy 100% rock stable.

Takze obvinovat WAR z toho, ze je naprt, lebo pada je blbost - WAR nepada na cistych stabilnych zostavach. A ze ma niekto "zasrane" PC, nie je problemom hry.

PS: vek mam nad 30.



Takže jako vzorový příklad někoho, kdo vyčistil počítač od bordelu přeinstalováním systému nám teď budeš vysvětlovat - nemějte zabordelený počítač ?

Něco jako - zloděj křičí chyťte zloděje ?

Zřejmě předpokládáš, že každý majitel PC je prase a předpoklady děláme jen dle osobních zkušeností.
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 01/10/2008 :  12:37:03  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel
Zřejmě předpokládáš, že každý majitel PC je prase a předpoklady děláme jen dle osobních zkušeností.


Dneska me poprvy neco rozesmalo :) dik gabe :) a mas pravdu, predpoklady delame podle sebe, taky bych predpokladal ze kazdy majitel pc je prase ;)

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 01/10/2008 :  12:50:27  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
Si ma nepochopil.

Myslel som to tak, ze tiez som si myslel a bol som o tom presvedceny, ze mam PC uplne v poriadku. Tak je to spravne, ak cloveku vsetko funguje a nic nepada, neriesi ziadny neexistujuci problem.

ALE NIEKOMU TU WAR PADA - a kedze SU AJ ludia ktorym to NEPADA, nebude to problem WAR-u... Proste, chce to zatat zuby, premoct sa a skusit to, preinstalovat system, dat tam len drivery na HW, aktualizacie systemu a WAR a otestovat zopar hodin/dni.
Ten problem s padanim moze byt naozaj len v tejto hre, takze pokial to neskusis, nemozes tvrdit, ze to tak nie je.

Na to vsetko teoreticky staci instalacia skusobneho systemu na nejaky iny disk.

Ad. moje predpoklady vychadzaju z mojich dlhorocnych skusenosti (15+ rokov), som ten typ nestastnika, ktoreho si ludia zavolaju, ked im nieco nejde, atd.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 01/10/2008 12:52:11
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 01/10/2008 :  13:06:19  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

Si ma nepochopil.

Myslel som to tak, ze tiez som si myslel a bol som o tom presvedceny, ze mam PC uplne v poriadku. Tak je to spravne, ak cloveku vsetko funguje a nic nepada, neriesi ziadny neexistujuci problem.

ALE NIEKOMU TU WAR PADA - a kedze SU AJ ludia ktorym to NEPADA, nebude to problem WAR-u... Proste, chce to zatat zuby, premoct sa a skusit to, preinstalovat system, dat tam len drivery na HW, aktualizacie systemu a WAR a otestovat zopar hodin/dni.
Ten problem s padanim moze byt naozaj len v tejto hre, takze pokial to neskusis, nemozes tvrdit, ze to tak nie je.

Na to vsetko teoreticky staci instalacia skusobneho systemu na nejaky iny disk.

Ad. moje predpoklady vychadzaju z mojich dlhorocnych skusenosti (15+ rokov), som ten typ nestastnika, ktoreho si ludia zavolaju, ked im nieco nejde, atd.



tvoje odpoved by samozrejme platila pokud by existoval pouze jeden naprosto univerzalni druh PC :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 01/10/2008 :  13:38:28  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

Si ma nepochopil.

Myslel som to tak, ze tiez som si myslel a bol som o tom presvedceny, ze mam PC uplne v poriadku. Tak je to spravne, ak cloveku vsetko funguje a nic nepada, neriesi ziadny neexistujuci problem.

ALE NIEKOMU TU WAR PADA - a kedze SU AJ ludia ktorym to NEPADA, nebude to problem WAR-u... Proste, chce to zatat zuby, premoct sa a skusit to, preinstalovat system, dat tam len drivery na HW, aktualizacie systemu a WAR a otestovat zopar hodin/dni.
Ten problem s padanim moze byt naozaj len v tejto hre, takze pokial to neskusis, nemozes tvrdit, ze to tak nie je.

Na to vsetko teoreticky staci instalacia skusobneho systemu na nejaky iny disk.

Ad. moje predpoklady vychadzaju z mojich dlhorocnych skusenosti (15+ rokov), som ten typ nestastnika, ktoreho si ludia zavolaju, ked im nieco nejde, atd.



Takze ty mi chces rict, ze kdyz jako vyvojar najdu jeden stroj a jeden system, na kterem to nepada (nebo aspon ne za dobu co to zkousim), tak jsem vyrobil odladeny produkt?

To byla samozrejme recnicka otazka, presne to tim totiz rikas.

Pokud ma 50% hracu problemy, tak si muzes byt jisty, ze to neni nahodnou nestabilitou voken (nehlede na to, ze aktualne je pouzivano vice verzi voknousu).
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 01/10/2008 :  13:48:44  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
nie, nic take netvrdim, mate vsetci pravdu. Je to trapny postup, kombinacie PC su rozne, hra je len jedna.
Robte si co chcete, nepreinstalujte nic, ved naco, ked je to taka blbost. Len som sa snazil poradit mnou overeny, jednoduchy a casto uspesny postup, prepacte ze som nieco napisal.

Mne to nepada, ja problem nemam. A nikdy som ziadny nemal, ci uz v EQ2, EVE, GW, ani vo WAR. (Asi som nejako zakliaty, ine riesenie ma nenapada)
Sa vzdy pousmejem, ked vidim tie zamrznute postavicky, ako tam trapne behaju na mieste a potom sa rozplynu ako prd vo vetre.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 01/10/2008 13:52:38
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 01/10/2008 :  13:52:05  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

nie, nic take netvrdim, mate vsetci pravdu. Je to trapny postup, kombinacie PC su rozne, hra je len jedna.
Robte si co chcete, nepreinstalujte nic, ved naco, ked je to taka blbost. Len som sa snazil poradit mnou overeny, jednoduchy a casto uspesny postup, prepacte ze som nieco napisal.

Mne to nepada, ja problem nemam.
Sa vzdy pousmejem, ked vidim tie zamrznute postavicky, ako tam trapne behaju na mieste a potom sa rozplynu ako prd vo vetre.



vzdycky me rozesmeje profesional co resi problemy s pc pomoci format c:

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 01/10/2008 :  13:59:32  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
vzdycky me rozesmeje profesional co resi problemy s pc pomoci format c:



Vies, niekedy (takmer vzdy) je rychlejsi format c: ako dvojmesacne hladanie a skusanie.
(aj ked ja som o format c: nikde nepisal, ale o tom, skusit instalaciu na skusobny disk)

Btw. nie som profesional a sam formatujem disk maximalne raz za rok.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 01/10/2008 :  14:11:17  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman
Pokud ma 50% hracu problemy, tak si muzes byt jisty, ze to neni nahodnou nestabilitou voken (nehlede na to, ze aktualne je pouzivano vice verzi voknousu).

tj, ale zas budme presnejsi, nejde o 50%, ozyvaji se jenom ti, co problemy maji..., takze u 50ky, umaz tu nulu, a 5ku podel 2.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 01/10/2008 :  14:48:23  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by qsubt

quote:
Originally posted by Rahman
Pokud ma 50% hracu problemy, tak si muzes byt jisty, ze to neni nahodnou nestabilitou voken (nehlede na to, ze aktualne je pouzivano vice verzi voknousu).

tj, ale zas budme presnejsi, nejde o 50%, ozyvaji se jenom ti, co problemy maji..., takze u 50ky, umaz tu nulu, a 5ku podel 2.



No to není pravda :-) Naopak to musíš násobit, protože těch lidí, co jsou ochotní psát na fora je drtivá menšina. Zbytek raději zatne zuby nebo se jde vysrat a při tom si protrhnou papír prstem a to ještě znásobí jejich večerní frustraci.
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 01/10/2008 :  15:05:57  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
Mno mi povetsinou to behalo krasne.. ale ted v T2 scenarku mourkain temple sem musel snizit detaily efectu, a vypnou stiny + svetla..
jakozot meele classa se mi to seka slusne..

takze jen problemy s FPS/ ci lagy ... zatim zadnej crash

AMD 64 X2 4600+
4GB ram
ATi 4870 512mb DDR5
Vista 64 ultimate

myslel jsem, ze by to melo behat v poho ..
takze bud me brzdi procak
nebo je chyba ve hre .
nebo celkove je moje sestava slaba

Ale mam komplet vycisteno, preinstalovano..a je tam jen WAR

Edited by - Fuujin on 01/10/2008 15:06:41
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 01/10/2008 :  15:16:34  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
CPU je fakt slabe. Grafika je urcite dostatocne vykonna predsa.
Sam som presiel v lete z X2 na Core2 (Quad) a rozdiel bol vo vacsine pripadov (hier a programov) VIDITELNY PODSTATNE.

Ale nehadz flintu do zita, este mesiac pockaj na nove drivery od Ati, urcite tam zapracuju aj na optimalizacii pre WAR. Potom uvidis, ako si na tom.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 01/10/2008 :  16:06:41  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
jj diky.
ale i tak puvodne jsem chtel uz investovat do cpu, ale postupnej upgrade zadal jine komponenty :)

ted jen jakej , kuli desce se bojim ze nemuzu pouzit intel ci phenoma.. takze x2 6000 + ? zase aby to stacilo
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 01/10/2008 :  16:40:10  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
zabudni na X2, ked uz CPU tak Phenoma, ale ak CPU na hry, radsej doska + Core2, pamete mas DDR2, takze ine veci menit nemusis.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 01/10/2008 :  17:09:15  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

zabudni na X2, ked uz CPU tak Phenoma, ale ak CPU na hry, radsej doska + Core2, pamete mas DDR2, takze ine veci menit nemusis.



mno jako jn, jen kdyby byly ted ty finance, on intel neni levnej a s deskou uz vubec ne :D
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 02/10/2008 :  10:18:21  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
Ahoj, potreboval bych poradit.
kamarad hral OB v pohode, a full verze mu furt neustale dela toto

"dostanu se do hlavniho menu a sekne se to hned na Locating battles pak jen slysim zvuk chyby alt+tab kouknu do winu a kriticka chyba Authentication failed - Apllication now will terminate "

Nevite co s tim ?
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 02/10/2008 :  10:25:56  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
Ma nv 9800gtx a deje se mi nasledujici. Hra bezi, nepada. Po nejakem tom dni zacne hrzne casto padat. Preinstaluju drivery (klidne tu samou verzi) a pak je zase par dni pokoj....

Na notasu mi hra zatim jeste nepadla a to ma nejakou obskurni mobilni nvidii.

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 24/10/2008 :  14:13:23  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
Mel jsem dojem ze se to tu nekde psalo co s tim ale nenasel jsem ..

Problem mam taky, ze Hra mi zere strasne moc GB na disku...
v pondeli sem mel na disku 80Gb, , vcera uz jen 15 ..



nevite co s tim ?

Edited by - Fuujin on 24/10/2008 14:58:22
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 24/10/2008 :  16:36:47  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Genagen

Ma nv 9800gtx a deje se mi nasledujici. Hra bezi, nepada. Po nejakem tom dni zacne hrzne casto padat. Preinstaluju drivery (klidne tu samou verzi) a pak je zase par dni pokoj....

Na notasu mi hra zatim jeste nepadla a to ma nejakou obskurni mobilni nvidii.


tohle se mi stavalo v OB, ale neprikladal jsem tomu vaznost delal jsem to jako ty. Az jednou jsem odinstaloval komplet drivery a vsechno co melo s grafickou kartou souvislost a nainstaloval to na cisto znovu a pak jsem mel klid.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 24/10/2008 :  16:44:07  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Genagen

Ma nv 9800gtx a deje se mi nasledujici. Hra bezi, nepada. Po nejakem tom dni zacne hrzne casto padat. Preinstaluju drivery (klidne tu samou verzi) a pak je zase par dni pokoj....

Na notasu mi hra zatim jeste nepadla a to ma nejakou obskurni mobilni nvidii.



vetsinou staci jenom mazat cokoliv co je v adresari cache.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,2 seconds. on eygor Snitz Forums 2000