Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Druha strana mince WHO
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

B8M
Junior Member

719 Posts

Posted - 10/10/2008 :  08:27:06  Show Profile  Send B8M an ICQ Message Send B8M a Private Message  Reply with Quote
Serou me ty aukce za to bych nekoho nakopal do ryci, pak maly chybky v engeenu jako porad mackat fajfku u helmy a plastenky protoze se nastaveni smaze se zonovanim a jeste par dalsi ch drobnosti...
Jinak si nestezuju :o)

88% BugMasta, 1% Killa, 11% Lama
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 10/10/2008 :  08:30:40  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by B8M

Serou me ty aukce za to bych nekoho nakopal do ryci, pak maly chybky v engeenu jako porad mackat fajfku u helmy a plastenky protoze se nastaveni smaze se zonovanim a jeste par dalsi ch drobnosti...
Jinak si nestezuju :o)



ten equip me taky .... proto pouzivam addon sticky gear, kterej to resi :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

B8M
Junior Member

719 Posts

Posted - 10/10/2008 :  08:53:24  Show Profile  Send B8M an ICQ Message Send B8M a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by B8M

Serou me ty aukce za to bych nekoho nakopal do ryci, pak maly chybky v engeenu jako porad mackat fajfku u helmy a plastenky protoze se nastaveni smaze se zonovanim a jeste par dalsi ch drobnosti...
Jinak si nestezuju :o)



ten equip me taky .... proto pouzivam addon sticky gear, kterej to resi :)



bezva!!! muzes se tedy vyradit v topicu addony a odpovedet mi tam na muj chtic!! :o)

88% BugMasta, 1% Killa, 11% Lama

Edited by - B8M on 10/10/2008 08:53:55
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 10/10/2008 :  09:03:43  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
ja teda zatim nemam instalnutej jedinej addon, opravdu o neco prichazim ?

lastfm
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 10/10/2008 :  09:08:13  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

ja teda zatim nemam instalnutej jedinej addon, opravdu o neco prichazim ?



v zasade ne , krome isassistu asi neni nic potreba a je to spise o zvyku a chuti :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 10/10/2008 :  09:27:08  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Posledni dobou mam neuveritelny problemy ve scenariich. Hra se mi pri boji tak jako by lagovala. Rikal sem si jestli je to nizkym fps, ale fraps mi konstantne ukazuje 30fps+ v boji. To sou jako nejaky spike lagy? Je to temer nehratelny. Vcera me to znechutilo tak ze jsem mel chut hru odinstalovat a krabici jit hodit do popelnice. Kdyz k tomu prictu itemizaci, nutnost hrat scenaria porad dokola protoze ve hre nic moc jinyho ani neni, tak jen tezko nachazim neco, kvuli cemu tu hru dal hrat. Doprdele a ja myslel ze epic fail AoC bude ponaucenim pro vsechny.
Myslite ze ty takovy jakoby sec lagy muzou byt i problem nekde u me? Sestavu nemam nejhorsi a na high performance, ballanced i na high quality to jede proste porad stejne a ty sekundovy zaskuby tam jsou. Nehlede na to ze cislo kolik healnu vyskoci kolikrat i s 3 sekundovym spozdenim, kdyz zacastim heal a popobehnu jakoby pred dokoncenim, tak za behu mi pak jede jakoby dalsi casting bar, kterej se pred ukoncenim prerusi ale nakonec to stejne nejak healne. Proste mi prijde jako by hra celkove jela v nejakym 2sec. zpozdeni od toho co ja delam + ty chvilkovy zaseky. Katastrofa.

Moje sestava 2,2Ghz intel D2C, 2GB ram, 8800GT. Nejnovejsi ovladace a zkousel jsem i ty scripty od spidera. Mam po defragmentaci disku.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 10/10/2008 :  09:38:44  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Posledni dobou mam neuveritelny problemy ve scenariich. Hra se mi pri boji tak jako by lagovala. Rikal sem si jestli je to nizkym fps, ale fraps mi konstantne ukazuje 30fps+ v boji. To sou jako nejaky spike lagy? Je to temer nehratelny. Vcera me to znechutilo tak ze jsem mel chut hru odinstalovat a krabici jit hodit do popelnice. Kdyz k tomu prictu itemizaci, nutnost hrat scenaria porad dokola protoze ve hre nic moc jinyho ani neni, tak jen tezko nachazim neco, kvuli cemu tu hru dal hrat. Doprdele a ja myslel ze epic fail AoC bude ponaucenim pro vsechny.
Myslite ze ty takovy jakoby sec lagy muzou byt i problem nekde u me? Sestavu nemam nejhorsi a na high performance, ballanced i na high quality to jede proste porad stejne a ty sekundovy zaskuby tam jsou. Nehlede na to ze cislo kolik healnu vyskoci kolikrat i s 3 sekundovym spozdenim, kdyz zacastim heal a popobehnu jakoby pred dokoncenim, tak za behu mi pak jede jakoby dalsi casting bar, kterej se pred ukoncenim prerusi ale nakonec to stejne nejak healne. Proste mi prijde jako by hra celkove jela v nejakym 2sec. zpozdeni od toho co ja delam + ty chvilkovy zaseky. Katastrofa.

Moje sestava 2,2Ghz intel D2C, 2GB ram, 8800GT. Nejnovejsi ovladace a zkousel jsem i ty scripty od spidera. Mam po defragmentaci disku.




Jeste se mi nestalo, ze by FRAPS ukazoval spatne. Tohle bude internetem...

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 10/10/2008 :  09:41:11  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Posledni dobou mam neuveritelny problemy ve scenariich. Hra se mi pri boji tak jako by lagovala. Rikal sem si jestli je to nizkym fps, ale fraps mi konstantne ukazuje 30fps+ v boji.


IMHO to nejsou lagspike.
Je to asi pokracovani problemu kdy po aplikaci patche neslo v scenariich jedno odpoledne vubec pouzivat skilly (a nejen v scenariich v zadnejch instancich /ie dungeonech/) - fungoval jen autoshot :D.

Vcera vecer mne to obcas delalo neco dost podobneho - mackam skill a "not ready" casting bar dojede asi do 10% a konec. Stacilo ale pouzit jinej skill a zase to bylo OK.
Nastesti mne to nedelalo porad, ale cca 1-2x do hodiny.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 10/10/2008 :  09:50:18  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Problem v mem pripojeni absolutne vylucuju. V zadne jine hre nemam problem a odezvu mivam opravdu velice nizkou, pripojeni velice rychle a stabilni.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 10/10/2008 :  11:08:46  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Takze jsem se ted trosku hrabal na warhammer alliance a docetl se ze podobnej problem ma plno lidi. Problemy s fps apod. Nejak se mi nepodarilo nejspis rozjet ten script na to vypinani nacitani influence co tu postoval spider, nebo sem aspon nezaznamenal nejakej zasadni rozdil.

Kazdopadne jsem se docetl ze hodne lidi melo ty samy lagy jako ja a odstranili to preinstalovanim betaclienta hrou z krabice, nebo normalnim clientem stazenym z netu. Ja tenkrat nepreinstalovaval nic, rikal jsem si patchem to snad vsechno opravi. Tohle dneska jeste zkusim, ale je to posledni pokus. Pak ta sracka leti vazne do popelnice. Grafika katastrofalni a navic to ma problemy. Jako aoc sem si i pres to jak vsichni rvali hral na nejvyssi detaily. Tu to muzu hrat na nejnizsi, kde vidim max 50m pred sebe a stejne se to trha. To nemluvim o tom ze detaily sou tu opravdu mizerny. Zacina me to WHO pekne srat a pomalu zacina smrdet jeste vetsim pruserem nez AoC...

Edit: jeste jsem nasel tohle. Mozna to vetsina z Vas uz cetla nebo zkousela a pro nektere to bude informace nijak neznama a bude se jim zdat jako neco, co je vsem naprosto jasne. Kazdopadne ja jsem jeden z tech, kteri si zvladnou maximalne nainstalovat OS, ovladace, hru a tim to konci. Rady jako nastavte si v nastaveni hrafiky high performance jsou pro me neco s cim si i tak neporadim. Mozna to tu nekomu k necemu bude a snad mu to pomuze. Jen doufam ze to dnes vecer pomuze me a budu moct dat WHO jeste jednu sanci a nejak se dokousat na ten lvl40.
http://www.warhammeralliance.com/forums/showthread.php?t=110279

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 10/10/2008 12:09:15
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 10/10/2008 :  13:02:40  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Zkousel jsi ruzne drivery?
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 10/10/2008 :  14:20:37  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Používám drivery ze stranek Nvidie. Jak uz jsem psal, nejsem v tomhle zbehlej a tudiz se domnivam ze drivery primo ze stranek nvidie budou asi ty nejlepsi a nema smysl zkouset nejaky jiny. Hlavne nevim ani kde jinde bych drivery na svou 8800gt hledal. Copak by v tomhle mohl byt problem?

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 10/10/2008 :  14:38:17  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Používám drivery ze stranek Nvidie. Jak uz jsem psal, nejsem v tomhle zbehlej a tudiz se domnivam ze drivery primo ze stranek nvidie budou asi ty nejlepsi a nema smysl zkouset nejaky jiny. Hlavne nevim ani kde jinde bych drivery na svou 8800gt hledal. Copak by v tomhle mohl byt problem?



obecne receno s drivery byva nejvetsi potiz...pro starsi karty obvykle funguji nejlepe starsi drivery a obracene...
tak nejak obecne :-)
navic ne verze driveru se chova stejne dobre a neni vzdy jen cesta up... nektere verze jsou chvaleny pro lepsi fps a jine zase haneny...
myslim, ze verze 178.13(nebo tak nejak) patri snad mezi ty lepsi pro nejnovejsi karty...

no mmo
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 10/10/2008 :  14:53:26  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
nvidia pouziva uz x let porad stejnou architekturu, tam by snad problem s driverama bejt nemel
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 10/10/2008 :  15:38:29  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Mandorallen ; mas vypnuty antivir,antispam,firewall, jine rezidentni programy? co ze to mas za sestavu vubec? hdd defragmentovany? swapfile vypnuty?
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 10/10/2008 :  16:26:04  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Mandorallen ; mas vypnuty antivir,antispam,firewall, jine rezidentni programy? co ze to mas za sestavu vubec? hdd defragmentovany? swapfile vypnuty?


Moje sestava 2,2Ghz Intel Core2Duo, 2MB RAM, 8800GT od assusu, a nejakou tu SLI zakladni desku od assusu P35i bo jak to je. Tenkrat takovej ten zaklad co se dost prodaval. OS Win XP.

Antivir ani zadnej nemam :), antispam wtf? :), firewall mam klasickej co je ve windows (takze nejspis zadnej :) ). Nepouzivam el. bankovnictvi, takze me nejaka ochrana pc netrapi. HDD mam cerstve zdefragmentovany, jine rezidentni programy nevim teda co presne myslis, ale vsechno vypinam a mam pustenou max mozillu a triliana. Swapfile vypnuty netusim co je a nikdy jsem o tom neslysel :). Kurva kde jsou ty doby kdy clovek presouval jen pameti bud do konvencni nebo te druhe. Ted sleduju aby si clovek zahral hru nestaci jen nainstalovat a pustit. Clovek aby pomalu cetl odbornou literaturu a stoural se v tom kazdej den, nebo vytahl 100k za novy pc a pak mohl hrat bez nejakejch uprav. Na tohle bohuzel nemam cas a ani penize, stejne si ale myslim ze v zajmu vyvojaru je udelat hru tak aby ji i kopyto jako ja rozchodilo na pc, ktery si myslim na to ma.

Doufam ze problem bude v tom ze hraju porad na opatchovanym beta clientovi. Jinak to vidim blede ^^.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 10/10/2008 :  16:54:24  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Ne, opatchovany klient je lepsi, neni tam tolik uvodnich videi, kdo vsechno se na hre podilel, takze na nem klidne zustej. Ale muzes smazat vse co je v adresari cache a uvidis. Jinak dokoupil bych dalsi 2GB RAM nebo aspon 1GB RAM, viditelne to pomuze.
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 10/10/2008 :  17:11:41  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
No podle toho co ctu na warhammer alliance forech tak plno lidi melo podobnej problem prave kvuli tomu beta clientovi, tak tomu dam sanci.

Zakoupeni dalsich 2GB RAMky mam v planu uz delsi dobu, akorat sem porad nejakej zhnilej si ji objednat :). Dneska asi doma chceknu co za ramky to tam vlastne mam a zkusim si je objednat. Akorat se desim toho ze budu muset preinstalovat na visty...

Kazdopadne diky za rady, dnes to zkusim, pripadne to leti do kose. Moc jsem od toho necekal kdyz jsem to kupovat, takze to mohlo jen prekvapit. Bohuzel se prekvapeni a nadseni nedostavilo a myslim ze uz to ani neprijde. Ponecham to na pc, a me "schopnosti" to rozjet aby to bylo plynuly, bud si s tim ja a moje pc poradi, nebo ne :). Tak ci tak nebudu zklamanej ^^.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 10/10/2008 17:12:49
Go to Top of Page

Waiden
Starting Member

91 Posts

Posted - 10/10/2008 :  21:00:30  Show Profile Send Waiden a Private Message  Reply with Quote
Hlavni problem co je se spatnym FPS ve WAR je to, ze hra vyuziva jen treba 20% GPU ramky.... muzes mit kartu s 512 ale stejne ti to pise v logu jen 256... dokud tohle nespravi, tak je to v pice
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 11/10/2008 :  09:30:47  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Akorat se desim toho ze budu muset preinstalovat na visty...




Nebudes muset. I u Xp tu RAM znatelne poznas. Proste ji tam jen foukni

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Bottenanna
Junior Member

511 Posts

Posted - 12/10/2008 :  15:21:55  Show Profile Send Bottenanna a Private Message  Reply with Quote
ze servru Blesk.cz

NINJA = Marketa

Ctím a dodržuji pravidla tohoto fóra
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 12/10/2008 :  15:24:49  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bottenanna

ze servru Blesk.cz

NINJA = Marketa

Joo presne o tomhle jsem myslim v patek cetl, nema to nejaky spojitosti s tim AlterEgem ? !!!!!

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 13/10/2008 :  06:29:45  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
Gorf: nechal si sa strhnut prudom. to, ako to hraju ostatni, vobec nemusi znamenat, ze to tak musis hrat aj ty. uplne ta chapem, co si chcel povedat, ale napisat, ze WAR je vacsi pruser ako AoC ... no, to je hovadina. s tymi lagmi to vobec nie je take tragicke ako pises, robi to aj mne, robi to vsetkym, hlavne v spicke, povedal by som, ze reboot servera by potrebovali kazdy den :)

to, ze niekto je jebnuty no-lifer (narazam na tvojich guild mates napr), a lvl 40 mal pred 3 weeks a teraz farmi scenaria a vsade pise "i am booooored, this game sucks", neznamena, ze to takym stylom musis hrat aj ty. hraci vzdy hladaju tie najlahsie sposoby, ako zohnat co najviac prachov za najkratsie obdobie, ako urobit max lvl za najkratsi cas, lenze potom pridu presne o to potesenie z hry, o ktorom pises, ze ti chyba. ja stale mam pocit, ze ked sa lognem, neviem, do coho skocit prvne a ze WAR ma viac kontentu v tier1 ako cele aoc aj s datadiskom. Zaletel si vobec aj niekde inde ako empire uzemie ?

aj mna seru veci, ako napr bright wizardi, sralo ma to, ze ludia boli dementni a davali do queue iba beach scenario v t4, ale vidim, ze vyvojari na tom aktivne robia a posledny patch mi dokonca umoznil hrat aj ine scenaria ako plazove :) ale vyslovene su to minor zalezitosti.

hra je dobra, taky fresh som uz davno nezazil, kazia ju iba dementni ludia

edit: ale najviac ma serie na WAR to, ze ked zapnem, hru, zacne mi vrcat zdroj, prekliknem na druhy monitor, napr do firefox, a prestane ...vrci mi dokonca podla toho, co v hre robim, napr ked pozeram AHcko, vrci inac, prepnem na char, otocim sa, zacnem bezat, tak vrci inac ... je to otravne, a zdroj menit nechcem, pretoze mam velmi drahy thermaltake :)

MMO traveller

Edited by - Greydawn on 13/10/2008 07:30:27
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 13/10/2008 :  07:51:41  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
Pro me uz WHO skoncilo, o vikendu jsem zjistil ze uz jsem ho par dnu nehral, ani na to nemam chut, tak jsem ho smazal a mam po nem peknou krabici do zbirky.

Netvrdim ze je to pitoma hra.. WHO urcite ma neco do sebe, ale ne pro me.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 13/10/2008 :  09:36:43  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Mne posledni dobou sere v primarne surova nevybalancovanost classu. Ale jelikoz je mesic po startu a (zatim) nemaj pristup FU-n-com(u) tj. tohle boostnem a za dva dny zas nerfnem a po tejdnu predelame a za 14 dni zrusime tak mam porad duveru, ze vedi co delaji (v okamziku kdy ztracim duveru v devy koncim vetsinou i se hrou).

Jinak co se systemu tyce tak mne vadi scenaria - resp. to jak jsou ohodnocena. Diky tomu ze je to nejrychlejsi zpusob grindu xp i renownu tak lidi nedelji nic jineho nez to a hra sama o sobe je prazdna. IMHO by s timhle meli neco delat.... napriklad snizit xp/renown gain pri opakovani tehoz scenaria vic jak 3x za den a zvysit totez za dobyvani/braneni hradu.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 13/10/2008 :  09:48:11  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
jojo klidne at zvednou xp za hrady a snizi za scenaria, ale zaroven at generuji silu a pocet npc v hradu co brani podle poctu branicich a utocicich hracu jinak to dopadne akorat tak, ze altdorf bude permanentne lvl 1 s tim , ze si ho jednou za cas destruction zergne
zatim totiz vsechny vetsi boje kterych jsem se zucastnil skoncily nekolikanasobnou prevahou destruction hracu co se tyce poctu

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 13/10/2008 :  09:59:09  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

jojo klidne at zvednou xp za hrady a snizi za scenaria, ale zaroven at generuji silu a pocet npc v hradu co brani podle poctu branicich a utocicich hracu jinak to dopadne akorat tak, ze altdorf bude permanentne lvl 1 s tim , ze si ho jednou za cas destruction zergne
zatim totiz vsechny vetsi boje kterych jsem se zucastnil skoncily nekolikanasobnou prevahou destruction hracu co se tyce poctu



njn vetsinou to tak vypada
ale v sobotu jsme ubranili T3 hrad u elfu a nasledne z protiutoku obsadili i druhej... a vecer byly T3 keepy komplet orderu.... takze ono to jde :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 13/10/2008 :  16:33:08  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
No ja jsem zvedavej, kolik lidi se vrati az se rozjede ebay charu

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 13/10/2008 :  19:07:05  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

No ja jsem zvedavej, kolik lidi se vrati az se rozjede ebay charu



Já bych ho klidně při tehle rychlostí expení prodal :o)
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 14/10/2008 :  08:40:09  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
cim dal vic me zacina srat zabugovana tome of knowledge. Mam obehane chaptery az do 22 u vsech 3 stran a kdyz si chci vybrat kde budu delat influenci podle rewardu tak to nejde. Bud se ty odmeny vubec nenactou, nebo po prvnim vyberu jedne ze tri stran uz se pak nemuzu vratit. Tlacitka back v tomu funguji taky vselijak.

lastfm
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 14/10/2008 :  09:38:22  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

cim dal vic me zacina srat zabugovana tome of knowledge. Mam obehane chaptery az do 22 u vsech 3 stran a kdyz si chci vybrat kde budu delat influenci podle rewardu tak to nejde. Bud se ty odmeny vubec nenactou, nebo po prvnim vyberu jedne ze tri stran uz se pak nemuzu vratit. Tlacitka back v tomu funguji taky vselijak.



To je normální já když splním tři stage u jednoho PQ tak po otevření Tome a podívání se na ten PQ mi to zaškrtne complete že jsem splnil jen to první stage, přitom jsem ho udělal celý i s herem na konci.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 14/10/2008 :  10:37:13  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
no to se da jeste resit velice jednoduse staci kliknout na sipku zpet a najet na ten pq znovu

lastfm
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 15/10/2008 :  19:36:40  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by Pertha

jojo klidne at zvednou xp za hrady a snizi za scenaria, ale zaroven at generuji silu a pocet npc v hradu co brani podle poctu branicich a utocicich hracu jinak to dopadne akorat tak, ze altdorf bude permanentne lvl 1 s tim , ze si ho jednou za cas destruction zergne
zatim totiz vsechny vetsi boje kterych jsem se zucastnil skoncily nekolikanasobnou prevahou destruction hracu co se tyce poctu



njn vetsinou to tak vypada
ale v sobotu jsme ubranili T3 hrad u elfu a nasledne z protiutoku obsadili i druhej... a vecer byly T3 keepy komplet orderu.... takze ono to jde :)

Me neprijde ze by order dostaval nak moc prez drzku. Guilda bve ktere jsem (Die Trying) porada spolecne s guildou Black hand Order utoky na hrady a denne je tak 2-3 zabereme. Verim ale ze casem se prevaha na destruction strane zacne projevovat.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Leendrix
Starting Member

33 Posts

Posted - 15/10/2008 :  20:06:04  Show Profile Send Leendrix a Private Message  Reply with Quote
ja jsem nadsenec orderu ale v posledni dobe jsem dost znechucen nevyvazenosti charakteru z meho pohledu. Hraji za eng(23) a warior priesta(22) (uz tihle dva jsou uplne jinde v hratelnosti). Co pak v scenarich kde potkam u destra 7 chosenu, par rogun atd.? ti ani heal nepotrebuji.. hlavne kdyz u order je 1 tank a to jeste swordmaster :( To nemluvim o bezne veci kdy order zacina scenare a schazi mu klidne i 4 hraci...

Hra je jinak fajn, cekal jsem na ni hodne dlouho ale tohle me dost stve :(

EU eng. server Karak Eight Peaks (EN Core) - Dwarf Engineer Leendrix, Empire Warrior Priest Weodo
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 15/10/2008 :  20:26:14  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Leendrix

ja jsem nadsenec orderu ale v posledni dobe jsem dost znechucen nevyvazenosti charakteru z meho pohledu. Hraji za eng(23) a warior priesta(22) (uz tihle dva jsou uplne jinde v hratelnosti). Co pak v scenarich kde potkam u destra 7 chosenu, par rogun atd.? ti ani heal nepotrebuji.. hlavne kdyz u order je 1 tank a to jeste swordmaster :( To nemluvim o bezne veci kdy order zacina scenare a schazi mu klidne i 4 hraci...

Hra je jinak fajn, cekal jsem na ni hodne dlouho ale tohle me dost stve :(



S těma hráčema je to to samé i na straně destro. Nebo se stává že v průměru máme o 3 lvl nižší group rank. To si nevybereš ani za destro ani za order.
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 15/10/2008 :  20:26:35  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Leendrix

ja jsem nadsenec orderu ale v posledni dobe jsem dost znechucen nevyvazenosti charakteru z meho pohledu. Hraji za eng(23) a warior priesta(22) (uz tihle dva jsou uplne jinde v hratelnosti). Co pak v scenarich kde potkam u destra 7 chosenu, par rogun atd.? ti ani heal nepotrebuji.. hlavne kdyz u order je 1 tank a to jeste swordmaster :( To nemluvim o bezne veci kdy order zacina scenare a schazi mu klidne i 4 hraci...

Hra je jinak fajn, cekal jsem na ni hodne dlouho ale tohle me dost stve :(



Order ma dva tanky, stejne jako Destruction.

Scenaria bez plneho poctu lidi startuji na obouch stranach, to te muzu ujistit.

O tom ze Chosen a ta tvoje "roguna" nepotrebuje heal snad uz radsi ani nemluvim

Edited by - Lobos on 15/10/2008 20:32:05
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 15/10/2008 :  21:56:22  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Bohužel tank dostava heal a řekl bych že i zbitečně moc. Proto vždy kroutím hlavou, když pickup party utočí na tanka místo healerů :o)
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 15/10/2008 :  22:23:17  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Bohužel tank dostava heal a řekl bych že i zbitečně moc. Proto vždy kroutím hlavou, když pickup party utočí na tanka místo healerů :o)


OMG
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 15/10/2008 :  22:34:28  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by Azkaban

Bohužel tank dostava heal a řekl bych že i zbitečně moc. Proto vždy kroutím hlavou, když pickup party utočí na tanka místo healerů :o)


OMG


no tak co! zbitecne bo by mohli nekoho bit!!!


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 15/10/2008 :  22:44:05  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Já sem jelito.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 22/10/2008 :  11:55:22  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Sere mě tabulator. Na metr mi targetuje někoho uplně v tramtárii.
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 22/10/2008 :  12:46:14  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Sere mě tabulator. Na metr mi targetuje někoho uplně v tramtárii.



ano, to je úžasná pakárna, TAB = vybere random target do 100 kroků
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 22/10/2008 :  13:50:19  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Pokud chceš nearest, tak použij "N".
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 23/10/2008 :  01:05:29  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luka

quote:
Originally posted by Azkaban

Sere mě tabulator. Na metr mi targetuje někoho uplně v tramtárii.



ano, to je úžasná pakárna, TAB = vybere random target do 100 kroků



Kdyby do 100, praveze pouze tak do 80ti...

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 23/10/2008 :  05:08:33  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

Pokud chceš nearest, tak použij "N".


nearest target je taky uplne napikacu, to jsem zkousel a vybere to fakt ten nejbliz , ale necykluje dal takze neprehodi target to je fakt des. Doufam ze s tim TABem neco udelaji.
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 23/10/2008 :  07:34:07  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
No, já mám pocit, že se dušovali v jednom patchi, jak suprově upravili tabulátor. Ale fakt je, že je to naprosto příšerný, když je předemnou tuna lidí a ono si to zaměří někoho vzadu..
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 23/10/2008 :  14:00:55  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by Aramir

Pokud chceš nearest, tak použij "N".


nearest target je taky uplne napikacu, to jsem zkousel a vybere to fakt ten nejbliz , ale necykluje dal takze neprehodi target to je fakt des. Doufam ze s tim TABem neco udelaji.



JJ vazne by to chtelo. Mne nejvic vadi ta range. Proste dostrelim dal nez TAB ciluje

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 23/10/2008 :  14:26:11  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
udělal jsem poll na wha fóru, tak hlasujte
http://www.warhammeralliance.com/forums/showthread.php?t=163798

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 23/10/2008 :  15:48:28  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
no ja uz par let si u her nastavuju na ` target nearest jenze ve war poradne nefunguje ani ten

lastfm
Go to Top of Page

Johny
Junior Member

681 Posts

Posted - 23/10/2008 :  16:46:59  Show Profile  Send Johny an ICQ Message Send Johny a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

no ja uz par let si u her nastavuju na ` target nearest jenze ve war poradne nefunguje ani ten


Mno me teda , aspon podle mych poznatku, funguje celkem dobre, co je nejbliz to targetne, ale uz sem melek takze to mam mozna trochu zkresleny

Ex - UO,AO,WoW,AoC,WHO,RoM,Aion,HoN,Lol,GW 2,PoE, D III, DotA 2

now - HotS

Inc - POE : Awakening
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,34 seconds. on eygor Snitz Forums 2000