Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Hellgate: London
 Hellgate London - General
 Srevery dole?
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 06/11/2007 :  15:13:50  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
?

Planetside 2, Diablo 3

GuuK
Starting Member

63 Posts

Posted - 06/11/2007 :  15:14:18  Show Profile  Send GuuK an ICQ Message Send GuuK a Private Message  Reply with Quote
jo :)

*Counter strike: Source - 5 years
World of Warcraft - 3 years
Neverwinter Nights - 2 years
Guild Wars - 1 year
Age of Conan - 4 months
Lineage 2 - 2 months
EvE online - 2 months

* = still playing
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 06/11/2007 :  15:16:38  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Opravný patch.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 06/11/2007 :  15:24:22  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Opravný patch.



ze by to co to delalo vcera spravili ?
to docela prudilo ze sme do zony lezli i natrikrat nez se cela parta navzajem videla

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 06/11/2007 :  15:33:19  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Servers Down For Guy Fawkes Day Update Patch
We are bringing the servers down from 6 am to 9 am PST on Tuesday the Sixth of November for an update to the Guy Fawkes Day event.

Musim teda fakt říct, že mě tady s těma eventama docela serou. Ja zaplatim 10$ za to abych běhal jako debil s blnym baglem nějakých uplných trotlovim co vypadnou z každýho druhýho moba a co 2 minuty se zasekaval při lotou na full baglu ... když pominu že jeden z tech receptu jaksi nema polícko na delete a už jich mam asi 5 v bance což při velikosti banky HL znamená, že je takřa plná omg.

Normalně jim napišu že chci pozastavit subscribci dokud ty "eventy" neskončí. Ja si tu hru nekupoval pro to abych pekl koláč doprdele. Pulka věcí jim tam nefunguje ale hlavně že mi ze zombika vypadne bonbon ... nebo ještě líp recept + 8 ingrendiencí na ten bonbon. Misto aby makali na hře tak se drbou s takovýma srancema ...



Edited by - PRIBOO on 06/11/2007 15:37:26
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 06/11/2007 :  15:46:54  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

Servers Down For Guy Fawkes Day Update Patch
We are bringing the servers down from 6 am to 9 am PST on Tuesday the Sixth of November for an update to the Guy Fawkes Day event.

Musim teda fakt říct, že mě tady s těma eventama docela serou. Ja zaplatim 10$ za to abych běhal jako debil s blnym baglem nějakých uplných trotlovim co vypadnou z každýho druhýho moba a co 2 minuty se zasekaval při lotou na full baglu ... když pominu že jeden z tech receptu jaksi nema polícko na delete a už jich mam asi 5 v bance což při velikosti banky HL znamená, že je takřa plná omg.

Normalně jim napišu že chci pozastavit subscribci dokud ty "eventy" neskončí. Ja si tu hru nekupoval pro to abych pekl koláč doprdele. Pulka věcí jim tam nefunguje ale hlavně že mi ze zombika vypadne bonbon ... nebo ještě líp recept + 8 ingrendiencí na ten bonbon. Misto aby makali na hře tak se drbou s takovýma srancema ...






Jojo eventy zatím sux, ale dej tomu šanci.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 06/11/2007 :  17:34:48  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
zaplat pabu sem sebral jen jednu vec co nemuzu treshnout a zabira jen jedno policko :) ale uz i tak sem nedaval kerej kokot to vymyslel :)

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 06/11/2007 :  18:37:19  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Njn to my neplatici si uzivame klidnou hru

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 06/11/2007 :  18:38:17  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
Kua zatim fakt nejhorsi support ze vsech games co sem hral :( nejsou schopny nahodit ani stranky a jen na nich tvrdej ze prej 6-9 PST takze maj uz 40 minut zpozdeni a nehodlaj ani podat o tom message. Ze ja blb sem jim vubec neco platil :(

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,56 seconds. on eygor Snitz Forums 2000