Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Hellgate: London
 Hellgate London - General
 Subscription - pozor
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 04/11/2007 :  11:40:47  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
Tak sem ted udelal subscribe, zobrazila se mi potvrzujici stranka, ze je vse OK, ze jsem subscribed. Tak lognu do hry a hovno. Tak jdu zpatky na account management a uz subscribed nejsem, chce to po me zase kreditku......., na karte ale uz blokace je! Tak se snazim najit nejaky mail na support nebo telefon a vubec nic, pod supportem jsou jen stupidni FAQ!! Jako takovou amaterstinu jsem uz dlouho nevidel. Mate nekdo na ne mail nebo cislo? Stalo se vam to co me?

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)

Edited by - Demawend on 04/11/2007 11:41:38

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 04/11/2007 :  11:42:49  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Demawend

Tak sem ted udelal subscribe, zobrazila se mi potvrzujici stranka, ze je vse OK, ze jsem subscribed. Tak lognu do hry a hovno. Tak jdu zpatky na account management a uz subscribed nejsem, chce to po me zase kreditku......., na karte ale uz blokace je! Tak se snazim najit nejaky mail na support nebo telefon a vubec nic, pod supportem jsou jen stupidni FAQ!! Jako takovou amaterstinu jsem uz dlouho nevidel. Mate nekdo na ne mail nebo cislo? Stalo se vam to co me?

Jo to samy ...
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 04/11/2007 :  12:03:04  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Tak jsou rozdilne infa na www.hellgatelondon.com:

Subscriptions Back
We have reactivated the ability to get a subscription membership. We’re currently accepting credit cards as payment methods and are working to bring both Pay Pal and Pay by Cash back online as soon as possible. This has taken us slightly longer than expected as we’ve needed to work with several other companies and banks to ensure the security and integrity of our subscription service.

We know that many people tried and failed to subscribe early on, especially in the EU, and we greatly appreciate your patience and understanding. Our Customer Service group will sort out any issues that you might have with billing.

An important note: Beta testers should NOT create a new account to become a subscription member. Please use your Beta account to access your pre-order or special offers.

Another Important Note: a US subscription gives you membership benefits only on the US server. Likewise, an EU subscription gives you membership benefits only on the EU server.

See you online!


A na www.eu.hellgatelondon.com:

Important Announcement
Subscriptions are temporarily unavailable due to technical issues. You are still able to create accounts and all players will be able to subscribe as soon as this is resolved. For users who have had difficulties subscribing, we are investigating these issues and will attempt to resolve them as soon as possible.

We apologize for the confusion.


Zaplaceno mam ale zadny path nebo zmena ve hře se neděje. V acc managementu to samy, chce to znovu kreditku i když mi došel potvrzující email a prachy si to stahlo. Tak nevím.

Dovolal jsi se už někam?
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 04/11/2007 :  12:22:10  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
No nemaj nikde ani cislo ani mail, hruza.

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 04/11/2007 :  12:52:08  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Je kromě guildy důvod si ted dělat subscription? Imo je lepší počkat na první pořádný event.
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 04/11/2007 :  13:50:08  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Je kromě guildy důvod si ted dělat subscription? Imo je lepší počkat na první pořádný event.



Vetsi bagl, vetsi banka, shared banka mezi charama, vice slotu na chary

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 04/11/2007 :  13:53:06  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Demawend

quote:
Originally posted by Gabriel

Je kromě guildy důvod si ted dělat subscription? Imo je lepší počkat na první pořádný event.



Vetsi bagl, vetsi banka, shared banka mezi charama, vice slotu na chary



No já vím co je za subscr :-) ale tohle za to imo nestojí nebo resp. ano, s prvním pořádným eventem jen pro subscribery.
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 05/11/2007 :  11:07:24  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Viděl jsem lidi s guildou takže subscripce už asi nějak jde. Každopádně to mám zaplaceno a stále nic tak nevím.

Jinak protože mám eu account tak se nejsem schopen dostat na hellgate fora, bo to vyžaduje US login a heslo, s eu to nejde. Silenost .

Volal jsem na EA v ČR, poskytují zákaznickou podporu pouze na offline hru, s online vás odkázou na stránky www.eu.hellgatelondon.com kde když clověk clikne na podporu vyjedou mu faq answer na problemy offline, nikde žádný kontak at. Fakt hrozná amatérština ...
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 05/11/2007 :  11:17:23  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Zadal jsem kod collectors edition, najel na eu stránky, zaplatil jeden měsíc (ne do founder za 140!! euro fakt nejdu), lognul se do hry a vše funguje. Větší bágl, možnost založit guildu, atd. Jen shared banka mezi chary myslím ještě není. Nebo alespoň netuším jak funguje.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 05/11/2007 :  11:17:44  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Funguje ta subscripce aj na mody? Nebo jak je to s tim elite modem?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 05/11/2007 :  11:19:04  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZiELL

Funguje ta subscripce aj na mody? Nebo jak je to s tim elite modem?



Ano Elite mod je pro subscribery. Ale údajně má být pro všechny. Časem.
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 05/11/2007 :  11:36:52  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Zadal jsem kod collectors edition, najel na eu stránky, zaplatil jeden měsíc (ne do founder za 140!! euro fakt nejdu), lognul se do hry a vše funguje. Větší bágl, možnost založit guildu, atd. Jen shared banka mezi chary myslím ještě není. Nebo alespoň netuším jak funguje.

A jsi na EU serverech? A stahoval jsi nejaký patch?

Edited by - PRIBOO on 05/11/2007 11:37:39
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 05/11/2007 :  11:37:41  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

quote:
Originally posted by Gabriel

Zadal jsem kod collectors edition, najel na eu stránky, zaplatil jeden měsíc (ne do founder za 140!! euro fakt nejdu), lognul se do hry a vše funguje. Větší bágl, možnost založit guildu, atd. Jen shared banka mezi chary myslím ještě není. Nebo alespoň netuším jak funguje.

A jsi na EU serverech?



Jasně.
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 05/11/2007 :  11:43:55  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by PRIBOO

quote:
Originally posted by Gabriel

Zadal jsem kod collectors edition, najel na eu stránky, zaplatil jeden měsíc (ne do founder za 140!! euro fakt nejdu), lognul se do hry a vše funguje. Větší bágl, možnost založit guildu, atd. Jen shared banka mezi chary myslím ještě není. Nebo alespoň netuším jak funguje.

A jsi na EU serverech?



Jasně.



A zalozis MDK?

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 05/11/2007 :  11:48:57  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by PRIBOO

quote:
Originally posted by Gabriel

Zadal jsem kod collectors edition, najel na eu stránky, zaplatil jeden měsíc (ne do founder za 140!! euro fakt nejdu), lognul se do hry a vše funguje. Větší bágl, možnost založit guildu, atd. Jen shared banka mezi chary myslím ještě není. Nebo alespoň netuším jak funguje.

A jsi na EU serverech?



Jasně.



A zalozis MDK?



No to samozřejmě klidně může ale nejsem ten, komu by to příslušelo.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 05/11/2007 :  12:04:33  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
na co guildu kdyz pulka z vas nepouziva chat :)

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 05/11/2007 :  12:06:51  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Tak už jsem to taky rozchodil ... stacilo jim poslat prachy 2x ...

MDK bych si snad mohl dovolit založit jakož to člen v ruzných jiných hrach, pokud nikdo nic nenamítá
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 05/11/2007 :  12:08:59  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

MDK bych si snad mohl dovolit založit jakož to člen v ruzných jiných hrach, pokud nikdo nic nenamítá


klidně založ


Noe

Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 05/11/2007 :  12:09:25  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

na co guildu kdyz pulka z vas nepouziva chat :)



no až bude guildovní tak si ho možná i zapnu :)


Noe

Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 05/11/2007 :  12:11:01  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by PRIBOO

MDK bych si snad mohl dovolit založit jakož to člen v ruzných jiných hrach, pokud nikdo nic nenamítá


klidně založ

Ok ale jako GM mi budeš denně leštit flintu (bez sexuálního podtextu, prostě mám marksmana ) a odevzdávat 10K a všechny epiky ...
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 05/11/2007 :  12:14:49  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by PRIBOO

MDK bych si snad mohl dovolit založit jakož to člen v ruzných jiných hrach, pokud nikdo nic nenamítá


klidně založ

Ok ale jako GM mi budeš denně leštit flintu (bez sexuálního podtextu, prostě mám marksmana ) a odevzdávat 10K a všechny epiky ...



Oh dear a nemá to být obráceně ? :-)
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 05/11/2007 :  12:16:03  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by PRIBOO

quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by PRIBOO

MDK bych si snad mohl dovolit založit jakož to člen v ruzných jiných hrach, pokud nikdo nic nenamítá


klidně založ

Ok ale jako GM mi budeš denně leštit flintu (bez sexuálního podtextu, prostě mám marksmana ) a odevzdávat 10K a všechny epiky ...



Oh dear a nemá to být obráceně ? :-)



Eh nemá, neumím číst :-)
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 05/11/2007 :  12:19:14  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Každopádně bych potřeboval přehodit prachy na jinou postavu se kterou to založím ale nikdo kdo je online neodpovídá ... asi spatnej chat

Je kdyžtak někdo kdo je ted online ochoten si na chvili zapnout chat?
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 05/11/2007 :  12:36:46  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
Priboo zalozis to? ti pisu ve hre a zadna odezva, ja mam prachy u sebe muzu to zalozit take, jen nechci zbytecne vyhodit 10k.

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)

Edited by - Demawend on 05/11/2007 12:45:04
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 05/11/2007 :  12:47:21  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Demawend

Priboo zalozis to? ti pisu ve hre a zadna odezva, ja mam prachy u sebe muzu to zalozit take, jen nechci zbytecne vyhodit 10k.



no snad se na to složíme ne :)))
klidně to zaplatím odpoledne a pak mě to dáte jestli na to nemáte hehe


Noe

Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 05/11/2007 :  12:48:04  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Guilda MdK založena: http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=26304
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 05/11/2007 :  14:28:53  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
No tak jsem to zaplatil 2x jako vy ale nejsem stále předplatitel ... to si dělaj prdel ne to to mám jako zkoušet za 10 dolarů donekonečna !!!!


Noe

Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 05/11/2007 :  14:32:10  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
me to slo v poho.. vcera vecer sem zaplatil a subscription mam aktivni... Guildu sem zalozil akorad se mi nezvetsil bagl a nemuzu najit zadnej guild menagement:)

so...
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 05/11/2007 :  14:39:04  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Na oficiální foru je přímo na to topik kde jsou instrukce jak máš popsat svůj problém se subscr. a že se na to hned podívají.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 05/11/2007 :  14:39:22  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khandar

me to slo v poho.. vcera vecer sem zaplatil a subscription mam aktivni... Guildu sem zalozil akorad se mi nezvetsil bagl a nemuzu najit zadnej guild menagement:)



Bagl se nezvětší, jen banka.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 05/11/2007 :  15:20:54  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
jak tak koukam tak este ze zatim neplatim akorat bych prisel o nervy :)))

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 05/11/2007 :  15:22:20  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Na oficiální foru je přímo na to topik kde jsou instrukce jak máš popsat svůj problém se subscr. a že se na to hned podívají.


no já tam našel jen jak ten topic zamkly a odkázaly na tech. podporu kde jsem tedy rozhodně nenašel co dělat nebo koho kontaktovat ale jen info jak správně vypnit subscription :(


Noe

Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 06/11/2007 :  14:49:52  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Gabriel

Na oficiální foru je přímo na to topik kde jsou instrukce jak máš popsat svůj problém se subscr. a že se na to hned podívají.


no já tam našel jen jak ten topic zamkly a odkázaly na tech. podporu kde jsem tedy rozhodně nenašel co dělat nebo koho kontaktovat ale jen info jak správně vypnit subscription :(




A určitě to děláš na eu.hellgatelondon.com ? Třeba si platíš US :-)
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 06/11/2007 :  15:36:19  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

A určitě to děláš na eu.hellgatelondon.com ? Třeba si platíš US :-)



na 100% na tohle jsem si dával bacha od začátku aby byl zalogovanej na www.eu.hellgatelondon.com


Noe

Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 06/11/2007 :  15:46:31  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Gabriel

A určitě to děláš na eu.hellgatelondon.com ? Třeba si platíš US :-)



na 100% na tohle jsem si dával bacha od začátku aby byl zalogovanej na www.eu.hellgatelondon.com

Všichni jedou easy mod za prachy, jenom Noe jede od zacatku Nightmare mod ... musíš to brát jako výzvu máslo

Pro nás platící vysvětlím: kdo nezaplatí 10$ tak má v bance jen 4 políčka a běhá jen s jednou rukou, takže se Noe jako guardian musí sakra rozmejšlet jestli do ní vrazit shield nebo sworda

Edited by - PRIBOO on 06/11/2007 15:48:23
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,17 seconds. on eygor Snitz Forums 2000