Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vanguard
 Vanguard General
 výběr povolání
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 06/03/2008 :  23:07:21  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
Jo a je jestě někde funkční cz guilda?
Go to Top of Page

godlike
New Member

209 Posts

Posted - 06/03/2008 :  23:52:00  Show Profile  Send godlike an ICQ Message Send godlike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnold

Jo a je jestě někde funkční cz guilda?



ceska legie na halgaru

Vanguard-Xanadu-retired
EQ2-MDK-retired
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 13/03/2008 :  20:40:17  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
mam tam 30ku blood mage (ve vg) .. jak na tom ted sou?

Blood Mage se mi libil abilitama, ale prislo mi ze zabiji pomalu :)) rangeri sou podle me max overpowered :)


edit: jakou rasu/class ted zvolit kdybych chtel hrat, chci neco s nejvetsim dps, co dobre soluje.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 13/03/2008 20:48:34
Go to Top of Page

godlike
New Member

209 Posts

Posted - 14/03/2008 :  10:31:09  Show Profile  Send godlike an ICQ Message Send godlike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

mam tam 30ku blood mage (ve vg) .. jak na tom ted sou?

Blood Mage se mi libil abilitama, ale prislo mi ze zabiji pomalu :)) rangeri sou podle me max overpowered :)


edit: jakou rasu/class ted zvolit kdybych chtel hrat, chci neco s nejvetsim dps, co dobre soluje.



zalezi co rikas dobre solo, nekro je nastvanej kdyz neda solem 5 dota zatimco jinej se raduje ze da 3dota na svem levlu.

Vanguard-Xanadu-retired
EQ2-MDK-retired
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 01/04/2008 :  11:03:15  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
ja som to zacal hrat pred tyzdnom, guild leader mi poradil druida (hlavne z toho dovodu ze gilda nema aktivneho lvl 50 druida), a musim povedat, ze druid nema chybu ... som lvl 28, vcera som urobil solo lvl 27->28 za 90 minut ... soloval som TK1 hehe. Nabehol som si do roomy s 5 dotmi a vrazdil ich do 20-30 sec kazdeho za 8000-10000 experience, uplny masaker. Ten char ma vsetko co som kedy chcel od postavy. Kitujem sice ako blazen, ale je to sranda, hlavne ked som poslednych 5 rokov hral melee. Namaxovany spell dmg focus 280/280 (mensia sanca na resist a +20% spell dmg) + snazim sa maxovat INT ---> dotky tikaju za sialene vela. Inv do grupy mam vzdy (ludia maju zafixovane, ze druid robi dobre dps, co je vlastne pravda), predvcerom v noci sme robili TK3 styria a na named 6 dot pavuka lvl 30 som epic critol starfalom 21k. Typek v grupe "WTF was that?" a dalsi mu odpovedal "its druid dps", ked som tym critom vzal pavukovi 25% hpciek :) Nemam slov, a to uz si ani neviem predstavit druida v pvp, so vsetkymi tymi slowmi a rootmi a dotami. +zakladne healy a velmi dobre defensive skilly ako napr shield, ktory da 100% absorb na next 2 hits vasmu def targetu a husty instant cast hot ... odporucam

MMO traveller
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 01/04/2008 :  11:05:49  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
druida v podlenim patchi pokud vim hodne menili, ze ho az takhle preboostnou jsem netusil

lastfm
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 01/04/2008 :  20:47:48  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

ja som to zacal hrat pred tyzdnom, guild leader mi poradil druida (hlavne z toho dovodu ze gilda nema aktivneho lvl 50 druida), a musim povedat, ze druid nema chybu ... som lvl 28, vcera som urobil solo lvl 27->28 za 90 minut ... soloval som TK1 hehe. Nabehol som si do roomy s 5 dotmi a vrazdil ich do 20-30 sec kazdeho za 8000-10000 experience, uplny masaker. Ten char ma vsetko co som kedy chcel od postavy. Kitujem sice ako blazen, ale je to sranda, hlavne ked som poslednych 5 rokov hral melee. Namaxovany spell dmg focus 280/280 (mensia sanca na resist a +20% spell dmg) + snazim sa maxovat INT ---> dotky tikaju za sialene vela. Inv do grupy mam vzdy (ludia maju zafixovane, ze druid robi dobre dps, co je vlastne pravda), predvcerom v noci sme robili TK3 styria a na named 6 dot pavuka lvl 30 som epic critol starfalom 21k. Typek v grupe "WTF was that?" a dalsi mu odpovedal "its druid dps", ked som tym critom vzal pavukovi 25% hpciek :) Nemam slov, a to uz si ani neviem predstavit druida v pvp, so vsetkymi tymi slowmi a rootmi a dotami. +zakladne healy a velmi dobre defensive skilly ako napr shield, ktory da 100% absorb na next 2 hits vasmu def targetu a husty instant cast hot ... odporucam



Ale ta fury wariorka z wowka taky není špatná

Edited by - Arnold on 01/04/2008 20:48:41
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 02/04/2008 :  11:46:52  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
nj skoda ze som som si uvedomil, ako strasne je WoW jednoduche, kde dostanete vsetko zadarmo, az potom, ako som sa pustil do real MMORPG.

na VG sa mi paci mnoho veci, jedna z nich je, ze prakticky by som si vedel predstavit, ze to hram za ktorukolvek postavu, uplne kazde povolanie ma svoje kuzlo. Hocijaku class, ked dostane do ruk skiller, je zabijacka. Soloval som si 3 doty na mojom lvli, klasickym kitovanim, pribehol bard, a takeho isteho moba svihol asi za 3-4 sekundy, vazne :)Bol som dokonca v TK5 grupe, kde tankoval klerik, s urcitymi obmedzeniami, ale bola to fun. Klobuk dole, perfektna variabilita.

MMO traveller

Edited by - Greydawn on 02/04/2008 11:48:24
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 15/04/2008 :  19:18:56  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
K mýmu wariorovi si chci vybrat jednoho spellcastra. Rozhoduju se mezi shamanem a druidem. Můžete někdo napsat o jejich funkci, zaměření a co umí na 50 levelu. Díky ....
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 15/04/2008 :  22:35:39  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnold

K mýmu wariorovi si chci vybrat jednoho spellcastra. Rozhoduju se mezi shamanem a druidem. Můžete někdo napsat o jejich funkci, zaměření a co umí na 50 levelu. Díky ....



shaman = healer
druid = dps

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

godlike
New Member

209 Posts

Posted - 16/04/2008 :  16:18:33  Show Profile  Send godlike an ICQ Message Send godlike a Private Message  Reply with Quote
kdybych nemel uz bmg(heal) tak bych sel urcite do shamana. Ma na 50 strasnou vyhodu ze vlastne se muze respectnout do 3 druhu(bear,wolf,phoenix) a kazdy ma specificke bufy vhodne na raid. Podobne to udelali pro cleriky(afinity) ale jejich rozdilnost je dosti zanedbatelna proti shamanum. Pravdepodobnost ze se jako shaman dostanes do raid force je dosti vysoka oproti tanku kteri jsou na tom uplne nejhure. Bear shaman je nejsilnejsi postava na PvP.

druid je ted nove po rewampu a co jsem slysel zvedli mu dps a ma docela dost bufu. rekl bych ze ma blizko k bmg/healer se slusnym dps a druid je dps s aspon nejakym healem vcetne groupoveho. nejvetsi nevyhoda druida je asi ze dost dlouho nemel self invis a ted ma sice hezky ale jen 3m s 5m recastem. druid je clasicka kitting classa tzn da skoro vse ale potrebuje prostor.

Vanguard-Xanadu-retired
EQ2-MDK-retired
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,11 seconds. on eygor Snitz Forums 2000