Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vanguard
 Vanguard General
 výběr povolání
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Draxy
Starting Member

72 Posts

Posted - 15/03/2007 :  13:53:15  Show Profile Send Draxy a Private Message  Reply with Quote
porad si nemuzu vybrat ??
zacal jsem monka ten mi prisel nejakej pomalej ale uznavam ze jsem se orientoval zaroven ve hre (ale i ted podle me moje nejhorsi varianta)
Pak jsem skusil vara hned to bylo lepsi velký rozdíl ve hratelnosti.
Další postava byla discipline ten me primo ucaroval ale pak se mi stalo že přiběhl mág a to co ja sem pižlal on dal na stejnem lvl 3x rychleji . To me přimělo vyzkouset klerika což mi prijde jako lecici warior :)) a nakonec sorcku a to je teprve zabiják. Vim že je to vse pak hlavně pro učel party .ale možná někde dělám chybu že mi ty postavy připadají tak nevyrovnané a některe temer bezcené ??
jaký je váš nazor ???

ted jen Tera Wurm a WoT

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 15/03/2007 :  14:01:50  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
hmm sorc je sice uzasnej super dmg ale sejme te v podstate kde co, staci abys naagroval 2 moby co davaj stun a pokud ho dostanes takk casto rychle skoncis :)

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 15/03/2007 :  14:04:49  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
Muj nazor? Hrej co te bavi. Nehled jen na DMG.
Kazdy povolani ma sve pro a proti, kazde se jinak hraje a kazde podle me bez vyjimky se hodi do party.
Musis se sam rozhodnout zda chces hrat povolani, ktere je vyborne v solovani, nebo se hodi dobre do pary.

Ja hraju Psionika, protoze se mi libi ze muzu celkem v pohode solovat, do party jsem vetsinou vitan, protoze CC je proste CC a DMG co delam rozhodne nepatri mezi nejmensi. Nemluve o buffech - power rege, +10% ke speedu, +10% haste na melee i na spelly a jeste 12.5% zkraceni coldown timeru u abilit. Zvednute resisty, transfer agra na tanka, depart party atd atd.

Znovu rikam, vyber si a hrej co te bavi.

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Itchyl
New Member

136 Posts

Posted - 15/03/2007 :  14:41:55  Show Profile  Visit Itchyl's Homepage  Send Itchyl an ICQ Message Send Itchyl a Private Message  Reply with Quote
Presne tak hraj co te ba. Ja hraju Rangera a jsem strasne spokojen v pohode si soluju davam o 3 lvl vetsi potvory 2dot v klidku a do party se damage taky hodi akorat to musim trochu hlidat jinak prebiram agro ale Ranger je me proste tak nejak nejblissi perfktni utok na dalku i na blizko root, entangle web, jeden krytikal za druhym:)pekne to odsejpa proste pohodicka me proste odjakziva v zadne hre nebavilo kouzlit a tak, kazdymu proste sedi neco jinyho jen me nak dost mrzi to tame peta ze ho nemuzu mit porad sebou a piplat si ho ale uz sem si zvykl. N o cus hlavne je potzreba to daaavat:)))
Go to Top of Page

mortexe
Starting Member

29 Posts

Posted - 15/03/2007 :  16:02:43  Show Profile  Send mortexe an ICQ Message Send mortexe a Private Message  Reply with Quote
Hraju monka taky a samozřejmě si všímám těch spousty whine postů o monk dmg.Na 34lvl nemám po patchi s dmg problém,až na situace kdy čas od času přeberu aggro tankovi:)Monk je otvírá spoustu vulnerabilities a nejde hrát jak v EQII tj.jen bezduché mačkání ikonek v naučeném sledu za sebou.
Zároven FD v Vanguardu je naoprosto neocenitelná záležitost v většině dungů a i když disciple má na 1min timeru gimplej FD též, tak je to pořád jedna z nejlepších group utilit ve Vanguardu:)
Možná na solo to není idealní charakter,nevím nezkouším to:) ale pro group hraní mi přijde jako jeden z nejlepších.
Go to Top of Page

Draxy
Starting Member

72 Posts

Posted - 15/03/2007 :  20:38:10  Show Profile Send Draxy a Private Message  Reply with Quote
super jen tak dal dalsí názory :) presne takoveto veci jsem potreboval slyset a urcite se to bude hodit i novackum co zacinaj :) diky

ted jen Tera Wurm a WoT
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 15/03/2007 :  22:07:02  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
fixer!
(halfling ranger)

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 15/03/2007 :  23:42:36  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nekrotyrael

fixer!
(halfling ranger)


No na fizera spis sedi gay elf ranger:P

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

erdisk
Moderator

342 Posts

Posted - 16/03/2007 :  00:46:09  Show Profile  Send erdisk an ICQ Message Send erdisk a Private Message  Reply with Quote
Ranger je sice fajn damage dealer, ale inak je to v grupe celkom nuda:

- CC je ako tak uzitocny na zvierata, ale kedze je viazany na atributy int a wis, do ktorych ako meelee urcite body nedavas, tak je velka pravdepodobnost resist. Radsej nehcaj CC na psionica, alebo ine classy
- sneak je o hovne ak nie je vymaxovany a ked je, tak funguje max po rovnaky level. Lepsie je nechat sa invisibnut od sorcera
- summon companion je joke s hodinovoym timerom a sockou petom
- heal je tak slaby, ze nestoji za rec
- vyrabanie sipov cez forage je joke. Musel by si stale klikat forage aby si mal aspon na stvrtinu utokov (malo sipov za vela forage)

Takze zistis, ze si v grupe uzitocny len ako DPS a inak je to nuda. (ziaden evac, fake death, cc radsej nechas na inych, buf len jeden-dva, heal nestoji za spomenutie, sneak radsej nahradis invis)


Na druhej strane, je to fajn char na solo, lebo je obrovsky flexibilny a dokaze sa strasne zmenit s offense charu na defense char:

- prvymi ranami z luku a naslednym kitovanim dokaze stiahnut polovicu health
- defensive stance spolu s parry dykou, speckou parry a bufom na spomalenie attack speed je slusna obrana. Pre utocnikov s pomalou attack speed je ranger nesmrtelny.
- rychlo dokaze utekat v pripade potreby

Takze dokazes rychlo zabijat 2 doty na svojom levely, aj upizlat 3 dot na svojom levely. (samozrejme war, alebo paladin ma vysmeju, lebo utankuju dvoch 3 dotov)

Inak v kazdom patchy je o rangerovi max 1-2 riadky. zatial nic moc. Ale ked mu urobia tracking a mozno nejaky path finding, bude to lepsie. Dobre je popisana sucasny od veci stav rangera tu:

http://vgrangers.com/forums/showthread.php?t=1823

Edit: samozrejme som myslel psionica na CC, sorry ak som niekoho poplietol

Edited by - erdisk on 16/03/2007 14:02:28
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 16/03/2007 :  10:00:33  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by erdisk
Radsej nehcaj CC na discipla, alebo ine classy


Abych pravdu rekl, tak vzhledem k tomuhle omylu si nejsem jisty ani s pravdivosti zbytku prispevku, takze bych ho bral s rezervou;-)

(A nebo se Pedro nepochlubil, ze muze delat CC:-))

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Firian
Average Member

1047 Posts

Posted - 16/03/2007 :  10:36:15  Show Profile Send Firian a Private Message  Reply with Quote
Disciple nemá CC, třeba myslel Psionica.


WoW EU *Drak'Thul* Firun (Druid), *Darkspear* Firun (Shaman), *Thunderhorn* Milagros (Gnome Mage)
Anarchy Online *RK1* Firian (200 Fixer), Firian2 (216/10 Bureaucrat), Firian3 (60 Doctor), Firian4 (215/13 Shade), Milagros (217/15 Engineer), Firun (217/18 Enforcer) | *RK2* Milagros (120 Adv)
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 16/03/2007 :  10:48:17  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Firian

Disciple nemá CC, třeba myslel Psionica.


To je mozny, ale vzhledem k tomu, ze zbytek nemuzu posoudit a tahle informace je chybna, tak ten zbytek radsi beru s rezervou.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

mortexe
Starting Member

29 Posts

Posted - 16/03/2007 :  11:00:47  Show Profile  Send mortexe an ICQ Message Send mortexe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Firian

Disciple nemá CC, třeba myslel Psionica.



Disciple ma 3Os stun jako counter attack.Dobrá abilita pokud přebere aggro.
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 16/03/2007 :  11:25:49  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by nekrotyrael

fixer!
(halfling ranger)


No na fizera spis sedi gay elf ranger:P


halfling ma lepsi evac!

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 16/03/2007 :  11:35:20  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno
Abych pravdu rekl, tak vzhledem k tomuhle omylu si nejsem jisty ani s pravdivosti zbytku prispevku, takze bych ho bral s rezervou;-)




Imho zbytek můžeš brát vážně Erdisk se možná spelt v DIS/PSI ale jinak je to kvalitní hráč a určitě ví o čem píše kor když rangera hraje.


Noe

Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 16/03/2007 :  11:45:04  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe
Imho zbytek můžeš brát vážně Erdisk se možná spelt v DIS/PSI ale jinak je to kvalitní hráč a určitě ví o čem píše kor když rangera hraje.


Ok, ja ho neznam a v podpisu nic nema, takze muzu soudit jen podle postu.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 16/03/2007 :  12:29:51  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mortexe

quote:
Originally posted by Firian

Disciple nemá CC, třeba myslel Psionica.



Disciple ma 3Os stun jako counter attack.Dobrá abilita pokud přebere aggro.


Mno kdyz disciple prebere aggro nic se nevyrovna FD. Je to jedno kliknuti a v grupe 100% ucinnost.
Tu paralyzu co ma disciple je leda tak fun specka... modelova situace:

Predpokladejme, ze uz je pomezovano, pocharmovano a porad jeste je 1 mob volny a zacal si vsimat discipla. V tuhle chvili hazu fd (otazka 1sec i s cooldownem) a i tak pokud me mlati zluty 4 teckac koncim na 30% hp. Mno a kdybych mel toho moba paralyzovat tak nasleduje toto: pretargetovani na moba co me mlati (uz to je v tom chumlu umeni), pokud jsem na 50% hp nasleduje heal. Cekani na cooldown (popr. dalsi heal) abych mohl pouzit specku Feint po ktere opet nasleduje cekani na pouziti "dobreho" couteratacku Paralyzing Touch jenz ma v popisku toto:Counterattack that stuns your opponent for 30 seconds, or until they are hit. Only usable after a Feint. Requires weapon (nuti me to pouzivat zbran).

Takze pokud me do te doby nez tuhle srandu absolviji mob nezabije, tak sem pasak a mezitim mi umre tank protoze se lecim sam misto tanka a snazim se o CC

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

Ryarr
Starting Member

43 Posts

Posted - 09/01/2008 :  11:26:51  Show Profile Send Ryarr a Private Message  Reply with Quote
Muzete kdo hrajete napsat jestli se od posledniho postu neco zmenilo?

Zkousim momentalne v ramci free time trosku jednotlivy classy, ted se mi celkem zalibila halfling klericka, mate nekdo zkusenost se hranim za klerika na lev 30+ ?

Kostilam ret. (VG)
Hromobyj ret. (EQ2)
Mrtvychlapec (AoC, Targuen, 1. centurion V. kohorty)
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 09/01/2008 :  12:53:53  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ryarr

Muzete kdo hrajete napsat jestli se od posledniho postu neco zmenilo?

Zkousim momentalne v ramci free time trosku jednotlivy classy, ted se mi celkem zalibila halfling klericka, mate nekdo zkusenost se hranim za klerika na lev 30+ ?


tady uz kazdy radeji na zkusenost s vg zapomnel ;p

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 09/01/2008 :  16:01:53  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nekrotyrael
tady uz kazdy radeji na zkusenost s vg zapomnel ;p


Ja ne, VG mne bavil co se pve tyce vic nez EQ2. Nez jsem ho dohral:(
Ad povolání. Každé povolání mělo něco do sebe a bylo jiné než to další. Fňuk.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje


Edited by - tojejedno on 09/01/2008 16:33:45
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 09/01/2008 :  17:44:24  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
cleric je nejsilnejsi soloer ve hre a hra za nej na 30+ pro me byla velmi nudna jelikoz stacilo koukat na tv a u solovani mackat 1-2-3, v dobre grupe stacilo mackat 1-2

celkovy pocet abilit je jako u ostatnich class, vetsina je ale pouzitelna je ve velmi specificke situace nebo za krize do ktere se ovsem cleric dostane ztezi

jeste k solovani, usolujes kde co ale brutalne pomalu, celkove me ta classa nebavila ale je huste overpowered

lastfm
Go to Top of Page

zdena
Starting Member

45 Posts

Posted - 09/01/2008 :  20:24:12  Show Profile Send zdena a Private Message  Reply with Quote
souhlas :) ale podle mne je to dobre...
klerda je fajn povolani pro nekoho kdo tyhle hry moc neumi nebo ma problemy s pingem/fps
moc se toho tam nemuze pokazit a v nouzi muze klerda ustat na chvili docela dost dmg i bez zasahu hrace a pak se jeste stihnout vylecit

navic s kazde povolani je jine a casto vyzaduje jiny pristup kdyz jste jen dva napr.
taky zalezi co mlatite, jsou situace kdy ti staci:
-follow
-utocny mod a zbran
-autocombat :)
a muzes jit veceret

a na vyssim lvl si klerda pekne zahraje v neuplne grupe v dungu :)
v plne grupe jsi jen male kolecko v masinerii na zabijeniat mas jakekoli povolani
Go to Top of Page

godlike
New Member

209 Posts

Posted - 10/01/2008 :  09:42:38  Show Profile  Send godlike an ICQ Message Send godlike a Private Message  Reply with Quote
quote:
... Nez jsem ho dohral:(



Pridali APW a myslim ze lide na 50 maji zase na par mesicu co delat.

Vanguard-Xanadu-retired
EQ2-MDK-retired
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 10/01/2008 :  11:09:27  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by godlike

quote:
... Nez jsem ho dohral:(



Pridali APW a myslim ze lide na 50 maji zase na par mesicu co delat.


Trochu pozde...

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 10/01/2008 :  13:17:09  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
jeste k tem bugum, momentalne mam okolo 500 questu hotovejch z nichz 1 byl bugnutej, napsal jsem petici a druhej den jsem mel v poste od gm predmet kterej byl bugnutej a nedropoval.

myslis ze to je velmi hezkej pomer.

lastfm
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 10/01/2008 :  14:33:42  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

cleric je nejsilnejsi soloer ve hre a hra za nej na 30+ pro me byla velmi nudna jelikoz stacilo koukat na tv a u solovani mackat 1-2-3, v dobre grupe stacilo mackat 1-2

celkovy pocet abilit je jako u ostatnich class, vetsina je ale pouzitelna je ve velmi specificke situace nebo za krize do ktere se ovsem cleric dostane ztezi

jeste k solovani, usolujes kde co ale brutalne pomalu, celkove me ta classa nebavila ale je huste overpowered



tak to bylo asi u vic clasu aspon u sorca rozhodne... jednou sem u toho usnul. usnout u MMO a este k tomu nekdy kolem 9 vecer to uz je fakt sila a mega nuda :)

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

zdena
Starting Member

45 Posts

Posted - 10/01/2008 :  16:33:43  Show Profile Send zdena a Private Message  Reply with Quote
usnul?
tomu bych tak veril u
-kraftu kdyz dodelavas lvl
-harvestu jako vys
-diplomacie jako vys.
vsechny cinnosti vys jsou fajn ale kdyz je delas moc dlouho najednou, je to jako u kazdeho "kraftu" nakonec porad to same dookola
-byl jsi po 18 sichte
-malo spis v noci a vybral sis "nudny" cil

nejzajimavejsi je cestovat a objevovat npc/mista/questy/namedy/vzacne harvesty.
musim priznat ze ted kdyz dali soby sem letel mimo svou obvyklou leteckou trasu a objevil sem hned vedle vesnice utajene misto o kterem sem do te doby nemel ani tuseni

tohle mi pripomnelo lidi kteri neznaji internet ja jim reknu ze si pro zacatek muzou najit co je zajima, zjistit novinky , promluvit se zajimavymi lidmi a oni se me pak ptaji "a co tam mam vlastne delat"
Go to Top of Page

Ryarr
Starting Member

43 Posts

Posted - 10/01/2008 :  19:18:10  Show Profile Send Ryarr a Private Message  Reply with Quote
Testuju ted barda, zatim travim energii tim ze prolezam anglicka fora a ucim se delat makra
Barda asi neni uplne jednoduchy hrat, ale vypada to ze kdyz se to umi muze to byt velmi uzitecny a dobry char

http://www.vgbards.com/forums/index.php?topic=2498.0


Kostilam ret. (VG)
Hromobyj ret. (EQ2)
Mrtvychlapec (AoC, Targuen, 1. centurion V. kohorty)

Edited by - Ryarr on 10/01/2008 19:45:20
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 10/01/2008 :  20:18:07  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ryarr

Testuju ted barda, zatim travim energii tim ze prolezam anglicka fora a ucim se delat makra
Barda asi neni uplne jednoduchy hrat, ale vypada to ze kdyz se to umi muze to byt velmi uzitecny a dobry char

http://www.vgbards.com/forums/index.php?topic=2498.0




Bard je overpowered, stejne jasko kazdy jiny povolani ve VG;-) a je to ultimatni support.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

godlike
New Member

209 Posts

Posted - 11/01/2008 :  01:08:40  Show Profile  Send godlike an ICQ Message Send godlike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ryarr

Testuju ted barda



jo kdybych nekdy chtel zkusit off fightera bude to bard, oproti eq2 je ve vg daleko vetsi reznik a stale vynikajici support.

Vanguard-Xanadu-retired
EQ2-MDK-retired
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 11/01/2008 :  08:12:25  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Barda hraju (32 atm).
To jeho zarazani do offensive fighteru je spis vtipek - co se tyce dps tak je jednoznacne nejmensi z offensive melee. A pravdepodobne mensi nez u Wara. Ale je to ultimatni utility char - umi v podstate vsechno (vetsinu veci sice o neco hur nez ostatni, ale ma snad vsechny veci co se ve hre vyskytujou :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 11/01/2008 :  09:21:07  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Barda hraju (32 atm).
To jeho zarazani do offensive fighteru je spis vtipek - co se tyce dps tak je jednoznacne nejmensi z offensive melee. A pravdepodobne mensi nez u Wara. Ale je to ultimatni utility char - umi v podstate vsechno (vetsinu veci sice o neco hur nez ostatni, ale ma snad vsechny veci co se ve hre vyskytujou :)



tak to jsem s tebou byl asi v trengal keepu tusim v pondeli v grupe

lastfm
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 11/01/2008 :  09:24:46  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zdena

usnul?
tomu bych tak veril u
-kraftu kdyz dodelavas lvl
-harvestu jako vys
-diplomacie jako vys.
vsechny cinnosti vys jsou fajn ale kdyz je delas moc dlouho najednou, je to jako u kazdeho "kraftu" nakonec porad to same dookola
-byl jsi po 18 sichte
-malo spis v noci a vybral sis "nudny" cil

nejzajimavejsi je cestovat a objevovat npc/mista/questy/namedy/vzacne harvesty.
musim priznat ze ted kdyz dali soby sem letel mimo svou obvyklou leteckou trasu a objevil sem hned vedle vesnice utajene misto o kterem sem do te doby nemel ani tuseni

tohle mi pripomnelo lidi kteri neznaji internet ja jim reknu ze si pro zacatek muzou najit co je zajima, zjistit novinky , promluvit se zajimavymi lidmi a oni se me pak ptaji "a co tam mam vlastne delat"



ani jedno bylo to dokonce o vikendu :) a bylo to v takovym tom otevrenym dungu pro cca lvl 25+ proste sem tam tak behal mackal 1 a 2 a najednou koukam ze sem mrtvej a parta uz davno neni :)

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 11/01/2008 :  09:51:24  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak
tak to jsem s tebou byl asi v trengal keepu tusim v pondeli v grupe



To je docela mozny v TK jsem se tou dobou motal :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 11/01/2008 :  10:21:41  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Barda hraju (32 atm).
To jeho zarazani do offensive fighteru je spis vtipek - co se tyce dps tak je jednoznacne nejmensi z offensive melee. A pravdepodobne mensi nez u Wara.


Někdo musí být poslední. Vzhledem k tomu, že grupě zvedá DMG output +- o 100% (doufám že ho nerfli:-)), tak bych si dovolil říct, že jeho damáž je asi tak dvakrát vyšší, než druhýho v pořadí;-)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 11/01/2008 :  10:34:27  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno
Někdo musí být poslední. Vzhledem k tomu, že grupě zvedá DMG output +- o 100% (doufám že ho nerfli:-)), tak bych si dovolil říct, že jeho damáž je asi tak dvakrát vyšší, než druhýho v pořadí;-)



Barda pry ponerfovali znacne (podle bard for - ja hraju chvili) a full DPS song pry pridava cca 30% (coz je porad hodne slusne) :)
Bardovo osobni dps je strasne zavisly na critech - pokud crituju tak delam velice slusnej dmg (i kdyz v porovnani s monkem je to porad rucni pila proti cirkularce :) ... pokud nekrituju tak nedelam dmg skoro zadnej :)

Ale ja si nestezuju - do barda jsem sel s tim, ze je to support takze jsem spokojen.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 11/01/2008 :  11:00:53  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus
Bardovo osobni dps je strasne zavisly na critech - pokud crituju tak delam velice slusnej dmg (i kdyz v porovnani s monkem je to porad rucni pila proti cirkularce :) ... pokud nekrituju tak nedelam dmg skoro zadnej :)


To je pravda, ale tuším, že jsem mohl mít tak kolem 50% krit a navíc s tou 100% kritovou speckou jsem byl hned v chainu, takže chain jel hned, jakmile byl up.
Ad nerf písničky: Zasloužili jsme si to;-) Ale tuším, že to nerfovali spíš tu totální support písničku s dotkama a prockou.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 14/01/2008 :  08:59:44  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by tojejedno
Někdo musí být poslední. Vzhledem k tomu, že grupě zvedá DMG output +- o 100% (doufám že ho nerfli:-)), tak bych si dovolil říct, že jeho damáž je asi tak dvakrát vyšší, než druhýho v pořadí;-)



Barda pry ponerfovali znacne (podle bard for - ja hraju chvili) a full DPS song pry pridava cca 30% (coz je porad hodne slusne) :)
Bardovo osobni dps je strasne zavisly na critech - pokud crituju tak delam velice slusnej dmg (i kdyz v porovnani s monkem je to porad rucni pila proti cirkularce :) ... pokud nekrituju tak nedelam dmg skoro zadnej :)

Ale ja si nestezuju - do barda jsem sel s tim, ze je to support takze jsem spokojen.


Oni uz monkove konecne delaji dmg?

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

zdena
Starting Member

45 Posts

Posted - 14/01/2008 :  10:16:59  Show Profile Send zdena a Private Message  Reply with Quote
nevim kolik daval pred tim ale na 37 lvl mi rikal kamos ze minotaurovi 4t 39lvl dal konecne 15k dmg
myslis ze je to uz dost?
on si mnicha pochvaloval jako best
stejne je zajimavy ze at sem hral s kymkoli tak mi rikal je jeho povolani je best.
dava to prostor k zamysleni ne?
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 14/01/2008 :  10:33:20  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zdena
stejne je zajimavy ze at sem hral s kymkoli tak mi rikal je jeho povolani je best.
dava to prostor k zamysleni ne?


Jak uz jsem napsal vyse, vsechny povolani ve VG jsou best a overpowered. Samozrejme se najde vzdycky par whineru, ale spousta lidi s kterymi sem hral si svoje povolani pochvalovalo.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 14/01/2008 :  11:38:17  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
Celkem je mi smutno po Disciplovi a kdyz koukam co vse mu pridali a upravili, tak zamackavam slzicku.
Koukal jsem se na fora a je tam celkem par mesicu mrtvo a clovek se nic noveho o disciplovi nedovi, jak se ted s nim lidem hraje...
Skoda, ze to ve VG dopadlo, jak dopadlo....

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 14/01/2008 :  21:42:27  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pedro
Oni uz monkove konecne delaji dmg?



Monk je jedno z povolani co uz ma po rewampu takze je fixlej a dmg dela jak krava.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Ryarr
Starting Member

43 Posts

Posted - 15/01/2008 :  20:08:51  Show Profile Send Ryarr a Private Message  Reply with Quote
Jo?
Pokracuji v testovani, monka jsem zatim vynechal. Docela me zklamal thief. Cekal jsem masinku na maso a zatim jsem mel na lev 10 problem zabit 2 lev 10 moby pokud se mi nepovedl ze stinu critical tak to bylo tak fifty fifty...

Kostilam ret. (VG)
Hromobyj ret. (EQ2)
Mrtvychlapec (AoC, Targuen, 1. centurion V. kohorty)
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 15/01/2008 :  22:15:42  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ryarr

Jo?
Pokracuji v testovani, monka jsem zatim vynechal. Docela me zklamal thief. Cekal jsem masinku na maso a zatim jsem mel na lev 10 problem zabit 2 lev 10 moby pokud se mi nepovedl ze stinu critical tak to bylo tak fifty fifty...



Treba jsou ty chary do grupy?;)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Ryarr
Starting Member

43 Posts

Posted - 15/01/2008 :  22:46:33  Show Profile Send Ryarr a Private Message  Reply with Quote
Ale jo, ja nerikam ze ne. Kazdy char by mel mit svy prinos do grupy. Ale od thiefa bych cekal primarne dps ev. nejake stuny.
Nic ve zlym, ja zas chapu ze kdyz si ty chary vytahnu do lev 10-15 je to jen orientacni srovnani, na lev 30 to muze bejt uplne jiny.
Mimochodem ted vecer jsem rozjel orka monka a zatim dost brutalni damage, kdyz to porovnam s tim vcerejsim thiefem tak bych odhadl tak 2 nasobnej...

Kostilam ret. (VG)
Hromobyj ret. (EQ2)
Mrtvychlapec (AoC, Targuen, 1. centurion V. kohorty)
Go to Top of Page

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 16/01/2008 :  08:13:08  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
Thief dělá téměr svou veškerou dmg zezadu a to na solo zase nijak moc nejde, je to class hlavně do grupy, kde se teprve projeví jeho schopnost dělat dmg.... Stuny samozřejmě má, ale ne na tak malém lvl.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 16/01/2008 :  09:42:44  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ryarr

Jo?
Pokracuji v testovani, monka jsem zatim vynechal. Docela me zklamal thief. Cekal jsem masinku na maso a zatim jsem mel na lev 10 problem zabit 2 lev 10 moby pokud se mi nepovedl ze stinu critical tak to bylo tak fifty fifty...




Rogue je v podstate jedinej char o kterym ti lidi reknou, ze je nevhodnej na solo.
Dela sice nejvetsi melee dmg - ale pouze za podminky ze je v hidu a zezadu - pokud tohle nesplni tak ma dmg o hodne slabsi.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 16/01/2008 :  17:00:37  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ryarr

Jo?
Pokracuji v testovani, monka jsem zatim vynechal. Docela me zklamal thief. Cekal jsem masinku na maso a zatim jsem mel na lev 10 problem zabit 2 lev 10 moby pokud se mi nepovedl ze stinu critical tak to bylo tak fifty fifty...




zalezi i na equipu ktery je na tehle nizkejch levelech dost spatnej, normalne si da rogue 2* na svym levelu na jednu ranu z hidu zezadu

lastfm
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 06/03/2008 :  08:36:53  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
Hraje nebo hrál tu někdo wariora .... začal jsem ho hrát, očekávám že nebude na levelování potažmo solo nic moc. Chci ho jet jako dpsera s dual wield, příp. občas pro grupu zatankovat. Dá se tak warior ve Vanguardu hrát? Myslím jako dual wield dmg dealera?
Go to Top of Page

godlike
New Member

209 Posts

Posted - 06/03/2008 :  14:45:05  Show Profile  Send godlike an ICQ Message Send godlike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnold

Hraje nebo hrál tu někdo wariora .... začal jsem ho hrát, očekávám že nebude na levelování potažmo solo nic moc. Chci ho jet jako dpsera s dual wield, příp. občas pro grupu zatankovat. Dá se tak warior ve Vanguardu hrát? Myslím jako dual wield dmg dealera?



No ja hraju drunken monka a za sebou v brotherhoodu jsem tahnul DK jako tanka do dungu kdyby bylo treba ale na levelu 30 jsem ho odpojili protoze jsem zjistili ze s drunken monkem odtankuju(udrzim agro) vse s prehledem a navic mam tak 3x vetsi dps. Uvidim jak to ted pujde v RI ci pri crypt eventech. take asi pomaha ze mam stale dost namaklej equip, cervene zbrane, heroic zaklad a par ostatnich veci v rare, docela mne stve ze jsem uz vyhazel polovinu veci co jsem nagrindil ve wardshipu. Tank je tank a s monkem je nutne se v groupe predem dohodnout na mezzu ci charmu addu aby te mlatil jen jeden mob ale pokud si chces zatankovat jen obcas tak spise doporucuju toho monka.

Vanguard-Xanadu-retired
EQ2-MDK-retired
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 06/03/2008 :  19:05:09  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by godlike

quote:
Originally posted by Arnold

Hraje nebo hrál tu někdo wariora .... začal jsem ho hrát, očekávám že nebude na levelování potažmo solo nic moc. Chci ho jet jako dpsera s dual wield, příp. občas pro grupu zatankovat. Dá se tak warior ve Vanguardu hrát? Myslím jako dual wield dmg dealera?



No ja hraju drunken monka a za sebou v brotherhoodu jsem tahnul DK jako tanka do dungu kdyby bylo treba ale na levelu 30 jsem ho odpojili protoze jsem zjistili ze s drunken monkem odtankuju(udrzim agro) vse s prehledem a navic mam tak 3x vetsi dps. Uvidim jak to ted pujde v RI ci pri crypt eventech. take asi pomaha ze mam stale dost namaklej equip, cervene zbrane, heroic zaklad a par ostatnich veci v rare, docela mne stve ze jsem uz vyhazel polovinu veci co jsem nagrindil ve wardshipu. Tank je tank a s monkem je nutne se v groupe predem dohodnout na mezzu ci charmu addu aby te mlatil jen jeden mob ale pokud si chces zatankovat jen obcas tak spise doporucuju toho monka.



jj četl na forech jsem že monk je slušná mlátička. no uvidím raději mám něco oplácaný železem s pořádným swordem v pracce zatím je to slušnej řezník ale uvidím na dalších levelech .... je to funny když ti něco kritne je mob na dvě rány dole ...
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,33 seconds. on eygor Snitz Forums 2000