Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vanguard
 Vanguard General
 Paladin
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 14/04/2008 :  21:00:47  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Prosil bych .. nez ho poradne rozjedu o nejake postrehy o paladinovi.
Jake zbrane (mec a stit nebo i obojrucne zbrane?)
A podobne veci.
Dekuju moc

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 15/04/2008 :  10:23:24  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
warr dual wield
sk obouruc
pal stit + jednoruc

lastfm
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 15/04/2008 :  17:04:44  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
a DK je lepsi :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 15/04/2008 :  20:12:36  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
mozna je DK lepsi ale na RB prej zase paladin ^^
Uvidíme .. a jak je to s atributama ?
STR .. CON .. a ??
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 15/04/2008 :  23:03:41  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
na solo je nejdulezitejsi DEX (crit) na raid CON

lastfm
Go to Top of Page

godlike
New Member

209 Posts

Posted - 16/04/2008 :  15:55:47  Show Profile  Send godlike an ICQ Message Send godlike a Private Message  Reply with Quote
ja bych osobne uz nesoloval s nicim jinym nez dps classou, tankum a healum vsechno trva tak hrozne dlouho a preferoval bych classu se speedem. jinak s tema atributama si nejsem jisty zda dex je zrovna to prave pro paladina. Paladin ma prej take mit nejnizsi dps z tanku. Hraju monka a nejvetsi dps mam pri max str a int(neni to preklep) a vim treba war ma blok odvozene od str coz v kompinaci s bonusem kterej to dava do attacku dela atribut cislo jedna. No a na raidy a tezky content(grifon,..) uz se opravdu resi predevsim hp(con) a schopnost udrzet agro.

Dale je pravda co tu padlo o rozdeleni a paladin je stit/mec. Oproti jinym hram to tu pri rewampu rozdelili dost striktne a nema cenu se pokouset hrat s necim jinym, stejne jako dk proste musi mit obourucku a war dual.

Vanguard-Xanadu-retired
EQ2-MDK-retired
Go to Top of Page

ninoki
Starting Member

21 Posts

Posted - 16/04/2008 :  17:14:47  Show Profile Send ninoki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel

mozna je DK lepsi ale na RB prej zase paladin ^^
Uvidíme .. a jak je to s atributama ?
STR .. CON .. a ??



dex nebo wis/vit, ale hlavni je rasa (pro tanka je dobra rasovka k nezaplaceni)

a porid si short sword, protoze ten 5% crit bonus se opravdu hodi (vic nez vetsi dmg a zbrane muzes po critu prehazovat)
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 16/04/2008 :  17:21:23  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by godlike

ja bych osobne uz nesoloval s nicim jinym nez dps classou, tankum a healum vsechno trva tak hrozne dlouho a preferoval bych classu se speedem. jinak s tema atributama si nejsem jisty zda dex je zrovna to prave pro paladina. Paladin ma prej take mit nejnizsi dps z tanku. Hraju monka a nejvetsi dps mam pri max str a int(neni to preklep) a vim treba war ma blok odvozene od str coz v kompinaci s bonusem kterej to dava do attacku dela atribut cislo jedna. No a na raidy a tezky content(grifon,..) uz se opravdu resi predevsim hp(con) a schopnost udrzet agro.

Dale je pravda co tu padlo o rozdeleni a paladin je stit/mec. Oproti jinym hram to tu pri rewampu rozdelili dost striktne a nema cenu se pokouset hrat s necim jinym, stejne jako dk proste musi mit obourucku a war dual.



No a hlavně většinou v guildách máš main tanka a offtanka obsazenýho, tak když si vyleveluju dalšího tanka tak se moc do raidů nedostanu. S dps nebo healem mám podle mě šanci větší.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,08 seconds. on eygor Snitz Forums 2000