Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Lineage II
 Lineage II
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

Kromus
New Member

459 Posts

Posted - 02/05/2004 :  19:33:40  Show Profile  Send Kromus an ICQ Message Send Kromus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Tak tak, obevi se ti v account info na webu, na mail necekej



Nevim na forech rikaly neco o "confirmation email" v kterem by melo byt potvrdeni o funkcnosti CC a CD key... Jeste jsem to neskousel, takze jakmile to koupim, objevi se mi pri informaci o accountu ten key , hodim ho do beta acc (aktivuje se) a muzu hrat?

Kromus, member of Clan of Northern Territory, DP (store administrator/retired)
Kromus, lvl 70 Barbarian Berserker <MdK>, Runnyeye server, EQ2 (retired)

Thoros, rifleman/sniper 24th panzerbrigade, WWII online (hybernating)
Modgud, EVE online (retired)
Go to Top of Page

Darkmage
Starting Member

44 Posts

Posted - 03/05/2004 :  09:07:39  Show Profile Send Darkmage a Private Message  Reply with Quote
NA e-mail ti prijde akorad podekovani a nejake keci. Seriak se ti hned obevi po pladbe ve tvem uctu pod biling info v ramecku kde mas hru, verzy a aktivate tlacitko. Kdyz das aktivate tak vlozis cislo a tak po 5-10 minutach se ti hra zaktivuje.
Jinak patch byl pri prechodu na ostrou verzy asi 25 meb a dva male jiz v prubehu ostreho provozu.

Jinak ja hraji na 6 serveru. Hralo nas tu vice, ale zatim jen dva si to platime.
Ja jsem level 21 human wizard vetsinou jsem v gludio castle town a bojuji v ruins of despair.
Lital jsem i po westeland, ale to nikomu nedoporucuji jsou tam pekne vostry potvory, ale na tom nezalezi i tak jsem si tam nasel mistecka, kde dostavam 1500 exp a kolem 80SP ,ale je to tak bugova vec, ze jsem mel sto chuti se na celou hry vykaslat. Chteji platit a maji tam chyby - jdu tunelem a mlati me postavy ktere jsou nademnou na povrchu, 3x jsem propadl texturama kamsi do neznama kde padate asi 10 sekund a pak stojite na obrovske modre nebo zelene plose proste uplna magorarna a samozrejmne potvory kdesi nadvama vas mlati jako by jste stali u nich diky temto kravinam jsem prisel o plno exp.
No zdimat penize umeji, ale nejradeji bych jim poslal malou odmenu
Go to Top of Page

Darkmage
Starting Member

44 Posts

Posted - 03/05/2004 :  16:03:24  Show Profile Send Darkmage a Private Message  Reply with Quote
Jeste bych si rad nechal poradit, jestli nekdo nezna nejake triky a postupy na penize jak nejlepe vydelat. Rad si necham poradit protoze z potvor pada almuzna a ceny veci jsou zavratneeeee:)
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 03/05/2004 :  16:48:02  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Toz jsem se vcera presunul na server 1 (nova postava, o moznosti presunu nic nevim), takze je tam momentalne 6 hrajicich cesky mluvicich lidi v klanu RychleSipy ;)

Cimz tez dekuji za vrele prijeti v klanu.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 03/05/2004 :  16:51:11  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Ad moneymaking: Zalezi dost jakou mas startovni lokaci, rozhodne ale doporucuju delat questy, je to docela vydatny zdroj financi krom obirani chodaku mobiku.

Nektere questy se daji brat opakovane, v dark elven village beru stale dokola fungus quest a zombie quest (kryci nazvy, ve hre se to jmenuje jinak ale ukol je loveni hub potazmo zombii). Za kazdy je 2k adena.
Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 03/05/2004 :  17:54:38  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote
Jeee ,ja chci taky do RychlychSipu...ale jak to vidim karta mi prijde
tak nejdrive v pondeli za tyden( o patku tento tyden si muzu
nechat asi jen zdat)...Uz se nemuzu dockat:o)
Doufam, ze mi do te doby nesmazou postavy.

Jinak uz vidim jak tam budu chodit ajko nejvetsi "socka|" mezi nabusenejma amikama:o)...to vydelavani adena je fakt dost krutyyy...snad horsi jak v real life...



Edited by - Dayyo on 03/05/2004 17:55:47
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 03/05/2004 :  17:57:18  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
omg..tak creditka bude az za tri tydny.. myslite ze kdybych si koupil celou krabici tak muzu zacit hrat i bez creditni karty ten mesic zdarma???pocitam ze krabice by mohla do 10dnu prijit...

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 03/05/2004 :  18:01:05  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote
Jeste k tem adena: o houbach se mi uz i zdalo...chodila jsem na ne
porad( jak v dark elven tak normal elven meste), pak na quest s pavoukama( za 1000 adena a 600 expu-opakovaci furt dokola)
Pak byl dost slusne placeny quest v dark village za 6000 adena...jen se projit do Gludinu a predat tam dopis.-ale dal se jen jednou,
Jinak q..jsou popsany na warcry.com a nebo universalrealms...
Bez toho navodu..bych asi dodnes honila kaboo orcy:o)
No a pak se da vydelat 10 000 adena za fang od bosse v elfim dungu:
Varool Foul Claw-ale on je dost hluboko....a je to tam o zivot :o)
...ale da se opakovat!


Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 03/05/2004 :  18:10:50  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beldor5

omg..tak creditka bude az za tri tydny.. myslite ze kdybych si koupil celou krabici tak muzu zacit hrat i bez creditni karty ten mesic zdarma???pocitam ze krabice by mohla do 10dnu prijit...




No jo ,,ale tu krabici zaplatis cim??? snad taky mezinarodni kartou....ne??!!!


Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 03/05/2004 :  18:34:26  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dayyo

quote:
Originally posted by beldor5

omg..tak creditka bude az za tri tydny.. myslite ze kdybych si koupil celou krabici tak muzu zacit hrat i bez creditni karty ten mesic zdarma???pocitam ze krabice by mohla do 10dnu prijit...




No jo ,,ale tu krabici zaplatis cim??? snad taky mezinarodni kartou....ne??!!!

Mno u Eshopu je tech moznosti mnohem vice,dokonce to jde zaplatit i prevodem na ucet,i kdyz to vetsinou sezere dost velke prachy

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 03/05/2004 :  20:59:58  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Obavam se, ze ti PlayNC nedovoli zalozit account bez zadani udaju o kreditce a bez nej se neda vyrobit herni ucet.

I kdyz jestli uz mas ucet z bety tak v tom mozna problem nebude...
Go to Top of Page

NoramKel
Starting Member

19 Posts

Posted - 03/05/2004 :  21:00:22  Show Profile  Send NoramKel an ICQ Message Send NoramKel a Private Message  Reply with Quote
jeste jeden dotaz ta karta musi byt EMBOSovana ?
Mam ucet u PostovniSporitelny takze tam je za novou embos kartu 500,-
za neEMBOS 200,- tak abych nevzal spatnou
jinak Visa/ EC/MC je jednou co ,ze?
Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 03/05/2004 :  21:16:13  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoramKel

jeste jeden dotaz ta karta musi byt EMBOSovana ?
Mam ucet u PostovniSporitelny takze tam je za novou embos kartu 500,-
za neEMBOS 200,- tak abych nevzal spatnou
jinak Visa/ EC/MC je jednou co ,ze?



Hlavne musi byt embossovana !! bud Visa nebo MC....jinou neuznavaji Nc...pak uz jine co jedou ve svete:o)


Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 03/05/2004 :  22:25:27  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Obavam se, ze ti PlayNC nedovoli zalozit account bez zadani udaju o kreditce a bez nej se neda vyrobit herni ucet.

I kdyz jestli uz mas ucet z bety tak v tom mozna problem nebude...

Presne to je muj pripad,bohuzel jsem obhlid Eobchody a nejlevnejsi co jsem zahlid bylo 47+8(doprava)+10(strhnou za prevod)...vyderaci..:( nebude to prodavat JRC?

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Kromus
New Member

459 Posts

Posted - 03/05/2004 :  22:35:53  Show Profile  Send Kromus an ICQ Message Send Kromus a Private Message  Reply with Quote
Taaakze, kreditka dosla, beta ucet aktivni, zalozil jsem novou postavu s jmenem Thorngard, momentalne lvl 11 orc war (Gustin). Jestli by tam nekdo hral a mel na prodej longsword nebo neco blunt patk 24 a fast attack, ozvete se plz, dik.

Kromus, member of Clan of Northern Territory, DP (store administrator/retired)
Kromus, lvl 70 Barbarian Berserker <MdK>, Runnyeye server, EQ2 (retired)

Thoros, rifleman/sniper 24th panzerbrigade, WWII online (hybernating)
Modgud, EVE online (retired)
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 03/05/2004 :  23:22:29  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beldor5nejlevnejsi co jsem zahlid bylo 47+8(doprava)+10(strhnou za prevod)...vyderaci..:( nebude to prodavat JRC?


JRC mi dalo ofic vyjadreni ze v dohledne dobe nepremysli o tom ze by tuto hru nabizeli. holt .. kdo chce kam ..

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Adria
Starting Member

23 Posts

Posted - 04/05/2004 :  06:45:44  Show Profile Send Adria a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beldor5

omg..tak creditka bude az za tri tydny.. myslite ze kdybych si koupil celou krabici tak muzu zacit hrat i bez creditni karty ten mesic zdarma???pocitam ze krabice by mohla do 10dnu prijit...



Nemuzes hrat bez karty i kdyz budes mit krabici. V krabici nic neni jen 2 cd, manual o nicem :-)) a par letacku. Nekdo tu psal o nejakem plakatu hehe tak ten jsem nikde nevidel :-)
Pak je v te krabici seriove cislo a to si muzes za stejnou cenu koupit na webu a hned hrat. Mailem se posila jenom potvrzeni ze creditni karta jede a platba probehla ale cislo mas hned pri objednavce. I kdyz budes mit krabici a seriove cislo hry tak i kdyz je prvni mesic zadarmo tak porad tam musis zadat cislo kreditky nebo cislo herni karty. Oni prodavaji i herni karty ktere jsou na vice mesicu a levnejsi nez mesicni poplatek.
Jinak osobne si myslim ze se dokonale nevyplati komukoliv mimo usa objednavat krabici :-) Ja mam oboji i krabici i klic z webu takze vim o cem to je :-)
Go to Top of Page

Adria
Starting Member

23 Posts

Posted - 04/05/2004 :  06:48:33  Show Profile Send Adria a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dayyo

Jeee ,ja chci taky do RychlychSipu...ale jak to vidim karta mi prijde
tak nejdrive v pondeli za tyden( o patku tento tyden si muzu
nechat asi jen zdat)...Uz se nemuzu dockat:o)
Doufam, ze mi do te doby nesmazou postavy.

Jinak uz vidim jak tam budu chodit ajko nejvetsi "socka|" mezi nabusenejma amikama:o)...to vydelavani adena je fakt dost krutyyy...snad horsi jak v real life...




Si myslis ze jak to zacalo na ostro tak cely svet zacal hrat a tim padem ti vsichni utikaji v levelech? Myslis ze nejsou kazdy den novi hraci na levelu 1 kdyz ty mas level 20? :-) Tak nebul, vem si nejakou basebalovou palku a uklid to trochu v bance at mas tu kartu rychleji.
Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 04/05/2004 :  07:19:00  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote


Go to Top of Page

darlock
New Member

129 Posts

Posted - 04/05/2004 :  10:16:03  Show Profile Send darlock a Private Message  Reply with Quote
vraj sa da presuvat medzi servrami , zaujimalo by ma ako ?
v predchodzej diskusii som videl narazky na toto tema ale odpoved ziadna . Vie to niekto ?

Anarchy Online Trader Darlockus
PlanetSide My Character
LOTRO : Tallrian- elf -hunter
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 04/05/2004 :  11:23:52  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
vraj sa da presuvat medzi servrami , zaujimalo by ma ako ?



Zadne oficialni vyjadreni o tom, ze by to slo, mi neni znamo
Go to Top of Page

Darkmage
Starting Member

44 Posts

Posted - 04/05/2004 :  14:47:22  Show Profile Send Darkmage a Private Message  Reply with Quote
Oficialni vyjadreni jeste neni, neoficialne se proslycha v ramci zaplaceni 1 presun free.
Jinak jsem testil 1 server a tech 120 milisekund oproti 6 je znat jiz pri kliknuti na cast a pri predklikani kouzel.
Nevim jak vy, ale ja mam nej ping stabilne na 6 serveru ze vsech serveru.
Pri zalogovani do hry mi to ukazuje nej ping jen u 6.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 04/05/2004 :  19:09:09  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Popravde je to celkem jedno, kdyz to tuhne tak to tuhne at ti to pise jaky chce ping v logovaci obrazovce, a kdyz to jede tak rozdil nepoznas. Hlavni rozdil je v tom, ze na jednicce je docela hodne lidi. Nicmene take docela hodne cesky mluvicich :)
Go to Top of Page

Zarken
Starting Member

20 Posts

Posted - 04/05/2004 :  19:13:20  Show Profile  Visit Zarken's Homepage  Send Zarken an ICQ Message Send Zarken a Private Message  Reply with Quote
Proste 6ka jedine

Cestou bojovníka - je cesta stínu.
Darem bojovníka - je vnímat to, co nelze vidět.
Duchem bojovníka - je udeřit v tu správnou chvíli.
Osudem bojovníka - je udržovat rovnováhu.

A když je rovnováha zlomena, nastává čas soudu!
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 04/05/2004 :  19:38:27  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Popravde je to celkem jedno, kdyz to tuhne tak to tuhne at ti to pise jaky chce ping v logovaci obrazovce, a kdyz to jede tak rozdil nepoznas. Hlavni rozdil je v tom, ze na jednicce je docela hodne lidi. Nicmene take docela hodne cesky mluvicich :)

Mno ja nevim ,ale v betatestu se mi celkem casto stavalo ze jsem dostaval soulshott lagy(tj vsechno jelo v poho ,ale soulshotty se nabijely s celkem velkym spozdenim a parkrat jsem k vuli toho chcipl )kazdopadne pokud bude umoznen prechod tak jsem pro at se vsichni presunou na nejaky server s lepsim spojenim(nejlip asi vychazi ta 6ka)

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Zarken
Starting Member

20 Posts

Posted - 04/05/2004 :  20:09:15  Show Profile  Visit Zarken's Homepage  Send Zarken an ICQ Message Send Zarken a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beldor5

quote:
Originally posted by Rahman

Popravde je to celkem jedno, kdyz to tuhne tak to tuhne at ti to pise jaky chce ping v logovaci obrazovce, a kdyz to jede tak rozdil nepoznas. Hlavni rozdil je v tom, ze na jednicce je docela hodne lidi. Nicmene take docela hodne cesky mluvicich :)

Mno ja nevim ,ale v betatestu se mi celkem casto stavalo ze jsem dostaval soulshott lagy(tj vsechno jelo v poho ,ale soulshotty se nabijely s celkem velkym spozdenim a parkrat jsem k vuli toho chcipl )kazdopadne pokud bude umoznen prechod tak jsem pro at se vsichni presunou na nejaky server s lepsim spojenim(nejlip asi vychazi ta 6ka)


1 presun postavy na jiny server ma byt zdarma! Takze go go go 6ka

Cestou bojovníka - je cesta stínu.
Darem bojovníka - je vnímat to, co nelze vidět.
Duchem bojovníka - je udeřit v tu správnou chvíli.
Osudem bojovníka - je udržovat rovnováhu.

A když je rovnováha zlomena, nastává čas soudu!
Go to Top of Page

Adria
Starting Member

23 Posts

Posted - 04/05/2004 :  23:42:20  Show Profile Send Adria a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beldor5

quote:
Originally posted by Rahman

Popravde je to celkem jedno, kdyz to tuhne tak to tuhne at ti to pise jaky chce ping v logovaci obrazovce, a kdyz to jede tak rozdil nepoznas. Hlavni rozdil je v tom, ze na jednicce je docela hodne lidi. Nicmene take docela hodne cesky mluvicich :)

Mno ja nevim ,ale v betatestu se mi celkem casto stavalo ze jsem dostaval soulshott lagy(tj vsechno jelo v poho ,ale soulshotty se nabijely s celkem velkym spozdenim a parkrat jsem k vuli toho chcipl )kazdopadne pokud bude umoznen prechod tak jsem pro at se vsichni presunou na nejaky server s lepsim spojenim(nejlip asi vychazi ta 6ka)



Ten presun je smesny ale kdo chce kam ...

Ja osobne zustanu na Bartzu ale kdyz tak uvazuji nad vasi debatou o presunech a pingu :-) Vsechny ty servry pokud vim jsou na jednom stejnem miste :-)) a pokud ma treba ten prvni server pro vas horsi ping tak je to nejspise tim ze na nem je hodne lidi protoze v beta testu jsme meli jenom ten server. Takze logicky vsichni utikejte na jine servry to vam fakt pomuze hehe :-)))
Uz jsem videl vcera debatu o tom ze na jinych servrech jsou vyssi ceny za veci u hracu protoze ty servry jsou relativne prazdne a trpaslici jsou na nizkych levelech takze ceny proti treba bartzu jdou nahoru. A uz to vidim ze casem za par dnu tydnu nebo mesicu budete vsichni co se ted presunete brecet ze 6 ma ping na hovno protoze vsichni chytraci ted utecou na ostatni servry a nejlepe na posledni protoze ten je totalne prazdny a dojde k tomu ze ty posledni servry budou nejvice pretizene :-)) a me to na bartzu pojede jako po masle :-)
Go to Top of Page

Kromus
New Member

459 Posts

Posted - 05/05/2004 :  00:26:56  Show Profile  Send Kromus an ICQ Message Send Kromus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darkmage

Oficialni vyjadreni jeste neni, neoficialne se proslycha v ramci zaplaceni 1 presun free.
Jinak jsem testil 1 server a tech 120 milisekund oproti 6 je znat jiz pri kliknuti na cast a pri predklikani kouzel.
Nevim jak vy, ale ja mam nej ping stabilne na 6 serveru ze vsech serveru.
Pri zalogovani do hry mi to ukazuje nej ping jen u 6.



Taky mam nejlepsi ping na Gustine, je holt na east coast, tj nejbliz k nam ...

Kromus, member of Clan of Northern Territory, DP (store administrator/retired)
Kromus, lvl 70 Barbarian Berserker <MdK>, Runnyeye server, EQ2 (retired)

Thoros, rifleman/sniper 24th panzerbrigade, WWII online (hybernating)
Modgud, EVE online (retired)
Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 05/05/2004 :  07:54:15  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote
No ja zustavam taky na Bartzu- tedy server1.
S tim pingem je to stejne nejak divne- zazila jsem to uz pri hrani Diabla na battle netu- ping byl uplne na houby( myslim ta cisla)
Mne pri hrani na serveru 1 nijak neprislo, ze by to bylo horsi
nez,treba na serveru Erica- kde jsem chvilku zkousela hrat.
Standartne, kdyz se hra zastavila a ja myslela ,že mám lag, tak to bylo vždy přeplněním mojí linky( najelo stahování z dc++, apod..) a nebo amikum prostě spadly servery.Jinak to chodilo vždy OK krom měst- kde se to prostě seká a seká....a myslím, že všude a všem...psali o tom už lidi co hráli korejskou betu..
JInak ještě ten ping zjišťujete jak?? nejakým příkazem ve hře?? (nepř. /fps ?????) nebo se to musí mimo hru??


Go to Top of Page

Darkmage
Starting Member

44 Posts

Posted - 05/05/2004 :  08:07:42  Show Profile Send Darkmage a Private Message  Reply with Quote
Nejlepsi by bylo pokud by otevreli evropsky server:)
Byla i nejaka petice, ale nevim jak je to daleko a jestli se to vubec uskutecni.
Jinak by bylo super kdyby jsme se jako cesi srazili na jednom serveru.
JA sice mam maga zatim jen na 22 levelu, ale ve skupine je sila:)
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 05/05/2004 :  09:25:13  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Adria
Ten presun je smesny ale kdo chce kam ...

Ja osobne zustanu na Bartzu ale kdyz tak uvazuji nad vasi debatou o presunech a pingu :-) Vsechny ty servry pokud vim jsou na jednom stejnem miste :-)) a pokud ma treba ten prvni server pro vas horsi ping tak je to nejspise tim ze na nem je hodne lidi protoze v beta testu jsme meli jenom ten server. Takze logicky vsichni utikejte na jine servry to vam fakt pomuze hehe :-)))
Uz jsem videl vcera debatu o tom ze na jinych servrech jsou vyssi ceny za veci u hracu protoze ty servry jsou relativne prazdne a trpaslici jsou na nizkych levelech takze ceny proti treba bartzu jdou nahoru. A uz to vidim ze casem za par dnu tydnu nebo mesicu budete vsichni co se ted presunete brecet ze 6 ma ping na hovno protoze vsichni chytraci ted utecou na ostatni servry a nejlepe na posledni protoze ten je totalne prazdny a dojde k tomu ze ty posledni servry budou nejvice pretizene :-)) a me to na bartzu pojede jako po masle :-)


Se skusenosti vim ze vetsina lidi uvazuje stejne jako ty a na prvnich 3 serverech bude neustale nejvice lidi = nejvetsi lagy...

http://boards.lineage2.com/tm.asp?m=98712&mpage=6&key=
takze bych rek ze vysoky ping je dam umistenim servru=>na prvnich 5ti to nikdy lepsi nebude

.....
http://volby.kategorie.cz/

Edited by - beldor5 on 05/05/2004 09:41:47
Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 05/05/2004 :  10:58:56  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote
Jo,jo..byla by to parada, kdybychom se sesli vsichni na jednom serveru...ale hra je zatim v zacatku..kdovi , co bude dal...
pochybuji, ze by L2 nemela moznost presunu postav do budoucnosti...
takze uvidime, jak se to vyvine.
Mne naopak se nechce hrat na serveru, kde hraje malo lidi...myslim, ze zivot je tam, kde je rusno
Je divne , ze si vsichni stezujete na lagy..a mne to nikdy nijak
zvlaste nelagovalo...proti treba takovemu battle netu" to bych
nechtela tedy : tam se obcas hrat nedalo!


Go to Top of Page

Kromus
New Member

459 Posts

Posted - 05/05/2004 :  20:23:12  Show Profile  Send Kromus an ICQ Message Send Kromus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dayyo

Jo,jo..byla by to parada, kdybychom se sesli vsichni na jednom serveru...ale hra je zatim v zacatku..kdovi , co bude dal...
pochybuji, ze by L2 nemela moznost presunu postav do budoucnosti...
takze uvidime, jak se to vyvine.
Mne naopak se nechce hrat na serveru, kde hraje malo lidi...myslim, ze zivot je tam, kde je rusno
Je divne , ze si vsichni stezujete na lagy..a mne to nikdy nijak
zvlaste nelagovalo...proti treba takovemu battle netu" to bych
nechtela tedy : tam se obcas hrat nedalo!



Mne to vcera lagovalo, dneska mi to slo uplne v pohode takze nechapu (grrr maintainence 2 hodky v primetime kazdou stredu)... A jinak bych uvital neco jako status poctu lidi online na jednotlivych servrech.

Kromus, member of Clan of Northern Territory, DP (store administrator/retired)
Kromus, lvl 70 Barbarian Berserker <MdK>, Runnyeye server, EQ2 (retired)

Thoros, rifleman/sniper 24th panzerbrigade, WWII online (hybernating)
Modgud, EVE online (retired)
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 05/05/2004 :  21:47:59  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Adria
Vsechny ty servry pokud vim jsou na jednom stejnem miste :-))



Jak to víš ? Četl jsi to někde ? Téměř ve 100 % MMORPG jsou americké servery půl na půl west/east pobřeží právě kvůli pingu. A na west pobřeží to máš 2x tak daleko, takže rozdíl v pingu je znatelný.

I CoH má takto rozdělené servery, takže nepředpokládám, že by jiná hra od stejné firmy na tom byla jinak. My jsme například v CoH shodou okolností zvolili server na east pobřeží.

Edit: Sorry nakvótoval jsem špatného autora. Opraveno.

Edited by - Gabriel on 06/05/2004 12:23:10
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 06/05/2004 :  09:37:20  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel
Jak to víš ? Četl jsi to někde ? Téměř ve 100 % MMORPG jsou americké servery půl na půl west/east pobřeží právě kvůli pingu. A na west pobřeží to máš 2x tak daleko, takže rozdíl v pingu je znatelný.

I CoH má takto rozdělené servery, takže nepředpokládám, že by jiná hra od stejné firmy na tom byla jinak. My jsme například v CoH shodou okolností zvolili server na east pobřeží.

Jo presne tak to je prvnich 5 je na west coast,proto ty pingy 150+ ,dalsi jsou n NYC
vice http://boards.lineage2.com/tm.asp?m=98712&mpage=6&key=
s toho celkem jednoznacne vyplyva ze by bylo nejlepsi se presunout n a setku(nebojim se ze by tam bylo malo lidi)

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 06/05/2004 :  18:34:28  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem si jen tak zkusila svuj account na PlayNc...ze se podivam
a pripravim na to, co budu delat az mi dojde ta kreditka...a oni tam pisou" soucasne neprodavame serial cod k Lineage2 ????!!!!!
To jako myslej vazne..za na furt,? nebo jen prechodne?? No to by me pekne nakrkli..protoze objednat tu hru odnekud z druheho konce
sveta se mi tedy nechce...nevite o tom neco nekdo??? :o((((


Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 06/05/2004 :  18:40:00  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dayyo

Tak jsem si jen tak zkusila svuj account na PlayNc...ze se podivam
a pripravim na to, co budu delat az mi dojde ta kreditka...a oni tam pisou" soucasne neprodavame serial cod k Lineage2 ????!!!!!
To jako myslej vazne..za na furt,? nebo jen prechodne?? No to by me pekne nakrkli..protoze objednat tu hru odnekud z druheho konce
sveta se mi tedy nechce...nevite o tom neco nekdo??? :o((((



Neprodávají ani CoH online. Důvod je si myslím jasný. Pro velký úspěch zavřeno. Shopy se vzbouřily. Řešení jak dostat cdkey ihned je jednoduché, ale to už bych se opakoval po sté...
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 06/05/2004 :  18:46:27  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Jeste vcera to zarucene slo koupit...
Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 06/05/2004 :  19:04:30  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote
To si delaji legraci!!!
Takze ja zaplatim 49.99 za hru, pak 32.72 za dovoz do CR/CDromshop/
kdyz to bude vazit vic jak 0,5 kg..tak jeste 4 dolary!!!!!!
No to neeee...to me tedy pekne nakrkli.:o(((
A jeste vcera to slo....ach jo...


Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 06/05/2004 :  19:19:04  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
7 dolarů airmail.
Go to Top of Page

doomix
Starting Member

15 Posts

Posted - 06/05/2004 :  20:03:57  Show Profile  Send doomix an ICQ Message Send doomix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dayyo

To si delaji legraci!!!
Takze ja zaplatim 49.99 za hru, pak 32.72 za dovoz do CR/CDromshop/
kdyz to bude vazit vic jak 0,5 kg..tak jeste 4 dolary!!!!!!
No to neeee...to me tedy pekne nakrkli.:o(((
A jeste vcera to slo....ach jo...




Nekde psali, ze se ted da Lineage objednat tak ze jim posles penize a oni ti pak poslou link na stahnuti clienta a cd-key, bylo to enkde na ofic. webu, ale mozna sem si to blbe prelozil <)
Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 06/05/2004 :  20:38:52  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote
to doomix: o tom silně pochybuji, že je to tak..na offic. stránce
lineage2 nabízí hru pouze přes různé obchody nebo cd-key za poplatek...ale to zrušili dnes! :o(

To ALL: kdo z vás si tu hru objednal akoupil a prosím odkud,,poradťe
mi..jak dlouho to trvalo, než to dodají. Pravda ten cdromshop vypadá
velice seriosně..ale nezná někdo z vás něco levnějšího( myslím za
tu dopravu ?

To od nich ale není hezké!!!!!


Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 07/05/2004 :  10:40:12  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote
tak mi pěkně brnkají na nervy: dneska už to zase objednat jde online ze stránky lineage2.com...tak snad jim to ještě pár dnů vydrží
Už mám abstinenční syndrom


Go to Top of Page

Adria
Starting Member

23 Posts

Posted - 07/05/2004 :  13:02:44  Show Profile Send Adria a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dayyo

tak mi pěkně brnkají na nervy: dneska už to zase objednat jde online ze stránky lineage2.com...tak snad jim to ještě pár dnů vydrží
Už mám abstinenční syndrom




Mas celkem hezkou zavislost a jeste hezci absťák -))
Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 07/05/2004 :  13:51:00  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote
Mas celkem hezkou zavislost a jeste hezci absťák -))

Nechci to zakriknout..ale mam si dojit dnes pro kartu-takze: "maybe tonight"



Edited by - Dayyo on 07/05/2004 13:52:00
Go to Top of Page

vattzi
Starting Member

8 Posts

Posted - 07/05/2004 :  22:04:53  Show Profile  Send vattzi an ICQ Message Send vattzi a Private Message  Reply with Quote
dnes mi dosla nova karta...

zaplatil sem si online key, a behem 5ti minut sem hral i s updatem :)

tak lidi jak to svami vypada? :)
...pokracuji sveho DE na serveru 1 Bartz

pokud se cesi dohodnout na nejaky server gde se sejdem vsichni za ucelem vytvoreni stabilniho cz klanu,dejte vedet, transfer by nemel byt problem
tesim se na vas ve hre :)

Server:Bartz
Char: DE - rullahEvo
Go to Top of Page

vattzi
Starting Member

8 Posts

Posted - 07/05/2004 :  22:10:01  Show Profile  Send vattzi an ICQ Message Send vattzi a Private Message  Reply with Quote
jo docetl sem se tu ze nejak nejde koupit online key...
no me dnes (patek kolem 18:15) sel key koupit ihned :)
bez sebemensiho cekani... ani sem rychlost s jakou to probehlo necekal :)
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 07/05/2004 :  22:25:16  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elidor

quote:
Originally posted by beldor5nejlevnejsi co jsem zahlid bylo 47+8(doprava)+10(strhnou za prevod)...vyderaci..:( nebude to prodavat JRC?


JRC mi dalo ofic vyjadreni ze v dohledne dobe nepremysli o tom ze by tuto hru nabizeli. holt .. kdo chce kam ..



https://secure.plaync.com/cgi-bin/plaync_buy.pl
49.99 , zadna posta.. digital download .
Jinak existuje shop dvdboxoffice.com kde si neuctuji postu a maji leckdy levnejsi ceny nez klasicky obchody


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 07/05/2004 :  22:32:59  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:

Jinak existuje shop dvdboxoffice.com kde si neuctuji postu a maji leckdy levnejsi ceny nez klasicky obchody



A často mají problémy objednanou hru vůbec odeslat...
Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 08/05/2004 :  11:06:37  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote
Nastesti se to vyresilo: karta dosla, objednavka online key uz zase funguje..takze během 5 minut jsem byla opět ve hře: Server Bartz, charakter elven scout jmeno: Riwyan ,pohybujeme se s ostatnima
kolem Gludio Castle tawn, v Ruins of Despair ,
go,go,go

Díky všem za rady-ohledně koupě hry:o)


Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,36 seconds. on eygor Snitz Forums 2000