Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Lineage II
 Lineage II
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

Zarken
Starting Member

20 Posts

Posted - 28/04/2004 :  21:21:13  Show Profile  Visit Zarken's Homepage  Send Zarken an ICQ Message Send Zarken a Private Message  Reply with Quote
beldor5 -> Já se ozvu co nejdříve . (Buď já nebo kolega)

Cestou bojovníka - je cesta stínu.
Darem bojovníka - je vnímat to, co nelze vidět.
Duchem bojovníka - je udeřit v tu správnou chvíli.
Osudem bojovníka - je udržovat rovnováhu.

A když je rovnováha zlomena, nastává čas soudu!
Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 28/04/2004 :  22:18:44  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote
Ahojte
Koukám, že vás to taky tak chytlo...a že pár Čechů bude hrát dál.
No já zatím ne...počkám asi pár měsíců...jak se vyvine WoW
Jinak jsem hrála na serveru 1 bartz, jako Adria..a kdybych se k L2
někdy vrátila(proč to musí stát tolik peněz,achjo..) tak budu hrát zase na bartz.
Když budete hrát...tak nám sem občas hodte nějaké novinky apostřehy ze hry: bylo to úžasné :o)


Go to Top of Page

Zarken
Starting Member

20 Posts

Posted - 28/04/2004 :  22:31:46  Show Profile  Visit Zarken's Homepage  Send Zarken an ICQ Message Send Zarken a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dayyo

Ahojte
Koukám, že vás to taky tak chytlo...a že pár Čechů bude hrát dál.
No já zatím ne...počkám asi pár měsíců...jak se vyvine WoW
Jinak jsem hrála na serveru 1 bartz, jako Adria..a kdybych se k L2
někdy vrátila(proč to musí stát tolik peněz,achjo..) tak budu hrát zase na bartz.
Když budete hrát...tak nám sem občas hodte nějaké novinky apostřehy ze hry: bylo to úžasné :o)



O WoW no comment, kdybyste zazili alfa/betatest vite svoje

Cestou bojovníka - je cesta stínu.
Darem bojovníka - je vnímat to, co nelze vidět.
Duchem bojovníka - je udeřit v tu správnou chvíli.
Osudem bojovníka - je udržovat rovnováhu.

A když je rovnováha zlomena, nastává čas soudu!
Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 28/04/2004 :  22:48:11  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote

to Zarken:
Hmm...jsem to hledala tu alfa verzi a nenašla -ale to se asi nedá srovnat s tím co bude ??!! nebo ano??
Jinak osobně u mne vítězí taky L2
Snad se tam vrátím,ale to vy už budete těžce za vodou..tipuji tak lvl 40 a více. Já stěží udělala v betě lvl 20 elven scouta.(budiž jí
země lehká mojí Riwyan..)


Go to Top of Page

Zarken
Starting Member

20 Posts

Posted - 28/04/2004 :  22:59:24  Show Profile  Visit Zarken's Homepage  Send Zarken an ICQ Message Send Zarken a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dayyo


to Zarken:
Hmm...jsem to hledala tu alfa verzi a nenašla -ale to se asi nedá srovnat s tím co bude ??!! nebo ano??
Jinak osobně u mne vítězí taky L2
Snad se tam vrátím,ale to vy už budete těžce za vodou..tipuji tak lvl 40 a více. Já stěží udělala v betě lvl 20 elven scouta.(budiž jí
země lehká mojí Riwyan..)



Nevadi, kdyz pak prijdes na server 1 tak te klidne vemem do guildy a trochu podporime
No WoW Alpha se dala stahnout, ale ja delal alfatestera a chvili betatestera, takze me ji dali primo blizzardi, nez zrusili vsechny lidi z evropy.. a zatim teda nic moc, je tam trochu videt ten casovy schudek, ktery se podepsal.. Az nadejde sparvny cas neco o WoW projektu sdelim, ale zatim nechci kalit vodu...

Cestou bojovníka - je cesta stínu.
Darem bojovníka - je vnímat to, co nelze vidět.
Duchem bojovníka - je udeřit v tu správnou chvíli.
Osudem bojovníka - je udržovat rovnováhu.

A když je rovnováha zlomena, nastává čas soudu!
Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 28/04/2004 :  23:03:23  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote
Ještě něco:
Netušíte náhodou někdo, za jak dlouho nám smažou ty accounty, co jsem měli v betě, pokud na nich nebudeme hrát??
Přeci jen bych nerada začínala od lvl l ,když se někdy rozhoupu a L2
si taky zaplatím...
Když si vzpomenu jak šílené bylo udělat ten lvl 20, tak bych to docela ani nemusela.....To je zatím jediná velká chyba té hry: získávání expů a tím i rozvoj postavy jen tupým mlácením a mlácením
nesčetného množství potvor. Nikde jsem nenašla zmínku o tom, že by v plné verzi bylo levelování řešeno ještě jinými činnostmi než :
" kill them all"



Go to Top of Page

Zarken
Starting Member

20 Posts

Posted - 28/04/2004 :  23:05:54  Show Profile  Visit Zarken's Homepage  Send Zarken an ICQ Message Send Zarken a Private Message  Reply with Quote
CO se mě doneslo, tak postavy by se měly zachovat...

Cestou bojovníka - je cesta stínu.
Darem bojovníka - je vnímat to, co nelze vidět.
Duchem bojovníka - je udeřit v tu správnou chvíli.
Osudem bojovníka - je udržovat rovnováhu.

A když je rovnováha zlomena, nastává čas soudu!

Edited by - Zarken on 28/04/2004 23:12:52
Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 28/04/2004 :  23:13:03  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarken

CO se mě doneslo, tak postavy by se měly zachovat... Který server to byl?


Už jsem to psala Brtz tedy 1. :)
Docela bych se ráda dozvěděla nějaké podrobnosti o tom WoW...když
tak mi něco pls napiš na mail(viz moje info)
Já mám zatímkreditku ,která není na placení mimo CR..a než mi vydají
embossovanou Visu..tak to bude asi chvíli trvat...


Go to Top of Page

Zarken
Starting Member

20 Posts

Posted - 28/04/2004 :  23:19:51  Show Profile  Visit Zarken's Homepage  Send Zarken an ICQ Message Send Zarken a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dayyo

quote:
Originally posted by Zarken

CO se mě doneslo, tak postavy by se měly zachovat... Který server to byl?


Už jsem to psala Brtz tedy 1. :)
Docela bych se ráda dozvěděla nějaké podrobnosti o tom WoW...když
tak mi něco pls napiš na mail(viz moje info)
Já mám zatímkreditku ,která není na placení mimo CR..a než mi vydají
embossovanou Visu..tak to bude asi chvíli trvat...


Dobra tedy ozvu se...
Když zpětně zjišťuji kolik lidí z cz bylo na serveru 1 je škoda, že jsem věděl jen o par, s kterými jsme cestoval... Ale doufám, že si to vynahradím

Cestou bojovníka - je cesta stínu.
Darem bojovníka - je vnímat to, co nelze vidět.
Duchem bojovníka - je udeřit v tu správnou chvíli.
Osudem bojovníka - je udržovat rovnováhu.

A když je rovnováha zlomena, nastává čas soudu!
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 29/04/2004 :  07:04:04  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
temny elf Devlinius, lvl 15, server 1
trpaslice Dara, lvl 8, server 1 (neminim za ni hrat ani v budoucnu, byla pro me spis otestovani jaky je rozdil v mlaceni mobu mag vs meele. vysledek ze kazde ma sve, ale az maga to ma aspon vic barev)

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Darkmage
Starting Member

44 Posts

Posted - 29/04/2004 :  08:03:28  Show Profile Send Darkmage a Private Message  Reply with Quote
Ja hraji na 6 serveru jeste s 2 lidma co si to plati, ostatni zatim cekaji na kartu.
Na 6 mame nejlepsi ping kolem 80-120 na 1 je kolem 250-350.
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 29/04/2004 :  09:09:06  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Todle me na tom stve nejvicclovek si na zacatku pracne zistuje kdo kde hraje,radsi to vsude vypisuje at nejsme na tech serverech moc roztristeni,a nakonec je stejne kazdy na nejakem jinem
btw:ja mam (jsem mel na konci bety) snad na vsechny servery stejnej ping(7-8ku jsem neskousel),ale je fakt ze na 1 bylo bezkonkurencne nejvic lidi...
+jo jeste potrebuji k prodlouzeni accountu hned kreditku??tu kterou jsem platil kdysi uz nemam a nez bude nova aspon 2-3 tydny potrva...,nechapu proc tydle hry neumoznuji platit prevodem na ucet

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 29/04/2004 :  09:36:20  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote
Já začala na Bartz hrát proto, že mne vybrali do closed bety..a to byl asi jediný server co byl..pak postupně přidávali další.
Nejhorší byl log in...zpočátku to bylo děsné.
Jinak ty potvory americký chtějí jen Visu nebo MasterCard..


Go to Top of Page

Isis
Starting Member

74 Posts

Posted - 29/04/2004 :  13:29:28  Show Profile Send Isis a Private Message  Reply with Quote
jo je to jako v SWG, ze na jeden ucet muzete mit jenom jednu aktivni postavz na server, ale za to ji mit na kazdim ?

SWG : Long Dead
WoW : 7 days a week
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 29/04/2004 :  14:15:05  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darkmage

Ja hraji na 6 serveru jeste s 2 lidma co si to plati, ostatni zatim cekaji na kartu.
Na 6 mame nejlepsi ping kolem 80-120 na 1 je kolem 250-350.


Nechapu proc si tu nemuzete hodit svoje ICQ,jak vas takhle mam vsechny kontaktovat(povine!)

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Adria
Starting Member

23 Posts

Posted - 29/04/2004 :  14:42:07  Show Profile Send Adria a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dayyo

Ahojte
Koukám, že vás to taky tak chytlo...a že pár Čechů bude hrát dál.
No já zatím ne...počkám asi pár měsíců...jak se vyvine WoW
Jinak jsem hrála na serveru 1 bartz, jako Adria..a kdybych se k L2
někdy vrátila(proč to musí stát tolik peněz,achjo..) tak budu hrát zase na bartz.
Když budete hrát...tak nám sem občas hodte nějaké novinky apostřehy ze hry: bylo to úžasné :o)




Tvoje veci mam porad ve sklade :-) Mimochodem jsem zjistil ze se jich tam vleze jenom 100 :-/ ale uz jsem ti to nemohl rict :-) Neco podradneho jsem prodal a mam chut strelit i neco nadradneho ale neboj ten falconion nebo Bow of forest bych nedal :-)) Doufam ze budes hrat dal a kdyz tak i kdyby ti casem smazali konto o cemz nikde neni ani slovo tak mam dobrej figl jak nekoho vytrenovat na levely v minutach :-) Kdyz budes hrat dal tak nebudeme v parte ja pribiju obludy k zemi ty je postrilis tim svojim lukem co mas ve skladu a za par minut budes mit levelu ze nebudes vedet co s nima :-))

Jinak zatim se nic moc ve hre nezmenilo. Ten update jenom opravil par chybicek jako jmena NPC postav a nejake bugy. Ten hlavni velky update Kronika 1 co mel byt vydany ted tak odsunuli nekdy na cerven nebo cervenec to ani sami v NCsoft nevedi kdy to vydaji :-) Ja jsem byl on-line od noci co to vsechno zacalo a celkem byla sranda ze tam skoro nikdo nikde nebyl. Jsem za pul hodiny udelal 6 krat mochomurky hehe Hodne americanu aby se dostali do bety tak si to predobjednali a servry se rozjely a amici meli seriove cisla v krabici a tu nekde na poste :-)) Dneska uz by mel byt naval :-) Jdu parit se tu zatim mejte :-)
Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 29/04/2004 :  15:13:40  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote
To Adria
Ahoooj..no zrovna jsem ti chtěla psát další mail, že ty lepší věci raději ještě schovej :o)
Koukám, že mi vidíš do duše:o)
Jinak ,kdy se na L2 dostanu zatím nevím...ale snad to bude brzo :o)
Ahoj Riw


Go to Top of Page

Zarken
Starting Member

20 Posts

Posted - 29/04/2004 :  17:24:26  Show Profile  Visit Zarken's Homepage  Send Zarken an ICQ Message Send Zarken a Private Message  Reply with Quote
http://www.glop.org/lineage2/
Idealni server by byl Gustin, protoze je tam dobrej ping...

Cestou bojovníka - je cesta stínu.
Darem bojovníka - je vnímat to, co nelze vidět.
Duchem bojovníka - je udeřit v tu správnou chvíli.
Osudem bojovníka - je udržovat rovnováhu.

A když je rovnováha zlomena, nastává čas soudu!
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 29/04/2004 :  19:16:22  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
To je zvlastni, ja vybiral taky podle pingu, vysla Devienne ;-)
IMHO prvni 4 servery nebrat, jinak je to jedno.
Go to Top of Page

Darkmage
Starting Member

44 Posts

Posted - 30/04/2004 :  15:56:31  Show Profile Send Darkmage a Private Message  Reply with Quote
Jop chtelo by se to domluvit mi hrajem na 6 ping kolem 90 testil jsem vsechny a vsude jsem mel ping vetsi prvni 4 byli otresny:(
Prevod postavy mezi servery by mel byt jednou free tak uvidime snad se domluvime a v konecne fazy budeme hrat na jednom serveru:)
Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 30/04/2004 :  16:55:34  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote
Ahoj lidi.
Nemohl by mi někdo poradit, jak tu hru zaplatit?
Je mi jasné ,že musím mít kartu typu Visa nebo MC (emboss)..ale nevíte, zda si účtují nějaké peníze za tu transakci?
Už jste si to platili....tak pls poradťe, hlavně doufám ,že stačí koupit si jen ten serial cod...


Go to Top of Page

Adria
Starting Member

23 Posts

Posted - 30/04/2004 :  17:46:58  Show Profile Send Adria a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dayyo

Ahoj lidi.
Nemohl by mi někdo poradit, jak tu hru zaplatit?
Je mi jasné ,že musím mít kartu typu Visa nebo MC (emboss)..ale nevíte, zda si účtují nějaké peníze za tu transakci?
Už jste si to platili....tak pls poradťe, hlavně doufám ,že stačí koupit si jen ten serial cod...




Americani ti strhnou jenom cenu kterou chteji tech 49.99$ nebo jak to je presne na cent. Jestli ti neco nekde strhne ceska banka to je na nich a to si musis zjistit. V usa to funguje tak ze proste se strhava z karty jenom cena jakou si obchodnik rekne a zadna banka ani nikdo jiny z toho nic nestrhava. Bohuzel pro tebe nejsi v usa a klidne muze byt mozne ze ten kdo ti dal nebo da kartu tak ti neco strhne :-) Jo a staci koupit jenom kod. Proste se prihlasis na svoje konto u NCsoftu das tam cislo kredtiky a pak se ti na te strance ukaze seriove cislo hry. V kolonce kde mas Lineage2 beta tak tam je tlacitko active a to zmacknes a das tam ten kod a hrajes dal.
Go to Top of Page

NoramKel
Starting Member

19 Posts

Posted - 01/05/2004 :  01:33:35  Show Profile  Send NoramKel an ICQ Message Send NoramKel a Private Message  Reply with Quote
human fighter lvl 19
server Bartz uz od ClosedBeta

taky uvazuju ze si to zaplatim

Edited by - NoramKel on 01/05/2004 01:56:00
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 01/05/2004 :  03:14:38  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Darkmage: "my" znamena kolik lidi a jake levly? Ja mam nejvys postavu level 15, kamos ktery ceka na krabici tez, oba na Devianne. Teoreticky bych ho ale mohl zkusit prekecat abychom zacli jinde, zacina mi docela vadit neochota amiku tymovat...
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 01/05/2004 :  03:19:12  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Tak uz sem nasel odpoved v jednom z predchozich postu alespon co se poctu tyce.

Jinak co se tyce poctu lidi na serverech tak posledni 4 maji vyrazne mensi populaci, otazka je, zdali je to vyhoda nebo ne. Mne to zatim prislo jako velka vyhoda, neni moc prijemne kdyz je kolem mne vic hracu nez mobu ;-)

Na druhou stranu nevim jak to vypada na vysokych levlech...
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 01/05/2004 :  10:35:25  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
A nenabizeji nejaky jednorazovy presun postav mezi servery???Vzhledem k pingu se mi na 1-4 hrat nechce.

==Vsichni na sestej serveeerrr

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 01/05/2004 :  11:18:47  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote
Hmm...já zase sázm na server jedna. Nikdy mi to moc nelagovalo..jen ve městech, kde sedí plno lidí...a to je asi na každém serveru
Mám tam postavu 20. lvl.. apokud neumožní volný pohyb postav po serverech, tak zůstanu věrná Bartzu...navíc tam mám kamarády :o)
Na serveru Erica jsem zkusmo založila postavu orca-female
Ale zatím to nemám zaplacené...ale už se na tom intenzívně pracuje :o)


Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 01/05/2004 :  11:35:32  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote
Tak se nám to začíná na serveru jedna rýsovat:
Zarken : Orc ZarkenCrin
Elidor: dark elf Devlinius /neměl jsi tam tuhle i elfku light? ?
NoramKel: Human Fighter lvl l9
Adria: carodejka lvl 26 ?
Dayyo: elven scout Riwyan, lvl 20
a o těch ostatních zatím nevím :o)


Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 01/05/2004 :  12:52:12  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Tzn jsem jediny, kdo je ochotny vzdat se postavy a zacit znovu?
Tak to se na mne nezlobte, ale klidne muzem debaty o serverech uzavrit coby bezpredmetne. Krom toho nemusim snad rikat, ze z kazdym dalsim dnem bude pripadny prechod vic a vic bolet...
Go to Top of Page

Adria
Starting Member

23 Posts

Posted - 01/05/2004 :  12:56:11  Show Profile Send Adria a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dayyo

Tak se nám to začíná na serveru jedna rýsovat:
Zarken : Orc ZarkenCrin
Elidor: dark elf Devlinius /neměl jsi tam tuhle i elfku light? ?
NoramKel: Human Fighter lvl l9
Adria: carodejka lvl 26 ?
Dayyo: elven scout Riwyan, lvl 20
a o těch ostatních zatím nevím :o)




Adria level 27 ale to se snad dneska uz zmeni zase :-)
Zalozili jsme klan RychleSipy a mame zatim 5 lidi behem dne zalozeni :-) Kdo by se chtel pridat tak mi napiste sepotem a vetsinou se potuluji nekde kolem Gludia. Kdybych neodpovidal ale byl ve hre tak ... :-)) tak to je bud tim ze tvrde valcim nebo sedim v Gludiu na zemi a neco prodavam a v tom okamziku v realu jsem v praci nebo spim :-)
Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 01/05/2004 :  13:24:34  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote
To Adria: cg :o)
Buuuu...ja uz chci taky zase hrat s vama...

To Rahman: je na kazdem ,jaky server si vybere, jeho svobodna volba
ale buhvi,jak se to ve hre vyvine a treba se budeme moct presouvat
jednou ze serveru na server.

Tak tu zatim jen cucim na videa ze hry, to video Ravens Myst z údolí
draků je pěkné:o)


Go to Top of Page

Adria
Starting Member

23 Posts

Posted - 01/05/2004 :  13:36:46  Show Profile Send Adria a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dayyo

To Adria: cg :o)
Buuuu...ja uz chci taky zase hrat s vama...

To Rahman: je na kazdem ,jaky server si vybere, jeho svobodna volba
ale buhvi,jak se to ve hre vyvine a treba se budeme moct presouvat
jednou ze serveru na server.

Tak tu zatim jen cucim na videa ze hry, to video Ravens Myst z údolí
draků je pěkné:o)




tu mas neco at se nenudis :-)

Tohle delali kdyz byl bete problem se pripojit http://www.clubrubika.com/lineage/NetCongAbleNo.html

a tohle jsem nasel vcera http://www.htgk.org/forums/index.php?showtopic=2198
Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 01/05/2004 :  15:05:13  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote
Tak mě něco napadlo:
Během hraní OB jsem vstoupila do klanu, který založil Theowyn a on už dále zatím hrát nebude...možná prý až za 3 měsíce.
Dá se z klanu vystoupit, bez svolení vůdce klanu?? a Dá se vstoupit
do klanu dalšího ,když v tom jednom jsem?? Leda by s příchodem plné
verze ten náš klan padl...a pak by bylo asi vše vyřešené...


Go to Top of Page

NoramKel
Starting Member

19 Posts

Posted - 01/05/2004 :  16:53:34  Show Profile  Send NoramKel an ICQ Message Send NoramKel a Private Message  Reply with Quote
sem hraval na serveru 1 s dalsima 3 cechama lvl 19-23

Elidara Elfmagic
Haragei DEfighter
Nebojsa Orc Fighter

vic cechu sem tam nepotkal

jak koncila beta tak sem si rikal to platit nebudu ale je to takova fajn odreagovacka a vcelku mi to ted chybi ,tak jakmile vyridim kartu tak se lognu nazpet

P.S z toho cdromshopu to poslou za jak dlouho ? kdyz dam 49.99$ tak uz me naka 100 nezabije za postovny i s krabici.Obsahuje to tedy neco zajimaveho aby to stalo za objednani.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 01/05/2004 :  16:54:40  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Muj testovaci klan zustal i po skonceni bety. Zruseni klanu nebo odchod z klanu trva tusim 5 dni, coz je dost mrzute, ale jinak ti nic jineho nebrani prejit jinam, jen si musis pockat.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 01/05/2004 :  16:57:38  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoramKel

sem hraval na serveru 1 s dalsima 3 cechama lvl 19-23

Elidara Elfmagic
Haragei DEfighter
Nebojsa Orc Fighter

vic cechu sem tam nepotkal

jak koncila beta tak sem si rikal to platit nebudu ale je to takova fajn odreagovacka a vcelku mi to ted chybi ,tak jakmile vyridim kartu tak se lognu nazpet

P.S z toho cdromshopu to poslou za jak dlouho ? kdyz dam 49.99$ tak uz me naka 100 nezabije za postovny i s krabici.Obsahuje to tedy neco zajimaveho aby to stalo za objednani.



Melo by to prijit asi do tydne, kamos ceka krabici zacatkem tydne tak pak muzu poreferovat co v ni nasel :)
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 01/05/2004 :  16:58:45  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoramKel
P.S z toho cdromshopu to poslou za jak dlouho ? kdyz dam 49.99$ tak uz me naka 100 nezabije za postovny i s krabici.Obsahuje to tedy neco zajimaveho aby to stalo za objednani.


nu nevim postovne jsem videl v jednom z doporucenych nakupnich serveru za 60$ do ceske republiky. za to mi ten plakat nestoji.

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Zarken
Starting Member

20 Posts

Posted - 01/05/2004 :  17:03:06  Show Profile  Visit Zarken's Homepage  Send Zarken an ICQ Message Send Zarken a Private Message  Reply with Quote
Kdyz by se vseci domluvili a presunuli se na 6ku, tak me by to moc problem nedelalo, protoze postava se pretahnout da....

Cestou bojovníka - je cesta stínu.
Darem bojovníka - je vnímat to, co nelze vidět.
Duchem bojovníka - je udeřit v tu správnou chvíli.
Osudem bojovníka - je udržovat rovnováhu.

A když je rovnováha zlomena, nastává čas soudu!
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 01/05/2004 :  17:50:16  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarken

Kdyz by se vseci domluvili a presunuli se na 6ku, tak me by to moc problem nedelalo, protoze postava se pretahnout da....



Jak?
Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 01/05/2004 :  17:59:12  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote
Ja to chci taky vědět:o)


Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 01/05/2004 :  18:03:33  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
BTW ted jsem byl par hodin na 1. serveru a kazdou chvili jsou dole mobove, na Devianne se mi to nestavalo
Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 01/05/2004 :  18:12:54  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote
Mně je to jedno, klidne se presunu ,kde nas bude nejvice-pokud to lze,
ale hlavne chci hrat tam ,kde Adria:o)
Tak uvidim, jak se s nim domluvim
No koukam, ze mi tedy asi vsichni pekne utecou, nez se tam dostanu



Go to Top of Page

Zarken
Starting Member

20 Posts

Posted - 01/05/2004 :  18:21:14  Show Profile  Visit Zarken's Homepage  Send Zarken an ICQ Message Send Zarken a Private Message  Reply with Quote
Ja neutecu, protoze stejne cekam az me prijde z reklamace graf. karta a cekam na vyrizeni kreditky.. coz ma byt tento tyden

Cestou bojovníka - je cesta stínu.
Darem bojovníka - je vnímat to, co nelze vidět.
Duchem bojovníka - je udeřit v tu správnou chvíli.
Osudem bojovníka - je udržovat rovnováhu.

A když je rovnováha zlomena, nastává čas soudu!
Go to Top of Page

NoramKel
Starting Member

19 Posts

Posted - 01/05/2004 :  18:25:31  Show Profile  Send NoramKel an ICQ Message Send NoramKel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarken

Kdyz by se vseci domluvili a presunuli se na 6ku, tak me by to moc problem nedelalo, protoze postava se pretahnout da....



jak??

EDIT1 jinak na serveru 1 mi to lagovalo akorat na mainlandu kde uz sou vetsi mesta a vseci troltlove prodavaj ve stredu mesta jinak to bylo v pohode

EDIT2 po skonceni openbety byl nejaky vetsi patch protoze mi to uz dost dlouho updatuje?

Edited by - NoramKel on 01/05/2004 20:09:48
Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 01/05/2004 :  21:08:13  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote
Pokud vím, tak patch je...myslím, že jsme ho stáhli..ale zatím je mi na nic..když nemám placeno:o)


Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 02/05/2004 :  06:53:26  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elidor
nu nevim postovne jsem videl v jednom z doporucenych nakupnich serveru za 60$ do ceske republiky. za to mi ten plakat nestoji.



Nemáš číst jen první příspěvek v topicu.
Go to Top of Page

Kromus
New Member

459 Posts

Posted - 02/05/2004 :  09:54:21  Show Profile  Send Kromus an ICQ Message Send Kromus a Private Message  Reply with Quote
Zdravim lidi, beta se mi hodne libila takze jakmile budu mit kreditku (tento pracovny tyden) pridam se taky. Hral jsem na Gustine, mam tam 2 dobry US kamarady, jestli tam jeste nekdo hraje, ozvete se.

Kromus, member of Clan of Northern Territory, DP (store administrator/retired)
Kromus, lvl 70 Barbarian Berserker <MdK>, Runnyeye server, EQ2 (retired)

Thoros, rifleman/sniper 24th panzerbrigade, WWII online (hybernating)
Modgud, EVE online (retired)
Go to Top of Page

Kromus
New Member

459 Posts

Posted - 02/05/2004 :  09:57:37  Show Profile  Send Kromus an ICQ Message Send Kromus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elidor

quote:
Originally posted by NoramKel
P.S z toho cdromshopu to poslou za jak dlouho ? kdyz dam 49.99$ tak uz me naka 100 nezabije za postovny i s krabici.Obsahuje to tedy neco zajimaveho aby to stalo za objednani.


nu nevim postovne jsem videl v jednom z doporucenych nakupnich serveru za 60$ do ceske republiky. za to mi ten plakat nestoji.



Myslim ze tohle je uplne zbytecny, stahnete si instalacku ze stranky a burnete, CD key (49,99 jako krabice) si kupte online, mate ho do 10 min v mailu.

Kromus, member of Clan of Northern Territory, DP (store administrator/retired)
Kromus, lvl 70 Barbarian Berserker <MdK>, Runnyeye server, EQ2 (retired)

Thoros, rifleman/sniper 24th panzerbrigade, WWII online (hybernating)
Modgud, EVE online (retired)
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 02/05/2004 :  12:40:00  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kromus
Myslim ze tohle je uplne zbytecny, stahnete si instalacku ze stranky a burnete, CD key (49,99 jako krabice) si kupte online, mate ho do 10 min v mailu.



CD key se emailem neposila.

Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 02/05/2004 :  14:18:05  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Tak tak, obevi se ti v account info na webu, na mail necekej
Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,44 seconds. on eygor Snitz Forums 2000