Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Lineage II
 Lineage II
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 08/05/2004 :  23:47:30  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Gabriel > to je fakt, co bys taky chtel - zadarmo ? stejnak je na tom ale i ten specialdeserve.. bohuzel :( imho to delaji naky mlady kluci z nadseni.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 09/05/2004 :  14:09:52  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

Gabriel > to je fakt, co bys taky chtel - zadarmo ? stejnak je na tom ale i ten specialdeserve.. bohuzel :( imho to delaji naky mlady kluci z nadseni.



Ovšem se SpecialReserve jsem neměl nikdy ani minutu problém.
Go to Top of Page

Darkmage
Starting Member

44 Posts

Posted - 11/05/2004 :  08:34:30  Show Profile Send Darkmage a Private Message  Reply with Quote
TAk co lidi sejdem se na nejakem serveru?
Jsem pro tu 6 kde je dobrej ping a jiz tam hraje 5 lidi co mam ve friendlistu:)
Ja ted mamonim penize jelikoz jsem vcera pomohl jednomu war na 16 levelu, kterej porad huci ze nema penize vid Birde:)
Jinak jiz saham po 25 levelu a budu upgradovat kouzlickaaaa:)
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 11/05/2004 :  08:49:54  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
je jiz neco blizsiho ohledne moznosti prevedu postavy na jiny server?
jsem na 1 a klidne prejdu na 6, ale nechtel bych znovu delat postavu i kdyz to udelam pokud se rozhodne vic lidi prejit.

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 11/05/2004 :  11:29:46  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Na serveru 1 (Bartz) momentalne s jistotou registrujeme 11 hrajicich cesky mluvicich lidi, cas oc casu stale potkavame nekoho noveho, takze konecne cislo muze byt klidne hodne nad 20 kdo vi.

Zadnou oficielni zpravu tykajici se moznych presunu postav mezi servery stale nemam.
Go to Top of Page

Darkmage
Starting Member

44 Posts

Posted - 11/05/2004 :  13:18:37  Show Profile Send Darkmage a Private Message  Reply with Quote
Bohuzel o presunu zatim z oficialnich mist ticho po pesine:(
Ja jsem s kamosem zkousel hrat na 1, ale proste to neni vubec ono v reakcich na povely, oproti 6 serveru velikej rozdil.
Verim, ale ze pokud bych hral odzacatku na 1 tak by mi to neprislo ale oproti 6 je to docela rozdil co jsem na kouzlech pozoroval.
Go to Top of Page

Kromus
New Member

459 Posts

Posted - 16/05/2004 :  14:32:37  Show Profile  Send Kromus an ICQ Message Send Kromus a Private Message  Reply with Quote
Hm, uz den mi nejdou stranky community-> message board, nejdou vam taky?

Kromus, member of Clan of Northern Territory, DP (store administrator/retired)
Kromus, lvl 70 Barbarian Berserker <MdK>, Runnyeye server, EQ2 (retired)

Thoros, rifleman/sniper 24th panzerbrigade, WWII online (hybernating)
Modgud, EVE online (retired)
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 16/05/2004 :  19:40:01  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Podle spravy od podpory je prevod postav stale v "jednani".Ale prej asi bude,kdo vi kdy

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 17/05/2004 :  19:44:26  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Mno rozhod jsem se ze na serveru 6 (gustin) zalozim PvP guildu,nevim presne jestli budem pk ,ale pocitam ze kdyz se karma muze navysovat kilovanim mobu ,bude zamerena na oboje(PvP a PK) ..kdo chce skusit bude vitan.
ICQ:110787019

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 17/05/2004 :  21:39:31  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
nevite copak se dnes deje se serverem? cely den zlobi spawny .. proste zmizi a je pusty svet. tech par npc co zbude jen stoji a nebrani se.
edit nyni zmizeli i vendori a quest npc .. je to jen na 6tem serveru?

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]

Edited by - elidor on 17/05/2004 21:45:31
Go to Top of Page

darlock
New Member

129 Posts

Posted - 17/05/2004 :  22:20:18  Show Profile Send darlock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elidor

nevite copak se dnes deje se serverem? cely den zlobi spawny .. proste zmizi a je pusty svet. tech par npc co zbude jen stoji a nebrani se.
edit nyni zmizeli i vendori a quest npc .. je to jen na 6tem serveru?



Je to i na c.2 myslim ze je to obecny jav na vsetkych serveroch. Nejak sa im to dneska sere

Anarchy Online Trader Darlockus
PlanetSide My Character
LOTRO : Tallrian- elf -hunter
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 18/05/2004 :  20:38:49  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
po vcerejsim update mi prijde ze vsechna kouzla se kouzli cca o 1-3s dele. mate stejnou zkusenost?

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 21/05/2004 :  18:14:39  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
od posledniho update se mi velmi casto obrazovka prepne do pohledu bez postavy, jako bych koukal jejima ocima. nevite jak se da prepnout zpet bez toho ze bych restartoval celeho klienta?

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Handy
Starting Member

4 Posts

Posted - 22/05/2004 :  08:15:41  Show Profile Send Handy a Private Message  Reply with Quote
Page Up nebo Page Down
Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 27/05/2004 :  09:54:27  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote
Tak nevím, kam jsem to měla napsat..ale snad to není úplně blbě.
Zatím mi tu na foru chybí něco jako užitečné rady pro hraní konkrétních postav.
Mám ted jedno velké dilema: hraji na Bartzu elven scouta(Riwyan)
je 25. lvl..a nějak mi připadá, že už nic nemůžu zabít, jde to děsně
pomalu. Atd...guide na elven scouta a silver rangera sice mám
ale i tak mi ta postava připadá taková pomalá..
Tak jsem se rozhodla že začnu hrát maga: DE, ale nevím zda mám
jít cestou shillien oracle či dark wizard .
Zajímalo by mne- zda oracle je vůbec schopen na vyšším lvl od 20
zabíjet něco sám..
Nemáte někdo nějaké užitečné rady a tipy..jak hrát maga??
co je lepší oracle nebo wizard??
pls. poradíte??



Edited by - Dayyo on 27/05/2004 09:55:03
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 27/05/2004 :  10:36:39  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
ja jsem maga zrusil po update minuleho tydne. zakladni kouzla se mi zdaji o 2s delsi a to je opravdu znacny problem hranicici s hratelnosti.
nyni hraju za orka a tam se mi zda vse v poradku.

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 27/05/2004 :  10:40:58  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elidor

ja jsem maga zrusil po update minuleho tydne. zakladni kouzla se mi zdaji o 2s delsi a to je opravdu znacny problem hranicici s hratelnosti.
nyni hraju za orka a tam se mi zda vse v poradku.


Mno ja jsem sice teprve human mage(lvl18),ale i tak se mi zda ze je mag o dost silnejsi nez plech(alespon na solo),chce to mit dobrou hul(vysoky MA),a se SpS zabiju skoro kazdou potvoru na dve kouzla.(myslim potvory za ktere mam na svem levlu 400-500 exp.)

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 27/05/2004 :  12:56:27  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Oracle muze kolem levlu 20 solovat prakticky stejne jak wizard, wizard ma sice silnejsi kouzla, ale oracle ma windwalk ktery dost pomaha pri utikani pred nastvanymi pavouky ;-)

Je vsak treba myslet na to, ze posledni utocne kouzlo (kdyz opomenu specialitky proti nemrtvym) ma oracle na levlu 14. Takze na hodne vysokem levlu bude porad kouzlit kouzlo z levlu 14 a prestoze nemuzu mluvit z vlastni zkusenosti, je myslim jasne, ze cim vyssi level, tim horsi to bude se solovani libovolneho healera.

Kdyz uz jsme u tech navodu: Healerovi luk do rukou nedavejte. Jakkoliv je hra s lukem a healama v grupe prijemnejsi, nevyrovna to fakt, ze luk pri strelbe zere manu a cim lepsi luk tim vic many potrebuje.
Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 28/05/2004 :  09:22:45  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote
Diky
No na luk pro moji shillien oracle nepomyslim.Spise ji sezenu nejaky bodak s dobrym MA.
Vlastne jsem zacala hrat maga pro to, ze lucistnika nikdo do party
nechce a někdy je to nuda porad jen solovat:o)
Někdy se k te moji scoutce stejně vrátím...
Ta mana mě začíná neskutečně v této hře trápit, zvláště u lučištníka
to je šílené.
Hrát "plecha" si tedy vůbec netroufám, asi bych byla furt dead:o)


Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 29/05/2004 :  11:46:00  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
tak jsem nasel problem kdy mi veskera kouzla trvala o cca 2s dele. bylo to zpusobeno kusem odevu (kalhoty) ktere meli sice armor 35 ale snizovali (ne v popisku) rychlost kouzleni z 316 na 114. zkontrolujte si odev pokud mate podobny problem

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 29/05/2004 :  14:09:06  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Jojo, dokud nemate skill light armor mastery, tak s kouzelnikem vubec nepomyslejte na to, ze byste nosili cokoliv jineho nez robu a hose (magic armor), neb kouzlite dvakrat tak dlouho pokud to nemate
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 29/05/2004 :  14:37:56  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
jde necim naopak urychlit rychlost kouzleni ci regenerace?

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 29/05/2004 :  19:58:09  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Jsou na to skily, nekdo je ma nekdo ne
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 01/06/2004 :  12:26:00  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
- z reci hracu jsem vyrozumel ze klany v la2 maji jakesi levely .. muzete nekdo rici vice
- obcas na trzisti vidam hrace kteri maji modrou nebo zlatou barvou jmeno a popisek patrne klanu, nekteri maji i jakysi obrazek (erb) u tohoto jmena, povezte prosim vice

- k tomu urychleni meditace ci obecne navratu magery. povez prosim vice, pripadne na jakem lvl jaky skill.

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]

Edited by - elidor on 01/06/2004 12:28:29
Go to Top of Page

Michalis
Starting Member

29 Posts

Posted - 01/06/2004 :  18:02:01  Show Profile  Send Michalis an ICQ Message Send Michalis a Private Message  Reply with Quote
http://lineage2.ath.cx:18080/~uploader/joyful.cgi?mode=thr&no=1312

Lineage 2 jap.beta - DE Assassin lvl31 - spachal seppuku
Go to Top of Page

Michalis
Starting Member

29 Posts

Posted - 01/06/2004 :  18:05:08  Show Profile  Send Michalis an ICQ Message Send Michalis a Private Message  Reply with Quote
elidor: http://www.lineage2.com/Knowledge/clans.asp

Lineage 2 jap.beta - DE Assassin lvl31 - spachal seppuku
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 02/06/2004 :  11:42:54  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Takze jen doplnim neco pro zacinajici kouzelniky.
1)Nejdulezitejsi je mit dobrou zbran(co nejvetsi M.atk.) tzn. hul/knihu. podle vaseho M.atk se pak vypocitava sila vasich kouzel.
2)Roba je az druhotna,nejlepe si poridte dev.set a vymente ho az tak na 21+ levlu.
3)zabijejte slabsi NPC, nejlepe na 2 kouzla aby vas ani nezasahly.
4)hned jak sezenete cedar staff+ tak nakupte SpiritS.(zvysuji silu kouzla asi o 50%)a hojne je pouzivejte,berte to jako nejlepsi investici adn. do expu.

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Kromus
New Member

459 Posts

Posted - 02/06/2004 :  19:26:51  Show Profile  Send Kromus an ICQ Message Send Kromus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beldor5

Takze jen doplnim neco pro zacinajici kouzelniky.
1)Nejdulezitejsi je mit dobrou zbran(co nejvetsi M.atk.) tzn. hul/knihu. podle vaseho M.atk se pak vypocitava sila vasich kouzel.
2)Roba je az druhotna,nejlepe si poridte dev.set a vymente ho az tak na 21+ levlu.
3)zabijejte slabsi NPC, nejlepe na 2 kouzla aby vas ani nezasahly.
4)hned jak sezenete cedar staff+ tak nakupte SpiritS.(zvysuji silu kouzla asi o 50%)a hojne je pouzivejte,berte to jako nejlepsi investici adn. do expu.



Spis bych rek, absolutne nekupujte ss, s nima namaxujete rychlejc levely = nebudete mit dostatek aden na lespi zbroj/zbran = nutnost delevelovani (tmave modre monstra maji asi 25% sanci ze dropnou adeny). Vim o cem mluvim, diky nedostatku penez jsem radeji rerolnul sveho raidera (byl jsem lvl 27 misto delevelovani jsem si udelal novyho), ted mam lvl 25 a 1,5M tarbar + mythrill komplet (150K a budu mit brigadine komplet).

Kromus, member of Clan of Northern Territory, DP (store administrator/retired)
Kromus, lvl 70 Barbarian Berserker <MdK>, Runnyeye server, EQ2 (retired)

Thoros, rifleman/sniper 24th panzerbrigade, WWII online (hybernating)
Modgud, EVE online (retired)
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 02/06/2004 :  19:46:05  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
Me by jenom zajimalo, kde berete ty miliony na equip? Zabijim houbicky dookola jak magor a nejak ty penize za ten quest nepribyvaji... Neni nejaka rychlejsi cesta nez ty houbicky? Jsem Lvl 15 Elfi lucistnik.

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 03/06/2004 :  09:22:36  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
ToKromus:Jasne SS jsou celkem na nic,ale nezapomen ze ja zabiju monstrum na 1-2 kouzla ,Takze kdyz na NPC pouziju 1x(2SpS)tak to zadna vysoka cena neni a umozni mi to bez dotyku zabit celkem silne monstrum za mene many.

U valecnika jsou SS prece jen horsi.

btw:uz na 17 lvl se da v pohode ziskat 136K. zbran.

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 03/06/2004 :  09:57:32  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
BTW misto konstatovani, ze uz na lvl 17 se da sehnat 136k zbran by bodla rada jak a kde... Bohuzel nemam tve zkusenosti, tak mi pomuze jakakoliv rada.

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 03/06/2004 :  11:19:12  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Neomezuj se jen na houby, delej vsechny questy. U elfu mas dva questy za ktere dostanes mec, oba prodas tak za 10-15k adena napriklad.
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 03/06/2004 :  12:51:39  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pedro

BTW misto konstatovani, ze uz na lvl 17 se da sehnat 136k zbran by bodla rada jak a kde... Bohuzel nemam tve zkusenosti, tak mi pomuze jakakoliv rada.

Nejak nechapu co s tema penezma delate??ja za celou dobu nemel ani jeden drop lepsi nez 1k. a na zacatku lvl 19 mam Tears of Eve(koupene za 100k. od hrace)+dev set(30k.)+55k. v penezich....

Na penize se vyplati zabijet slabsi NPC,rozdil v adn. co vypadnou neni nijak velky a zabijete jich mnohem vice.

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 03/06/2004 :  14:06:01  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote
To Pedro: od 15.lvl máš quest s pavoukama: za 8 pavoučích legs
ti dá Ashlupes( nebo tak nějak si říká)- 1 k adena a asi 600expu,
a ty nohy padají z každého zabitého pavouka! A navíc z těch pavouků
padá dost peněz. Takže po lvl 15..prostě budeš chodit a mlátit pavouky do bezvědomí, k tomu občas houby, a pak později na lvl l8, l9
lireiny:a vyděláš si i na lepší věci.



Edited by - Dayyo on 03/06/2004 14:06:23
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 03/06/2004 :  14:12:07  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
Delam questy co na ne mam lvl, ale ty stovky tisicu na poradny equip proste ne a nemuzu vytriskat .

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 03/06/2004 :  18:09:32  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
No to jsou bohuzel stovky hodin stravenych zabijenim chudaku mobiku, pak uz se to jinak moc delat neda.
Go to Top of Page

Kromus
New Member

459 Posts

Posted - 03/06/2004 :  18:14:59  Show Profile  Send Kromus an ICQ Message Send Kromus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pedro

Delam questy co na ne mam lvl, ale ty stovky tisicu na poradny equip proste ne a nemuzu vytriskat .



Harvest, harvest a o5 jenom harvest... Zabijej zelena nebo blede modra mostra, delej u toho questy a jakmile quest dodelas bez z5 a udelej ho znova... Ja jako orc nemam s questama problemy, orkove vseobecne, maji nejlepsi questy do 20 levelu, delal jsem tam dokolecka 3 questy (WW, bats, a kasha - zainteresovani vedi) takhle jsem vydelal za den asi 80K (kdyz jsem mel 10 hodinovku i 150K) Tahle hra je proste o harvestovani = neharvestujes, nebudes mit lepsi equip a na vyssich levelech ti "dojde dech", protoze monstra budou moc silna pro tvuj level a ty je nebudes mit s cim zabijet... (taky proto jsem udelal zbrusu novou postavu, nechtelo se mi delevelovat). K mensim zmenam ma dojit v Ch1, kde se ma pry zvysit sance dropu veci a aden... no, uvidime.

Edit: tak po dalsim dnu harvesteni mam i tech 150K a brig. komplet... Jeste tak 3-4 dny a mam nej D grade vybavu .

Kromus, member of Clan of Northern Territory, DP (store administrator/retired)
Kromus, lvl 70 Barbarian Berserker <MdK>, Runnyeye server, EQ2 (retired)

Thoros, rifleman/sniper 24th panzerbrigade, WWII online (hybernating)
Modgud, EVE online (retired)

Edited by - Kromus on 03/06/2004 18:19:13
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 03/06/2004 :  18:20:56  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Docela dobre questy na farmovani adena jsou i u dark elfu, daji se opakovat do nekonecna a muze je delat kdokoliv: Houby (2k), zombie (2k a healing potion), pavouci (3,5k). Pavouci jsou tusim az od levlu 18.
Go to Top of Page

Kromus
New Member

459 Posts

Posted - 03/06/2004 :  18:28:47  Show Profile  Send Kromus an ICQ Message Send Kromus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Docela dobre questy na farmovani adena jsou i u dark elfu, daji se opakovat do nekonecna a muze je delat kdokoliv: Houby (2k), zombie (2k a healing potion), pavouci (3,5k). Pavouci jsou tusim az od levlu 18.



Orkove

Goblini 1,5K, Werewolfove 1,2K + 3-6 totemu ze 40 werewolfu(random drop) jeden po 600 aden, Bats 3,5K + zabijis u toho impy (10 aden black soulstone, 50 red soulstone, padaji nahodne + dropy aden) a nakonec kasha bear quest 5,5K kdyz prodas totem...

Kromus, member of Clan of Northern Territory, DP (store administrator/retired)
Kromus, lvl 70 Barbarian Berserker <MdK>, Runnyeye server, EQ2 (retired)

Thoros, rifleman/sniper 24th panzerbrigade, WWII online (hybernating)
Modgud, EVE online (retired)
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 03/06/2004 :  22:02:08  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
Ja to tusil, ze jina cesta nez pres opakovani questu asi nevede.... Uz je me z tech lysohlavek spatne . Jinak diky vsem za info.

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 06/06/2004 :  16:54:15  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
mam zakys a nevim co mam u vodopadu zabit, muzete mi prosim poradit?

Go to the waterfall that is north of the Neutral Zone and northeast of here. There, you will feel a tremendous force of anger. I have foreseen that the one emitting the anger is a young Dark Elven youth by the name of Charkeren. Bring the seed of anger planted in this heart.

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Kromus
New Member

459 Posts

Posted - 06/06/2004 :  22:18:30  Show Profile  Send Kromus an ICQ Message Send Kromus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elidor

mam zakys a nevim co mam u vodopadu zabit, muzete mi prosim poradit?

Go to the waterfall that is north of the Neutral Zone and northeast of here. There, you will feel a tremendous force of anger. I have foreseen that the one emitting the anger is a young Dark Elven youth by the name of Charkeren. Bring the seed of anger planted in this heart.



Zabit mladeho temneho elfa jmenem Charkeren co se nachazi nekde u vodopadu (a donest jeho srdce)... vic ti z toho bohuzel rict nemuzu.

Kromus, member of Clan of Northern Territory, DP (store administrator/retired)
Kromus, lvl 70 Barbarian Berserker <MdK>, Runnyeye server, EQ2 (retired)

Thoros, rifleman/sniper 24th panzerbrigade, WWII online (hybernating)
Modgud, EVE online (retired)
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 07/06/2004 :  09:40:02  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
Charkerena jsem nakonec nalezl, je to quest npc, tedy ne potvora jak jsem se mylne domnival. zautoceni na qpc je vsak hodnoceno crim flagem, nevi nekdo vice o tomto questu? nezda se mi ze bych jej mel zabit i kdyz to v popisku questu psano je.

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 08/06/2004 :  06:12:26  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
tak vysledek je: nezabijet elfa, zeptat se ho zda nechce s necim pomoc, pockat az se vyplace (zombie mu zabili rodice), jit do bazin a dostat od zombaku pozustatky jeho rodiny. elf nasledne da "sve srdce".

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 08/06/2004 :  08:29:42  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
A to si to srdce vyrval a dal ti ho nebo se do tebe zamiloval?

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

oxocz
Starting Member

30 Posts

Posted - 09/06/2004 :  16:03:21  Show Profile Send oxocz a Private Message  Reply with Quote
Nevim jak ostatnim, ale me se celkem osvedcilo mlatit i modre potvory.
Pada z nich treba o tretinu min penez, ale zabiju jich vic, nemusim dobijet HP a MP. Proste kdyz potrebuju penize tak beham po louce a zabijim modre potvory. Padne z nich i neco jineho nez adena, vse se da prodat vetsinou za vic 100, takze z toho jsou taky prachy. Rekl bych ze vic nez kdyz mlatim vyssi lvl potvory. Z Ol Mahum novice mi padl Skeleton Dagger, v krame lze prodat za 33k a je to lvl 17.

Questu jsem moc nedelal. Za 100 red badgetu z Mahumu jsem mel 2x6k.

Penize jsou a je to. Na lvl 27 mam zbrane za 700k, obleceni a sperky za 250k. Samozrejme bych chtel vic :)

Na XP a SP je lepsi mlatit lepsi potvory.
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 11/06/2004 :  22:53:37  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
od vecera se nemohu dostat do hry. user + pass je ok, dostanu se na vyber serveru, vsechny jsou online, ale dal me to nepusti. dal jsem kompletne zkontrolovat instalaci, probehla v poradku, ale problem se nevyresil. hru mam placenou a aktivni (jinak bych se nedostal ani k vyberu serveru). nemate nekdo povedomi kde muze byt problem? (cely den hra sla v poradku)

edit: kolem pulnoci (23:30) me to pustilo do hry (po cca 4ech hodinach). zadna zmena konfigurace, .. buh vi

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]

Edited by - elidor on 12/06/2004 00:05:37
Go to Top of Page

doomix
Starting Member

15 Posts

Posted - 21/06/2004 :  10:58:15  Show Profile  Send doomix an ICQ Message Send doomix a Private Message  Reply with Quote
Hojte! chtel bych se zeptat (mozna ze to tu uz nekde je)
Co se tyce guild:
Kdyz treba Efl zalozi guildu muze do te guildy nabrat treba cloveka, nebo orca? nebo je to urceny na rasy podle rasy zakladatele? Diks
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 21/06/2004 :  12:39:25  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Muzes nabrat kohokoliv kdo neni v jinem klanu
Go to Top of Page

doomix
Starting Member

15 Posts

Posted - 21/06/2004 :  15:22:12  Show Profile  Send doomix an ICQ Message Send doomix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Muzes nabrat kohokoliv kdo neni v jinem klanu



Oki diky moc :) mozna ze pristi tyden uz budu online
Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,39 seconds. on eygor Snitz Forums 2000