Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 PlanetSide
 PlanetSide General Forum
 Planetside
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

katzz
New Member

160 Posts

Posted - 16/06/2003 :  13:06:37  Show Profile  Visit katzz's Homepage  Send katzz an ICQ Message Send katzz a Private Message  Reply with Quote
Tenhle týden dostanu PS, a začnu hrát. Asi půjdu hrát na Werner za Konglomerát, páč tam jsou taky nějaký česi. Moje postava se bude jmenovat Katzz.

Budu se vás snažit ve hře kontaktovat!

Katzzz - Cleric, PvP server - Camlann, GM of Nexus
Katzzie - Druid, RvR server - Excalibur, GM of I NEXUS I
Go to Top of Page

Ahmed
Starting Member

84 Posts

Posted - 16/06/2003 :  17:17:33  Show Profile  Send Ahmed an ICQ Message Send Ahmed a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by katzz

Tenhle týden dostanu PS, a začnu hrát. Asi půjdu hrát na Werner za Konglomerát, páč tam jsou taky nějaký česi. Moje postava se bude jmenovat Katzz.

Budu se vás snažit ve hře kontaktovat!



Bezva, cerstve maso do mlejnku mezi Terrany a Vanu. Budu se tesit. Ja sem ve hre Geadus

Zlatovous <MdK> Mordred DAoC
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 16/06/2003 :  18:45:06  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Jinac jsme dali New Conglomerate pracovni nazev - New Noobemerate
Go to Top of Page

katzz
New Member

160 Posts

Posted - 17/06/2003 :  14:21:43  Show Profile  Visit katzz's Homepage  Send katzz an ICQ Message Send katzz a Private Message  Reply with Quote
A jak je to s populaci Terani vs Konglomerát vs Vanu? Je to tak nejak 1:1 není to třeba jak v DAOC na RvR serveru, kde většina lidi (tak 45%) hraje za Albion 30% za mid a 25% za hib?
A co boje? Jsou vyrovnaný nebo má nějaká strana navrch, třeba díky tomu že má lepší technologie?

PS:Včera mě z Anglie poslali PS a měl bych ho mít do třech dnů :-)

Katzzz - Cleric, PvP server - Camlann, GM of Nexus
Katzzie - Druid, RvR server - Excalibur, GM of I NEXUS I
Go to Top of Page

Ahmed
Starting Member

84 Posts

Posted - 17/06/2003 :  14:59:20  Show Profile  Send Ahmed an ICQ Message Send Ahmed a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by katzz

A jak je to s populaci Terani vs Konglomerát vs Vanu? Je to tak nejak 1:1 není to třeba jak v DAOC na RvR serveru, kde většina lidi (tak 45%) hraje za Albion 30% za mid a 25% za hib?
A co boje? Jsou vyrovnaný nebo má nějaká strana navrch, třeba díky tomu že má lepší technologie?

PS:Včera mě z Anglie poslali PS a měl bych ho mít do třech dnů :-)



Strany jsou pomerne vyrovnane. Sem tam se stava ze se aplikuje modifikator -/+ na expu z duvodu nevyrovnanosti (ta je max 5%, vetsi sem zatim nezazil) Boje jsou a nejsou vyrovnane. Sem tam jsou to boje tak 2 - 3 squadu (squad = 10 lidi) na kazde strane. Sem tam boje 100+ lidi proti 15 :) Proste pravidlo ze zerg rulez plati i tady. Vetsinou se nepritele podari vyradit pocetni prevahou nebo vytrvalosti. Sem tam pomuze i dobry vysadek primo na controlni bod zakladny (plati pouze pro zakladny ktere maji kontrolni bod na strese) Pamatuju jeste v bete sme asi v 10 lidech branili vez proti 30. Vydrzeli sme 30 minut nez probehl nahoru cloaker (clovek v zneviditelnujicim se armoru) a vez nam primo pod prdeli zabral :) ). Sem tam mi pripada ze maji navrch terani a vanu :). Vanu tezkej tank je naprosto super uz jenom tim ze muze strafovat do stran :) a hlavne Vanu zbrane pokavat te trefi tak jeste chvili horis (nevim jestli to delaji vsechny zbrane Vanu nebo je to sec mod)

Zlatovous <MdK> Mordred DAoC
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 17/06/2003 :  19:50:51  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by katzz

A jak je to s populaci Terani vs Konglomerát vs Vanu? Je to tak nejak 1:1 není to třeba jak v DAOC na RvR serveru, kde většina lidi (tak 45%) hraje za Albion 30% za mid a 25% za hib?
A co boje? Jsou vyrovnaný nebo má nějaká strana navrch, třeba díky tomu že má lepší technologie?

PS:Včera mě z Anglie poslali PS a měl bych ho mít do třech dnů :-)


Zabava hodne zavisi na tom jakou sezenes grupu.Casto se to totiz strhava jen v obycejnou strilecku ktera uplne postrada taktiku. S dobrou grupou je to docela zajimave. S tim pomerem je to slozitejsi. Obcas se me zda ze Noobglomeraci docela pekne lameri. Ale aspon ma clovek moznost se porad zlepsovat. Tusim ze jeste nebyla uzaverka kde by noobglomerat nebyl posledni.
Nejvetsi problem je v tom ze lidi v obave aby nahodou neprisli o nejakou expu cekaji treba i 15 minut v zakladne ve ktere se nic nedeje a zatim co nepritel hacknul zcela bez boje tri dalsi. Proste se me zda ze congove nejsou moc sehrani a ze za ne spise hrajou lameri neco jako za Albion. (I kdyz musim priznat ze ani ja zrovna nepodavam nejake exeletni vykony pri boji jeden na jednoho.)
Go to Top of Page

Ahmed
Starting Member

84 Posts

Posted - 18/06/2003 :  09:32:08  Show Profile  Send Ahmed an ICQ Message Send Ahmed a Private Message  Reply with Quote
Sem tam mi taky pripada ze Conglomerat je az na vyjimky plnej lameru, ale je myslim si ze u terranu a vanu to nebude o nic lepsi. Nekdo se casem zlepsi nekdo ne. Pokava ma clovek grupu tak hodne zalezi na veliteli skupiny. Pokava se velitel nestara aktivne o vedeni skupiny je tato skupina odsouzena k rychlemu ci pomalemu rozpadu (upozornuji ze velitel skupiny nedostava za exp battle ranky ale command ranky, vetsina lidi jde prave po battle rancich takze se do vedeni nezenou). Ja osobne nekdy vystridam az 2 skupiny nez se nekde uchytim. Nejlepsi je vyhledavat "proflakle" hrace o kterych clovek vi ze neslapne vedle.

Jinak za pondeli vedl Conglomerat tabulku, konecne :)

Zlatovous <MdK> Mordred DAoC
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 18/06/2003 :  10:13:50  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
PRODÁM ORIGOŠ PLANETSIDE - nerozbalená krabice, nepoužitý account ... na ceně se dohodneme vidím to na cca 1300 Kč. icq 120268794


Noe

Go to Top of Page

RedGuard
Starting Member

74 Posts

Posted - 18/06/2003 :  13:29:40  Show Profile  Send RedGuard an ICQ Message Send RedGuard a Private Message  Reply with Quote
Ja bych to mozna bral, ale rekni mi proc te to prestalo bavit driv nez si to vubec rozbalil ??
Go to Top of Page

Lahvan
Dictator Apprentice

318 Posts

Posted - 18/06/2003 :  20:09:25  Show Profile Send Lahvan a Private Message  Reply with Quote
Že by příchod SWG? Co Noe?
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 18/06/2003 :  21:00:38  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Noe nema cas vzdyt tun.. ehm podnika
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 18/06/2003 :  21:08:20  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ahmed

Ja osobne nekdy vystridam az 2 skupiny nez se nekde uchytim. .


A prvni conglomeratni prostitut na serveru

A kurna v pondeli byl fakt prvni. A ja zrovna nehral.----Jestli to snad nebylo tim.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 19/06/2003 :  08:22:30  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lahvan

Že by příchod SWG? Co Noe?


přesně tak


Noe

Go to Top of Page

katzz
New Member

160 Posts

Posted - 20/06/2003 :  14:40:25  Show Profile  Visit katzz's Homepage  Send katzz an ICQ Message Send katzz a Private Message  Reply with Quote
Tak uz mam PS, hraju ho dva dny a zatim nic moc, porad to je jen zerg 100 lidi z conglomeratu proti 10 nepratelum. Coz je uplne o nicem a kdyz jsem v nejaky squade, tak se snazej dostat nejakej complex, ale vetsi otravu jsem nezazil, hodku jsem cekal u centralniho kompu a nic, po dvouch hodkach prisli lidi ze squady ale ja sel radsi do sancuracy. No zatim fakt nic moc.

Katzzz - Cleric, PvP server - Camlann, GM of Nexus
Katzzie - Druid, RvR server - Excalibur, GM of I NEXUS I
Go to Top of Page

Lahvan
Dictator Apprentice

318 Posts

Posted - 20/06/2003 :  19:09:21  Show Profile Send Lahvan a Private Message  Reply with Quote
To máš stejný počty jako Albion vs Midgard v Emain na MLF. Jak albíků nebylo aspon 40 nevylezli ani APK.
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 21/06/2003 :  13:40:42  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by katzz

Tak uz mam PS, hraju ho dva dny a zatim nic moc, porad to je jen zerg 100 lidi z conglomeratu proti 10 nepratelum. Coz je uplne o nicem a kdyz jsem v nejaky squade, tak se snazej dostat nejakej complex, ale vetsi otravu jsem nezazil, hodku jsem cekal u centralniho kompu a nic, po dvouch hodkach prisli lidi ze squady ale ja sel radsi do sancuracy. No zatim fakt nic moc.


Problem je co od te hry ocekavas. Planetside neni spatny ale pokud jsi do neho sel v ocekavani neceho jako je Daoc ci Shadowbane apod. Tak verim ze te to urcite sklamalo. Tato hra se spise priblizuje unreal turnamentu ci Q.arene akorat v mnohem vetsim poctu. To ze jsi se zucastnil akorat zerku je bohuzel tvuj spatny vyber ostrova. Na jinych ostrovech je to casteji vyrovnanejsi ale zcela 1:1 to neni nikde. Pokud te nebavi zerk ale spise prepadove akce budes si na to muset najit grupu ale to jsi v Daoc taky musel. Nebo si takovou primo zaloz. Ve ctvrtek jseme ve 4 lidech branili 30min vez proti asi 10-15 vanakum a presne takoveto akce me bavi. Nejdrive jsme byli aktivni a behem hodky jsme ovladli pulku ostrova potom jsme zacali stracet a nakonec nas nepritel zatlacil do posledniho toweru ktery nam zbyl.Jedine co me trosku stve ze to hraje malo cechu, takze az vyjde SWG tak tohle urcite cancelnu.
Go to Top of Page

katzz
New Member

160 Posts

Posted - 23/06/2003 :  10:51:12  Show Profile  Visit katzz's Homepage  Send katzz an ICQ Message Send katzz a Private Message  Reply with Quote
No tak už jsem párkrát našel dobrýho lídra, a i když jsem nepotkali moc nepřátel, bylo to super. Až budu mít BR tak 15 (zatím mám jen 6)tak už budu mít dost zkušeností, abych moch víst vlastní squadru.Nevíte jaký výhody má Squad leadr, kromě toho, že může dávat WP a na L2 může používat orbitální dělo?

Akorát mě štve, že pořád někde čtu, jak si lidi super zabojovali, ale já většinou nikoho nepotkám, a nebo to je vždycky zerg, buď nás a nebo nepřátel. No snad to časem přijde... :)

PS:No SWG mě nijak nezaujala, a tak budu hrát zatím jen camelota a PS.

Katzzz - Cleric, PvP server - Camlann, GM of Nexus
Katzzie - Druid, RvR server - Excalibur, GM of I NEXUS I
Go to Top of Page

Ahmed
Starting Member

84 Posts

Posted - 23/06/2003 :  13:52:19  Show Profile  Send Ahmed an ICQ Message Send Ahmed a Private Message  Reply with Quote
No co psali, tak orbitalni kanon muze pouzivat CR 4+. Jinak boje jsou ruzne, nekdy sux, nekdy super. Hodne zalezi na veliteli squady a sehranosti teamu. Vcera sem vystridal 5 squad, pokazde se rozpadla kdyz leavnul commander, nikdo proste nechce delat SC, kazdej chce expu na battleranky

Zlatovous <MdK> Mordred DAoC
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 23/06/2003 :  14:57:07  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Jen takova otazka. Myslis ze si s Cechama zahrajes lip nez s cizincema? Pokud chces byt s nekym s kym by si hral kazdy vecer a tim se i teamove zdokonaloval tak se dej do nejakeho maleho outfitu kde hrajou lidi stale spolu.
Go to Top of Page

nerocz
Starting Member

1 Posts

Posted - 23/06/2003 :  21:58:29  Show Profile Send nerocz a Private Message  Reply with Quote
Zdar, mel bych zajem o PS, jen me zajima jak je to s pingem. Jedu pres mikrovlnu 64 Kb/s. ale muzu kdykoliv zvysit. nevite nahodou jaky ip na evropskej server.servery abych si to mohl vyzkouset pred koupi. Diky, jestli to vyjde tak do toho jdu a mozna jeste par kamosu
Go to Top of Page

katzz
New Member

160 Posts

Posted - 24/06/2003 :  09:42:27  Show Profile  Visit katzz's Homepage  Send katzz an ICQ Message Send katzz a Private Message  Reply with Quote
No já taky nemám žádný zázračný připojení, mám něco jako by připojení přes rádio. Ping na seznam.cz mám kolem 10ms, večer tak 50-100 a ping na PS (to ukazuje přímo ve hře) je tak 50-150 ale zatím jsem si nikdy žádnýho lagu nevšim. To mě víc laguje DAOC. Kupoval jsem to na www.special-resrve.com za v přepočtu 1400Kč a objednával jsem to v pátek odpoledne a přišlo mě to ve čtvrtek ráno (v sobotu mě potvrdili moji objednávku, v neděli zablokovali prachy na kartě a v pondělí to poslali).

PS:Pokud chceš hrát na Evropským serveru (což bych ti doporučoval), tak si zvol Werner. Na US servry je ping krapet horěí. Myslím si že jestli máš dobrej ping na třeba seznam.cz tak budeš mít i v pohodě ping na PS.

Katzzz - Cleric, PvP server - Camlann, GM of Nexus
Katzzie - Druid, RvR server - Excalibur, GM of I NEXUS I

Edited by - katzz on 24/06/2003 09:45:42
Go to Top of Page

Ahmed
Starting Member

84 Posts

Posted - 24/06/2003 :  10:54:00  Show Profile  Send Ahmed an ICQ Message Send Ahmed a Private Message  Reply with Quote
Ping je na Werner pohodovej. Na US servery taky. Sem tam dochazi k server side lagum, vzlaste pri obrovskych bojich. Po chvili se to uklidni jenom co spadne dostatecne mnozstvi lidi :) Jinak jedinej ping je videt v login obrazovce ze seznamem serveru.

Zlatovous <MdK> Mordred DAoC
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 24/06/2003 :  17:42:24  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
no to je dilo oni snad hrajou neco jinyho a ja kdyz potrebuju speed a bubli na lost seed tak je nesezenu :o)
Go to Top of Page

Lahvan
Dictator Apprentice

318 Posts

Posted - 24/06/2003 :  22:08:43  Show Profile Send Lahvan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

no to je dilo oni snad hrajou neco jinyho a ja kdyz potrebuju speed a bubli na lost seed tak je nesezenu :o)



Lol - voni už kydli v PS vod rylisu.
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 25/06/2003 :  13:33:00  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
njn proto nebyli videt
Go to Top of Page

RedGuard
Starting Member

74 Posts

Posted - 08/08/2003 :  14:21:53  Show Profile  Send RedGuard an ICQ Message Send RedGuard a Private Message  Reply with Quote
Chci se zeptat jaka je situace po dvou mesicich od releasu. Jestli to tady jeste nekdo hraje a jak se drzi zabavnost po delsi dobe hrani.
Go to Top of Page

Thor
Junior Guardsman

335 Posts

Posted - 15/08/2003 :  09:59:40  Show Profile  Send Thor an ICQ Message Send Thor a Private Message  Reply with Quote
Zdarec
nenasel by se nakej dobrodinec kterej by mi tak na tejden pujcil acc ? Chtel by sem si to trochu zkusit.


Tank_Chief
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty druhy parchanty, aby padli za tu svou
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 15/08/2003 :  10:47:41  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
podle informaci krete se ke me dostali od lidi kteri to hrali je hra super, instantni adrenalin ovsem jen na omezenou dobu po par tydnech se okouka grafika a system...


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 15/08/2003 :  11:09:58  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Okouka se jako asi vsechny strilecky, ale...
1/ jde volne stahnou
2/ ma 7 denni free trial
Takze za zkousku to asi urcite stoji. Samozrejme zalezi na lidech, behat tam nekde sam asi nema smysl

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 15/08/2003 :  11:30:10  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Pokud mas dobry klan tak to vydrzi dlouho..pokud tam behas sam moc dlouho ti to nevydrzi. Ale zalezi na cloveku. A pak taky na vyvojarich cim novym dokazi prekvapit.

Edited by - Aramir on 15/08/2003 11:31:14
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 15/08/2003 :  14:27:12  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy

Okouka se jako asi vsechny strilecky, ale...
1/ jde volne stahnou
2/ ma 7 denni free trial



Hmm jde volne stahnout, ale vypada to, ze po 7mi dnech pokud chces hrat dale musis zakoupit krabicovou verzi ...

Nebo je mozne pouzit 7 denni free trial i pro full verzi = tedy pouze zaplatit kreditkou a neni nutne kupovat krabici?

Go to Top of Page

Ahmed
Starting Member

84 Posts

Posted - 15/08/2003 :  14:56:53  Show Profile  Send Ahmed an ICQ Message Send Ahmed a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel
Hmm jde volne stahnout, ale vypada to, ze po 7mi dnech pokud chces hrat dale musis zakoupit krabicovou verzi ...

Nebo je mozne pouzit 7 denni free trial i pro full verzi = tedy pouze zaplatit kreditkou a neni nutne kupovat krabici?



Rekl bych ze po vyprseni tech 7 dnu si musis koupit krabici. Funguje to asi stejne jako v nasledujicim priklade ===> V krabici s full verzí mas prilozen 7 denni trial, po jeho vyprseni si musis zaregistrovat original cdkey Planetside.

Zlatovous <MdK> Mordred DAoC
Go to Top of Page

Thor
Junior Guardsman

335 Posts

Posted - 15/08/2003 :  19:19:44  Show Profile  Send Thor an ICQ Message Send Thor a Private Message  Reply with Quote
To nema logiku. Kdyz uz se nekdo po trialu rozhodne si tu hru zakoupit tak proc ho otravovat stim ze si musi objednat krabicikdyz plne funkcni soft ma nainstalovanej na compu a staci kdyz si nekde online koupi CD key.


Tank_Chief
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty druhy parchanty, aby padli za tu svou
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 15/08/2003 :  19:50:34  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Ale ma. Penize za krabici mimochodem velice peknou jako ostatne kazda US krabice.


Remember, after your 7-day PlanetSide Trial period, your PlanetSide account will become inactive. To reactivate your game, you must purchase a full retail version of PlanetSide to obtain a new activation account key.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 16/08/2003 :  00:13:51  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
No to je prave skoda. Napr. AO ma trial, ale neni nutne kupovat krabici. Proste se po vyprseni trialu strhne z kreditky cena hry.

Vysledkem je to, ze nemas krabici, ale muzes okamzite hrat. Coz bych i u PS uvital.


Edited by - VT on 16/08/2003 00:15:07
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 16/08/2003 :  00:15:23  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Ale AO neni pod hlavickou SOE alias tahame z lidi penize jak jen to jde
Go to Top of Page

Thor
Junior Guardsman

335 Posts

Posted - 16/08/2003 :  10:54:57  Show Profile  Send Thor an ICQ Message Send Thor a Private Message  Reply with Quote
Krabice at je sebepeknejsi stejne jen prekazi a je na vyhozeni.
Nejak politiku SEO nechapu. Distribuci pres net usetrej hromadu penez.


Tank_Chief
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty druhy parchanty, aby padli za tu svou
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 16/08/2003 :  20:34:05  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Za co ziskavam Certification Points?

Expu ziskam jen za posledni kulku?

Vypada to, ze kazdy muze zcela namaxovat (mit moznost pouzivat vsechny zbrane/brneni etc.) svuj char?

Jaky je max. Battle Rank?

K dispozici ve hre je jeste Leader Rank (nebo tak nejak). Jaky je mezi nimi rozdil?
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 16/08/2003 :  20:37:35  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Thor

Krabice at je sebepeknejsi stejne jen prekazi a je na vyhozeni.
Nejak politiku SEO nechapu. Distribuci pres net usetrej hromadu penez.



Tak jednoduché to není. Já například mám krabice rád, mám je vystavené a moje manželka je nesnáší :) Stejně tak mám rád obsah takových krabic apod. Samozřejmě nemám nic proti možnosti zakoupit cdkey přes internet. Firmy jako Sony velmi dbají na svoji image a krabice + vložené letáky jsou jedním z účinných nástrojů. Optimální je nabídka obou možností.

Nicméně Planetside je hra kam se vracím. Příjemná adrenalinová zábava, neustálý vývoj ve formě pravidelných patchů kde přidávají spoustu nových featur, žádné stupidní bugy, stabilní klient, moc hezká grafika. Sice je to tak na hodku - dvě denně ale ten čas je naplno využit.

Teď jsem si navíc přečetl co má obsahovat nový patch a není o čem přemýšelt. Na tu aliení základnu se těším :), stejně jako na boje v lávových polích a ledových jeskyních...

http://planetside.station.sony.com/corecombat/

Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 16/08/2003 :  20:43:35  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

Za co ziskavam Certification Points?



Za každý dosažený level postavy

quote:

Expu ziskam jen za posledni kulku?



Ne, ale nemusíš ten kill mít ve statistikách. (Teda myslím..)

quote:

Vypada to, ze kazdy muze zcela namaxovat (mit moznost pouzivat vsechny zbrane/brneni etc.) svuj char?



Nevím, jaký je nejvyšší level, ale stejně budeš používat hlavně to, co Tě baví, protože ono na sebe nejde vše naložit. Lze ale nastavit různé profily vybavení, které pak nakoupíš stisknutím jednoho tlačítka.

quote:

Jaky je max. Battle Rank?



To nevím, určitě to bude v FAQ

quote:

K dispozici ve hre je jeste Leader Rank (nebo tak nejak). Jaky je mezi nimi rozdil?



Pokud vedeš grupu nedostáváš expy na battle rank ale na leader rank. Při dosažení určitých levelů získáváš další ability jako možnost ovládat laserové nebo psyonické nebo jaké to je dělo z orbitu atd.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 17/08/2003 :  00:12:01  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Hral jsem to ted v kuse 10 hodin a staci mi to (na muj vkus se to vsechno stale toci kolem "pevnosti"). Na online FPS akce jsou tady kvalitnejsi veci (Quake 1, CS, UTx).

Zpet k ROE a DAOCu.
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 17/08/2003 :  00:42:19  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel



Zpet k ROE

spravne rozhodnuti :)
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 17/08/2003 :  09:06:27  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel
Na online FPS akce jsou tady kvalitnejsi veci (Quake 1, CS, UTx).




Vždyť to je už koncepčně něco úplně jiného, bez vozidel, letadel, bez hackingu, bez vývoje postavy a desítek dalších featur. Ale to je jedno...
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 17/08/2003 :  10:01:29  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

Hral jsem to ted v kuse 10 hodin a staci mi to (na muj vkus se to vsechno stale toci kolem "pevnosti"). Na online FPS akce jsou tady kvalitnejsi veci (Quake 1, CS, UTx).

Zpet k ROE a DAOCu.



JJ souhlas s Gabou.PS neni spatny ale chce to dobrou grupu pak si clovek pripada tak trosku drsneji.Bez sehrane grupy je to jen o behani mezi spawnem a bojistem.Ale kdyz byl dobrej velitel(za mesic hrani jsem zazil snad 2x) tak to jde vsechno hladceji a cloveka to i vic bavi.
Q,CS,UT jsou absolutne odlisne hry.Kdyz uz srovnavat tak spise s BF1942 ale i tak to neni ono.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 17/08/2003 :  10:48:16  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:

Q,CS,UT jsou absolutne odlisne hry.Kdyz uz srovnavat tak spise s BF1942 ale i tak to neni ono.



No jsou to temer stejne hry. Strili se tam realtime a co nejrychleji. A je uz jedno, ze mas v PS vozitka. Z vozitek vetsinou taky strilis, jen maji oproti pandulakovi jinou fyziku. V PS se vetsinou bojuje kolem nejake zakladny coz lze prirovnat napr. k mape v quakovi.

A hacking? Oh, staci zmacknout tlacitko ... Tomu nerikam hacking :)

Takze muj skromny nazor je takovy, ze PS neprineslo temer nic noveho a je to stejna strilecka jako vsechny fps kolem ..

Edited by - VT on 17/08/2003 10:50:50
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 17/08/2003 :  11:21:12  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
I takhle se na to da samozrejme divat ale me se preci jenom zda ze PS je v tymove hre o dost dal nez ostatni, zde jmenovane, hry.
Ale zpet k puvodni otazce:Hraje to vubec jeste nekdo? Tedy krome Gabi, ten se zde uz vyjadril.
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 17/08/2003 :  11:27:57  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Planetside je o dobyvani zakladen tudiz se bude vetsina boju odehravat v nebo okolo nich. Pripadne jeste okolo vezi. Nevim co jsi od toho cekal jestli druhe DAoC nebo buhvico ale je to prezentovano jako Online First Person shooter takze to zapada do skatulky treba s CS ikdyz v tomhle smyslu je planetside daleko jinde diky rozvijeni postav a ruznym mountum.

Jinak Leader rank slouzi hlavne k tomu ze muzes komunikovat na specialnim chatu s ostatnima leaderama. Davat waypointy na mapu a dokonce volat napriklad orbital strike a dalsi specialni veci.

Maximalni rank je myslim 20.

Edited by - Aramir on 17/08/2003 11:28:17
Go to Top of Page

Thor
Junior Guardsman

335 Posts

Posted - 17/08/2003 :  11:53:21  Show Profile  Send Thor an ICQ Message Send Thor a Private Message  Reply with Quote
Ja hraju trial. (reaver/lightning pilot/driver)
Jen co mi prislo ze je tam dost malo pesackejch zbrani.


Tank_Chief
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty druhy parchanty, aby padli za tu svou
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 17/08/2003 :  17:42:18  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel
Takze muj skromny nazor je takovy, ze PS neprineslo temer nic noveho a je to stejna strilecka jako vsechny fps kolem ..



Naštěstí tento názor nesdílí ostatní, proto má PS overal rating takový, že by mu mohla řada rádoby pecek závidět.

Jaký je zásadní rozdíl mezi tím, že stisknu tlačítko, namířím hackovací zařízení na cíl a provedu hacking a tím, že držím v ruce kouzelnou hůlku, zmačknu jedno tlačítko a vyvolám fire bolt ? Žádný....

Tolik k hackování...

PS je v první řadě střílečka, tak k tomu přistupuju a to od toho očekávám. Každá feature navíc právě odlišující PS od Quake etc. mě potěší a je důvodem proč si hodku denně zakilovat a proč hraju tohle a ne třeba UT.

Další kapitolou je pak neustálý vývoj PS. V tuto chvíli je to pro mě oddychovka...
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 17/08/2003 :  17:50:18  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
http://planetside.station.sony.com/corecombat/
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,23 seconds. on eygor Snitz Forums 2000