Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 PlanetSide
 PlanetSide General Forum
 PS 30 dní zdarma pro veterány!
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

MAR
Starting Member

3 Posts

Posted - 13/01/2006 :  08:19:45  Show Profile  Send MAR an ICQ Message Send MAR a Private Message  Reply with Quote
Bojovníci! Kdokoliv, kdo měl někdy vytvořen account může opět ochutnat bitvy po celý měsíc zdarma (samozřejmě bez trialistů). Poslední příležitostí k aktivaci začátku volného měsíce je 28.2.2006. Měsíc se počítá od prvního lognutí.

Podrobnosti na linku: http://planetside.station.sony.com/news_archive.vm?id=67013§ion=News&month=current

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 06/06/2007 :  16:29:07  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
tak to asi udelali pozdeji znova, nebot mne ten free month dojizdi az ted :-)) bohuzel mi na nem hral kamos a udelal mi BFR za New Conglomerate..takze hraju za NC ..

hraje vubec jeste nekdo za Vanu? pac predpokladam ze ho umluvim k vyleveleni i za vanu ;-DD


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 09/06/2007 :  19:15:12  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

tak to asi udelali pozdeji znova, nebot mne ten free month dojizdi az ted :-)) bohuzel mi na nem hral kamos a udelal mi BFR za New Conglomerate..takze hraju za NC ..

hraje vubec jeste nekdo za Vanu? pac predpokladam ze ho umluvim k vyleveleni i za vanu ;-DD



Já ještě hraju,ale už jen občas na odreagování,takže ani nevim jestli je eště někdo další s aktivním accountem .)

http://soundcloud.com/unvorsum
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 20/07/2007 :  17:49:36  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Murdy

quote:
Originally posted by Rodier

tak to asi udelali pozdeji znova, nebot mne ten free month dojizdi az ted :-)) bohuzel mi na nem hral kamos a udelal mi BFR za New Conglomerate..takze hraju za NC ..

hraje vubec jeste nekdo za Vanu? pac predpokladam ze ho umluvim k vyleveleni i za vanu ;-DD



Já ještě hraju,ale už jen občas na odreagování,takže ani nevim jestli je eště někdo další s aktivním accountem .)


Ta free verze jeste bezi nebo uz ji stopnuli?
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 21/07/2007 :  12:39:09  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

quote:
Originally posted by Murdy

quote:
Originally posted by Rodier

tak to asi udelali pozdeji znova, nebot mne ten free month dojizdi az ted :-)) bohuzel mi na nem hral kamos a udelal mi BFR za New Conglomerate..takze hraju za NC ..

hraje vubec jeste nekdo za Vanu? pac predpokladam ze ho umluvim k vyleveleni i za vanu ;-DD



Já ještě hraju,ale už jen občas na odreagování,takže ani nevim jestli je eště někdo další s aktivním accountem .)


Ta free verze jeste bezi nebo uz ji stopnuli?



Free verze (Planetside Reserves) už neběží,bylo to omezený do půlky dubna myslim .(
Nutno dodat,že ukončení free accountů nemělo moc velkej vliv na úbytek hráčů.Prostě i když se lognu ve 2 v noci na evropskym serveru,furt si zapařim ....jen je tam míň noobů na nízkym lvlu,protože free verze byla omezená myslim do lvlu 6

http://soundcloud.com/unvorsum
Go to Top of Page

darlock
New Member

129 Posts

Posted - 27/10/2007 :  11:07:31  Show Profile Send darlock a Private Message  Reply with Quote
vanu outfit myth je stale aktivny

Anarchy Online Trader Darlockus
PlanetSide My Character
LOTRO : Tallrian- elf -hunter
Go to Top of Page

darlock
New Member

129 Posts

Posted - 29/12/2007 :  13:59:51  Show Profile Send darlock a Private Message  Reply with Quote
info pre tych co uz Planetside hrali na 20.1 mate zdarma aktivovane ucty v ramci vianocnej akcie, takze kto ma zaujem moze sa pozriet co sa v poslednom case na Planetiside zmenilo
jo este nieco 4 januara oslavuje Myth 4 vyrocie

viac na http://community.myth.sk/forums/p/604/1263.aspx#1263

Anarchy Online Trader Darlockus
PlanetSide My Character
LOTRO : Tallrian- elf -hunter
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 18/01/2008 :  11:43:41  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
zajimavy je, ze u 1. uctu mam do 20.1. (stejne jako Vanguard)
u 2. uctu s PS mam az do 19.2.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

hvezdosvit
Starting Member

hvezdosvit

45 Posts

Posted - 18/05/2011 :  15:23:41  Show Profile Send hvezdosvit a Private Message  Reply with Quote
45 dni zdarma veteranum jako omluva za odstavku Station. A nejspis taky jako promo blizici se Planetside2.
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 19/05/2011 :  01:39:34  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hvezdosvit

45 dni zdarma veteranum jako omluva za odstavku Station. A nejspis taky jako promo blizici se Planetside2.


Ono se chystá Planetside 2? Že by byli mé modlitby vyslyšeny? :)

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,08 seconds. on eygor Snitz Forums 2000