Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 PlanetSide
 PlanetSide General Forum
 Planetside
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Yzzy
Starting Member

96 Posts

Posted - 28/04/2003 :  16:27:17  Show Profile Send Yzzy a Private Message  Reply with Quote
Sice to neni fantasy a uz vubec to neni system milionu skillu a novejch spellu,ale je to MMO s rankama a zkusenostma,ktery pak date treba do vylepseni armoru,pouzivani lepsich zbrani,implantatu a voziel.Musim rict ze kdyz sem si to v sobotu stahoval byl sem skeptickej.Predstavoval sem si Neocron napul s AO-nakej paskvil.O to vetsi prekvapeni bylo kdyz sem se po hodine vyplnovani konecne BEZ PROBLEMU nalogoval.Prvni co me dostalo je grafika,druhy ze i presto ze bylo na serveru 4k lidi tak sem se nesekal.Vyzkousel sem to v boji kde jsem mel kolem sebe asi 30 lidi a opet kool,bez sekani.Hratelnost je super,proste akce za akci,ne jak sem si myslel ze to bude druha WW2 kde nez ste se dostali od spawnu do boje vam vzalo 30 minut.Spusta zbrani a vozidel,vsechno akcni.Stavi se tam na tom ze se date do squad(normalni grupa v DAoC a jinych),ale samozrejme nemusite.Vcera sem se bavil je pobihanim po jednom ze 13(myslim)svetu a hackovanim pevnustek(jen tech mensich)ktere je opet jednoduche.Proste chci timle jen upozornit lidi akcne zalozeny,ze je na svete neco,co urcite stoji za pozornost.

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 28/04/2003 :  17:07:10  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
chystal jsem se to stahnout ale nevydrzel jsem vyplnovani toho strasneho dotazniku a v polovine to zrusil

Black
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 28/04/2003 :  18:42:53  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Já to stahuju, teoreticky bych to zítra měl zkusit. Co jsem četl reakce na forech, tak skutečně všichni řvou nadšením.
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 28/04/2003 :  18:55:27  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
byl by nejaky link ?


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 28/04/2003 :  19:14:44  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by -corwin-

byl by nejaky link ?



http://planetside.station.sony.com/
http://games.tiscali.cz/previews/planetside/
Go to Top of Page

Yzzy
Starting Member

96 Posts

Posted - 29/04/2003 :  04:42:34  Show Profile Send Yzzy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Black

chystal jsem se to stahnout ale nevydrzel jsem vyplnovani toho strasneho dotazniku a v polovine to zrusil


Vydz Blacku-je to hrozny(o tom sem psal),ale ta parba vazne stoji za to.
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 29/04/2003 :  06:11:39  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yzzy
Vydz Blacku-je to hrozny(o tom sem psal),ale ta parba vazne stoji za to.

Jo vcera jsem to dovyplnil , za jak dlouho po tom te pozvali do bety ?

Black
Go to Top of Page

Yzzy
Starting Member

96 Posts

Posted - 29/04/2003 :  06:18:14  Show Profile Send Yzzy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Black

quote:
Originally posted by Yzzy
Vydz Blacku-je to hrozny(o tom sem psal),ale ta parba vazne stoji za to.

Jo vcera jsem to dovyplnil , za jak dlouho po tom te pozvali do bety ?


Hehe to te asi zklamu-me nepozvali.Ja si platim $6 mesicne FilePlanet a tam to maj pro subscribers.Este sou naky CD key volny,ale byla po tom strasna schanka jak po toaletaku v Rusku takze behem 5 dni si to stahlo snad 30k lidi.Takze jak dlouho to este bude dostupny nez to stahnout nevim
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 29/04/2003 :  07:26:12  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Taky stahuju z fileplanet.
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 29/04/2003 :  10:49:45  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
No to me teda mrzi, za 20 dni se to ma zacit prodavat a nez to koupim tak bych to rad videl, jelikoz si to nejak presne nedokazu predstavit jak to vypada a jak to bude hratelny.

Uz to stahuju, key dostanu po stazeni a nainstalovani a nebo musim zase nekde neco vyplnovat ?

Black

Edited by - Black on 29/04/2003 15:58:02
Go to Top of Page

RedGuard
Starting Member

74 Posts

Posted - 29/04/2003 :  11:10:35  Show Profile  Send RedGuard an ICQ Message Send RedGuard a Private Message  Reply with Quote
Me vzali do bety asi pred tejdnem. Takze sem to tri dny stahoval a od vikendu uz parim. Je to absolutne super. Kdo by mel nejaky dotazy tak se zeptejte. Uz sem BR 6 (Battle Rank) a uz sem to cely docela prokouk
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 29/04/2003 :  23:41:22  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem se na půl hodky joinul a ---- SKVĚLÁ ZÁLEŽITOST. Samozřejmě toto hodnocení je determinováno moji krátkou zkušeností. Víc času teď prostě nemám :(

Jsem ale lehce zmaten, těch skillů, implantátů, možností apod. je mnohem více než jsem čekal. Zítra postnu nějaké dotazy na vás zkušenější.
Go to Top of Page

Yzzy
Starting Member

96 Posts

Posted - 30/04/2003 :  04:20:34  Show Profile Send Yzzy a Private Message  Reply with Quote
Jo no.Je pravda ze me naky veci zustavaj zahadou dotedka
Go to Top of Page

Yzzy
Starting Member

96 Posts

Posted - 30/04/2003 :  08:39:39  Show Profile Send Yzzy a Private Message  Reply with Quote
Hele skill terminal je jen tam jak se poprvy objevis?V pevnostech sem ho nikde nevidel.To musim kuli kazdymu prideleni kreditu z5 na tu base jak je tam training centr?
Go to Top of Page

RedGuard
Starting Member

74 Posts

Posted - 30/04/2003 :  15:08:16  Show Profile  Send RedGuard an ICQ Message Send RedGuard a Private Message  Reply with Quote
Jo. Certifikation (skill) terminaly jsou je na hlavni zakladne v tech velkejch budovach odkud startujou raketoplany HART. Tam jsou taky implantacni jednotky, ale ty se daj najit na nekterych normalnich zakladnach.
Go to Top of Page

maxa25
Starting Member

88 Posts

Posted - 30/04/2003 :  19:56:19  Show Profile  Send maxa25 an ICQ Message Send maxa25 a Private Message  Reply with Quote
Zdravim vsechny, dnes sem dotahnul Planetside z fileplanet, obdrzel jsem betakey ,zalozil jsem si ucet a vyplnil jsem beta application a co ted? Pri spusteni planetside me to nepusti dale, pri sign in mam hlasku ,The operation timed out'. Tzn. ze musim cekat az mi potvrdi, ze jsem prijat do betatestu a zpristupni acc? Diky za objasneni.
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 30/04/2003 :  20:23:54  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
Me to ted taky dela, nicmene rano to jelo, tak nevim ...

Black
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 30/04/2003 :  20:48:54  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Servery jsou dole
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 30/04/2003 :  20:59:10  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
Jo dalsi patch , jako by nestacili skoro ty 3GB co to ma na disku

Black
Go to Top of Page

maxa25
Starting Member

88 Posts

Posted - 01/05/2003 :  10:40:51  Show Profile  Send maxa25 an ICQ Message Send maxa25 a Private Message  Reply with Quote
Zdar, za jakou frakci a na jakym serveru hrajete?
Go to Top of Page

Yzzy
Starting Member

96 Posts

Posted - 01/05/2003 :  16:00:37  Show Profile Send Yzzy a Private Message  Reply with Quote
Ja sem na Markov a parim za NC.
Go to Top of Page

RedGuard
Starting Member

74 Posts

Posted - 02/05/2003 :  15:55:20  Show Profile  Send RedGuard an ICQ Message Send RedGuard a Private Message  Reply with Quote
Novej patch je skoro kazdej den takze si zvyknete , ale vetsinou uz to neni tak hrozny jako na zacatku. "Megapatch" mel skoro 400 MB. Po novym patchi sem zjistil ze skillove terminaly uz jsou i ve vsech Bio Laboratory zakladnach na ostrovech. A jinak jsem na Dalton jako VS.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 08/05/2003 :  18:03:42  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Kupujete někdo plnou ? Já na 95 % ano. Sniperské povolání mě defintivně zaujalo :)
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 08/05/2003 :  19:19:47  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Kupujete někdo plnou ? Já na 95 % ano. Sniperské povolání mě defintivně zaujalo :)



Rozhodně to zkusím a koupím plnou.
Hru jsem zatím nezkoušel (nemámmožnost stáhnout ale co čtu tak to vypadá víc než zajímavě)

edit: áá jak koukám cdromshop už to má takže sem to rovnou objednal


Noe


Edited by - Noe on 08/05/2003 19:24:04
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 08/05/2003 :  20:48:43  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
Jo to vic nez dobry, ale bohuzel pro me fps hry nejsou takze to nekoupim.

Pro priznivce tohohle typu her muzu jen doporucit !!

Black
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 08/05/2003 :  22:24:06  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Black

Jo to vic nez dobry, ale bohuzel pro me fps hry nejsou takze to nekoupim.

Pro priznivce tohohle typu her muzu jen doporucit !!



Mno a co třeba reaver, infiltrator suit a bavit se hackováním ?
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 09/05/2003 :  18:47:10  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Mám ten pocit, že Planetside je public beta nyní. Stahnutelný i bez registrace na Fileplanet.

Zkuste to, je to vážně pecka. SB mě baví hodně, ale tohle mě dostalo jako žádná hra v poslední době
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 10/05/2003 :  02:12:45  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Ano, PS je open beta.

btw nekde jsem cetl, ze vyzaduje 512MB RAM, takze at zbytecne nesosate 1,4GB dat :)
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 10/05/2003 :  07:33:06  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
512 paměti je pravda. To ale někdo v době dnešních cen pamětí má fakt míň ?

Tady je takové úplně malé povídání kde jsem našel odpověď, jestli se bude Planetside vyvíjet i v budoucnu, když už zakoupím. Ten článek se jmenuje News from the Front line a potěšil mě.

http://www.3dactionplanet.com/planetside/

Jenom bych chtěl dodat, že já jsem nikdy nehrál aktivně quake, UT a nevím co ještě, proto jsem byl mírně skeptický. Tohle se ale naštěstí hraje trochu jinak.

Edit: No tak teď jsem zase někde četl, že stačí 256 paměti. Tak třeba to někdo z vás zkusí a dá vědět. Chtěl jsem udělat screenshot se svou statistikou - Battle rank 8, jen včera moje sniperka udělala přes 30 kilů :) - ale bohužel to na SS odstraní všechny panely

Tak ještě jeden edit: Osobně hraju na serveru Emerald East a mám na něj ping kolem 160 - 200. Včera tam bylo 4K hráčů. Jediné slovo co tu opravdu nikdo nezná je lag. Jednoduše tam není

Edited by - Gabriel on 10/05/2003 07:45:46
Go to Top of Page

Ahmed
Starting Member

84 Posts

Posted - 10/05/2003 :  10:39:34  Show Profile  Send Ahmed an ICQ Message Send Ahmed a Private Message  Reply with Quote
Uz to taky sosame doma, takze vecer by sem to mohl hrat. Osobne jsem na to zvedavej a asi do toho pujdu.

Zlatovous <MdK> Mordred DAoC
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 10/05/2003 :  10:52:17  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel


Jenom bych chtěl dodat, že já jsem nikdy nehrál aktivně quake, UT a nevím co ještě, proto jsem byl mírně skeptický. Tohle se ale naštěstí hraje trochu jinak.






Také jsem nikdy tyhle hry nehrál. Ale jakmile jsem se dozvěděl, že je zde možný sniper ... tak tomu nejde odolat. Sniper je prostě moje vášeň. Hidden & Dangerous včetně datadisků jsem přehrál několikrát na všechny obížnosti jen se sniperem. Prostě snipery žeru.


Noe

Go to Top of Page

Ahmed
Starting Member

84 Posts

Posted - 10/05/2003 :  11:43:44  Show Profile  Send Ahmed an ICQ Message Send Ahmed a Private Message  Reply with Quote
Muzete mit vice postav nebo musite tu svoji stavajici vzdy upravovat (implantaty a tak) podle toho jestli chtcete hrat treba snipera, medika atd... ?

Zlatovous <MdK> Mordred DAoC
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 10/05/2003 :  11:51:57  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:


Také jsem nikdy tyhle hry nehrál. Ale jakmile jsem se dozvěděl, že je zde možný sniper ...



Sniper je cool. Taky přesně volba pro mě - jak člověk stárne...:) Teď mě ale ještě zaujala kombinace - infiltrator/motorka :)advanced hacking/advanced engineer. Prostě se neviditelně pohybovat po bojišti, stavět střílející věžičky a hackovat base.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 10/05/2003 :  11:53:40  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ahmed

Muzete mit vice postav nebo musite tu svoji stavajici vzdy upravovat (implantaty a tak) podle toho jestli chtcete hrat treba snipera, medika atd... ?



Můžeš mít více postav, ale i ta jedna se dá upravovat. Ovšem odtrénování skillu trvá 24 hodin reálného času. Implantáty se dají sundavat a nandavat bez omezení. (Teda kromě toho dojít k implantační jednotce)
Go to Top of Page

Yzzy
Starting Member

96 Posts

Posted - 11/05/2003 :  17:46:26  Show Profile Send Yzzy a Private Message  Reply with Quote
Mozna ze budu znit jako krvelacnej,ale jediny co me chybi v ty parbe je krev a realistictejsi umirani:-)Pripada me to jako bych vzdycky zabil nekoho jen tak napul,nedokoncene.Proste si myslim ze Sony pro to aby tahle parba dostala Rating pro US Teen a parilo to vic lidi tak stahli gore tak,ze tam prakticky zadny neni-skoda no
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 11/05/2003 :  23:04:53  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yzzy

Mozna ze budu znit jako krvelacnej,ale jediny co me chybi v ty parbe je krev a realistictejsi umirani:-)Pripada me to jako bych vzdycky zabil nekoho jen tak napul,nedokoncene.Proste si myslim ze Sony pro to aby tahle parba dostala Rating pro US Teen a parilo to vic lidi tak stahli gore tak,ze tam prakticky zadny neni-skoda no



No tak to je přesně to co mi tu nechybí, protože potoky krve....ehm. A postavy se kácí k zemi celkem pěkně. Ta moje u toho navíc řve jako kdyby měla orgasmus ... :)

Bude v plné verzi nakupování výbavy za nějaké peníze nebo jako teď - přijdu k terminálu a nahraju si plný inventář ? Za peníze by to bylo zajímavější, takhle je z toho opravdu hromadný quake, protože smrt vpodstatě nic neznamená.
Go to Top of Page

Ahmed
Starting Member

84 Posts

Posted - 12/05/2003 :  11:02:42  Show Profile  Send Ahmed an ICQ Message Send Ahmed a Private Message  Reply with Quote
Takze vcera sme u toho z brachou vydrzeli od 20:00 do skoro 02:00 :). Je to super, docela me to nadchlo. Zkousel jsem to hrat za pesaka a skoro zadnej kill. Pak sem lital z Reaverem a to same. Ma to docela atmosferu, grafika je super.

Zlatovous <MdK> Mordred DAoC
Go to Top of Page

Ahmed
Starting Member

84 Posts

Posted - 12/05/2003 :  17:42:50  Show Profile  Send Ahmed an ICQ Message Send Ahmed a Private Message  Reply with Quote
Da se nejak ve hre zjistit aktualni ping? (krome toho co je videt u kazeho serveru)

Zlatovous <MdK> Mordred DAoC
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 12/05/2003 :  18:34:46  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
mam takovej problem ;) maji ty servery osefovany (public) aby nedavaly vic jak 50kb/ftp session nemate nekdo moznost to hodit nachvilku nekam pobliz nixu na stahnuti ? sosat to 8 hodin me neba a instalovat kuli tomu nejakej uber akceleracni download spyware se me take nechce ;)

dik


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 12/05/2003 :  18:51:54  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Dneska to z Ahmosem rozehrajem na Emerald (East) nejspis budu Galaxy pilot plus nejaka tak assault :)
Go to Top of Page

RedGuard
Starting Member

74 Posts

Posted - 12/05/2003 :  20:05:15  Show Profile  Send RedGuard an ICQ Message Send RedGuard a Private Message  Reply with Quote
Ad1: Kdo hraje na Emerald tak reknete.
Ad2: Ano, je to tak chytlave ze bych u toho mohl sedet treba celej den .
Ad3: Pozor na omyl. Vsechno co se kupuje odcerpava nanity z hlavniho zdroje zakladny a pokud dojde tak prestane vsechno fungovat a baze se stane neutralni, takze pozor !
Go to Top of Page

Deathcz
Starting Member

2 Posts

Posted - 12/05/2003 :  21:22:31  Show Profile  Send Deathcz an ICQ Message Send Deathcz a Private Message  Reply with Quote
Zdravim vsechny. Tak sem si to take stahnul a chodi me to s 256MB ram zatim celkem v pohode.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 12/05/2003 :  21:35:21  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Emerald East jako Gabriela

edit: Ježíši jak můžete hrát za New Konglomerát nebo snad i Terrany :) Trochu mystiky do toho života ne ? - join Van Soveregnity !!

Edited by - Gabriel on 12/05/2003 22:26:01
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 12/05/2003 :  22:10:33  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Emerald New Conglomerat :)
Go to Top of Page

Ahmed
Starting Member

84 Posts

Posted - 12/05/2003 :  22:18:13  Show Profile  Send Ahmed an ICQ Message Send Ahmed a Private Message  Reply with Quote
Emerald East, New Conglomerat jako Geadus

Zlatovous <MdK> Mordred DAoC
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 12/05/2003 :  22:27:59  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RedGuard
Ad3: Pozor na omyl. Vsechno co se kupuje odcerpava nanity z hlavniho zdroje zakladny a pokud dojde tak prestane vsechno fungovat a baze se stane neutralni, takze pozor !



To jsem za celou dobu mých BR11 zažil jen dvakrát. Stále tvrdím - prodávat by se mělo za peníze. Takhle třeba nechápu funkci banky. Protože není důvod a co do ní dávat.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 13/05/2003 :  12:27:01  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Tohle je asi jedna z MMORPG kdy muj 56kbps dialup nema narok?

Kadence zbrani je ratatatata nebo ra .. ta .. ra .. ta ..

Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 13/05/2003 :  12:44:23  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

Tohle je asi jedna z MMORPG kdy muj 56kbps dialup nema narok?

Kadence zbrani je ratatatata nebo ra .. ta .. ra .. ta ..





Nevím jak modem 56Kbs ale jednou jsem to zkoušel přes ISDN když mi vypadla mikrovlna a jelo to stejně dobře jako moje 128. Takže to asi bez problémů půjde.

Co se týče kadence, tak to není o tom. Princip je takový, že čím déle střílíš, tím více se ti rozjíždí rozptylový terčík do stran. Pokud klečíš, zaměřuješ mnohem přesněji ale zase je obtížné se hýbat. Je na to ale fajn trik - kleknout smažit a uskočit, zakleknout. Nicméně střílet je třeba v dávkách.

No a jakou myslíš, že má kadenci můj sniper ?
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 13/05/2003 :  13:53:47  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Na 56 ti to pojede v poho ma to snad mensi prenos dat ne DAoC.

Planetside je super hra. Pokud nemate squad je to naprd. Pokud porad behas solo se sniperem tak je jasne ze te to nebavi.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 13/05/2003 :  14:01:20  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Vzhledem k tomu, ze jsem slysel, ze hra pujde do produkce 15.5.2003, tak uz to nebudu ani tahat, bo bych tech 1.4gb ani nestihl na modemu do dvou dnu stahnout :)

Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 13/05/2003 :  14:03:09  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir
Planetside je super hra. Pokud nemate squad je to naprd. Pokud porad behas solo se sniperem tak je jasne ze te to nebavi.



Sólo ? 90 % času jsem ve squadu, pokud ta poznámka byla mířena na mě. Ale pozor - já jsem tu nikde nepsal že mě to nebaví. Jen že mi tam něco malinko chybí. Právě ten moment abych šel, koupil a platil. Proto říkám za sebe - počkám dva měsíce. To je vše. A betu si užiju až do konce.

Jinak ano - je to skvělá hra.
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,25 seconds. on eygor Snitz Forums 2000