Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 Everquest II.
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 70

Diblajz
New Member

446 Posts

Posted - 05/08/2004 :  11:28:15  Show Profile Send Diblajz a Private Message  Reply with Quote
Mno ja asi pujdu hrat na US a ne proto abych hral o nejaky ten patek driv (jak si Rodier muze myslet ).Proste diky memu pracovnimu rezimu mi to vyhovuje.
Go to Top of Page

hRoch
Moderator

360 Posts

Posted - 05/08/2004 :  16:21:15  Show Profile  Visit hRoch's Homepage Send hRoch a Private Message  Reply with Quote
Tak SOE nevydrzelo natlak hracu a nastala zmena


SOE have now updated their FAQ. They took note of the massive fanbase complaints that quickly followed.

European players will still be restricted to the European servers by default, but they can install an optional patch to allow access to the US servers. US players will be able to do the same.

From SOEs perspective, this fulfils their goal of limiting support issues due to timezones, whilst still allowing existing communities to stay together. One small step for Jaded-Gamer, one giant leap for Norrathian-kind.




Can people with European versions of the game play on U.S. servers?
Yes, the current plan is for there to be an optional patch available that will allow European players to connect to the U.S. servers.

If I purchase the French or German version of EverQuest II and connect to a U.S. server, in which language will I be playing the game?
To play on a U.S. server, French and German subscribers will have to download the English-language version of the game. When these players connect to an English-language server, all in-game text and commands will appear in English. Due to the size of the files involved, we will not patch voice data into other languages. So French and German players on U.S. servers will see all text in English but will hear the character voices in their own language.

Can people with the U.S. version of the game play on European servers?
Yes, the current plan is for there to be an optional patch available that will allow U.S. players to connect to the European servers as well. But as stated above, the voiceover data will not be patched into other languages. So U.S. players on European servers will see all text in French or German but will hear the character voices in English.

Can the same EverQuest II subscription be used to connect to both the U.S. and European servers?
Yes, you can play on any non-premium U.S. or European server with a single EverQuest II subscription. However, character voices will be heard in the language of the version you purchase.

Is the UK version of EverQuest II different from the U.S. version?
The UK version of EverQuest II is the same as the U.S. version. We encourage UK subscribers to play on the localized English-language European server because it offers the best choice for optimal gameplay in Europe. However, UK subscribers can play on the U.S. servers if they choose to do so.

DAoC, AC2, SWG, WoW, EQ2, VG, AO, Rift, SWToR, GW2, WildStar.
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 05/08/2004 :  16:53:51  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
No německy jsem to stejně poslouchat nehodlal, taže tím pádem podle mě není co řešit a koupit US verzi.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Nick
Moderator

455 Posts

Posted - 05/08/2004 :  17:31:00  Show Profile  Send Nick an ICQ Message Send Nick a Private Message  Reply with Quote
Absolutne nechapu co tu resite
Na US pujde stejne hrat skoro kazdy
Go to Top of Page

hRoch
Moderator

360 Posts

Posted - 05/08/2004 :  18:02:54  Show Profile  Visit hRoch's Homepage Send hRoch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nick

Absolutne nechapu co tu resite
Na US pujde stejne hrat skoro kazdy



My nic
To jen Rodier a jeho "tristite komunitu"

DAoC, AC2, SWG, WoW, EQ2, VG, AO, Rift, SWToR, GW2, WildStar.
Go to Top of Page

Kromus
New Member

459 Posts

Posted - 06/08/2004 :  07:46:02  Show Profile  Send Kromus an ICQ Message Send Kromus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nick

Absolutne nechapu co tu resite
Na US pujde stejne hrat skoro kazdy



No, resil jsem tu asi to ze nerad bych koupil US verzi a pak bych se z Evropy na US servry nenapojil (uz je to vyresene). Btw precti si fora napr. z lineage2 a silnejici tlak dementnich amiku kteri jednoduse chteji bannout IPcky z non US krajin a jsou nasrati ze na "jejich" servrech hraji lidi mimo USA. (da se to sice obejit teoreticky pomoci proxy servru ale nikdy jsem to neskousel)Takhle bannuji non korejsky IPcky treba v lineage Korejci.

Kromus, member of Clan of Northern Territory, DP (store administrator/retired)
Kromus, lvl 70 Barbarian Berserker <MdK>, Runnyeye server, EQ2 (retired)

Thoros, rifleman/sniper 24th panzerbrigade, WWII online (hybernating)
Modgud, EVE online (retired)
Go to Top of Page

hRoch
Moderator

360 Posts

Posted - 06/08/2004 :  18:15:55  Show Profile  Visit hRoch's Homepage Send hRoch a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem si stahnul EQ2 Character Creation Tool a trochu si s nim pohral .

http://www.volny.cz/darkthx/eq2/eq2-01.jpg
http://www.volny.cz/darkthx/eq2/eq2-02.jpg
http://www.volny.cz/darkthx/eq2/eq2-03.jpg
http://www.volny.cz/darkthx/eq2/eq2-04.jpg
http://www.volny.cz/darkthx/eq2/eq2-05.jpg

DAoC, AC2, SWG, WoW, EQ2, VG, AO, Rift, SWToR, GW2, WildStar.
Go to Top of Page

Nick
Moderator

455 Posts

Posted - 06/08/2004 :  19:02:09  Show Profile  Send Nick an ICQ Message Send Nick a Private Message  Reply with Quote
Kde jsi to pls stahnul?
ja jsem stahnul jen neco co me nejde otevrit
Go to Top of Page

hRoch
Moderator

360 Posts

Posted - 06/08/2004 :  19:47:25  Show Profile  Visit hRoch's Homepage Send hRoch a Private Message  Reply with Quote
Jak psal jiz drive VT, napriklad torrent.
(treba http://search.suprnova.org)

DAoC, AC2, SWG, WoW, EQ2, VG, AO, Rift, SWToR, GW2, WildStar.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 06/08/2004 :  21:36:56  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
ze se nestydis


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 06/08/2004 :  21:40:51  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

quote:
Originally posted by Rodier

quote:
Originally posted by Shemiramoth

No jestli budou hned k mani Evropsky verze EQII, tak klidne pujdu na evropsky server. Jenze o tom silne pochybuju, takze volba je jasna - US servers.



.. a je to tady, zase mentalci co chtej hrat vo mesic driv a tak kvuli tomu budou tristit komunitu a za x mesicu budou nadavat ze jsou eventy v case kterej se jim nehodi......... jakoze to tady bylo uz aspon milionkrat..





Ty se nejakej chytrej. Jo mimochodem neurazej me a ani ostatni co budou hrat na US serveru. Ja ti taky nerikam, ze jsi idiot co keca samy hovadiny. Hlavne nechci zadnej flame, nemam to zapotrebi.



ach jo, ty to zas beres moc osobne :-)
Jaris > takovy anarchysticky deti chodej leda do Pokecu.. nastesti.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Kromus
New Member

459 Posts

Posted - 07/08/2004 :  13:53:46  Show Profile  Send Kromus an ICQ Message Send Kromus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

quote:
Originally posted by Shemiramoth

No jestli budou hned k mani Evropsky verze EQII, tak klidne pujdu na evropsky server. Jenze o tom silne pochybuju, takze volba je jasna - US servers.



.. a je to tady, zase mentalci co chtej hrat vo mesic driv a tak kvuli tomu budou tristit komunitu a za x mesicu budou nadavat ze jsou eventy v case kterej se jim nehodi......... jakoze to tady bylo uz aspon milionkrat..





No vazne Rodiere ty tvoje nazory me nekdy fascinuji . Takze tvuj nazor je ze kdyz pujdu na NA server, nebudou mi vyhovovat eventy a budu "tristit" komunitu, ROFL. Koukni se na to asi takhle. Hral jsem myslim dost mmorpg her nato, abych vedel posoudit, co je pro mne lepsi a jak se mam zachovat pri vybere mista, kde budu hrat ( namatkove AO, AC2, SWG, RoE, DAoC (jen trial) dal nekolik mene znamych jako Knight Online a posledne Lineage2). K tem eventum... Vetsina eventu na US servrech je planovana kolem pulnoci naseho casu, tj. cas kterej mi osobne nejvic vyhovuje (na nasem uzlu je nejmin lidi tj. total bezlagove prostredi). Ke komunite... No me skusenosti jsou takove, ze zatim ve vsech mmorpg kde jsem hral jsem nasel velmi vstricny non-czech hrace (krome AO, SWG a ted L2 tam jsem trochu komunikoval i s ceskoslovenskou online komunitou), kteri mi HODNE pomohli do zacatku, prijali do guildy, pomahali s questama atd. Treba v AO jsem dostaval nezjistnou pomoc vod jednoho cloveka z US, ve vsem od equipu pres pomoc v misich az po rady jak to hrat). Samozrejme "mentalci" se najdou vsude ale moje zkusenost je takova ze NA herni komunita je uplne v pohode, az na nektery pripady. Takze driv nez zacnes nekomu nadavat do mentalu, uvedom si , ze ten clovek muze mit i nejake zkusenosti s hranim na non European servrech.

P.S.: vubec mi neslo vo to ze zacnu hrat driv, hehe ani jsem na takovou blbinu nemyslel (viz posunutej datum vydani EQ2 podle vseho diky startujici euro bete)

Edit: chybka

Kromus, member of Clan of Northern Territory, DP (store administrator/retired)
Kromus, lvl 70 Barbarian Berserker <MdK>, Runnyeye server, EQ2 (retired)

Thoros, rifleman/sniper 24th panzerbrigade, WWII online (hybernating)
Modgud, EVE online (retired)

Edited by - Kromus on 07/08/2004 13:55:54
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 07/08/2004 :  22:11:46  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kromus

quote:
Originally posted by Rodier

quote:
Originally posted by Shemiramoth

No jestli budou hned k mani Evropsky verze EQII, tak klidne pujdu na evropsky server. Jenze o tom silne pochybuju, takze volba je jasna - US servers.



.. a je to tady, zase mentalci co chtej hrat vo mesic driv a tak kvuli tomu budou tristit komunitu a za x mesicu budou nadavat ze jsou eventy v case kterej se jim nehodi......... jakoze to tady bylo uz aspon milionkrat..





No vazne Rodiere ty tvoje nazory me nekdy fascinuji . Takze tvuj nazor je ze kdyz pujdu na NA server, nebudou mi vyhovovat eventy a budu "tristit" komunitu, ROFL. Koukni se na to asi takhle. Hral jsem myslim dost mmorpg her nato, abych vedel posoudit, co je pro mne lepsi a jak se mam zachovat pri vybere mista, kde budu hrat ( namatkove AO, AC2, SWG, RoE, DAoC (jen trial) dal nekolik mene znamych jako Knight Online a posledne Lineage2). K tem eventum... Vetsina eventu na US servrech je planovana kolem pulnoci naseho casu, tj. cas kterej mi osobne nejvic vyhovuje (na nasem uzlu je nejmin lidi tj. total bezlagove prostredi). Ke komunite... No me skusenosti jsou takove, ze zatim ve vsech mmorpg kde jsem hral jsem nasel velmi vstricny non-czech hrace (krome AO, SWG a ted L2 tam jsem trochu komunikoval i s ceskoslovenskou online komunitou), kteri mi HODNE pomohli do zacatku, prijali do guildy, pomahali s questama atd. Treba v AO jsem dostaval nezjistnou pomoc vod jednoho cloveka z US, ve vsem od equipu pres pomoc v misich az po rady jak to hrat). Samozrejme "mentalci" se najdou vsude ale moje zkusenost je takova ze NA herni komunita je uplne v pohode, az na nektery pripady. Takze driv nez zacnes nekomu nadavat do mentalu, uvedom si , ze ten clovek muze mit i nejake zkusenosti s hranim na non European servrech.

P.S.: vubec mi neslo vo to ze zacnu hrat driv, hehe ani jsem na takovou blbinu nemyslel (viz posunutej datum vydani EQ2 podle vseho diky startujici euro bete)

Edit: chybka


reaguji na boldBohuzel taci zde nejsou vsichni. Mluvim jen ze zkusenosti z minulosti co jsem tu videl. Jinak ty nejsi cech ? rada tvejch vet nedava smysl ve smyslu navaznosti..jako napriklad "abych vedel posoudit" ...


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Kromus
New Member

459 Posts

Posted - 07/08/2004 :  22:39:33  Show Profile  Send Kromus an ICQ Message Send Kromus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier
reaguji na boldBohuzel taci zde nejsou vsichni. Mluvim jen ze zkusenosti z minulosti co jsem tu videl. Jinak ty nejsi cech ? rada tvejch vet nedava smysl ve smyslu navaznosti..jako napriklad "abych vedel posoudit" ...



Ne, Cech nejsem, a napis mi jak to ma byt aby to davalo smysl.

Kromus, member of Clan of Northern Territory, DP (store administrator/retired)
Kromus, lvl 70 Barbarian Berserker <MdK>, Runnyeye server, EQ2 (retired)

Thoros, rifleman/sniper 24th panzerbrigade, WWII online (hybernating)
Modgud, EVE online (retired)

Edited by - Kromus on 08/08/2004 01:19:48
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 12/08/2004 :  09:44:12  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Takže včera jsem zkoušel Character Builder ze Starter Kitu. Teda snažil jsem se ho vyzkoušet - Bohužel aplikace se odmítla spustit, protože:
1) Mám pomalý procesor
2) Verze shaderů podprovaných mojí kartou je nižší než minimální vyžadovaná
3) Mám pouze 32 MB na grafické kartě a je vyžadováno 64MB
4) Je vyžadováno 512MB ram

I když jsem věděl, že moje PC je pod minimální specifikací, přeci jen jsem doufal, že se mi to přes varování a hlášky spustí alespoň jako slideshow. Nespustí.
Takže pokud vám počítač nevyhovuje kteroukoliv součástí uvedenou v minimální konfiguraci, máte smůlu.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 12/08/2004 :  10:36:35  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
ja jen doufam ze bude stacit ma staricka ati 9600tx bo novou jen kvuli hre bych nerad kupoval. zbytek pozadavku je dnes vlastne temer minimum co se prodava i u sestav do 10k

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 12/08/2004 :  11:14:25  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elidor

... temer minimum co se prodava i u sestav do 10k


Bych chtěl vidět do 10k. Na normální hraní EQ2 tak ±50k (bez monitoru pochopitelně).
Mám to spočítáno pro sebe. Nikde se nedá ušetřit.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 12/08/2004 :  12:22:16  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

quote:
Originally posted by elidor

... temer minimum co se prodava i u sestav do 10k


Bych chtěl vidět do 10k. Na normální hraní EQ2 tak ±50k (bez monitoru pochopitelně).
Mám to spočítáno pro sebe. Nikde se nedá ušetřit.


nu kupuju do prace pocitace za 9999 bez dph (vic bych musel mit schvaleni valny hromady nebo majitele). konfigurace je:
256 ram, celeron 2,4. integr karta, zvuk, sit. disk 80. deska sis. mys, klavesnice, disk, bedny.

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 12/08/2004 :  13:37:46  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elidor
zbytek pozadavku je dnes vlastne temer minimum co se prodava i u sestav do 10k

nu kupuju do prace pocitace za 9999 bez dph (vic bych musel mit schvaleni valny hromady nebo majitele). konfigurace je:
256 ram, celeron 2,4. integr karta, zvuk, sit. disk 80. deska sis. mys, klavesnice, disk, bedny.



Zbytek pozadavku?

512mb ram? U tveho pocitace do 10k vidim 256.

Grafika s 64mb? U tveho pocitace vidim nejakou integrovanou noname.

To jsou celkem zaklady ...

Dnes bych napr nekupoval pocitac s RAM pod 2 gb, nejlepe zakoupit rovnou 4gb.

Edited by - VT on 12/08/2004 13:38:22
Go to Top of Page

Mickk
New Member

489 Posts

Posted - 12/08/2004 :  13:44:18  Show Profile  Send Mickk an ICQ Message Send Mickk a Private Message  Reply with Quote
quote:


Dnes bych napr nekupoval pocitac s RAM pod 2 gb, nejlepe zakoupit rovnou 4gb.



a to mas pocitac na hrani nebo delas velky projekty v jave, poustis si doma databazovy server a k tomu jedes photoshop ? dat 20k+ jen za pamet na herni pocitac je vyhozeni penez

RP sux, macro 4ever

Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 12/08/2004 :  13:52:37  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mickk

quote:


Dnes bych napr nekupoval pocitac s RAM pod 2 gb, nejlepe zakoupit rovnou 4gb.



a to mas pocitac na hrani nebo delas velky projekty v jave, poustis si doma databazovy server a k tomu jedes photoshop ? dat 20k+ jen za pamet na herni pocitac je vyhozeni penez



Ja mam na svem jednom kompu 1gb a na dalsich po pul giga.

Proc se takto hloupe ptas? Kde cerpas informace o tom, ze bych mel delat nejake velke projekty v jave a blabla?

Heh.
Go to Top of Page

Mickk
New Member

489 Posts

Posted - 12/08/2004 :  13:56:32  Show Profile  Send Mickk an ICQ Message Send Mickk a Private Message  Reply with Quote
quote:

Ja mam na svem jednom kompu 1gb a na dalsich po pul giga.

Proc se takto hloupe ptas? Kde cerpas informace o tom, ze bych mel delat nejake velke projekty v jave a blabla?

Heh.


protoze jinak ty 4gb nevyuzijes v dohledny dobe

RP sux, macro 4ever

Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 12/08/2004 :  13:59:30  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mickk

quote:

Ja mam na svem jednom kompu 1gb a na dalsich po pul giga.

Proc se takto hloupe ptas? Kde cerpas informace o tom, ze bych mel delat nejake velke projekty v jave a blabla?

Heh.


protoze jinak ty 4gb nevyuzijes v dohledny dobe



Na 4gb se testuji/benchmarkuji nektere hry (Doom3, Far Cry etc.). Ty jsi novy Bill Gates (tvrdis, ze nikdo nikdy nebo ok: v dohledne dobe nevyuzije xxxxxx pameti ram)? Nesmysl.

Pokud nemas penize tak koupit 2gb. Pokud penize mas tak 4gb.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 12/08/2004 :  14:03:09  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
No musim souhlasit s VT, taky planuju upgrade z 1GB na 2GB. Btw pro onlinovky neni nikdy dost pameti .

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 12/08/2004 14:05:34
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 12/08/2004 :  14:05:06  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Jak psal VT - v dnešní době pro normálního end usera je podle mě minimum 512MB. Pro normálního hráče je podle mě 1GB tak akorát, pokud chci, aby například u novývh onlinove a nových her obecně to běhalo v pohodě a rychle a nechci do půl roku přikupovat paměť a divit se, že v dvoukanalávém režimu mi to při 4 obsazených pozicích pojede o 30 procent pomaleji, tak si koupím 2GB.

Bavíme se o počítačích na hraní, což teda 256MB ram, integrovaná VGA (která ti navíc tu systémovou ještě ukousne) a celeron rozhodně není.

Disk 80 GB sice lepší, ale dneska nic moc. Nemluvím o tom, že nejvýhodněji dneska vychází 160GB-200GB disk (na 250GB je už velký cenový skok. Int. zvukovka dejme tomu, ale pokud jde o AC97, tak ti jde jednak kvalita dolů, nemluvě o tom, že ve zvukovce lupe podle toho, jak se zrovna při kterých aplikacích vypořádá s přerušeními.

Za další si myslím, že v dnešní době už moc nemá cenu kupovat Athlony XP nebo stará pentia, o Celeronu nemluvím (pokud chci, aby mi počítač vydržel nějakou dobu). TAkže v úvahu připadá akorát Socket 775 pro intel a nebo 936 pro Athlon. U Athlonu bohužel zatím nemají desky s PCI Express, ale snad budou na podzim, takže rozhodně bych šel do ní.
A je jedno jestli Intel nebo AMD (u Intela novou revizi s 64bit rozšířeními, u Athlona 64.)
Představa o herní sestavě je trošku jiná - například pro mě tato (některé komponenty nejsou ,tak jsem vzal přibližné. Taky bych osobně s nákupem 775 platformy počkal na podzim an zlevnění):

28231 Intel Pentium 4 3,2GHz 800MHz 1MB 775pin BOX 7 943,- 19 9 452,-
28535 Asus P5GDC Deluxe - Intel 915P 4 791,- 19 5 701,-
28124 Sapphire Atlantis ATI Radeon X800 XT Platinum 256MB 13 970,- 19 16 624,-
24639 Chieftec AL-01BK černá - Middletower 300W 2 315,- 19 2 755,-
28171 Kingston DIMM 1024MB DDR II 533MHz CL4 Dual Channel Kit 8 591,- 19 10 223,-
28269 Seagate Barracuda 7200.7+ ST3160827AS - 160GB NCQ SATA 2 996,- 19 3 565,-
28534 Lite-ON SOHW-832S černá OEM - DVD-R/+R, DualLayer 2 130,- 19 2 535,-
24780 Plextor 116A černá OEM - DVD-ROM 920,- 19 1 095,-
23174 FDD mechanika černá - 3,5" 1,44MB 160,- 19 190,-
23415 Logitech Internet Navigator Keyboard Special Edition 902,- 19 1 073,-
26758 Microsoft Intellimouse Explorer 4.0A OEM 576,- 19 685,-
26657 STEELPAD 4D 627,- 19 746,-


Ceny CzechComputer. Celkem 54 600 s DPH. A to beru jenom 1GB RAM. NA EQ2 bude určitě 2 GB poznat.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Mickk
New Member

489 Posts

Posted - 12/08/2004 :  14:07:01  Show Profile  Send Mickk an ICQ Message Send Mickk a Private Message  Reply with Quote
quote:

Na 4gb se testuji/benchmarkuji nektere hry (Doom3, Far Cry etc.). Ty jsi novy Bill Gates (tvrdis, ze nikdo nikdy nebo ok: v dohledne dobe nevyuzije xxxxxx pameti ram)? Nesmysl.

Pokud nemas penize tak koupit 2gb. Pokud penize mas tak 4gb.


a) bill to nikdy nerek
b) nerikam ze nikdy, rikam v dohledne dobe
c) na tomshardware sice meli 4gb, ale vysledek stejnej jako na anandtechu s 1gb

RP sux, macro 4ever

Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 12/08/2004 :  14:13:59  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mickk
a) bill to nikdy nerek



Ja ho to neslysel rikat, to je pravda. Jeho veta o nevyuzitelnosti pameti nad nejakych 640kb je slavnejsi nez ty, kterehoz nikdo nezna.

Takze zustaneme u toho, ze to rekl.

quote:

b) nerikam ze nikdy, rikam v dohledne dobe



Ale samozrejme !! Vezmi do ruky lupu, nasad bryle, nastartuj mysleni, precti muj posledni prispevek >

quote:
VT wrote
tvrdis, ze nikdo nikdy nebo ok: v dohledne dobe nevyuzije xxxxxx pameti ram



Pokracujeme dale:

quote:

c) na tomshardware sice meli 4gb, ale vysledek stejnej jako na anandtechu s 1gb



Ja uz od svych detskych let od Dragonu (16kb ram), Dgama, Ddelta, Zxspectrum, 486 atd. atd. citim, ze cim vice pameti tim lepe :)

Chtel bych byt jako ty, nevinny, najivni a prihlouply a verit, ze malo pameti rovna se hodne pameti.

Hezky zbytek dne.

Edited by - VT on 12/08/2004 14:22:37
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 12/08/2004 :  14:20:05  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Abysme to upřesnili - Bill řekl:

640kB should be enough for everyone.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 12/08/2004 :  14:40:16  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri
Ceny CzechComputer. Celkem 54 600 s DPH. A to beru jenom 1GB RAM. NA EQ2 bude určitě 2 GB poznat.



Tohle je Khostri ale trochu dost narvaná sestava
Nicméně dost zbytečná. Pokud slevíš cca 20k budeš mít stále velice slušnou mašinu a pokud seženeš někoho kdo je plátce DPH (což většinou není velký problém) a ten to koupí na sebe a tobě to ušetří daň tak pořídíš velmi slušnej stroj na kterým určitě EQ2 poběží velmi slušně i za cca 25K.

Viz moje sestava ve které nechybí nic z důležitho a výkonově je nadupaná řekl bych nad poměry průměrných PC:

24380 Sapphire Atlantis ATI Radeon 9800 Pro 128MB 5 875,- 19 6 991,-
25884 Lite-ON LDW-851S OEM - DVD-R/+R 1 970,- 19 2 344,-
24403 Maxtor DiamondMax Plus 9 6Y120M0 - 120GB SATA 2 413,- 19 2 871,-
26397 Corsair DIMM 512MB DDR 400MHz CL2.5 2 536,- 19 3 018,-
26397 Corsair DIMM 512MB DDR 400MHz CL2.5 2 536,- 19 3 018,-
24465 Intel Pentium 4 2,8GHz 800MHz BOX 5 148,- 19 6 126,-
24329 Gigabyte GA-8IK1100 - Intel 875P 3 321,- 19 3 952,-
26758 Microsoft Intellimouse Explorer 4.0A OEM 576,- 19 685,-
23898 Genius KB-21e 340,- 19 405,-
20164 Creative Labs Sound Blaster Live 5.1 OEM 585,- 19 696,-
Celkem bez DPH: 25 300,-
Celkem včetně DPH: 30 108,-






Noe

Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 12/08/2004 :  15:11:28  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
od kdy "loupe" v integrovany zvukovce ac97 ?
jiste neni to nic na poslech vazny hudby ve velkym sale :) ale ze by v ni loupalo .. to asi bude chyba jinde ne?

a k ramce .. co se tyce toho VT(c) dialogu .. jiste do budoucna budou 4gb zcela zaklad, jenze to uz budes mit zas jiny procesory a desky, takze dneska to je na hry dost zbytecny ne?

jinak VT .. zaklad je byt v opozici ze? .)

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Thor
Junior Guardsman

335 Posts

Posted - 12/08/2004 :  15:16:42  Show Profile  Send Thor an ICQ Message Send Thor a Private Message  Reply with Quote
No ja nevim 16 procesorovymu Marvelovi na kterym bezi 500GB databaze ktera ma asi s 400-600 pristupama za sekundu staci 8GB pameti.


Tank_Chief
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty druhy parchanty, aby padli za tu svou
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 12/08/2004 :  15:24:00  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
o cem ted mluvis?
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 12/08/2004 :  16:01:02  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

Tohle je Khostri ale trochu dost narvaná sestava
Nicméně dost zbytečná.



Jenže vhledem k přechodu na PCI-Express musíš počítat s tím, že tak asi za 1-2 odhaduju budeš muset dělat zas upgrade.

quote:
a pokud seženeš někoho kdo je plátce DPH (což většinou není velký problém) a ten to koupí na sebe a tobě to ušetří daň tak pořídíš velmi slušnej stroj na kterým určitě EQ2 poběží velmi slušně i za cca 25K.



Plátce DPH jsem já sám, takže to není problém vůbec.

quote:

24380 Sapphire Atlantis ATI Radeon 9800 Pro 128MB 5 875,- 19 6 991,-
25884 Lite-ON LDW-851S OEM - DVD-R/+R 1 970,- 19 2 344,-
24403 Maxtor DiamondMax Plus 9 6Y120M0 - 120GB SATA 2 413,- 19 2 871,-
26397 Corsair DIMM 512MB DDR 400MHz CL2.5 2 536,- 19 3 018,-
26397 Corsair DIMM 512MB DDR 400MHz CL2.5 2 536,- 19 3 018,-
24465 Intel Pentium 4 2,8GHz 800MHz BOX 5 148,- 19 6 126,-
24329 Gigabyte GA-8IK1100 - Intel 875P 3 321,- 19 3 952,-
26758 Microsoft Intellimouse Explorer 4.0A OEM 576,- 19 685,-
23898 Genius KB-21e 340,- 19 405,-
20164 Creative Labs Sound Blaster Live 5.1 OEM 585,- 19 696,-
Celkem bez DPH: 25 300,-
Celkem včetně DPH: 30 108,-



GRafika ok vcelku (AGP, ale to jsem psal nazačátku). DVD vypalovačka jednovrstvá. HDD bez NCQ, navíc 120GB je pro mě málo. Mám vyzkoušeno. Nevidím tam case. Pentium 2.8 vcelku ok, obávám se ale, že pokud nechci upgradovat brzo, tak slabé.

Tak 4 roky na to nechci šáhnout stejně jako na svou současnou šunku, do které jsem nedal nedal nic tuším 5 let, možná více.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 12/08/2004 :  16:25:05  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

Jenže vhledem k přechodu na PCI-Express musíš počítat s tím, že tak asi za 1-2 odhaduju budeš muset dělat zas upgrade.




quote:

GRafika ok vcelku (AGP, ale to jsem psal nazačátku).



Pokud jsi v obraze, připravují se grafiky s pamětí 512MB které na AGP 8x budou dosahovat takových výkonů že AGP bude stále s výhledem minimálně 3 let plně dostačující.
quote:

DVD vypalovačka jednovrstvá.


Bože a na co dvouvrstvou v týhle době kdy media stojí 300+ Kč a kdy v době až budou media za rozumnou cenu bude stejně ten LiteOn 832 zastaralej. Nicméně sám ho mám takže v tomhle mluvím sám proti sobě.
quote:

HDD bez NCQ, navíc 120GB je pro mě málo.


Ten disk je naprosto dostačující i bez NCQ. Pokud ti výhledově bude 120 GB málo časem si koupíš třeba 250MB jako odkladní disk třeba na video ale ten už třeba nemusí být SATA.

quote:

Mám vyzkoušeno. Nevidím tam case. Pentium 2.8 vcelku ok, obávám se ale, že pokud nechci upgradovat brzo, tak slabé.


quote:

Tak 4 roky na to nechci šáhnout stejně jako na svou současnou šunku, do které jsem nedal nedal nic tuším 5 let, možná více.



Tak na to halt šáhneš za 2 roky místo za 4 roky ale dáš za to polovinu co teď. Za ty dva roky koupíš určitě za druhou polovinu mnohem lepší stroj, než jsi si sám dneska navrhnul. Ve výsledku na tom velice vyděláš.

Nicméně tohle co píšu je řešení pro ty co nemají dneska 55K ale chtějí mít slušnej stroj. Neříkám, že je to nějaká extra nadupaná BOMBA, je to zhruba minimum co bych třeba já dneska koupil. Nicméně na dnešní poměry je to PC nad běžné poměry co ty cca 2 roky vydrží držet dech alespoň co se týká minimální configurace nejnáročnějších her stylo Doom3 či EQ2.


Noe

Go to Top of Page

Mickk
New Member

489 Posts

Posted - 12/08/2004 :  17:41:28  Show Profile  Send Mickk an ICQ Message Send Mickk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel
Ja ho to neslysel rikat, to je pravda. Jeho veta o nevyuzitelnosti pameti nad nejakych 640kb je slavnejsi nez ty, kterehoz nikdo nezna.

Takze zustaneme u toho, ze to rekl.




ano je mu pripisovano, ale je to urban legend

[/quote]

Ja uz od svych detskych let od Dragonu (16kb ram), Dgama, Ddelta, Zxspectrum, 486 atd. atd. citim, ze cim vice pameti tim lepe :)

Chtel bych byt jako ty, nevinny, najivni a prihlouply a verit, ze malo pameti rovna se hodne pameti.

Hezky zbytek dne.
[/quote]
ano v dobe 8bitu byl pameti nedostatek, dnes tomu tak neni, pokud mas tech 10k navic a chces ukazat jak ses drsnej klidne si porid 4gb ram, potom si na ni udelej 3gb ram disk a koukej jak rychle se ti pousti hry, dal ti pobezi stejne rychle jako bys mel 1gb

RP sux, macro 4ever

Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 12/08/2004 :  21:02:18  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Pozor nikde jsem nepsal, že není AGP dostačující. Pouze jsem psal, že za dva tři roky prostě bude velmi málo desek s AGP, takže budu msuet zas měnit obojí - i desku i grafiku, pokud bych se rozhodl.

Dvouvrstvou proto, že ač většinu věcí na pár kouknutí pálím na normál, tak potřebuju něco vypálit na dual i když stojí media toli, kolik stojí.

těh 120GB mi není málo výhledově, mě je to málo teď. Můj hudební archiv (převedené moje legální koupená CD) má 60 GB. Moje videa vendulky, která chci nechat i na disku i na DVD mají převedená do MPEG z důvodu místa asi 50GB. Dále mám archivy svojí práce pro Sagit, které sice mám na CD také, ale pořád v nich něco hledám. To má asi 20 GB. To už jsem nad limitem. Prozatím to mám roztahané doma i v práci. Ale prostě 120GB mi nestačí. Nemluvím o instalacích her (EQ2 těch svých 7 GB nebo kolik to bude mít) a další.
TAkže ten velký disk potřebuju teď hned.

Když to udělám jak píšeš, tak sice koupím novej comp, ovšem nikdy v životě si nezahraju hry tak, jak je to myšleno, ale vždycky budu mít comp jenom "dostačující". Navíc pokud už seženu 30k na comp, tak s největší pravděpodobností není rozdíl, jestli budu mít 30k nebo 45k. Navíc když už přesvědčím manželku, že ten comp potřebuju, tak to určitě neobhájím znova za rok nebo 2. A aspoň si první rok určitě zahraju hry na úrovni. Myslím onlinovky, protože u offlinovek jde nějakou dobu počkat a hrát je později.

NAvíc očekávám zlevnění 775 platformy a 936 platformy na podzim. TAkže cena nižší.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Thor
Junior Guardsman

335 Posts

Posted - 13/08/2004 :  01:00:16  Show Profile  Send Thor an ICQ Message Send Thor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

o cem ted mluvis?


O narocnosti na pamet ?

2Khostri: kdyz uz se divas tolik do budoucna nebylo by fajn si poridit neco co umi 64bit istrukce ? Pristup k 64bit P4 ma mit zatim jen par vyvolenych.


Tank_Chief
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty druhy parchanty, aby padli za tu svou
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 13/08/2004 :  05:51:51  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

Takže včera jsem zkoušel Character Builder ze Starter Kitu. Teda snažil jsem se ho vyzkoušet - Bohužel aplikace se odmítla spustit, protože:
1) Mám pomalý procesor
2) Verze shaderů podprovaných mojí kartou je nižší než minimální vyžadovaná
3) Mám pouze 32 MB na grafické kartě a je vyžadováno 64MB
4) Je vyžadováno 512MB ram

I když jsem věděl, že moje PC je pod minimální specifikací, přeci jen jsem doufal, že se mi to přes varování a hlášky spustí alespoň jako slideshow. Nespustí.
Takže pokud vám počítač nevyhovuje kteroukoliv součástí uvedenou v minimální konfiguraci, máte smůlu.


Eh ..to uz jsou fakt tak volezly ze ti to tohle napsalo ? nebo jenom odhadujes PROC se to nespusilo ? Chapu body 2+3+4 (uz v dosu hry chteli X mb pameti jinak se nespustili) a pokud hra vykresluje grafiku za pomoci urcitejch featur ktery nemas, tak to bud v "buzna" zpusobu dopadne ze ti to napise ze mas smulu (prince of persia:sands of time, battlefield vietnam, silent hill3..) nebo se to proste spusti a uvidis prazdno/bilo (kyrne - viz www.kyrne.com nebo mmorpg.cz hledej kyrne)
ja doufam ze kdo splni minimalni pametove pozadavky + pozadavky na instrukce (ty PS) tak to spusti.. Je fakt hodne drze detekovat CPU a rici "moc pomale" buzz off..

I kdyz EQ2 hrat nebudu ;-))


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 13/08/2004 :  05:55:41  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

quote:
Originally posted by elidor
zbytek pozadavku je dnes vlastne temer minimum co se prodava i u sestav do 10k

nu kupuju do prace pocitace za 9999 bez dph (vic bych musel mit schvaleni valny hromady nebo majitele). konfigurace je:
256 ram, celeron 2,4. integr karta, zvuk, sit. disk 80. deska sis. mys, klavesnice, disk, bedny.



Zbytek pozadavku?

512mb ram? U tveho pocitace do 10k vidim 256.

Grafika s 64mb? U tveho pocitace vidim nejakou integrovanou noname.

To jsou celkem zaklady ...

Dnes bych napr nekupoval pocitac s RAM pod 2 gb, nejlepe zakoupit rovnou 4gb.




4GB ? to zatim zadna normalni deska nezvlada, pokud vim tak maji 3 sloty a do nich narves max 3GB, pokud to bezi dualne tak 2 sloty.. Nebo uz jsou i 4 slotovi ?
V kazdym pripade zatim jine Windows nez 64bit ty 4GB nevyuzijou, stejne jako Win98 nevyuziji vic nez 384mb a ani Longhorn s 4GB nepocita. Vazne neni proc.
Doom3 - presto ze je hodne narocna hra si taky vic jak nakejch 700MB pameti nevezme. Takze 1GB je proste dostatek. Leda ze bys mel multiprocesor a 1GB ram zasranejch vecma na pozadi co by zpracovavalo to 2. CPU


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 13/08/2004 :  05:57:20  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

quote:
Originally posted by Mickk

quote:

Ja mam na svem jednom kompu 1gb a na dalsich po pul giga.

Proc se takto hloupe ptas? Kde cerpas informace o tom, ze bych mel delat nejake velke projekty v jave a blabla?

Heh.


protoze jinak ty 4gb nevyuzijes v dohledny dobe



Na 4gb se testuji/benchmarkuji nektere hry (Doom3, Far Cry etc.). Ty jsi novy Bill Gates (tvrdis, ze nikdo nikdy nebo ok: v dohledne dobe nevyuzije xxxxxx pameti ram)? Nesmysl.

Pokud nemas penize tak koupit 2gb. Pokud penize mas tak 4gb.



Ukaz mi stranky kde testuji s 4GB ram .. to byla leda prvni perlicka toms hardware nebo odkud to mas.. nikde jinde, ty hry to proste nevyuzijou, nevemou si to. nejsou na to delany


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 13/08/2004 :  08:14:42  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Thor

quote:
Originally posted by Octopuss

o cem ted mluvis?


O narocnosti na pamet ?

2Khostri: kdyz uz se divas tolik do budoucna nebylo by fajn si poridit neco co umi 64bit istrukce ? Pristup k 64bit P4 ma mit zatim jen par vyvolenych.


To Thor: Mluvil jsem o tom. Bohuzel v Czech computeru nemají ty Intely s 64bit instrukcema (jako asi zatím nikdo kromě nějakých Thaiwanců). Moje posty tak byly myšleny, že bych si pořídil buď Athlona 64 do socketu 936 a nebo Intel Presscot 3.2F do 775. Vím, že prozatím není 64bit systém a ovladače, ale když uvažuju do budoucna a v 32bit instrukcích to běhá stejně, tak proč nemít takovou pojistku

To Rodier: Na všechny nesplněné požadavky vyběhen skutečně hláška s oknem, kde ti vypíše, proč se to nepustí.
Co se týká toho využití, tak já si dobře pamatuju, že u EQ1, kde byly minimální požadavky tuším 256MB RAM, při zapnutí nových modelů 512MB RAM se to s 1GB dalo teprve jakž takž hrát. Takže předpokládám, že pro rozumné hraní bude 1GB absolutní minnimum (nemluvím o tom, že při téhle paměti Windows sami o sobě ukousnou odhadem tak 384 MB bez utilit)
To, že si to hry nevezmou je taky blbost. Možná to platí u nějakých offlinovek, ale tady řešíme onlinovky. A zrovna tam platí skoro u všech titulů, že když ta paměť je, tak to hra narve texturama, mapama atp., aby nemusela dohrávat z disku. Dokonce to píší i officiálně na jejich foru - nějaký dev.
Pokud bude paměť, tak se využije na cache. Pokud je multiprocesor, tak se využije na počítání terénu.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 13/08/2004 :  08:52:07  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier
Ukaz mi stranky kde testuji s 4GB ram .. to byla leda prvni perlicka toms hardware nebo odkud to mas.. nikde jinde, ty hry to proste nevyuzijou, nevemou si to. nejsou na to delany



http://www2.hardocp.com/article.html?art=NjQyLDI=

Kecy, ze na to nejsou delany. 50 let starej EQ1 chce pro slusne hrani tak 1 - 1.5 g ram a buvi kolik bude vyzadovat novy engine.

Edited by - VT on 13/08/2004 09:06:35
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 13/08/2004 :  09:28:33  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier
4GB ? to zatim zadna normalni deska nezvlada, pokud vim tak maji 3 sloty a do nich narves max 3GB, pokud to bezi dualne tak 2 sloty..


Mam desku asi rok starou ASUS P4C800-E a má 4 sloty (2dual+2dual), co jsem koukal do podrobností tak 4 sloty má dneska snad drtivá většina kvalitních desek na trhu, dokonce se najde už i dost desek s 6 sloty.
Nechápu jak můžeš blejt pořád takovýhle zavádějící kraviny.


Noe

Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 13/08/2004 :  09:34:22  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri
[To Thor: Mluvil jsem o tom. Bohuzel v Czech computeru nemají ty Intely s 64bit instrukcema (jako asi zatím nikdo kromě nějakých Thaiwanců). Moje posty tak byly myšleny, že bych si pořídil buď Athlona 64 do socketu 936 a nebo Intel Presscot 3.2F do 775. Vím, že prozatím není 64bit systém a ovladače, ale když uvažuju do budoucna a v 32bit instrukcích to běhá stejně, tak proč nemít takovou pojistku

¨
Sorry Khostri nic ve zlým ale trochu mi připomínáš dělníka co nadává, že si nemůže koupit auto protože nemá na Mercedes a nehodlá připustit, že jsou i jiné kvalitní značky cenově mnohem dostupnější.


Noe

Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 13/08/2004 :  10:10:21  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Khostri
[To Thor: Mluvil jsem o tom. Bohuzel v Czech computeru nemají ty Intely s 64bit instrukcema (jako asi zatím nikdo kromě nějakých Thaiwanců). Moje posty tak byly myšleny, že bych si pořídil buď Athlona 64 do socketu 936 a nebo Intel Presscot 3.2F do 775. Vím, že prozatím není 64bit systém a ovladače, ale když uvažuju do budoucna a v 32bit instrukcích to běhá stejně, tak proč nemít takovou pojistku

¨
Sorry Khostri nic ve zlým ale trochu mi připomínáš dělníka co nadává, že si nemůže koupit auto protože nemá na Mercedes a nehodlá připustit, že jsou i jiné kvalitní značky cenově mnohem dostupnější.


Já nenadávám, že je to drahý. to mi teda napiš, kde jsem něco podobnýho psal. Já pouze říkám, kolik to stojí.
Za další, jak jsi jistě četl, tak jsem psal, že pokud budu mít peníze na comp, tak budu mít ať 30k nebo 45k. Když na comp mít nebudu, tak prostě nejsem schopen dát ani těch 30k, takže je to úplně jedno. Bď na comp nemám (do 5k stejně nic neseženu) a nebo na něj mám, (a pak budu mít jak 30 tak 45).
Jen tak mimo - já ty peníze na účtu mám, jen je otázkou, na co se je rozhodnu dát.

Třeba já osobně kdybych si chtěl koupit Lagunu, tak dokud na ní mít nebudu, tak si škodovku nekoupím. Prostě jsem se rozhodl pro Lagunu a tak si na ní počkám. Nekoupím si 120 jenom proto, že je levnější. To budu dál jezdit ve svém starém autě, dokud na tu Lagunu mít nebudu. Prostě proto, že tu Lagunu si vybírám pro nějaké její vlastnosti, pro to, že jí seženu za dobrou cenu, že má to co potřebuju.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 13/08/2004 :  11:37:39  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri
Já nenadávám, že je to drahý. to mi teda napiš, kde jsem něco podobnýho psal...

Ježiši promiň já se tě nechtěl nijak dotknout. Vůbec jsem to nemyslel zle ani jsem tím nechtěl napsat že na komp nemáš, ale jsem se pokusil o nepovedený vtip. Asi jsem použil blbý přirovnání sorry.


Noe

Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 13/08/2004 :  11:44:45  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Khostri
Já nenadávám, že je to drahý. to mi teda napiš, kde jsem něco podobnýho psal...

Ježiši promiň já se tě nechtěl nijak dotknout. Vůbec jsem to nemyslel zle ani jsem tím nechtěl napsat že na komp nemáš, ale jsem se pokusil o nepovedený vtip. Asi jsem použil blbý přirovnání sorry.



PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Thor
Junior Guardsman

335 Posts

Posted - 13/08/2004 :  13:30:28  Show Profile  Send Thor an ICQ Message Send Thor a Private Message  Reply with Quote
S dostupnosti 64-bit P4 viz tady http://www.cdr.cz/a/11334


Tank_Chief
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty druhy parchanty, aby padli za tu svou

Edited by - Thor on 13/08/2004 13:31:08
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 13/08/2004 :  14:01:10  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Thor

S dostupnosti 64-bit P4 viz tady http://www.cdr.cz/a/11334


Jo vím. Ale už se na Thaiwanu objevili v obchodech. A já nejsem nrmální user
V pracovní compu mám taky 3.2 Prescotta, na kterém není napsáno označení, ale Intel Confidental Production sample :)

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

bat
Starting Member

16 Posts

Posted - 13/08/2004 :  14:12:19  Show Profile  Send bat an ICQ Message Send bat a Private Message  Reply with Quote
Znicily ste mne sen o upgrade pro EQ2 do 20 000,-
nemam vas rad :))
zas mam o cem premejslet :)
Go to Top of Page
Page: of 70 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,02 seconds. on eygor Snitz Forums 2000